کیر در آینده بزرگتر میشود

1398/02/09

کیر مردان در حال بزرگتر شدن است

«خبر خوش برای خانم‌ها!»

by Sophie Roberts, The Sun April 7, 2017

خبر خوب برای خانوم‌ها ـ پژوهش‌ها نشان می‌دهد که کیر مردان در حال بزرگتر شدن است.

نظرسنجی‌ای که اخیراً توسط SKYN انجام شده است، نشان می‌دهد که متوسط سایز کیر مردان حدود ۲/۵سانتیمتر بزرگتر شده است.

در سال گذشته پژوهشی توسط کالج لندن انجام شد که در آن اندازه‌ی کیر ١۵۵۲١ مرد اندازه‌گیری شد و مشخص شد که طول متوسط کیر نعوظ شده‌ی مردان ١۳/١سانتیمتر است. پژوهشی که در سال 2017 توسط SKYN انجام شده بود، نشان می‌دهد کیر مردان نسل جدید بزرگتر شده است. این پژوهش نشان داد که اندازه‌ی متئوسط کیر نعوظ شده‌ی مردان بین ١٨ تا ۳۴ سال چیزی حدود ١۵/۴سانتیمتر است.

با این که خیلی‌ها معتقدند بزرگتر شدن کیر مردان به دلیل چرخه‌ی تکامل انسان است ولی بعضی‌ها معتقدند این پژوهش‌ها نقص‌هایی دارد.

نتیجه‌ی پژوهش SKYN از نظرسنجی آنلاین ۳٠۳٧ مرد بدست آمده بود.

این احتمال وجود دارد که شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اندازه‌ی کیرشان را بیشتر از چیزی که هست اعلام کرده باشند و نتیجه‌ی این تحقیق تحت تأثیر این مسئله قرار گرفته باشد.

چندین بررسی‌ای که در ماه دسامبر انجام شد، نشان داد که مردان تقریباً همیشه در مورد طول کیرشان دروغ می‌گویند.

دلیلش هم این است که متخصصان باور دارند سایز اهمیت دارد چون برخی پژوهش‌ها نشان می‌دهد که مردانی که کیر بزرگتری دارند، بیشتر زنان را به ارگاسم می‌رسانند.

همچنین نظرسنجی‌‌ای در مورد سایزی که زنان ترجیح می‌دهند انجام شد و مشخص شد که زنان به طور ایده‌آل مردی را با کیر 6.2اینچ (١۵/٧سانتیمتر) ترجیح می‌دهند.

منبع:

nypost.com/2017/04/07/mens-penises-are-only-getting-bigger

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-29 02:15:30 +0430 +0430

عجبززز
پس تا ۱۰ سال دیگه پسران سرزمینم کیر خر خواهند داشت 🙄

8 ❤️

2019-04-29 04:31:59 +0430 +0430

بنظر میاد اونایی که تو نظرسنجی شرکت کردن زیادی دروغ گفتن :دی

2 ❤️

2019-04-29 05:35:22 +0430 +0430

تازه میانگین شده ۱۵
پس من با کییر ۱۸ سانتیم پرچمدار خارجی هام ?

1 ❤️

2019-04-29 06:06:54 +0430 +0430

عاخه دیگه به درد ما نمیخوره که آینده برای بچه های ماس،

اگه راس میگن یه چی درس کنن الان طولو قطرو زیاد کنه :دی

^_^

2 ❤️

2019-04-29 08:17:32 +0430 +0430

الانشم بزرگ ترین کیر ها متعلق به شهوانی هست اکثرا کیر بالای 18 کلفت همه هم بکن حرفه ای پ.ن: احتمالا تو نظرسنجی یه مشت جغی شرکت کردند

دیدی گفتم

4 ❤️

2019-04-29 12:12:05 +0430 +0430

به این میگن گزارش کیری

1 ❤️

2019-04-29 14:04:53 +0430 +0430
نقل از: Armitaarman عجبززز پس تا ۱۰ سال دیگه پسران سرزمینم کیر خر خواهند داشت 🙄

توقعتو بیار پائین. ده سال زوده.

نقل از: DarkWeb بنظر میاد اونایی که تو نظرسنجی شرکت کردن زیادی دروغ گفتن :دی

در این که تردیدی نیس و بهش اشاره هم شده، ولی بعید نی پیام کلیِ پژوهش درست باشد چرا که گفته میشود گونه‌ی انسان در مقایسه با سایر پستانداران به نسبتِ جثه‌ش دارای شومبول بزرگتری‌ست، پس اگر این روند طی مسیر فرگشت اینچنین گشته،‌ یحتمل همین فرمون پیش میرود.

نقل از: Sousha فکر کن نوادگانمون بهمون بگن اجدادمون دول موشی بودن (dash) :(

مام میتوانیم ببالیم به این که نوادگانمون خرکیر خواهن بود...

نقل از: babreforutan تازه میانگین شده ۱۵ پس من با کییر ۱۸ سانتیم پرچمدار خارجی هام ?

صد آفرین به تو هیژده‌ سانتی!
(این شومبول به سر را تشویق نمائید)

نقل از: PedramVSMashhad خو پس چرا مال من ۲۴سانته ها
نمیدونم @pedram20002000 تلگرام سکس واقعی یا مجازیش فرقی نداره هدف ارضا شدنه ۱۹ سالمه ۲۵ سانتیم

شومبول به سران تقریباً همیشه در مورد طول کیرشان کص میبافند. مانند این بزرگوار که آخر بین ۲۴ و ۲۵ کصگیج گرف.

نقل از: icy_girl عاخه دیگه به درد ما نمیخوره که آینده برای بچه های ماس،
اگه راس میگن یه چی درس کنن الان طولو قطرو زیاد کنه :دی
^_^

عب نداره حالا افسوس نخور سعی کن با یه جور حس مادرانه واسه بچاهات خوشحال باشی.
درضم صداقتت در ابراز اهمیت طول و قطر واست نیز بسی ستودنی‌ست...

نقل از: Sezarc الانشم بزرگ ترین کیر ها متعلق به شهوانی هست اکثرا کیر بالای 18 کلفت همه هم بکن حرفه ای پ.ن: احتمالا تو نظرسنجی یه مشت جغی شرکت کردند دیدی گفتم

یادم باشه یه نظرسنجی در این مورد بزنم یوخوده به نتیجه‌ش بخندیم.

نقل از: number.13
من یه نظریه دارم ?
شاید کیر هم مثل قد ک تو پیری آب میره کوتاه بشه (dash) (dash) ?

نظریه‌ت محترم ولی کیری‌ست...

نقل از: erny19qwerty (dash) (dash) (dash) (dash)

فازت چیست؟

نقل از: saljogh ولی شواهد نشون میده مواد غذایی فعلی با این همه هورمون ومحصولات تراریخته کیر پسرارو کوچک و همه رو کونی کرده.شهوانی نمونه کوچیکشه با این همه کونی.

کدام شواهد‌؟ دکتر روانی‌زاده اینچنین فرموده؟

نقل از: مشتاقشما به این میگن گزارش کیری

و این هم یک نظر تخمی.

2 ❤️

2019-04-30 12:59:13 +0430 +0430

تا چند سال اینده باس فاق شلوار های مردونه رو تا پاچه شلوار پایین بیارن.

تا جایی که من میبینم دخترا نسل به نسل داره جثه شون ظریف تر میشه از اون طرف کیر ها دارن همانند کیر خر تکامل میابند.

1 ❤️

2019-05-01 04:45:03 +0430 +0430
نقل از: Sezarc

الانشم بزرگ ترین کیر ها متعلق به شهوانی هست اکثرا کیر بالای 18 کلفت همه هم بکن حرفه ای پ.ن: احتمالا تو نظرسنجی یه مشت جغی شرکت کردند

دیدی گفتم

دممممت گرمممم

0 ❤️

2019-05-01 08:07:26 +0430 +0430

فکر میکنن سکس خوب فقد به اندازه چوله ( همون کیر) :/

چه زنش چه مردش!

یکم علمی بخونین
مطالعه رو ببرید بالا
در میابید که کیفیت یک سکس خوب فقط به سایز نیس
کلی چیزه دیگه ام هستش
یکیش طریقه صحیح معاشقه و ارتباط روحی قبل سکس
که در اکثر مواقع به خصوص ایران اصلا رو این یک مورد اعتقادی ندارن و فقط هدفشون اینه خودشونو ارضا کنن و برن کنار درست عین خره نری که کیر داره قد تیر اهن میپره به کوص خر ماده میزنه میزنه ارضا که شد میره رد کارش :/
باید یک فرقی بین انسان و حیوان باشه به هر حال

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «