(خاله میترا)سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود

1393/12/17
14817_292831970889198_1329297311649930922_n.jpg .سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود طی تحقیقاتی که به صورت میدانی و نظرسنجی های اینترنتی در ایران انجام گرفته نشان از علاقه شدید ایرانیها به انجام سکس ضربدری دارد. تحقیقات نشان میدهد که مردان ایرانی پس از گذشت حدود 8 سال از رابطه زناشویی با همسر خود تمایل شدیدی به ایجاد رابطه ضربدری با زوجهای دیگر دارند. به دلیل محدودیت های بسیاری که در ارضای نیازهای جنسی در جامعه ی... ایرانی وجود دارد، ایرانیان بهترین راه ارضای نیازهای جنسی خود را در برقراری روابط ضربدری می بینند. معمولا مردان علاقه بیشتری در برقراری این نوع روابط دارند و اکثرا دلیل این کار را نیاز به تنوع طلبی می دانند. زنان ایرانی نیز در سالهای اخیر علاقه ی وافری به این نوع روابط نشان داده اند. پروفسور همایون نجفی استادیار روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران در این زمینه می افزاید: اکثر زنان ایرانی به این نتیجه رسیده اند که شوهرانشان به دلیل تنوع طلبی که دارند خواه یا ناخواه به رابطه با زنانی دیگر رو می آورند. وی ادامه داد: زنان معتقدند چه بهتر که این خیانت بجای اینکه پنهانی و به دور از اراده و نظر آنها انجام شود با اجازه و همکاری آنان انجام شود و خود نیز از این روابط دستی بر آتش برده و نیازهای جنسی خود را برآورده کرده و از این تنوع لذت ببرند. استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران همچنین افزود: بر خلاف گذشته بسیاری از مردان امروزی از اینکه همسرشان را با مردی دیگر در حال سکس ببینند لذت می برند و همین احساس در بسیاری از زنان نیز در برابر همسرشان وجود دارد. این استادیار دانشگاه شهید بهشتی تهران افزود: تحقیقات نشان داده روابط ضربدری در میان زوج های تحصیل کرده و باکلاس بیشتر دیده می شود و چنانچه وضع به همین منوال پیش برود به زودی خواهیم دید که سکس ضربدری به عنوان یک تفریح عادی و کم هزینه و بسیار شاد در بین زوجهای ایرانی تبدیل خواهد شد. هرچند که در حال حاضر نیز رواج بسیاری یافته است. وی برخوردهای پلیسی را عامل اصلی رونق بیش از حد سکس های ضربدری و ورود روابط سکسی به درون خانواده ها دانست. دکترنجفی بیان کرد: وقتی یک فرد نتواند آزادانه نیازهای سکسی و غرایز جنسی و آرزوها و علایق خود را عملی سازد، خود به خود سکس ضربدری به عنوان بهترین و مطمئن ترین راه ارضای نیازهای جنسی مطرح می شود. این نوع سکس معمولا در بین خانواده هایی که از لحاظ فرهنگی و فکری و مالی در یک سطح هستند انجام می شود.
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-03-16 14:42:20 +0330 +0330

[quote=فریدون فرخزاد]این حرفا کسشر نیست خودم چن موردش رو دیدم

وقتی نیاز یک فرد ب درستی بهش پاسخ داده نشه و و سرکوب بشه ،فرد از هر راهی برای رفع نیاز اقدام میکنه[/quote]
اقا چه خبر از دانشگاه تحقیق در عملیات پاس شد

0 ❤️

2015-03-16 14:51:28 +0330 +0330

شهوانی اگه.رفرنس بود ک دیگه هیجی ! اینجا تخیلبه جدی نگیر عمو !
داستانها تا 90% تخیل ذهن ی عده جقی و ی عده عشق نویسندگی …موارد دیگه هم امارهای الکی . اینجا دخترها و زنهایی ک میان دیگه مثل قبل نیس ک ندونن دست این جماعت براشون رو شده و اکثرا میان چند تا عکس و کلیپ و ببینن و برن همین. احتمال دوست پپیدا کردن اینجا زیر 2% . مگه اینکه یکی کارش این باشه ک اونم همچین جایی نمیاد چ مرد باشه چ زن.
ی عده عمو جون پول میگیرن ابنجا ی چیزهای خاص بنویسن تا ی موجی راه بیفته ! اونوقت ی عده میگن پس همه دارن انجام.میدن ما هم انجام بدیم ! همین جا زوج هایی بودن ک.تبلیغ میلیونی برای سکس ضربدری داشتن اما موفق نشدن.! شاید تنها کسانیکه ب اونا پیام.میدادن دوس پسر و دوس دخترایی بودن ک زن و شوهر نبودن ! تنوع طلبی می کردن و دنبال پول در اوردن بودن. این بحثش مفصله اینجا جای باز کردن این چیزا نیس.
الان این.مطلب کلا جعلیه نه همچین استادی هست و نه همچین تحقیقی. اینا با ی اهداف خاصی نوشته میشه.

0 ❤️

2015-03-16 15:01:27 +0330 +0330

فرمایشوت درسته. اما عرض من اینه ک ابن مقاله الکیه و بیخودی ب اسم ی استاد نسبت داده شده ! در حالیکه وجود خارجی نداره.
تو ایران هم نمیشه منکر نبودن این مورد بود . هست ولی اینکه ایتطور اینگونه نوشته شده نیست. قطعا خودتون سابقه طولانی در اینجا دارید و میدونید کسانیکه این چیزا دنبال می کنن چ کسانی ب اونا رجوع می کنند ! اصولا زوج.واقعی نیستند . عموما یا افراد مجرد یا دوست پسر با دوست.دختر یا زنهای مطلقه ک با کسی دوست میشن و ب همراه سریک جنسی خودشون دنبال تنوع شاید باشن. اینکه واقعا زوج واقعی باشن خیلی خیلی ب ندرت اتفاق می افته.

0 ❤️

2015-03-16 15:12:16 +0330 +0330

[quote=oklahama]شهوانی اگه.رفرنس بود ک دیگه هیجی ! اینجا تخیلبه جدی نگیر عمو !
داستانها تا 90% تخیل ذهن ی عده جقی و ی عده عشق نویسندگی …موارد دیگه هم امارهای الکی . اینجا دخترها و زنهایی ک میان دیگه مثل قبل نیس ک ندونن دست این جماعت براشون رو شده و اکثرا میان چند تا عکس و کلیپ و ببینن و برن همین. احتمال دوست پپیدا کردن اینجا زیر 2% . مگه اینکه یکی کارش این باشه ک اونم همچین جایی نمیاد چ مرد باشه چ زن.
ی عده عمو جون پول میگیرن ابنجا ی چیزهای خاص بنویسن تا ی موجی راه بیفته ! اونوقت ی عده میگن پس همه دارن انجام.میدن ما هم انجام بدیم ! همین جا زوج هایی بودن ک.تبلیغ میلیونی برای سکس ضربدری داشتن اما موفق نشدن.! شاید تنها کسانیکه ب اونا پیام.میدادن دوس پسر و دوس دخترایی بودن ک زن و شوهر نبودن ! تنوع طلبی می کردن و دنبال پول در اوردن بودن. این بحثش مفصله اینجا جای باز کردن این چیزا نیس.
الان این.مطلب کلا جعلیه نه همچین استادی هست و نه همچین تحقیقی. اینا با ی اهداف خاصی نوشته میشه.[/quote]
اطفاقا آدمها تو فضای مجازی ذات اصلی خودشون رو نشون میدن چون می دونن کسی اونها رو نمیشناسه شهوانی نشون می ده چه قدر گی بازی،سکس با محارم،سکس ضبدری و بی قیرتی رواج پیدا کرده مطمعن باش اگه دولت بخواهد از مردم آمار بگیرد بهترین منبع همین جاست

0 ❤️

2015-03-16 20:24:15 +0330 +0330

یه دقیقه فکر کنید. سکس ضربدری ضررش بیشتره یا خیانت؟ یا یه عمر شک؟ یا کشتن کسی‌ که دوسش داری؟ یا طلاق؟؟؟؟ واقعا اگه سکس ضربدری و کلا آزادی سکس و اینکه سکس به عنوان یه نیاز مطرح بشه ( مثل غذا خوردن و نفس کشیدن) در جامعه جا بیفته فکر می‌کنید چند درصد مسائل جامعه حل میشه؟ آزادی سکس یعنی‌ آزادی از زنجیر آخوند و اسلام. دیگه احتیاجی نیست آخوند زنمون رو عقد کنه یا برامون طلاق بده ( کلیم پول بگیره) . یا سه‌ طلاقه کنه که بعدش بکنتش که دوباره حلال! بشه. برای همینه که آخوند زاده‌ها اینجا دارن خودشونو پاره می‌کنن. پیش به سوی آزادی جسم و روح از اسلام و آخوند. آخوندی که سکس رو به عنوان بزرگترین سلاح بر علیه ما داره استفاده میکنه… و خوشبختانه جامعه هم داره به این سمت میره.

0 ❤️

2015-03-17 04:56:47 +0330 +0330

آخه سكس ضربدري چه كس شعريه؟؟؟من شخصا خيانتو خيلي بيشتر ترجيح ميدم و هرگز حاضر به ضربدري نيستم،نه هيجان داره نه هيچي آدم نميتونه تمركز كنه،من خودم خيلي دوس دارم شوهرمو با يكي ديگه ببينم ولي هرگز دوس ندارم جلوش با كس ديگه باشه،به نظر من تو يه جاي شلوغ پلوغ اصلا آدم نميتونه لذت ببره بعدشم كلا زنا از مرداي زيادي بي خيال خوششون نمياد،ولي در كل خيانت خيلي هيجان انگيزتر و رومانتيك تر و باحالتره و فكر ميكنم خيليم بيشتر خوش ميگذره،البته من يه بار اينكارو كردم و فقط اولش خوش گذشت بعدش همه چي به گه كشيده شد ولي اونم باز به خاطر اين بود كه آدمش آشغال و پست فطرت بود وگرنه فكر ميكنم كه ميتونست لذت بخش باشه

-1 ❤️

2015-03-17 05:42:41 +0330 +0330

خانم یا آقا یا هرچی هرکسی ی چیزایی رو دوست داره من کاری به اینکه چی دوست داره چی دوست نداره ندارم کاری هم به دین و سیاست ندارم…
من ی مرد ایرانی هستم… ی مرد ایرانی واقعا روی ناموسش روی زنش روی زندگیش حساسه البته اگر واقعا مرد باشه
به اندازه خیلیها هم دانسته دارم و خیلی هم در مورد سکس و سکسولوژی و… مطالعه کردم
اگر دوطرف زن و شوهر هر بار یک روش رو برای تجربه شیرین سکس به کار ببرند به هیچ وجه از هم خسته نمیشن!
ببین حتی ی سکس ساده با ی زن مطلقه حس گناه رو توی آدم بوجود میاره که این از اونجایی میاد که شما هیچگونه احساسی به اون فرد نداری چون چندین سال کنارش نبودی چون تعهدی بهش نداری چون تمام وقتت رو با اون نمیگذرونی دیگه چه برسه که با زن شوهردار سکس کنی اونم جلوی شوهرش که به نظر من دیوانه کننده است!
کاش از دنیای مجازی استفاده بهتری میشد کرد!
من جانماز آب نمیکشم من خودم گناه کردم که فقط از خدا میخوام منو ببخشه اما به شمام میگم بجای رواج دادن سکس ضربدری بیایید ریشش رو بکنید
آدم و حوا از اول تک بودند یک جفت!
شما ببین حتی توی پنگوین ها هم ازدواج هست و هیچوقت اون جفت از هم جدا نمیشن یا با جنس دیگه ای سکس نمیکنند!
من کاری به بهشت و جهنم ندارم چون نماز نمیخونم روزه گوش نمیدم عزاداری نمیکنم
اما همیشه به هیچکس چشم ندارم
حالا این نظر من بود امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه از دستم
بد نیست شعرها و شوهای فریدون فرخزاد رو بخونید واقعا مرد بود

0 ❤️

2015-03-17 07:11:45 +0330 +0330

[quote=Bardia27esf]خانم یا آقا یا هرچی هرکسی ی چیزایی رو دوست داره من کاری به اینکه چی دوست داره چی دوست نداره ندارم کاری هم به دین و سیاست ندارم…
من ی مرد ایرانی هستم… ی مرد ایرانی واقعا روی ناموسش روی زنش روی زندگیش حساسه البته اگر واقعا مرد باشه
به اندازه خیلیها هم دانسته دارم و خیلی هم در مورد سکس و سکسولوژی و… مطالعه کردم
اگر دوطرف زن و شوهر هر بار یک روش رو برای تجربه شیرین سکس به کار ببرند به هیچ وجه از هم خسته نمیشن!
ببین حتی ی سکس ساده با ی زن مطلقه حس گناه رو توی آدم بوجود میاره که این از اونجایی میاد که شما هیچگونه احساسی به اون فرد نداری چون چندین سال کنارش نبودی چون تعهدی بهش نداری چون تمام وقتت رو با اون نمیگذرونی دیگه چه برسه که با زن شوهردار سکس کنی اونم جلوی شوهرش که به نظر من دیوانه کننده است!
کاش از دنیای مجازی استفاده بهتری میشد کرد!
من جانماز آب نمیکشم من خودم گناه کردم که فقط از خدا میخوام منو ببخشه اما به شمام میگم بجای رواج دادن سکس ضربدری بیایید ریشش رو بکنید
آدم و حوا از اول تک بودند یک جفت!
شما ببین حتی توی پنگوین ها هم ازدواج هست و هیچوقت اون جفت از هم جدا نمیشن یا با جنس دیگه ای سکس نمیکنند!
من کاری به بهشت و جهنم ندارم چون نماز نمیخونم روزه گوش نمیدم عزاداری نمیکنم
اما همیشه به هیچکس چشم ندارم
حالا این نظر من بود امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه از دستم
بد نیست شعرها و شوهای فریدون فرخزاد رو بخونید واقعا مرد بود[/quote]
مرد ایرانی! حساس رو زنش! ریدی! پس تو این سایت چیکار میکنی‌؟ نه اینکه اومدی کوس کونای دیگه رو دید بزنی؟ تو ایرانی نیستی‌. یه مسلمان خود درگیر گیج هستی‌ . همین.

0 ❤️

2015-03-17 07:16:59 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]یه دقیقه فکر کنید. سکس ضربدری ضررش بیشتره یا خیانت؟ یا یه عمر شک؟ یا کشتن کسی‌ که دوسش داری؟ یا طلاق؟؟؟؟ واقعا اگه سکس ضربدری و کلا آزادی سکس و اینکه سکس به عنوان یه نیاز مطرح بشه ( مثل غذا خوردن و نفس کشیدن) در جامعه جا بیفته فکر می‌کنید چند درصد مسائل جامعه حل میشه؟ آزادی سکس یعنی‌ آزادی از زنجیر آخوند و اسلام. دیگه احتیاجی نیست آخوند زنمون رو عقد کنه یا برامون طلاق بده ( کلیم پول بگیره) . یا سه‌ طلاقه کنه که بعدش بکنتش که دوباره حلال! بشه. برای همینه که آخوند زاده‌ها اینجا دارن خودشونو پاره می‌کنن. پیش به سوی آزادی جسم و روح از اسلام و آخوند. آخوندی که سکس رو به عنوان بزرگترین سلاح بر علیه ما داره استفاده میکنه… و خوشبختانه جامعه هم داره به این سمت میره.[/quote]
سکس یه نیاز هست ولی نه در حد آب و غذا! چون بنده تابحال نه دیدم و نه شنیدم که که کسی بخاطر نداشتن رابطه جنسی مرده باشه!!
مقایسه سکس ضربدری با خیانت،شک،قتل و طلاق هم از ریشه اشتباهه چون هیچ وجه مشترکی بین این ها نیست که بخوایم مقایسه شون کنیم!
جاری کردن صیغه عقد هم بخاطر بوجود آوردن احساس تملک زن و مرد نسبت به همدیگه هست و این یه تملک مثبت و قشنگه،و ربطی به جماعت پلید آخوند نداره !
شواهد هم نشون میده که شما علاقه وافری به سکس ضربدری دارید!بنظر میرسه که تجربه ش نکرده باشی،چطور برای چیزی که طعمش رو نچشیدی جبهه میگیری؟؟
خب برو تجربه کن بعد بیا برای بچه ها تعریف کن شاید خوششون اومد و طالب شدن!

0 ❤️

2015-03-17 10:51:54 +0330 +0330

با لاتر از این دروغ وجود ندارد

1 ❤️

2015-03-17 11:20:51 +0330 +0330

[quote=فریدون فرخزاد][quote=oklahama]شهوانی اگه.رفرنس بود ک دیگه هیجی ! اینجا تخیلبه جدی نگیر عمو !
الان این.مطلب کلا جعلیه نه همچین استادی هست و نه همچین تحقیقی. اینا با ی اهداف خاصی نوشته میشه.[/quote]

قرار نیس ک بیان جار بزنن خیلیا میرن تو خصوصی کاربریشون یا با ایمیل با هم قرار میزارن

دوست گرامی رابطه ضربدری حتی تو فرهنگ اعراب ب قول مسلمونا جاهلیت هم بوده

اونم این بوده ک دوتا مرد برای داشتن فرزندانی با خصوصیات متنوع قبایل دیگه همسر خودشون رو با یک مرد دیگه برای مدتی خاص عوض میکردن

فرزندی هم ک از این راه ب دنیا میومده صاحبش زن و شوهر اصلیش بودن[/quote]
خوشحالم فراغت بال پیدا کردی و برگشتی
اما فریدون جان در مورد نظری که دادی با شناختی که از روز اول عضو شدنت ازت داشتم همچین تفسیر و ریشه یابی سطحی رو از تو حداقل انتظار نداشتم .هیچ کدوم از دوستان منکر وجود روابط ضربدری نبودن و اینکه ممکنه یه زوج تو شرایطی از زندگی به یکنواختی برسن هم شکی نیست اما اینکه این مطلب رو بعنوان تفریح زوجها بپذیریم تا حد زیادی سطحی نگریه .از ادمای تحصیل کرده ای مثل تو همچین تحلیلی انتظار نمیرفت .اینکه جامعه باید بپذیره گی همجنسگرا لز و …وجود داره شکی در اون نیست و همونجور که در جوامع اروپایی هم بنده رفتم به مرور اینو پذیرفتن اما ایا در همین جوامع که امروز شده مثال روشنفکرایی که ضربدری رو ترویج میدن هم روابط ضربدری پذیرفته شدس متاسفانه همه فکر میکنن تو اروپا بخاطر ازادی هر کی میرسه زن اون یکیو میکنه و همه خوشحال و خندانن باید بگم خیانت ضربدری محارم چیزایی نیست که حتی جوامع پیشرفته اونو بپذیرن حتی همجنسگرا ها باوجود پذیرششون تو جامعه هنوزم نگاه دیگران بهشون متفاوته .پس نیاید یک عامل عدم ارضای جنسی رو دلیل بدونید برای روابط ضربدری اگه اینجور باشه چه لزومی هست به تشکیل خانواده اینو بدونید در هیچ جامعه ای نمیتونید مهم بودن بنیان خانواده و پایبندی به وفا و اصول اخلاقی رو پیدا کنید که منکرش باشن و اگر استثنا ها امروزه برای عده ای الگو شده در همه کشور حتی ایران میتونید به این موارد اشاره کنید اما نمیتونید اونو به همه جامعه بسط بدید و با دلایل سطحی موجه جلوش بدید

0 ❤️

2015-03-18 01:05:07 +0330 +0330

[quote=چـشـم سـفـیـد][quote=باید رید به اسلام]یه دقیقه فکر کنید. سکس ضربدری ضررش بیشتره یا خیانت؟ یا یه عمر شک؟ یا کشتن کسی‌ که دوسش داری؟ یا طلاق؟؟؟؟ واقعا اگه سکس ضربدری و کلا آزادی سکس و اینکه سکس به عنوان یه نیاز مطرح بشه ( مثل غذا خوردن و نفس کشیدن) در جامعه جا بیفته فکر می‌کنید چند درصد مسائل جامعه حل میشه؟ آزادی سکس یعنی‌ آزادی از زنجیر آخوند و اسلام. دیگه احتیاجی نیست آخوند زنمون رو عقد کنه یا برامون طلاق بده ( کلیم پول بگیره) . یا سه‌ طلاقه کنه که بعدش بکنتش که دوباره حلال! بشه. برای همینه که آخوند زاده‌ها اینجا دارن خودشونو پاره می‌کنن. پیش به سوی آزادی جسم و روح از اسلام و آخوند. آخوندی که سکس رو به عنوان بزرگترین سلاح بر علیه ما داره استفاده میکنه… و خوشبختانه جامعه هم داره به این سمت میره.[/quote]
سکس یه نیاز هست ولی نه در حد آب و غذا! چون بنده تابحال نه دیدم و نه شنیدم که که کسی بخاطر نداشتن رابطه جنسی مرده باشه!!
مقایسه سکس ضربدری با خیانت،شک،قتل و طلاق هم از ریشه اشتباهه چون هیچ وجه مشترکی بین این ها نیست که بخوایم مقایسه شون کنیم!
جاری کردن صیغه عقد هم بخاطر بوجود آوردن احساس تملک زن و مرد نسبت به همدیگه هست و این یه تملک مثبت و قشنگه،و ربطی به جماعت پلید آخوند نداره !
شواهد هم نشون میده که شما علاقه وافری به سکس ضربدری دارید!بنظر میرسه که تجربه ش نکرده باشی،چطور برای چیزی که طعمش رو نچشیدی جبهه میگیری؟؟
خب برو تجربه کن بعد بیا برای بچه ها تعریف کن شاید خوششون اومد و طالب شدن![/quote]
بسیجی‌ تخم آخوند حماسه‌ای دیگر آفرید! تو اینقدر احمقی که نمیدونی غذا خوردن و آب خوردن و نفس کشیدن همه نیازهای فرعی هستند برای نیاز اصلی‌ یعنی‌ خود زنده بودن و ادامه زندگی‌! رمز ادامه دادن زندگی‌ هم شاد بودن،لذت بردن و در آخر تولید مثله! میگه کسی‌ رو ندیدم که از نداشتن رابطه جنسی‌ مرده باشه! بدبخت نداشتن رابطه جنسی‌ از مرگ هم بدتره! در ضمن زر دیگه‌ای زدی و میگی‌ مقایسه از ریشه اشتباهه؟ چرا؟ خوب مثلا بیایم با خیار شور مقایسه کنیم درست میشه؟ میگه جاری کردن صیغه عقد هم ربطی‌ به آخوند نداره!!! کسکش جان پس مدیر کلّ باغ وحش جهرم میاد صیغه عقد رو جاری کنه؟ در ضمن محض اطلاعت تا دلت بخواد سکس ضربدری رو هم تجربه کردم، واقعا عالیه و تا جون در کمر! دارم ادامش می‌دم. ریدم به اسلام و مسلمین. وسلاموولیکم! و رهمتولاهه! و برکاتوه!

0 ❤️

2015-03-18 03:04:49 +0330 +0330

منظور من سکس ضربدری با زنت بود که آخوند برات عقد میکنه! نه اینکه دوس دخدر یا جنده 40_50 ساله رو با کسی شریک بشی!
اون صیغه عقد رو هم ادم خودش میتونه بخونه یا اگه دلش خواست میتونه کسی رو وکیل کنه.
اگه من از تخم آخوند هستم؛ مشخصه که تو هم از تخم ((کی)) هستی!!

0 ❤️

2015-03-18 03:12:02 +0330 +0330

چرا تاپیک رو به میدون جنگ تبدیل کردین !
چرا همه رو بسیجی خطاب می کنید یعنی خون بسیجی از مال شما رنگی تر نیست !
یعنی طرز فکر یک بسیجی برای شما مهم نیست ؟
از وطن پرستی مثل شما که ضد دین و اسلام هستید بعیده که این گونه برخورد کنید
باید فرقی بین شما و عرب ملخ خُور و بسیجی باشه این وسط /نیست؟
قصد توهین ندارم اما ای کاش این بحث رو دوستانه دنبال کنید
و حرف حساب ندارید فقط ناظر تاپیک باشید!
خیلی سخت می گیرید
بعضی وقتا شانسی حرفای جالبی میزنید که کمتر شنیده شده ? ?
وقتی اینطوری برخورد می کنید دیگه کسی تو تاپیک شرکت نمیکنه
کی دوست داره بسیجی خطاب بشه کی دوست داره شخصیتی مثل شما اعصابشو خراب کنه ؟
و این طوری منفورترین/ بی فرهنگ ترین/ و بسیجی ترین کاربر سایت معرفی میشه ? ?
و صاحب تاپیک و اعتبارش زیر سوال میره که چرا برخوردی با شما نمیکنه !واقعا چرا
خاله متیرا چرا تاپیک به این مهمی زده و شرکت نمیکنه اینا همه سواله !
یعنی فقط کپی پیست بوده این خبر و در صدد یک هیاهو و اختلاف بین کاربران ؟
و چرا شما از اولش وسط این داستان هستید ؟ و احترامی برای کسی قائل نیستید!
و مسیر تاپیک رو یک طرفه پیش گرفتید ؟
نه حرف حساب بلدید نه دوست دارید بزنید ؟

0 ❤️

2015-03-18 03:13:15 +0330 +0330

من نمي‌دونم صحت اين مقاله چقدر مي‌تونه مورد تاييد باشه. چون اولا كه در ايران امكان انجام چنين نظرسنجي‌هايي در سطح جامعه وجود نداره و ثانيا اين كه به نتايج يك نظرسنجي اينترنتي در ايران نمي‌شه چندان اميدوار بود چون شامل همه‌ي طيف‌هاي جامعه نمي‌شه و بنابراين نمي‌شه كه نتايج نظرسنجي رو به كل جامعه تعميم داد.
براي مثال خيلي از افراد روستايي به اينترنت دسترسي ندارند كه بتونن در نظرسنجي شركت كنند و يا اين كه اون‌هايي هم كه شركت مي‌كنند لزوما نظر واقعي خودشون رو ابراز نمي‌كنند. خيلي‌ها ممكنه به دليل برانگيخته شدن لحظه‌اي در مواجهه با چنين مطلبي نظري مخالف آنچه كه در واقعيت دارند بروز بدهند و يا از سر شوخي نظر مثبت بدهند يا هر چيز ديگه‌اي.
اما به طور كلي مسلما افرادي كه به انجام سكس ضربدري علاقه داشته باشند در ايران وجود دارند هرچند كه آمار دقيقي از تعداد و درصدشون در دست نيست. اما تخميني كه من بر حسب تجربه مي‌تونم بزنم اينه كه درصدشون به احتمال قوي زير يك درصده.
اما چيزي كه هست اينه كه تعداد و درصد اين افراد مهم نيست و مهم اينه كه اين يك شيوه‌ي زندگيه كه شايد برخي از افراد انتخاب كنند و به ما ربطي نداره كه بخواهيم قضاوت كنيم كه اين افراد چقدر انسان هستند. اصولا معيار انسانيت نمي‌تونه و نبايد بر اساس چيزي مثل سكس كه يه مسئله‌ي شخصي و خصوصيه قضاوت بشه.
شايد يك نفر كه سكس ضربدري رو انجام مي‌دهد يك آتش‌نشان فداكار باشه كه هر روز جون خودش رو به خطر ميندازه تا جون افراد ديگه‌اي رو نجات بدهد. شايد يه رفتگر باشه كه هر روز آشغال‌هايي رو كه من و شما توي خيابون پرت مي‌كنيم رو جارو مي‌كنه. شايد پرستار خانه‌ي سالمندان باشه و پدران و مادراني رو كه من و شما از دست‌شون خسته شده‌ايم رو ازشون مراقبت مي‌كنه. پس بهتره كه مبناي قضاوت انسانيت رو روي چيزي مثل سكس بنا نكنيم و كسي رو كه فرضا سكس ضربدري يا هر نوع سكس ديگه‌اي كه ما ممكنه دوست نداشته باشيم رو انجام مي‌ده فورا از انسانيت ساقط نكنيم و لقب «كم‌تر از حيوان» بهش ندهيم.
من نمي‌دونم اين كساني كه سر هر قضيه‌اي فورا پاي حيوانات رو وسط مي‌كشن و به مقايسه بين انسان و حيوان مي‌پردازند چرا نيازمند اين مقايسه هستند؟! آيا نيازمند اين هستند كه هر چند وقت يه بار يه مقايسه بين خودشون و حيوانات انجام بدهند تا مطمئن بشن كه هنوز انسان هستند؟!
براي انسان بودن نيازي نيست خودمون رو مدام با حيوانات مقايسه كنيم، فقط كافيه كه ديگران رو آزار ندهيم. تمام انسانيت يعني همين بي‌آزاري يا حداقل كم‌آزاري. به قول حافظ:
مباش در پي آزار و هر چه خواهي كن
كه در طريقت ما غير از اين گناهي نيست
يا به قول سعدي:
خدا را بر آن بنده بخشايش است
كه خلق از وجودش در آسايش است
حالا سكس ضربدري دو تا زوج با همديگه هم هيچ ضرري به من و شما نمي‌رسونه و من نمي‌فهمم كه چرا ما بايد همچين افرادي رو محكوم كنيم و بهشون توهين كنيم. توهين كردن به ديگران رفتار خيلي غيرانساني‌تريه تا سكس ضربدري. چون سكس ضربدري رفتاريه كه در محيط خصوصي افراد شكل مي‌گيره و توهين و تهديد كردن رفتاريه كه در محيط اجتماعي رخ مي‌دهد و فضاي جامعه رو ناامن مي‌كنه.
پس بياييم اولا كه به محيط خصوصي و مسايل خصوصي ديگران احترام بذاريم و ثانيا خودمون با ابراز توهين و نفرت رفتار غيرانساني نداشته باشيم. نفرت حسي است كه از انسانيت سرچشمه نمي‌گيره. بهتره ياد بگيريم از انسان‌هاي ديگه متنفر نباشيم بخصوص براي چيزي كه به ما ربطي نداره.

0 ❤️

2015-03-18 07:06:36 +0330 +0330

[quote=باران احساس]چرا تاپیک رو به میدون جنگ تبدیل کردین !
چرا همه رو بسیجی خطاب می کنید یعنی خون بسیجی از مال شما رنگی تر نیست !
یعنی طرز فکر یک بسیجی برای شما مهم نیست ؟
…[/quote]

خود بسیجی‌ مهم نیستش‌ چه برسه به طرز فکرش! مگه طرز فکر یه بسیجی‌ چیزیه غیر از اسلام؟ اگه اسم کاربری منو فراموش کردی یه بار دیگه یه نگاهی بهش بنداز.

0 ❤️

2015-03-18 07:12:32 +0330 +0330

[quote=چـشـم سـفـیـد]منظور من سکس ضربدری با زنت بود که آخوند برات عقد میکنه! نه اینکه دوس دخدر یا جنده 40_50 ساله رو با کسی شریک بشی!
اون صیغه عقد رو هم ادم خودش میتونه بخونه یا اگه دلش خواست میتونه کسی رو وکیل کنه.
اگه من از تخم آخوند هستم؛ مشخصه که تو هم از تخم ((کی)) هستی!![/quote]

ریدم به آخوند و اسلام. احتیاجی هم ندارم آخوند اجازه بده من باکسی که دوسش دارم زندگی‌ کنم یا نه‌. ازدواج سفید کردم تا دلت بخواد ضربدری رو هم تجربه کردم. کیر سگ‌های وحشی آفریقایی هم تو دین اسلام و آخوند و صیغه ی عقد اسلامیش!

0 ❤️

2015-03-20 03:47:49 +0330 +0330

[quote=پسر_تهرانی][quote=فریدون فرخزاد]
تا چن وقت دیگه چیزایی جالبتر از سکس ضربدری هم حتی تو ایران رواج پیدا میکنه[/quote]

جالب تر؟!
نکنه با اشتیاق منتظر نشستی که انواع بی‌دی‌اس‌ام و شیتینگ سکس و … هم رایج بشه؟![/quote]
بسیجیه ما رو باش! چه اسماشم بلده! قربون رهبر چلاقت بری عرزشمدار…

0 ❤️

2015-03-21 18:59:15 +0330 +0330

[quote=پسر_تهرانی][quote=باید رید به اسلام][quote=پسر_تهرانی][quote=فریدون فرخزاد]
تا چن وقت دیگه چیزایی جالبتر از سکس ضربدری هم حتی تو ایران رواج پیدا میکنه[/quote]

جالب تر؟!
نکنه با اشتیاق منتظر نشستی که انواع بی‌دی‌اس‌ام و شیتینگ سکس و … هم رایج بشه؟![/quote]
بسیجیه ما رو باش! چه اسماشم بلده! قربون رهبر چلاقت بری عرزشمدار…[/quote]

ببین آقای خوک!
اینکه تو یکی یه دونه نفهم‌باشی اینجا منو بسیجی بدونی اندازه یه تار پشم اژدهای 21سانتیمم برام اهمیت نداره! حالا هی زیق زیق کن خودتو جر بده، مهم نیست. تو آزادی گوه خودتو هم میل کنی (آواتار خوک واقعا برازندته! چون تو شهوترانی دست کمی از محمد و تو گوهخوری هم دست کمی از خوک نداری.)

زین پس همه حرفاتم دایورت میشه رو تخم چپ بنده[/quote]
اژدهای ۲۱ سانتی رو بکش بیرون از خودت یکم فشار کمتر بهت بیاد! بسیجی‌ شهوت نران! شهوتی نیستی‌ اینجا چه غلطی میکنی‌ آخه؟ اگه به تخمت نیست چرا اینقدر عر میزنی‌؟ در مورد گوه خوری هم باید بگم تا تو که کمپوتش هستی‌ چه نیازی به خوردن گوه …

0 ❤️

2015-03-21 22:06:54 +0330 +0330

[quote=پسر_تهرانی][quote=باید رید به اسلام][quote=پسر_تهرانی]

ببین آقای خوک!
اینکه تو یکی یه دونه نفهم‌باشی اینجا منو بسیجی بدونی اندازه یه تار پشم اژدهای 21سانتیمم برام اهمیت نداره! حالا هی زیق زیق کن خودتو جر بده، مهم نیست. تو آزادی گوه خودتو هم میل کنی (آواتار خوک واقعا برازندته! چون تو شهوترانی دست کمی از محمد و تو گوهخوری هم دست کمی از خوک نداری.)

زین پس همه حرفاتم دایورت میشه رو تخم چپ بنده[/quote]
اژدهای ۲۱ سانتی رو بکش بیرون از خودت یکم فشار کمتر بهت بیاد! بسیجی‌ شهوت نران! شهوتی نیستی‌ اینجا چه غلطی میکنی‌ آخه؟ اگه به تخمت نیست چرا اینقدر عر میزنی‌؟ در مورد گوه خوری هم باید بگم تا تو که کمپوتش هستی‌ چه نیازی به خوردن گوه …[/quote]

21_0.jpg[/quote]
siktir_1.jpg

0 ❤️

2015-03-23 04:41:09 +0430 +0430

خاله لطف کن خصوصی رو جواب بده

0 ❤️

2015-03-24 11:34:05 +0430 +0430

تو موقعیتش قرار نگرفتم نمیتونم نظر خاصی بدم

1 ❤️

2016-04-28 20:49:39 +0430 +0430

بعده یکسالو یه ماه بازم خودم نظر میدم?
به نظرم بستگی به نوع دیدگاه زوج داره چون اگه هردو پارتنر این نوع فانتزی رو نداشته باشن زندگیشون از هم پاشیده میشه چون نمیتونن همو درک کنن باعث بروز مشکل میشه ولی اگه هردو راغب هستن تنوعی بدن به روال جنسیه زندگیشون باید خیلی با احتیاط این کارو بکنن و دنبال زوجی مناسب از هر نظر باشن که نه خودشون و نه زندگی زناشوییشون اسیب نبینه ?

1 ❤️

2016-04-28 21:00:51 +0430 +0430
نقل از: khanom hana بعده یکسالو یه ماه بازم خودم نظر میدم? به نظرم بستگی به نوع دیدگاه زوج داره چون اگه هردو پارتنر این نوع فانتزی رو نداشته باشن زندگیشون از هم پاشیده میشه چون نمیتونن همو درک کنن باعث بروز مشکل میشه ولی اگه هردو راغب هستن تنوعی بدن به روال جنسیه زندگیشون باید خیلی با احتیاط این کارو بکنن و دنبال زوجی مناسب از هر نظر باشن که نه خودشون و نه زندگی زناشوییشون اسیب نبینه ?

این چی بود بیرون کشیدی آخه شوما خانوم حنا ?

0 ❤️

2016-04-28 21:05:49 +0430 +0430
نقل از: JAMSHID_SE7EN
نقل از: khanom hana بعده یکسالو یه ماه بازم خودم نظر میدم? به نظرم بستگی به نوع دیدگاه زوج داره چون اگه هردو پارتنر این نوع فانتزی رو نداشته باشن زندگیشون از هم پاشیده میشه چون نمیتونن همو درک کنن باعث بروز مشکل میشه ولی اگه هردو راغب هستن تنوعی بدن به روال جنسیه زندگیشون باید خیلی با احتیاط این کارو بکنن و دنبال زوجی مناسب از هر نظر باشن که نه خودشون و نه زندگی زناشوییشون اسیب نبینه ?

سلام جمشید چطوری؟
دیگه چیکار کنم از بس تاپیکا آبکین دنبال یه تاپیک بودم توش پست بزارم اینو دیدم که اخرین پستش واسه خودم بود گفتم یه تجدید خاطره ام بشه برا بازماندگان شهوانی ?

1 ❤️

2016-04-28 21:13:48 +0430 +0430
نقل از: khanom hana

سلام جمشید چطوری؟
دیگه چیکار کنم از بس تاپیکا آبکین دنبال یه تاپیک بودم توش پست بزارم اینو دیدم که اخرین پستش واسه خودم بود گفتم یه تجدید خاطره ام بشه برا بازماندگان شهوانی ?

سلام مرسی!شوما چطوری؟

عجب تجدید خاطره ایم شد!یادمه چنتا کاربر حسابی به هم پریده بودن و چقد نام کاربری فیک حذف شدن خخخخ

فکر کنم خودمم یه جنجال کوچولویی داشتم ?

جوون بودیم و خام دیگه ?

0 ❤️

2016-04-28 21:16:15 +0430 +0430

_

موافقم.

اون وخ نظر قبل از یکسالو یه ماهت چی بوده؟ عایا متحول بگشته‌ای؟ ?

0 ❤️

2016-04-28 21:18:40 +0430 +0430

سلام جمشید چطوری؟

سلام مرسی!شوما چطوری؟

عجب تجدید خاطره ایم شد!یادمه چنتا کاربر حسابی به هم پریده بودن و چقد نام کاربری فیک حذف شدن خخخخ

جوون بودیم و خام دیگه ?

منم خوبم بی خوابی زده پس سرم ?

آره واقعا البته من که اونموقع جوجه ای بیش نبودم شما بیشتر در جریانی ?

1 ❤️

2016-04-28 21:21:45 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

_

موافقم.

اون وخ نظر قبل از یکسالو یه ماهت چی بوده؟ عایا متحول بگشته‌ای؟ ?

اون موقع نه شناخت ونه اطلاعات درستی داشتم واسه همین جواب خاصی نداشتم
بله الان دارای موضع مشخصیم :)

1 ❤️

2016-04-28 21:21:58 +0430 +0430

سلام جمشید چطوری؟

سلام مرسی!شوما چطوری؟

جوون بودیم و خام دیگه ?

آره تازه سر از تخم دراورده بودی الان بزنم به تخته بزرگ شدی 🙄

البته الان رفتم صفحات رو مرور کردم دیدم نه من در جریان مرافه ها نبودم!

این وسط فقط جدا میکردم ?

0 ❤️

2016-04-28 21:25:52 +0430 +0430

سلام جمشید چطوری؟

سلام مرسی!شوما چطوری؟

جوون بودیم و خام دیگه ?

آره تازه سر از تخم دراورده بودی الان بزنم به تخته بزرگ شدی 🙄

البته الان رفتم صفحات رو مرور کردم دیدم نه من در جریان مرافه ها نبودم!

این وسط فقط جدا میکردم ?

بله بزرگ که شدم ولی دربرابر کاربرایی مثه شما همیشه کوچیکیم ?

اصولنم خودتو زیاد قاطی نمیکنی ناظری بیشتر :)

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «