جدا همه شب تا سپیده صبح من بیدارم دکتر هم رفتم

1392/04/27

راهنماییم کنید دارم دیوونه میشم

6096 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-08-07 17:42:49 +0430 +0430

بگفته مرد بارانی
میان: ASD—123 و مردبارانی27
عکس های مردبارانی27
مردبارانی27
مرداد 92 - 01:20

سلام چطوری شب گرد شهوانی یه اگه خعلی هوس یه خواب توپ کردی یه گلناز پام برو بالا تا فردا شب همین موقع خوابی

اسم جغد که خیلی باهاش انس گرفته بودم رو برمیدارم واسم شبگرد شهوانی روی خودم میذارم خیلی کلاس داره تازه ادم حسه دادن بخودش میگیره کسی نیست یه شبگردو بکنه ............... نصیحت
0 ❤️

2013-08-07 18:13:10 +0430 +0430

خوب باید بگم مشکل خاصی نداری چون منم تا چند وقت پیش همینطور بودم ولی الان کمتر شده نیاز به دکتر نیست …
میدونید اگه سیستم و انالیز خواب بدن تغییر کنه دچار همین بیخوابی میشیم …
چندسال پیش که عضو شدم تا خود صبح بیدار بودم هوا که روشن میشد خواب میشدم حتی کلاسمم دیر میشد تا اینکه این عادت رو کم کردم و نتیجه گرفتم روز پیاده روی داشتم و خواب نمیشدم تا اینکه شب بدجور پلکام رو هم میرفت و خواب الود بودم دیگه از سرم افتاده و فقط شبهای که فرداش بیکارم تا صبح بیدارم دیگه اون عادت رو از سرم وا کردم نگران نباش این بیماری نست عادت هست پس الکی دکتر نرو چون جیبشون رو پر میکنی و یه مشت مواد شیمیای تو حلق میریزی.ولی اگه فکری نکنی مریض میشی واسه خودت میگم همین روش منو پیش بگیر…

0 ❤️

2013-08-09 00:47:10 +0430 +0430

[quote=yar yas]دوست من،من هم مشکل شمارو دارم،برنامه کاری من:6صبح بیدار میشم،تا ساعت7ورزش،تا ساعت 8تو راهم که برسم به محل کارم،از ساعت 8صبح تا ساعت10:30شب سر کارم،برای ساعت 12شب میرسم خونه،تا ساعت 2غذا درست میکنم و دوش میگیرم و خونه رو مرتب میکنم،از ساعت 2بامداد تا ساعت5هم داخل نت هستم.
خواب=1ساعت در هر24ساعت(از 1ساعت،نیم ساعتشم خوابم نمیبره)
حالا من بی خوابی دارم یا شما؟[/quote]

انصافا شما

0 ❤️

2013-08-09 00:50:51 +0430 +0430

[quote=حمید64]خوب باید بگم مشکل خاصی نداری چون منم تا چند وقت پیش همینطور بودم ولی الان کمتر شده نیاز به دکتر نیست …
میدونید اگه سیستم و انالیز خواب بدن تغییر کنه دچار همین بیخوابی میشیم …
چندسال پیش که عضو شدم تا خود صبح بیدار بودم هوا که روشن میشد خواب میشدم حتی کلاسمم دیر میشد تا اینکه این عادت رو کم کردم و نتیجه گرفتم روز پیاده روی داشتم و خواب نمیشدم تا اینکه شب بدجور پلکام رو هم میرفت و خواب الود بودم دیگه از سرم افتاده و فقط شبهای که فرداش بیکارم تا صبح بیدارم دیگه اون عادت رو از سرم وا کردم نگران نباش این بیماری نست عادت هست پس الکی دکتر نرو چون جیبشون رو پر میکنی و یه مشت مواد شیمیای تو حلق میریزی.ولی اگه فکری نکنی مریض میشی واسه خودت میگم همین روش منو پیش بگیر…[/quote]
چند شب پیش به توصیه دوستان قرص قوی خوردم دقیقا 6 ساعت از دنیا رفتم ولی دوباره چند شبه بخدا تاصبح بیدارم ولی دیگه قرص نخوردم

0 ❤️

2013-08-12 17:50:23 +0430 +0430

دوست عزيز سعى کن تا ميتونى بيدار بمونى من خودم تاسه روز بيدار بودم ازون ببعد ميزارم ذهنم خسته شه تا بيهوش بشم
شما يه شب ساعت ۹ سير بخور دوشب بعد ساعت نه قهوه بخور ببين کدوم تاثير بهترى داره رو خوابت من خودم سير ميخورم خوابم ميپره قهوه ميخورم خوابم ميگيره

0 ❤️

2013-08-12 19:11:50 +0430 +0430

[quote=Dark__master]دوست عزيز سعى کن تا ميتونى بيدار بمونى من خودم تاسه روز بيدار بودم ازون ببعد ميزارم ذهنم خسته شه تا بيهوش بشم
شما يه شب ساعت ۹ سير بخور دوشب بعد ساعت نه قهوه بخور ببين کدوم تاثير بهترى داره رو خوابت من خودم سير ميخورم خوابم ميپره قهوه ميخورم خوابم ميگيره[/quote]

خیلی از لطفت ممنونم

0 ❤️

2013-08-12 19:33:10 +0430 +0430

قهوه که تاثیر نداشته ولی سیر امتحان نکردم

0 ❤️

2013-08-12 20:42:05 +0430 +0430

عرق بخور…

0 ❤️

2013-08-12 20:43:34 +0430 +0430

[quote=shahin_m55]اینجوری تو مدیونه کونتی که[/quote]

عکسی که برای خودت انتخاب کردی نشون میده روزی که این عکس و گرفتی مدیون کونت بودی چرا چون فلشت سمت کونتو نشون میده

0 ❤️

2013-08-12 20:47:04 +0430 +0430

[quote=Asdollakhan]عرق بخور… [/quote]
اولش خوب نبودحالم بد شد ولی بعدش از هوش رفتم حیف که همیشگی نبود

0 ❤️

2013-08-12 21:02:55 +0430 +0430

تا حالا تریلی دیدی؟ازونا که یه چرخش میره بالا… تا حالا او زمان گردنه ها رو دنده عقب رفتی پایین؟هیچ تا حالا فهمیدی فرق اف هاش با اسکانیا از زمین تا زیر زمینه؟… هیچ اصلا به این فکر کردی که اسکانیا یخ نمیزنه زمستون اما اف هاش یخ میزنه؟… هیچ میدونی فرق گازوئیل اسکانیا با اف هاش تو سرویس ترانزیت 1ملیون تومنه؟…تا حالا پلیس راه بت گفته جی پی اس بگی ندارم بگه بفرما؟…هیچ فرق ماشین ده چرخ رو با تک میدونی؟… تا حالا اسم بندرعباس رو شنیدی؟…اصلا میدونی اعلام بار پایانه کجاس؟… هیچ تا بحال از بیرجند خالی رفتی کرمان بعد بگن بار نیس مجبور شی بری بندرعباس خالی؟… هیچ میدونی تنگ زاغ رو با چند باید بیای پایین؟… تا حالا باغات جلوتو گرفتن؟… تا بحال خالی رفتی خالی بیای؟… تا حالا بار 22 تنی گرفتی دوبار باسگول بعد بارگیری بشه 23تن 4بار باسگول؟!!.. اصلا میدونی انبار آسمان کجاس؟… سه راه تازیان چی؟… باباغلام چی؟… اصلا از بندرعباس رفتی بندر شاپور؟… هیچ رفتی خرمشهر خالی بیای اهواز؟… هیچ دیدی اسکانیا پر و خالیش فرق کنه؟… میدونی اسکانیا اتوماتیکش بهتر از دنده س… اصلا اف هاش جدید رو دیدی؟… ندیدی… همه اینارو که گفتم شبی 20 بار از روش بنویس بعد بگیر بخواب…

0 ❤️

2013-08-16 01:04:19 +0430 +0430

[quote=Asdollakhan]تا حالا تریلی دیدی؟ازونا که یه چرخش میره بالا… تا حالا او زمان گردنه ها رو دنده عقب رفتی پایین؟هیچ تا حالا فهمیدی فرق اف هاش با اسکانیا از زمین تا زیر زمینه؟… هیچ اصلا به این فکر کردی که اسکانیا یخ نمیزنه زمستون اما اف هاش یخ میزنه؟… هیچ میدونی فرق گازوئیل اسکانیا با اف هاش تو سرویس ترانزیت 1ملیون تومنه؟…تا حالا پلیس راه بت گفته جی پی اس بگی ندارم بگه بفرما؟…هیچ فرق ماشین ده چرخ رو با تک میدونی؟… تا حالا اسم بندرعباس رو شنیدی؟…اصلا میدونی اعلام بار پایانه کجاس؟… هیچ تا بحال از بیرجند خالی رفتی کرمان بعد بگن بار نیس مجبور شی بری بندرعباس خالی؟… هیچ میدونی تنگ زاغ رو با چند باید بیای پایین؟… تا حالا باغات جلوتو گرفتن؟… تا بحال خالی رفتی خالی بیای؟… تا حالا بار 22 تنی گرفتی دوبار باسگول بعد بارگیری بشه 23تن 4بار باسگول؟!!.. اصلا میدونی انبار آسمان کجاس؟… سه راه تازیان چی؟… باباغلام چی؟… اصلا از بندرعباس رفتی بندر شاپور؟… هیچ رفتی خرمشهر خالی بیای اهواز؟… هیچ دیدی اسکانیا پر و خالیش فرق کنه؟… میدونی اسکانیا اتوماتیکش بهتر از دنده س… اصلا اف هاش جدید رو دیدی؟… ندیدی… همه اینارو که گفتم شبی 20 بار از روش بنویس بعد بگیر بخواب…[/quote]

حالا شما گوش کن :

تاحالا شده دختر خونواده ای باشی که سه تا داداش سبیل کلفت غیرتی گیر سه پیچ بده داشته باشی
تاحالا شده هم از بابا کتک بخوری هم از مادر هم از سه تا داداش اونهم تو فاصله 3 ساعت بعلت اینکه جواب تند به مادرت نگفته باشی (چشم نرم . زورش میاد جواب بده . مگه با تو نیستم و…)
تاحالا شده از دیگرون تو خونه زود تر بیدار شی البته بعد از مادرم
تاحالا شده بخاطر نخوندن نماز ظهر جلوی دوستات تو گوشی بخوری
تاحالا شده بجرم اینکه زنگ خونه زده میشه نری کتک بخوری بری هم کتک بخوری چون اگه پسر همسایه زنگ زده باشه بری کتک میخوری
تاحالا شده تو عروسی برادرت تا یک بعد از نیمه شب تو اشپزخونه بیرون نیای و فقط صدای سازواواز بشنوی
تاحالا شده بخاطر اینکه نذارند بری مدرسه چقدر تهدید شده باشی
تاحالا بهت گفتند مفت خور
تاحالا شده خواستگار برات بیاد وندونی کی بود وکتک خورده باشی چون میگفتند از کجا تو رو میشناخته
تاحالا شده تو مغازه برای خرید عروسیت حق دخالت نداشته باشی
تاحالا شده روزی 10 رج قالی دو ذرعی کیل همیشگیت باشه غیر از روزهای عزا محرم
تاحالا شده شوهر کنی شب اول نامزدی بندازند به عقبت وجیک نزنی
تاحالا شده نامزدت بیاد تورو ببینه ولی اجازه ندن بری پیشش
واز حالا به بعد و از جانب دیگر خانمها میگم
تا حالا شده صبح تا شب جون بکنی وشوهرت بیاد (قابل توجه اقایونی که از دماغ فیل افتادن)لنگ هاشو دراز کنه بگه خسته ام بیا پاهامو بمال اونهم بیست دقیقه بعد هم که شامشو بخوره کونشو هوا کنه
تا حالا زاییدی
تاحالا بچه داری کردی تاحالا تا صبح بیداربودی که بچه رو بغل کنی تکون تکون بدی که یک وقت اقا از خواب ناز بیدار نشه
تا حالا جلوی مهمونها حالتو گرفتند
اصلا سرکوفت میدونی چیه
ازروی این مطلب از 7 سالگیم تا حالا دارم مینویسم

در ضمن بابا غلوم اول بندر عباسه همه برگشتن اونجا گازوییل میزنند تنگه زاغ هم تونل بندر به حاجی اباده وسط تونل سرازیر میشه دنده سنگین نری دیگه نمیشه جلوی ماشینو گرفت اون ماشین تریلی که میگفتی بهتره وگرون تره اکتروزه ولاکتوز که دنده هایتر داره وقیمتشهم 650 م نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم داداش بزرگم چند ار منو بجای شاگردش میبرد حتی تو پنچرگیری تریلیش هم کمکش کردم ودوسه تا پس گردنی جلوی رانندها خوردم البته حدودا هشت سال پیش

در پایان اقایونی که سر خونوادتون شیره میمالید که خسته شدم داغونم بعد برای یه لقمه نون منت سرشون میذارید اگه یه روز زن باشید بخدا قدر خانمهاتونو بیشتر میدونید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «