اطلاع رسانی

1398/01/21

کلاهبرداری رامین دلاوری در شبکه ماهواره ای ایران بی مرز
با سلام
من صرفا برای اطلاع رسانی این تاپیک را ایجاد نموده ام

لطفا اطلاع رسانی کنید تا هموطن دیگری گول این شخص را نخورد
شخصی به نام رامین دلاوری در شبکه ماهواره ای ایران بی مرز و به اسم شبکه iran movie تحت عنوان مهاجرت و اعزام و گرفتن ویزای دانشجویی شروع به کلاه برداری نموده، به هیچ عنوان گول این فرد کلاش و حقه باز را نخورده و تمام حرفهای ایشان دروغ محض است.
این حرامزاده فقط شماره حساب میده و مردم ساده دل به شماره حساب پول واریز میکنند و بعد از کاریز پول تا میگن پول رو واریز کردیم در جا طرف رو بلاک میکنه و خدا حافظ و مردم ساده دل هیچ نتیجه ای نمیگیرند و پولشون بر باد میره.رامین دلاوری یه کلاه برداره
الانم زوم کرده روی مردم افغانستان

6135 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-14 20:51:34 +0430 +0430

تمام پیجهای طرفداران رامین دلاوری توسط خود ایشان ایجاد شده و فیک و قلابی است گول این حرامزاده رو نخورید با تعدادی اکانت جعلی و اگر دقت کنید تمام فونت ها و تایپ ها یک نوع میباشد خخخ ویزای خیالی آمریکا و کانادا را در تلویزیون کلاه برداری خود به مناقصه میگذارد هر که پول بیشتری داد ویزا مال اون خخخخ مناقصه ویزای آمریکا هاهاها

0 ❤️

2019-04-14 21:31:58 +0430 +0430

این رامین دلاوری کلاه بردار میگه مبلغ ۲۸ ملیون رو بعد از ورود به آمریکا میتوانید بصورت اقساط بدهید
آخه حرامزاده و دزد تو بعد از گرفتن مبلغ اولیه ۱۶ ملیون تومان آنها را بلاک میکنی کدام آمریکا کدام پرداخت اقساط

0 ❤️

2019-04-14 21:41:30 +0430 +0430

ramindelavari.blog

0 ❤️

2019-04-14 21:52:54 +0430 +0430

لطفا یکی از کاربرا عکس این کلاش رو بزاره
سایت ارور میده

0 ❤️

2019-04-14 21:58:58 +0430 +0430

خو خبر کلاه بردار بودنشو همه خبر گذاریای زرد گذاشتن ولی یه چی جور در نمیاد این که قدیمی ترین تاریخی که این خبرو گذاشتن بر میگرده به سال 94 که اونم یه سایت متعلق به سپاه گذاشته که این ادم کلاه برداره

حالا چی شده تو الان یاد این قضیه افتادی؟

0 ❤️

2019-04-14 22:00:42 +0430 +0430

دوستان هموطنتو همشهریتو نجات بده این رامین دلاوری دارنده شبکه کلاه برداری ایران بیمرز یک شیاد و دروغ گو و شارلاتان است هیچ منبع و دفتر و ارگانی نمیتواند برای شما اقامت و ویزا بگیرد بمحض واریز پول شما بلاک و از دسترس خارج میشوید من مطمینم حسابهایی که ایشان در ایران معرفی میکند برای اشخاص اطلاعاتی و سپاهی است که شما دیگر نتوانید پیگیر این حسابها و شکایات باشید در صورت پیگیری و شکایت به شما خواهند گفت پای شماهم گیره چرا برای راه غیر قانونی داشتید اقدام میکردید نوش جانمان

0 ❤️

2019-04-14 22:04:05 +0430 +0430
نقل از: kochoo2019

خو خبر کلاه بردار بودنشو همه خبر گذاریای زرد گذاشتن ولی یه چی جور در نمیاد این که قدیمی ترین تاریخی که این خبرو گذاشتن بر میگرده به سال 94 که اونم یه سایت متعلق به سپاه گذاشته که این ادم کلاه برداره

کی میگه برادر ،کافیه فقط اسم رامین دلاوری رو تو نت سرچ کنی کلی مردم راجعش مطلب نوشتن کافیه عکسشو سرچ کنی
چرا احدی از مردم نشده ویزا و اقامت گرفته شده نشون بده و تاییدش کنه
و یا ایشون نشون بده
کی میتونه ویزای آمریکارو بگیره
برو سرچ کن رامین دلاوری ببین چیا میبینی
عقلتونو قاضی کنین

0 ❤️

2019-04-14 22:07:17 +0430 +0430
نقل از: مردسکسی.....

کی میگه برادر ،کافیه فقط اسم رامین دلاوری رو تو نت سرچ کنی کلی مردم راجعش مطلب نوشتن کافیه عکسشو سرچ کنی
چرا احدی از مردم نشده ویزا و اقامت گرفته شده نشون بده و تاییدش کنه
و یا ایشون نشون بده
کی میتونه ویزای آمریکارو بگیره
برو سرچ کن رامین دلاوری ببین چیا میبینی
عقلتونو قاضی کنین

من میگم خبر کلاه بردار بودنش سال 94 توسط یک سایت مرتبط با سپاه منتشر شده
تو تا الان کجا بودی یه دفعه یاد مردم افتادی که اگاهشون کنی؟؟

0 ❤️

2019-04-14 22:11:57 +0430 +0430

من شاید خیلی ساده باشم ولی مو رو از ماست میکشم بیرون این یارو از ظاهرش باطنش رفتارش حرکاتش مخفی کاریش داد میزنه کلاه برداره بیا پول بده و اقامت بگیر بدو حراجش کردم انگار سیب زمینی پیاز ویزا و اقامت و پناهندگی و مهاجرت کجا پولو بدم به کی بدم چجوری بدم اونوقت تو واسم چکار میکنی از کجا بدونم تو سرم کلاه نمیزاری
پولو بده و فلان روز بیا سر قرار هفته بعد با گروه میری ارمنستان اونجا بازم پول میدی ویزاتو میگیری و ما واست اقامت دائم میگیریم علی رحمته اله الفاتحه کل سرمایه و پولت بای بای تو یه دقیقه کل سرمایه خوردم خخخخ مردم ساده لوح تو تلویزیونش زده رقبای دیگر قصد و قرض دادند شبکه ایران بی مرز تو ماهواره خونه ما شبکه ایران موی

0 ❤️

2019-04-14 22:13:28 +0430 +0430

من شاید خیلی ساده باشم ولی مو رو از ماست میکشم بیرون
این یارو از ظاهرش باطنش رفتارش حرکاتش مخفی کاریش داد میزنه کلاه برداره
بیا پول بده و اقامت بگیر بدو حراجش کردم انگار سیب زمینی پیاز ویزا و اقامت و پناهندگی و مهاجرت
کجا پولو بدم به کی بدم چجوری بدم اونوقت تو واسم چکار میکنی لز کجا بدونم تو سرم کلاه نمیزاری
پولو بده و فلان روز بیا سر قرار هفته بعد با گروه میری ارمنستان اونجا بازم پول میدی ویزاتو میگیری و ما واست اقامت دائم میگیریم
علی رحمته اله الفاتحه کل سرمایه و پولت بای بای
تو یه دقیقه کل سرمایه خوردم خخخخ
مردم ساده لوح
تو تلویزیونش زده رقبای دیگر قصد و قرض دادند
شبکه ایران بی مرز تو ماهواره خونه ما شبکه ایران موی

من میگم خبر کلاه بردار بودنش سال 94 توسط یک سایت مرتبط با سپاه منتشر شده تو تا الان کجا بودی یه دفعه یاد مردم افتادی که اگاهشون کنی؟؟

0 ❤️

2019-04-14 22:20:46 +0430 +0430

بیا پول بده و اقامت بگیر بدو حراجش کردم انگار سیب زمینی پیاز ویزا و اقامت و پناهندگی و مهاجرت
کجا پولو بدم به کی بدم چجوری بدم اونوقت تو واسم چکار میکنی لز کجا بدونم تو سرم کلاه نمیزاری
پولو بده و فلان روز بیا سر قرار هفته بعد با گروه میری ارمنستان اونجا بازم پول میدی ویزاتو میگیری و ما واست اقامت دائم میگیریم
مردم ساده لوح

من میگم خبر کلاه بردار بودنش سال 94 توسط یک سایت مرتبط با سپاه منتشر شده تو تا الان کجا بودی یه دفعه یاد مردم افتادی که اگاهشون کنی؟؟

کی میگه این همه وبلاگ و سایت و عکس که بروزه من نمیتونم عکس و آدرس بزارم سایت ارور میده کافیه تو گوگل عکس رامین دلاوری کلاه بردار رو سرچ کنی ببینم تو چرا ازش داری حمایت میکنی اگه چیزی میدونی بگو اگه مدرکی ویزایی اقامتی چیزی کسی که ازش راضی باشه

شرط میبندم تو خود رامین دلاوری هستی یا از آدماش هستی جان مادر نداشتت راست بگو

0 ❤️

2019-04-14 22:22:16 +0430 +0430

الانم دوباره سرچ کردم چندا سایت دیگه اومد بالا خبرش سال 92 منتشر شده که این ادم کلاه برداره خوده سپاهیام گفتن
تو چی میگی در این عصر و زمان ؟؟
اصحاب کهف نیستی که
6سال خوابیدی دوباره بیدار شدی مگه؟؟

0 ❤️

2019-04-14 22:24:24 +0430 +0430

مردم ساده لوح

کی میگه این همه وبلاگ و سایت و عکس که بروزه من نمیتونم عکس و آدرس بزارم سایت ارور میده کافیه تو گوگل عکس رانبن دلاوری کلاه بردار رو سرچ کنی ببینم تو چرا ازش داری حمایت میکنی اگه چیزی میدونی بگو اگه مدرکی ویزایی اقامتی چیزی کسی که ازش راضی باشه

حرف منو یه الاغ میفهمه وای به حال ادمی که خودشو زده به نفهمی هیچ وقت نمیفهمه

من اونچه باس میفهمیدم که تو چیکاره ایو فهمیدم

0 ❤️

2019-04-14 22:26:24 +0430 +0430

کی میگه وبلاگ مال سال ۹۶ عکسها هم مال ۹۷
بهدشم مردم مگه بیکارن بیان واسه این آدم کثیف کارو زندگیشونو ول کنن وبلاگ و سایت بروز بسازن

تو اینستا و تلگرام هم هست اخبار این آدم کثیف
بعدشم بتو چی میماسه داری ازش حمایت میکنی
این حیوون کثیف و شیاد وکلاه بردار
نکنه تو خود رامین دلاوری هستی ؟

0 ❤️

2019-04-14 22:29:58 +0430 +0430

مردم ساده لوح

کی میگه این همه وبلاگ و سایت و عکس که بروزه من نمیتونم عکس و آدرس بزارم سایت ارور میده کافیه تو گوگل عکس رانبن دلاوری کلاه بردار رو سرچ کنی ببینم تو چرا ازش داری حمایت میکنی اگه چیزی میدونی بگو اگه مدرکی ویزایی اقامتی چیزی کسی که ازش راضی باشه

حرف منو یه الاغ میفهمه وای به حال ادمی که خودشو زده به نفهمی هیچ وقت نمیفهمه

من اونچه باس میفهمیدم که تو چیکاره ایو فهمیدم

من فقط کارم اطلاع رسانی
و کردن امثال تو و زن امثال تو شرط میبندم تو از ادمای اون کلاهبرداری سپاهی مادر… خارمادر هرچی سپاهی رو

0 ❤️

2019-04-14 22:32:29 +0430 +0430

رامین دلاوری دارنده شبکه ایران بیمرز که ادعای گرفتن اقامت میکنه یک شیاد و کلاهبرداره
هیچ کس و ارگانی نمیتونه حتی ظرف پنج سال با سرمایه ملیونی برای شما اقامت بگیره

0 ❤️

2019-04-14 22:34:23 +0430 +0430

به انگلیسی تایپ کنید رامین دلاوری دات بلاگ دات آی آر Ramindelavari. blog. ir کلی پیام و نظر در این بلاگ خواهید دید

0 ❤️

2019-04-14 23:50:13 +0430 +0430

اطلاع رسانی کنید لطفا
حضرت علی فرموده کسی به من علمی بیاموزد و مرا آگاه سازد مرا بنده خود کرده است
لطفا همه را از اطلاعات این تاپیک آگاه کنید گول رامین دلاوری که ادعای گرفتن اقامت داره رو نخورید
گول رهبر و سپاهیای معتاد و تریاکی رو نخورید اونها غارتگر و کمر به نابودی ایران و ایرانی بستن به شرفم قسم

0 ❤️

2019-04-14 23:54:29 +0430 +0430

‍ ? عباسعلی خلعتبری

ﺳﺎﻟﻬﺎ ﭘﯿﺶ ﻭﺯﯾﺮ ﺍﻣﻮﺭﺧﺎﺭﺟﻪ ﺍﯼ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ، ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻋﺒﺎﺳﻌﻠﯽ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ،ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﺣﻘﻮﻕ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻞ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺎﺭﯾﺲ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﺳﺎﻝ 1321 ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺍﻣﻮﺭﺧﺎﺭﺟﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ ﻭ ﭘﻠﻪ ﭘﻠﻪ ﻃﯽ 30ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﮐﺮﺩﻧﺪ.

ﭘﺲ ﺍﺯ ﺳﻘﻮﻁ ﺩﻭﻟﺖ ﺁﻣﻮﺯﮔﺎﺭ ﺑﯿﮑﺎﺭ ﺷﺪ ﻭﻟﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﺭ ﺁﺷﻮﺑﺶ ﺭﺍ ﺗﺮﮎ ﻧﮑﺮﺩ.

ﺍﻧﻘﻼ‌ﺏ ﺷﺪ،ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﺎﻧﺪ،ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﺵ ﺭﯾﺨﺘﻨﺪ، ﺩﺳﺘﮕﯿﺮﺵ ﮐﺮﺩﻧﺪ، ﻣﺘﻬﻤﺶ ﮐﺮﺩﻧﺪ، ﺟﺮﻣﺶ ﺍﻣﻀﺎﯼ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ 1975 ﺍﻟﺠﺰﺍﯾﺮ( ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﺭﺯﺷﻤﻨﺪﺗﺮﯾﻦ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﻫﺎﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻣﻌﺎﺻﺮ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺍﺳﺖ ) ﻭ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ ﺍﺣﺪﺍﺙ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ ﺍﺗﻤﯽ ﺑﻮﺷﻬﺮ ﺍﻋﻼ‌ﻡ ﺷﺪ.
ﺍﺳﺘﺪﻻ‌ﻝ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ، ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﺎ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻧﻔﺖ ﻭ ﮔﺎﺯ ﻧﯿﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ ﺍﺗﻤﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻋﻤﻞ ﻣﺼﺪﺍﻕ ﺗﻀﯿﯿﻊ ﺑﯿﺖ ﺍﻟﻤﺎﻝ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.
ﺳﺮﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺭ ﺗﺎﺭﯾﺦ ۲۲ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ ۱۳۵۸ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﻼ‌ﺏ ﺑﻪ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺧﻠﺨﺎﻟﯽ ﺑﺮﭘﺎ ﺷﺪ، ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ﻣﻔﺴﺪ ﺍلارﺽ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ 11 ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﻣﻘﺎﻣﺎﺕ ﺳﺎﺑﻖ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﻗﺼﺮ ﺗﻮﺳﻂ ﺧﻠﺨﺎﻟﯽ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺷﺪ.

ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻭﯼ ﺑﺪﺭﻓﺘﺎﺭﯼ ﻫﺎ ﺷﺪ ﻫﺮﭼﻪ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ، ﻫﻤﺴﺮ ﻭ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻧﺶ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﻣﺼﺎﺩﺭﻩ ﺷﺪ، ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﺑﺎﺯﺣﻤﺖ ﻓﺮﺍﻭﺍﻥ ﺩﺭ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﺬﺭﺍﻧﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﺎﻻ‌ﺧﺮﻩ ﺗﻮﺍﻧﺴﺖ ﺍﺛﺒﺎﺕ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﺍﻣﻮﺍﻝ ﻣﺼﺎﺩﺭﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺭﺛﯽ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﯾﮏ ﺧﺎﻧﻪ ﯼ ﮐﻮﭼﮏ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺩﺍﺩﻧﺪ.

ﮔﺬﺷﺖ ﻭ ﮔﺬﺷﺖ، ﻋﺒﺎﺳﻌﻠﯽ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ﺯﯾﺮ ﺧﺮﻭﺍﺭﻫﺎ ﺧﺎﮎ ﭘﻮﺳﯿﺪ .

ﺟﻨﮓ ﺷﺪ، ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ ﺑﻪ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ 598 ﺑﺎ ﻋﺮﺍﻕ، ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺩﻭﻟﺖ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻋﻤﻞ ﺑﻪ ﻣﻔﺎﺩ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ 1975 ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ﺧﺎﺋﻦ ﺑﻮﺩ!

ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺍﺗﻤﯽ ﺷﺪ ﺣﻖ ﻣﺴﻠﻢ ﻣﺎ، ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﻫﺎ ﺍﻣﻀﺎ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺯﻫﻢ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥِ ﻣﺎ ﺧﺎﺋﻦ ﺑﻮﺩ!

خلعتبری از شهریور ۱۳۵۰ تا مرداد ۱۳۵۶ وزیر امور خارجه ی دولت امیرعباس هویدا؛ و از مرداد ۱۳۵۶ تا شهریور ۱۳۵۷ وزیر امور خارجه در دولت جمشید آموزگار بود

0 ❤️

2019-04-14 23:54:57 +0430 +0430

داداش تو رد دادی

0 ❤️

2019-04-14 23:55:45 +0430 +0430

‍ ٣٨ سال پیش در ماه مرداد سال ۱۳۵۹ «یوسف خوش‌کیش» نهمین و آخرین رییس بانک مرکزی ایران در دوره «محمدرضا شاه» به اتهاماتی از جمله شناور نشدن نرخ ارز در طول سه روز محاکمه و به حکم دادگاه اعدام شد.

در میان اتهاماتی که از سوی دادستانی انقلاب در صدور حکم اعدام «یوسف خوش‌کیش» اعلام شد مواردی مانند عدم شناورسازی نرخ ارز، ایجاد تورم و پرداخت وام به افرادی که بعد از انقلاب به فساد اقتصادی متهم شدند، به چشم می‌خورد.

ولى الله سيف نيز دلار ٣ هزار تومانى را تحويل گرفت و۱۵هزار تومانى تحويل داد و …

0 ❤️

2019-04-14 23:58:30 +0430 +0430

من در حیرتم که چرا در عربستان که مهد اسلام است ،
حتی یک امامزاده هم وجود ندارد…!

0 ❤️

2019-04-14 23:59:55 +0430 +0430

مجید مجیدی در خاطراتش چنین نوشته

جهت تهیه قسمتی از فیلم به روستایی درشمال کشور رفتیم بخاطر اینکه نخواهیم مسافتی را تا امامزاده های اطراف طی کنیم وبچه ها اذیت نشوند یک اتاقک کوچک شبیه امامزاده بنا کردیم و چند بازیگر نقش های خود را در آن قسمت ایفا کردند

بعد از اتمام فیلمبرداری چون یک بنای معمولی بود آن را جهت لانه گزینی پرندگان سالم رها کردیم و رفتیم

بعد حدود دو سال بعد خبردارشدم که امامزاده ساختگیمان تبدیل به زیارتگاه مهمی شده است

اول باور نکردم اما جهت حصول اطمینان به آن روستا سفر کردم، دیدم واقعیت دارد

برای روشنگری با اهالی صحبت کردم وگفتم که این اتاقک را ما بخاطر تهیه فیلم شبیه امامزاده درست کرده ایم اما دیدم مردم خصوصا پیران و بزرگان محل به شدت ناراحت شدند و حرف مرا توهین تلقی کردند و به گونه ای افراطی و احساساتی آن اتاقک را یک امامزاده شفا دهنده می دانند

دیدم اگر بیشتر پافشاری کنم احتمال دارد صدمه ببینم

مصلحت دیدم که با اداره اوقاف آن منطقه صحبت کنم تا از آن طریق مردم را از این جهل برهانم

به اداره اوقاف مراجعه کردم و موضوع را بیان کردم که ناگهان مسوول اوقاف برآشفته شد و گفت این حرفها چیست می زنيد، این امامزاده شجره نامه دارد و بعد شجره نامه اش را به من نشان داد

من هم مات و مبهوت بدون خدا حافظی از آن محل خارج شدم که دم درب یکی از کارکنان اوقاف که آدم منطقی تری بود به من گفت دوست عزیز برای خودت دردسر درست نکن
مردم این بنا را مقدس میدانند حالا هر چه تو می خواهی دست و پا بزن

بعد تازه فهمیدم ریشه جهل و خرافات در مردم چقدر عمیق است

0 ❤️

2019-04-15 00:01:59 +0430 +0430

نادر شاه افشار: هر آخوند را باید تبعید کرد یکی برای زندگی بی ثمر و بی خاصیت و بی حاصل و مرده خواری و مفت خوری او دوم؛ برای فریب مردم و بلعیدن دسترنج و حاصل تلاش و کار آنان.

نادر شاه افشار بلافاصله بعد از به پادشاهی رسیدن اوقاف (سفره مفت خوری آخوند‌ها و ملایان) را قطع کرد اون ثروتی که به جیب ملایان میرفت را خرج نظم ارتش کرد

0 ❤️

2019-04-15 00:03:29 +0430 +0430

هویدا قرار بود از سیستم بگوید. به قول ابراهیم یزدی، از سیستمی که ١٣ سال صدر اعظم دوران طلائیش بود.
او می خواست برملا کند تمام آن دورانی كه چشم دنیا به اقتدار ایران بود. او می خواست بگوید چگونه شد که از شیره کش خانه به “دروازه تمدن بزرگ” رسیده بودیم.

او قرار بود بگوید ملتی که کنار خیابان قاپ می انداخت و شپش از سر و رویش بالا می رفت، چگونه شد که به آنجا رسید که بدون ویزا به ۷۲ کشور دنیا سفر می کرد.

هویدا قرار بود بگوید چگونه ریال ایران جزء ٧ پول برتر دنیا شد. هویدا قرار بود بگوید که چه شد که بعد از ٥٧ سال سلطنت پهلوی، دنیا به مردم ایران تعظیم می کرد.

کسی نمی داند کسانی که دیروز با بورسیه بنیاد پهلوی در بهترین دانشگاه ها دانشجو بودند و عضو کنفدراسیون دانشجویان ناراضی ایران و امروز بعد از انقلاب از زیر قرآن به دیار غربت پناه برده اند، از صدقه سر سیستمی بود که هویدا می خواست برملائش کند.

هویدا می خواست بگوید. او آماده اعتراف بود. اتفاقا از تمام دنیا به مهندس بازرگان تلفن شده بود که هویدا نباید اعدام شود اما نمی دانم چگونه گلوله هادی غفاری از غیب، هویدا را برای گفتن حقیقت به سکوت کشاند.

دیروز که در خبر ها شنیدم که ترکیه به تمام کارخانه ها و مراکز اقتصادی کشور مطبوعش دستور داده که اگر کارگر ایرانی برای حمالی استخدام کنید ٣٠٠٠٠ لیره ترک جریمه خواهید شد و به زندان خواهید رفت، بی اختیار دلم گرفت. به یاد روزهائی افتادم که من ایرانی، دانشجو بودم و هر تابستان می توانستم از اروپا یک ماشین بخرم، سوارش بشوم و بدون گمرک و هیچ هزینه ای به همان سیستم کشور هویدا بازگردم.

به هر کشوری که میرفتم، من ایرانی ویزا سر خود بودم! چون پاسپورت ایرانی داشتم و وقتی به ترکیه میرسیدم کشور مخروبه ای بود که پسر بچه هایش بر بلندی به ماشین من سنگ میزدند!! پلیس اش برای گرفتن یک پاکت سیگار به من التماس می کرد و دختران زیبای ترک در استانبول به من میگفتن “افندی” تا ترغیب شوم از مغازه آنان سوغاتی بخرم و به کشورم بازگردم.

در تمام مسیر راهم که ٢٠٠٠ کیلومتر آن از خاک ترکیه بود، همش نگران بودم از کشوری که مردمش هنوز با گاری و درشکه تردد میکنند، چگونه مرسدس بنز ٢٣٠ را که از کمپانی “دنزل” در وین اتریش خریده بودم به سلامت عبور دهم و پس از رسیدن به ایران نزد کدام صافکار و نقاش اتومبیل بروم که سنگهای کوبیده بر ماشینم را صاف و رنگ کند. ترکیه ده کوره ای بود که گذر از آن تمام دشواری راهم بود. از آن روز تا به امروز که ٤٠ سال گذشته، چقدر حقیر شده ام.

کاش هویدا زنده بود و از آن سیستم میگفت.

1 ❤️

2019-04-15 00:05:38 +0430 +0430

انقلاب ۵۷ ایران همچنان برای من معمایی مثل خودکشی نهنگهاست ، که گاهی به شکل دسته جمعی بدلایل نامعلوم اتفاق میفتد

تاریخ هرگز ندیده است ملتی اینچنین با شور و شعف خودکشی کند!

والری ژيسکاردستن رییس جمهور فرانسه در سال ۱۳۵۷

0 ❤️

2019-04-15 00:06:48 +0430 +0430

دولت آمریکا به هر شهروندی که پرونده ی اختلاس یا فساد اقتصادی را گزارش کند، 15 تا 30 درصد رقم اختلاس را هدیه میدهد.

آنها حتی هویت گزارش دهنده را بخاطر امنیت جانی وی آشکار نمی کنند!

0 ❤️

2019-04-15 18:41:00 +0430 +0430

با انقضای برجام، ایران اجازه نخواهد داشت اورانیوم غنی کند. روسیه اورانیوم بوشهر را می‌دهد
ما سؤال مردم این است که اساسا، «قمار هسته‌ای» چه منافعی برای ملت داشت که صدها میلیارد دلار توسط «علی خامنه‌ای» برای به دست آوردن آن هزینه شد؟ بر اساس گمانه‌‌زنی‌ها، تا کنون بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار برای این «جاه‌طلبی علی خامنه‌ای» هزینه شده که هیچ دستآورد ملموسی هم برای مردم نداشته و بالعکس، کشور را درگیر تحریم‌های شدید کرده و مردم را به خاک سیاه نشانده است. این‌همه لجاجت با مردم و دنیا برای چیست؟

علی خامنه ای جاسوس کد دار روسیه وظیفه کارسازی و پول سازی غارت و تاراج ایران بنفع روسیه را دارد

0 ❤️

2019-04-15 22:24:43 +0430 +0430

خامنه ای جاسوس کد دار کشور روسیه و انگلیس تا کنون بیش از ۷۰۰ملیارد دلار برای روسیه از سرمایه ایران کارسازی کرده است. تاراج تمام خزائن و آثار باستانی ایران به این دو کشور خرید ادوات نظامی تاریخ منقضی و دفورمه و بی مصرف،میگهای از رده خارج و کهنه و بی کیفیت(موشکهای هواپیماهای روسی در ایران یکی در میان عمل نمیکنند و سیستم ناوبری و رهگیری ضایعی دارند صد رحمت به اف ۸۶ زمان هیتلرفقید) زیر دریایی های از رده خارج،رادار ناقص و قفل شده اس۳۰۰،موشکهای از رده خارج و کد باز ، تمام ادوات الکترونیکی اعم از موشکی هوایی زمینی کد های مخابراتی و الکترونیکی دارد که در جنگ الکترونیک براحتی توسط سازنده قفل میشود و از کار می افتد نمونه اش کدهای مخابراتی و الکترونیکی ادوات رزمی عراق همگی توسط روسیه به اصرار ناتو قفل و از کار افتاد و عملا عراق در جنگ بین ناتو ابتر و ذلیل شده بود ) عراق یک عمر خایه مالی و نوکری اربابش شوروی رو کرد آخر همون اربابش نوکر بی جیره مواجبشو سربه زنگه فروخت تا میتوانی بر پیکر این شیر زخم بزن ای خائن حتم دارم تمام دنیایی که از بر خاستن این شیر هراس دارند وقتی برخیزد همه دشمنان و خائنان از ترس فرار خواهند کرد تا بدست این شیر تکه پاره نشوند

0 ❤️

2019-04-17 13:19:11 +0430 +0430

نیکسون رئیس جمهور آمریکا به ایران آمده بود تا در آرامگاه رضا شاه گل بگذارد. تروریستهای هموطن، دو آمریکائی را ترور کردند و چند جا بمب گذاشتند. نیکسون گل را گذاشت و از ایران فرار کرد. جرالد فورد به شاه گفت: "کمکم کن من رئیس جمهور دوباره آمریکا بشوم وگرنه تو رفتنی هستی" شاه خندید و گفت: "من؟ بچه شدی، میخوای با پول نفت کاخ سفید رو یکجا بخرم تا تو توش بمونی؟" شاه نصف درآمد یک روز نفت ایران را یعنی چیزی نزدیک به، 40 میلیون دلار، به ستاد انتخاباتی پرزیدنت فورد کمک کرد که او بماند و او ماند ولی نه بعنوان رئیس جمهور آمریکا. 20 مارس 1975 شاه در سر راه خود به مکزیک برای افزایش دادن دوباره قیمت نفت، در فرودگاه اورلی پاریس به "ژاک شامان دلماس" نخست وزیر فرانسه و "ژاک شیراک" شهردار پاریس گفت: "از قول من به ژیسکاردستن، رئیس‌ جمهور فرانسه، بگوئید دوران مو بورها و چشم آبی ها تمام شده، فقط با چند روز فروش نفت ایران... پاریس و برج ایفل رو یکجا میخرم" شاه 18 درصد قیمت نفت را افزایش داد و در عوض با تب خفیفی به ایران بازگشت. همان تب خفیفی که پایانش در بیمارستانی در مصر بود. تب شاه قطع نشد. پزشکانی به بالینش آمدند و بعدها فاش شد این تب مربوط به تب مالاریا که شاه در کودکی گرفته بود نیست، شاه را بگفته ای سرطانی کرده بودند... تا تقاص افزایش قیمت نفت و در افتادن با مو بورها را بدهد. اما این پایان کار نبود. کسی باخبر نشد که هویدا، با گزارشی که از طرف "اداره تحلیل و بررسی" های سازمان امنیت ایران تهیه شده بود، به دیدار شاه رفت وگفت: "قربان، با مو بورها و چشم آبی ها چکار دارید؟ با دم شیر بازی نکنید" شاه پاسخ داده بود : "آنها پدرم را از خاکش بیرون کردند، تا پدرشان را در نیاورم از پا نمی نشینم. می ترسی کنار برو، من نخست وزیر ترسو نمی خواهم" هویدا برکنار شد و آموزگار کار آزموده نخست وزیر شد. شاه تا به خودش بیاید، "صدای پای انقلاب" را برایش به صدا در آورده بودند تا بداند... در افتادن با مو بورها چه قیمتی دارد. شاه ملت فریب خورده و بازیچه مو بورها را قتل عام نکرد، آنها را به خدا سپرد و با چشمانی گریان ازایران رفت. و...چشم آبی ها...خمینی را.... زیر درخت سیب در پاریس کاشتند تا با آن ادعای "آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند" پدر ملت را در بیاورند و.... سوغاتی بزرگ را وارد کردند . بعد ما را از دیوار سفارتشان بالا بردند تا میلیاردها دلار پس انداز ایران و سهام کارخانه هایشان را که شاه برایمان خریده بود همراه با سپرده های میلیارد دلاری ایران را... یک شبه بالا بکشند. بعد با تحریک خمینی جنگ راه انداختند ، با یک میلیون کشته و هشت سال کشتارو دربدریِ میلیون ها ایرانی... تا از "راه کربلا به قدس مان برسانند" بعد از جنگ، تحریم شدیم و بعد از تحریم حواله مند 5+1 فعلا هم جمهوری اسلامی عزیز، دست نشانده چشم آبی ها ست، تا آخرین قطرات خون پیکر بی جان مملکتی را که می رفت تا به "دروازه های تمدن بزرگ" برسد را بمکند... تا از پیکر بی جان آنهم چیزی باقی نماند.

0 ❤️

2019-04-18 12:05:24 +0430 +0430

رامین دلاوری دارنده شبکه ماهواره ای ایران بی مرز یک شیاد و کلاه بردار است
او یک شارلاتان است
هیچ تور ارمنستان و ویزا و اقامتی در کار نخواهد بود به محض واریز پول بلاک و از دسترس خارج میشوید
با چه مدرکی و سند و ضمانتی پولتان را به او و به کدام حسابش میریزید،زندگیتان را بر باد ندهید
هیچ احدی نمیتواند برای شما ویزا و اقامت بگیرد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «