به اینا میگن عجیب غریب+آپدیت 11:35

1397/12/25

سلام به همه ی دوستان.

هدفم از زدن این تاپیک آشنا کردن شما با بعضی از اتفاقات، قوانین، موجودات و کلا هر چیز عجیب و غریب و گاها سکسی که تو دنیا و بعضا آخرت(😁) وجود داره بود.

فعلا اولی رو بگم

کانامارا ماتسوری

کانامارا ماتسوری یا جشنواره پر فیض عورت ذکور پولادین در ماه آوریل در شهر کاواساکی، کاناگاوا در ژاپن برگزار میشود. این فستیوال هر ساله به منظور بزرگداشت آلت تناسلی مردان برگزار میگردد. برای حفاظت الهی و رونق کسب و کار، و برای رفاه قبیله؛ و برای ازدواج و زن و شوهرو هر چیز دیگه که حدس بزنید مورد استفاده قرار میگیره ! امان از حزب‌الهی‌های ژاپن تصور کنید انقلاب کانامارا در ژاپن پیروز بشه !!!

من فکر میکردم فقط ما علم بلند میکنیم. نگو ژاپنی ها هم علم بلند میکنن. فقط علمشون کیره

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-16 10:52:20 +0330 +0330

علم اونا کجا علم ما کجا تفاوت است میان شیر و شیر 🙄

3 ❤️

2019-03-16 11:33:31 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak علم اونا کجا علم ما کجا تفاوت است میان شیر و شیر 🙄

ک ی رم تو علم ما

1 ❤️

2019-03-16 13:27:23 +0330 +0330

میریم سراغ بعدی

32 قانون عجیب مرتبط با سکس در آمریکا

شاید برای‌تان عجیب باشد که در بعضی ایالت‌های آمریکا در ارتباط با سکس حیوانات و یا مدت زمان بوسه‌ی افراد قانون وجود دارد. این قوانین که اکثرا به حوزه‌ی خصوصی افراد مربوط می‌شوند، به ده‌ها سال قبل برمی‌گردند و قریب به اتفاق آن‌ها، عملا به اجرا در نمی‌آیند؛ علت اصلی عدم تغییر این قوانینِ بسیار عجیب، این است که به دلیل مسکوت ماندن، شکایتی از آن‌ها به “دادگاه عالی” ارایه نمی‌شود تا در خصوص آن‌ها تجدیدنظری صورت بگیرد.

1) در آلاباما، ازدواج با محارم غیرقانونی نیست.

۲) در منطقه‌ی “فیربنکس” در ایالت آلاسکا، سکس گوزن‌ها در خیابان ممنوع است.

۳) در آریزونا، شما حق ندارید بیش از دو “دیلدو” در منزل‌تان داشته باشید.

۴) در “لیتل راک”، واقع در آرکانزاس، “لاس زدن” و “رفتار شهوت‌انگیز” میان مردان و زنان در خیابان ممنوع است و می‌تواند به ۳۰ روز زندان منتهی شود.

۵) در کالیفرنیا، فروش اقلامی که شبیه پستان باشند در محدوده‌ی ۱۰۰۰ فوتی (۳۰۰ متری) بزرگراه‌ها غیرقانونی است.

۶) در “والنات” کالیفرنیا، هیچ مردی، بدون اجازه‌ی کتبی از کلانتر، نمی‌تواند لباس زنانه بپوشد.

۷) در “آدامز کانتی” کلرادو، ماساژورهای مرد باید سرتاپا لباس سفید بپوشند.

۸) در کلرادو، در اختیار قرار دادن خانه به افراد غیرمتاهلی که با هم سکس دارند، غیرقانونی است.

۹) در فلوریدا، زوج‌ها نمی‌توانند تظاهر به رفتار شهوت‌انگیز یا جنسی کنند.

۱۰) در جرجیا، هر گونه ابزار سکسی ممنوع است.

۱۱) در ایندیانا، تحریک جنسی شدن مردان در ملاء عام غیرقانونی است.

۱۲) در آیوا، مدت زمان یک بوسه نباید از ۵ دقیقه طولانی‌تر شود.

۱۳) در کانزاس، سکس دهانی و مقعدی غیرقانونی است اما وارد کردن انگشت در مقعد تحت شرایط مشخص‌شده در قانون مجاز است.

۱۴) در لویزیانا، سکس با مرده‌ها قانونی است.

۱۵) در “نیو اورلئان” واقع در لویزیانا، به کار بردن فال‌، طالع‌بینی و کف‌بینی برای حل و فصل دعوای عشاق غیرقانونی است.

۱۶) در میشیگان، مردی که زن مجردی را به فساد بکشاند یا اغفال کند، به ۵ سال زندان محکوم می‌شود.

۱۷) در می.سی.سی.پی آموزش چندهمسری به دیگران غیرقانونی است.

۱۸)‌ در می.سی.سی.پی، سکس خارج از چارچوب ازدواج به ۵۰۰ دلار جریمه یا ۶ ماه زندان منتهی می‌شود.

۱۹) در مونتانا، روسپی‌گری، جرمی علیه نهاد خانواده به شمار می‌رود.

۲۰) در نبراسکا، کسانی که به بیماری سوزاک مبتلا باشند، نمی‌توانند ازدواج کنند.

۲۱) در نوادا، فروش ابزار سکسی غیرقانونی است.

۲۲) در “هَدون تونشیپ” نیوجرسی، “لاس زدن” غیرقانونی است.

۲۳) در نیویورک و کارولینای شمالی سکس متاهل با فردی غیر از همسرش غیرقانونی است. در کارولینای شمالی، تظاهر افراد به همسر یکدیگر بودن برای گرفتن اتاق مشترک در هتل نیز قانونی نیست.

۲۴) در “فارگو” واقع در “داکوتای شمالی”، شنا کردن برهنه در رودخانه‌ی قرمز در فاصله ۸ صبح تا ۸ شب ممنوع است.

۲۵) در اوکلاهاما، اجازه‌ی هر گونه عمل سکسی از سوی صاحب بار به مشتریان غیرقانونی است.

۲۶) در پنسیلوانیا، سکس دهانی و مقعدی غیرقانونی است. هم‌چنین زندگی مشترک بدون ازدواج با جد یا نوه ممنوع است.

۲۷) در کارولینای جنوبی، اگر مردی به یک زن قول ازدواج بدهد و بعد با او هم‌خواب شود، باید با یکدیگر ازدواج کنند.

۲۸) در داکوتای جنوبی، نعوظ آلت جنسی در جاهای عمومی ممنوع است.

۲۹) در تنسی، دانش‌آموزان حق ندارند دست یکدیگر را در مدرسه بگیرند.

۳۰) در یوتا، ازدواج فرزندان برادر/خواهرها با یکدیگر، قبل از سن ۶۵ سالگی غیرقانونی است و اگر دو طرف ثابت کنند که نابارور هستند، این محدودیت به ۵۵ سال کاهش می‌یابد.

۳۱) در تگزاس، مالکیت بیش از شش “دیلدو” ممنوع است.

۳۲) در ایالت واشینگتن، اگر شما یک کارگر جنسی را به محل کارش برسانید، ماشین‌تان می‌تواند ضبط شود.

3 ❤️

2019-03-16 13:30:06 +0330 +0330

بیچاره مردایی که توی داکوتای جنوبی و ایندیانا زندگی میکنن

0 ❤️

2019-03-16 13:31:49 +0330 +0330

قانون 24 رو آخوند ها گذاشتن براشون فکر کنم

0 ❤️

2019-03-16 13:33:09 +0330 +0330

طولانی بود کونم نکشید بخونم ولی عکساش باحال بود

2 ❤️

2019-03-16 13:36:21 +0330 +0330
نقل از: sadegh.khan طولانی بود کونم نکشید بخونم ولی عکساش باحال بود

خیلی بی ادبی

3 ❤️

2019-03-16 13:38:22 +0330 +0330
نقل از: adam.he

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

2 ❤️

2019-03-16 13:39:04 +0330 +0330
نقل از: sadegh.khan

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

2 ❤️

2019-03-16 13:40:31 +0330 +0330

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

جز چشمات جای دیگت باز نبود؟ ?

2 ❤️

2019-03-16 13:41:09 +0330 +0330

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

چرا زیپ شلوارم

2 ❤️

2019-03-16 13:44:21 +0330 +0330

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

چرا زیپ شلوارم

صد بار بهت گفتم این شلواری که برات خریدم زیپشو یادت نره ببندی یهو حشری میشم میکنما ?

2 ❤️

2019-03-16 13:45:11 +0330 +0330

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

چرا زیپ شلوارم

صد بار بهت گفتم این شلواری که برات خریدم زیپشو یادت نره ببندی یهو حشری میشم میکنما ?

داداش اشتباه زدیا. زیپ شلوار من جلوئه. باز کرده بودم داشتم میشاشیدم به این زندگی

1 ❤️

2019-03-16 13:48:11 +0330 +0330

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

چرا زیپ شلوارم

داداش اشتباه زدیا. زیپ شلوار من جلوئه. باز کرده بودم داشتم میشاشیدم به این زندگی

1 ❤️

2019-03-16 13:56:03 +0330 +0330

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

چرا زیپ شلوارم

میگم فکر کنم خودتو باید به عنوان مورد سوم معرفی کنم. عجیب تر از تو ندیدم ناموسا. خیلی قشنگ میرینی تو تاپیک و به صاحب تاپیک.راستی منظورتو از عکس هم نفهمیدم

1 ❤️

2019-03-16 13:58:52 +0330 +0330

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

چرا زیپ شلوارم

میگم فکر کنم خودتو باید به عنوان مورد سوم معرفی کنم. عجیب تر از تو ندیدم ناموسا. خیلی قشنگ میرینی تو تاپیک و به صاحب تاپیک.راستی منظورتو از عکس هم نفهمیدم

نه داداش اختیار داری قربونت برم، من فقط قصدم شوخیه وگرنه غلط بکنم کونت بذارم ?

بهم گفتی داداش اشتباه زدیا…

منم منظورم از عکس این بود که اشتباه نزدم، تو 2 رو با 2 جمع زدی 5 خوندی خخخخخ

1 ❤️

2019-03-16 14:00:13 +0330 +0330

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

چرا زیپ شلوارم

الان بگم بچه ها سنگ بارونت کنن؟ یکیش همین دیروز به دنیا اومده. یه پرتاب دستی داره ها. هیچ وقت با یه فلسطینی شوخی نکن

1 ❤️

2019-03-16 14:07:30 +0330 +0330

خیلی بی ادبی

چشم بسته غیب گفتی دا 🙄

اتفاقا چشمام باز بود

چرا زیپ شلوارم

الان بگم بچه ها سنگ بارونت کنن؟ یکیش همین دیروز به دنیا اومده. یه پرتاب دستی داره ها. هیچ وقت با یه فلسطینی شوخی نکن

ای جونم چند سالشونه حالا این بچه ها؟

سفید مفیدن یا نه؟ ?

اصن بچه ها رو ول کن خودتو عشقه، همون زیپ عقبیه رو باز کنی حله ?

1 ❤️

2019-03-16 14:30:22 +0330 +0330

خب ? ? ? ? ? ?

1 ❤️

2019-03-16 14:50:24 +0330 +0330

شنیده بودم مردم کانزاس مذهبی و سنتی هستن اما نمیدونستم خل هم هستن خخخ

1 ❤️

2019-03-18 18:15:21 +0330 +0330

بعد از دو روز بازگشتم. حال مریدانم چگونه است؟ ? بچه ها امکانش هست که دیگه من نباشم. پس پیشاپیش عید همتون به خصوص صادق و روناک و erny19qwerty و T-N-T و shadow69 و sabiiii73 و خودم و ادمین و خیلی دیگه از دوستان که الان حضور ذهن ندارم مبارک باشه

0 ❤️

2019-03-18 18:48:27 +0330 +0330

یعنی خوشم میاد کسی به تخمش هم حسابم نکرد. بابا منما. فکر کنم نشناختین.خب اشکالی نداره. فقط دم آخری کیر شدم

1 ❤️

2019-03-18 19:20:12 +0330 +0330

ینی کدوم کصخولی میاد با مرده سکس میکنه اصلا کی میتونه ینی کیرم تو این قوانینه کصشعر

1 ❤️

2019-03-19 14:57:45 +0330 +0330
نقل از: pepperoni سکس قانونی با مرده ها!

مرسی جالب بود عیدتون هم مبارک ?

خیلی ممنونم. همچنین. انشاالله سال خوبی رو پیش رو داشته باشید

1 ❤️

2019-03-20 07:55:33 +0330 +0330

16 اتفاق و حقیقت باورنکردنی که با شنیدن آن ها به شدت شگفت زده خواهید شد

بدون شک حقایقی در زندگی انسان وجود دارد که علی رغم سادگی و بی اهمیت بودن در ظاهر با دقت بیشتر در می یابید که این حقایق برخلاف آن چه که تصور می کردید بسیار جالب و شگفت انگیز هستند. در این مطلب قصد داریم شما را با حقایقی در مورد زندگی روزمره ی انسان ها آشنا کنیم که بدون شک شما را شگفت زده خواهند کرد.

۱- هر انسان به طور متوسط در طول زندگی خود از کنار ۱۶ قاتل عبور می کند

البته تو ایران علاوه بر قاتل باید یه مورد دزد رو هم اضافه کنید. تو ایران هر فرد به طور متوسط از کنار تعداد زیاد و غیر قابل شمارشش دزد عبور میکند

اگر جمعیت یک شهر متوسط را حساب کنید و سپس تعداد قاتلان آن شهر را در برابر جمعیت کل آن قرار دهید متوجه خواهید شد که هر یک از شهروندان شهر مذکور در طول زندگی خود از کنار ۱۶ قاتل رد شده اند.

۲- روی صورت ما انسان ها حشرات بسیار ریزی زندگی می کنند که پوست مرده صورت را می خورند

این موجودات کوچک «کرم های دمودکس» نامیده می شوند و هر چه سن شما بالاتر برود تعداد ان ها در پوست شما افزایش خواهد یافت. آن ها از طزیق تماس صورت با صورت منتقل می شوند. هنگامی که می خواهید مادربزرگ خود را ببوسید به این حقیقت چندش آور توجه نکنید.

۳- در برخی موارد نادر زنان مرده نیز می توانند نوزاد خود را به دنیا بیاورند

این پدیده «زایمان تابوتی» (coffin birth) نام دارد و زمانی اتفاق می افتد که جسد زن مرده شروع به تجزیه می کند. در چنین شرایطی بدن زن مرده در شروع مراحل تجزیه از خود گازی تولید می نماید که جنین را به بیرون از رحم فشار می دهد. این اتفاق ممکن است بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از مرگ مادر اتفاق بیافتد.

۴- تاکنون بیش از ۱٫۶۰۰ نفر در پارک های ملی ایالات متحده گم شده و هرگز ردی از آن ها پیدا نشده است

متاسفانه این افراد همچنان گمشده باقی مانده اند زیرا ردیابی آن ها تقریباً غیرممکن است. حتی بعد از به وجود آمدن یک سیستم ردیابی و گزارش مفقودی بعد از حوادث ۱۱ سپتامبر نیز هنوز ردی از این افراد در دست نیست.

۵- یک نوع انگل وجود دارد که زبان ماهی را تخریب کرده و خود در جای آن قرار می گیرد

در واقع این انگل خود را به یک انگل زنده و فعال تبدیل می کند که کارکرد کاملی دارد و یک زبان کامل و بی ضرر است. این انگل «cymothoa exigua» نامیده می شود.

۶- آخرین انسانی که از قرن نوزدهم به جای مانده بود چند ماه پیش درگذشت

اِما مورانو در تاریخ ۲۹ نوامبر سال ۱۸۹۹ به دنیا آمد و در تاریخ ۱۵ آوریل سال ۲۰۱۷ نیز از دنیا رفت. او پیرترین شهروند ایتالیا به شمار می رفت.

۷- در سال ۱۵۱۸ یک بیماری ناشناخته شیوع پیدا کرد که بیش از ۴۰۰ نفر به یکباره شروع به رقصیدن کردند تا این که روز به پایان رسید

پزشکان بر این باورند که این افراد در واقع از شدت تب می لرزیده اند که ظاهری شبیه رقص داشته است. برخی از این افراد در حین رقصیدن به علت حمله ی قلبی، خستگی یا تپش شدید قلب مردند.

۸- در مدفوع گربه انگلی وجود دارد که می تواند در صورت خورده شدن توسط موش ها ذهن آن ها را به کنترل خود دربیاورد

این انگل که «Toxoplasma gondii» نام دارد عملکرد مغز موش را تغییر داده و آن ها را به سمت بوی ادرار گربه می کشاند که این موضوع شکار کردن موش ها را برای گربه ها آسان تر می سازد. از این رو در واقع این انگل موش ها را به سمت مرگ هدایت می کند.

۹- هر ساله ما انسان ها بدون آن که متوجه باشیم از سالروز مرگ خود عبور می کنیم

بدون شک در روزی از روزهای سال خواهیم مرد و ما نادانسته هر سال از روز مرگ خود عبور می کنیم بدون این که بدانیم این روز همان روز مرگ ما در آینده است.

۱۰- یک قاتل سریالی به نام دنیس رادر برخی اوقات در قفسه لباس های قربانیان خود مخفی می شد تا در آسیب پذیر ترین شرایطشان به آن ها حمله کند

دنیس رادر که با نام مستعار «BTK Killer» (سرواژه کلمات انگلیسی به معنای بستن، شکنجه کردن و کشتن) نیز شناخته می شد در بین دهه های ۱۹۷۰ تا ۱۹۹۰ خانواده ها را به قتل می رساند و وسایلی از خانه ی آن ها را به سرقت می برد.

۱۱- یک نوع انگل قارچی زامبی وجود دارد که در واقع مورچه ها را به برده ی خود تبدیل می کند

این انگل «desmidiospora myrmecophila» نام دارد و باعث می شود که مورچه ی مبتلا شده رفتارهای عجیبی از خود بروز دهد. در نهایت چیزی جز مرگ در انتطار مورچه ی نگون بخت نخواهد بود.

۱۲- احتمال این که توسط یک گاو کشته شوید بیشتر از احتمال مرگتان به دست کوسه است

گاوها می توانند هنگامی که از یک مزرعه رد می شوید از روی شما رد شوند و شما را بکشند. این اتفاق بارها صورت گرفته است.

۱۳- یک نوع عروس دریایی وجود دارد که دهان و عضو دفع فضولات او مشترک است

شقایق و اسفنج دریایی تنها یک سوراخ برای خوردن غذا و دفع مواد زائد دارند که مشترک است.

۱۴- برخی از تومورهای سرطانی دندان در می آورند، از مو پر می شوند یا اندام هایی در درون آن ها به وجود می آید

باورنکردنی است ولی واقعیت دارد.

۱۵- مغز انسان می تواند کاری کند که شما در آینه هیولا ببینید

این عارضه که «اثر تروکسلر» (Troxler Effect) نامیده می شود یک توهم بصری است که درک شما از واقعیت هایی که می بینید را تغییر می دهد چه از لحاظ بینایی و چه از لحاظ ذهنی.

تازه خبر نداره مغز من چه چیزایی می تونه ببینه. فکر کرده این خیلی عجیبه. یکی نیست بگه برادر من، من خودم نصف مردم رو لخت میبینم

۱۶- هر بار که در درون دریا شنا می کنید در واقع در داخل یک قبرستان هستید

صدها هزار انسان در دریا غرق گشته یا به عمد در دریا دفن شده اند.

ناموسا با این مورد آخری پشمام ریخت. تا حالا بهش فکر نکرده بودم

2 ❤️

2019-03-20 08:14:50 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty
نقل از: adam.he بعد از دو روز بازگشتم. حال مریدانم چگونه است؟ ? بچه ها امکانش هست که دیگه من نباشم. پس پیشاپیش عید همتون به خصوص صادق و روناک و erny19qwerty و T-N-T و shadow69 و sabiiii73 و خودم و ادمین و خیلی دیگه از دوستان که الان حضور ذهن ندارم مبارک باشه

عیدت مبارک عسیسم خخخخخ

فدای شما. عید شما هم مبارک

0 ❤️

2019-03-20 15:17:02 +0330 +0330
نقل از: adrianadrian

ک ی رم تو علم ما

باید میگفتی علم اونا تو علم ما

1 ❤️

2019-03-20 15:21:09 +0330 +0330
نقل از: hosele.exe

ک ی رم تو علم ما

نه دیگه در این حد حاجی. علم ما هم خوبه ها. من خودم علم کش بودم چند بار. خداییش بعضی علما خیلی خوبن

0 ❤️

2019-03-20 15:22:28 +0330 +0330

تو کشوره ما پسرا و کیر رو کلا حقیر کردن . یک کاری کردن هر زنی برات ناز میکنه حتی اونایی که جذابیت ندارن
باید محاجرت کرد
جدا از شوخی من یک ماهی با یک دختره ارژانتینی دوست بودم . اون موقع تازه سرکار میرفتم . بدونه هیچ منت کشی همیشه حرف میزدیم باهم .
شب قبل خوابم میومد وب میداد کلی زور میزد من ارضا بشم بعدش یکم حرف میزدیم حواسش بود 12 به وقت ما میشد میگفت بخواب فردا میخوای بیدار بشی :D البته نمیدونست ایرانیم بهش گفته بودم ایتالیام تایمش نزدیکه تغریبا

1 ❤️

2019-03-20 15:24:14 +0330 +0330
نقل از: diferents تو کشوره ما پسرا و کیر رو کلا حقیر کردن . یک کاری کردن هر زنی برات ناز میکنه حتی اونایی که جذابیت ندارن باید محاجرت کرد جدا از شوخی من یک ماهی با یک دختره ارژانتینی دوست بودم . اون موقع تازه سرکار میرفتم . بدونه هیچ منت کشی همیشه حرف میزدیم باهم . شب قبل خوابم میومد وب میداد کلی زور میزد من ارضا بشم بعدش یکم حرف میزدیم حواسش بود 12 به وقت ما میشد میگفت بخواب فردا میخوای بیدار بشی :D البته نمیدونست ایرانیم بهش گفته بودم ایتالیام تایمش نزدیکه تغریبا

ماشاالله. خب چیشد که از دستش دادی؟

0 ❤️

2019-03-20 15:25:05 +0330 +0330
نقل از: hosele.exe

ک ی رم تو علم ما

نه دیگه در این حد حاجی. علم ما هم خوبه ها. من خودم علم کش بودم چند بار. خداییش بعضی علما خیلی خوبن

پس علم ما تو علم اونا ?

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «