شیوا شناسی

1402/04/02

خواستم عنوان نوشته را بذارم شیوای چند ضلعی دیدم ترکیب مختلف الاضلاع رسا تر است !
آنچه در باره شیوا می دانم این هاست:
شیوا بانو دختر یا زنی جوان است بالای 30 سال
داری پدر و مادر و زن پدر و خواهران و برادرانی است
اهل فیلم و کتاب و رانندگی است
متعلق به یک خانواده مذهبی است
مخالف سر سخت خانواده و مذهب و حکومت و اخلاقیات رایج کاذب است
عاشق نوشتن و شفافیت و گستاخی است در اظهار ذهنیات و احساسات
در عین آزاد اندیشی مقید و مودب است
اهل طنز و شوخی است
متاهل و مادر یک دختر است
دو جنس گرا ست
زنی پر انرژی در احساسات و متحرک در رفتار و گاه تند و آتشین در گفتار
چه در گذشته و حال و اکنون زنی غیر عادی و دوستداشتنی و فوق العاده است و این ها از تعداد فراوان دوستدارنش در شهوانی مشخص است.

شیوا علاوه برآن که خوب می نوسید و خوب فکر می کند فیلم شناس خوبی هم هست!
در تاپیک های قدیمی او نام 14 فیلم آمده که من ان ها را به ترتیب زمانی مرتب کردم و در این جا می نویسم.نقاشی و مجسمه سازی و عکاسی و فیلم سازی 4 هنر تصویری و تجسمی است و نویسندگی یک هنر کلامی، اما زندگی یک هنر اصلی و واقعی است!

1-A Clockwork Orange (1971)
2-Salò, or the 120 Days of Sodom (1975)
3-Cannibal Holocaust (1980)
4-I Stand Alone (1998)
5-Irreversible (2002)
6-Funny Games (2007)
7-Inside (2007)
8-Martyrs (2008)
9-The Human Centipede 2009)
10-Enter the Void (2009)
11-A Serbian Film (2010)
12-I Spit on Your Grave (2010)
13-Love (2015)
14-Climax (2018)

فیلم شناسی گاسپار نوئه
لیست تمامی فیلم‌های بلندی که به کارگردانی گاسپر نوئه ساخته شده است:

I Stand Alone 1998
من تنها ایستاده ام
Irreversible 2002
بازگشت ناپذیر
Enter the Void 2009
ورورد به پوچی
Love 2015
عشق
Climax 2018
اوج
Lux Æterna 2019
روشنایی جاویدان
Vortex 2021
گرداب

160 👀

تحلیل محتوای نوشته های شیوا بانو
1402/03/25
آخرین پست ↓ BehzadBijani
پس از چندی به این نتیجه رسیدم که به تحلیل محتوای نوشته های شیوا بانو یکی و شاید هم تک ستاره سایت شهوانی بپردازم.
تاپیک های شیوا تا کنون به 642 تاپیک رسیده است که همچنان ادامه دارد.
من میخواهم فعلا بعنوان نمونه روی 42 تای ان ها زوم کنم.
تاپیک های مورد بررسی من شامل تاپیک های قدیمی و تاپیک های جدید می شود.
شروع میکنم از نخستین تاپیک که شاید مربوط به سال 1396 است با عنوان ;با من آنال سکس کن

شخصیت ها:شیوا/دختر بچه شیوا/آرین،شوهر شیوا
محور ها:شب و بیخوابی/مشروب و سیگار/مستی /نوشتن/واکنش خوانندگان/مطر ح شدن و دیده شدن/یاد آوری بر خورد تند با دختر/گله و شکایت از آرین بخاطر بچه و شرایط زندگی/دکتر روان شناس/خاطرات و مشکلات ذهنی/انتخاب ارین /حرف های خوش آرین/تقاضای آنا ل سکس

تاپیک 642:
;شهوت دوست داشتنی و ترسناک
فانتزی ها و نوشتن
مالش ران ها در اتوبوس

تحلیل محتوای نوشته هاس شیوا بانو/قسمت دوم
تاپیک 2:
پارک خاطره ها و یا به زعم من باغ خاطرات
شکستن دست و عمل و بیمارستان
عروسی دختر عموی شوهر-آرین
علاقه و عشق دختر عمو و شوهر در گذشته
ازدواج و مراسم عروسی دختر عمو و شرکت شیوا وآرین در آن مراسم
برخورد با مادر و خواهران شوهر
ازدواج در 20 سالگی و تقارن آن با عروسی دختر عمو
استحمام وارایش و آمادگی برای شرکت در مراسم عروسی
تماس با سولماز و فرنوش و تقاضای کمک از آنان برای آمادگی شرکت در عروسی
تقاضای لباس و دارو از سولماز و فرنوش
رفتن به مجلس عروسی و خرید سرویس طلا
دیدن خانواده ارین
تبریک به عروس وداماد
مقایسه خود با عروس و شوخی و فانتزی و پایان ماجرا
عروس واقعی ان شب من بودم!

تاپیک 643/نرگس من
نخستین نکته مهم در این تاپیک هشداری است که نویسنده به خواننده می دهد که بداند شخصیت و اسامی نوشته های او همه مجازی و ساختگی و فیک است.
در این تاپیک با زنی بنام نرگس آشنا می شویم که بقول شیوا ساخته ذهن اوست و شاید همان ضمیر ناخود آگاه انگیزه ساز او
2 شخصیت دیگر این نوشته پدر و برادر نویسنده است.
پدری بد اخلاق و برادری متجاوز
پدر ی که با اعتقادات سنتی همیشه به او امر و نهی می کند و برادری که حتی به او تجاوز جنسی …
نرگس درون شیوا او را وا میدارد که در برابر زوز گوئی ها و تحمیلا ت پدر بایستد و حتی در قوری بشاشد!
کشف حجاب و چادر و رفتارهای سنت شکنانه تا حد ولنگاری و جندگی باز تاب اعمال شیوا در برابر خانواده است.
شیوا می کوشد سرسختانه مقاومت کند و تا حد مرگ به فضا و هوائی که دوست دارد پرواز کند.

تاپیک 6
در این تاپیک شیوا واقعیت حالات درونی خورا در باره ارضا شدن بی پروا به شوهرش اظهار می دارد.از تکرار مکررات و تجربیات شوهرش می گوید اما در عین حال ان ها را چندان مهم نمی داند.در پایان زمینه و علاقه ش را به همجنس پنهان نمی کند.

تاپیک 641
شیوا در این تاپیک قید احترامات سنتی رایج و حاکم را در مورد زناشوئی و ازدواج می زند و نظریاتش را صریح و شفاف در باره زناشوئی های متعارف بی هیچ ترس و واهمه ای اظهار می کند.او زندگی زن و شوهری را زندان نمی داند و به تظاهرات و تعارفات معمول می شاشد!
روح و جان هر دو تاپیک بیانگر ذهنیت و احساسات یک زن آزاد اندیش و رها از هر گونه قید و بند دروغین است اما سوال این است که او آیا در عالم واقع هم می تواند به آنچه میگوید و میخواهد عمل کند؟

تاپیک 644:کیرم توش/خورد پهلوش
در این تاپیک 3 محور اصلی آگاهانه و ناآگاهانه مورد توجه نویسنده است.
1-سخنی در باب داستان نویسی
2-حساسیت درباره دوست دختر شوهر
3-محدودیت و مسولیت اخلاقی در سکس آزاد
شیوا در باره نگارش یک نوشته یا یک داستان مثل هر نویسنده دیگر گه گاه با مسائل و مشکلاتی برخورد می کند.می نویسد و نمی پسندد و پاک می کند.در عین نوشتن هم هر از چند گاهی احساسات جنسی اش گل می کند!
هم می نویسد و هم فیلش یاد هندوستان می کند.20 صفحه می نویسد و نمی پسندد و خط می زند.
2-شیوا اخیرا با ارتباط شوهرش با زنی دیگر هم مساله ذهنی پیدا کرده است،او گرچه نسبت به این ارتباط روی خوش نشان می دهد اما در خلال نوشته هایش می شود فهمید که حساسیتی هم در او شکل گرفته است.می توان یک احساس و برخورد دو گانه را در خلال نوشته های اخیر او نسبت به این مساله دریافت.
3-محور آخر این تاپیک اعتراف ضمنی به محدودیت و مسولیت اخلاقی شیوا در باب سکس آزاد است.من تا کنون به این فرضیه رسیده ام که شیوا علیرغم ولنگاری ها و جسارت هایش در نوشته هایش زنی مقید و اخلاقی است به این جمله اخر تاپیک توجه کنید.“چه بسا همین آدم که تا این اندازه علاقه های غیر متعارف جنسی داره از هزار تا آدمی که ادعای وانیلی دارن بیشتر میتونه شهوتش را کنترل کنه و حرمت نفسش را حفظ کند”

می خواهم صریح و روان و بی پروا بنویسم،می توانم؟میکوشم تا انجا که بتوانم.
از فصل تابستان خوشم نمی آید، روزهای سنگین و گرم و طولانی،خستگی و رخوت و ملالت.مخصوصا بعد از ظهرهایش از ساعت 2 به بعد تا عصر تا حدود ساعت 6 و 7
نشستم و تصمیم گرفتم که با خواندن و نوشتن و شنیدن و دیدن مقابله کنم با این ساعات خسته کننده.نوشتن برایم چندان اسان نیست اما دارم سعی میکنم بنویسم!

رفتم سراغ سایت شهوانی و تاپیک های قدیمی شیوا بانو.
قبلا با خودم قرار گذاشته بودم در هر نوبت 2 تا از تاپیک های شیوا را به اصطلاح تحلیل محتوی کنم و چند تائی را هم کردم اما بعد دیدم بهتر است روی تاپیک های بروز او زوم کنم و بعد اگر شد بپردازم به گزینشی از قدیمی هاش.
در اینجا به 20 تا از تاپیک های قدیمی او می پردارم که قبلا سه چهار تای اورا بررسی کرده ام.
در این 20 تا تاپیک چند نکته جدید برایم جالبتر بود .اول سابقه و علاقه شیوا به 2 هنرمند فقید قدیمی یعنی فروغ و فریدون فرخ زاد
شیوا در تاپیک ارادت و علاقه خودش را به این دو هنرمند اظهار داشته بود و این برای من از این نظر جالب بود که شیوا علیرغم سن کم اش با آنها اشنا بوده است.
در تاپیکی دیگر شیوا در نقش یک آموزگار سکسولوژیست ظاهر می شود و به تشریح اندام و نقاط حساس بدن زن ها می پردازد.او پس از این کار به آموزش خود ارضائی با سبک و شیوه جالبی می پردازد و در بخشی دیگر به انتقاد از ریاکاران اخلاق و آداب روی می اورد و بخوبی چهر ه دغل باز و دروغ گوی این دسته را افشا می کند.
شیوا در مبحثی بعنوان غیرت این پدیده را مورد بررسی قرار می دهد و در ضمن آن به غیرت و درواقع به بی غیرتی برادر متجاوزش اشاره می کند که چطور در زمانی که او دختر بچه ای معصومی بوده به او تجاوز کرده است.
شیوه در این تاپیک ها به فیلم و سینما هم روی میکند و نشان می دهد که با فیلم و فیلم شناسی هم آشناست.
من تصور میکنم شخصیت و هنر شیوا در روند شخصیت و روند هنر فروغ است.نمی دانم در این تصور تا چه میزان به واقعیت نزدیکم!

من در شروع آشنائی با شهوانی با نوشته های شیوا آشنا شدم که واقعا جالب بودند برای من و اخیرا با نوشته های سوزان یا در واقع سوسن حال میکنم شما از نویسندگان داستان های شهوانی چه کسانی را می پسندید؟

نوشته ای برای آن زن زیبا اندیش زیبا نویس!
1402/02/27

وقتی نوشته های تو را می خوانم حس میکنم کاش میتوانستم منم آن طور بنویسم که تو می نویسی.راحت و روان و صاف و پوست کنده.شیرین و گرم و گستاخانه ،بدون ترس و هراس و تعارف و رودربایستی!
از عادات و کلمات سنگین استادانه بدور و مثل باران و رگبار بهاری پر شر وشور و سرشار و طوفانی.
اولین مانع کارم همین خودکار و کاغذ و میز و وبی حوصلگی است، و بعدش فعل و اسم و دستور و ویرگول و از همه بد تر اخلاق و مراعات و چه پیش آید و چه شود و این ها!
اما راستی آیا تو هم مثل منی و یا در گریز و از خود و پناه گرفته در آنچه احساس میکنی.سعی میکنم در همین جا کمی از خود و خویشتن خویشم فاصله بگیرم و به دیار باز و آزاد ناخود آگاهم بگریزم و بهانه ای بسازم از سر ناچاری و راهی تازه را پیدا کنم.
آن شوم که هستم و نه آن گونه که نیستم.
عشق و سکس و اخلاق سه قلوهای مادر زاد و یا در واقع جامعه زاد ما آدم های یک لا قبای اقالیم شرق اند، نه این که در شرق و خاور میانه و دور و نزدیک (از منظر غربیان)همیشه و همه جا این سخنان نبوده و نیستند که بوده اند و هستند.
آنچه مانع است منم و تو و ما.من و ما اگر اگر بخواهیم ان می شود که می توانیم و چرانشود.کمی زحمت و و تمرین و تجربه و هزینه دارد که می ارزد.تا کی و تا کجا باید در حصار آرزوها و ناکامی ها دست و پا بزنیم و به آینده ی مجهول دل ببندیم.زمان و عمر ما اجازه نمیدهند که امروز را مفت و مجانی فدای دیروز و فردای گذشته و نیامده کنیم.
و اما بگذریم از نطق های پیش از دستور و برویم بر سر اصل مطلب که سکس است و عشق و آزادی…سکس دریچه ای است به سوی دروازه های تمدن و فرهنگ. همان ها که شاه و شیخ در ایران و اسلام اش جستند و می جویند و نیافتند و نمی یابند!
سکس و عشق یعنی راستی و درستی و آزادی و آفرینش و دانش و هنر و…
اضافه کنم که ان ها همه موتورند و محرک و زاینده و اما زندگی اصلی ترین است و زمینه ساز و هدف و مرگ سرنوشت قطعی و محتوم این آفریده مظلوم که نامش ادمی زاد است!
صبح و شب زندگی مکرر ملالت بار ما با فانتزی های نایاب و دیر یاب عشق وعاشقی و معشوق و شهوت پراز معنا و پر از بهانه و پر از مستی و پر از شراب شیرین می شود .
دختران و پسران و زنان و مردان و رنگین کمانان ،جنگل جهل و جنگ و جادو را به بهشت تخیل ناکجا آباد رویاها بدل می کنند و جهانی سرا پا ا ز ناگفته ها و نا کرده ها را در واقعیت می آفرینند! براستی می شود یا در تخیل!
این صبح را که هم بهار است و هم اردی بهشت و هم تنهائی و خلوت و بی خیالی قدر بدانیم و بی خبر از درد و فقر و بیماری و دغدغه های خانه و نان و کار و نام و ننگ و 1000 کوفت و زهر مار ،به کار عشق بپردازیم،میشود؟
گوش بسپاریم به نوای خوش آهنگ صدای عشق و انهم عشق های ممنوع و بوی عطر تن و بغل و زیر بغل و دست و پا و شکم و زیر شکم …
رقصان و سرشار با انگیزه های نهان و پنهان ببوسیم و بمالیم و بگوئیم و بخندیم به ریش این دنیای هیچ و پوچ …
تو انگیزه بساز و مرا به ویرانگری عادات دعوت کن تا با تن و جان و شربت و شیرینی ،سازه های نوسازی بسازیم در راستای آنچه دوست می داریم و درست می پندارم!

پس از تاپیک شخصیت مختلف الاضلاع شیوا بانو که اخیرا آن را تغییر دادم به شیوا شناسی دوست دارم بیشتر در باره شیوا بنویسم.شیوا به نظر من زن فوق العاده ای است ،هم در زنانگی و هم در نویسندگی.اما در این جا باید کمی از خودم هم بگویم.عاشقان سازندگان و آفرینندگان معشوقان اند!خود شناسی که در قلمرو روان شناسی است زمینه اصلی شناخت جامعه و جهان است.دنیای درون ما انعکاس دنیای بیرون ماست و بر عکس.دنیای درون ما یعنی ذهنیات و احساساست ما.
برای شناخت شیوا مواد و موارد لازم کلمات و جملات و تعبیرات نوشته های شیواست ،در ضمن عکس ها و فیلم ها و آهنگ های شیوا هم برای شناخت شیوا به ما کمک می کند.
من میکوشم با زوم کردن روی نوشته های او به بس آمد کلمات و تعبیرات شیوا بپردازم.
در آخرین تاپیک شیوا این موارد و مطالب جالب است:
1-حقیقت محض:بارها شیوا احکام مطلق و محکم و قاطع صادر می کند!حقیقت محض یکی از این تعابیر است که او بر بسیاری از نظریات خود محکم و مصر است.
2-عنوان “راز اصلی” هم همچنان چون حقیقت محض بر قطعیت و یقین شیوا بر آنچه می اندیشد دلالت دارد.
3-هوش اجتماعی و مهارت:
شیوا در این تاپیک بر دو تعبیر تازه تاکید می کند، شاید هوش اجتماعی ترکیب جدید هوش مصنوعی را هم در ذهن خواننده وارد کند
4-ترکیبات و تعبیرات شدید و تند و مکرر همیشه در نوشته های شیوا نقش مهمی دارند،در این تاپیک ترکیب سرعت نور یکی از آنهاست.
شفافیت و جسارت در نوشتهای شیوا حرف اول را میزند مثلا در این نوشته می نویسد:
“اگه بگم از دیده شدن ظاهر و رفتار و کردارم توسط جنس مخالفم بدم می اید به شدت زر زدم”
5-شیوا علیرغم آزاد اندیشی شدید در محدوده سنت و اخلاق محصور است،او برای ارتباط با مردان در ارتباطات فرا زناشوئی خطوط قرمزی دارد که البته در ذهنش چندان هم به آن هامعتقد نیست اما تاکنون نخواسته و یا نتوانسته عملا از ان ها چشم بپوشد.او در همین نوشته می گوید:
“نمی گم اگه وا بدم من را نمی کنن،اتفاقا اگرچراغ سبز کامل بدم کارم تمومه اما …اینقدر شعور دارن که به خط قرمزم…احترام بذاران…که بدونن سوراخ کس و کون و دهن من فقط برای یک مرد است”
این محدویت و خط قرمز را شیوا در تاپیکی دیگر به خوبی نشان می دهد.تاپیکی با عنوان "آخ که اگه شوهرم پایه بود"او میگوید:
"علاقه شدیدم به تریسام و ضربدری و گروپ همراه شوهرم…"برای من یک علاقه شدید است.
شیوا چون هر زن و مرد و انسانی در ارنباطات به معرفت و شخصیت و تربیت علاقه مند است و سه گانه احترام و اعتماد و اتکا برای او اهمیت دارد.

تصور من بر این است که مضمون و محتوای بسیاری از نوشته های شیوا(اگر نگویم اکثر آن ها)در زمینه مسائل سکسی و آنهم از نوع نامتعارف آن است و اخیرا هم تاپیک های سیاسی او.
محور نوشته های سکسی شیوا بیشتر بر ناکامی ها و فانتزی ها و آرزوهای سرکوب شده جنسی است و راستی مگر مقوله سکس جز این مقولات مقولات دیگری هم دارد!
در نوشته های شیوابر خلاف آنچه در ظاهرش دیده می شود ته نشستی از محدویت و قیود سنتی و اخلاقی دیده می شود.شیوا از بعد فلسفی و فکری زنی وحشی و آزاد و گستاخ است اما از جنبه اخلاقی زنی به غایت مقید و مسول و عاطفی است.
جنبه سیاسی شیوا هم از نظر جسارت و گستاخی و تند روی دست کمی از بعد سکسی او ندارد!
اگر چه شیوا در درک و شعور فردی و اجتماعی و هنری در مرتبه بالائی قرار دارد اما با توجه به جوانی و تجربیات سنی هنوز برای رسیدن به مراحل بالا تر به زمان بیشتری نیاز دارد.
در یکی از تاپیک های جدید شیوا میل و دریافت و آرزوهای خفته و آشکار او به نحو بارزی گفته شده است:
"یک نگاه اجمالی به محتوای تاپیک ها م و داستان هام که بکنین دو تا فریاد من را به وضوح میبنی،
1-علاقه فوق شدید م به تریسام و ضربدری و گروپ، به همراه شوهرم
2-آرزوهای بی پایانم برای پایان ظلم و جنایت و فساد حکومت مستبد دینی /آخوندی

خود شناسی و روان شناسی و جامعه شناسی و فلسفه ما را در حوزه شناخت جزیی و کلی زن و زندگی و آزادی و انسان قرار می دهد.
آن جا که من ترکیب شیوا شناسی را بکار میبرم منظورم تاکید بر شناخت فرد و جامعه و انسان و در این جا بیشتر زن است.
شیوا نمونه ی خوبی است برای شناخت دنیای ناشناخته زن ایرانی در فرهنگ سنتی و سرکوب تاریخ و جامعه ایران.

6740 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-06-23 10:21:28 +0330 +0330

داش تبریک میگم یه لیس 120 امتیازی زدی

1 ❤️

2023-06-23 10:30:25 +0330 +0330

کس لیس هول

0 ❤️

2023-06-23 11:16:42 +0330 +0330

ک.یر تو سولاخ دماغ جفتتون

1 ❤️

2023-06-23 11:23:13 +0330 +0330

خب حالا میگی چیکار کنیم !؟

0 ❤️

2023-06-23 11:36:08 +0330 +0330

↩ پشه مهمونی
تصحیح بفرمایید:
نلیس

0 ❤️

2023-06-23 13:42:39 +0330 +0330

بخدا چندشم میشه میبینم پسره بدبخته کص ندیده ای برای ۲۵۰ گرم اینجوری خودشو خار و زلیل میکنه ک شاید فرجی شد
با قیف ریدم تو دهنت!!

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «