بازگشت سید علی به شهوانی

1395/10/17

سلام دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
بالاخره روز موعود رسید.
راه رفتنی رو باید رفت.
بلللله
خدمت نحس سربازی
نه اشتباه شد مقدس
مجبورم اینجا رو ترک کنم.
ترک کردن دوستان باحال و با معرفتی چون شما واسم سخته و دلم براتون تنگ میشه.
انشالله که در این 2 سال به تنها آرزوم یعنی ازدواج با عشقم پریسا خانوم برسم.
سعی میکنم پس از آموزشی بیام یه سری بهتون بزنم
البته اگه تا اون وقت من رو به قول دارک وب عزیز ساندیس خور(شست و شوی مغزی) نکرده باشن
عشق زندگیم پریساخانوم،ادمین،اسکلت حشری،دارک وب،موفو56،Gangsta-Rap،ترومن و خیلی از آقایون و خانوم های باحال شهوانی دیگه
عزیز دلم هستین
امیدوارم خاطرات خوشی از من داشته باشین همان طور که من از شما ها دارم
خدا حافظ و یار و نگه دارتون باشه
خوشبخت باشید
مواظب خودتون باشید
شاد باشین
و بهترین آرزوها رو براتون دارم
بوس بوس

7701 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-01-07 15:15:16 +0330 +0330
نقل از: WeW

اودافظ، خیلی پسر خوبی بودی برای شادی روحت دَسد میزنم (clap) ? (inlove)

?

ممنون شما هم دختر خوبی هستین گلم.

شادی روحم؟!!!

0 ❤️

2017-01-07 15:15:36 +0330 +0330
نقل از: ترومن

اودافظ، خیلی پسر خوبی بودی برای شادی روحت دَسد میزنم (clap) ? (inlove)

?

این بنده خدا قرار نیست که بره جنگ! میخاد بره سربازی (dash)

تازه بعدش میخاد بیاد از تجربیات بازداشتگاه و کلاغ پرهایی که رفته و اینا بگه

یه ذره امیدواری بدیم بهش!1 🙄

منکه چیزی نگفدم خو ،
مگه بده روحش شاد بشه ? ?

e

خب روح وقتی شاد میشه که دیگه توی بدنش نباشه (dash) (dash)

ع خب پس من دسد میزنم جسمش شاد بشه 🙄
خوووووبه آیاااا (blush) (inlove)

نه اجی شما لفطا ک.س بده به ما؛ دست نزن.

الکی مثلا من کس میکنم

خخخخ

شاد باشی

0 ❤️

2017-01-07 15:19:03 +0330 +0330
نقل از: negarsexyfeet خداحافظ Seyed Ali A. جات خالی میشه. زود بیا :-* ?

ممنون نرگس خانوم. نظر لطفتون هست. باش امیدوارم زودتر بیام شاد باشی عزیز دل

0 ❤️

2017-01-07 15:20:52 +0330 +0330
نقل از: SEXI_GIRL75 ایشاالله بسلامتی بگذره

ایشالله
ممنون از نظرت
SEXI_GIRL75
عزیز خوشبخت بشی

0 ❤️

2017-01-07 15:33:28 +0330 +0330
نقل از: N_i_kotin سلام

زود بر میگردی رفیق …

و دست عشقتو می گیری…
هنوز اول راهییی پس خسته نشووو

تو با یه نگاه تازه تر
پیش برو به پیشواز سال بعد

مرد شدنت مبارک

مرسی
خیلی ممنون
امیدواری قشنگی بود
حال کردم
ممنون از تبریکتون
شاد باشی تو زندگی

0 ❤️

2017-01-07 16:22:29 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

عنوان تاپیکو که دیدم یه عان فک کردم مقام عظمای ولایت حرضت سدلی خامنه‌ای تو شهوانی جلوس فرموده بودن و ما نمیدونسیم... حالام خدافزی کردن!
بعد بازش کردم یادم افتاد که عه! شهوانی یه سیّد اهل کار خیر داش که حالام دفتر دستک ازدواج مزدواج مشروعش رو بسه داره میره... خخخ
عرض شود که بشخصه مدت زیادی نیس ازت شناخ پیدا کردم ولی تا همون حد اندک آشنایی هم بنظرم پسر نازنین و خوش‌قلب و مثبتی اومدی... و همچنین در کمال شگفتی جزو معدود مسلمونای سایت که گاهی حرف منطقی رو حتا وختایی که به ضرر عقاید دینیتم بود میپذیرفتی و این بسی جای تشویق داره... لذا منش فکریت رو شدیدن ستایش میکنم! ?
برخلاف یه مش روشعنفکر جَوگیر کسمخ که صرفن بی‌دینی رو ملاک آگاهی دونسن خیال میکنن هرکی اینجا مسلمونه خعلی بیخود کرده اومده تو سایت یا بسیجیه و خلاصه این کسشرای قرقره شده‌ی تکراری، واسه من یکی همیشه شعور افراد مهمتر بوده و هس. فارق از عقاید شخصیشون.
خلاصه با روده‌های درازم سرتو نپیچم! از اینکه بعد عشخت و حاج‌ادمین از من بعنوان اولین کاربر یاد کردی مقادیر زیادی تشکر عرض میشود ?
و ایضن امیدوارم این دو سال زود تموم شه و به آرزوت ینی همون معشوخه عزیزت برسی و با شیرینی برگردی شهوانی.
بدرود آق سیّد عاچـِق ♥

خخخ

فدایی داری داداچ

نظر لطفته گلم

ممنون از آرزوی شیرینت واسه من

منم بهترین ها رو واست آرزو میکنم

0 ❤️

2017-01-07 16:23:05 +0330 +0330
نقل از: hot_top_boy منتظرت هستیم داداش

فدایی داری گلم

0 ❤️

2017-01-07 17:45:38 +0330 +0330
نقل از: mofo56 اهه!آق سید علی,عشقت پریساس؟! مام یه پریسا داریم دو ساله زیگیلمون شده ? بعضی اوقات سرویس خوبی به خپلعلی ما میده(خدایی اگه سرویس نمیداد که دکش میکردیم) گفتیم بهش ازدواج مزدواج یُخ ولی عشق و حال با ما چُخ ? شما زرتی به فکر مزدوج شدن با پریسا بعد بیگاری(همون سربازی) نباش،فکر نون باش که پریساهای متعددی پیدا میکنی اونوخ،شاید نازیلا و طناز و الناز و رکسانا و کتایون و زری و فاطی هم پیدا کنی ? اهه!دیرم شد بریم سر کار دو قلمه نون دربیاریم که شرمنده شیکم جان و خپلعلی نشیم،چیکار کنیم!ما خدمتگزار این دو عضو شریفیم دیگه ?

بله عشق ما پریساس.

خسته نباشی فقط به خاطر سرویس دهیش دوسش داری؟!!!

من که تاحالا پریسا بهم سرویس نداده ایشالله بعد عقد و ازدواج سرویس بده؛ولی کاشکی قبل ازدواج هم سرویس میداد اینجوری بهتر میشد.

یادت باشه بعدا که اومدم اینجا دوباره دفتر ازدواجم رو باز کنم شما ها رو عقد کنم برید سر زندگی تون، گناه دارید.

نون رو خوب اومدی گلم.
بله تا نون نداشته باشیم هیچکی ما رو دوس نداره.
پریسا واسه قلبم تکه،فاطی و زری و… در کار نیست
البته ایشالله

ممنون از نظرت عزیز

خوشبخت بشید

بهترین آرزو ها…

0 ❤️

2017-01-07 17:48:24 +0330 +0330
نقل از: شرارت حذف

ممنون

غم نخور گلم

ایشالله نیمه گمشده زندگیت رو پیدا میکنی

خوشبخت بشی

شاد باش

0 ❤️

2017-01-07 21:09:59 +0330 +0330
نقل از: والاآخر برو به سلامت ،سالم راهیت میکنیم به شرطی که کونی بر نگردی ?

خخخ

دستت درد نکنه بزار بریم بعد به ما بگو کونی

بلا به دور

0 ❤️

2017-01-07 21:30:34 +0330 +0330

از قدیم گفتن ادم بره خدمت یا سیگاری میشه یا کونی با شناختی که از داش سید خودم دارم مطمعنم سیگاری نمیشی(شوخیه دلگیر نشی) ? پسر خوب وبا جنبه ای بودی و با اینکه باورامون از هم دور بود اما ادب و متانتتو دوس داشتم و از اینکه چشمت عشقتو میبینه لذت میبردم امیدوارم بهش برسی اما این دلیل نمیشه که کپتون جک اسپارو این دم اخر هم که میری دست از شوخی برداری حال کردی امریه بگیر بیا رو عرشه مروارید سیاه ملوانی کنی یا بیا اتاق کپتون عنبری کن ? حالا که میخای بری برو فقط اون گیتار حسن رو با خودت نبر لازمش داره بحول و قوه الهی عینهو یه مرد میری و بدون سیگار رو لبت برمیگردی ? فقط مراقب جشن پتو باش اگه در رفتی سینتو عین مرد بالا بگیر سرته بالا بگیر منه نگاه کن سرته بالا بگیر ? بچه خوبی بودی روحش شاد و روانش گرامی برای ان عزیز از دست رفته یقلوی بدست کمر خمیده و برای غافلگیری اموات اجماعن ثلوات. ? جدا از شوخی امیدوارم زود برگردی و قیافه منحوستو باز ببینیم ? اونجا هر بدی داره یه خوبی داره کمتر با این همه کافور بهت میدن جق میزنی به نکات خوبش فکر کن فرصتیه که چهار کنج حمومو ببوسی ? در مجموع گل پسر بودی و شوخیای این دفعه واسه اینه با لبخند بری که ارزوی منه .منتظربرگشتنت هستم بصرف یه لیوان مشروب تو عرشه مروارید سیاه.کپتون جک گنجشکه25اوریل سال2016بسمت جنگل شروود با دو گره دریایی سرعت و وزش باد موافق از نصف النهار ربع چهارم خط استوا ?

0 ❤️

2017-01-07 21:58:01 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w از قدیم گفتن ادم بره خدمت یا سیگاری میشه یا کونی با شناختی که از داش سید خودم دارم مطمعنم سیگاری نمیشی(شوخیه دلگیر نشی) ? پسر خوب وبا جنبه ای بودی و با اینکه باورامون از هم دور بود اما ادب و متانتتو دوس داشتم و از اینکه چشمت عشقتو میبینه لذت میبردم امیدوارم بهش برسی اما این دلیل نمیشه که کپتون جک اسپارو این دم اخر هم که میری دست از شوخی برداری حال کردی امریه بگیر بیا رو عرشه مروارید سیاه ملوانی کنی یا بیا اتاق کپتون عنبری کن ? حالا که میخای بری برو فقط اون گیتار حسن رو با خودت نبر لازمش داره بحول و قوه الهی عینهو یه مرد میری و بدون سیگار رو لبت برمیگردی ? فقط مراقب جشن پتو باش اگه در رفتی سینتو عین مرد بالا بگیر سرته بالا بگیر منه نگاه کن سرته بالا بگیر ? بچه خوبی بودی روحش شاد و روانش گرامی برای ان عزیز از دست رفته یقلوی بدست کمر خمیده و برای غافلگیری اموات اجماعن ثلوات. ? جدا از شوخی امیدوارم زود برگردی و قیافه منحوستو باز ببینیم ? اونجا هر بدی داره یه خوبی داره کمتر با این همه کافور بهت میدن جق میزنی به نکات خوبش فکر کن فرصتیه که چهار کنج حمومو ببوسی ? در مجموع گل پسر بودی و شوخیای این دفعه واسه اینه با لبخند بری که ارزوی منه .منتظربرگشتنت هستم بصرف یه لیوان مشروب تو عرشه مروارید سیاه.کپتون جک گنجشکه25اوریل سال2016بسمت جنگل شروود با دو گره دریایی سرعت و وزش باد موافق از نصف النهار ربع چهارم خط استوا ?

خخخخ

ممنون شوخی های باحال بود

مرسی نظر لطفته

شما هم از افرادی بودین که متاسفانه یادم رفت در لیست اول تاپیک بنویسم
اگرچه زیادن اون آدمای باحال که اگه قرار بود اسم همشون رو بنویسم تاپیکم شاهنامه ای واسه خودش میشد.

در کل ممنون کاپیتان جک اسپارو(گنجیشکه) عزیز

0 ❤️

2017-01-08 00:01:39 +0330 +0330

:( چقد تو پسمله خوفی هسی.
زود بیا دلمون بلات تنگ میشه :(

0 ❤️

2017-01-08 14:45:02 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb شهوانی اون شهوانی ۹۲-۹۳ نیست ، اون زمان تاپیک خداحافظی زیاد بود بیشتر اعضا هم همو ‌میشناختن...

بیخیالش :دی

موفق باشی عزیز دل برادر

خوش گذشت…

شستوشوی مغزی نمیشی ، تو سربازی ، اما جسمی چرا ، دهنتو سرویس میکنن :|

خوش که نمیگذره ولی امیدوارم بهت بد نگذره

مواظب خودت باش فقط :دی

پیروز باشی ، بُدرود…

داداش این ⇐ :دی گفتن جریانش چیه؟

تا حالا اینو چندجا دیدم، اما معنیش برام مبهمه (dash)

خوشحال میشم یه توضیح مبسوط بدی بهم ;)

عرض شود که در اون قدیم ندیما هم که تو بودی اما اهل خاله باری نبودی ، کابران به جای
شکلک خنده که با یک نقطه و دی D رو به سبک ایرانی در اوردن و خصوصی سازیش کردن :-D

0 ❤️

2017-01-08 14:54:00 +0330 +0330

عنوان تاپیکو که دیدم یه عان فک کردم مقام عظمای ولایت حرضت سدلی خامنه‌ای تو شهوانی جلوس فرموده بودن و ما نمیدونسیم... حالام خدافزی کردن!
بعد بازش کردم یادم افتاد که عه! شهوانی یه سیّد اهل کار خیر داش که حالام دفتر دستک ازدواج مزدواج مشروعش رو بسه داره میره... خخخ
عرض شود که بشخصه مدت زیادی نیس ازت شناخ پیدا کردم ولی تا همون حد اندک آشنایی هم بنظرم پسر نازنین و خوش‌قلب و مثبتی اومدی... و همچنین در کمال شگفتی جزو معدود مسلمونای سایت که گاهی حرف منطقی رو حتا وختایی که به ضرر عقاید دینیتم بود میپذیرفتی و این بسی جای تشویق داره... لذا منش فکریت رو شدیدن ستایش میکنم! ?
برخلاف یه مش روشعنفکر جَوگیر کسمخ که صرفن بی‌دینی رو ملاک آگاهی دونسن خیال میکنن هرکی اینجا مسلمونه خعلی بیخود کرده اومده تو سایت یا بسیجیه و خلاصه این کسشرای قرقره شده‌ی تکراری، واسه من یکی همیشه شعور افراد مهمتر بوده و هس. فارق از عقاید شخصیشون.
خلاصه با روده‌های درازم سرتو نپیچم! از اینکه بعد عشخت و حاج‌ادمین از من بعنوان اولین کاربر یاد کردی مقادیر زیادی تشکر عرض میشود ?
و ایضن امیدوارم این دو سال زود تموم شه و به آرزوت ینی همون معشوخه عزیزت برسی و با شیرینی برگردی شهوانی.
بدرود آق سیّد عاچـِق ♥

هر چی فکر میکنم میبینم

بسی قهوه ای گشتم :((( ?

حس میکنم دچار دوگانگی شدم الان ? ?

0 ❤️

2017-01-08 14:58:06 +0330 +0330

تو ک هنو نرفتی!!!

0 ❤️

2017-01-08 15:00:23 +0330 +0330
نقل از: خواهر باکره جالبه

اون :دی که دارک وب گذاشته همین شکلکه ? ولی اگر کلیئ شیفت و کاف فارسی رو بزنید بعد حرف دی (D) انگلیسی رو به صورت بزرگ هم بذارید بازم درج میشه

اوایل که من اومده بودم یه سری دوستان بودن حوصله نمیکردن تایپش کنن مثلا مینوشتن دونقطه دی یا چشمک یا صورتک و قلب که الان ورافتاده

اما جالبه از اون لحاظ که اینجا تاپیک خداحافظی زدید چون مثل اینه تازه بری یک باشگاه و دو ماه بمونی بعد بخوای بری و برای خودت بنر یادبود بذاری
کار خزی هستش که طبق یک گردش تو شهوانی من فهمیدم اولین تاپیک با این موضوع مال خانمی به نام خاله میترا هستش
اگر میخواید برید بی سروصدا برید چون کسی شما رو از هفته دیگه به یاد نمیاره

مثلا من تازه اومده بودم چندنفر اسپمر بودند توی سایت که خیلی محبوب بودن یکیشون هم اسم عبدل گویا بیشتر می اومده
اونها با اون همه محبوبیت الان اسمی ازشون نیست حالا شما میخواید یاد کسی بمونید ؟

یه نفر یادشه بالاخره ?

اون عبدل و میرزا اومدن فیسبوک با شیطان پارس و پروازی و غیره اما پس از مدتی دعوا شد و جمع دوستانه از هم پاشید ، الان از سرنوشتشون هیچ اطلاعی در دسترس نیست…

ولی در کل ایول اینکه هیچکی از این اعضای جدید یادشون نی اون قدیما رو خوب اومدی :دی

به هر حال قدیم تموم میشه…

0 ❤️

2017-01-09 01:02:37 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb

بدرود آق سیّد عاچـِق ♥

هر چی فکر میکنم میبینم

مصی جان یحتمل دچار سوء برداش شدی.
یا شایدم البته من منظورمو بد رسوندم ولی قصدم به هیچ عنوان جسارت به شخص تو نبود. ?

0 ❤️

2017-01-09 05:24:59 +0330 +0330

بدرود آق سیّد عاچـِق ♥

هر چی فکر میکنم میبینم

یا شایدم البته من منظورمو بد رسوندم ولی قصدم به هیچ عنوان جسارت به شخص تو نبود. ?

نه داداچ ، من دیدم حقیقتا حرفات راسته ، و بعضی تاپیک هایی که زدم راه درست رفتار با مسلمونای سایت ، لذا بسیار ممنونیم ، منظورم از قهوه ای شدن ، عقاید خودم بود ، بازم معذرت که بد رسوندم منظورو ، خعلی هم چاکرم ?

0 ❤️

2017-01-10 01:15:48 +0330 +0330

بدرود آق سیّد عاچـِق ♥

هر چی فکر میکنم میبینم

نه داداچ ، من دیدم حقیقتا حرفات راسته ، و بعضی تاپیک هایی که زدم راه درست رفتار با مسلمونای سایت ، لذا بسیار ممنونیم ، منظورم از قهوه ای شدن ، عقاید خودم بود ، بازم معذرت که بد رسوندم منظورو ، خعلی هم چاکرم ?

فدایی داری ?
اون اشتباهو خودمم قبلن تو بعضی تاپیکام مرتکب شدم (یه نمونه‌ش) هرچن از لحاظ دینی واقن هم حسابشو بکنی هیچ مؤمنی حق نداره بیاد شهوانی و حرف مام اشتبا نبوده. ولاکن بقول خودت راه درست رفتار با مسلمونای سایت اینچنین نیس. چه بسا اگه هیچ مسلمونی نیاد اینجا تاپیکای دینی رو بخونه، هیچ توفیقی از وقتی که گذاشتیم تاپیک زدیم حاصل نمیشه جز اینکه خودمون بیایم تو تاپیکای هم واسه همدیگه پپسی وا کنیم! ?

البته بهتره اینم کامل شفافسازی کنم که سوء تفاهمی نمونه: منظور من از اون القاب تو پست اول این تاپیک؛ اون دسته خایمالان قسم خورده‌ی کاربر مرحوم "باید رید به اسلام" بودن که از فرط دشمنی شدیدشون با اسلام، یه تفکر سیاسفید ساده‌لوحانه پیش گرفته بودنو مخ پوکشون تا همین حد یاری میداد که هرکی اینجا اسلامو قبول داره ینی بسیجیه و باید با بدترین فوشا فقط توپید بهش. که صدالبته نتیجه‌‌ی این روش فراتخماتیک چیزی نشد جز بدنام شدن وجهه دگراندیشی و ریده شدن به دستاورد کاربرایی که از قبل تو این سایت کلی وخ گذاشته بودن تاپیک دینی بدون لجنمالی کردن زده بودن.

0 ❤️

2017-01-10 05:03:09 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری فدایی داری ?
اون اشتباهو خودمم قبلن تو بعضی تاپیکام مرتکب شدم (یه نمونه‌ش) هرچن از لحاظ دینی واقن هم حسابشو بکنی هیچ مؤمنی حق نداره بیاد شهوانی و حرف مام اشتبا نبوده. ولاکن بقول خودت راه درست رفتار با مسلمونای سایت اینچنین نیس. چه بسا اگه هیچ مسلمونی نیاد اینجا تاپیکای دینی رو بخونه، هیچ توفیقی از وقتی که گذاشتیم تاپیک زدیم حاصل نمیشه جز اینکه خودمون بیایم تو تاپیکای هم واسه همدیگه پپسی وا کنیم! ?

البته بهتره اینم کامل شفافسازی کنم که سوء تفاهمی نمونه: منظور من از اون القاب تو پست اول این تاپیک؛ اون دسته خایمالان قسم خورده‌ی کاربر مرحوم "باید رید به اسلام" بودن که از فرط دشمنی شدیدشون با اسلام، یه تفکر سیاسفید ساده‌لوحانه پیش گرفته بودنو مخ پوکشون تا همین حد یاری میداد که هرکی اینجا اسلامو قبول داره ینی بسیجیه و باید با بدترین فوشا فقط توپید بهش. که صدالبته نتیجه‌‌ی این روش فراتخماتیک چیزی نشد جز بدنام شدن وجهه دگراندیشی و ریده شدن به دستاورد کاربرایی که از قبل تو این سایت کلی وخ گذاشته بودن تاپیک دینی بدون لجنمالی کردن زده بودن.

نوکرم ?

دقیقا ، وقتی مسلمونی نباشه تحولی ایجاد نمیشه ... دیگه اون موقع من اصلا فعالیت نمیکردم ، فقط دانلود میکردم ?

اره واقعا گند زدن به کار بقیه ، هر چی سعی میکنیم درست و منطقی راهو پیش ببریم یسری افکار پوچ میان کارو خراب میکنن ، نمونه اش شاش باز... یا اعتراض که تو تاپیک ها میگه باید رید به اسلام !

1 ❤️

2017-01-19 18:59:21 +0330 +0330
نقل از: خواهر باکره جالبه

اون :دی که دارک وب گذاشته همین شکلکه ? ولی اگر کلیئ شیفت و کاف فارسی رو بزنید بعد حرف دی (D) انگلیسی رو به صورت بزرگ هم بذارید بازم درج میشه

اوایل که من اومده بودم یه سری دوستان بودن حوصله نمیکردن تایپش کنن مثلا مینوشتن دونقطه دی یا چشمک یا صورتک و قلب که الان ورافتاده

اما جالبه از اون لحاظ که اینجا تاپیک خداحافظی زدید چون مثل اینه تازه بری یک باشگاه و دو ماه بمونی بعد بخوای بری و برای خودت بنر یادبود بذاری
کار خزی هستش که طبق یک گردش تو شهوانی من فهمیدم اولین تاپیک با این موضوع مال خانمی به نام خاله میترا هستش
اگر میخواید برید بی سروصدا برید چون کسی شما رو از هفته دیگه به یاد نمیاره

مثلا من تازه اومده بودم چندنفر اسپمر بودند توی سایت که خیلی محبوب بودن یکیشون هم اسم عبدل گویا بیشتر می اومده
اونها با اون همه محبوبیت الان اسمی ازشون نیست حالا شما میخواید یاد کسی بمونید ؟

اجی بزار به یاد هم بمونیم

0 ❤️

2017-01-19 19:00:51 +0330 +0330
نقل از: مهرسانام :( چقد تو پسمله خوفی هسی. زود بیا دلمون بلات تنگ میشه :(

ممنون نظر لطفتون هست
باشه چشم سعی میکنم بیشتر بیام
منم دلم برای دوستای خوبی مثل شما ها تنگ میشه ?

0 ❤️

2017-01-19 19:01:50 +0330 +0330
نقل از: Amoli.rika تو ک هنو نرفتی!!!!!

رفتم داداش هنوز حسش نکردی

0 ❤️

2017-01-19 19:04:21 +0330 +0330

آقایون داداشا
خانوما ابجی ها
من اومدم
با دست خالی
منتها با ک.و.ن.ی پاره ?
خدا لعنت کند دشمناان اسلام را
تکبیر (clap)

0 ❤️

2017-01-20 02:29:22 +0330 +0330
نقل از: Seyed Ali A آقایون داداشا خانوما ابجی ها من اومدم با دست خالی منتها با ک.و.ن.ی پاره ? خدا لعنت کند دشمناان اسلام را تکبیر (clap)

حالا چرا پاره؟

0 ❤️

2017-01-20 02:47:56 +0330 +0330

من که تازه عضو شدم ، ولی پنج شیش سال زیر پوستی سایتو دنبال میکردم ? ، پستاتون رو هم دیدم حال کردم ، به هر حال موفق و سربلند باشی عزیز ?

0 ❤️

2017-01-20 12:14:13 +0330 +0330
نقل از: Seyed Ali A آقایون داداشا خانوما ابجی ها من اومدم با دست خالی منتها با ک.و.ن.ی پاره ? خدا لعنت کند دشمناان اسلام را تکبیر (clap)

این چجور سربازی‎ای بود که انقدر سریع اومدی ?

سربازی جدیداً شده 2 هفته؟ (dash)

به هرحال خوش اومدی. پلاکارد هم زدی سرکوچه‎تون که “بازگشت از خدمت مردانه‎ات” رو به بچه محلهات تبریک گفته باشی؟ 🙄 🙄

0 ❤️

2017-01-20 12:21:27 +0330 +0330
نقل از: WeW ع خب پس من دسد میزنم جسمش شاد بشه 🙄 خوووووبه آیاااا
0 ❤️

2017-01-20 17:35:53 +0330 +0330

دمت گرم سید رو سفیدمون کردی سرته بالا بگیر مردددددددددددد میدونستم سیگاری نمیشی ?

0 ❤️

2017-01-20 19:16:19 +0330 +0330
نقل از: hot_top_boy

حالا چرا پاره؟

چکار کنم این جوری شد دیگه
نکنه انتظار داشتی گشاد بشه
داداچ داری اشتباه میزنی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «