♤♧♤مسلمونا لطفا وارد نشن♤♧♤

1393/04/30

سلام به همه ایرانی ها
تو این تاپیک میخوام مطالب جالبی از اسلام بذارم :)

21019 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-07-21 06:46:39 +0430 +0430
182417_442865825788999_103417185_n.jpg پیشاپیش در جوابشون باید بگم که تا این مزخرفات و مهملات برای شما مقدس هست این آخوندها بر گردن ما ملت سوار هستند، مارو عقب نگه میدارن، پولمون رو میخورند، تو سرمون هم میزنند اعتقاداتی که سبب عقب ماندگی یه کشور میشه نه تنها قابل احترام نیستند، بلکه باید به یک روش علمی مورد نقد قرار بگیرند تا حقایق بر همگان آشکار بشه
0 ❤️

2014-07-21 06:53:31 +0430 +0430
543250_10151180512192681_2032047232_n1-e13588113638701.jpg بله کاملا درسته. طبق فرهنگ جاهلی عربستان ، دختران در سنین کم شوهر داده می شدند. اما انتقاد ما این است که ، چطور مردی که ادعای الهی بودن و مقدس بودن را دارد و شخصی که خود را نماینده خدا بر روی زمین می داند ، به خود اجازه می دهد که طبق این رسم و رسوم عمل کند؟ اگر اعراب نا آگاه این کار را می کردند ، انتظاری بیش از این، از آنهانداریم. اما انتظار ما از یک شخص به ظاهر مقدس این است که نه تنها تن به چنین ازدواجی ندهد بلکه با چنین رسم و رسوماتی مخالفت کند.

اما این کار پیامبر اسلام تبعیت از فرهنگ و عقاید زمانه است که نه تنها با آن مخالفت نکرده، بلکه مهر تاییدی هم برای پیروانش می زند.
کسی که دختر خود را در 9 سالگی شوهر می دهد ، با دختر 9 ساله هم همبستر می شود….

0 ❤️

2014-07-21 06:54:21 +0430 +0430

اصولا دین باعث همه عقب افتادگی ما شده ولی چه کنیم که بخش عمده ایی از مردم هنوز سنتی فکرمیکنند وبرخی اصلا فکرنمیکنند فریز مغزند

0 ❤️

2014-07-21 06:57:29 +0430 +0430

ازدواج یک رابطه ی انسانی است بین زن و مرد که اساس آن عشق و علاقه، تفاهم و انسانیت است. اما در اسلام این فاکتورها (عشق وعلاقه، تفاهم و انسانیت) برای انتخاب همسر و شوهر اینده هیچ جایگاهی ندارند و تنها چیزی که اهمیت دارد ایمان داشتن به الله و پیامبر و دینش است. به ایه زیر توجه کنید :

سوره بقره (ماده گوساله) آیه 221 : زنان مشرکه را تا ايمان نياورده اند به زنی مگيريد و کنيز مؤمنه بهتر، ازآزاد زن مشرکه است ، هر چند شما را از او خوش آيد و به مردان مشرک تا ايمان نياورداند زن مؤمنه مدهيد و بنده مؤمن بهتر از مشرک است ، هرچند شما را از او خوش آيد اينان به سوی آتش دعوت می کنند و خدا به جانب بهشت و آمرزش و آيات خود را آشکار بيان می کند ، باشد که بينديشيد.

واژه ی مشرک در ایه بالا یعنی تمام انسانهایی که (با هر دین و مسلکی که باشند) به اسلام ایمان ندارند. بنابراین هرمسلمانی باید با یک فرد مسلمان ازدواج کند. یعنی شرط لازم و کافی برای ازدواج در اسلام ایمان داشتن به این دین است ولاغیر. برای مثال اگر شخص مشرکی دارای اوصافی چون اخلاق، منش، شخصيت، صداقت، شجاعت، مهرباني، گذشت، عشق و محبت باشد ولی چون به اسلام ایمان ندارد نباید او را بزنی گرفت و با زن به او داد! در ضمن در ایه بالا رسم غیر انسانی برده داری (کنیز، بنده) را نیز تائید کرده و تاکید میکند که برده ها بهتر از زنان و مردان مشرک هستند! که هم مردان و زنان مشرک را مورد تحقیر قرار میدهد و هم کنیزان و برده ها را زیرا براي اينكه اوج بد بودن و بي‌لياقتي زنان مشرك مورد تأكيد و تصريح واقع شود، گفته مي‌شود : «كنيز با ايمان از زن آزاد مشرك بهتر است»!

اما همانطور که میدانید ما اکنون در عصری زندگی میکنیم که بر اساس دستاوردهای بشر در زمینه اخلاقی و انسانی (ازادی زن و مرد در ازدواج کردن نیز یکی از این دستاوردهاست) همه ی انسانها فارغ از ملیت، نژاد، مذهب، رنگ و جنسیت با هم برابرند و حقوق برابری دارند و هیچکس حق ندارد این حقوق برابر را از انسانها بگیرد ولی خدای اسلام که ترس عجیبی از کم شدن پیروانش دارد حتی در پیوند انسانی زناشویی که هیچ ربطی به مذهب ندارد نیز دخالت میکند تا نتنها یک پیرو را از دست ندهد بلکه یک پیرو جدید نیز بدست بیاورد. برای این خدا اخلاق، منش، شخصيت، صداقت، شجاعت، مهرباني، گذشت، عشق و محبت در انتخاب همسر هیچ ارزشی ندارد تنها چیز مهم ایمان داشتن و دولا راست شدن در پیشگاه اوست. چنین شیوه ی نابخردانه ای در ازدواج جز رواج دادن دروغ و تنفر بین انسانها و جز خوار شمردن دیگر انسانها دستاورد دیگری ندارد.

0 ❤️

2014-07-21 06:59:02 +0430 +0430

[quote=ش ا ه ر خ]اصولا دین باعث همه عقب افتادگی ما شده ولی چه کنیم که بخش عمده ایی از مردم هنوز سنتی فکرمیکنند وبرخی اصلا فکرنمیکنند فریز مغزند[/quote]

0 ❤️

2014-07-21 07:00:43 +0430 +0430

ازدواج بک رابطه ی انسانی است که بر اساس عشق و محبت و تفاهم صورت میگیرد ولی از نظر خدای اسلام، یعنی خریداری یک برده جنسی که تنها کارش خدتمگذاری و سرویس جنسی دادن به مرد است. این خدا اصولا با مفاهیمی چون عشق و محبت و تفاهم در انتخاب همسر اینده، بیگانه است. برای نمونه قران در ایه 25 سوره نساء به مسلمانانی که توانایی مالی ندارند چنین توصیه میکند :

ایه 25 سوره نساء : هر كسي از شما كه از نظر مالي (ضعيف است و) نمي‌تواند زنان (آزاد) پاكدامن و با ايمان را به همسري گيرد، پس، از کنیزان مؤمنه که مالک آن شدید به زنی اختیار کند. خدا آگاهتر است به ایمان شما که شما اهل ایمان بعضی از جنس بعضی دیگرید، پس با کنیزان مؤمنه با اذن مالکشان ازدواج کنید و مهر( پول خریداری کنیز) آن‌ها را به طرز پسندیده بدهید، کنیزانی که عفیف باشند نه زناکار و رفیق و دوستباز، پس چون شوهر کردند چنانچه عمل زشتی از آن‌ها سر زند بر آن‌ها نصف عذاب (یعنی حدّ) زنان پارسای آزاد است. این حکم درباره کسی است که بترسد مبادا به رنج افتد، و صبر کردن برای شما بهتر است، و خدا بخشنده و مهربان است.

طبق ایه بالا، خدای اسلام نتنها برده داری را برسمیت می شمارد بلکه حتی عزت و شخصیت انها را نیز لگدمال میکند. مفهوم جملة اول آيه اين است كه مردان در انتخاب همسر، ابتدا بايد به سراغ زنان آزاد بروند نه كنيزان (برده زن که یا خریداری شده است و یا مسلمانان در جنگ انها را تصاحب کردند) ، و اين تبعيضي غيرمنطقي، و تحقيري نابخشودني در حق كنيزان است. چرا بين زن آزاد و مؤمن با كنيز مؤمن فرق مي‌گذارد و اولويت را به زن آزاد مي‌دهد؟ تحقیر دیگر در حق کنیزان اینست که قران میگوید اگر توانایی مالی ندارید سراغ کنیزانتان بروید و این یعنی اینکه کنیز یک برده جنسی مفتکی است و صاحبش بدون هیچ خرجی میتواند به او تجاوز کند. قسمت دوم ایه جالبتر! میشود زیرا میگوید با اجازه صاحب کنیز وقتی او را خریداری کردید به کنیز تجاوز کنید (مثلا بزنی بگیرید). ایا این تحقیر دیگر در حق کنیز نیست؟ اما اي كاش كار به همين جا ختم مي‌شد. جملة آخر آيه به مردان فقير توصيه مي‌كند كه اگر مي‌توانيد خود را از آلايش گناه حفظ كنيد، بهتر است مجرد بمانيد، چون مجرد ماندن (و در آتش شهوت سوختن) بهتر از ازدواج با كنيز است!؟ و اين يعني تير خلاص زدن به حرمت و شخصيت كنيز. در این ایه، کنیز رسما حکم یک برده جنسی را بازی میکند و هیچ حق انتخابی ندارد و نظرش اصلا مهم نیست.

خدای اسلام تنها چیزی که از ازدواج میداند و میفهمد و برایش مهم است، سکس است. او با مفاهیمی چون عشق و محبت ، تفاهم، اخلاق، منش، شخصيت، صداقت، شجاعت، مهرباني، گذشت، در اتخاب همسر اینده کاملا بیگانه است.

0 ❤️

2014-07-21 07:06:33 +0430 +0430

بزار قشنگ بترکونمت بعد برم
1- از کجا میدونی عایشه در 7 سالگی ازدواج کرده ( مدرک بیار )
2- اسلام کونت گذاشته که داری کس شعر میگی
3-دیگه ادامه نده مسلمونی میفهمی یعنی چی اون دنیات رو فکر کن
4- منم بعضی اوقات راجبه خدا و پیامبراش فکرایی میکنم ولی اخرش میگم ولش پس تو همین کار رو بکن

موفق باشی
0 ❤️

2014-07-21 07:08:26 +0430 +0430

[quote=ErfanEvil]بزار قشنگ بترکونمت بعد برم
4- منم بعضی اوقات راجبه خدا و پیامبراش فکرایی میکنم ولی اخرش میگم ولش پس تو همین کار رو بکن

موفق باشی[/quote]

گفتم مسلمونا وارد نشن پس گمشو

0 ❤️

2014-07-21 07:12:58 +0430 +0430
3614_333445763430062_475422327_n.jpg
0 ❤️

2014-07-21 07:16:01 +0430 +0430
1097953_613068738737802_1967354289_n.jpg
0 ❤️

2014-07-21 07:17:12 +0430 +0430

پيامبر- صلي الله عليه و آله – فرمودند : كسي كه يكبار صيغه كند از غضب خداي جبار در امان مي ماند» و كسي كه دو بار صيغه كند با ابرار محشور ميگردد وكسيكه سه بارصيغه كند در بهشت دوشادوش من خواهد بود. (من لا يحضره الفقيه 3/ 366)

0 ❤️

2014-07-21 07:21:38 +0430 +0430

طبق قوانین اسلامی مشرکان و کافران بر زنانشان حرام اند و ازدواج آنها از نظر اسلام به رسمیت شناخته نمی شود. در نتیجه اسلام به مسلمانان اجازاه می دهد در جنگ ها حتی زنان شوهردار را به غنیمت بگیرند. یعنی اگر کسی به خدا اعتقاد نداشته باشد شما مسلمان عزیز حق نا حق داری که ….
سوره نساء آیه 24 و برای شما نکاح زنان شوهردار حرام شد مگر اینکه این زنان شوهردار را در جنگ با کفار به غنیمت گرفته باشید.

پیامبر اسلام هم زنان غصبی زیادی داشته. به احتمال زیاد ماجرای جنجالی ریحانه دختر یهودی که توسط پیامبر اسلام به غنیمت گرفته شده را شنیده اید. قرآن هم در آیات مختلف صحبت از این حق نا حق می کند :
سوره احزاب آیه 50 و برای تو ای پیامبر حلال شد زنانی را که در جنگها به غنیمت گرفتی و….
523317_515827355098346_549156540_n.jpg

0 ❤️

2014-07-21 07:25:04 +0430 +0430

آیه ۲۴ از سوره نساء
»‌ و زنان شوهردار نيز بر شما حرام شده است ، مگر کنيزانى که مالک آنها هستيد . به احکام الهى که بر شما نوشته شده است پايدار باشيد… « !

نظر بر بحث های مکرر در باره آیه بالا و مجوز تجاوز جنسی بر زنان شوهر دار از سوی الله، خدای محمّد ، نیاز است که اینجا اعلام شود که این عمل غیر اخلاقی در قبل از اسلام عزیز در بین تازیان موجود نبوده است و عرب سرافراز به زن کسی در جنگ تجاوز نمی نمود.
این آیه الهی و آسمانی و ازلی در سالهای حدود 8 قمری در جنگ حنین و در یک درگیری بنام اوتاس که مسلمانان بر این قبیله پیروز شدند، حضرت (محمّد) برای خوشحالی و خشنودی تازیان که اعلام نمودند ما برای زنان این قبیله شدیدا تحریک شده ایم، مجوز این همبستر شدن با زنان شوهردار غیر مسلمان را با بیان آیه ۲۴ از سوره نساء صادر نمودند!

البته از سوی دیگر آنچه مشکل شرعی و اسلامی ایجاد می نماید این است که این حضرت(پیامبر تازیان) آیه ۲۸ از سوره توبه را هم دارد که غیر مسلمانان نجس هستند!
آیه ۲۸، سوره توبه
» اي کساني که ايمان آورده‌ايد، محققا بدانيد که مشرکان نجس و پليدند… « !

حال عرق و نم بدن مشرکان و غیر مسلمانان نجس چگونه با این عمل غیر اخلاقی تجاوز پاک میگردد بر کسی در این 1400 سال و اندی معلوم نگشته است؟( احتمالا باید در معنای پنهان باشند!!!).

0 ❤️

2014-07-21 07:26:25 +0430 +0430

[quote=…قیصر…][quote=ErfanEvil]بزار قشنگ بترکونمت بعد برم

موفق باشی[/quote]

گمشو بیرون،مدرک واسه سن زفاف عایشه صفحه 275 تاریخ تبری برو بخون کور زاده[/quote]
تاریخ طبری سرشار از نقلیات هستش و نقلیات نیز داری کم و کاست و یا اضافات فراوان هستش.
بنده برای دفاعیه ی این آقای بد دهن و یا همسو شدن با بددهنی شما نیومدم کامنت بزارم. فقط محض اطلاعتون گفتم که تاریخ طبری برخلاف نام و جایگاهش ایرادات گاها اساسی نیز دارد.
روزتون خوش
سعی کنید خوش سخن باشید.

0 ❤️

2014-07-21 07:27:43 +0430 +0430

ای قربون دهنت گل گفتی
زیاد خودتو ناراحت نکن چون اینا دارن با مخالفتشون با اسلام خودشونو روشن فکر جلوه میدن .

0 ❤️

2014-07-21 07:32:28 +0430 +0430

نخست اينكه در زمان پيامبر مردم به بيرون از خانه ميرفته و كار تخليه را انجام ميدادند حال احاديثي در اين مورد :

محمد به زنانش اجازه میدهد برای دستشویی کردن به خارج از خانه بروند.
صحیح بخاری، پوشینه 1، کتاب 4، شماره 149 :
عایشه نقل کرده است: پیامبر به زنانش گفت، «شما میتوانید برای رفع حاجت به خارج (از خانه) بروید.»

عایشه خود قضیه توالت رفتن را با جزئیات بهتری شرح داده است.
صحیح بخاری پوشینه 5 کتاب 59 شماره 462:
عایشه نقل کرده است: ….من همراه ام مسطح به المناصع جایی که در آن قضای حاجت (تخلّی) میکردیم رفتم. ما هرگز تخلی نمیکردیم مگر در شب، و این تا زمانی بود که مستراح هایی درنزدیکی خانه هایمان ساخته شد. و این عادت خالی کردن روده ها همانند همان عادت اعراب قدیمی بود که در بیابان زندگی میکردند، زیرا ساختن مستراح در کنار خانه ها برای ما دردسر ساز بود. پس من و ام مسطح که دختر ابی رُهم بن لمطلب ابن عبد مناف بود و مادرش بنت صخر بن عامر خاله ابوبکر صدیق و پسرش مسطح بن اثاثه بن عباد بن المطلب بود بیرون رفتیم. من و ام مسطح پس از قضای حاجت به خانه برگشتیم.

و اما رابطه توالت با حجاب چيست؟
عمر كه شخصي متعصب و خشك مغز بود از ديدن زنان پيامبر موقعي كه براي تخليه روده به بيرون ميرفتند بيزار بود چون عمر متعصب بود اين قضيه را خيلي زشت ميدانست براي زنان پيامبر پس به محمد دستور داد به زنانش بگه موقعي كه
براي تخليه روده ها ميروند بيرون از خانه، صورت و تمام بدنشان را بپوشانند تا شناسايي نشوند. حال احاديثي در اين مورد :

صحیح بخاری، پوشینه 1 کتاب 4 شماره 148:
عایشه نقل کرده است: زنان پیامبر شبانگاهان برای تخلی به منطقه المناصع، منطقه ای باز و وسیع در مدینه میرفتند. عمر به پیامبر میگفت «به زنانت بگو که حجاب داشته باشند»، اما پیامبر چنین نکرد. سوده بنت زمعه زن پیامبر در شبی از شبها در زمان عشاء از خانه خارج شد و او قدی بلند داشت. عمر او را صدا کرد و گفت «من تورا شناختم ای سوده»، او اینچنین گفت زیرا او شدیدا اشتیاق داشت که آیات حجاب نازل شوند. پس الله آیه حجاب را نازل کرد.
و در مورد آیه ای که میگوید زنان باید چادر سر کنند، من گفتم، ای رسول الله، ایکاش به زنان خود دستور بدهی که خودشان را در مقابل مردان بپوشانند، زیرا مردان خوب و بد با آنها صحبت میکنند. بنابر این آیه ای که دستور میدهد زنان چادر سر کنند نازل شد، سوره احزاب آیه 59.

و اينگونه بود كه ايات حجاب به كمك عمر و به دليل شناسايي نشدن زنان پيامبر موقع تخليه روده ها يكي پس از ديگري نازل شد.

0 ❤️

2014-07-21 07:34:17 +0430 +0430

[quote=rambod72]ای قربون دهنت گل گفتی
زیاد خودتو ناراحت نکن چون اینا دارن با مخالفتشون با اسلام خودشونو روشن فکر جلوه میدن .[/quote]
عاغا مجبوری بیای بخونی کوری مگه الان همتونو به عنوان اسپمر گزارش میدم

0 ❤️

2014-07-21 07:45:52 +0430 +0430
578545_529953550361022_1818390724_n.jpg در روزی که نوبت عایشه(برای همخوابی با پیامبر) بود مردم برای پیامبر هدایایی می فرستادند.

عایشه گفت: دیگر زنان پیامبر در خانه ام سلمه جمع شدند و گفتند «ای ام سلمه! مردم در روزی که نوبت عایشه است هدایای خود را می فرستند و ما نیز به اندازه ی او هدایای خوب را دوست میداریم. باید به پیامبر خدا بگویی که به مردم دستور دهند هدایای خود را بدون توجه به اینکه نوبت کیست بفرستند.»

ام سلمه این را برای پیامبر بازگو کرد و وی از او دور شد. وقتی پیامبر به سوی ام سلمه بازگشت وی دوباره درخواست را تکرار کرد و پیامبر دوباره رفت.

بعد از بار سوم پیامبر فرمود: «ای ام! من را با صدمه زدن به عایشه آزار نده، چرا که به خواست الله وحی الهی هرگز در بستر هیچ کدام از شما برای من نیامده به جز وقتی که با عایشه هستم.»

بخاری، جلد 5، کتاب 57، شماره 119

0 ❤️

2014-07-21 07:49:44 +0430 +0430

پیامبر اسلام در 54 سالگی با عایشه 7 ساله ازدواج کرد و پس از رسیدن وی به 9 سالگی با او همبستر شد.
اگر چه بعضی از مسلمانها سعی دارند سن کم عایشه را انکار کنند اما منابع و کتب تاریخی اهل تسنن و تشیع چیز دیگری را می گویند :
—————————————————————————-
از عایشه نقل شده است:
رسول الله به من گفت «تو دوبار قبل از اینکه من با تو ازدواج کنم در رویاهای من ظهور کرده بودی. من فرشته ای را دیدم که ترا در تکه ای لباس ابریشمی حمل میکرد، من به او گفتم، لباسش را در بیاور و اورا نگاه دار، او تو بودی. به خود گفتم»اگر این از طرف الله است، پس این (لخت شدن عایشه) باید واقعا اتفاق بیافتند».
صحیح بخاری ۹٫۸۷٫۱۴۰

از عایشه نقل شده است:
وقتی پیامبر با من ازدواج کرد، مادرم نزد من آمد و مرا وادار کرد که به خانه پیامبر وارد شوم، و هیچ چیز موجب تحیر من نشد، مگر آمدن پیامبر به نزد من قبل از ظهر.
صحیح بخاری ۷٫۶۲٫۹۰

منقول است از عایشه مادر مومنان:
پیامبر اسلام وقتی با من ازدواج کرد که من شش یا هفت ساله بودم. وقتی ما به مدینه آمدیم، چند زن آمدند، ام رومان وقتی من در حال تاب بازی بودم پیش من آمد، مرا بردند، آماده و آرایشم کردند، بعد مرا نزد پیامبر خدا بردند، و او وقتی من ۹ ساله بودم با من جماع کرد. او مرا جلوی در نگه داشت و من از خنده در حال ترکیدن بودم.
سنن ابو داوود ۳۱٫۴۹۱۵ و ۳۱٫۴۹۱۶ , ۳۱٫۴۹۱۷

منقول است از عایشه: من در حضور پیامبر با عروسکهایم بازی میکردم و دختر بچه های دیگر که دوستان من بودند نیز با من همبازی میشدند. وقتی پیامبر خدا به مکان بازی من وارد میشد آنها (دوستان عایشه) پنهان میشدند، اما پیامبر آنها را صدا میکرد تا بیایند و با من بازی کنند. (بازی با عروسک و تصاویر ممنوع است، اما برای عایشه مجاز بود زیرا در آن زمان وی هنوز دختر کوچکی بود، و هنوز به سن تکلیف نرسیده بود (فاتح البری ج.۱۳ ص.۱۴۳)
صحیح بخاری ۸٫۷۳٫۱۵۱

عایشه روایت کرده است که وقتی پیامبر با او ازدواج کرده وی ۷ سال داشته، و وقتی به خانه پیامبر وارد شده است ۹ سال داشته است، و عروسکهایش همراه وی بوده اند، و وقتی پیامبر اسلام فوت شد، وی ۱۸ سال سن داشته است.
صحیح مسلم ۸٫۳۳۱۱

سومین (زنی که محمد با او ازدواج کرد): عایشه دختر ابی بکر (بود)، با او در مکه ازدواج کرد در حالی که 7 سال سن داشت و غیر از او با هیچ دختر باکره ای ازدواج نکرد، و در زمانی که او 9 سال سن داشت به او دخول (تماس جنسی Intercourse) کرد و این اتفاق 7 ماه بعد از وارد شدنش به مدینه بود، و (عایشه) تا زمان خلافت معاویه زندگی کرد.
بحار الانوار جلد 22

0 ❤️

2014-07-21 07:50:33 +0430 +0430

عائشه دختر ابو بكر، پيغمبر عايشه را در مكه تزويج كرد در حالى كه هفت سال بيش نداشت، حضرت رسول جز عايشه با زن بكرى نكاح نكرد، و در نهمين سال عمرش با وى زفاف كرد، و اين زفاف پس از هفت ماه اقامت در مدينه انجام گرفت و عايشه تا دوران خلافت معاويه در دنيا بود.
زندگانى چهارده معصوم عليهم السلام (ترجمه:إعلام الورى بأعلام الهدى)،شيخ طبرسى، مترجم: عزيز الله عطاردى،ناشر: اسلاميه،تهران:چاپ اول،1390 ق. برگ: 213

از اسماعیل بن جعفر منقول است:
همانا رسول الله در 10 سالگی به عایشه دخول کرد…
وسائل الشریعه، الی تحصیل مسائل الشریعه، محمد بن الحسین الحر العاملی ج 1 برگ 31، به نقل از فروع کافی ج 2 ص 351

شبی پیامبر بر من وارد شد و گفت رانهای خود را عریان کن، و من هردو ران خود را عریان کدم، پیامبر چانه و سینه خود را روی رانهای من گذاشت.
سنن ابو داوود کتاب 1 شماره 0270

هرگاه پیامبر خدا میخواست مرا نوازش کند، به من میگفت که ازار به تن کنم، سپس او مرا نوازش میکرد
صحیح بخاری پوشینه 1 کتاب 6 شماره 299

پیامبر گاهی فکر میکرد که بر من دخول کرده است، در حالی که در واقعیت اینکار را نکرده بود.
صحیح بخاری پوشینه 7 کتاب 71 شماره 660

هرگاه من آب منی خشک شده روی جامه رسول الله پیدا میکردم، آنرا با ناخنهایم میتراشیدم (تا پاک شود).
صحیح بخاری کتاب 2 شماره 572

0 ❤️

2014-07-21 07:55:01 +0430 +0430

محمد برای اینکه سخنانش در دیگران نفوذ کند و از او حرف شنوی داشته باشند، پوست الله، خدمتگذار همیشه اماده به خدمت خود را به تن میکرد و از زبان او ایه میسرود و به افراد و نزدیکان خود ابلاغ میکرد تا بدون چون و چرا از او اطاعت کنند. اما نقطه ضعف اساسی محمد این بود که این الله خودساخته اش را در تمام جنبه های زندگی خود وارد کرده بود از شخصی ترین و سکسی ترین مسائل گرفته تا مسائل روزمره ای که توی کوچه و بازار اتفاق می افتاده است. بهمین دلیل او خواسته یا ناخواسته شان و مفام خدای خودساخته اش را تا حد یک خدمتگذار همیشه اماده به خدمت پایین اورده است. خدایی که تمام کائنات را ول کرده و 23 سال در بیابانهای عربستان جا خوش میکند تا مبادا الت تناسلی بنده اش دچار مشکل شود! متن ایه 51 سوره احزاب بیانگر این واقعیت است :

وقتی محمد بر پایه ایه 50 سوره احزاب تمام زنان را بر خود حلال کرده بود برخی از نزدیکانش بویژه عایشه به او اعتراض کردند و حتی عایشه به محمد گفته بود : «می بینم خدایت به انجام خواهش های نفسانی تو میشتابد» انوقت محمد برای تنبیه عایشه ایه 51 سوره احزاب را میسراید :

ایه 51 سوره احزاب : هر یک از زنانت را که خواهی نوبتش را عقب بیانداز وهر که را خواهی به خود بپذیرو هم آنان را که از خود راندی اگر باز خوانی بر تو باکی نیست این بر زنان بهتر و شادمانی دل و روشنی دیده آنهاست و هرگز هیچ کدام نباید محزون باشند بلکه باید به آن چه به ایشان عطا کردی همه خشنود باشند و خدا به هر چه در دل شماست آگاه است، و خدا دانا و بردبار است.

الله بخت برگشته تو مدت 23 سالی که محمد او را بر تخت خدایی نشاند جز خدتمگذاری به محمد کار دیگه ای نداشت. بیچاره الله که از دست این محمد شیاد یک ثانیه هم ارامش و اسایش نداشته! محمد زن میخواست الله ، با زنانش جماع کنه الله، با زنانش اختلاف پیدا میکرد الله، زنانش مهریه بیشتر میخواستند الله، به کاروانی میخواست حمله کنه الله، یکی را میخواست بکشه الله،و……… این الله! چی میکشید از دست این محمد!

0 ❤️

2014-07-21 07:56:52 +0430 +0430

ضعف اساسی محمد این بوده که الله خود ساخته اش را در تمام جنبه های زندگی اش وارد کرده است. او شأن و اعتبار خدای خود را تا حد واسطه ای برای رفع اختلافات خانوادگی و اموزش اداب زناشویی به همسرانش پایین میاورد. ایات 32 و 33 سوره احزاب بیانگر این واقعیت است :

ایات 32 و 33 سوره احزاب : ای زنان پیغمبر شما مانند دیگر زنان نیستید اگر خدا ترس و پرهیز کار باشید پس زنهار نازک و نرم سخن نگویید مبادا انکه دلش بیمار است به طمع افتد ، درست سخن بگویید.

و در خانه های خود بنشینید و آرام گیرید و مانند دوره جاهلیت آرایش و خود آرایی نکنید و نماز به پا دارید و زکات به فقیران بدهید و از امر خدا ورسول خود اطاعت کنید.

محمد بدلیل پیر شدن دیگر توانایی براوردن نیازهای تمام زنانش را نداشته از همینرو میترسیده زنانش با دیگر مردان رابطه برقرار کنند و چون زنانش از او حرفشنوی نداشتند بنابراین طبق معمول پوست الله خدمتگذار همیشه اماده بخدمت را به تن میکند و از قول او به زنانش امر میکند که در خانه بنشینند و دیگر ارایش نکنند و با ناز و عشوه با مردان سخن نگویند. به همین سادگی که مشاهده کردید محمد زد تو دهن زنانش و انها رو که قبل از ظهور اسلام همانند مردان ازاد بودند و در اجتماع ظاهر میشده اند خانه نشینشون کرد. تنها به این دلیل که محمد فکر میکرده هم مثل خودش هوسی هستند و هر زنی را که ببینند اون بی صاحب شده ی دائم الشقشون شقتر میشه.

از ایات بالا نتیجه میشود که الله (خدای ساختگی محمد)جزء برای خدمتگذاری به محمد افریده نشده است بطوریکه محمد هرکجا به مشکلی برمیخورد او را از بتخانه ی کعبه بلند میکرد و برای رفع مشکل از او استفاده میکرد

0 ❤️

2014-07-21 08:00:49 +0430 +0430

شاید این واقعیت شما را شگفت زده کند که بدانید علی تنها 3 روز بعد از مرگ فاطمه با دختری به نام امامه ازدواج می‌کند. امامه هم بازی امام حسین بوده است علی نیز همچون محمد که تا زمان حیات خدیجه جرات نداشت زن بگیرد، در دوران حیات فاطمه هیچ زنی نگرفت، زیرا نمیتوانست چنین کند و اشتهای خود را برای زنبارگی با اجبار سرکوب کرد، اما بعد از مرگ او شروع به تشکیل و تکمیل حرمسرایش کرد، چنانکه در زنبارگی، دستکمی از خود محمد نداشته است و نشان داد که دستکم به اندازه او در این زمینه نیز استعداد دارد. دستکم ده زن در حرمسرای علی عضویت رسمی داشته اند:
فاطمه بنت محمد بن عبدالله.خوله بنت جعفر بن قیس بن مسلمه.لیلی بنت مسعود بن خالد.ام البنین بنت حزام بن خالد.ام ولد.اسماء بنت عمیس الخثعمیه.الصهباء ام حبیب بنت ربیعه.امامه بنت ابی العاص بن الربیع بن عبدالعزی، اما زینب بنت رسول الله، و امها خدیجه بنت خویلد.ام سعید بنت عروه بن مسعود.محیاه بنت امریء القیس بن عدی.
الامام علی بن ابی طالب، رابع الخلفاعء الراشدین، الاستاذ محمد رضا، شیخ خلیل مامون شیحا، دار الکتاب العربی بیروت لبنان، برگ 13.

0 ❤️

2014-07-21 08:04:19 +0430 +0430

محمد بن بشار، از روح بن عباده، از علی بن سوید بن منجوف، از عبدالله بن بریده، نقل کرده است که : رسول خدا علی را به سوی خالد فرستاد تا خمس (سهم پیامبر از غنایم را بگیرد) و من از دست علی ناراحت شدم، بعد از اینکه علی غسل گرفت (بعد از برقراری تماس جنسی با یکی از بردگانی که جزوی از غنایم بود) من به خالد گفتم، «آیا این را نمیبینی؟» (خوابیدن علی با برده را). وقتی به پیامبر رسیدیم، من جریان را برای پیامبر تعریف کردم. پیامبر گفت، «ای بریده آیا از علی متنفّری؟» گفتم «آری»، پیامبر گفت «از او متنفّر نباش، زیرا سهم او از خمس بیش از این است».

در این حدیث آشکار میشود که امام علی بعد از رسیدن به خالد با یکی از زنان بیچاره که در صف اسیران بود بر اساس آیه 24 سوره نساء همبستر میشود و این باعث تنفّر بریده از علی میشود. براستی که چنین انسانی با این اخلاقیات متعفن را نمیتوان هم دوست داشت، و جای تاسف است که این مسائل مستند و محکم چگونه توسط باورمندان نادیده گرفته میشوند و تصور شیعه از علی تصوری کاملاً خیالی و آرمانگرایانه است، علی حتی در قیاس با سایر مسلمانان صدر اسلام نیز از فرومایگان بوده است.

منبع:صحیح بخاری، جلد 5، کتاب 59 شماره 637

0 ❤️

2014-07-21 08:05:04 +0430 +0430

خانوم یا اقای محترم شما حق نداری یه دین رو به بازی بگیری بعد بیای بگی تو حق نداری نظر بدی حق نداری بیای تو یعنی چی؟
اصن دین تو چیه که اینقدر از اسلام بد میگی؟

0 ❤️

2014-07-21 08:07:03 +0430 +0430

تو خودت هر دینی هستی بهش بی احترامی کنن خوشت میاد؟ یکی این تاپیکو ببنده

0 ❤️

2014-07-21 08:07:54 +0430 +0430

[quote=rambod72]خانوم یا اقای محترم شما حق نداری یه دین رو به بازی بگیری بعد بیای بگی تو حق نداری نظر بدی حق نداری بیای تو یعنی چی؟
اصن دین تو چیه که اینقدر از اسلام بد میگی؟[/quote]
من یکتا پرستم از بت پرستی و هرچی دینه بدم میاد مخصوصا اسلام که فاحشگی و فقر و بدبختی داره و جز این چیزی نداره

0 ❤️

2014-07-21 08:08:40 +0430 +0430

[quote=were koni mashhad]تو خودت هر دینی هستی بهش بی احترامی کنن خوشت میاد؟ یکی این تاپیکو ببنده[/quote]
شهوانی مقدسات ندارد با عرض پوزش :))

0 ❤️

2014-07-21 08:11:29 +0430 +0430

منظورت از یکتا پرست خداست دیگه اره؟؟؟؟
کتاب همون خدایی که بهش اعتقاد داری کدومه؟
همون خدا کجا حرفاشو به ما زده؟

0 ❤️

2014-07-21 08:11:49 +0430 +0430

مگر نه اینکه صدام ایرانیان را می کشت و از ایرانیان متنفر بود؟ مگر نه اینکه صدام یک جنایتکار بود که از کشتن و شکنجه انسان ها، فروگذار نمی کرد؟

… حال چگونه است که علی بن ابی طالب، فرد محترمی محسوب می شود و مورد علاقه ایرانیان است؟ مگر نه آنکه علی نیز ایرانیان را می کشت؟!
مگر نه اینکه علی نیز از کشتار انسان ها و آزار آنها هیچ کوتاهی نکرد؟!

به یاد بیاوریم که:

• علی بن ابی طالب فردی خونریز و وحشی بوده است، بعد از حمله محمد به قبیله بنی قریظه، علی بن ابی طالب، سر تمامی مردان را از تن جدا کرد(البته با کمک دیگران)، چنین انسانی فردی وحشی و بیمار روانی است. 1

• علی بن ابی طالب، حداقل سه بار دستور سرکوب خونین ایرانیان را داد. ایرانیانی که به زور مسلمان شده بودند و زیر باز ظلم و جور اعراب بودند، چندیدن بار از پرداخت پول زور کمر شکن سربار زدند که هر بار به دستور علی، به وحشیانه ترین شکلی سرکوب شدند! 2

• ارزش های زندگی علی بن ابی طالب، بر اساس تبعیض نژادی (برده داری) و یا تبعیض مذهبی است، یعنی مسلمانان برتر از دیگران هستند. علی به حقوق انسان ها هیچ احترامی نمی گذاشته است.

طنز تاریخ است که شخصی چون علی، محترم و مقدس شناخته می شود، مانند این می ماند که یهودی ها، الان هیتلر را بپرستند…!

در حقیقت، ملاهای شیعه، به همین دلیل از روشنگری درباره اسلام وحشت دارند، چه آنکه می دانند آگاه شدن مردم و نسل جوان از جنایات اعراب مسلمان (در زمان صدر اسلام)، آبرویی برای اسلام باقی نمی گذارد و مردم به جای علاقه به علی، از او متنفر خواهند شد، و در نهایت دکان آنها تعطیل می شود.

0 ❤️

2014-07-21 08:12:48 +0430 +0430

[quote=rambod72]منظورت از یکتا پرست خداست دیگه اره؟؟؟؟
کتاب همون خدایی که بهش اعتقاد داری کدومه؟
همون خدا کجا حرفاشو به ما زده؟[/quote]
خدا تو دل همه آدمای پاکه نیازی به مدرک و کتاب نداره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «