بزرگترین آرزوتون این روزا

1397/10/08

سلام به همگی
این تاپپیک خیلی جدیه (wanking)
میخوام بپرسم
این روزا چی حالتونو خوب میکنه

4009 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-12-29 12:22:48 +0330 +0330
نقل از: روح بیمار درحال حاضر پاس کردن واحدها با نمرات بالا ولی با کمترین تلاش ?

روح جان خیلی گشادی میدونستی؟

1 ❤️

2018-12-29 13:37:35 +0330 +0330

من نمیدونم اینایی که میخوان از شرّ فساد رژیم اسلامی خلاص بشن، و از طرف دیگه دلشون جنگ هم نمیخواد، تا حالا پیش خودشون فکر کردن که با خودشون چند چندن؟؟

امید شماهایی که با بنده ساز مخالف زدین به چیه؟؟ نکنه توقع دارید دولت اسلامی دلش به حال و روزتون بسوزه و همه یهویی از دَم استعفا بدن و بگن **بفرمائید ما رفتیم! مملکت بمونه دست شما؟ **(dash)

من همیشه گفتم باز هم میگم⬇

اگر هم زندگی تو این خراب شده رو دوست دارین، پس از فردا برید پست سر امام خامنه نماز بخونید، چون ظاهراً براتون امنیت آورده و جونتون در خطر نیست!

البته با صرف نظر از بی کفایتی اینها در اداره کشور و تولید پراید بی کیفیت و کشته شدن تو سوانح رانندگی و یخ زدن هموطنهای کرمانشاهیمون و سرطان گرفتن از امواج پارازیت و بیکاری و گورخوابی و …

اگر میتونید چشمهاتونو به این موارد بالا ببندید، خب اصلاً شما نیازی به رفاه ندارید! همینها بمونن. جنگ هم لازم نیست :|

3 ❤️

2018-12-29 13:43:14 +0330 +0330

یادم نمیاد تو زندگیم آرزویی بوده باشه، اگرم بود با تلاشم بهش رسیدم.

4 ❤️

2018-12-29 13:46:23 +0330 +0330
نقل از: deleshekasteh2018 اینکه سفید برفی یه بار دگ باهام بچته فقط همینو میخوام ازخدا :(

اگه منظورت کاربری سفید برفیه با این کارت داری تو سایت معذبش میکنی پس بهتره تمومش کنی.

در ضمن وکیل مدافع این خانوم نیستم فقط دارم بهت میگم کارت اشتباهه.

2 ❤️

2018-12-29 16:36:01 +0330 +0330
نقل از: سفیدبرفی74

دوسدارم یه روز بیدارشم هیچ اتفاق بدی نیفته تو ایران.،هیچکس نمیره،هیچ تصادفی اتفاق نیفته،هیشکیم مریض نباشه،همه باهم خوب باشن ،همه از ته دل شاد باشن،ایناحالمو خوب میکنن:(((

یادم رفت بگم دلار هم بیاد پایین،

چه عجب یه پست درست درمان زدی (clap)

0 ❤️

2018-12-29 16:40:22 +0330 +0330
نقل از: ترومن

آرزوی من اینه که ترامپ هر چه زودتر حمله کنه تا رژیم اسلامی سقوط کنه و این بساط فساد و فلاکت و بخور بخور نخاله زاده ها جمع بشه!

دداداش فک میکنی با جنگ مشکلی حل میشه نخیر مشکلاتمون بیشتر میشه ،جنگ بشه همه انسانهای بدبخت بیچاره هستن که به فنامیرن،پولدارا و سیاستمدارا وکساییکه سر قدرت هسستند هزارتا سوراخ موشو پیدا میکنن و بعداز اینکه اوضاع اروم شه سروکلشون پیدا میشه

1 ❤️

2018-12-29 16:44:21 +0330 +0330
نقل از: zoj_nabarvar1 ارزوم اینه که یه بچه سالم خدا بهمون بده خانمم خیلی دوس داره البته زن پاکو معصومی هست و یقین دارم هیچ گناهی نکرده تا حالا این منم ک دارم گناه میکنم ولی نمیتونم خودمو تغییر بدم، ارزو اولم اینه ک اصلاح بشم و دوم اینکه خدا بهمون فرزندی بده ک سالمو صالح باشه

اخی واقعا،امیدوارم آرزوهات براورده بشه ولی درمورد بچه دارشدن خدممتت عرض کنم یع نگاهی بقیمت پوشک و لباس بچه و…بندازی بد نیست بازم هرجور خیروصلاحه برات ارزو میکنم

1 ❤️

2018-12-29 16:45:22 +0330 +0330
نقل از: fognight سرزمینم به ازادی برسه کار فراون بشه ومردم در رفاه قرار بگیرن.وجوانان سرزمینم خوشبخت بشن... گرچه از من گذشت

آمین

2 ❤️

2018-12-29 16:47:40 +0330 +0330
نقل از: Dragon_Ghost یادم نمیاد تو زندگیم آرزویی بوده باشه، اگرم بود با تلاشم بهش رسیدم.

چه پسری،گل پسره، آفرین (clap)

1 ❤️

2018-12-29 16:52:16 +0330 +0330
نقل از: Dragon_Ghost
نقل از: deleshekasteh2018 اینکه سفید برفی یه بار دگ باهام بچته فقط همینو میخوام ازخدا :(

اگه منظورت کاربری سفید برفیه با این کارت داری تو سایت معذبش میکنی پس بهتره تمومش کنی.

در ضمن وکیل مدافع این خانوم نیستم فقط دارم بهت میگم کارت اشتباهه.

اذیتش نکن گناه داره،کاری میکنی از اینجا فرارکنه گفته باشم

1 ❤️

2018-12-29 16:55:23 +0330 +0330
نقل از: SLAVE202020

آرزوی من اینه که ترامپ هر چه زودتر حمله کنه تا رژیم اسلامی سقوط کنه و این بساط فساد و فلاکت و بخور بخور نخاله زاده ها جمع بشه!

یعنی تو چقدر بیشرف هستی عوضی . که به این راحتی داری صحبت از حمله نظامی به وطنت و کشته شدن هم وطن هات رو میکنی . این آرزو رو تو و احمق هایی مثل تو به گور خواهند برد . تف به غیرت نداشته ات . خاک بر سرت . بدبخت بی هویت و بی ریشه

دوست عزیز توهین چرا میکنی هرکس یه نظری داره،منم تاچند وقت پیش همین نظر و داشتم از بس که متنفر بودم ازشون ،ولی توهین کارخوبی نیست،افرین

1 ❤️

2018-12-29 18:02:27 +0330 +0330
نقل از: SLAVE202020

یعنی تو چقدر بیشرف هستی عوضی . که به این راحتی داری صحبت از حمله نظامی به وطنت و کشته شدن هم وطن هات رو میکنی . این آرزو رو تو و احمق هایی مثل تو به گور خواهند برد . تف به غیرت نداشته ات . خاک بر سرت . بدبخت بی هویت و بی ریشه

آخه شاسکول! آخه مونگول! 🙄

چرا واس من قرعان تلاوت میکنی؟ حرف حساب داری بزن وگرنه ببند اون زیپُّ

همینم مونده یه برده شاش خور واس من از هویت و شرف و غیرت سخنرانی کنه! ?

برو یه فکری به حال اربابات کن بدبخت (wanking) ?

2 ❤️

2018-12-29 18:03:28 +0330 +0330

یه کیر یا ارباب خانوم

0 ❤️

2018-12-29 18:08:10 +0330 +0330
نقل از: Nimnima1990

دداداش فک میکنی با جنگ مشکلی حل میشه نخیر مشکلاتمون بیشتر میشه ،جنگ بشه همه انسانهای بدبخت بیچاره هستن که به فنامیرن،پولدارا و سیاستمدارا وکساییکه سر قدرت هسستند هزارتا سوراخ موشو پیدا میکنن و بعداز اینکه اوضاع اروم شه سروکلشون پیدا میشه

منم نمیگم، مشکلاتمون کمتر میشه. اما مطمئنن این رژیم فاسد در صورت جنگ با آمریکا سقوط میکنه و برای همیشه به زباله دونی تاریخ فرستاده میشن.

ممکنم هست این وسط تعدادی هم کشته بشن، اما اینو در نظر بگیر بعد از سقوط رژیم و سر کار اومدن یه حکومت آمریکایی چقدر زندگی برای اونهایی که زنده موندن بهتر میشه.

من یا شما یک ساعت زنده باشیم اما با کیفیت، بهتر از یک عمر نفس کشیدن بی کیفیت و فلاکتباره. قبول نداری؟

1 ❤️

2018-12-29 18:15:07 +0330 +0330

منم نمیگم، مشکلاتمون کمتر میشه. اما مطمئنن این رژیم فاسد در صورت جنگ با آمریکا سقوط میکنه و برای همیشه به زباله دونی تاریخ فرستاده میشن.

ممکنم هست این وسط تعدادی هم کشته بشن، اما اینو در نظر بگیر بعد از سقوط رژیم و سر کار اومدن یه حکومت آمریکایی چقدر زندگی برای اونهایی که زنده موندن بهتر میشه.

من یا شما یک ساعت زنده باشیم اما با کیفیت، بهتر از یک عمر نفس کشیدن بی کیفیت و فلاکتباره. قبول نداری؟

ببین دوست من ،اینچیزاییکه گفتی از دورقشنگن چون ایران پراز منابعه از نفت گرفته تا گاز تا زغالسنگو. .هیچموقعه روی ارامشو نخواهیم دید چون همه میان جیب خودشون و ملت خودشونو پرکنن ،پهلویا خوبن که متاسفانه ولیعهد جربزه کافی رو نداره،

پدربزرگم همیشه میگفت ماهرچی داریم از نفت داریم هرچی هم میکشیم از نفت میکشیم (dash) متاسفانه مردم ایران همیشه بدبخت میمونن فقط شکلش فرق داره
1 ❤️

2018-12-29 18:16:47 +0330 +0330
نقل از: nahid.hatami یکی از آرزوهام اینه که یک شوهر خوب گیرم بیاد البته خوب و باغیرت و مطمئن و 100 البته نه از توی این سایت تو رو خدا پیغام ندید باز من بلاک می کنم

امیدوارم به مراد دلت برسی،ولی اخه جا قحطه ازتو این سایت ،

0 ❤️

2018-12-29 18:30:56 +0330 +0330

ببین دوست من ،اینچیزاییکه گفتی از دورقشنگن چون ایران پراز منابعه از نفت گرفته تا گاز تا زغالسنگو. .هیچموقعه روی ارامشو نخواهیم دید چون همه میان جیب خودشون و ملت خودشونو پرکنن ،پهلویا خوبن که متاسفانه ولیعهد جربزه کافی رو نداره،

پدربزرگم همیشه میگفت ماهرچی داریم از نفت داریم هرچی هم میکشیم از نفت میکشیم (dash) متاسفانه مردم ایران همیشه بدبخت میمونن فقط شکلش فرق داره

ببخشید مگه فقط مائیم که توی خاورمیانه نفت داریم؟

این همه کشورهای نفت خیز حوزه خلیج فارس مگه بدبخت و حقیر شدن مثل ما؟؟

یا مگه قبل از شورش ۵۷ مثل الان منزوی و مفلوک شده بودیم؟ عکسهای محمدرضاشاه رو ندیدی که چطور مغرورانه کنار رهبرای اروپا در سازمان ملل نشسته؟

تنها اشتباه این ۴۰ ساله ما مرگ بر آمریکا گفتنمون بوده و بس! البته خب آخوندها اینطور خواستن و ملت گاگول ما هم کورکورانه تقلید کردن. وگرنه ما با آمریکا و اسرائیل دشمنی نداشتیم و نداریم.

آمریکا یا هر کس دیگه ای هم بیاد وضع و اوضاعمون بدتر از اینی که هست نمیشه. خیالت تخت

تازه فقط یکی از امتیازهامون در صورت جنگ اینه که هر جای دنیا بهمون پناهندگی میدن. امتیازی که افغانها دارن اما ما نداریم! چون فقط ظاهراً امنیت داریم!

2 ❤️

2018-12-29 18:37:17 +0330 +0330
نقل از: aa3li ی بکن با شرایطم پیدا بشه کونمو فتح کنه

از بقیه دوستان عذر میخوام من شاید بتونم این دوستمون رو به آرزوش برسونم. خبر میدم نتیجه رو

0 ❤️

2018-12-29 18:40:59 +0330 +0330

تغییر رژیم اسهالی ایران

3 ❤️

2018-12-29 18:41:26 +0330 +0330

سلام‌
یک آرزوی بدجنسی بکنم،
آرزو میکنم به آرزوتون نرسید :دی

4 ❤️

2018-12-29 18:44:14 +0330 +0330
نقل از: moraba سلام‌ یک آرزوی بدجنسی بکنم، آرزو میکنم به آرزوتون نرسید :دی

من به آرزوم برسم که به نفعتوته شیطونا 🙄

3 ❤️

2018-12-29 18:47:41 +0330 +0330

میخوای منم آرزو کنم به آرزوت نرسی؟(لبخند شیطانی)

2 ❤️

2018-12-29 18:48:23 +0330 +0330

ببخشید مگه فقط مائیم که توی خاورمیانه نفت داریم؟

این همه کشورهای نفت خیز حوزه خلیج فارس مگه بدبخت و حقیر شدن مثل ما؟؟

یا مگه قبل از شورش ۵۷ مثل الان منزوی و مفلوک شده بودیم؟ عکسهای محمدرضاشاه رو ندیدی که چطور مغرورانه کنار رهبرای اروپا در سازمان ملل نشسته؟

تنها اشتباه این ۴۰ ساله ما مرگ بر آمریکا گفتنمون بوده و بس! البته خب آخوندها اینطور خواستن و ملت گاگول ما هم کورکورانه تقلید کردن. وگرنه ما با آمریکا و اسرائیل دشمنی نداشتیم و نداریم.

آمریکا یا هر کس دیگه ای هم بیاد وضع و اوضاعمون بدتر از اینی که هست نمیشه. خیالت تخت

تازه فقط یکی از امتیازهامون در صورت جنگ اینه که هر جای دنیا بهمون پناهندگی میدن. امتیازی که افغانها دارن اما ما نداریم! چون فقط ظاهراً امنیت داریم!

کدوم کشور خاورمیانه ،در صلح و ثبات وارامشه از عراق گرفته تامصرو یمن اگرم باشه اسنثناست،دگ کسیو نداریم که مثل پهلویا باشه .ازروزاول اشتباه کردن ازحمله بسفارت هست تا ....،مرگ بر امریکا که چیزی نیست.بنظرم اگر کس دگ هم بیاد فقط فکره پرکردن جیباشونن.ماملت بدبختی خواهیم ماند

1 ❤️

2018-12-29 18:48:34 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak

سلام
شوخی کردم.امیدوارم همه به آرزوشون برسن.مخصوصا نی نی تپلی

2 ❤️

2018-12-29 18:49:51 +0330 +0330
نقل از: Different man

سلام نهههههه لدفن

2 ❤️

2018-12-29 18:56:22 +0330 +0330
نقل از: moraba
نقل از: Different man

سلام نهههههه لدفن

تو یکی به آرزوت برسی کفایت میکنه. یه بچه شیرین و با نمک و گوگولی مث خودت خخخخ ولی حیف که دیگه بعدش نمی بینیمت

2 ❤️

2018-12-29 19:00:04 +0330 +0330

سلام

امیدوارم ده تا بچه تپل مپلی بیاری (preved)

2 ❤️

2018-12-29 20:23:24 +0330 +0330

تمام آرزوهای منی ، کاش

یکی از آرزوهای تو باشم…!

0 ❤️

2018-12-29 21:25:19 +0330 +0330

سلام

امیدوارم ده تا بچه تپل مپلی بیاری (preved)

سلام مرسی عزیزمممم

1 ❤️

2018-12-29 21:55:56 +0330 +0330
نقل از: hani.banooo بزرگترین ارزوم اینه که ایران نباشمو هرچه زودتر اوکی بشه برم

این که آرزوی همه هستش

1 ❤️

2018-12-29 22:14:17 +0330 +0330

نیم‌نیمای عزیز؛ پدربزرگ محترمت کاملا درست گفته، ما فکر می‌کنیم که نفت یک سرمایه خدادادی و نعمت برای کشور و مردم کشورمون بوده ‌‌(البته اگر درست عمل میکردیم همینطور میبود) اما متأسفانه همین نفت بسیاری بلاها و گرفتاری‌ها و عقب‌ماندگی‌ها رو برای ما به ارمغان آورد و باعث شد، در مورد حرفهای ترومن جا... ? عزیز باید بگم که ما چه خوشمون بیاد و چه نیاد برای این آرزویی که اکثریت داشتند یعنی آزادی ایران و ایرانی و به‌سامان شدن اوضاع کشور باید هزینه بدیم و اون هزینه خون است و لاغیر. من موافق جنگ و خونریزی به هیچ عنوان نیستم اما واقعیت‌ها رو باید دید و اگر ما از فلان واقعیت خوشمون نمیاد و چشممون رو به روش ببندیم، باز هم اون واقعیت وجود داره، بنابراین بچه‌گانه فکر نکنیم و مثل اون دوستمون که به ترومن اهانت کرد حرفهای کلیشه‌ای نخ‌نما هم نزنیم، برای تغییر این حکومت باید کشته داد و نه صد تا و هزار تا بلکه حداقل چند ده هزار تا چند صد هزار نفر شک نکن، من شخصا ترجیح میدم این اتفاق نه بوسیله یک نیروی خارجی بلکه در داخل ایران انجام بشه، کمک گرفتن بحثش جدای از این مورده، و مورد آخری که عرض کنم اینه که بعضی دوستان صحبت از این کردند که آمریکا یا هر کشوری بخواد بیاد به فکر منافع خودشه و.... ، میشه بپرسم چرا نباید باشه؟! اصلا چه لزومی داره که از اون سر دنیا نیرو بیاره، هزینه بکنه، کشته بده،... اونوقت برای من و تو؟! چرا این مساله رو بصورت منفی و طوریکه غیر نرمال هستش بیان میکنید؟! بگذریم از حکومت نالایق (که خیلی خوبه چون ممکنه ذاتا خوب باشه و فقط لیاقت نداشته باشه اما نالایقِ غارتگر بهتر برازنده اونه) خودمون که تنها مورد بی اهمیت براش منافع ملی کشور و مردمش است و منافع نظام و حفظ اون و گسترش و صدور انقلاب و شیعه در اولویت اول همه کارهاش هست، کدوم کشور دیگری رو سراغ دارید که به منافع خودش و مردمش بعنوان هدف اصلی که در هنگام تحویل گرفتن پُست حکومتی و مملکتی براش سوگند میخوره، فکر و یا اقدام نکنه؟! اگر چنین نکنه مطمئنا بالفور استیضاح و برکنار خواهد شد. پس اگر ترامپ یا پوتین یا هر کسی در هر جایی اقدامی میکنه باید به فکر منافع کشورش و مردمش باشه و این قانون کاره و نباید مورد سرزنش قرار بگیره. از خواب و خیال باطل باید بیدار شد؛ این رژیم هیچگاه نمیاد بگه من نمیتونم کشور رو اداره کنم و تحویل ما بده، اگر آرزوی آزادی رو داریم بهاش رو باید بپردازیم و بهای اون هم خون من و تو و هموطنان ماست، این حقیقته محضه و متاسفانه راه دیگه‌ای نداره، ممنون که حوصله کردید

3 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «