DARK WEB(دارک وب چیست؟؟)

1398/03/22

دارک وب چیست؟؟
دارک وب یا وب سیاه به شبکه ای گفته می شود که از دسترس عموم خارج بوده و برای دست یافتن به آن باید از ابزار خاصی استفاده نمود. این فضا اکثرا شامل موارد غیرقانونی می باشد که ردیابی گردانندگان بسیار دشوار بوده و در پاره ای از موارد غیرممکن نیز می باشد. اغلب افرادی که وب سایت های وب سیاه را می گردانند از کارتل داران بزرگ مواد مخدر، قاچاقچی اعضای بدن، قاچاقچی انسان، هکرهای حرفه ای و دیگر خلافکاران می باشند. دارک وب یا وب سیاه در حقیقت زیرمجموعه ای از دیپ وب می باشد. دیپ وب یا وب عمیق نیز به قسمتی از فضای اینترنتی و وب اطلاق می شود که افراد عادی توانایی اتصال به آن را نداشته و فقط کاربران غیر مهمان نظیر ادمین سایت ها و یا نویسندگان وب به آن دسترسی دارند.

بسیاری از نرم افزارها و فیلم هایی که در محیط معمولی وب یافتن و دریافت آن به سختی صورت می پذیرد در دارک وب به سادگی قابل مشاهده و دریافت می باشد. نرم افزارهای کرک شده، فیلم ها و بازی ها با قیمت بسیار کمتر در این وب سایت ها به فروش می رد. حتی بازی نهنگ آبی که اخیرا بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته از دارک وب به سادگی قابل دریافت می باشد.

در حقیقت اگر فضای وب را بخواهیم دسته بندی نماییم، می توان آن را به یک فضای دیپ وب و وب معمولی تقسیم نمود. فضای دیپ وب مجموعه ای از فضایی است که شامل پنل های مدیریت و نویسندگی وبسایت ها می شود. در این فضا فقط کاربرانی توانایی حضور دارند که به نوعی با وبسایت مورد نظر ارتباط داشته باشند. اما اگر بخواهیم دارک وب را تعریف کنیم، باید بگوییم که این فضا زیر مجموعه ای از دیپ وب می باشد و فقط افرادی قادر به ارتباط با آن هستند که از پل ارتباطی مخصوص آن نظیر تور بروزر (Tor Browser) استفاده نمایند.

در واقع دارک وب یک محیط اینترنتی امن برای خلافکاران می باشد که از طریق آن می توانند به گسترش شبکه های غیرقانونی خود پرداخته و به نوعی به پول بیشتر دست یابند. فروشگاه های دارک وب دقیقا همانند فروشگاه های معمول در وب می باشند و به همان شیوه اداره می شوند، منتها در این فروشگاه ها معمولا مواد مخدر و یا اسلحه های غیر قانونی فروخته می شود. شاید با خود بیندیشید که چرا دولت ها نمی توانند از گسترش چنین شبکه هایی جلوگیری نمایند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چون این شبکه ها در محیطی کاملا ایزوله ایجاد می گردند و هیچ نشانه و اثری از گردانندگان آن ها وجود ندارد، برای دولت ها بسیار مشکل است که گردانندگان اصلی این شبکه های غیر قانونی را بیایند.

ورود به دارک وب چگونه است؟
قبل از هر چیز باید به شما بگوییم که اگر به دنبال یادگیری مباحث امنیتی نیستید و صرفا از روی کنجکاوی قصد ورود به دارک وب را دارید، بهتر است از این کار صرف نظر نمایید. البته این را نیز باید خاطر نشان کنیم که دارک وب به هیچ عنوان یک محیط عجیب و غریب و دلهره آور نیست، بلکه یک محیط معمولی در دنیای اینترنت است که دقیقا دارای وب سایت ها و حتی موتور جستجو و مرورگر مخصوص به خود می باشد. در این محیط و با استفاده از مرورگر مخصوص ورود به آن ، می توانید به راحتی هر آدرسی را که می خواهید وارد کرده و از وبسیات مورد نظر بازدید نمایید.

برای ورود به دارک وب ، همانطور که اشاره شد، قبل از هر چیز نیاز به یک مرورگر Tor خواهید داشت. Tor Browser را می توانید از وبسایت هایی که آن را در اختیار دیگران قرار می دهند، دریافت نمایید و با یک سرچ در گوگل آن را دانلود نمایید. پس از ایجاد اتصال و برقراری ارتباط تنها کاری که لازم است این است که نام وبسایت مورد نظر خود را در آدرس بار مرورگر وارد نموده و کلید اینتر را بفشارید. البته لازم به ذکر است که در محیط وب سیاه، آدرس ها همانند محیط معمولی وب نیستند و همه آدرس ها به صورت هش شده بوده و در پایان دارای پسوند و دامنه onion می باشند. بعنوان مثال آدرس یک وبسایت در محیط دارک وب ممکن است به این صورت باشد: wersaq22weo4e5m4.onion که معمولا چند حرف اول آن نام سایت را شامل شده و بقیه آن یک کد هش شده می باشد.

اغلب شما که این تاپیک میخونید و اسم دارک وب به گوشتون خورده اسم اون رو در فیلم هکر شنیده اید در ان فیلم دارک وب یک وب سایت است که یک نفر اون رو کنترل و افرادی که در ان هستن دارایه رتبه هستن که این کسشعریی بیش نیست

RED ROOM یا اتاق شکنجه چیست؟؟

رد روم چت روم هایی هستن که برای ورود به ان باید مبلغ زیادی بیت کوین به پردازید
وقتی وارد رد روم میشید سه بخش داره

1. زن حامله
    2.بچه 6 تا 10 ساله
    3مرد
    هر کدام از این بخش ها قیمت ها محصوص خود را دارند که با ورود به هر کدام از این چت روم ها شخص شکنجه گر جلو دوربین می ایستد و از افراد حاضر در چت روم سوال میکند که چه کاری یا چه شکنجه ای روی اون شخص انجام دهیم و هر یک از افراد یک چیزی میگویند مثلا یک میگه پوست بدنشو بکنید یکی میگه دستشو قطع کنید و کار های بسیار زشت دیگر
    در این مورد چندین فیلم دارم ولی نمیتوانم اپلود کنم ببخشید

لولیتا چیست؟؟؟
عروسک هایی جنسی هستند که انسان بوده اند و طی مراحلی به لولیتا تبدیل شدن
مشخصات:
بدون دست و پا (تا از خود دفاع نکن)
بدون تار های صوتی (تا با سر و صدا صاحبشان را اذیت نکن)
بدون دندان(برای گاز نگرفتن هنگام ساک زدن برای صاحبشان)
کر بودن(برای نشنیدن هیچ حرفی)

این ها رو توضیح دادم تا با لولیتا در دارک وب اشنا بشید ولی در اصل لولیتا به دختران بچه هایی که در فیلم های پورن بازی میکنن گفته میشود میتوانید در سایت XNXX سرچ کنید

این فعلا پارت اول
اگه مشکلی بود به بزرگی خودتون ببخشید

1958 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-12 11:56:03 +0430 +0430

ذفه بعدی خواستی تاپیک برنی یه سرچ بکن…

شاید به این نتیجه رسیدی عنش در اومده.

0 ❤️

2019-06-12 12:02:45 +0430 +0430

چطور دلتون میاد اون فیلمارو تماشا کنین

0 ❤️

2019-06-12 12:04:21 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم ذفه بعدی خواستی تاپیک برنی یه سرچ بکن...

باشه ببخشید

2 ❤️

2019-06-12 12:05:27 +0430 +0430
نقل از: آقای-ماساژور61 چطور دلتون میاد اون فیلمارو تماشا کنین

دل نمیخواد

1 ❤️

2019-06-12 12:13:42 +0430 +0430
نقل از: 21BlackJack

باشه ببخشید

این دفه رو به بزرگواری خودم می‌بخشم ولی دیگه تکرار نشه.

0 ❤️

2019-06-12 12:15:23 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: 21BlackJack

باشه ببخشید

این دفه رو به بزرگواری خودم می‌بخشم ولی دیگه تکرار نشه.

چشم

0 ❤️

2019-06-12 12:17:45 +0430 +0430

عالی بود.قبلا اسم دارک وب رو شنیده بودم.اما نمیدونم چرا همیشه محیطی مثل لینوکس یا داس توی ذهنم داشتم.نمیدونم ب درد ما میخوره یا ن
اما دوست دارم وارد محیطش بشم و شاید کاسبی کنم
ب هرحال ممنون از اطلاعاتت.منتظر ادامش هستم

0 ❤️

2019-06-12 12:17:59 +0430 +0430

برای آموزش نحوه ی کارکرد سیستم TOR و همچنین راه اندازی hidden-service میتونی به تاپیک های من مراجعه کنی .

0 ❤️

2019-06-12 12:18:04 +0430 +0430

دوست عزیز بهت توصیه میکنم قبل از ایجاد تاپیکی اول جستجو کن ببین که قبلا ایجاد نشده باشه. چون تازگی نداره و بازدید کم میشه.

0 ❤️

2019-06-12 12:30:27 +0430 +0430
نقل از: قائم_مقام_حشری

دوست عزیز بهت توصیه میکنم قبل از ایجاد تاپیکی اول جستجو کن ببین که قبلا ایجاد نشده باشه. چون تازگی نداره و بازدید کم میشه.

من تاپیک برای بازدید نزدم دوست عزیز

0 ❤️

2024-04-09 21:48:09 +0330 +0330

میشه برای من بفرستی از این فیلما

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «