۱. بده تا نگهش داری

1399/08/25

سلام

اینجا کسی منو نمی‌شناسه، فکر می‌کنم می‌تونم یک سری حرف‌‌ها رو که به هیچ‌کس نمیشه گفت اینجا بتونم با شما درمیون بگذارم و از راهنمایی آقایون بدون اینکه گاییده شم و خانم‌ها بدون اینکه قضاوت شم استفاده کنم.

از همین تاپیک شروع می‌کنم.

۱. بده تا نگهش داری:
یکی از مشکلات من که کل زندگیم رو به فاک داد این بود که فکر می‌کردم آدم دوست داشتنی نیستم و برای اینکه پسرها رو بتونم نگه‌دارم بهشون میدادم، بعد از سکس دچار افسردگی میشدم و بعد با پسره کات می‌کردم‌.

تشخیص خودم بی‌توجهی خانواده به خودم می‌دونم. چون هیچ‌وقت ازکلمات یا جملات خوشگل، عزیزم، خوشگل شدی، لبلست بهت میاد، چقدر دوست داشتنی و شیرینی و… استفاده نمی‌شد.
همیشه لباس‌های ساده و گشاد باید می‌پوشیدم. و البته اینکه پدر منتظر پسر بودن و بچه، که من باشم، دختر شدم، تمام رفتارها باهام پسرونه شد (لباس پسرونه، بازی پسرونه… من هیچ‌وقت عروسک نداشتم ولی در عوض توپ پلاستیکی دولایه داشتم، بهترین دوستام پسرای کوچه یا فامیل بودن). فکر می‌کنم اینها در اون رفتارم بی تاثیر نبود…

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-16 00:17:48 +0330 +0330

من نمی دونم شما چند سالته و یا سیر زندگیت چگونه بوده ، ولی به گذشته فکر نکن، هر دختری به یک دلیلی سکس می کنه ، یکی برای نگه داشتن دوست پسرش، یکی برای عشق و حال خودش، یکی گول می خورد و… هزار تا دلیل دیگه

اگر فکر می کنی راه اشتباهی رفتی، پس من بعد این راه رو نرو و عوض کن مسیرتو دوست خوبم🙂

2 ❤️

2020-11-16 00:20:37 +0330 +0330

قطعا برای یک دختر ک روحیه لطیفی داره، خانواده تاثیر خیلی زیادی داره که روش زندگی و ایندشو جهت دهی می کنه. ولی بهتر از حرفای قشنگ اموزش دادن اینکه زندگی این نیست که بگن تو فللنی و ازت تمجید کنن، زندگی اینکه حودت از خودت رای باشی و خودتو دوست داشته باشی. در واقع اگه کسی از خودش بدش بیاد، دیگران هم از اون شخص رفته رفته زده میشن.
اگر کسی پیدا شد که ادمو دوست داشت که خیلیم خوب، وکرنه ب کیرم. البته برای شما ب کست. در کل. همیشه این سرلوحه زندگیمه اگه دختر دار شدم حتما جوری تربیتش کنم که در اینده اگه من کج رفتم اون منو راهنمایی کنه.

2 ❤️

2020-11-16 00:28:46 +0330 +0330

اول اینکه خودت باید خودت رو دوست داشته باشی بعد دیگران.
ببخش یکم رک میگم ولی با دادن به پسرا نمیتونی دلشون رو بدست بیاری، اینطوری بیشتر ازت سواستفاده میکنند برای لذت بردنشون، اگه پسری دوست داشته باشه حتی بهش هم ندی دوستت داره.

1 ❤️

2020-11-16 00:32:38 +0330 +0330

متاسفم واقعا برات
منم تقریبا تو شرایط تو بودم و حرکت میکنم کاملا
ولی نزار گذشته اذیتت کنه
و هیچ وقت خودتو برا پسرا کشته مرده نشون نده اگه جنس من با مخالفت جنس شما برخورد کنه انقدر قربون صدقه کس کون میره ک نگو
من میشناسم ک میگم
پس اعتماد ب نفس داشته باش
ک اصلا نداری یکم تقویت کن

1 ❤️

2020-11-16 00:54:27 +0330 +0330

راستش این ماجرا مال ۱۸تا ۱۹سالگیم هست. توی هشت ماه از زندگیم با ۲۲نفر سکس کردم و طول رابطه‌ها بیشتر از یک هفته تا ده روز نبود. یعنی هیچ‌کددم از روی علاقه نبود و فقط سکس بود. نفهمیدم حشری بودم یا مخم مشکل داشت :))

یه چیزی بگم:
فکر می‌کردم با گفتن یه بخش خیلی کوچیک از اتفاقاتی که داشتم حس بهتری پیدا می‌کنم ولی دپرس شدم‌.
الان تو ۳۳سالگی من یه دختر شاد و مستقل و بسیار دوست داشتنی هستم (دچار خودشیفتگی نشدم، فیدبک دوستام، همکارام و آقایونی که بهم پیشنهاد میدن هست).

2 ❤️

2020-11-16 00:56:53 +0330 +0330

↩ Masoud4232
اره خودم این توصیه رو به دوستام می‌کنم ولی اون زمانکسی نبود اینا رو بهم بگه، دوستی نداشتم که بخواد بهم بگه‌.

0 ❤️

2020-11-16 01:01:04 +0330 +0330

↩ پرسفون
متاسفانه دور اطراف همچین ادمای هم مثل خودمون بی اعتماد هستن نصب ب خودشون
وای خب انگ. الان خوب شدی ؟؟؟؟
بهتری؟؟؟
پس سعی کن گذشته رو ب کل بندازی دور اصلا بهش ی زره هم فکر نکن
چون بد جوری اذیتت میکنه
میدونم نمیشه عقده میمونه تو دل ادم
ولی باید بکنی
باید

1 ❤️

2020-11-16 01:02:26 +0330 +0330

↩ پرسفون
بعضی وقتا آدم با یادآوری گذشته خودش رو اذیت میکنه، اگرم الان اون مشکلت برطرف شده که شده، زیاد خودتو درگیرش نکن
امیدوارم که همیشه شاد و سرحال و دوست داشتنی باشی

1 ❤️

2020-11-16 01:10:40 +0330 +0330

مطمعنا" رفتار خانواده خيلي مؤثره اما يه چيزي بگم از فهمو تجربه خودم توي زندگي،هر چقد خودت خودتو به پسرا دست نيافتني تر نشون بدي همونقدم جذاب تر ميشي واسشون
ببين اصولا پسرا دنبالاي دخترايي هستن كه سخت بدست ميان نه اونا كه مثه پول سر طاقچه هميشه و راحت در دسترسن
ياد بگير خودت خودتو دوست داشته باشي اعتماد به نفس داشته باش به خودت برس باشگاه برو و به خودت خيلي اهميت بده اونوقته كه ميبيني همه به همون اندازه واست احترام قائلن.

1 ❤️

2020-11-16 01:28:32 +0330 +0330

اینکه با اینکار بخوای کسی رو نگهداری کاملا بی منطقی هه، امیدوارم تو تک تک لحظات زندگیت صاحب بهترینا شی

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «