(خاله میترا)سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود

1393/12/17
14817_292831970889198_1329297311649930922_n.jpg .سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود طی تحقیقاتی که به صورت میدانی و نظرسنجی های اینترنتی در ایران انجام گرفته نشان از علاقه شدید ایرانیها به انجام سکس ضربدری دارد. تحقیقات نشان میدهد که مردان ایرانی پس از گذشت حدود 8 سال از رابطه زناشویی با همسر خود تمایل شدیدی به ایجاد رابطه ضربدری با زوجهای دیگر دارند. به دلیل محدودیت های بسیاری که در ارضای نیازهای جنسی در جامعه ی... ایرانی وجود دارد، ایرانیان بهترین راه ارضای نیازهای جنسی خود را در برقراری روابط ضربدری می بینند. معمولا مردان علاقه بیشتری در برقراری این نوع روابط دارند و اکثرا دلیل این کار را نیاز به تنوع طلبی می دانند. زنان ایرانی نیز در سالهای اخیر علاقه ی وافری به این نوع روابط نشان داده اند. پروفسور همایون نجفی استادیار روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران در این زمینه می افزاید: اکثر زنان ایرانی به این نتیجه رسیده اند که شوهرانشان به دلیل تنوع طلبی که دارند خواه یا ناخواه به رابطه با زنانی دیگر رو می آورند. وی ادامه داد: زنان معتقدند چه بهتر که این خیانت بجای اینکه پنهانی و به دور از اراده و نظر آنها انجام شود با اجازه و همکاری آنان انجام شود و خود نیز از این روابط دستی بر آتش برده و نیازهای جنسی خود را برآورده کرده و از این تنوع لذت ببرند. استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران همچنین افزود: بر خلاف گذشته بسیاری از مردان امروزی از اینکه همسرشان را با مردی دیگر در حال سکس ببینند لذت می برند و همین احساس در بسیاری از زنان نیز در برابر همسرشان وجود دارد. این استادیار دانشگاه شهید بهشتی تهران افزود: تحقیقات نشان داده روابط ضربدری در میان زوج های تحصیل کرده و باکلاس بیشتر دیده می شود و چنانچه وضع به همین منوال پیش برود به زودی خواهیم دید که سکس ضربدری به عنوان یک تفریح عادی و کم هزینه و بسیار شاد در بین زوجهای ایرانی تبدیل خواهد شد. هرچند که در حال حاضر نیز رواج بسیاری یافته است. وی برخوردهای پلیسی را عامل اصلی رونق بیش از حد سکس های ضربدری و ورود روابط سکسی به درون خانواده ها دانست. دکترنجفی بیان کرد: وقتی یک فرد نتواند آزادانه نیازهای سکسی و غرایز جنسی و آرزوها و علایق خود را عملی سازد، خود به خود سکس ضربدری به عنوان بهترین و مطمئن ترین راه ارضای نیازهای جنسی مطرح می شود. این نوع سکس معمولا در بین خانواده هایی که از لحاظ فرهنگی و فکری و مالی در یک سطح هستند انجام می شود.
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-28 21:25:52 +0430 +0430
نقل از: JAMSHID_SE7EN
نقل از: khanom hana
نقل از: khanom hana بعده یکسالو یه ماه بازم خودم نظر میدم? به نظرم بستگی به نوع دیدگاه زوج داره چون اگه هردو پارتنر این نوع فانتزی رو نداشته باشن زندگیشون از هم پاشیده میشه چون نمیتونن همو درک کنن باعث بروز مشکل میشه ولی اگه هردو راغب هستن تنوعی بدن به روال جنسیه زندگیشون باید خیلی با احتیاط این کارو بکنن و دنبال زوجی مناسب از هر نظر باشن که نه خودشون و نه زندگی زناشوییشون اسیب نبینه ?

این چی بود بیرون کشیدی آخه شوما خانوم حنا ?

سلام جمشید چطوری؟
دیگه چیکار کنم از بس تاپیکا آبکین دنبال یه تاپیک بودم توش پست بزارم اینو دیدم که اخرین پستش واسه خودم بود گفتم یه تجدید خاطره ام بشه برا بازماندگان شهوانی ?

سلام مرسی!شوما چطوری؟

عجب تجدید خاطره ایم شد!یادمه چنتا کاربر حسابی به هم پریده بودن و چقد نام کاربری فیک حذف شدن خخخخ

فکر کنم خودمم یه جنجال کوچولویی داشتم ?

جوون بودیم و خام دیگه ?

منم خوبم بی خوابی زده پس سرم ?

آره واقعا البته من که اونموقع جوجه ای بیش نبودم شما بیشتر در جریانی ?

آره تازه سر از تخم دراورده بودی الان بزنم به تخته بزرگ شدی 🙄

البته الان رفتم صفحات رو مرور کردم دیدم نه من در جریان مرافه ها نبودم!

این وسط فقط جدا میکردم ?

بله بزرگ که شدم ولی دربرابر کاربرایی مثه شما همیشه کوچیکیم ?

اصولنم خودتو زیاد قاطی نمیکنی ناظری بیشتر :)

1 ❤️

2016-04-28 21:31:29 +0430 +0430
نقل از: khanom hana بعده یکسالو یه ماه بازم خودم نظر میدم? به نظرم بستگی به نوع دیدگاه زوج داره چون اگه هردو پارتنر این نوع فانتزی رو نداشته باشن زندگیشون از هم پاشیده میشه چون نمیتونن همو درک کنن باعث بروز مشکل میشه ولی اگه هردو راغب هستن تنوعی بدن به روال جنسیه زندگیشون باید خیلی با احتیاط این کارو بکنن و دنبال زوجی مناسب از هر نظر باشن که نه خودشون و نه زندگی زناشوییشون اسیب نبینه ?

سلام جمشید چطوری؟
دیگه چیکار کنم از بس تاپیکا آبکین دنبال یه تاپیک بودم توش پست بزارم اینو دیدم که اخرین پستش واسه خودم بود گفتم یه تجدید خاطره ام بشه برا بازماندگان شهوانی ?

سلام مرسی!شوما چطوری؟

عجب تجدید خاطره ایم شد!یادمه چنتا کاربر حسابی به هم پریده بودن و چقد نام کاربری فیک حذف شدن خخخخ

جوون بودیم و خام دیگه ?

این وسط فقط جدا میکردم ?

شکست نفسی نفرمائین!

سوای شوخی یکی از مفیدترین و با شعورترین کاربرا هستی!

آره خب من کلا نظاره گر هستم ? راستی خاطره ی یکی دیگه از کاربرا واسم زنده شد!خودش میدونه کیو میگم!خیلیم با میترا لج بود و هست ? 🙄

0 ❤️

2016-04-28 21:45:58 +0430 +0430

نقل نزدم کش نیاد…

خیلی لطف داری ?

مثه اینکه خاطرات زیادییی داشتی با این تاپیک ? نمیتونم حدس بزنم شخص مورد نظرت کیه چون به قوله خوده خاله دشمن تو نت زیاد داشت :)

0 ❤️

2016-05-01 22:03:52 +0430 +0430

جدیدا چقد تاپیکای قدیمی رو شخم میزنن! ? ? ?

0 ❤️

2016-05-01 22:52:10 +0430 +0430

واقعا به نظر من فوق العادس اما با توجه به ترسها و محدودیت ها و حساسیت ها من که فکر کنم این آرزوم به گور میره

0 ❤️

2016-05-23 14:19:47 +0430 +0430

كسي ازخاله ميترا خبرداره كجاست؟
چرا ديگه نمياد توسايت؟
تاپيكهاي باحالي ميزد
درمورد همه كس و همه چيزم نظر ميداد
به نظر مهربون بود
الان كجاست؟

0 ❤️

2016-05-23 14:42:22 +0430 +0430

تو خیلی گوه خوردی با اون از تو حرام زاده تری که همچین تحقیقی کرده
انگلهای مثل تو به دلیل ذات کثیفی دارند
میخوان همچین بی ناموسی های را بین ایرانیها عادی جلوه بدید
حتی اون احمقهای مریض جنسی هم که میان اینجا کامنت تایید واسه توی کثافت میذارن تو واقعیت تن به همچین خفتی نمیدن
تو لجن جیره خوار اجیر شده یه مشت عرب کثیف هستی که یه سری احمق را الت دست قرار دادین…
به زودی از طرف ایرانی های با اصل نصب چنان کونی از امثال تو عرب زاده کثیف پاره کنیم که انگشت به کون بمونی…

0 ❤️

2016-05-23 15:02:28 +0430 +0430

من که خیلی دوس دارم ولی همسرم موافقت نمیکنه. نمیدونم کدوممون اشتباه میکنیم؟؟!

0 ❤️

2016-05-23 16:26:57 +0430 +0430

سلام جمشید چطوری؟

سلام مرسی!شوما چطوری؟

جوون بودیم و خام دیگه ?

این وسط فقط جدا میکردم ?

شکست نفسی نفرمائین!

سوای شوخی یکی از مفیدترین و با شعورترین کاربرا هستی!

آره خب من کلا نظاره گر هستم ? راستی خاطره ی یکی دیگه از کاربرا واسم زنده شد!خودش میدونه کیو میگم!خیلیم با میترا لج بود و هست ? 🙄

این خاله میترا کجا رفت؟؟؟؟

میگفتن گندش در اومده ک پسر بوده فرار کرده ؟؟؟ ? ?

0 ❤️

2016-05-26 14:15:37 +0430 +0430

کسی از خاله میترا خبر داره.

0 ❤️

2016-05-26 15:30:43 +0430 +0430

دیوس با این کارا همه رو میخواین بیغیرت کنین
تو کی هستی که نظر چند تا لاشی رو نظر زنای ایرانی میدونی
ریدی تو هیچ جای دنیا این خیانت قابل قبول نیست ریدددددددی

0 ❤️

2016-05-26 18:26:02 +0430 +0430

من کم پست میذارم ولی این تاپیکو دیدم نتونستم جوابی ندم.
به کسی قصد جسارت ندارم فقط میخوام بگم اینکه خیلیا این کارو دوس دارن انجامش میدن به خودشون ربط داره ولی لطفا سعی نکنید اینو عادی جلوه بدین مث یه تفریح.
این یه جور پایین آوردن شان انسانیته که حتی حیوانات هم انجامش نمیدن .
حالا اگه بعضیا این کارو دوس دارن صرفا بر میگرده به علایق خودشون نه یه لذت معمولی و عرف.
چون اولین قدم واسه عوض کردن عرف یک فرهنگ ،معمولی جلوه دادنه یک رفتار غیر عرفه که رفته رفته با عادی شدنش جا میفته.

1 ❤️

2017-05-11 13:52:45 +0430 +0430
نقل از: mohajer68 من کم پست میذارم ولی این تاپیکو دیدم نتونستم جوابی ندم. به کسی قصد جسارت ندارم فقط میخوام بگم اینکه خیلیا این کارو دوس دارن انجامش میدن به خودشون ربط داره ولی لطفا سعی نکنید اینو عادی جلوه بدین مث یه تفریح. این یه جور پایین آوردن شان انسانیته که حتی حیوانات هم انجامش نمیدن . حالا اگه بعضیا این کارو دوس دارن صرفا بر میگرده به علایق خودشون نه یه لذت معمولی و عرف. چون اولین قدم واسه عوض کردن عرف یک فرهنگ ،معمولی جلوه دادنه یک رفتار غیر عرفه که رفته رفته با عادی شدنش جا میفته.

این جمله
حتی حیوانات هم اینکارو انجام نمیدند زیاد شنیدم و دیدم
یکی یه جا یه چیزی گفته بقیه هم مثل بقیه امور زندگیشون طوطی صفت اونو تکرار میکنند … تازه ژست روشنفکری هم به خود میگیرند

شما در مورد چند تا حیوان تحقیق کردی ؟
شما سکس چند نوع جیوان را از نزدیک دیدی ؟
ایا اون دو حیوان که با هم سکس داشتند را تحقیق کردی ببینی با هم نسبت دارند یا نه خخخ

همینجور یه چیزی میگید

من لاقل یه موردشو دیدم
گاو پدر بزرگم یه گوساله نر زایید بعد ها گوساله که بزرگ شد … همون ماده را که توی یک تویله بودند میکرد … در واقع مامان خودشو

خخخخ
پس حداقل گاو ها اینکارو میکنند که نوعی حیوانند

0 ❤️

2017-05-11 13:57:38 +0430 +0430
نقل از: minazoj
نقل از: mohajer68 من کم پست میذارم ولی این تاپیکو دیدم نتونستم جوابی ندم. به کسی قصد جسارت ندارم فقط میخوام بگم اینکه خیلیا این کارو دوس دارن انجامش میدن به خودشون ربط داره ولی لطفا سعی نکنید اینو عادی جلوه بدین مث یه تفریح. این یه جور پایین آوردن شان انسانیته که حتی حیوانات هم انجامش نمیدن . حالا اگه بعضیا این کارو دوس دارن صرفا بر میگرده به علایق خودشون نه یه لذت معمولی و عرف. چون اولین قدم واسه عوض کردن عرف یک فرهنگ ،معمولی جلوه دادنه یک رفتار غیر عرفه که رفته رفته با عادی شدنش جا میفته.

این جمله
یکی یه جا یه چیزی گفته بقیه هم مثل بقیه امور زندگیشون طوطی صفت اونو تکرار میکنند … تازه ژست روشنفکری هم به خود میگیرند

ایا اون دو حیوان که با هم سکس داشتند را تحقیق کردی ببینی با هم نسبت دارند یا نه خخخ

همینجور یه چیزی میگید

من لاقل یه موردشو دیدم
گاو پدر بزرگم یه گوساله نر زایید بعد ها گوساله که بزرگ شد … همون ماده را که توی یک تویله بودند میکرد … در واقع مامان خودشو

خخخخ

اینو خوب اومدی به همجنسگراها هم همیشه گیر میدن که حتی حیوانات این کار رو نمیکنن ولی من خودم همجنسگرایی در بین خر و شیر رو دیدم
بگذریم ضرب تفریح باحالیه

0 ❤️

2017-05-11 14:37:08 +0430 +0430
نقل از: minazoj

این جمله

همینجور یه چیزی میگید

من لاقل یه موردشو دیدم

خخخخ

ولی ما دامدار هستیم اون هم گاو
گاو هایی که به صورت صنعتی پرورش میابند بیشتر با لقاح مصنوعی که قبلا از اسپرم یک نر گرفته شده است حامله می شوند اما اون اندکی هم که به صورت طبیعی تولید مثل می کنند به صورت گروهی در یک طویله نگهداری می شند که هنگامی که یه جفت با هم (به زبان خودمون) سکس می کنند گاو نر با هیچ گاو ماده و گاو ماده با هیچ گاو نر رابطه بر قرار نمی کنند مگر انکه جفتش بمی ره یا دامدار اون رو از جفتش دور کنه

برای اون گاو پدربزرگت هم باید گفت گاو نر باید مادرشو از یاد برده باشه و نمی دونسته که او مادرش بوده

0 ❤️

2017-08-05 21:11:09 +0430 +0430

این پروفسور نیست بلکه یک ابله حالا نمیدونم اینو از کجا اوردی ولی من دکترا دارم همه اطرافیانم هم تحصیل کردن من حتی تو امریکا وکانادا هم بودم هیچ زن وشوهر عاشقی تن به چنین خفت ورابطه خوک صفتی نمیدن اینو میدونم

0 ❤️

2017-08-09 20:42:29 +0430 +0430
نقل از: salin
نقل از: trump1300 این پروفسور نیست بلکه یک ابله حالا نمیدونم اینو از کجا اوردی ولی من دکترا دارم همه اطرافیانم هم تحصیل کردن من حتی تو امریکا وکانادا هم بودم هیچ زن وشوهر عاشقی تن به چنین خفت ورابطه خوک صفتی نمیدن اینو میدونم

ازیه دکتربعدیده با این ادبیات صحبت کنه.دکترجان شمابا24سن دکترای چی داری؟بعد کی رفتی آمریکا وکانادا؟؟؟حتما میخای بگی دلفینا پرواز میکنن.ازیه دکتربعیده بیاد اینجا دنبال دوست دخترباشه.عاقلان دانند

نه نابغه میخاستی اطلاعاتمو جامع وکامل تشریح کنم اینجا اینجا همه فیکن من فقط اینجا دنبال کص تروتمیزم ولی اینجا فقط یه مشت حیوون بیغیرت وجود داره تعجبی هم نیست از یه جامعه جهان سوم

0 ❤️

2017-08-09 21:21:18 +0430 +0430

عکس کیر کلفتم تقدیم به خانومای گلتون
هرکس دوس داره سکس چت زنش بریم بیاد پی وی

0 ❤️

2017-08-09 21:43:20 +0430 +0430

نوشته‌ای کاملا اشتباه و بدون منبع که مشخصا نظرات شخصی یه آدم مریض بوده…
مخصوصا اونجاش که عامل اصلی رو برخورد پلیسی دونسته! آخه برخورد پلیسی چه ربطی به تعهد به ازدواج داره؟؟؟
از نویسنده این متن انتظار میره به جای خوراندن افکار مریض به جامعه اونم بعنوان یه موضوع علمی و نظرسنجی شده، یه منبع واسه همچین متن مسخره‌ای ارائه بده.

0 ❤️

2018-01-14 15:22:19 +0330 +0330

مازوجیم از تهران و تجربه های بسیاری داشتیم و راضی هم بودیم ک عشق و علاقمون به هم کم نشده هیچ که بیشترم شده و هیجانش خیلی بالاست

0 ❤️

2018-04-15 04:23:58 +0430 +0430

بهترین تفریحیه که تا حالا داشتیم حتی تو بحث سکسهای فانتری بازهم ضربدری از موازی و سه نفری خیلی مفرح تره
ماکه دوست داریم
اونایی هم که ازین چیزا بدشون میاد خوب انجام ندن
این پستها رو هم نخونن مگه مجبورن اخه

0 ❤️

2018-07-04 12:36:09 +0430 +0430

@Tyguhjjb

0 ❤️

2019-01-10 17:41:17 +0330 +0330

منظور استاد از روشنفکری رو نمیدونم اما اگه میخواد زنشو یکی بگاد من هستم

0 ❤️

2019-01-10 17:42:47 +0330 +0330

والا تو روال کار پژوهشی بخصوص پژوهش های اجتماعی این مدل گزارش دهی اصلا علمی نیست، این استادیار نمونش رو از کجا انتخاب کرده؟ اصا چنتا نمونه داشته؟ روش تحلیلش چی بوده؟ پژوهش کمی بوده یا کیفی؟ پیشینه تحقیق چی میگه؟ تو سایر پژوهش ها از این موضوع چی گفتن داخل بقیه کشورها؟ اصا پژوهشی هست؟
قبل از هر چیزی جواب این سوالات باید مشخص بشه تا اعتبار یه کار پژوهشی قابل توجه بشه بعدش اصا این پژوهش هست یا خیال پردازی ها و فانتزی های یه یه نفر هست و یا اینکه از این حرفای گنده گنده می زنه تا اسم درکنه به هر حال اینم یه روششه،
در مورد یه رفتار جنسی خاص برا یه عده محددود میشه اینطور گفت که وقتی هدف از زندگی مشترک و ازدواج میشه سکس و به قول رولومی افرادی که سکس محور شدن دنبال هر بهونه ای می گردن که تنوع طلبی و زن بارگی و مرد بارگی خودشون رو توجیه کنن یکی میگه ما به ینواختی رسیدیم اون یکی میگه که دیگه نمی دونم سردیم با هم در صورتی که می تونن به جای سکس ضربدری دنبال درمان و بهبودی در روابط برن الان دیگه سکس تراپ ها تو ایران هم هستن خدا روشکر، ولی به دلیل لجام گسیخته شدن میل جنسی با این بهانه دنبال رفتارهای خاص خودشون میرن و خبر ندارن که بعد از یه مدتی دیگه هیچ ترمزی براش وجود نداره و با روانی آزرده تو لاک خودشون فرو میرن

0 ❤️

2019-05-20 12:11:43 +0430 +0430

خیلی رابطه و فانتزی لذت بخشیه خیلی زیاد اتفاقا همین چند شب قبل دوس پسر خانمم اومده بود یه کباب بره حسابی توی ویلا کنار رودخانه خوردیم و بعدش منقل و بافور آوردم و چند بس تریاک ناب براش گرفتم و کمر توپ توپ رفتیم تو خواب و دو سه ساعتی پوزیشنهای مختلف کوس و کون خانم رو جلوی خودم گایید و عجب حالی داد خصوصا اون لحظه که برای اولین آبش اومد و کیرشو گرفتم و با هر بار نبض زدن کیرش آبشو نه کوس خانمم خالی کرد

0 ❤️

2019-05-20 12:24:17 +0430 +0430

این مقاله واقعی نیست . ریفرنس بدید … یا کار استارتر تاپیک هست یا کسی اینجوری ساخته و به استاد دانشگاه بهشتی ربط داده

0 ❤️

2019-05-20 12:28:42 +0430 +0430

من الان 2 ساله اروپام هفته ای دو بار کوس میکنم نشده با یه زن دو بار بخوابم تا 2000 تا کوس رنگارنگ مختلف نکنم زن نمیگیرم. میخام بگم انقد محدودیت ها رو عقده جنسی اثر داره

1 ❤️

2019-05-20 13:49:09 +0430 +0430
نقل از: artin.eu من الان 2 ساله اروپام هفته ای دو بار کوس میکنم نشده با یه زن دو بار بخوابم تا 2000 تا کوس رنگارنگ مختلف نکنم زن نمیگیرم. میخام بگم انقد محدودیت ها رو عقده جنسی اثر داره

درود بر تو … تاپیک منو بخون در تایید حرفت

0 ❤️

2019-05-20 14:07:29 +0430 +0430

اون موقعها که این مقاله یا نوشته یا هرچیزی که کارشناسان سایت میگن تازه منتشر شده بود باورش برام سخت بود فکر میکردم پیازداغش رو زیاد کرده نهایت چنتا زوج هستن که اینکارا رو میکنن
اما الان بعد گذشت ۵ سال میبینیم تعداد زوجهایی که وارد فاز ضربدری میشن روز بروز بیشتر میشه میفهمم که پیش بینیش درست بوده
الان زوجهایی رو میشه دید که از دوران نامزدی وارد این فانتزیا شدن گرچه به نظر من زوده ولی خوب هرکسی یه نظری داره!
خلاصه که زوجها منتظر روانشناسا و سکس تراپ ها و دکترها نموندن راه خودشون رو رفتن و متاسفانه روانشناسان خانواده تو این زمینه خیلی عقب افتادند از یک دانشجوی روانشناسی بگیر تا یک دکتر اسم درکرده اگه مثلا خانمی بپرسه شوهرم درخواست ضرب داره اولین چیزی که بهش میگن اینه که طلاق بگیر!
همشون هم معتقدن که این راه اخر عاقبت نداره و زیاد دوام نمیارن اینجور زندگی ها و از همین روضه هایی که مرسومه واسش میخونن
اما از مطب که بیای بیرون و بری تو دل جامعه قضیه فرق میکنه
من خودم دوتا زوج رو بصورت کاملا اتفاقی دیدم که یازده سال باهم ضربدری میکردند! و هنوزم تمایل داشتن این کارو ادامه بدن و معتقد بودن باعث بهتر شدن زندگیشون شده
یا زوجی رو دیدم در سنین ۵۵ و ۵۳ سال که دنبال زوج برای ضرب بودن شوهره معتقد بود که ضرب باعث شده خانمش تو سن ۵۳ سالگی برخلاف خیلی خانمای دیگه که دیگه قید همه چیو میزنن و رو به قبله رو سجاده میشنن هنوز خیلی سکسی و پر انرژی هست خداییش به خانمه هم اصلا نمیخورد که ۵۳ سالش باشه

0 ❤️

2022-01-15 05:40:55 +0330 +0330

تخمی تخیلی ترین تراوشات ذهنی یه جقی که تا حال خوندم
الان این دکتر نجفی کدوم جنده خونه ای هستش؟
اراجیف

0 ❤️

2023-07-01 14:55:41 +0330 +0330

سلام
شما همون میترای ۱۰ساله قبل سایت هستین؟

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «