طراحی براندازی آینده ایران ، همه باید متحد شویم

1398/01/21

21 فروردین، پنجاهمین زادروز طراح انقلاب ایران، علی عبدالرضایی بر تمام ایرانیان فرخنده باد

**** علی عبدالرضایی (زادهٔ ۲۱ فروردین ۱۳۴۸) شاعر، نویسنده، نظریه‌پرداز ادبی، سیاست‌مدار و لیدر جنبش ایرانارشیسم است که تاکنون ۵۸ عنوان کتاب در زمینهٔ تألیف و ترجمه منتشر کرده‌ است. پیش از سال ۲۰۰۱، زمانی‌که مجبور به ترک ایران شد، از شاعران جریان شعر نو فارسی به‌شمار می‌رفت. علی عبدالرضایی شاعر، نویسنده و متفکری است که طی سه سال ۲۷ هزار روشنفکر جوان ایرانی از کالج های اینترنتی اش بطور رایگان فارغ التحصیل شدند، روشنفکران جوانی که از زمره لیدرهای میدانی قیام دی ماه ۹۶ در سرتاسر ایران بودند. علی برای خلاصی مام وطن از سیطره حکومت غاصب ملاشاه، طی سیزده ماه گذشته با استفاده از شیوه ریزومی، هزاران پارتیزان محلی در سرتاسر ایران تربیت کرده است که هر روز در کوچه ها و خیابان ها عملیات می کنند و مراکز ظلم و پایگاههای بسیج را به آتش می کشند طوری که طی سال گذشته هزاران ضربه به جمهوری اسلامی زده اند و حتی یک نفرشان دستگیر نشده اند ****

خلاصه ای از محتوای تایپک

1_ گوشه از عملیات های حزب ایرانارشیسم

2_معرفی آثار و کتاب های علی عبدالرضایی

پیام علی عبدالرضایی در گروه تلگرامی حزب ایرانارشیسم

در مواجهه با اینهمه مهرمانی حرفی ندارم تا ادا کنم جز سپاس، سپاس، سپاسگزارم!

هرچند امروز را جمهوری اسلامی روز جانباز خوانده چون ابوالفضل عباس شان در چنین روزی به دنیا آمده! همان عباسی که شک دارم موجودیت خارجی داشته باشد فقط می خواستند طبق معمول شجاعت و مقاومت آریوبرزن ایرانی را هم به اسم عربی دیگر سند بزنند!
سطر شعری ”دست اگر از تن بيفتد جنگ با دندان کنيم." طبق کتاب #تاریخچه پرچم” قدمتی بس کهن دارد و مربوط ميشود به عهد هخامنشيان و دلاوری سردار نامی ايران آريوبرزن که لااقل ششصد سال پیش از ابوالفضل عباس می زیسته و حماسه اش نسل به نسل پس از هخامنشيان در دل ايرانيان غيور نقل شده و امروزه نيز جايگاه خود را در ادب پارسی دارد.
جريان اين بند از آن قرار است که: پس از حمله اسکندر وقتی در منطقه دربند پارس جنگ ميان سپاه اسکندر و سپاه آريوبرزن درگرفت پس از تنش زياد و دلاوری آريوبرزن عرصه بر اين سردار تنگ گشته و يک دست وی در نبرد قطع ميشود پس او شمشير را به دست ديگرش گرفته و به نبرد ادامه ميدهد و بعد از چندی دشمن دست ديگر آريوبرزن را هم قطع کرده و شمشير از اين سردار دلاور جدا ميشود، اما آريوبرزن برای اينکه تسليم نشده و روحيه سربازان را بالا ببرد به زمين خم شده و شمشيرش را به دندانش گرفته و دوباره به سمت سربازان مقدونی يورش برد و جان خويش را به ایران بخشید و نامش را تا ابد جاويدان کرد، البته شک ندارم همه این داستان را که به ابوالفضل عباس نسبت داده اند در ایام عاشورا بارها شنیده اید، عباسی که می گویند امروز تولد اوست!

انگار من هم امروز به دنیا آمدم که چنین شرمنده محبتهای شما شدم، کاش زمان امان بدهد و هر چه دارم تقدیم ایران و شما که بهترین ایرانیانید کنم.
سپاسگزارم رفقا
علی عبدالرضایی

8009 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «