گول نخورید، ما بُردیم. خوب هم بُردیم.

1400/03/29

قبل از انتصابات کوچکترین شکی در مورد میزان مشارکت و قهر مردم با صندوقها نداشتم ولی راستش فکر نمیکردم که مجبور بشم برای اثبات یه موضوع اظهر من الشمس هم تاپیک بزنم ولی چه کنم که وقاحت و رذالت وطن فروشان، ناموس فروشان،بسیجیان، سایبری ها، … بعضی وقتا پیش بینیها رو به هم میزنه.
دلایل اهمیت انتخابات و تبعات مشارکت پایین و دلیل اصرار حکومت به حضور در پای صندوقها و … رو تو تاپیک شانس در خونه تون رو زده توضیح دادم و اینجا تکرار مکررات نمیکنم.
حکومت هر ترفندی که به ذهنش میرسید انجام داد که مشارکت بره بالا ولی نشد که نشد
مثل همزمان کردن انتخابات ریاست جمهوری با انتخابات شوراها و مجلس خبرگان رهبری
حذف الزامِ به همراه داشتن کارت ملی و برداشتن آیتم اثر انگشت (برای اینکه هر نفر بتونه بارها رای بده)
تمدید غیر قانونی مهلت رای گیری تا ساعت ۲ بامداد و چرخوندن بسیجیها با اتوبوس و مینی بوس بین حوزه ها

حضور در محله های فقیر نشین و سوء استفاده از فقری که خودشون باعثش هستن و پخش پول بین فقرا و خرید رای نفری ۵۰ هزار تومان
https://www.mediafire.com/file/r7ekhltqukonyq0/VID_20210619_143449.mp4/file
.
https://www.mediafire.com/file/lrmum7bmiagnt0y/VID_20210619_142854.MP4/file
.
https://www.mediafire.com/file/j5juzt1wtycz2pl/VID_20210619_143605.mp4/file

التماس به مردم با لایو و استوری و انواع شبکه های اجتماعی و …
https://www.mediafire.com/file/lxmeddm2izme3uz/VID_20210619_143343.mp4/file
قاضی پور نماینده ارومیه که التماس میکنه پاشین بیاین رای بدین، رفتین تو باغ کباب میخورین و اگه نیاین ما اینجا کباب میشیم و …

برای سربازها و نظامیها رای رو اجباری کردن و حتی تو بخش کرونایی بیمارستان خاتم الانبیا هم صندوق رای بردن
https://www.mediafire.com/file/z74j2cqs4d70jy2/VID_20210619_153909.mp4/file

دیگه کار به اونجا رسید که تا ۱۲ شب از رهبر مغرور و خود خدا پندار نظام sms ملتمسانه میومد که پاشین بیاین رای بدین

ولی هیچکدوم از اینها جواب نداد و مردم ایران به لطف شبکه های اجتماعی برای اولین بار تونستن متحد بشن (همون چیزی که حکومت و عواملش ازش وحشت داشتن) و با این اتحادشون مشت محکمی بر دهن فرقه تبهکار حاکم بر ایران بزنن و تمام دنیا شاهد این اتفاق خجسته بودن که تبعاتش در آینده ای نزدیک دامن نظام رو خواهد گرفت.
بعد از واقعه دیروز همونطور که انتظار میرفت پروپاگاندای حکومت شروع کرد به جعل اخبار و اعلام مشارکت بالای ۵۰٪ و کاسه لیسان و ریزه خواران سفره عنقلاب هم تو فضای مجازی دارن به این دروغها بال و پر میدن (لزوما یه بسیجی اونی نیست که اعتراف میکنه یا علنا از حکومت طرفداری میکنه، یه بسیجی سایبری میتونه در نقش مخالف نظام هم ظاهر بشه و ۱۰۰ تا حرف هم پشت سر نظام بزنه ولی لابه لای این حرفها زیرپوستی منظور خودش رو که عموما بذر نا امیدی پاشیدن و به جان هم انداختن مخالفان حکومت هست رو برسونه و خودتون باید هوشیار باشین) ولی اینها اینقدر احمق و ابله هستن که با وجود فضای مجازی به قول عاغا دیگه دوران بزن و در رو تموم شد.
برای اثبات دروغ بزرگ مشارکت بالا به وفور سند و مدرک وجود داره که تو پستهای بعدی خواهم گذاشت ولی برای اول کار دیدن این دوتا ویدیو خالی از لطف نیست (سعی میکنم فقط از ویدیوهای کم حجم استفاده کنم)

ایشون آقای فرخ نگهدار کاسه لیس اعظم نظام و بسیجی صادراتی هستن.
https://www.mediafire.com/file/y92oyt7fln0wfb0/VID_20210619_134134.mp4/file
ایشونم حاج آقا ذاکر از آخوندای شناخته شده ارومیه هست که افتاده به التماس و میگه صندوقها خالیه و همه چیزمون داره از دست میره و پاشین بیاین رای بدین و …
https://www.mediafire.com/file/98ybiud1y5p773q/VID_20210619_134152.mp4/file
یه سوال هم از بسیجیها و مدعیان مشارکت بالا:

اگه واقعا مشارکت اینطوری که ادعا دارین بالا بود چه لزومی داشت از طرف رهبر تا ۱۲ شب sms بیاد؟ کی همچین چیزی سابقه داشته؟

باید به هوش باشیم که از امروز هدف و سیاست اصلی حکومت شکستن این اتحاد بزرگ ملت با ایجاد تفرقه بین اقوام ایرانی خواهد بود.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-06-19 15:38:21 +0430 +0430

↩ آلتـــــــ♠قـــــــتاله

ینی ۲۰ میلیون ریسی رای اورده؟ 😐
دفعه قبل با مشارکت همه روحانی ۲۴ میلیون رای اورد … بازم مثل همیشه تقلب ولی با این وجود اکثریت مطلق ارا با ماها بود
این ینی یه تو دهنی خیلی بزرگ به عرزشیا …

دم همه کسایی که رای ندادن گرم🥳

کلا ۱۵ میلیون نفر رای ندادن چه رسد به اینکه ۲۰ میلیون فقط رییسی رای بیاره

3 ❤️

2021-06-19 15:41:37 +0430 +0430

↩ Arrow11
من ب شما ی معذرت خواهی بدهکارم واسه کامنتم تو تاپیک شیوا خانم. شاید درست منظورم رو نرسوندم. همه جا پر شده از خائن های اپوزسیون نما
مثال: وقتی روح‌الله رم افشاگری میکرد و به نفع مردم کار میکرد خیلی ها پاچه‌شو گاز گرفتن ، چون دستور داشتن و یا منافعشون در خطر بود در حالیکه خودشون رو برانداز معرفی میکردن و هیچکس رو آدم حساب نمیکردن . میگفتن زن از خودشونه و دستور و مأموریت داره که اومده اروپا . تو جامعه هم از این افراد زیاد هستن و …

3 ❤️

2021-06-19 15:47:28 +0430 +0430

ولی بنظرم این دوره حکومت ی اشتباه مهلک انجام داد و اونم انتخاب ی اصولگرا بعنوان رییس جمهور
من موندم بهانه‌شون تو هشت سال آینده چیه ک به مردم بگن بیاید رای بدید؟
با این کارشون اون چند درصد طرفدارشون هم ریزش میکنن
تا این دوره خیلی عالی این سیاست اصلاح طلب و اصول گرا رو بردن جلو و تقصیر رو انداختن گردن مردم ک خودتون اشتباه انتخاب کردید

2 ❤️

2021-06-19 15:53:12 +0430 +0430

پست دوم از صفحه اول آپدیت شد

3 ❤️

2021-06-19 15:55:53 +0430 +0430

↩ Arrow11
نمیدونم توحید عزیزی رو میشناسید یا نه
یه پزشک عرزشی نفرت انگیز که خودِ نطفه خرابش تو آمریکا بدنیا اومده و بزرگ شده و الان برای سفر چرب انقلاب اینجاست
حتی اونم دیروز ریده بود به خودش و توییت زده بود که تو خلوت ترین صف رای تو این سالها واستاده و فقط سه نفر جلوشون!! البته بعدا ماله کشید که این تجربه شخصیش بوده 😂🖕
با همه اینا جمعیت ناراضی و متنفر از جمهوری اسلامی = بیشتر از ۳۰ میلیون (با آمارسازی جمهوری اسلامی)
جمهوری اسلامی با تمام نفوذ و گوزملنگانش = زیر ۳۰ میلیون ( اونم با آمارسازی و ضریب دادن به آرا)

3 ❤️

2021-06-19 15:58:03 +0430 +0430

↩ 2bt3381

ما هدفمون خیلیامون براندازی نظام نبود بلکه فقط این بود ک نشون بدیم با این کار کردن به این شکل و برخورد نکردن با مفاسد مخالفیم همین کسایی هم ک فکر براندازی هستن گوه نخورید شماها فقط میخواید کون لخت بگردین

ترفند جدید برای مصادره پیروزی مردم

از خودت تز صادر نکن
کی بهت نمایندگی داد از طرف همه صحبت کنی؟
اگه راست میگین عاقاتون یه رفراندوم برگزار کنه تا بفهمین یه من ماست چقد کره میده

7 ❤️

2021-06-19 16:16:02 +0430 +0430

↩ Arrow11
متاسفانه مردم ما فقط حرف میزنن
دیشب بیشتر جاها که سرزدیم اینقدر شلوغ بود که ادم تعجب میکرد

کلا مردم یه چیزی میگن ولی در عمل کار دیگه میکنن

2 ❤️

2021-06-19 16:56:41 +0430 +0430

↩ سکسی۹۸

احمق اینجا جای این حرفاس؟
جرات داری برو واتساپ یا تلگرام یه گروه بزن حرف بزن
اینجا چون پیدات نمیکنن زر زر میکنی
بشین جغتو بزن

تو دنیا فقط سه نفر میتونه به وحشی بودن خودش افتخار کنه
داعشی
طالب
بسیجیِ ولایی
نگزان نباش با استعدادی که ازتون سراغ دارم با عمل به فرامین رهبر خرزانه میتونین به مدال طلا هم برسین

1 ❤️

2021-06-19 17:02:19 +0430 +0430

↩ آلتـــــــ♠قـــــــتاله

میدونستی اگه ریسی بمیره ارای باطله رییس‌جمهور میشه؟ 😐😂😂😂😂
چقد شماها گاگولین اخه💩😂
توهین از این بیشتر بهتون بشه ؟ ولی شماها ادم نیستین حالیتون نیس😂

اینا نه فهم و شعور دارن نه غیرت و شرف
اگه داشتن طرف مردم وایمیستادن
تا امسال میشد رفتارشون رو با گول خوردن و … توجیه کرد ولی الان دیگه اون بهونه هم سوخته،

0 ❤️

2021-06-19 17:10:42 +0430 +0430

یه زمانی توجیهتون برای طرفداری از حکومت یا این بود که اکثریت حکومت رو میخوان یا فیگور وطن پرستی میگرفتین و میگفتین رای ندیم ایران سوریه میشه و مردم مثل زامبی همدیگه رو میخورن و … ولی دیدین که نه تنها اکثریت نشون دادن که حکومت رو نمیخوان بلکه با رای ندادن هم هیچ کس همدیگه رو نخورد.

بنابراین از امروز به بعد طرفداریت از حکومت هیچ اسمی نداره جز بیشرفی، خیانت به مردم، وطن فروشی، ناموس فروشی، مزدوری، …

4 ❤️

2021-06-19 17:28:19 +0430 +0430

↩ Ehdima

لان فکر میکنی اتفاقی میوفته؟؟؟
براندازی؟؟؟
اصلا اگه مشارکت ۱ درصد هم می‌شد بازم اتفاقی نمی‌افتاد تهش یک ماه رسانه های وابسطه و خارجی و زرد خبر میرفتن برامون همین…
این نظام رفتنی نیست خودتو گول نزن سالهاست هزار و یک نفر میان و در آرزوی از بین بردنش تلاش میکنن و پیر میشن و میمیرن و تهشم هیچی به هیچی
خوش خیالی هم حدی داره هرچند احساس میکنم بیشتر درگیر توهمی

۱.هیچ کس ادعا نکرده فردا حکومت سقوط میکنه
۲.هیچ حکومت دیکتاتوری در طول تاریخ وجود نداشته که سقوط نکرده باشه
.
شما جمهوری اسلامی رو مثل یه درخت ۴۰ - ۵۰ ساله در نظر بگیر که با پول مفت نفت و … حسابی کلفت شده و میخوای این درخت رو با تبر قطع کنی
همچین درختی هیچوقت یه دونه دوتا ضربه تبر قطع نمیشه و حداقل ۵۰ تا ضربه تبر لازم داره و هر کدوم از اتفاقات اعدامهای ۶۷، تیر ۷۸، آذر ۸۸، دی ۹۶، آبان ۹۸، هواپیمای اوکراینی، بی لیاقتی در مورد کرونا و نه انتصاباتی و دهها مورد ریز و درشت دیگه حکم همین تبرها رو دارن و فعلا نمیشه گفت یه ضربه تبر دیگه لازمه یا چنتا.
پس بیخودی توهم نامیرا بودن نزنین چون قطعا گَردِ سُم خران شما نیز بگذرد

5 ❤️

2021-06-19 19:07:28 +0430 +0430

شروع پایان ادامه داره، امیدوارم خیلی طولانی نشه

3 ❤️

2021-06-19 20:05:13 +0430 +0430

↩ 0912912912

جمهوری اسلامی بدست خودش رفراندم مخالفت با خودش رو برگزار کرد

دقیقا شد ضرب المثل یه بار جستی ملخک، دوبار جستی ملخک، …

0 ❤️

2021-06-19 20:09:03 +0430 +0430

↩ Loyce

امسال اولین سالی بود که میتونستم رای بدم و رای ندادم که هیج، خانواده رو هم از رای دادن منصرف کردم.

درود به شرف شما و تمام کسانی که دیروز با اتحادشون به جمهوری اسلامی نه گفتن 🙏 🌹

2 ❤️

2021-06-19 20:17:32 +0430 +0430

↩ Girlpaint

ساعت ۴ صبح صدای امریکا و بی بی سی کثافت امار مشارکت رو ۵۳ درصد و رئیسی رو با ۱۷ میلیون برنده اعلام کردن یعنی احمقا نتیجه از قبل معلوم بوده دفتر اقا یه بیانیه داده و نتیجه رو نوشته اصلا نشمردن

صدای آمریکا، آیت الله بی بی سی، رادیو فردا، بیشرفهای عرصه خبر هستن که یکی از عوامل اصلی شکست قیام ۸۸ هم بودن.
صدای آمریکا رو ترامپ اصلاح کرده بود ولی با اومدن بایدن همه اخراجی های زمان ترامپ دوباره برگشتن سر کار

3 ❤️

2021-06-19 20:31:41 +0430 +0430

آبروریزی دیگه ای برای حکومت که خیلی بهش توجه نمیشه.

وقتی رسما اعلام میشه بعد از رییسی تعداد آراء باطله بیشتر از همه کاندیداها هست معنیش اینه که چند میلیون نفر از شرکت کننده ها دلیل شرکتشون اجبار از طرف حکومت بوده نه علاقه به حکومت یا تاییدش

7 ❤️

2021-06-19 20:36:04 +0430 +0430

درود بر شما. مثل همیشه جامعه و مستند با کوهی از شواهد.

2 ❤️

2021-06-19 20:39:10 +0430 +0430

↩ Arrow11
در این مورد با شما موافقم که بی بی سی و VOA و یورونیوز و دویچه وله پر این آشغال های صادراتی است اما در این مورد با شما مخالفم که ترامپ در پاکسازی این تفاله ها خوب عمل کرد. ترامپ این تفاله های صادراتی مثل آرش سیگارچی و ستاره درخشش و امثال اون رو از VOA پاکسازی نکرد.

1 ❤️

2021-06-19 20:44:53 +0430 +0430

↩ ابو_فاکر

چقدر ساده لوح و نفهمن کسایی که فکر میکنند رئیسی میتونه فساد ریشه دار رژیم را از بین ببره.
و بدتر از اون چقدر خامنه ای بی کس و تنهاس یک کصخلی که با تتلو خوش و بش میکنه را میخواد جانشین خودش کنه
فکر کردن بهش هم خنده داره یک روز همچین کصخلی بعد از سقط شدن خامنه ای رهبر بشه:

دلیل سواری دادن خامنه ای به رییسی برمیگرده به پرونده انفجارهای تابستان ۱۳۶۰ که رییسی به عنوان معاون دادستان کل کشور با مسکوت اعلام کردن پرونده و بایگانی کردنش برای خامنه ای که باید محاکمه و اعدام میشد نردبان رسیدن به رهبری شد و الان خامنه ای داره این لطف بزرگ رو جبران میکنه که البته به دلیل دسترسی رییسی به پرونده، آتو داشتنش از خامنه ای رو هم نباید نادیده گرفت

0 ❤️

2021-06-19 20:54:37 +0430 +0430

↩ Dr.Ali hot

بیچاره تو و امسال تو از شدت سوزش این تاپیک ها رو میزنید، حرف مفت زدی جوابتو دادم و الا آخه کدوم بیشعور و بی عقلی میاد تو سایت سکسی این اراجیف رو بلغور می‌کنه
تو دیگه جایی نداشتی، اومدی اینجا چرت و پرتی میگی
البته اشکال نداره بگو تا آروم بشی
یکم درد داره ولی تحمل کن واست خوب

فکر کردی همه مثه تو خر هستن؟
از وقایع دیروز و امروز مشخصه کیا شنگولن و کیا ماتحتشون داره میسوزه.
در ضمن گوه خوری اینکه چه مطلبی رو کجا میذارم به تو نیومده، ناراحتی برو به صاحب سایت بگو تا اساسی برینه بهت و سیفونم بکشه

3 ❤️

2021-06-19 21:04:51 +0430 +0430

زندان:کشور ایران
پلیس خوب:اصلاح طلبان
پلیس بد:اصول گرایان
زندانبان:خامنه ای

3 ❤️

2021-06-19 21:13:40 +0430 +0430

↩ shadymathers

حقیقتا من تصورم این بود که مشارکت بیشتر از اون چیزی بوده که فکر میکردم، ظاهرا شما اطلاعاتت بیشتره و خوشحال شدم که من اشتباه میکردم.

ظاهرا هم به من انگ عرزشی زدی 😂 😂 من که میدونم خودم کیم ولی زود قضاوت کردی
پ.ن: لطفا ویدیو هارو ی جا دیگه آپلود کن باید فیلتر شکن رو خاموش کنم باز شه

آقا من کی همچین جسارتی کردم و به شما تهمت زدم؟
فکر نمیکنم مدیا فایر مشکلی با فیلتر شکن داشته باشه
نن که با فیلتر شکن هم راحت دانلود میکنم

1 ❤️

2021-06-19 21:20:54 +0430 +0430

↩ زوج رفیق فابریک

سپاس از شما دوست عزیز
منم به نوبه خود انتصاب حجت‌الاسلام سوار بر مسلمین رییسی را تبریک عرض میکنم
من بعد باید منتظر شفافیت در تمام امور باشیم
با تلاشی که ایشان دارند بعید می دونم دیگر چیزی مات یا کدر باقی بمونه

بله بله مبارکه
اصلا ابرام شفاف معروف هستن
البته فراموش نکنین که ما با این انتصاب به قول عاقا رکورد زدیم.
**الان ما تنها کشور دنیا هستیم که رییس جمهورش به جرم جنایت علیه بشریت به آمریکا و اتحادیه اروپا ممنوع الورود هست ** 😀

3 ❤️

2021-06-19 21:43:15 +0430 +0430

↩ Ado_Den_Haag

بوی جلز و ولز ساندیسی ها کل اینترنت رو گرفته🤣

من اولش فکر کردم ادمین بساط کباب راه انداخته، بعد دیدم نه بابا دارن خر داغ میکنن 😀

1 ❤️

2021-06-19 21:58:02 +0430 +0430

اصلا خود امام راحل گفته :
میزان رای ملت است .
پ.ن : وقتی مردم دیگه رژیم رو قبول ندارند ، این رژیم حرام است .

1 ❤️

2021-06-19 22:00:47 +0430 +0430

↩ Dr.Ali hot

وق وق کن سگ دست آموز
این همه وق وق کردید آخرش این شد که رفتید در زباله دان تاریخ. خوش بگذره

ولله فعلا چیزی که داریم میبینیم اینه که از عصر تو همش داری صدای سگ در میاری و به زبان رهبرت صحبت میکنی عین خودش پاچه میگیری 😀

1 ❤️

2021-06-19 22:01:50 +0430 +0430

از صدا و مثلا سیما خبرشو دارم،یه عده از بچه های ادیت فیلم و ویدیو رو با پول خواستن بیارن براشون ویدیوسازی کنه تا جمعیتو زیاد نشون بدن،کاری که در صنف کاری ما اگر تمامی ابزارش موجود باشه خیلی سریع و ساده انجام میشه،اما دم بچه ها گرم،حتی پولهای میلیونی رو رد کردن…آخه آقایون!هول شدن،فکر کردن چون پول دارن میتونن همه دنیا رو بخرن،اصلا خبر نداشتن کسی که بصورت حرفه ای هر روز داره برای کاراش اینکارو میکنه و کارش ادیت ویدیو و فیلمه اونقدر درآمد داره که محتاج این مقدار پولها نشه…فقط برای توضیح بگم،اینطور ادیتهای حرفه ایم فیلمها ثانیه ای محاسبه میشن،از ثانیه ای چهل پنجاه هزار تومن داریم تا چندین میلیون…مثل معروفی هست که میگن:”سه پلشک آید و زن زاید و مهمان ز در آید.”(یادم باشه داستان این ضرب المثلو یه موقعی براتون بنویسم که شنیدنیه)

4 ❤️

2021-06-19 22:13:55 +0430 +0430

↩ Akhilleus

چرا همیشه گارد بسته میگیری؟ نگفتم شما دروغ میگی و از کار اونها هم تعجب نکردم. از بی درو پیکری و فرمالیته بودن انتخابات و هنوزم ی عده میرن واسه رای دادن تعجب میکنم

اولا من گارد نگرفتم و کاملا مودبانه و محترمانه سوال پرسیدم
دوما وقتی یکی دو ساعت قبل از اون پستت تو تاپیک اعتراف به قتل عام هرچی از دهنت در اومده بهم گفتی، دروغگو خطابم کردی، انگ بسیجی و جاسوس بودن بهم زدی، … به نظرت اینکه مودبانه ازت بپرسم فکر میکنی دارم دروغ میگم یا از کار اونا تعجب کردی، رفتار نامعقول و گارد گرفتنه؟

1 ❤️

2021-06-19 22:51:54 +0430 +0430

↩ Arrow11
دوست عزیز تو اون تاپیک اول شما به من گفتی دروغگو
واسه اینم گفتم گارد بسته میگیری چون تعجب من تو اون کامنت واسه شرایط اونها بود و منظورم تو کامنت کاملا مشخص بود . وقتی شما با سند و مدرک پست گذاشتی هیچکس نمیتونه در مورد تاپیک بهتون بگه داری دروغ میگی

1 ❤️

2021-06-19 23:02:13 +0430 +0430

↩ Akhilleus

من ب شما ی معذرت خواهی بدهکارم واسه کامنتم تو تاپیک شیوا خانم. شاید درست منظورم رو نرسوندم. همه جا پر شده از خائن های اپوزسیون نما
مثال: وقتی روح‌الله رم افشاگری میکرد و به نفع مردم کار میکرد خیلی ها پاچه‌شو گاز گرفتن ، چون دستور داشتن و یا منافعشون در خطر بود در حالیکه خودشون رو برانداز معرفی میکردن و هیچکس رو آدم حساب نمیکردن . میگفتن زن از خودشونه و دستور و مأموریت داره که اومده اروپا . تو جامعه هم از این افراد زیاد هستن و …

معمولا تو فجازی سوء تفاهم بیشتر پیش میاد ولی بین کسانی که خورده شیشه ندارن زود هم برطرف میشه
در مورد روانشاد روح اله زم هم من از اولش مخالف فرضیه نفوذی بودنش بودم، هم عضو کانالش بودم هم مشتری پر و پا قرص برنامه هفتگیش با فرهودی بودم
دلیلم هم این بود که اگه دنبال نفع شخصی بود میتونست مثل خیلی از نکبت زاده های دیگه عشق و حالش رو بکنه
و جالبه که مثلا یکی از تهمت زننده هاش ایرج مصداقی، توابِ توده ایِ آزاد شده در تابستان ۶۷ بود (تواب توده ای خودش یه کتاب حرف هست)

1 ❤️

2021-06-19 23:11:15 +0430 +0430

↩ Arrow11
دقیقا
خدا رحمتش کنه خیلی زم رو دوست داشتم
در مورد تواب ها حرف زیاده. سال ۶۷ بیگناه ها جون سالم بدر نبردن چ برسه ب اینها. اون شب میخواستن جوانمردی رو هم بگیرن ولی نتونستم
وقتی جوانمردی گفت ما رودست خوردیم و زم سه روز تو عراق بود گریه‌ام گرفت. بازم از شما معذرت می‌خوام چون بدون مطالعه تاپیک هاتون حرفهای ناروایی بر زبان اوردم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «