(((( خواهش از عکسه آلت گذاران ))))

1395/01/16

دوست عزیز… برادر گرامی… اقای محترم… پسر خوش باوری که کیرت رو دستت گرفتی فکر میکنی تنها شانست واسه پیدا کردن پارتنر همینه!!! با شما هستم…

واقعا فکر میکنی فقط خودت این رو داری و بقیه ندارن؟؟؟
یا نکنه خیال کردی مال تو کلا با بقیه فرق داره؟؟؟
یا توهم زدی که معرف شخصیت و شعورت این تیکه گوشته؟؟؟
یا شایدم فکر کردی معجزه توی این ماسماسک نهفته س که هرکی ببینه کیف میکنه؟؟؟

تو رو به همون کیرت که انقد دوستش داری قسم میدم جمع کن این گندبازیا رو حالمون به هم خورد!!! 🤮 هر جا نگاه میکنیم عکس کیر و خایه گند و حال به هم زن میبینیم 🤮 تو امضاها هم که همه ماشالاه پره از این غربتی بازیا 🤮 🤮 🤮 طبعا هرجا هم پست میذارین با این امضای زاغارت ما مجبور به تحمل تماشای این جمال مشمئز کننده میشیم 🤮 🤮

بعید میدونم خانم ها هم از این گنداب استقبال کنن و خوششون بیاد و شیفته عکس الت بشن و بیان با کسی سکس کنن! اگه اشتباه میکنم خودشون همین جا اعلام کنن

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-03 19:50:43 +0430 +0430

حق باشماست من حرفی برای گفتن ندارم

0 ❤️

2016-04-03 19:51:35 +0430 +0430

? دوس گرامی اومدی سایت سکسی
همین چیزا رو داره سایت سکسی دیگه (dash)

3 ❤️

2016-04-03 19:53:26 +0430 +0430
نقل از: s-amora-e حق باشماست من حرفی برای گفتن ندارم

درود بر شما دوست بسیار فهیم و مودب و دانا ? ? ?

والا هر جا نگاه میکنیم مجبوریم این امضاهای خز و خیل دوستان رو تحمل کنیم دیگه گندشو در اوردن

2 ❤️

2016-04-03 19:56:56 +0430 +0430
نقل از: Boyzsexi ? دوس گرامی اومدی سایت سکسی همین چیزا رو داره سایت سکسی دیگه (dash)

عزیز دلم سایت سکسی هست ولی یکم فرهنگ هم داشته باشیم بد نیست! قرار نیست که همه جای سایت عکس الت پشمالو و گند افراد باشه… دقت کنی تو همین سایت سکسی هم گذاشتن عکس الت در جاهای نامربوط به دوست یابی خلاف قوانینش هست!! اما دیگه تو امضاهاشون هم عکس الت میذارن هرجا هم پستشون بیاد ما از حال خرابمون ناچار به گوزیدن اسهال آلود میشیم

3 ❤️

2016-04-03 20:02:20 +0430 +0430

بعله، ما اسم این جماعتو گذاشتیم “شومبول به سَر”.

اینا خودشون که اینجا عضو نشدن، کیرشون عضو شده! بذا دلشون خوش باشه

شمام زیاد حرص نخور گوزت بن میاد ?

6 ❤️

2016-04-03 20:06:32 +0430 +0430
نقل از: دختر.مهربون حق با شماست . اکتر خانم ها بیشتر به علاقه توجه میکنن تا به الت و.... ادم با کسی میره که دوسش داره نه با کسی که التش .....

درود بر تو دخترم ? امیدوارم بقیه خانم ها هم نظرشون رو بنویسن بلکه تاثیری روی این دوستان الت پرست کرد و ما هم از تحمل این گنداب معاف شدیم! :|

1 ❤️

2016-04-03 20:28:20 +0430 +0430

سلام…حرف دل منو زدی
منم خوشم نمیاد…سایت سکسی باید سکسی باشه نه حال به هم زن

3 ❤️

2016-04-03 20:39:34 +0430 +0430
نقل از: sooooofi

گوزو جان دست رو دلم نذار كه خونِ! (dash) حرفت كه كااااااااملاً دسته! من نميفهمم اين همه تبليغ چرا؟! به قول سما مگه فقط خودشون آلت دارن؟! اين همه قيل و قال واسه چند گرم زائده؟؟؟!! خودشون رو كنار گذاشتن و آلتشون رو نماد مردونگيشون ميدونن ? ضد مرد نيستم! اما اصولاً اين دسته افراد رو نر هم نميدونم، چه برسه به مرد!!! ? نميفهمم چرا بايد هر روز بيشتر از ٢٠ تا دخواست سكس داشته باشم تو پيام خصوصيم در حالى كه تو پروفايلم به دنبال هيچ نوشته شده!!! :| خلاصه بگم جو سايت واسه منِ زن اونقدر متعفن شده كه كمتر زنى تحملش رو داره! ?

هزاران درووووووووووود بر تو دخت قلم جادویی (clap) ? ? ? دقیقا حرفایی رو زدی که انتظارش رو داشتم… این ها ابروی هرچی مرد هم هست رو میبرن… نمیدونم کی اشتباهیی توی کله این ها فرو کرده که سلفی ناشیانه از کادر محدود آلت فوق جذابه!!! درخواست سکس هم که دیگه بماند!! میتونم حدس بزنم چه جو متعفنی ایجاد شده ? جالبه حتی به من هم پیام میدن میپرسن دختری؟؟!!! :| ? بیخود نیست کمتر دختری میبینم توی این سایت فعالیت مداوم داشته باشه

2 ❤️

2016-04-03 20:40:37 +0430 +0430
نقل از: khanomeyegane سلام...حرف دل منو زدی منم خوشم نمیاد....سایت سکسی باید سکسی باشه نه حال به هم زن

درود ? ? ? این هم سومین بانویی که حرف منو تایید کرد!! حالا بازم گند بزنید به جو سایت با این غربتی بازیاتون :|

2 ❤️

2016-04-03 20:43:10 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری بعله، ما اسم این جماعتو گذاشتیم "شومبول به سَر".

روی سخن من با عکس الت گذاران و همچنین بانوان سایت هست… تو چی میگی این وسط خودت رو نخود هر آش میدونی؟؟؟ شما هم برو جقت رو بزن اسکلت بمونی داری گوشت اضافه میاری

-2 ❤️

2016-04-03 20:45:11 +0430 +0430
نقل از: sohel77 کیرم منو داداش کایکو سگارو ذنبه تو فرهنگ تو

اینم نمونه یه بیشعور واقعی و بی فرهنگ ایران زمین!! خاک بر سرت کنن این که تو داری خر هم داره خیلی هم بزرگترش رو داره برو همون رو بکن تو کونت مفتخر شی

1 ❤️

2016-04-03 20:48:56 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت
نقل از: اسکلت حشری بعله، ما اسم این جماعتو گذاشتیم "شومبول به سَر".

روی سخن من با عکس الت گذاران و همچنین بانوان سایت هست… تو چی میگی این وسط خودت رو نخود هر آش میدونی؟؟؟ شما هم برو جقت رو بزن اسکلت بمونی داری گوشت اضافه میاری

_

اوهو! «روی سخن»؟ چه لفظ قلم حرف میزنی گوزو! S.gif

5 ❤️

2016-04-03 21:01:32 +0430 +0430
نقل از: mah.diii93 داداش شما به اعتقادات مردم توهین نکن این بحثا پیشکشت. بعدشم به شما مربوط نمیشه که وقتی مدیر سایت گیر نمیدن شما خودتو نزن

عزیزدلم این بحث چه ربطی به اعتقادات داره؟؟ چرا گوز رو به شقیقه ربط میدی؟ ضمنا مدیریت سایت حتما ندیده که بهت گیر نداده مگرنه همین عکسی هم که شما توی امضات گذاشتی خلاف قوانین هست… ادمین هم ببینه میتونه بخاطرش حتی کاربریت رو حذف کنه

0 ❤️

2016-04-03 21:14:30 +0430 +0430

? ? ? (dash) (dash) (dash) ?

0 ❤️

2016-04-03 21:19:28 +0430 +0430

چند حالت میشه در نظر گرفت اول اینکه جالب نیس عکس التشونو هرجا بزارن ولی این اونقدرا زجر اور نیست میتونی تند تر رد کنی و اصلا چیزی که نمیخوای رو نبینی چیزی که بیشتر موج میزنه اینکه کیرای دوستان تو عکس خیلی بزرگتر از مال صاحب تاپیک هست و ایشون چون نمیتونن همچین ابزار قدرتنمایی داشته باسن سعی در خراب کردن دیگران کردند و اما در اخر می مونه اونسری خانومها و صحبت در موردشون
اولا خانومها کلا مخفی فعالیت میکنن دوما هیچ زنی نیس که از ی الت بزرگ و خوش تراش بدش بیاد و اگر هم خلافه اینو ابراز میکنه حالا به هر دلیلی از داشتن همچین التی در اختیار خودش محروم هست بنابراین سعی کنیم سطح تحملمونو ببریم بالا اگر واقعا ناراحت کنندس براتون نبینید و اگر این دلایل رو داره سطح تفکراتتون رو تغییر بدید
درضمن در انتها اعلام میکنم من تابحال نه عکس التمو جایی گزاشتم نه خواهم گزاشت ولی اینقدر عصبانیت هم نداره هرکی میخواد بزاره به گرد پای کیر ما هم نمیرسه

-2 ❤️

2016-04-03 21:21:49 +0430 +0430
نقل از: sohel77
نقل از: sohel77 کیرم منو داداش کایکو سگارو ذنبه تو فرهنگ تو

اینم نمونه یه بیشعور واقعی و بی فرهنگ ایران زمین!! خاک بر سرت کنن این که تو داری خر هم داره خیلی هم بزرگترش رو داره برو همون رو بکن تو کونت مفتخر شی

گده میام سیکیرما سیکتیر سیکیم اوزو گوتورن دیوث خان
کیر مقام عظمای ولایت دهنت

چه جالب… عزیزم این تربیتی هست که مامانت تو خونه بهت یاد داده؟ یا شاید هم باباجونت تو خونه اینطوری با مادرت حرف میزنه :) نکنه باباجونت جلو چشم تو التشو درمیورده برا مادرت که تو هم یاد گرفتی اینجا پیاده میکنی :) عزیزم تو هنوز به سن قانونی هم نرسیدی وجودت اینجا خودش تخلفه!! برو ور دل ننه جونت شیرتو بخور تا 18 سالت شه :*

1 ❤️

2016-04-03 21:25:02 +0430 +0430
نقل از: sooooofi چقد اين سايت "شومبول به سر" داره! و چقدر هم افتخار ميكنن به زائده هاشون!!! ? سوال من اينه تا حالا چند تا زن تو اين سايت به اين عكسا توجه كردن؟! البته اگر كاربران دختر نما و كونى ها رو در نظر نگيريم! :| چرا فكر ميكنين ديدن اين عكسا ميتونه منِ زن رو جذب كنه و منجر به سكس بشه؟! :| و چى باعث شده به خودتون اجازه بدين كه فكر كنين اگر زنى تو اين سايت فعاليت ميكنه، هرزس و يا مسئولِ كه شمارو ارضاء كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! ببخشيد گوزو جان بابت زياده گوييم تو تاپيكت! اين موضوع مدتيه كه به شدت اذيتم ميكنه! :(

خواهش میکنم عزیز… اینجا جای همین حرف هاست پس هرچه میخواهد دل تنگت بگو

1 ❤️

2016-04-03 21:29:25 +0430 +0430
نقل از: bigest dick چند حالت میشه در نظر گرفت اول اینکه جالب نیس عکس التشونو هرجا بزارن ولی این اونقدرا زجر اور نیست میتونی تند تر رد کنی و اصلا چیزی که نمیخوای رو نبینی چیزی که بیشتر موج میزنه اینکه کیرای دوستان تو عکس خیلی بزرگتر از مال صاحب تاپیک هست و ایشون چون نمیتونن همچین ابزار قدرتنمایی داشته باسن سعی در خراب کردن دیگران کردند و اما در اخر می مونه اونسری خانومها و صحبت در موردشون اولا خانومها کلا مخفی فعالیت میکنن دوما هیچ زنی نیس که از ی الت بزرگ و خوش تراش بدش بیاد و اگر هم خلافه اینو ابراز میکنه حالا به هر دلیلی از داشتن همچین التی در اختیار خودش محروم هست بنابراین سعی کنیم سطح تحملمونو ببریم بالا اگر واقعا ناراحت کنندس براتون نبینید و اگر این دلایل رو داره سطح تفکراتتون رو تغییر بدید درضمن در انتها اعلام میکنم من تابحال نه عکس التمو جایی گزاشتم نه خواهم گزاشت ولی اینقدر عصبانیت هم نداره هرکی میخواد بزاره به گرد پای کیر ما هم نمیرسه

عزیزم کیر بزرگ نشانه قدرت نمایی نیست و هیچ افتخاری نداره… همونطور که قبل از این هم گفتم خر هم کیرش بزرگ هست شاید اندازه هیکل خودت… و خودت رو بکشی هم نمیتونی به گرد پای کیر خر برسی :) گلایه من بخاطر موضوع دیگریست که متاسفانه نمیفهمی

2 ❤️

2016-04-03 21:38:29 +0430 +0430
نقل از: sooooofi چقد اين سايت "شومبول به سر" داره! و چقدر هم افتخار ميكنن به زائده هاشون!!! ? سوال من اينه تا حالا چند تا زن تو اين سايت به اين عكسا توجه كردن؟! البته اگر كاربران دختر نما و كونى ها رو در نظر نگيريم! :| چرا فكر ميكنين ديدن اين عكسا ميتونه منِ زن رو جذب كنه و منجر به سكس بشه؟! :| و چى باعث شده به خودتون اجازه بدين كه فكر كنين اگر زنى تو اين سايت فعاليت ميكنه، هرزس و يا مسئولِ كه شمارو ارضاء كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! ببخشيد گوزو جان بابت زياده گوييم تو تاپيكت! اين موضوع مدتيه كه به شدت اذيتم ميكنه! :(

من که حالم بهم میخوره و زود رد میشم اثن جذابیتی واسم نداره

0 ❤️

2016-04-03 21:38:51 +0430 +0430

از همون اول عضویت قوانین سایت رو خوندم و اجرا کردم. دقت کنی تو امضام رعایت کردم اما حیفه کسی که دلش به قول شما آلت میخواد بره تو سایت خارجی دنبال آلت خوب بگرده. پس هر کی به نظر خودش و دیگران آلتش خوبه بذاره تو پروفایلش و دیگران رو به دیدن پروفایلش دعوت کنه. این طوری نه کسی ? میمونه نه کسی ? میشه. در مورد بقیه سخن که آلت نشونه خوب بودن مرد نیست ببخشید فکر کنم آدرس سایت رو اشتباه گرفتیم. تو سایت سکسی که نباید عکس های فیس بوکی گذاشت.

0 ❤️

2016-04-03 21:39:58 +0430 +0430

خدا را شکر یکی فهمید و حرف دل همه را زد ----واقعا حال ادم به هم میخوره از اینکارا و نمیدونن خانمها نه تنها توجه نمیکنن بلکه از اونا متنفر میشن—البته اونا از اینکه چیز مثبت دیگه ای ندارن اینکارو میکنن وامیدوارم با این تایپیک شما سر عقل بیان و دست از این …بردارن

1 ❤️

2016-04-03 21:45:24 +0430 +0430
نقل از: best4u82 از همون اول عضویت قوانین سایت رو خوندم و اجرا کردم. دقت کنی تو امضام رعایت کردم اما حیفه کسی که دلش به قول شما آلت میخواد بره تو سایت خارجی دنبال آلت خوب بگرده. پس هر کی به نظر خودش و دیگران آلتش خوبه بذاره تو پروفایلش و دیگران رو به دیدن پروفایلش دعوت کنه. این طوری نه کسی ? میمونه نه کسی ? میشه. در مورد بقیه سخن که آلت نشونه خوب بودن مرد نیست ببخشید فکر کنم آدرس سایت رو اشتباه گرفتیم. تو سایت سکسی که نباید عکس های فیس بوکی گذاشت.

با بخش اول سخنت که موافقم اما بخش دوم!! دوست من یه بار همین جمله ای که نوشتی رو درست بخون :| آلت نشونه خوب بودن مرد نیست !! شما به این شک داری؟

0 ❤️

2016-04-03 21:46:50 +0430 +0430
نقل از: moj78 خدا را شکر یکی فهمید و حرف دل همه را زد ----واقعا حال ادم به هم میخوره از اینکارا و نمیدونن خانمها نه تنها توجه نمیکنن بلکه از اونا متنفر میشن---البته اونا از اینکه چیز مثبت دیگه ای ندارن اینکارو میکنن وامیدوارم با این تایپیک شما سر عقل بیان و دست از این .............بردارن

درود بر شما ? شما پنجمین خانمی هستید که این نظریه رو تایید کردید… کاش امکان یه رای گیری مناسب با امکانات مناسب در این زمینه بود اون وقت شک نداشتم که حتما این دوستان هم سر عقل میومدن و دست برمیداشتن :(

0 ❤️

2016-04-03 21:55:46 +0430 +0430
نقل از: bigest dick چند حالت میشه در نظر گرفت اول اینکه جالب نیس عکس التشونو هرجا بزارن ولی این اونقدرا زجر اور نیست میتونی تند تر رد کنی و اصلا چیزی که نمیخوای رو نبینی چیزی که بیشتر موج میزنه اینکه کیرای دوستان تو عکس خیلی بزرگتر از مال صاحب تاپیک هست و ایشون چون نمیتونن همچین ابزار قدرتنمایی داشته باسن سعی در خراب کردن دیگران کردند و اما در اخر می مونه اونسری خانومها و صحبت در موردشون اولا خانومها کلا مخفی فعالیت میکنن دوما هیچ زنی نیس که از ی الت بزرگ و خوش تراش بدش بیاد و اگر هم خلافه اینو ابراز میکنه حالا به هر دلیلی از داشتن همچین التی در اختیار خودش محروم هست بنابراین سعی کنیم سطح تحملمونو ببریم بالا اگر واقعا ناراحت کنندس براتون نبینید و اگر این دلایل رو داره سطح تفکراتتون رو تغییر بدید درضمن در انتها اعلام میکنم من تابحال نه عکس التمو جایی گزاشتم نه خواهم گزاشت ولی اینقدر عصبانیت هم نداره هرکی میخواد بزاره به گرد پای کیر ما هم نمیرسه

عزیزم کیر بزرگ نشانه قدرت نمایی نیست و هیچ افتخاری نداره… همونطور که قبل از این هم گفتم خر هم کیرش بزرگ هست شاید اندازه هیکل خودت… و خودت رو بکشی هم نمیتونی به گرد پای کیر خر برسی :) گلایه من بخاطر موضوع دیگریست که متاسفانه نمیفهمی

یعنی هرکی کیرشو نشون نده باشعوره؟خرو چرا مثال میزنی؟مثال باطل میزنی خودتو تاپیکتو مسخره کنی؟بله کیر بزرگ نماد قدرت و صلابته اگر نمیدونستی بدون درضمن انسانو با انسان مقایسه میکنن حالا شما با چی مقایسه میکنی نمیدونم

0 ❤️

2016-04-03 22:03:11 +0430 +0430
نقل از: bigest dick

یعنی هرکی کیرشو نشون نده باشعوره؟خرو چرا مثال میزنی؟مثال باطل میزنی خودتو تاپیکتو مسخره کنی؟بله کیر بزرگ نماد قدرت و صلابته اگر نمیدونستی بدون درضمن انسانو با انسان مقایسه میکنن حالا شما با چی مقایسه میکنی نمیدونم

نه عزیزدلم اتفاقا شما با حرفات داری خودتو مسخره میکنی. قدرت و صلابت به شخصیت بستگی داره نه چیزی که توی شورتت هست… شخصیت هم به شعور بستگی داره… شعور هم به مغز: چیزی که شما کوچیکش رو دارید :)

اون مثالی هم که زدم برا این بود که به بزرگی کیر ننازید که در این صورت خر خیلی از تو بزرگتر و قدرتمندتر و باصلابت تر هستش! دیگه کیر که انسان و حیوان نداره! ولی شعور بحثش جداست دوست من.
اگه واقعا خیال دارید کیر نماد قدرت و صلابته جراحی کن بندازش گردنت که همه برات هورا بکشن.

0 ❤️

2016-04-03 22:16:09 +0430 +0430
نقل از: Reza1081 پس نتیجه گیری میکنیم 1- کیرم تو دهن کسی که اینجا کلاس میذاره و ادای با فرهنگارو در میاره

برو عقده هاتو جای دیگه خالی کن 🙄

0 ❤️

2016-04-03 22:23:34 +0430 +0430
نقل از: best4u82 از همون اول عضویت قوانین سایت رو خوندم و اجرا کردم. دقت کنی تو امضام رعایت کردم اما حیفه کسی که دلش به قول شما آلت میخواد بره تو سایت خارجی دنبال آلت خوب بگرده. پس هر کی به نظر خودش و دیگران آلتش خوبه بذاره تو پروفایلش و دیگران رو به دیدن پروفایلش دعوت کنه. این طوری نه کسی ? میمونه نه کسی ? میشه. در مورد بقیه سخن که آلت نشونه خوب بودن مرد نیست ببخشید فکر کنم آدرس سایت رو اشتباه گرفتیم. تو سایت سکسی که نباید عکس های فیس بوکی گذاشت.

با بخش اول سخنت که موافقم اما بخش دوم!! دوست من یه بار همین جمله ای که نوشتی رو درست بخون :| آلت نشونه خوب بودن مرد نیست !! شما به این شک داری؟

مگه خانومایی میان اینجا تو این سایت از وجنات خانه داری و شوهرداری و تحصیلات و بقیه کمالات مختلف شون میگن؟! من خودم بکن های خوبی میشناسم که کیرشون (ببخشید آلت شون) حداقل ۵ سانت از من کوچیک تره. قبول دارم که مردی به آلت نیست. خوش سکس بودن هم به سایز نیست. همیشه میشه برهان خلف آورد اما اگر خانومی اومده تو سایت سکسی دنبال مرد مقید به اصول خانواده و مبادی آداب و اینا میگرده کلا آدرس دامنه سایت رو اشتباه زده. من منظورم این بود.

1 ❤️

2016-04-03 22:28:28 +0430 +0430

کسی که میاد تو سایت سکسی میخواد خودشو خالی کنه. شاید طرف از این کار لذت میبره و به خاطر همین میاد تو این سایت. شما میتونید به سایت های فرهنگی برای کارتون مراجعه کنید.

3 ❤️

2016-04-03 22:32:04 +0430 +0430

به نظر من این سایت یه مشکل اساسی تر از این داره و اون اینه که یه مشت حیوون که ادعا مسلمونیم میکنن و از بعضی تاپیکها ناراحت میشن و خونشون به جوش میاد با نهایت بی شرمی اکن چه که لایق خودشون و خانوادشونه رو اینجا به عنوان به عنوان پاسخ تاپیک میگن. عکس الت که یه چیز طبیعیه و به قول شما همه دارن لطفا همه دوستان از ادمین درخواست کنید تا نسبت به این فحاشیها یه تصمیم بگیرن. ممنون

0 ❤️

2016-04-04 00:49:52 +0430 +0430

مرگ بر مزدوران جمهوری اسلامی !

0 ❤️

2016-04-04 01:11:11 +0430 +0430

ببین عزیزم اینجا سایت شمسیه نه عشقی یا احساسی .صد سال ذيگه ام عکس آلت نمی زارم من ولی اینجا مال این کار است. اصلا کدوم قسمت اینجا بوی تعفن نمیده? بی رو در بايسي هممون می دونیم واسه چی اينجاييم دیگه همون جوری که مردا دیدن بدن لخت خانومارو دوست دارن بیشتر خانومام بر عکساشو دوست دارن .چون اصلا اومدن اینجا بابت همین هر کی واسه چیز دیگه اومده بگه برا چی اومده .سایت همسر یابی نیستش که شاید منو شما اشتباه ميکنيم عکس التمونو نميزاريم ?

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «