برای شریک جنسی و عاطفی مون چی کار کنیم؟

1400/02/16

سلام به دوستان عزیزم 🌷 امیدوارم اوقاتتون خوب و خوش باشه:)

من می خواستم به طور خلاصه چند مورد از مهم ترین مسایلی که به نظرم خیلی خوبه و لازمه که توی روابط متاهلی یا کلا روابط عاطفی رعایت بشه رو بهتون بگم و خواهش کنم اگه شما هم چیزی به ذهنتون می رسه برامون بنویسین 🌸

1- مسئولیت پذیری: از همه جهت، مخصوصا مسئولیت اشتباهاتمون رو پذیرفتن. از من می شنوین همیشه اول خودتونو مقصر بدونین نه طرف مقابل رو! اون وقت تغییرات جالبی رو توی خودتون و رابطه خواهید دید :)

2- احترام گذاشتن: به همدیگه در هر شرایطی باید احترام بذاریم مخصوصا وقتی عصبانی هستیم! نباید اجازه بدیم احساس خشم ما جلوی احساس علاقه مون رو بگیره. همیشه سعی کنید خوبی های طرف مقابل رو به یاد بیارید.

3- اولویت اول قرار دادن پارتنر: بذارین یه مثال خیلی ساده بزنم براتون؛ اگه علاقه به گوش دادن موسیقی داشته باشین، اون زمانی که بتونین در لحظه ی اوج آهنگ مورد علاقه تون، جواب تماس پارتنرتون رو بدین اون وقت شما تونستین ایشون رو در اولویت قرار بدین :)) …البته این یه نمونه ی ساده بود ولی بهتون قول میدم در طولانی مدت، این یکی از سخت ترین موارده که باید بهش پایبند باشیم! حتی وقتی حوصله خودمونم نداریم :/

4- حرف زدن از خواسته ها: حتما باید هر دو نفر بتونن از خواسته هاشون صحبت کنن و باید مراقب افرادی که عادت به حرف زدن ندارن باشیم چون به عنوان پارتنرشون نباید بذاریم سکوت کنن. تشویقشون کنیم به صحبت کردن و هرگز مسخره یا سرزنششون نکنیم.

5- طبق زبان عشق فرد مقابل ابراز علاقه کردن: البته ممکنه نظریه ی درستی نباشه ولی آقای گری چاپمن توی کتابشون 5 زبان اصلی عشق رو اینطور دسته بندی کردن: اول، کلام تایید آمیز. دوم، وقت گذراندن با یکدیگر. سوم، خرید هدیه. چهارم، کمک کردن به همدیگر و پنجم، تماس فیزیکی.
ایشون عقیده دارن که افراد مختلف اولویت های مختلفی توی زبان عشقشون دارن و پارتنرها باید زبان عشق همدیگه رو بلد باشن تا به طور موثر با هم ارتباط برقرار کنن.

6- رابطه جنسی: اینم که دیگه نیاز به توضیح زیادی نداره! دو طرف باید همدیگه رو از این جهت تامین کنن حتی اگه یکیشون سرد باشه، باید حواسش به طرف مقابل که حسابی هات هست باشه!! و چیزی کم نذاره براش :)

امیدوارم خسته نشده باشین. ممنونم از همراهیتون❤ اگه انتقاد یا موردی به ذهنتون رسید بفرمایید چون خیلی از شنیدنش خوشحال میشم🌸🌸🌸

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-05-14 21:54:39 +0430 +0430

↩ negar93
اینی که شما میگین واقعا بد عادتیه که حتما ما باید یه چیزی رو به سختی بدست بیاریم تا برامون ارزش داشته باشه … ولی متاسفانه هست و باهاتون موافقم ( البته من خداروشکر تا حد زیادی اینجوری نیستم و خودم روی چیزایی ک دارم ارزش میزارم )

خواهش میکنم و ممنون برای ارزوی خوبتون 🌹

2 ❤️

2021-05-14 22:09:09 +0430 +0430

↩ Arha66
بعضی خانوما اینطوری هستن ولی خب خیلیا هم نه.
مرسی از نظرتون

1 ❤️

2021-05-14 22:27:03 +0430 +0430

↩ Arha66
دوست گرامی من خودم دخترم! از جواهر هم خوشم نمیاد :)
ملاک و معیار انسان های عاقل و فهمیده برای خوشبختی و خوشحالی جواهرات نیست.
متاسفم که اطرافتون بیشتر کسانی هستن که فقط پول و جواهر رو ارزش می دونن

1 ❤️

2022-01-27 23:21:21 +0330 +0330

بله درست است . در سکس تکرار باشد به خیانت میرود . متشکرم . 🙏

1 ❤️

2022-01-27 23:39:52 +0330 +0330

↩ عیـاش
مرسی از لطف و توجه شما 🙏🙏🌸🌸

0 ❤️

2022-01-27 23:49:27 +0330 +0330

درود
شاد باشی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «