بختك !!! حس نزديك به مرگ؟

1397/10/29

سلام دوست عزيز تاحالا بختك افتاده روت؟
خودم يبار تجربش كردم حدود 20 ثانيه طول كشيد و البته ترسناك بود حس كردم مردم. نفسم بزور بالا ميومد و فقط چشام تكون ميخورد فلج شده بودم انگار يه نفر نشسته بود رو سينم خلاصه تجربه كوتاه ترسناك وجالبي بود اطلاعات تكميلي و دقيقتر رو دوستان به سمع و نظر شما خواهند رسانيد تا ساعاتي ديگر . سپاس از همراهيتون دوستان…

1639 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-09 10:09:07 +0330 +0330

نقاشیشو دیدی ؟

بختک، هنری فوسلی، ۱۷۱۸

البته الان همه میدونن یه نارسایی موقت قلبی ست

0 ❤️

2019-03-09 10:10:49 +0330 +0330
نقل از: leyliAAA خوشبــــحالت که یبار تجربه کردی.. من خیلی زیاد دچارش میشم :(

رو شام تجدید نظر کن
به پهلو بخواب

0 ❤️

2019-03-09 12:55:42 +0330 +0330
نقل از: Martianboy من یه بار این اتفاق برام افتادم بعد یادمه که توی یه اتاقی بودم افتاده بود دنبالم سگ بعد حرصم گرفت گفتم می کنمت کسکش افتادم دنبالش عین سگ ترسیده بودما ولی افتادم دنبالش اونم فرار کرد بعدش پا شدم 🙄 (dash)

خدا رو شكر به خير گذشته

0 ❤️

2019-03-09 12:57:56 +0330 +0330
نقل از: Lostpiece

نقاشیشو دیدی ؟

بختک، هنری فوسلی، ۱۷۱۸

البته الان همه میدونن یه نارسایی موقت قلبی ست

آره ديدم نقاشيشو شبيه يه هيولا با سر گرگ تقريبا ميشه گفت.

0 ❤️

2019-03-19 07:47:47 +0330 +0330

من هفته ای دو تا سه بار بختک روم میوفته ولی میگن دلیل اصلیش تنظیم نبودن ساعت خوابه

0 ❤️

2019-03-19 08:06:20 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: hot_boy.1990
نقل از: warmestblue
نقل از: AssEater69 وقتی ما می‌خوابیم، ارتباط مغز با ماهیچه ها قطع میشه. یعنی فلج میشیم،‌به‌همین دلیل وقتی خواب میبینیم اصلا حرکتی نداریم حالا هرچه قدرم توی خوابی که می‌بینیم در‌ حال تحرک باشیم. حالا‌این حالت بختک زمانی پیش میاد که به هر دلیلی ‌‌‌‌‌‌‌‌وسط مرحله‌ی‌‌REM خواب که همون مرحله ‌‌‌ی‌ خواب دیدن و فلجی هست بیدار بشیم. در حالت مغز بیدار شده ولی هنوز ارتباط ‌‌‌با ماهیچه ها بر قرار نشده‌. خیلی وقتا وسط یه خواب ترسناکی از خواب میپریم و‌ این حالت اتفاق میوفته. اصطلاح این پدیده در انگلیسی Sleep Paralysis هست. هیچ گونه خطری هم نداره فقط ترسناک هست

منم اینو شنیدم به خرافات هم اعتقاد ندارم ولی سوال اینجاست که اگه در خواب بدن فلج موقت میشه پس چجوری توی خاب غلت میزنیمو جابه جا میشیم؟؟ این واسم خیلی عجیبه چون درصورتی که این حرف درست باشه نباید بتونیم تو خواب جابه جا بشیم مثل همون حالت که کلا حرکت غیر ممکنه. خیلی عجیبه

من که نتونستم جابه جا شم کلا بی حرکت بودم و تو خواب بیداری

آره فقط چشم و گوش كار ميكنه و تنفس سنگين ميشه

دقیقا حتی گردنم نمیچرخه چه برسه به حرکت

من زیاد دچار این حالت میشم یبار تو خونه دوستم خوابیده بودم اون صبح برام تعریف کرد گفت دیشب تو خواب صداهای وحشناکی از خودت در میاوردی بیشور بجای اینکه منو بیدار کنه فرار کرده بود 🙄

0 ❤️

2019-03-19 08:11:33 +0330 +0330

من قبلا دوبار تجربه کرده بودم ولی اخیرا یکبار دیگه سره صبح یک مدته کوتاهی شدم

اولین بارش از همه طولانی تر بود ولی خوبیش این بود صبح بود و مادرم رو میدیدم داره میره صبحونه درست کنه ولی نه میتونستم حرف بزنم نه کاری کنم فقط چشمام تکون میخورد
هر کسی تو زندگیش حداقل یکبار تجربه میکنه تا اونجا که میدونم

0 ❤️

2019-03-19 08:41:24 +0330 +0330
نقل از: Godfather20
نقل از: AssEater69 وقتی ما می‌خوابیم، ارتباط مغز با ماهیچه ها قطع میشه. یعنی فلج میشیم،‌به‌همین دلیل وقتی خواب میبینیم اصلا حرکتی نداریم حالا هرچه قدرم توی خوابی که می‌بینیم در‌ حال تحرک باشیم. حالا‌این حالت بختک زمانی پیش میاد که به هر دلیلی ‌‌‌‌‌‌‌‌وسط مرحله‌ی‌‌REM خواب که همون مرحله ‌‌‌ی‌ خواب دیدن و فلجی هست بیدار بشیم. در حالت مغز بیدار شده ولی هنوز ارتباط ‌‌‌با ماهیچه ها بر قرار نشده‌. خیلی وقتا وسط یه خواب ترسناکی از خواب میپریم و‌ این حالت اتفاق میوفته. اصطلاح این پدیده در انگلیسی Sleep Paralysis هست. هیچ گونه خطری هم نداره فقط ترسناک هست

منم اینو شنیدم به خرافات هم اعتقاد ندارم ولی سوال اینجاست که اگه در خواب بدن فلج موقت میشه پس چجوری توی خاب غلت میزنیمو جابه جا میشیم؟؟ این واسم خیلی عجیبه چون درصورتی که این حرف درست باشه نباید بتونیم تو خواب جابه جا بشیم مثل همون حالت که کلا حرکت غیر ممکنه. خیلی عجیبه

من زیاد دچار این حالت میشم یبار تو خونه دوستم خوابیده بودم اون صبح برام تعریف کرد گفت دیشب تو خواب صداهای وحشناکی از خودت در میاوردی بیشور بجای اینکه منو بیدار کنه فرار کرده بود 🙄

بختك بيوفته روت خودت متوجه ميشي اون بختك نبوده احتمالا

0 ❤️

2019-03-19 08:48:47 +0330 +0330
نقل از: Moamin0098 برای منم اتفاق افتاده و نمیتونی حرکت کنی و صدا و نفستم در نمیاد

آره دقيقا

1 ❤️

2019-03-19 09:01:56 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990
نقل از: Godfather20

بختك بيوفته روت خودت متوجه ميشي اون بختك نبوده احتمالا

دلیل اصلیش اینه که یک نیمکره ی مغز که هوشیاری در اختیار داره بیداره و نیمکره ی دیگه که اعمال فیزیکیرو در اختیار داره خوابه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «