داستان سکس با مامانم

1402/04/28

ممکنه الان بگین دروغه و فلانه
من 5 سالم بود که پدرم تصادف کرد
از6سالگی هی میدیدم صدای اه و اوهی از اتاق میاد
نگو مامانم داره تو اتاق میزنه تو تنهای
بعد سال ها14سالم شد همیشه با مامانم مخوابیدم اون شب توی بغل مامانم خوابیدم روی تشک نصف بدنش روم بود
انگار مخواستیم پزیشن بزنیم
فرداش شد و روز خیلی معمولی بود شب قبل خواب مامانم زده بود و شلوارش خیس بود پاش رو گذاشته بود رو کیرم در حدی که یه کمی میچرخیدم کیرم مخورد تو کونش صبح شد کیرم از شدت درد داشت پاره میشود
به مامانم با ترس گفتم درد داره گفت الان دردش میره منو برد حموم و جلوم لخت شد گفتم مامانننن زشت نیس
گفت تو پسرمی و منم مامانت باید همیشه دردای همو درست کنیم
اومد جلو داشتیم حموم میکردم مامانم گفت بیا صابون بزن هم دیگه رو مالیدم
از حموم در اومدیم هردومون لخت بودیم من همینحوری لخت خوابیدم دستم مونده بود رو کیرم که یهو دیدم مامانم داره بغل لبمو لیس میزنه افتاده روم خودمو زدم به خواب دیدم کیرمو داره لیس میزنه حس خوبی بود چشامو باز کردم گذاشت رف از شدت درد داشتم میموردم که بعد ناهار خواستیم بخوابیم که مامانم گفت لخت بخوابیم منم پایه شدمو لخت خوابیدم هنگام خواب دیدم مامانم داره کیرمو دست مالی میکنی و اب کیرم ریخت رو دستش که بلند شدم و مامانم گفت درد که نداره گفتم نه گفت از این به بعد با هم سکس میکنیم
گفتم زشته
گفت من دلم سکس مخواد تو هم کیرت ابش نیاد داغ نشه درد میگیره از اون به بعد مامانم و من پیش هم لختیم فیل های سکسی میبینم و لب همو بوس میکنیم و سکس میکنیم تا به الان که 15سالمه
بهتر لحظه زندگیم وقتی هس که
هنگام درد کیرم مامانم میکنه دهنش و با هوای گرم دهنش داغ میکنه کیرمو
به جون خودم مادرم به جون هرکی که بگین دروغ نیس و خاطره واقعیه

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-07-19 15:49:12 +0330 +0330

🥰🥰🥰🥰🥰

6 ❤️

2023-07-19 17:07:09 +0330 +0330

فکر نمیکردم بعد از چندسال بازم این چیزا رو تو سایت ببینم ولی اول اینکه برو وقتی ۱۸ سالت شد بیا دوم اینکه سلام منو به مامانت برسون بگو جنس هاش رو تو ادویه ها قایم نکنه که تو هی اشتباهی بری استفاده شون کنی

2 ❤️

2023-07-19 17:36:35 +0330 +0330

کص خار خودتو پدرتو مادرت.

0 ❤️

2023-07-19 17:39:44 +0330 +0330

بیست چاری خوابید که همش!

0 ❤️

2023-07-19 18:07:48 +0330 +0330

هرچی ایراد گرفتیم گفتیم یه مشت بلانسبت بقیه لجن ریختن اینجا گفتن این خواسته ها خواسته های روشنفکریه… تا جواب میخوای بدی میگن چسبیده به آخوند و این مسائل اینجا نمیدونم با چه تفکری اومدی آخه حرومی تخم زنا تو مطمئنی حتما بابات درستت کرده آخه تخم هزار و یک نفر… و حضراتی که فکر می‌کنید این گوه خوریا یعنی روشنفکری من نمیدونم چه برداشتی از کلمه مادر می‌کنید که این تخم سگ این گوه خوری رو میکنه و خیلی روان کلمه مادر رو به آفتابه میگیره چرا این سایت اینقدر بی صاحب شده که یارو زرده تخم رو به کون نکشیده راهش میدن بیاد. آقایون خانم ها مادر اخوند و ملا نیست مادر یعنی مادر یعنی جان یعنی نفس یعنی سپر بلا یعنی همه خوبیها چرا همه چیز رو به لجن میگیریم؟ کسی که به بهترین وجود زندگیش هیچ احترام و تکریمی نداره تکلیفمون چیه واقعا؟

3 ❤️

2023-07-19 18:47:36 +0330 +0330

↩ kirtup
احسنت

0 ❤️

2023-07-28 21:25:45 +0330 +0330

↩ Sari land3
😑😑

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «