با تجربه های ضربدری بگن

1395/04/21

از اونجا که بعضی از دوستان تجربه سکس ضربدری رو دارن اگه دوس دارن بیان اینجا از بهترین خاطرات سکس ضربدری شون بگن و اینکه لذت بخشترین اتفاقی که توی ضربدری براشون افتاده چیه ؟
مثل سکس ضربدری پیش هم یا تو اتاق های جدا ،
ضربدری در مسافرت ،
ضربدری در باغ
ضربدری توی استخر …

28082 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-07-27 23:07:03 +0430 +0430

والا از خدا كه پنهون نيس از شما چه پنهون كه ضربدري كلا چيز خوبيه اما متاسفانه بنده فعلاً خودم تنهام و دختري نيست كه باهاش قرار ضربدري با يه زوج رو بزاريم
ولي اگر زوجي باشه كه وست داشته باشن بيام باهاشون شريك شم
حاضرم

0 ❤️

2017-09-30 15:51:38 +0330 +0330

هرکی دوس داره زن یا خودشو حسابی بگام و آبمو رو کووووووونش بریزم یه پی ام بده لطفا

0 ❤️

2017-09-30 16:31:52 +0330 +0330

هرکی دوس داره آبمو بریزم رو لبای زن خوشکلش و تو چت یا واقعی بکنمش بیاد پی. وی لطفا

0 ❤️

2017-10-10 04:32:03 +0330 +0330
نقل از: mardetanha32
نقل از: mas_elham دوستان عزیز منظور من از این تاپیک فقط این نبوده که بگید خوبه یا بد ، لطف کنید اون لحظه لذت بخش رو برامون تعریف کنید، متاسفانه ما هنوز این کار رو عملی انجام ندادیم اما فک میکنم یکی از لذت بخش ترین لحظات توی سکی ضربدری موقعی هست که زوج ها جاشون رو عوض میکنن و شروع به لخت کردن هم میکنن

فقط یکبار … من و زنم انجامش دادیم با دوستم و زنش … دوستم بشدت زنمو کرد … بااینکه من از کون نکرده بودمش لامصب کیر کلفتش رو کرد تو کون زنم و گریه ش انداخت … جوری کردش که من نگران زنم شدم و با زن دوستم که تو بغلم بود کاری نداشتم … بهترین لحظه ش اول اون لحظه ای بود که دوستم یا دستاش سینه ها زنمو گرفت و مالوند و زنم با خجالت بهم یه نگاه کرد … لحظه ی دوم که بالاترین لذت رو بردم موقعی بود که برخلاف قرارمون که فقط سکس از جلو میخاستیم بکنیم زنمو به پشت خابوند و زنم خاست جیغ بزنه و میگفت که نمیخاد انجامش بده … زنم با نگاه ملتمسانه نگاه من میکرد که مثلا من جلو برم و نذارم که از کون بگادش … اما من فقط نگاه کردم و از هزارم ثانیه هاش و جیغ زدنش زیر بدنش و پاهاشو که لای پاهای زنم گذاشته بود و به زور فرو میکرد لذت بردم … دیدن اینکه یکی زنتو بگاد و زنت جیغ بزنه خیلی لذتبخشه … لذتی که قابل وصف نیست …اما این همه ماجرا نیست … لذت ما همون شب فقط همونجا بود … الان نزدیک ٩ ماه هست که بخاطر اون شب با هم مشکل پیدا کردیم … تو زندگیمون اثر منفی گذاشته … زنم حس میکنه من شوهر ایده الی براش نیستم … منم فکر میکنم زنم پاک نیست … بنظر من انجام ندادنش بهتره … چون ضررها زیادی داره … ولی اگه انصافی بخاییم قضاوت کنیم لذتش در حد المپیک هست … عاااالیه !!

ممنون از خاطره قشنگتون ، واسه منم خوندنش لذت بخش بود حالا چه بررسه به شما که انجامش دادید.
اما فکر میکنم شاید بهتر بود توی جلسات اول مستقیم نرید سر ضربدری تا خانومتون بتونه خودش رو با شرایط جدید وقف بده و روحیه اش خراب نشه ،مثلا اولش با موازی شروع میکردید و چند جلسه ادامه میدادید اگه خود خانومتون ابراز تمایل واسه ضربدری میکرد بعد این کار رو انجام میدادید. امیدوارم این اشتباه به قیمت خراب شدن زندگیتون تموم نشه

0 ❤️

2017-12-18 21:31:21 +0330 +0330
نقل از: mas_elham دوستان عزیز منظور من از این تاپیک فقط این نبوده که بگید خوبه یا بد ، لطف کنید اون لحظه لذت بخش رو برامون تعریف کنید، متاسفانه ما هنوز این کار رو عملی انجام ندادیم اما فک میکنم یکی از لذت بخش ترین لحظات توی سکی ضربدری موقعی هست که زوج ها جاشون رو عوض میکنن و شروع به لخت کردن هم میکنن

فقط یکبار … من و زنم انجامش دادیم با دوستم و زنش … دوستم بشدت زنمو کرد … بااینکه من از کون نکرده بودمش لامصب کیر کلفتش رو کرد تو کون زنم و گریه ش انداخت … جوری کردش که من نگران زنم شدم و با زن دوستم که تو بغلم بود کاری نداشتم … بهترین لحظه ش اول اون لحظه ای بود که دوستم یا دستاش سینه ها زنمو گرفت و مالوند و زنم با خجالت بهم یه نگاه کرد … لحظه ی دوم که بالاترین لذت رو بردم موقعی بود که برخلاف قرارمون که فقط سکس از جلو میخاستیم بکنیم زنمو به پشت خابوند و زنم خاست جیغ بزنه و میگفت که نمیخاد انجامش بده … زنم با نگاه ملتمسانه نگاه من میکرد که مثلا من جلو برم و نذارم که از کون بگادش … اما من فقط نگاه کردم و از هزارم ثانیه هاش و جیغ زدنش زیر بدنش و پاهاشو که لای پاهای زنم گذاشته بود و به زور فرو میکرد لذت بردم … دیدن اینکه یکی زنتو بگاد و زنت جیغ بزنه خیلی لذتبخشه … لذتی که قابل وصف نیست …اما این همه ماجرا نیست … لذت ما همون شب فقط همونجا بود … الان نزدیک ٩ ماه هست که بخاطر اون شب با هم مشکل پیدا کردیم … تو زندگیمون اثر منفی گذاشته … زنم حس میکنه من شوهر ایده الی براش نیستم … منم فکر میکنم زنم پاک نیست … بنظر من انجام ندادنش بهتره … چون ضررها زیادی داره … ولی اگه انصافی بخاییم قضاوت کنیم لذتش در حد المپیک هست … عاااالیه !!

جالب بود

0 ❤️

2017-12-18 21:44:38 +0330 +0330

من که مجردم تاحالانشده انجام بدم که با پارتنرم(دوست دخترم) ضرب یا موازی با کسی داشته باشیم و یا شریک جنسی زوجی باشم هرچندکه خیلی دوست دارم انجام بدم و تجربش کنم
ولی الحق اگه راستشو بخواین کاره درستی نیست،،،،بنظرم عواقب جالبی نداشته باشه واسه زوجین

0 ❤️

2018-01-07 20:52:08 +0330 +0330

من و خانمم توی فانتزی هامون خیلی زیاد در مورد سکس با کس دیگه یا ضربدری صحبت میکردیم و واقعا لذت اون سکس برای هر دو مون خیلی خیلی بیشتر بود.
من تجربه mfm با یه زوج بسیار محترم و خیلی زیبا و خوش هیکل را داشتم. اونا به صورت جدی دنبال این کار بودن و زمانی که من باهاشون mfm انجام دادن یه بار تجربه ضربدری را داشتند که برای من تعریف کردند. البته این را هم بگم که این زوج با یه نویسنده امریکایی در تماس بودند که این نویسنده یه کتاب در مورد انواع فانتزی های سکسی و روابط گوناگون سکسی نوشته بود. در مورد انواع سکس های گروهی و … خیلی باهاشون صحبت کردم و معلوم بود که واقعا مطالعه زیادی دراین زمینه داشتند که به شخصه برای من خیلی جالب و آموزنده بود

0 ❤️

2018-01-07 23:41:31 +0330 +0330

خوش بحالتون که تونستید این کارو انجام بدین و فانتزیتونو عملی کنید
من که نتونستم.اما خیلی دوست
دارم

0 ❤️

2018-01-08 02:13:21 +0330 +0330

سلام من و خانومم mfm داشتیم ۳ بار با یک نفر
خیلی لذت بخش بود لحظهی لب گرفتن زنم با اون و خوردن کس زنم واقعا عالی بود من ک نگاه میکردمو جق میزدم واقعااا حس عالی بود

0 ❤️

2018-01-08 03:02:34 +0330 +0330

سلام ما 33 29 کرجیم دوبار رفتیم سر قرار با یه زوج و رفتیم پارک و تفریح و …اما زمان قرار برای سکس خانومم قبول نکرد .کسانی که عین منن و از کرجن بیان خصوصی راه کار بچینیم و راضی کنیمشون مرسی عزیزان

0 ❤️

2018-01-08 15:10:21 +0330 +0330
نقل از: navid kerman خلاصه کنم من و خانمم الان حدودا سه ساله تو سکسمون انواع فانتزیهارو مرور کردیم و خیال پردازی و خودم mmfبا دوستم انجام دادم البته با ی خانم تهرانی غریب که واقعا لذت بخش بود. ولی وقتی سکسمون تموم شد فکرشم که ایا تحمل خانمم زیر یکی دیگرو بعد ارضا شدن داشته باشم سخت بود.... یبار میخواستم با ی پسر خوشکل گی که الحق کیر کلفت و خوش فرمی داشت با خانمم mmf کنیم ولی یبار اتفاقی با خانمم و دوستش رفتم ی مغازه پسره اونجا در حال کار بود... سریع خودمو زدم به اون راه پریدم بیرون چون اصلا نمیخواستم خانممو ببینه که واقعا حس بدی بود ادم وقتی حشرش بالا میزنه دست به هر کاری میزنه.به تناسب ظرفیتش.... یکی به جق راضی میشه یکی به دختر بچه 7ساله تجاوز میکنه سکس حد مرزی نداره ولی بدون علم و اگاهی و تجربه امکان داره عواقب بسیار ازار دهنده ای داشته باشه که بزرگترینش طرد شدن از طرف خانواده و الالخصوص بچه ادمه... خودم بارها به این فکر کردم که با خانمم تنها بریم تایلند و بزنیم به در عشق حال. اما بازم شک تردید به عواقبش ازار دهنده است اما واقعا از ی جمع سکسی که منو خانمم بتونیم لخت مادر زاد وسطشون قدم بزنیمو راحت باشیم خوشم میاد. چند بارم دوستمو خانمشو که خیلی باهم راحتیمو شوخی داریمو شب خونه نکه داشتمو سعی کردم یجوری حشریشون کنم بیان وارد سکسمون شنو حداقل ی موازی زده باشم ولی الان ده روزه باهاشون قهرمون شده و خدارو شکر میکنم سوتی دستشون ندادیم.... جون هرکی دوست دارین هرکار میکنید از رو عقل و سیاست باشه که زندگیتون طعمه گرگای شهوتی نشه که تجربه تلخی براتون درست میکنن. 1 متاهل نماها که ناموس ندارن2 مجردهای فرصت طلب بی ابرو 3بیمارهای جنسی و اخلاقی4 زن شوهرهای بی احساس بهم 5محدوده افراد اشنا فامیل و دوست که امکان داره دنبال نقطه ضعف شما باشن که اینروزا کم هم نیستن... امیدوارم برا لذتهاتون ارزش و احترام قائل باشید و متفکرانه دنبال هوسی برید که اینم لطف پروردگار به بندشه بدون محدودیت.

سعی کنید هر کار میکنید ی ارتباط انسانی داشته باشید فارغ از هر زنده باد و مرده باد
خخخخخخخ
همه شما شهوتی های مستو دوست دارم
فدای همتون چه زن چه مرد

ممنون بابت اینکه تجربه هاتو گفتی.زنتو از طرف منم بکن.دم گوششم اینو بگو

0 ❤️

2018-01-08 15:12:37 +0330 +0330
نقل از: عرفاااااااااااان سلام من و خانومم mfm داشتیم ۳ بار با یک نفر خیلی لذت بخش بود لحظهی لب گرفتن زنم با اون و خوردن کس زنم واقعا عالی بود من ک نگاه میکردمو جق میزدم واقعااا حس عالی بود

نوش جونتون

0 ❤️

2018-01-31 13:04:25 +0330 +0330

ما هنوز انجامش ندادیم ولی فانتزیشو داریم

0 ❤️

2018-03-14 16:04:29 +0330 +0330

یبار بزار دوستت زنتو بکنه تنهایی و تو هم همزمان زن اونو یه جا دیگه بکن.مشکلت حل میشه

0 ❤️

2018-03-14 17:27:36 +0330 +0330
نقل از: elibanoo سلام...دنبال زوج اهل تهران یا کرج مودب و با فرهنگ بین 30 تا 40 ساله هستیم.من 35 و شوهرم 38 سالشه

ما تهرانیم
ولی مچ شدن با کرجیا کار سختیه
تا حالا با چندین زوج اهل کرج و اطراف هم ملاقات کردیم ولی فاز کرجیا انگاری فرق داره خیلی تو فاز آرایش و تیپ و کلاس ولباس مارک و این جور چیزا هستن یا حداقل اونایی که به تور ما خوردند این مدلی بودن خیلی تو فاز ظاهر و روی کار
برعکس تهرانیها بیشتر به باطن و زیر کار توجه دارن

3 ❤️

2018-03-14 18:57:29 +0330 +0330

کلا حس جالبیه به تجربش می ارزه اما بایدخود زوج جنبه این کار رو داشته باشن

0 ❤️

2018-03-14 20:21:12 +0330 +0330

سلام به زوجهای عزیز…
دقت کردید ، نويسنده های اینجا چون مرد هستن اکثرا… فقط به سکس و لذت و… فکر میکنن… متمرکزن به سکس… در بهترین.حالت اینو.میگن که با موازی شروع کتید و چه و چه و چه…
اما بعنوان زوج با تجربه میگم خدمتتون … خانمهای ایرانی ، غالبا و تقریبا همشون نمیپذیرن که مثل بازيگران پورن رفتار کنن… مگر تحت فشار و.اجباره بداخلاقیهای شوهرشون … که خودش هزاران عوارض داره… پس تنها راه حل برای جلوگیری از هر آسیبی فقط حسه خوبه… اجازه بدید و.شرایطی مهیا کتید که خانومتون در درجه اول و.خودتون به زوج محترمی که قابل اعتماد و با شعورن ، به حس خوبی برسید و.دلی و.عقلی و.حسی و.منطقي بهم علاقمتد بشید… این حالت براي خانونها ایده آله و از سکس لذت فراوان.میبرن و آثار بسیار خوبش را در زندگی میبینید… ممنون

1 ❤️

2018-03-23 21:16:34 +0430 +0430

ما چند بار نصفه نیمه mfm داشتیم واقعا لذت بخشه هنوز زوج منتسب رو پیدا نکردیم متاسفانه. اینجا هم همه فیک هستن

1 ❤️

2018-03-23 21:41:41 +0430 +0430
نقل از: omidazade سلام به زوجهای عزیز.. دقت کردید ، نويسنده های اینجا چون مرد هستن اکثرا... فقط به سکس و لذت و... فکر میکنن.. متمرکزن به سکس.. در بهترین.حالت اینو.میگن که با موازی شروع کتید و چه و چه و چه... اما بعنوان زوج با تجربه میگم خدمتتون ... خانمهای ایرانی ، غالبا و تقریبا همشون نمیپذیرن که مثل بازيگران پورن رفتار کنن.. مگر تحت فشار و.اجباره بداخلاقیهای شوهرشون ... که خودش هزاران عوارض داره.. پس تنها راه حل برای جلوگیری از هر آسیبی فقط حسه خوبه... اجازه بدید و.شرایطی مهیا کتید که خانومتون در درجه اول و.خودتون به زوج محترمی که قابل اعتماد و با شعورن ، به حس خوبی برسید و.دلی و.عقلی و.حسی و.منطقي بهم علاقمتد بشید.. این حالت براي خانونها ایده آله و از سکس لذت فراوان.میبرن و آثار بسیار خوبش را در زندگی میبینید.. ممنون

نظرتون کاملا منطقیه و منم همین نظر رو دارم اما مشکل اینجاست که همه زوج هایی که اینجا هستن همه عجله دارن زودتر برن توی اتاق خواب ، من با چند تا زوج توی این سایت آشنا شدم و چون حوصله فرصت دادن به زوج مقابل رو نداشتن به نتیجه نرسبدیم

0 ❤️

2018-04-04 20:37:51 +0430 +0430

چرا نمیشه بهتون پیام داد؟
چجوری میتونیم باهاتون آشنا بشیم

0 ❤️

2018-04-19 23:34:05 +0430 +0430

سلام. من خودم ب شخصه به این نوع از سکس و حتی ام اف ام علاقه. دارم. ولی متاسفانه هنوز نتونستم با دختری درمیون بزارم این مسئله رو. خیلی دلم میخواد با همچین دختری ازدواج کنم

0 ❤️

2018-04-22 22:48:57 +0430 +0430
نقل از: Mehran 1390
نقل از: omidazade سلام به زوجهای عزیز.. دقت کردید ، نويسنده های اینجا چون مرد هستن اکثرا... فقط به سکس و لذت و... فکر میکنن.. متمرکزن به سکس.. در بهترین.حالت اینو.میگن که با موازی شروع کتید و چه و چه و چه... اما بعنوان زوج با تجربه میگم خدمتتون ... خانمهای ایرانی ، غالبا و تقریبا همشون نمیپذیرن که مثل بازيگران پورن رفتار کنن.. مگر تحت فشار و.اجباره بداخلاقیهای شوهرشون ... که خودش هزاران عوارض داره.. پس تنها راه حل برای جلوگیری از هر آسیبی فقط حسه خوبه... اجازه بدید و.شرایطی مهیا کتید که خانومتون در درجه اول و.خودتون به زوج محترمی که قابل اعتماد و با شعورن ، به حس خوبی برسید و.دلی و.عقلی و.حسی و.منطقي بهم علاقمتد بشید.. این حالت براي خانونها ایده آله و از سکس لذت فراوان.میبرن و آثار بسیار خوبش را در زندگی میبینید.. ممنون

نظرتون کاملا منطقیه و منم همین نظر رو دارم اما مشکل اینجاست که همه زوج هایی که اینجا هستن همه عجله دارن زودتر برن توی اتاق خواب ، من با چند تا زوج توی این سایت آشنا شدم و چون حوصله فرصت دادن به زوج مقابل رو نداشتن به نتیجه نرسبدیم

طرف اومده تو تلگرام بعد از سلام میگه عکس همسرت رو بفرست میگم یواشتر صبر کن اسمتو اول بگو دو کلام ببینم کجا، کی، چی هستی اصلا میتونیم با هم باشیم، خلاصه گشتم نبود نگرد نیست

2 ❤️

2018-04-22 22:52:28 +0430 +0430
نقل از: elibanoo سلام...دنبال زوج اهل تهران یا کرج مودب و با فرهنگ بین 30 تا 40 ساله هستیم.من 35 و شوهرم 38 سالشه

ایدی تل بزار تو خصوصی

0 ❤️

2018-07-01 10:46:04 +0430 +0430

من زنم باضربدری موافقت نمیکنه ولی میشه ۲به ۱ حالشو برد

1 ❤️

2019-05-04 23:04:36 +0430 +0430

منو همسرم خیلی فانتزی ضربدریو داریم ولی بخاطر استرس اولش ترجیه دادیم یه بار mfm تجربه کنیم که خیلی راضی بود و راضیه به ضرب الان ولی کو زوج واقعی پایه…

1 ❤️

2020-11-22 10:13:13 +0330 +0330

↩ Xmehranmehran
Ma ham fantasisho dashtim vali baghei na hanooz

0 ❤️

2021-01-03 12:25:32 +0330 +0330

به نظرم سرتاسرش لذته ولی خب متاسفانه اینجا یکم گندش و دراوردن و خیلیا الکی میگن ، طرف فقط فانتزیشو داره حتی زنشم راضی نشده باز میگه ضربدری میخاد. ولی ب نظرم چیزی ک تجربه کروم از نظر من بهترین لذت سکس ام اف ام که همسر اون زن واچینگ کنه

0 ❤️

2021-01-09 21:48:26 +0330 +0330

↩ shayan.gy
چجوری خانومتو راضی کردی

0 ❤️

2023-01-03 01:46:23 +0330 +0330

ما با سه زوج تجربه داشتیم
آخری خیلی عالی بود و چندین بار تکرار شد
ولی بنا به دلایلی دیگه ادامه ندادیم
حالا دنبال زوج پایه دیگری هستیم

0 ❤️

2024-01-26 16:39:37 +0330 +0330

ضربدری عالیه
موفق شدیم با دو تا زوج دیگه هم اوکی بشیم تا حالا با ۵ زوج مختلف تجربه داشتیم
اگر زوج خوبی پیدا کنیم، باز هم ادامه میدیم

0 ❤️

2024-01-28 06:21:55 +0330 +0330

↩ Sexilife
دقیقا

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «