آیا شده موقع سکس موردی پیش بیاد که توی ذوقتون خورده باشه؟!

1397/07/25

دوستان عزیز سلام، ممکنه هنگام سکس با پارتنرتون یک دفعه متوجه یه موردی بشین که برای شما غیر منتظره، چندش آور و یا حال بهم زن باشه، سوال اینه که آیا چنین اتفاقی تا به حال برای شما پیش اومده و اگر چنین تجربه‌ای رو دارید لطفا تعریف کنید. ممنون
اول مورد خودم رو بیان کنم:
سال 90 من تو یه شرکتی مشغول بودم که یه منشی مخصوص مدیریت داشت که واقعا نمره 20 برازنده‌اش بود. نمیخوام مثل داستان‌های سایت بگم قدش فلان سانت، وزنش اینقدر کیلو، سایز ممه اونقدر و…، ولی کلی و خلاصه بگم که نزدیک به 25 تا خانوم مهندس و همگی جوان تو دفتر مرکزی شاغل بودند اما این منشی یه سر و گردن بالاتر از همه اونها بود. من نماینده تام‌الاختیار شرکت در محل پروژه یعنی بندرعباس بودم و بالطبع تماس مدیریت تهران با من یا بالعکس چندین بار طی روز انجام می‌شد و همه از طریق همین خانوم منشی که اصالتا برای استان فارس بود. همین باعث شد تا کم‌کم صحبت‌های ما از حالت کاری به صمیمیت کشیده بشه و خودمونی تر بشیم. نوروز 91 بود و من تهران و اونم رفته بود شیراز که قرار بود بعد از 13 برگرده ولی بخاطر من با خونواده خودش هم دعوا میکنه و یازدهم طفلی راهی تهران شد که دوازدهم همدیگه رو ببینیم، انصافاً هر وقت یادم میفته خیلی حالم گرفته میشه و ناراحت میشم ولی تقصیری هم نداشتم، بهرحال دوازدهم ظهر با ماشین خودش اومد و یه دسته گل و یه بسته شکلات لاکچری و سلام و روبوسی و عید مبارکی، یه ساعتی صحبت کردیم و تعریف از همه جا که یواش یواش رفتیم تو فاز محبت بیشتر و شدیدتر، وقتی لباسشو درآورد پشت کمرش مثل سینه آقایون به اون اندازه و تراکم مو داشت! من که فکم خورده بود کف تخت و زبونم بصورت رول از دهنم اومده بیرون و از تخت رد شده بود و کف اتاق چسبیده بود. قفله قفل بودم که خودش فهمید و به کمر خوابید رو تخت و بغلش رو باز کرده بود اما من… ، من کامل از مردی افتاده بودم و تعطیل و اون طفلی هم خودش رو جمع و جور کرد و رفت و نه تنها بعد از عید نیومد شرکت بلکه دیگه هیچکس اونو نه دید و نه موفق شد حتی تماسی باهاش برقرار کنه، فقط من بعد چند ماه دیدم پیج فیسبوکش فعال بود و خوشحال شدم که سالمه، من خودم خیلی عذاب کشیدم بخاطر اینکه اون اتفاق افتاد و اون عزیز هم یه جور احساس تحقیر بهش دست داد اما بهتر بود حداقل قبلش یه اشاره‌ای به من می‌کرد که یه مرتبه شوکه نشم و قفل نکنم، امیدوارم کمی به من حق بده و منو بخشیده باشه و ازم دلخور نباشه.
منتظریم تا اگه شما هم خاطره‌ای دارید تعریف کنید و بشنویم، مرسی از همگی

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-17 22:19:08 +0330 +0330
نقل از: Different_man
نقل از: hani.banooo
نقل از: hani.banooo سرورتون اومد

اووووف اعتماد به سقفت تو حلقم تیرآهن

خخخخ نوش جونت

خخخ. شما دخترا هم بکن شدینا !

بودیممم

برووووووو…!!

نوموخوام 3 دنگ تاپیک به اسمه منه

میتونیم ی کاری کنیم بیا بریم اون پشت با هم منم در عوض سه دونگمو بت میدم.(خوده کامبیز هم اینجا کشکه حتما)

داداچ من اون پشت تازه. ریدم …میخوای اهنمو بدم بهت برو یه حالیبه خودت بده بیا

خوب بیا بریم بشورمت. تانکر آب سیار دارم بوخودا

خودم دست دارم تو حواست باشه پشتت درد نگیره

میدونم دس داری. آب نداری.من دارم بهت میدم فقط باید یکم نازشو بکشی تا آبه بیاد وگرن نمم پس نمیده

هیسسسسس تیر اهنم رو مغزت تأثیر گذاشته شما فعلا بیا بخورش تا بعد (یه استیکر فاک )

0 ❤️

2018-10-17 22:24:59 +0330 +0330

خخخخ نوش جونت

خخخ. شما دخترا هم بکن شدینا !

بودیممم

برووووووو…!!

نوموخوام 3 دنگ تاپیک به اسمه منه

میتونیم ی کاری کنیم بیا بریم اون پشت با هم منم در عوض سه دونگمو بت میدم.(خوده کامبیز هم اینجا کشکه حتما)

داداچ من اون پشت تازه. ریدم …میخوای اهنمو بدم بهت برو یه حالیبه خودت بده بیا

خوب بیا بریم بشورمت. تانکر آب سیار دارم بوخودا

خودم دست دارم تو حواست باشه پشتت درد نگیره

میدونم دس داری. آب نداری.من دارم بهت میدم فقط باید یکم نازشو بکشی تا آبه بیاد وگرن نمم پس نمیده

هیسسسسس تیر اهنم رو مغزت تأثیر گذاشته شما فعلا بیا بخورش تا بعد (یه استیکر فاک )

من که همیشه آهن خونم بالاس اصن بحث ای حرفا نی. شوما کافیه بیای پشت دیگه همه چیو بسپار به خدا

آقا هر کی رفته اون پشت گریون برگشته؛ زن و مرد هم فرقی نداره، اون پشت رو بیخیال شید

2 ❤️

2018-10-17 22:40:44 +0330 +0330
نقل از: Ryder گمشین بیاین تو تاپیک من قرمساقا !

راستی کامبیز جان دیدم تو تاپیک کثیفترین کاری که انجام دادین با یکی دعوات شده که البته طرف اکانتش حذف شده جریان چی بوده ؟

هیچی؛ پسره مزلف اومده بود به یکی از این خانومها وسط تاپیک پیشنهاد سکس‌چت داده بود و منم گفتم بابا آدم باشید و رعایت کنید، مگه قوانین سایت رو نخوندین که دوستیابی و پیشنهاد سکس و این چیزا توی تاپیکها ممنوعه، بعدش جواب داد باشه ولی تو هم گوه خوری دیگران رو نکن منم گفتم تاپیک مردم رو خراب نکنیم بریم خصوصی که آفلاین شد، فرداش دیدم یه سری فحش داده بود و به سایت بد و بیراه گفته بود و آخرش هم خداحافظ شهوانی نوشته بود

2 ❤️

2018-10-17 22:49:14 +0330 +0330

ساقیتونو عشقه … اوهامتونو عشقه … جنستونو عشقه … بقیه ش نمیاد خخخخخخخخخخخخ

1 ❤️

2018-10-17 23:05:29 +0330 +0330
نقل از: Ryder تو این سایت از هیچی به اندازه اینایی که الکی با آدم دشمن میشن و شمشیرو از رو میبندن بدم نمیاد ....

ناگفته نماند خودم کم اعصابم از دست اینا کیری نیس …

آخه میگن طرف خیلی خوش‌چسه جلوی باد پنکه هم میشینه، مرتیکه امضاش رو هم یه عکس با اون ک.ی.ر ک.ی.ر.ی.ش گذاشته و 19 سالشه و فکر میکنه تو کل دنیا فقط این یه نفر مفتخر به داشتن آلت شده و همه آدمها باید دست به سینه جلوش پا بچسبونن و به هر زنی نگاه کرد لنگو براش بده بالا!

1 ❤️

2018-10-17 23:07:07 +0330 +0330
نقل از: kambiz55

راستی کامبیز جان دیدم تو تاپیک کثیفترین کاری که انجام دادین با یکی دعوات شده که البته طرف اکانتش حذف شده جریان چی بوده ؟

هیچی؛ پسره مزلف اومده بود به یکی از این خانومها وسط تاپیک پیشنهاد سکس‌چت داده بود و منم گفتم بابا آدم باشید و رعایت کنید، مگه قوانین سایت رو نخوندین که دوستیابی و پیشنهاد سکس و این چیزا توی تاپیکها ممنوعه، بعدش جواب داد باشه ولی تو هم گوه خوری دیگران رو نکن منم گفتم تاپیک مردم رو خراب نکنیم بریم خصوصی که آفلاین شد، فرداش دیدم یه سری فحش داده بود و به سایت بد و بیراه گفته بود و آخرش هم خداحافظ شهوانی نوشته بود

از دو دسته از این جاکشا بدم میاد یکی اونایی که همه جا عکس کیرشونو میزارن یکی اونایی که همه جا پست میزارن که دنبال زوج هستیم،گی هستم،مفعولم،کون میدم،کون میخوام و… متنفرم ازشون

قربون دهنت یعنی دقیقا حرف دل منو گفتی، واقعاً هر دو تاش رو مخه (dash)

1 ❤️

2018-10-17 23:14:43 +0330 +0330

از دو دسته از این جاکشا بدم میاد یکی اونایی که همه جا عکس کیرشونو میزارن یکی اونایی که همه جا پست میزارن که دنبال زوج هستیم،گی هستم،مفعولم،کون میدم،کون میخوام و… متنفرم ازشون

مثلا وسط یه تاپیک بحث‌های سیاسی یا عقیدتی داری میکنی و نظرات دیگران رو دنبال میکنی یه مرتبه : 20 سانت کلفت واقعی برای زن هاتون هدیه ببرید، آخه…، هی میخوام بریزم بیرون تو تاپیک جاش نیست نریزم بیرون حرص میخورم (dash)

1 ❤️

2018-10-18 08:11:47 +0330 +0330

از دو دسته از این جاکشا بدم میاد یکی اونایی که همه جا عکس کیرشونو میزارن یکی اونایی که همه جا پست میزارن که دنبال زوج هستیم،گی هستم،مفعولم،کون میدم،کون میخوام و... متنفرم ازشون

مثلا وسط یه تاپیک بحث‌های سیاسی یا عقیدتی داری میکنی و نظرات دیگران رو دنبال میکنی یه مرتبه : 20 سانت کلفت واقعی برای زن هاتون هدیه ببرید، آخه...، هی میخوام بریزم بیرون تو تاپیک جاش نیست نریزم بیرون حرص میخورم (dash)

واقعا باید برای اینا ی کاری کرد. رد دادن دیگه. واسه ما هم با وجود حرص خوردن بهترین کار رد شدن از پستاشونه.

از پستهاشون هم رد بشیم ولی بازم عکس آلت برافراشته اونها مدام جلو و توی چشمهامونه (dash)

(dash)
1 ❤️

2018-10-18 11:53:08 +0330 +0330

خاله الکسیس چطور شد؟!

خخخ با روناک و بچه ها گروپ زدیم گنگ بنگ گاییدیمش. به یکی از بچه ها خصوصی داده به ادمین بگو حسابمو پاک کنه منو بلاک کرده. عکسش هس تو تاپیکم.

آره اونو دیدم گفته بود به ادمین پیام بده منو حذف کنه و فحش‌هامو نشونش بدین، چرا اذیتش میکنین نامردا؛ آخه چند نفر به یه نفر، اونم زن؟! (dash)

زن؟؟؟واقعا فک کردی زن بود؟؟ روز اولی که اکانت زد اومد تو کشتی اونجا پروفایلشو دیدم نوشته بود مرد.

جدی؟! شاید تغییر جنسیت داده خو! باشه پس اذیتش کنین اونم به همون روش چند نفر به یه نفر مردا ?

1 ❤️

2018-10-21 09:17:15 +0330 +0330

با یه سن بالا بودم.دو بار عقب جلو کرد آبش اومد

0 ❤️

2018-10-21 09:20:04 +0330 +0330
نقل از: Biiig.Ass با یه سن بالا بودم.دو بار عقب جلو کرد آبش اومد

عقب جلو کرد یا عقب جلو کردم؟ منظورت مرد سن بالا بوده و تو مفعول بودی؟ ?

1 ❤️

2018-10-21 09:22:49 +0330 +0330

عقب جلو کرد یا عقب جلو کردم؟ ?

آره.مرد سن بالا

1 ❤️

2018-10-21 09:25:16 +0330 +0330
نقل از: Biiig.Ass

عقب جلو کرد یا عقب جلو کردم؟! ?

آره.مرد سن بالا

اوکی عزیز، آخه مشخص نبود به این خاطر پرسیدم، ممنون ?

1 ❤️

2018-10-21 10:34:35 +0330 +0330

یه بار یه پسری رو خواستم بکنم وقتی کشید پایین بس که کونش لاغر بود کلا پشیمون شدم.یه بارم دوستم که همیشه با رضایت بهم میداد و بهش میدادم دوطرفی همو میکردیم یعنی، ب زور اون روز دلم نمیخواست بدم منو کرد خیلی بدم اومد!

1 ❤️

2018-10-21 10:38:44 +0330 +0330
نقل از: manam35 یه بار یه پسری رو خواستم بکنم وقتی کشید پایین بس که کونش لاغر بود کلا پشیمون شدم.یه بارم دوستم که همیشه با رضایت بهم میداد و بهش میدادم دوطرفی همو میکردیم یعنی، ب زور اون روز دلم نمیخواست بدم منو کرد خیلی بدم اومد!

مرسی جانم، فقط در مورد اول میشه بپرسم یعنی تا زمانیکه پایین نکشیده بود مشخص نمیشد ک.و.ن‌ش لاغره و یه‌مرتبه متوجه شدی؟! ? (dash)

1 ❤️

2018-10-21 10:46:06 +0330 +0330
نقل از: manam35 یه بار یه پسری رو خواستم بکنم وقتی کشید پایین بس که کونش لاغر بود کلا پشیمون شدم.یه بارم دوستم که همیشه با رضایت بهم میداد و بهش میدادم دوطرفی همو میکردیم یعنی، ب زور اون روز دلم نمیخواست بدم منو کرد خیلی بدم اومد!

مرسی جانم، فقط در مورد اول میشه بپرسم یعنی تا زمانیکه پایین نکشیده بود مشخص نمیشد ک.و.ن‌ش لاغره و یه‌مرتبه متوجه شدی؟ ? (dash)

آخه من فکر نمیکردم دیگه اونقد لاغر باشه.شایدم چون من کونم تپله و کون تپل بیشتر دوس دارم

1 ❤️

2018-10-31 12:55:59 +0330 +0330
نقل از: Baran1376 اولش روم نشد بنویسم ولی حال می نویسم دفه اولی که از پشت سکس کردم بلد نبودم داخل تمیز کنم یه دفه یه مقداری کثافت به کیر طرف چسبید و بیرون اومد حالا هم من وهم اون هردوتایی عوووق می زدیم اونم حی فحش می داد که چرا ریدی و... .

خوب این مورد اتفاقا اگه توی همین تاپیک و پستهای دیگه رو ببینی یا تاپیک دیگه‌ای با عنوان کثیف‌ترین کاری که تا به حال کردین چی بوده، میبینی که زیاد اتفاق افتاده و میفته، حتی برای اشخاص با سنین بالاتر و باصطلاح دارای تجربه بیشتر، ولی بهتر اینه که شخص اول راه و روش درست انجامش رو یاد بگیره و بعد اقدام به رفتن داخل رینگ برای مسابقه فینال رو بکنه، بهرحال ممنون باران خانوم از تعریف خاطره ?

1 ❤️

2018-10-31 13:05:10 +0330 +0330
نقل از: Mohammadreza000pp قرار بود از پشت بده سره قرار زد زیرش ☹

و تو هم صابونی به دل زده بودی و فکر و خیالها براش ساخته بودی که یه مرتبه کاخ آرزوهات رو ویران کرد! درک میکنم جانم ضدحال خوردن پس از کلی شوق و ذوق یعنی چی ?

0 ❤️

2018-11-12 11:31:09 +0330 +0330
نقل از: cuckoldism آره، یهو وسط اش از خواب پریدم

? ? 🙄

0 ❤️

2018-12-10 16:59:51 +0330 +0330

ما یبار برا داداشم رفتیم خواستگاری که دختره بلند شد همین که شما میگی پشم و پیلی داشت داداشم سر همین بهم زد بعد میگفت تا چند وقت یادش می افتادم عوق میزدم… خب طبیعی نیست واقعن میرفت اپیلاسیون ،تیغ میزد تقصیر شما نیست تقصیر خودش بوده
من خودم یبار از یکی خیلی خوشم میومد باهاش که ربتم تو رختخواب کیرش اندازه ناخن منم نبود ،اصلا نمیتونست حتی بنده خدا منم دقیقن به حالت عوق زدن افتاده بودم
یبارم با یکی دیگه اومد ازم لب بگیره دهنش بو گه و مسواک قاطی میداد اونو تو روش عوق زدم

1 ❤️

2018-12-10 17:01:23 +0330 +0330

بدترین قرار عمرم یه قراره اینترنتی بود که تو اینستا فک کردم چه شاه کصی مخ کردم پیج با 60 کا فالور پر عکسای خودش که حسابی پلنگ میزد وقتی گفتم همو ببینیمو گفت بیا خونمون با دمم گردو میشکستم ، حسابی تیپ و عطر و اتکنو و … که عجب کسی بکنم امروز که رفتم و با یه دختر چاق و خپل بد بدن (نه از این چاق خوشگلاها از این چاق بشکه ای ها) مواجه شدم که بعدا گفت اون عکسای تو پیج مال 3 چهار سال قبل و از اون تایم به بعد چاق شدم (dash) راستم میگفت چهرش همون چهره بود اما … بدترین ضد حالی بود که خوردم 🙄

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «