ترک جق

1395/06/06

بیایم جق رو ترک کنیم میشه

22760 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-28 17:10:37 +0430 +0430
نقل از: -miss_negin
نقل از: darkness-01
نقل از: -miss_negin خوبه.. ی کمپین درست حسابی هم دیدیم تو این سایت.. 🙄 🙄 🙄 🙄

بیا عضو شو تو کمپین ? (erection)

نه مرسی… همون شما عضو باش کافیه :D

لایک ب غیرتت بانو

0 ❤️

2016-08-28 17:10:49 +0430 +0430
نقل از: پسرباشخصیت

کیرم تو کونت به ما میخندی

درست صحبت کن احمق بی شعور… مثلا آیدیتم پسر باشخصیته…

قشنگ بود با اجازه کپی

0 ❤️

2016-08-28 17:15:20 +0430 +0430
نقل از: Gangsta-Rap

قشنگ بود با اجازه کپی

راحت باش شما ? 🙄

0 ❤️

2016-08-28 17:30:16 +0430 +0430

قشنگ بود با اجازه کپی

راحت باش شما ? 🙄

پیژامه ی منو بده پس ^__^

0 ❤️

2016-08-28 17:34:19 +0430 +0430

قشنگ بود با اجازه کپی

راحت باش شما ? 🙄

پیژامه ی منو بده پس ^__^

بفرما

? 🙄

0 ❤️

2016-08-28 17:39:39 +0430 +0430

من شوخی کردم باهات خیلیم باشخصیتم ولی تو معلومه از فوش دادن خوشت میاد متاسفم برات

0 ❤️

2016-08-28 17:44:28 +0430 +0430
نقل از: پسرباشخصیت من شوخی کردم باهات خیلیم باشخصیتم ولی تو معلومه از فوش دادن خوشت میاد متاسفم برات

من از فحش دادن خوشم میاد؟!؟!؟!؟‌ جالبه واقعا!! شما فحش دادین، اونم به مطلبی که اصن مخاطبم کس دیگه ای بود… بعد اونوقت من گناهکار شدم این وسط؟! اوکی بگذریم… در هر صورت من عذر میخام -_-

0 ❤️

2016-08-28 17:47:45 +0430 +0430

قشنگ بود با اجازه کپی

راحت باش شما ? 🙄

پیژامه ی منو بده پس ^__^

بفرما

? 🙄

دهنتو .
چ ست هم داره :))))

0 ❤️

2016-08-28 17:50:24 +0430 +0430

این نگین میاد فقط زیر پست جقیا میخنده! قلقلکت میدن؟! ? (erection)

0 ❤️

2016-08-28 17:53:19 +0430 +0430

قشنگ بود با اجازه کپی

راحت باش شما ? 🙄

پیژامه ی منو بده پس ^__^

بفرما

? 🙄

دهنتو .

🙄:D 🙄

0 ❤️

2016-08-28 18:04:50 +0430 +0430

قشنگ بود با اجازه کپی

راحت باش شما ? 🙄

پیژامه ی منو بده پس ^__^

بفرما

? 🙄

دهنتو .

دارم دنباله عکس شلوارم میگردم . پیداش نمیکنم . ولی میفرستم حتمن برات

0 ❤️

2016-08-28 18:18:48 +0430 +0430

قشنگ بود با اجازه کپی

راحت باش شما ? 🙄

پیژامه ی منو بده پس ^__^

بفرما

? 🙄

دهنتو .

نگین این بفرما و راحت باش و لباس راحتی و این حرفا …اینو بگم طرف قزوینیه ها :)

0 ❤️

2016-08-28 18:27:54 +0430 +0430

قشنگ بود با اجازه کپی

راحت باش شما ? 🙄

پیژامه ی منو بده پس ^__^

بفرما

? 🙄

دهنتو .

اوکی منم همچنان منتظرم :D 🙄

0 ❤️

2016-08-28 18:59:47 +0430 +0430

تایپیک رو کلامنحرف کردید اقایون بریم سر مطلب خودمون کدومتون جق رو ترک کردید اونایم که نکردن بیان ترک کنن

0 ❤️

2016-08-28 21:25:34 +0430 +0430

نگین خانوم به جای خنده بیا جهاد کوس دادن راه بنداز برای بچه های کمپین…
تو ترک کمکمون میکنه

3 ❤️

2016-08-28 22:15:54 +0430 +0430

تو این هیچ شکی نیست که جق زدن به بدن آسیب میزنه ولی لامصب از هرچی که شما فکرشو بکنین اعتیادش بیشتره…ولی خب باید ترک کرد … میشه راهکار بدین؟؟؟

0 ❤️

2016-08-28 22:36:02 +0430 +0430

آقا من نمیدونم حضرت کیر فرق جق زدن با کس کردن رو چه جوری تشخیص میده که بعضیا میگن جق ضرر داره…؟ نکنه کیرمون هوشمند شده خودمون خبر نداریم؟

0 ❤️

2016-08-29 08:28:28 +0430 +0430

“پسرباشخصیت” چرا انقد به خودت سخ میگیری؟

«کم بزن همیشه بزن. نه افراط کن نه تفریط»

تا وختی پارنتر سکسی نداری اوضا همینه، نمیشه هم خرو بخوای هم خرمارو

قرار نی مدام انرژیتونو به گا بدید سر اینکه «بلخره بـزنم؟ نـزنم؟» اینچنین شد که مخ جوانان ایرانی به گا رف

اینجوری بخوای پیش بری یه مدت تانکرت پر میشه ولکن «قطره قطره جعم گردد وانگهی سیل شود!»

لذا ذهنتونو زیاد درگیر نکنید عسیسان. زیادم به خودتون سخ نگیرید.

هر وخ بهتون فشار اومد، با خیال بزنید و بپاچید ولاکن اسراف مکنید! ?

جهت اطلاعات بیشتر↓

0 ❤️

2016-08-30 16:13:08 +0430 +0430

جلق هم یه نوع اعتیاده یه نوع اعتیاد کثیف میشه بزاریش کنار

0 ❤️

2016-08-30 16:21:48 +0430 +0430

یه موتور بگیر برو پیک روزی صد تومن کاسبی
هم کار میکنی هم پول در میاری هم اینکه اگه جق بزنی تمرکز نداری و رو موتور بگا میری با پولت هم ماهی دو بار کوس دیویست تومنی میکنی…این روش خودمه

2 ❤️

2016-08-31 12:20:43 +0430 +0430

منم الان ٤ ماهي ميشه كه نزدم كسايي كه از جلق زدن يا بهتره بگيم استمنا دفاع مي كنن قطعا از بچگيشون تا الان طعم خوش نزدن را نچشيدن... كاري به عوارضه جسمانيش ندارم كه به دليل عدم ترشح هورمون هاييه كه موقع سكس واقعي اتفاق ميفته و عده اي (غير از پزشكان و افراد با سواد) قبولش ندارن عوارض روانيش چيزيه كه كسي شكي توش نداره و افرادي كه ترك كردن فقط مي تونن با مقايسه ي خودشون با دوران قبلشون متوجه اين تفاوت بشن اعتماد به نفس و تمركزي كه به زندگي برميگرده كافيه تا ادما مصمم به ترك اينكار بكنه بقيه فوايدشم اصلا بيخيال فقط همين دوتا بسه

0 ❤️

2016-08-31 15:13:53 +0430 +0430
نقل از: fastAfuriouse

منم الان ٤ ماهي ميشه كه نزدم كسايي كه از جلق زدن يا بهتره بگيم استمنا دفاع مي كنن قطعا از بچگيشون تا الان طعم خوش نزدن را نچشيدن... كاري به عوارضه جسمانيش ندارم كه به دليل عدم ترشح هورمون هاييه كه موقع سكس واقعي اتفاق ميفته و عده اي (غير از پزشكان و افراد با سواد) قبولش ندارن عوارض روانيش چيزيه كه كسي شكي توش نداره و افرادي كه ترك كردن فقط مي تونن با مقايسه ي خودشون با دوران قبلشون متوجه اين تفاوت بشن اعتماد به نفس و تمركزي كه به زندگي برميگرده كافيه تا ادما مصمم به ترك اينكار بكنه بقيه فوايدشم اصلا بيخيال فقط همين دوتا بسه

اره انصافا ترک دادنش خیلی چیز باحالیه هم ارامش میاره و هم یه حس شیرین رضایت از خود

0 ❤️

2016-09-02 06:46:43 +0430 +0430

برو بچ خیلی حس خوبیه جق رو ترک بدی دیگه از اعصاب خوردی بعد جق راحتی خستگی و کوفتی نداری

0 ❤️

2016-09-02 06:55:02 +0430 +0430

الکی الکی نمیشه که ترک کرد چیزایی رو که ما 15 سالگی فهمیدیم الان 10 سالگی میفهمن شما راه بزار تو تل کمپین بزن ببین چقدر کمپینت میگیره و خودت و ما که عضویم حال میکنیم

0 ❤️

2016-09-02 07:21:50 +0430 +0430

راه میخوای راهش اینه بیا از مقعد خودت رو ارضا کن هم خودت دیگه بهیرتنیاز نداری هم به کیر ما یه حالی میدی

0 ❤️

2016-09-02 08:08:20 +0430 +0430

آموخته ام استمنا یا خودارضایی در معنای لغوی آن است که انسان بدون دخالت فرد ثانی، کاری کند که از او منی بیرون آید. (در مردان)ب

من اولین انزالم با خودارضایی بود. البته نمیدونستم چیه و فقط صرف کنجکاوی اتفاق افتاد. توی پستای قبلی گفتم؛ اون موقع 15.5 سالم بود. میخواستم شامپوی تقویت مو بزنم که موهای دورش بیشتر در بیاد که اشتباها یه چیز دیگه در اومد. تا یه چند وقت نمیدونستم که این انزاله و نیاز به غسل داره p: . بله اول و دوم دبیرستان هفته ای به طور متوسط سه الی 4 بار میزدم. سال سوم و پیش دانشگاهی ترک کردم و از صبح فردای کنکورم دیگه مرتب هفته ای 2 الی 5 بار میزدم. روش های زیادی برای این کار کشف کردم. استفاده از هرچیزی که شباهتی به آلت تناسلی زنانه داشت. ابر میخریدم سوراخ میکردم، روی قوطی مقوایی سوراخ درست میکردم، یه شرت داشتم که 100 بار توش زده بودم و نشسته بودمش، سوراخ جارو برقی در حالات خاموش و روشن، مرز بالشتک های روی مبل، بالشت تاشده، استفاده از عروسک، چاه فاضلاب حموم، با ماسژور برقی، دستکش بکس،حالت های ایستاده، نشسته و خوابیده، استفاده از انواع مواد به عنوان روان کننده، استفاده از انواع پارچه و دستمال و بافت به عنوان کاندوم (چون تا قبل از سال آخر دانشگاهم روم نمیشد برم کاندوم بخرم)، جلوی آینه، جلوی دوربین، جلوی وب کم، و با دیدن انواع و اقسام عکس های مستحجن. یه بار که زمستون بود از زیر کاپشنم همین طور که داشتم توی خیابون راه میرفتم زدم. یه بار هم زدم و کشیدم بالا ورفتم تو خیابون. یه سری ومسایل هم اختراع کردم: نشاسته پخته سوراخدار، کس دستساز لاتکسی، موز توخالی با چسب برق، یونولیت شکل دار و غیره

تا همین دو سه سال پیش وقتی میزدم خیلی عذاب وجدان داشتم و همش میترسیدم کسی از روی صورتم بفهمه که من چی کار کردم. ولی الان چند سالیه که دیگه خیلی با این مسئله راحتم و جزو زندگی عادیم شده.

آموخته ام که افراط در هر کاری بد است از جمله در ج لق. آموخته ام که میزان مجاز و حد تعادل خودارضایی 1 الی 2 بار درهفته است.

آموخته ام که دیدن عکس های زنان عریان است که حافظه را خراب می کند، معنویت را از بین میبرد، انسان را گستاخ میکند، یادخدا را از ذهن میبرد و بیماری روانی ایجاد میکند. آموخته ام که چشم چرانی هم تا حدی این تاثیرات را دارد. آموخته ام که خود ارضایی در حد اعتدال عوارضی ندارد. حداقل برای من که نداشته. نه جسمی و نه روحی. ولی..........آموخته ام زمانی که در این کار افراط کردم صورتم پر از جوش شد، اعصابم خورد، و موهایم کم شد. آموختم که این کار برای زیر 18 سال ممنوع است زیرا زمانی که در سال سوم دبیرستان تا آخر پیش دانشگاهی ترک کردم، قدّم رشد چشمگیری داشت، جوش های صورتم رفت و اعصابم بسیار خوب شد و تمرکزم بسیارح افزایش یافت.

آموخته ام که این کار نباید با عجله و ترس و هراس انجام شود. آموخته ام نباید در حالت ایستاده انجام داد. آموخته ام باید از روان کننده استفاده کرد. آموخته ام نباید در حلقه فلزی یا جسم صلب این کار انجام شود زیرا خطر گیر افتادگی هست. آموخته ام بهترین زمان این کار شب و قبل از خواب و ترجیحا در حمام است. آموخته ام در خودارضایی میتوان از یک کاندوم تا 5 بار هم استفاده کرد. آموخته ام کاندوم برای این کار نباید دارای کرم تاخیرانداز باشد

الان وقتی میزنم ( البته بگم در حد اعتدال وهمون هفته ای یه بار و بدون عکس مبتذل و بدون چشم چرانی قبلی)، خیلی فکرم راحته، به دخترا نگاه شهوت آلود نمیکنم گویی که در نظرم اصلا دختر نیستند. وقتی میزنم فکرم آزاده راحت درس میخونم، پروژه ها و تکالیفم رو انجام میدم و به کارای روزمره ام میرسم.

اوایل یعنی سال اول و دوم دبیرستان و سال اول دانشگاه بعد از انزال، عذاب وجدان و ترس برم میداشت. ولی به دلایلی که الان میگم برام کاملا عادی شد. به این دلایل راحتم که دو تا متخصص مجاری ادراری و یک فوق تخصص اعصاب و روان و بک مشاور و یک مشاور مذهبی بهم اطمینان دادن که این کار در حد اعتدال اصلا و به هیچ وجه نه از لحاظ جسمی نه از لحاظ روحی ونه از لحاظ دینی اشکالی نداره. جالب اینه که هیچ کدوم از آثاری که برای استمنا در اینترنت، کتاب "گناهان کبیره مطهری" و . . . ذکر شده در مورد من صادق نیست و انگار اصلا همشون یه دروغه.

الان همیشه سعی مکنم عکس تحریک کننده، فیلم تحریک کننده نبینم و بیرون هم چشم چرونی نکنم. هفته ای یه بار میزنم. و زندگیم میگذره اما همیشه دنبال یه سکس عاشقانه هستم.

معتقدم که خودارضایی فقط درزمان عدم دسترسی به شریک جنسی مجازه و در صورت دسترسی به شریک جنسی، استمنا کاملا ممنوعه.

2 ❤️

2016-09-02 09:55:43 +0430 +0430

مرسی حمید جون از نظرت

0 ❤️

2016-09-07 14:09:44 +0430 +0430

کیا جق رو ترک کردن بیان بگن

0 ❤️

2016-09-07 14:22:36 +0430 +0430
نقل از: amiractive26 من از جق خالی متنفرم. حتما باید لباس زیر مامانیم باشه که ارضا شم.معمولا یا میپوشمشون یا بوشون میکنم(البته کثیف هاش که تو سبد حمومه)

ریدم به ننت شورت تو سبد و ملع عموم میذاره،به احتمال بالا لا پاش خارش داره.و لا غیر 🙄

0 ❤️

2016-09-07 14:57:05 +0430 +0430
نقل از: amiractive26 من از جق خالی متنفرم. حتما باید لباس زیر مامانیم باشه که ارضا شم.معمولا یا میپوشمشون یا بوشون میکنم(البته کثیف هاش که تو سبد حمومه)

خاک بر سرت آبروی جلقیا رو بردی ?

0 ❤️

2016-09-07 16:48:33 +0430 +0430

کی ترک کرده

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «