با کدوم آهنگ و خواننده خاطره دارین؟؟

1397/05/17

آهنگ و موزیک های بی کلامِ زیادی هستن که همه ما با اون خاطره داریم و بابعضی از اونا شاد و با بعضی دیگه غمگین میشیم،بعضیاش نوستالوژی مکان و زمانِ خاصی رو به ما القا میکنه و حتی برخی دیگه یادآورِ افرادی میشه که دیگه در کنارمون نیستن.
در کل موسیقی جلابخشِ روحِ انسانِ
که به دفعات تأثیرِ مثبت اون تو زندگی همه ثابت شده و بعضأ برخی از سبک های موسیقی تأثیراتِ بدی گذاشته،
به شخصه هدف از ایجاد این تاپیک اشتراک گذاری موزیک های خاطره انگیز زندگیمون و یا معرفی موسیقی های خوب و لذت بخش به همین دیگه است با هر نوع سبک و سلیقه ای.
خودم علاقه شدیدی به موزیک راک و بلوز دارم و گاهی اوقات نیو ایج و پاپ سنتی و کلاسیک هم گوش میکنم،شما چطور؟

1645 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-09 21:17:56 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4
نقل از: 12Arezoyeazad
نقل از: Deadlover4 تقدیر و انتخاب شادمهر...گاهی حتی اشکمو در میاره...

درخت ابی،دولدور از عدنان،خیلی از اهنگای شاهین مثل (اینگونه) و…

ای جان اره قشنگن، ولی یه درختِ سربلند و خیلی ی زمانی گوش میدادم،شاهین اهنگ دردِ شخصی رو خیلی دوستداشتم
باتمام وجود غمگینم
مثل وقتی که زن نمیباز
لوله تریاک زیر این تختِ
ترک اعتیاد واقعأ سخته…
یادش بخیر تو بدترین شرایط زندگی اینو گوش دادم

درخت داستان خود منه…منم و سیگار و تکرار و تکرار…

ببخشید ولی اون (نمیسازه) هستش…نگفتمت نرو،ارام و اینگونه اش هم واقعا خاصن…

اسم اهنگش داداش دردشخصیِ ترانه سراشم افشین مقدم،نمیسازه کدومه؟نگفتمت نرو که داستان شاهین درموردیغماگلرویی که دستگیرش کردن بود وعالی

نمیبازه نه،نمیسازه!منظورم این بود!

راس میگی اون تیم نمیبازه بود و زن نمیسازه مرسی داش میتی (blush)

1 ❤️

2018-08-09 21:25:16 +0430 +0430
نقل از: qazvini
نقل از: qazvini موسیقی همه زندگیمه نمیتونم اسم ببرم اصلا.ولی یه آهنگ یا بهتر بگم سولوی یه آهنگ مسیر زندگیمو عوض کرد.سولوی comfortably numb.دیوانه وار عاشق دیوید گیلمورم.به غیر از پینک فلوید لدزپلین,متالیکا,کویین,گانز اند روزز(با استایل تکرار نشدنی اسلش),بیتلز,بی بی کینگز,استاد اریک کلپتون و خیلیای دیگه که انقد زیادن نمیشه اسم برد.به طور کلی موسیقی مورد علاقم موسیقیه دهه های 90-60 میلادیه.

اریک کلاپتون یادم رفته بود،لبه تاریکی و لیلاشو خیلی گوش میدادم،استینگ و متالیکا که نگو…

این آهنگارو از اریک کلپتون گوش بده حتما(اگه احیانا گوش ندادی البته) circus,tears in heaven,old love,autumn leaves,my valentine(feat Paul McCartney) که 2تای اولو واسه پسرش که تو بچگی مرد خونده.circus مربوط به آخرین شب زندگی پسرشه که با هم رفته بودن سیرک.

مرسی دوست عزیز گوش دادم بعداز مرگ جیمی هندریکس هم انگار با جان لنون بود یا باب دیلن زد،خیلی هستن خداونگارشونم که بنظرمن واترز و گیلمور که حرف ندارن
البته گری مور نمیشه ازش گذشت

2 ❤️

2018-08-09 21:27:20 +0430 +0430
نقل از: Sassanid-Knight بنده از اونجایی که خیلی نوستالژیک هستم بین موزیک های قدیمی از موزیک باد و جیغ اثر انیو موریکان خعلی خوشم میاد که اتفاقا بعدش هم شد موزیک تم فیلم حرفه ای تقابل این دو اثر بیاد موندی و نوستالژی چیزیه که باعث میشه من حداقل این فیلم رو یک بار در ماه نگاه کنم

وای اره جفت حرفه ای ها باحال بود با موزیک سحر کننده اش
نخ سوزن ژان رنو و مرگش

1 ❤️

2018-08-09 21:28:58 +0430 +0430
نقل از: ghognos

تمام ترانه های سروده شده روزبه بمانی(بیشترشو داریوش خونده)

/عادت شادمهر

روبه تو سجده میکنم
داریوش واقعا تعریف نداره،
هرجا چراغی روشنِ اونم فک کنم مال روزبه بمانی درسته؟

0 ❤️

2018-08-09 21:45:37 +0430 +0430
نقل از: Sassanid-Knight
نقل از: Sassanid-Knight بنده از اونجایی که خیلی نوستالژیک هستم بین موزیک های قدیمی از موزیک باد و جیغ اثر انیو موریکان خعلی خوشم میاد که اتفاقا بعدش هم شد موزیک تم فیلم حرفه ای تقابل این دو اثر بیاد موندی و نوستالژی چیزیه که باعث میشه من حداقل این فیلم رو یک بار در ماه نگاه کنم

وای اره جفت حرفه ای ها باحال بود با موزیک سحر کننده اش
نخ سوزن ژان رنو و مرگش

ببینم تو واقعا فیلم The professional 1981، با بازی jean Paul رو دیدی؟ باور نکردنیه

به چی فک کردی.باو، پس برو یسر به تاپیک بهترین فیلم من بزن خیر سرم یپا ایچکاکم ?
صحنهشهوانی اخرجفتشون بینظیر بود اون رو باند هلکوپتر اون یکی بمب به بدن و...

1 ❤️

2018-08-10 04:28:55 +0430 +0430
نقل از: ghognos

تمام ترانه های سروده شده روزبه بمانی(بیشترشو داریوش خونده)

/عادت شادمهر

روبه تو سجده میکنم
داریوش واقعا تعریف نداره،
هرجا چراغی روشنِ اونم فک کنم مال روزبه بمانی درسته؟

بله دوست من فوق العادس همشون با ی سرچ تمام ترانه های ایشون میاد واقعا یکی از ترانه سراهای توانا هستند

1 ❤️

2018-08-10 05:47:37 +0430 +0430

ای جان اره قشنگن، ولی یه درختِ سربلند و خیلی ی زمانی گوش میدادم،شاهین اهنگ دردِ شخصی رو خیلی دوستداشتم باتمام وجود غمگینم مثل وقتی که زن نمیباز لوله تریاک زیر این تختِ ترک اعتیاد واقعأ سخته.. یادش بخیر تو بدترین شرایط زندگی اینو گوش دادم

درخت داستان خود منه...منم و سیگار و تکرار و تکرار...

ببخشید ولی اون (نمیسازه) هستش...نگفتمت نرو،ارام و اینگونه اش هم واقعا خاصن...

اسم اهنگش داداش دردشخصیِ ترانه سراشم افشین مقدم،نمیسازه کدومه؟نگفتمت نرو که داستان شاهین درموردیغماگلرویی که دستگیرش کردن بود وعالی

خواهش میکنم عزیز...

بعضی اهنگاشو انقدر گوش کردم که حفظم...

1 ❤️

2018-08-11 17:17:03 +0430 +0430

ای جان اره قشنگن، ولی یه درختِ سربلند و خیلی ی زمانی گوش میدادم،شاهین اهنگ دردِ شخصی رو خیلی دوستداشتم باتمام وجود غمگینم مثل وقتی که زن نمیباز لوله تریاک زیر این تختِ ترک اعتیاد واقعأ سخته.. یادش بخیر تو بدترین شرایط زندگی اینو گوش دادم

خواهش میکنم عزیز...

اره مخصوصأ سروده های فاطمه اختصاری و مهدی موسوی البته پونز گلرویی هم خوب بود

2 ❤️

2018-08-11 20:00:21 +0430 +0430

خاطره با موزیک زیاد دارم. با بعضیاشون با دوستانم خاطره دارم با یه چندتایی تصادف کردم.خیلیاشونم تو تنهایی گوش دادم. معمولا برای هرکاری موزیک میذارم حتی مطالعه و خواب! جالبه که اگه موزیک قط بشه از خواب بیدار میشم!
اما آهنگ قدیمی از “معین” به نام “راز” رو بیشتر از یک سال رو ریپیت گوش دادم. همیشه میگم اگه روزی به کما رفتم شاید این آهنگ برم گردونه. یه بار امتحانش کن.

1 ❤️

2018-08-11 20:02:11 +0430 +0430

خواهش میکنم عزیز...

شاهین عالیه حال این روزام آهنگ “بگا مگا” شه…

2 ❤️

2018-08-11 20:05:40 +0430 +0430

با تمام آهنگ های هایده و داریوش خاطره دارم ? نیاز فریدون فروغی حس جالبی بهم میداد…آهنگای فرهاد:گنجشکک ایشی مشی و توام مومن نبودی در حریم ما(اسم ترانه اش یادم نیس)…شاهین نجفی هم ک نگم برات مخصوصا آهنگ های با تم همجنسگرایی با سروده های موسوی بزرگ

3 ❤️

2018-08-11 20:20:47 +0430 +0430
نقل از: sami_sh با تمام آهنگ های هایده و داریوش خاطره دارم ? نیاز فریدون فروغی حس جالبی بهم میداد...آهنگای فرهاد:گنجشکک ایشی مشی و توام مومن نبودی در حریم ما(اسم ترانه اش یادم نیس)...شاهین نجفی هم ک نگم برات مخصوصا آهنگ های با تم همجنسگرایی با سروده های موسوی بزرگ

اسم اهنگش اوار بود خیلیم دیونه ای، من نیازم تورو هررزو دیدنه میبینم صورتتو تو اینه فریدون اونم خیلی قشنگ بود،سدمهدی موسوی رو یادش بخیر یبار تو یه محفل خصوصی دیدمش قبل از نروژ رفتنش،این بشر خیلی مُخِ :-*

1 ❤️

2018-08-12 00:03:48 +0430 +0430

سدمهدیِ
ناگهان زنگ می زند تلفن، ناگهان وقت رفتنت باشد…
مرد هم گریه می کند وقتی سر ِ من روی دامنت باشد
بکشی دست روی تنهاییش، بکشد دست از تو و دنیات
واقعا عاشق خودش باشی، واقعا عاشق تنت باشد
روبرویت گلوله و باتوم، پشت سر خنجر رفیقانت
توی دنیای دوست داشتنی!! بهترین دوست، دشمنت باشد
دل به آبی آسمان بدهی، به همه عشق را نشان بدهی
بعد، در راه دوست جان بدهی… دوستت عاشق زنت باشد!
چمدانی نشسته بر دوشت، زخم هایی به قلب مغلوبت
پرتگاهی به نام آزادی مقصد ِ راه آهنت باشد
عشق، مکثی ست قبل بیداری… انتخابی میان جبر و جبر
جام سم توی دست لرزانت، تیغ هم روی گردنت باشد
خسته از «انقلاب» و «آزادی»، فندکی درمیاوری… شاید
هجده «تیر» بی سرانجامی، توی سیگار «بهمنت» باشد

0 ❤️

2018-08-12 12:16:11 +0430 +0430

خیلی.سعی کردم اینجا موزیک اپلود کنم که متأسفانه بخاطر نت مبارکمون نشد،ولی خب اسم خواننده ونام تک آهنگ یاالبومِ موزیک های بینظیر و نوستالوژی از سمت خودمو میزارم باشد که باقی دوستان هم بگذارند... تا در تقسیم نوستالوژیک های هم شیراتوپیک باشیم ? ?

0 ❤️

2018-08-12 18:38:50 +0430 +0430

پاپ ایرانی؛ موزیک زیبای سوغاتی بانو هایده موزیک زیبای دلِ من از داریوش آهنگِ یاور همیشه مومن داریوش موزیک روزای روشن خداحافظ هایده موزیک راک؛ ,U_trun LiliازAaron استاد گری موریthe prophet

0 ❤️

2018-08-14 01:56:15 +0430 +0430

استاد بزرگ سیاوش قمیشی و بعدش ابی و فرامرز اصلانی تو جدیدا هم شادمهر عقیلی

1 ❤️

2018-08-18 17:34:42 +0430 +0430

انریکه ایگلسیاس و جیپسی کینگز ایناهم تو دوره ای عالی بودن

باب مارلی بیبی کینگ

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «