❗❗مؤدب باشیم... همممه جا❗❗

1401/06/28

سلااااام 👋
من امیر هستم🤝
خیلی وقته تو سایت هستم و خب طبیعتاً به همه بخشها سرک کشیدم و یه جورایی زیر و بمش رو درآوردم🤭

با خییییلی‌ها گپ زدم، با خیلی‌ها رفیق شدیم حتی، با خیلی‌ها تا پای قرار ملاقات پیش رفتیم اما تا این لحظه با هیچ‌کس هیچ رابطه خارج از سایتی نداشتم.

غرض از تحریر این تاپیک جلب نظر کاربران عزیز به چند نکته هست.
قبل از آغاز کلام عذرخواهی می‌کنم اگر جایی از صحبتم ممکنه باعث رنجش کسی بشم🙏

۱_ اولین مورد بنظرم گزینه «هیچ» در جویای چه بودن کاربران هستش. یعنی چی؟
خودِ بنده به شخصه بیشترین گپ و گفت‌هام با دوستان (خانمها)یی بوده که گرایش جنسی‌شون رو روی این گزینه تنظیم کردن. البته هیچ ایرادی نداره اما خب بنظر من معنی هم نداره🤔 یعنی چی که شما تشریف میارین تو سایتی که بنیانش، درست یا غلط، سکس و غرایض جنسیه، اون‌وقت میگی هیچ؟! البته خیلی‌ها هم واقعاً جویای گپ و گفت نیستند و فقط برای مطالعه داستان‌ها و مرور تاپیک‌ها تشریف دارن؛ که باز بنظر بنده بهتره حالت دریافت پیامشون رو غیرفعال کنن 🙏

۲_ بنده به شخصه آدم مبادی آدابی هستم و سعی می‌کنم تا جایی که مقدوره پا از اصول و خط قرمزهای خودم فراتر نگذارم، دوستانی که با هم گپ زدیم میتونن دراین‌خصوص اظهارنظر بفرمایند…
اما خب این سایت همون‌جوری که از اسمش پیداست محلی برای رسیدگی به ابعاد شهوانی وجودمونه🤭 پس طبیعتاً کسی حق نداره مثلاً بگه چون امیر برای من عکس یا گیف سکسی فرستاد آدم منحرفیه یا هر چی! ( خب عزیز من اگر دوست نداری چنین تصاویری رو ببینی چرا میای اینجا؟! برو بشین پای برنامه‌های تلویزیونی دیگه قربونت🤭 یا خصوصیت رو ببند)
اگر خصوصیتون بازه و بهتون پیام میدیم، بعد از مطالعه یا تمایل دارید به گفتگو یا خیر… اگر ندارید خیلی مؤدبانه از یه کلمه سه حرفی که فکر نمیکنم حتی ۵ ثانیه وقت شریفتون رو بگیره استفاده بفرمایید؛ «خیر»
وقتی seen می‌فرمایین و پاسخی نمی‌دین آدم میمونه معطل که آیا مایله؟ مایل نیست؟ مایله اما شاید از پاسخ دادن خجالت میکشه؟ و …!
خیلی‌ها هم جواب پیام اول که شامل سلام و احوالپرسی و معرفی هست رو نمیدن اما تا عکس (شخصی یا سکسی) یا گیفی ارسال می‌کنیم جواب میدن!
خب دوست عزیزی که فقط اونجای آدما برات مهمه و صرفاً اون تصاویر جذبت می‌کنه، لطف کن جواب پیام کسی که به هر دلیلی پیش خودش گفته احتمالاً با این آدم نقاط مشترکی دارم و پیام داده بهتون
رو بدین، باور کنید خودِ آدمها، تفکراتشون، علایق و سلایقشون، حتی فتیش و فانتزیاشون از اونجاشون جذابتر و مهمتره؛😉

۳_ یکی از دغدغه‌های شخصی بنده بلاک شدن بعد از ارضای پارتنر مجازیمه!🤭
خب قربونت برم، خانم یا بعضاً آقایی که افتخار میدی و ساعاتی از وقت شریفت رو اختصاص میدی برای گفتگو با بنده! عزیز من، من که قطعاً از با تو بودن لذت بردم که تا اینجای کار همراهت بودم، هیچ منتی هم نیست چون طبیعتاً خودم هم لذت می‌برم که اگه غیر از این بود همونجا که حس کردم با هم مچ نیستیم با یه عذرخواهی گپ رو تموم می‌کردم اما آخه چرا همین که به اوج لذت می‌رسی و به‌اصطلاح عامیانه آبت میاد از ده جا آدمو بلاک می‌کنی خب🤭
یادمون باشه اینقدر خودبین و خودخواه نباشیم، همونطورکه پارتنر مجازی‌مون وقت گذاشته برامون ما هم باید براش انرژی بذاریم دیگه🙂
بنده خودم چه در روابط مجازیم و چه در روابط فیزیکی‌م، لذت و به ارگاسم رسوندن پارتنرم اولویت اولمه و برای حصول این هدفم از آرشیو نسبتاً کاملی که دارم و صدالبته کلام مناسب در موقعیتهای مختلف استفاده می‌کنم تا پارتنرم از بودن با من احساس خوشایندی داشته باشه و احساس نکنه زمانش به بیهودگی گذشته (این مورد رو هم باز دوستانی که با هم گپ زدیم میتونن افتخار بدن و نظرشون رو بفرمایند🙏) اگر شما مثل من فکر نمی‌کنید هیچ ایرادی نداره، بالاخره هر کسی طرز تفکر خودش رو داره، امممما! ادب و انسانیت حکم می‌کنه نسبت به کسی که برای شما ارزش قائله و در حد وسع و توانش انرژی میگذاره متقابلاً زمان و سلیقه به‌خرج بدین🙂

دیگه…🤔

حالا تا همینجا همین‌ها رو یادم بود که بگم، اگه باز هم موردی بود حتماً تاپیک رو ویرایش می‌کنم 🙏

کلام آخر…

همه ما به نوعی در اسارت غرایض جنسی‌مون هستیم و اینجاییم به هزار دلیل…
یکی با همسرش میونه خوبی نداره، یکی اعتیاد پیدا کرده به اینجا، یکی موقعیت ازدواج نداره و از پس کنترل شهوات خودش برنمیاد اما ازطرفی هم چون به‌هردلیلی دنبال هزار جور کثافت‌کاری بیرون از اینجا نیست میاد که آتش درونش رو فروکش کنه و …

همممه و همه ما برای خودمون شخصیت داریم، هویت داریم، خوب و بد رو تشخیص میدیم، پس بیایم برای هم ارزش قائل باشیم🙂

دم همه‌تون گرم که وقت گذاشتین و خوندین 🙏

هر کی دوست داشت، حرفهاشو پای این تاپیک کامنت کنه

پس چی شد؟؟ به هم احترام بذاریم، حتی اگر سلایقمون به هم نمیخوره🙂🙏👋

تاپیک بعد
https://shahvani.com/forum/topic/-ماساژ-هپی-اندینگ-اورگاسم-

تاپیک قبل
https://shahvani.com/forum/topic/-ایرونی-دمری-

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-09-19 03:03:35 +0430 +0430

تشکر استاد.

چون هممون از درد بی درمون اومدیم اینجا.که چون تنهاییم. همسرمون بده. اعتیاد. مشکل نازایی. تنهایی. نعوظ همسر. حشری نبودن. دعوای خانوادگی. خساست. خیانت. اعتیاد. دشمنی. سرد و گرم بودن همسر. سیر نشدن از سکس یافتن پارتنر. ترک معشوق. تجاوز. کشتار
چون میخایم اینجا کسیو پیدا کنیم که راحت بهمون آموزش. روانشناسی. مامایی… اخلاق. بابایی. شناخت. سکستراپیست. دیگرانو بما بده. 😘

من خودم به شخصه تو این چندماه آدمایی رو پیدا کردم که واقعا آموزش زندگی و زنداری و… و. اخلاق. تربیت. زناشویی. رو بمن دادن که تشکر و قدردانی میکنم از تک تکشون. ❤️
و راضیم دستشون ببوسم…

چون در دنیای واقعی من یک مردم که نمیتونم مشکلاتم به راحتی به هر کسی بدم و بگم.

و باید هزینه های فراوانی باید بدهم و آخر هیچ به هیچ.

حالا چون اینجا اکثر مشاوره ها اینجا رایگان هستن.
باید از همشون تشکر کرد و قدردانی.

نه فحش و بدگویی. 😘 🌹 😘

تشکر از چند عضو سایت.

Sommom
شهرزاد.
نفسم بودی.

سارا. مریم

🌹 🌹 ❤️ تقدیم خودشون و خانواده گرامی همراه سلامتی.
براشون ارزومندم🌹

3 ❤️

2022-09-19 03:26:29 +0430 +0430

تشکر استاد.

چون هممون از درد بی درمون اومدیم اینجا.که چون تنهاییم. همسرمون بده. اعتیاد. مشکل نازایی. کمبود محبت و توجه. ارضا نشدن جسم و روح مشکلات جنسی فراوان. عقده گشایی تنهایی. همجنسگرایی. لز. نعوظ همسر. حشری نبودن. دعوای خانوادگی. خساست. خیانت. اعتیاد. دشمنی. سرد و گرم بودن همسر. سیر نشدن از سکس یافتن پارتنر. ترک معشوق. تجاوز. کشتار
چون میخایم اینجا کسیو پیدا کنیم که راحت بهمون آموزش. روانشناسی. مامایی… اخلاق. بابایی. شناخت. سکستراپیست. دیگرانو بما بده. 😘

من خودم به شخصه تو این چندماه آدمایی رو پیدا کردم که واقعا آموزش زندگی و زنداری و… و. اخلاق. تربیت. زناشویی. رو بمن دادن که تشکر و قدردانی میکنم از تک تکشون. ❤️
و راضیم دستشون ببوسم…

چون در دنیای واقعی من یک مردم که نمیتونم مشکلاتم به راحتی به هر کسی بدم و بگم.

و باید هزینه های فراوانی باید بدهم و آخر هیچ به هیچ.

حالا چون اینجا اکثر مشاوره ها اینجا رایگان هستن.

ببخشید قصد توهین و اهانت و نقطه ضعف نداشتم…

چون اعتقادم اینه خدا هرکیو با مشکلاتی آفریده…
و آدم کامل تو دنیا وجود ندارد
و
باید از همشون تشکر کرد و قدردانی.

خدا کند مشکل همه ملت ایران رفع شود الهی عامین

نه فحش و بدگویی. 😘 🌹 😘

تشکر از چند عضو سایت.

Sommom
شهرزاد.
نفسم بودی.

سارا. مریم

🌹 🌹 ❤️ تقدیم خودشون و خانواده گرامی همراه سلامتی.
براشون ارزومندم🌹

2 ❤️

2022-09-19 03:27:49 +0430 +0430

↩ yas14011401
ارادتمندم🙌

1 ❤️

2022-09-19 03:28:46 +0430 +0430

↩ Goodby90
🌹 🌹 😘 😘

1 ❤️

2022-09-19 03:51:27 +0430 +0430

یه مشکلی هم که هست اینه که طرف فکر میکنه چون اینجا سایت سکسی هست باید بد حرف بزنه و دائم فحش بده بیشتر شاخ و خفن بنظر بیاد. دسته دوم عزیزان vip هستن که محترمانه باهاشون حرف میزنی بی دلیل توهین میکنن vip شدی که شدی به کتفم مدیر ارشد تسلا نشدی که اینجوری گشاد گشاد حرف میزنی اونیکه vip نیست زبون داره فحش توهین بلده حتی بهتر از تو پس ادم باشیم

1 ❤️

2022-09-19 07:39:04 +0430 +0430

↩ پسرک منزوی
درود بر شما🙏
بله به این مورد هم به وفووووور برخوردم🤭

ادمین محترم گزینه بازپس‌گیری تیک آبی رو هم روی میز بگذارید🙏🤭
1 ❤️

2022-09-19 09:40:24 +0430 +0430

چه حوصله ای
ولی خیلی قشنگ منظورتو رسوندی
ادبیات عالی 👌👌👌
اعتراف میکنم من اینقدر بلد نیستم قشنگ بنویسم

1 ❤️

2022-09-19 09:41:39 +0430 +0430

↩ elahe1401
مرسی عزیزم🙏
شما همیشه به من لطف داری🌹

1 ❤️

2022-09-19 10:07:26 +0430 +0430

خب متاسفانه که من افتخار ملاقات با جنابعالی رو نداشتم ولی از طرز نوشتن و رعایت ادبت خیلی خوشم میاد حقیقتش اینه که

جامعه ما به مرد و زن نگاه ابزاری دارن یعنی که هیچ ارزشی برای احساس همدیگه قاعل نیستن

بعضی از ما بخاطر تنهایی-کمبود محبت-پیدا کردن کسی که بتونیم از زندگیمون باهاش لذت ببریم و غیره ولی بعضی افراد درک نمیکنن

همونطوری که خودت گفتی اول خیلی گرم میگیرن و اینا بعد که صحبت از سکس میشه و اینا ما میشیم منحرف اونا هم میشن قدیس

خطاب که کسایی که دارن پیامم رو میخونن: خواهشا اذیت نکنین ما خودمون به اندازه کافی درد و بدبختی داریم شما دیگه بهش اضافه نکنین اگر مایل نیستین بابا بگین نمیخوایم تا ما دیگه امیدوار نشیم

1 ❤️

2022-09-19 14:35:37 +0430 +0430

↩ Goodby90
،vip شدن اینجا هم باند بازی خاص خودش داره .نمونه کوچیک از حکومت ایران

1 ❤️

2022-09-25 09:40:59 +0330 +0330

🔥🔥🔥

0 ❤️

2022-09-25 10:30:45 +0330 +0330

🙄 (هیچ) گرایش جنسی نیست.
جویای هیچ! معنیش هم واضحه.

4 ❤️

2022-09-25 12:35:22 +0330 +0330

↩ aliiiahmadiii136777
آدم سرش از منطق تو سوت میکشه!!! نباید جوابت رو بدم ولی میدم!

اینجا جنده خونه س؟
تو میری مال حتما خرید میکنی؟

اینجا انجمنه.کلی بخش داره.
یه بخش کوچولو داره که توش تاپیک سکس پولی و … میزنن.
کلی بخش دیگه داره در مورد مسائل جنسی و اجتماعی و سیاسی و …
پس آدماش فقط نیومدن که رو هم بیافتن!!! افتاد آی کیووو؟ 😑

2 ❤️

2022-09-25 19:05:56 +0330 +0330

↩ aliiiahmadiii136777

کلی بخش دیگه داره در مورد مسائل جنسی و اجتماعی و سیاسی و …

مسائل جنسی رو ک نوشتم رو ندیدی یا نخواستی ببینی ک حذفش کردی؟

منم بی دلیل نیومدم. ولی نیومدم سکس کنم!!! نیومدم صیغه بشم!!! دوس پسر و دوس دختر هم نمیخوام!!! پس هیچ

1 ❤️

2022-09-25 19:17:07 +0330 +0330

↩ aliiiahmadiii136777
آورین با کسی ک سه متر زبون داره بحث نکن 😁

0 ❤️

2022-09-27 08:47:26 +0330 +0330

👍👌

0 ❤️

2022-10-11 11:14:41 +0330 +0330

🔥🔥

0 ❤️

2022-10-11 11:35:38 +0330 +0330

چرا فکر میکنید دنبال هیچ بی معنیه من از زمان. دیال آپ و کارت اینترنت خریدن اینجا بودم و هنوز هم هستم حداقل پنج تا اکانت ازم غیر فعال شده و با خیلی ها هم چه پسر دختر کم سال تا آقا یا خانم متاهل در حد حرف و چت ساده انجام دادم ولی در همین حد اگه به این نگم هیچ به چی بگم

1 ❤️

2022-10-11 11:40:29 +0330 +0330

↩ سیا ساکتی22
منظورم و متوجه نشدین

0 ❤️

2022-10-13 13:22:41 +0330 +0330

یه مورد جدید

موقع سکس چت آرشیو آماده داشته باشید
همه‌مون تو گوشیامون داریم پس انرژی بذاریم

پارتنرمون محترم باشه برامون🙏🙏

0 ❤️

2022-10-13 15:18:31 +0330 +0330

هول هم نباشیم 👎

0 ❤️

2024-02-18 12:11:14 +0330 +0330

اولا جای تاسفه ک شما ک میفرمایید از قدیمی های سایت هستید هنوز نمیدونید اینجا انجمن های ادبی، هنری، سینمایی و… هم داره و لزوما هرکی اینجاس مثل شما دنبال ارضای شهوتش نیست. دوما وقتی کسی از روی ادب پیاماشو باز میذاره ک اگه کسی کاری داشت بتونه بگه و خودشم باز از روی ادب جواب میده دلیل نمیشه منتظر پیشنهاد باشه تا فوری بپذیره. سوما شما در جایگاهی نیستی ک برای دیگران تعیین کنی اینجا دنبال چی باشن. گزینه هیچ یعنی لطفا مزاحم نشید و پیشنهاد ندید

1 ❤️

2024-02-18 16:27:02 +0330 +0330

خخخ معلومه زخم خورده‌ای حسابی…
درکل زیاد سخ نگیر گزینه «هیچ» ینی کاربر اینجا دمبال یکی که بخواد بکنه (یا بهش بده) نیومده و ثبت نام کرده که صرفاً از محیط شهوانی یه فیضی ببره حالا چه با خوندن داستان، چه تاپیک، چه گپ و گفتگو و… با اونایی که خودش حال میکنه حالا چون به هر دلیلی کاربری ساخته معنیش این نی که وظیفه داره حتماً به بنده و جنابالی جواب بده که اینچنین رنجیدی و خعلی مؤدبانه و سوسکی داری تعیین تکلیف میکنی عزیز دل برادر.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «