5 نکته برای فیلم دیدن (قسمت اول)

1400/06/18

میخواستم کل نکات رو در یک تایپیک منتشر کنم اما به دلیل حجم بالای مطالب ، کل مطالب در چهار بخش (و چهار تایپیکِ) مجزا و در طی حدود یک الی دوهفته به مرور گذاشته میشه و در بین اونها هم برای تفریح و استراحت معرفی فیلم میذاریم تا کار خسته کننده نباشه . پس از اتمام چهار بخش تهیه شده ممکنه نکات جدیدی باشه که شما گفته باشید و براشون تایپیکی در ادامه همین مجموعه بزنیم اما فعلا کل این مطلب برای چهار تایپیک تمدید شده امیدوارم بعداً ادامه این تایپیک رو ایجاد کنیم یا ممکنه بعد از اتمام چهار بخش کل پرونده بسته بشه (با توجه به اینکه آیا نکته نگفته ای باقی مونده یا نه) .

بریم سراغ نکات

۱_) بسته نامحدود بگیر
یکی از چیزهایی که واقعا من رو متعجب و ناراحت میکنه اینه که تازه کارها و حتی بعضی اوقات کهنه کارها هم هزینه بالایی رو برای اینترنت (بسته مشخص ده ، بیست و یا صد گیگابایتی) صرف میکنن یا پول زیادی رو خرج کافی نتی ها میکنن . خب راه حل اینه که یک بسته نامحدود یک ماهه بگیریم و هرچی که میخوایم دانلود کنیم . بسته نامحدود یه بسته حدودا ۵۰۰ گیگابایته است که به دلیل اینکه نمیشه به راحتی تمومش کرد بهش میگن نامحدود ؛ هزینه اش هم تقریبا با هزینه شیش تا بستنی متوسط برابره پس به نظر عادلانه میاد.

۲_) روش دانلودت رو مشخص کن
اگه قراره فیلم ببینی باید روش دانلودت تقریبا ثابت باشه . یک ، دو یا سه سایت فیلم مشخص کن تا اگه یکی شون مشکل پیدا کرد راه حل جایگزین داشته باشی. اینکه میخوای عضو سایت های اشتراکی بشی یا رایگان انتخاب خودته ولی در کل چون هر لحظه ممکنه یکی از سایت های مورد انتخابت فیلتر بشه ؛ علاوه بر سایت اصلی یه سایت دیگه هم بشناس .

۳_) فیلم خوب فیلمی نیست که از لحاظ فنی عالی باشه
کل فیلم دیدن یه چیز سلیقه ای و حسیه یعنی ممکنه علاقه شما به داستان یک فیلم باعث بشه که از مشکلاتی که در صداگذاری یا صحنه های ویژه داره چشم پوشی کنید منظورم اینه که مطمئنا اینکه از لحاظ فنی روی یک فیلم کار شده باشه مهمه و باعث میشه با فیلم ارتباط بهتر و محکم تری داشته باشیم ولی گاهی یه فیلمی رو میبینیم که از لحاظ فنی عالی نیست اما جذب فیلم میشیم و تا سال ها بعد باهاش خاطره داریم. (مثلا : اولین بار که سینمایی دیوار بزرگ رو دیدم خیلی دوستش داشتم و بعد از دیدنش هم هیجانی شدم اما چند وقت پیش که دوباره دیدمش تازه متوجه ضعف موسیقی و جلوه های ویژه اش شدم و باعث شد تعجب کنم که چرا اولین بار انقدر ازش خوشم اومد)

۴_) گاهی فیلم های ضعیف رو هم ببین
فیلم دیدن یه جورایی شبیه غذا خوردنه ؛ تا زمانی که ما غذای بد نخوریم ارزش یک غذای خوب رو به صورت کامل نمیدونیم و حتی بعد از مدتی ممکنه اون غذای خوب برامون تکراری و خسته کننده بشه یعنی اگه میخوای از حس لذت بخش دیدن یک فیلم خوب لذت ببری گاهی اوقات فیلم ضعیف ببین تا ارزش تلاش و هزینه صرف شده برای یک فیلم خوب رو بدونی.(حتما لازم نیست خودت رو شکنجه کنی . میتونی یک فیلم ضعیف که هیجانی باشه و بتونه پای فیلم نگهت داره یا فقط یک بازیگر خوب داره رو ببینی تا هم سرگرم بشی و هم ارزش کار دستت بیاد)

۵_) بازیگر یا کارگردان رو ملاک قرار نده
گاهی اوقات ما فیلم ها رو فقط چون کارگردان یا بازیگرهاش رو نمیشناسیم کنار میزنیم که به نظرم میتونه اشتباه بزرگی باشه . حتی کارگردان های ضعیف هم میتونن یک فیلم شاهکار داشته باشن . حتی بازیگر هایی که نمیشناسیمشون هم میتونن به خوبی بازی کنن پس برای خودت چهارچوب هایی مثل اینکه : فیلم باید بازیگر های معروف داشته باشه یا باید کارگردان معروف داشته باشه و … ایجاد نکن.

عکس و مکث

1280 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-09-09 14:01:31 +0430 +0430

↩ saids1234567
همینطوره اما بسته نامحدود یکماهه ساعات مشخص همچنان قابل خرید هستش (هرچند ممکنه همون رو هم بردارن)

0 ❤️

2021-09-09 14:08:35 +0430 +0430

با بند اولت نمیتونم ارتباط بگیرم
من نت نا محدود دارم به صورتی که ماهانه 23 یورو میدم و در عوض 24 ساعته نت مصرف میکنم
بند دوم که در مورد وبسایت گفتی خب از سایت معبر خارجی استفاده کنیم بهتره
نکته سومت فکر کنم منظورت اینه اگر کمی کیفیت تکنولوژیهای جدید در فیلم کم بود اما تم داستان و فضای کلی خوب بود بازم فیلم رو نگاه کن و متن رو به خاطر حاشیه نادیده نگیر
مثل خیلی از فیلم ها که وجود دارن
برای هر اوجی باید فرودی گذاشت وگرنه ضربان قطع میشه
پس فیلم ضعیف دیدن کمک میکنه ما درکمون از فیلم خوب بالاتر بره
اصلا درک نمیکنم چرا شخص میشه ملاک خوب یا بد بودن یک اثر
در موسیقی هم این بت سازی خیلی آزاردهنده هستش

1 ❤️

2021-09-09 19:46:27 +0430 +0430

↩ لب و دهن
در مورد بند اولم (در ایران) : خودم بعضی مواقع که برای کارهام میرم کافی نت میبینم طرف با خوشحالی واسه یه فیلم سینمایی یا یک قسمت از یک سریال دو یا سه هزار تومن میده ، بعد شما حساب کن یه سریال با تعداد قسمت متوسط ۵۰ قسمت داره ، شما باید ۱۰۰ تومن خرج کنی که بتونی ببینیش (تازه کافی نتی که فقط به شما فیلم نمیده ممکنه به هزار نفر دیگه هم بده )، درحالی که بسته نامحدود یک ماهه ساعات مشخص حدود ۲۰ تومنه

در در مورد نکته پنجم یه عده هستن که تا میگی فلان فیلم سریع میپرسن که کارگردان یا بازیگرش کیه و اگه نشناسن کلا ولش میکنن که رو اعصابه و همینطور ممکنه حالت مخالفش هم وجود داشته باشه یعنی فرد به عشق اینکه یه بازیگر معروف یک فیلم رو بازی کرده بره ببینش و بعد از فیلم تازه متوجه میشه که اگه وقتی که روی فیلم گذاشته بود رو روی ساخت اریگامی میذاشت بهتر بود ، واسه همین میگم که بازیگر یا کارگردان رو نباید ملاک قرار داد
در بقیه موارد دوست دارم بگم شما درست میگید

1 ❤️

2021-09-09 20:06:52 +0430 +0430

حتما همراه فیلم دیدن با همسر یا دوست دختر یا…
چیزیکه اون طرف دوست داره رو براش تهیه کنید
و وسط فیلم یهو براش رو کنید که بخوره از فیلمایی که
هر دو میپسندید استفاده کنید توی فیلم دیدن اصلا خودخواه نباشید و اگرم فیلم سکسی میبینید اون نوع پوزیشینی که
دوست داریدو بذارید و توی سکس خلاق باشید ی سکس
خوب زندگیرو بهتر میکنه و همیشه تو سکس طرفتونو ببینید
که تو مُدش هست یا نه فقط برای اینکه وظیفشو انجام بده ازش سکس نخواید شما هم بعضی موقعها تو مُد سکس نیستید
و حسشو ندارید پس بهم احترام بذارید مخصوصا متاهلها
و نذارید اون پرده بی حیایی از نظر ادب از بینتون بره اگر از بینتون بره دیگه برگشتش راحت نیست زندگی همیشه بر وفق مراد ادم نیست و فقط با تکیه کردن به همسرت میتونی راحتیتو پیدا کنی تو زندگی رفیق باش دوستش داشته باش و باهاش چنان راحت باش که اگر اون نباشه زندگی بتو سخت میگذره
اگر زوجا اینجوری باشن هیچ وقت نه خیانتی رخ میده و نه طلاقی و نه فقط بخاطر بچه همدیگرو درک کنید و ی زندگی بی روح داشته باشید حال کنید که زندگی دو روزه 👠👙💄

1 ❤️

2021-09-09 20:40:25 +0430 +0430

↩ amir hossein16
دوست عزیز مطلبت بسی زیبا بود اما از وسط های خط چهارم به بعد به بیراهه رفت و از مطلب تایپیک دور شد.

0 ❤️

2021-09-18 13:02:16 +0430 +0430

↩ لب و دهن
سایت خارجی در مورد دانلود فیلم معرفی کنید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «