به مناسبت نخستین روز جهانی آتئیستها

1398/01/03
امروز ۲۳ مارس که مصادف شده با سوّم فروردین ۹۸، نخستین روز جهانی آتئیستهاست. 😎

بلاخره یک روز بدرد بخور در تقویم جهانی ایجاد شد. (preved)

از طرف خودم به بی دینهای عزیز این سایت که نمیتونن چشمشون رو به فریبها و دروغهای ۱۴۰۰ ساله ایدئولوژی اهریمنی اسلام ببندن، و چراغ آگاهی و روشنگری رو در این سایت و جامعه کوچکش روشن نگه داشتن تبریک میگم. 👌
و بابت تمام فعالیتهای مفیدشون دستشون رو میبوسم.

دوستدارتون ترومن 🌹 🌹 🌹

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-25 17:29:10 +0430 +0430
نقل از: Mr.b.r.n
نقل از: Ali_qom چراغ روشنگری رو میخوای تو این سایت روشن کنی؟ اینجا سایت شهوانیه احمق یه سایت سکس مثل xvideos تاسف میخورم به حماقت بعضی ها

این امضا نشون میده که میزان شعور شما در حد دین محمد

دادا چیز عجیبی نیست ?

بزار اصلاً یک راه شناخت مسلمونهای واقعیِ این سایتو بهت بگم 🙄

هر کیو دیدی که عکس آلتشو گذاشته تو امضائش، شَک نکن که یه مسلمون دوآتیشه اس و پیروِ سنت پیامبرشه ?

1 ❤️

2019-03-25 17:55:26 +0430 +0430
نقل از: Angel_of_Death
نقل از: ترومن
نقل از: Mr.b.r.n
نقل از: Ali_qom چراغ روشنگری رو میخوای تو این سایت روشن کنی؟ اینجا سایت شهوانیه احمق یه سایت سکس مثل xvideos تاسف میخورم به حماقت بعضی ها

این امضا نشون میده که میزان شعور شما در حد دین محمد

دادا چیز عجیبی نیست ?

بزار اصلاً یک راه شناخت مسلمونهای واقعیِ این سایتو بهت بگم 🙄

هر کیو دیدی که عکس آلتشو گذاشته تو امضائش، شَک نکن که یه مسلمون دوآتیشه اس و پیروِ سنت پیامبرشه ?

اینو دیدم دلم نیومد نزارمش :)
.
ﯾﮏ ﻣﺸﺖ ﮔﺪﺍزاده، ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﺭﺳﯿﺪﻧﺪ./
ﺩﺭ ﻣﯿﻬﻦ ﭘﺮ ﺭﻭﻧﻖ ﻣﺎ ﺧﺎﻧﻪ ﮔﺰیدند/
.
ﺑﺎ ﺭﻭﺿﻪ ﻭ ﺑﺎ ﺭﻭﺯﻩ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﻍ ﭘﺮ ﺍﺯ ﮔـل./
ﭼﻮﻥ ﮔﺎﻭ ﺩﻭﯾﺪﻧﺪ ﻭ ﭼﺮﯾﺪﻧﺪ ﻭ ﺧﺰﯾﺪﻧـﺪ/
.
ﺑﺎ ﭼﻮﺏ ﻭ ﭼﻤﺎﻕ و ﻗﻤﻪ ﻭ ﺩﺷﻨﻪ ﻭ ﭼﺎﻗﻮ./
ﺳﺮ ﻫﺎ ﺑﺸﮑﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺷﮑﻤﻬﺎ ﺑﺪﺭﯾﺪﻧﺪ/
.
ﮔﻔﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﻄﻖ ﺍﺳﻼﻡ ﻋﺰﯾﺰ ﺍﺳﺖ./
ﺍﯾﻨﺎﻥ ﮐﻪ ﺳﯿﻪ ﮐﺎﺭﺗﺮ ﺍﺯ ﺷﻤﺮ ﻭ ﯾﺰﯾﺪﻧـﺪ/
.
ﺑﺴﺘﻨﺪ ﺯ ﻧﻔﺮﺕ ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮑـﺪﻩ ﻫﺎ ﺭﺍ./
ﺍستاﺩ ﻭ ﻣﺒﺎﺭﺯ ﻫﻤﻪ ﺩﺭ ﺑﻨﺪ ﮐﺸﯿﺪﻧﺪ/
.
ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺑﻪ ﺻﺤﻦ ﭼﻤﻦ ﺩﺍﻧﺶ ﻭ ﻓﺮﻫﻨﮓ./
ﻫﺮ ﺟﻤﻌﻪ ﭼﻨﺎﻥ ﮔﻠﻪ بزﻏﺎﻟﻪ ﭼﺮﯾﺪﻧـﺪ/
.
ﺑﺎ ﭼﺮﮎ ﻭ ﺷﭙﺶ ﻟﺸﮕﺮ ﺟﺮﺍﺭ ﮔﺪﺍیاﻥ./
ﺍﺯ ﺳﺎﻣﺮﻩ ﻭ ﮐﻮﻓﻪ ﻭ ﺑﯿﺮﻭﺕ ﺭﺳﯿﺪﻧﺪ/
.
ﺭﻭﺯی که ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﻭﻃﻦ ﺩﺭ ﺻﻒ ﭘﯿﮑﺎﺭ./
ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺯﻧﺎﻥ ﺫﺍﺋﻘﻪ ﻣﺮﮒ ﭼﺸﯿﺪﻧﺪ/
.
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﺮﺍﻓﺮﺷﺘﻪ ﺩﺭﻋﯿﻦ ﻭﻗﺎﺣﺖ./
ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺩﻩ ﺧﻮﺭﺍﻥ ﻣﺪﻋﯽ ﺧﻮﻥ ﺷﻬﯿﺪﻧﺪ
.
ﺍﯾﻨﮏ ﻫﻤﻪ ﺑﺎ ﻏﺎﺭﺕ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺪﺑﺨﺖ./
ﮔﻮﯾﯽ ﺷﺮﻑ ﮔﻤﺸﺪﻩ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﺧﺮﯾﺪﻧﺪ
.
ﺑﺎ ﺯﻭﺭ ﻭ ﺭﯾﺎﮐﺎﺭﯼ ﻭ ﺩﺯﺩﯼ ﻭ ﺗﻘﻠﺐ./
ﺑﺮ ﻗﺎﻣﺖ ﺩﯾﻦ ﺟﺎﻣﻪی ﺗﺰﻭﯾﺮ ﺑﺮﯾﺪﻧﺪ.
.
ﻣﻮﺳﯿﻘﯽ ﺷﺎﻥ ﺷﯿﻮﻥ ﻣﺮﮒ ﺍﺳﺖ ﻭ ﮔﺪﺍﯾﯽ./
ﺍﯾﻦ ﮐﻮﺭﺩﻻﻥ ﺩﺷﻤﻦ ﺷﺎﺩﯼ ﻭ ﺍﻣﯿﺪﻧﺪ!
.
ﮐﻮﺗﻪ ﻧﻈﺮﺍﻥ ﻗﺎﺻﺪ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺗﻮﺣﺶ./
ﺑﺮ ﺳﻘﻒ ﺟﻬﺎﻥ ﺗﺎﺭ ﺧﺮﺍﻓﺎﺕ ﺗﻨﯿﺪﻧﺪ
.
ﺟﺰ ﻣﻔﺖ ﺧﻮﺭﯼ، ﻣﺮﺩﻩ ﺧﻮﺭﯼ، ﻧﻮﺣﻪ ﺳﺮﺍیی./
ﻣﺮﺩﻡ ﻫﻨﺮ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺍﺯ ﺷﯿﺦ ﻧﺪﯾﺪند.
.
هادی خرسندی

خخخخخخخ. دَمت گرم

اتفاقاً چند سال پیش یکی دوتا فایل ویدئویی از همین آقای خرسندی دیده بودم که توش تبلیغ سایتشو هم کرده بود. بنظرم اسم سایتش “اصغر آقا” بود.

چهره دلنشینی هم داره

ممنون ?

1 ❤️

2019-03-25 18:25:51 +0430 +0430
نقل از: ترومن یکی از بهترین دیالوگ فیلمهایی که باید با **طلا** نوشت↓

همیشه به همین شکل منطقی اندیشیدن که .....

مسلمین همیشه محتاجشون هستن

و به دستور رئیس جمهورمون که چندی پیش فرمود لعنت و نفرین بفرستید به مسببان گرانی

دقیقا ما مسلمین شیعه در قبال اونها فقط همین لعن ونفرین سیکماتیک ازمون برمیاد و گرنه شعور و بیضه همه غلاف

سیکماتیک: چیزی که به لباش ماتیک مالیده باشن

4 ❤️

2019-04-03 04:05:25 +0430 +0430
0 ❤️

2019-04-03 06:20:14 +0430 +0430

تبريك شاد باشيد.

0 ❤️

2019-04-04 05:03:27 +0430 +0430
نقل از: نیکون من هم یک خدا ناباور هستم . کم کم داره بهم ثابت میشه که خدا هم مثل دین و پیغمبر و بقیه کسشرهاش توهمی بیش نبوده ..

تبریک میگم خدمتت ?

آره دادا هیچ خدایی وجود نداره. مهمترین دلیل من هم برای این ادعا اینه که هر وقت خدارو به مبارزه طلبیدیم و اصل وجودشو زیر سؤال بردیم، رگ کلفت شده گردن معتقدانشو دیدیم، اما کوچکترین اثری از خودش ندیدیم! ?

0 ❤️

2019-04-17 19:09:23 +0430 +0430
نقل از: number.13 میدونم از روز آتیست گذشته ولی چنتا سوال در مورد آتییست داشتم گفتم کجا بهتر این تاپیک!! رفقای آتیسم مرگو چطوری میبینن؟ فک میکنین بعد مرگ همه چی تمومه و ب پوچی میرسین؟؟؟؟ ممنون میشم کسی جواب بده

اولاً خوش اومدی به تاپیک جناب ۱۳ ?

ثانیاً وقتی ایدئولوژی و ماورائ طبیعه رو از ذهنت بیرون کنی، دیگه به چیزی بنام مرگ اصلاً فکر نمیکنی. چون من که اینجورم

حقیقتش دیندارها زندگی نقدی که تو این دنیا دارنو به خودشون زهرمار میکنن که به یه سری وعده وعید اثبات نشده در یک دنیای غیب و موهوم برسن!

تازه این در حالیه که خداباورها از اونجایی که این دنیارو فانی و بی ارزش میدونن، پس کوچکترین تلاشی برای پیشرفتش برنمیدارن. اما خدا ناباورها از اونجایی که همه چی رو در این دنیا میدونن، پس سهم خیلی خیلی بیشتری در اکتشاف و اختراع دارن ?

خلاصه اینکه به قول خیام:

گویند کسان بهشت با حور خوش است / من میگویم که آب انگور خوش است

این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار / کاواز دهل شنیدن از دور خوش است

1 ❤️

2019-04-17 20:13:38 +0430 +0430

اما فکر کنم خیام به اون معنا آتئیست نبود بلکه به نظر میاد agnostic بوده!

0 ❤️

2019-04-18 16:21:16 +0430 +0430

#number.13

خب شما گویا متوجه عرض بنده نشدی.
من کاری به عاقبت و بهشت و جهنمِ خداباورها ندارم.

منظور من همونطور که گفتم این بود که کارفرها از اونجایی که اول و آخر زندگی رو در همین کره زمینی که روش هستیم میبینن، پس بیشترین تلاششونو برای اصلاح، مراقبت، اختراع و اکتشافات میکنن تا زندگی بهتری رو به بشریت هدیه داده باشن.

اما دیندارها (و بخصوص مسلمون‌زاده‌ها) چون این دنیارو فانی میدونن، پس کوچکترین تلاشی در زندگی مادیشون نمیکنن. چون تمام تمرکزشون روی جهان آخرتی هست که نه نشانه ای ازش دیدیم و نه کسی خبری ازش آورده!

شما مثلاً چند دانشمند و مخترع مسلمون در برابر خیل عظیم دانشمندان سرزمینهای کفر میتونی نام ببری؟

حالا در مقابلش چند گروه تروریستی میتونی نام ببری که به خیال ثواب آخرت، این دنیارو به کام ساکنانش تلخ کردن؟ بزرگترین نمونه اش همین همسایه ما افغانستان که روزانه انتحاری میکنن و مردم بی گناه رو به کشتن میدن:|

1 ❤️

2019-04-18 18:42:56 +0430 +0430
نقل از: number.13
نقل از: Tab97018

اما فکر کنم خیام به اون معنا آتئیست نبود بلکه به نظر میاد agnostic بوده!

حالا خیلی خیام مهم نیس مهم اینه نقد ب نسیه ارجحیت داره :)

منظور من بیشتر این بود که سرسخت ترین آتئیست ها ممکنه گاهی به خودشون شک کنن!

1 ❤️

2019-04-19 12:25:10 +0430 +0430

بنظر من ادیان در ابتدای ظهورشون به شهود تاریخ موفق عمل کردن و تاثیر زیادی در گسترش عدالت و ظلم ستیزی داشتن ولی به مرور زمان دین به ابزار دست کلاهبردارانی مثل مغ و کشیش و مفتی و آخوند در اومده.و مطمئنم در حال حاضر با نبود دین نه تنها اتفاق بدی نمیفته بلکه انسانها با صلح و صفای بیشتری در کنار هم زندگی میکنن. در عین حال با اینکه از هر آیینی بنام دین و مذهب و مقدسات مربوط بهشون چه اماکن و چه اشخاص متنفرم ولی قویا به وجود خداوند اعتقاد دارم و حتی یک دلیل برای انکارپروردگار نمیتونم پیدا کنم

1 ❤️

2019-04-19 16:09:14 +0430 +0430
نقل از: number.13 مرسی از توضیحات شما دوست گرامی این موضوع ک احتمال زیادی داره خداناباورها زندگی بهتری نسبت ب مسلمونا داشته باشن برام کامل روشن شد مخصوصن با مثال ب جا و خوب دانشمندا ولی یه سوال اساسی ذهنمو در مورد این اعتقاد اذیت میکنه اونم سوال "بعد از مرگ چی؟" یعنی همه چی تموم میشه؟ ب پوچی میرسیم؟؟؟ اینجوری ک مرگ خیلی ترسناک میشه؟ ممنون از وقتی ک برای پاسخ گذاشتین ترومن خان دوست داشتنی ?

دوست خوبم

کسی تا حالا طبق شواهد و دلایل علمی از مرگ برنگشته که بتونه برامون روشن کنه که واقعاً بعد از مرگ باز هم به اشکال دیگری وجود داریم یا نه.

پرداختن به مسائل پس از مرگ فقط مخصوص به این ایدئولوژیهایی هستش که همونطور که میبینید همه شون به بیراهه رفتن و وجودشون زیر سؤال رفته.

اما مطمئن باش اگر خدایی و جهان پس از مرگی هم وجود داشته باشه، انسانیت و نوعدوستی آدمها بیشتر مورد حسابرسی قرار میگیره تا نماز و روزه به درگاه یه موجود مبهم! یعنی منطق و عقل من اینو میگه.

در ضمن شما در نظر بگیر← دیندارها فقط آدم رو دارای روح میدونن اما حیوانات رو هیچی!

این تناقض بنظرت مُضحک نیست؟

اگر ما میمیریم خب حیوانات هم میمیرن. اون وقت چطور ما روح داریم، بعد سگ و گربه ای که همون خدا آفریدتشون روح ندارن؟ (dash)

شما مثل خداناباورها همون انسانیتو بجا بیار، که اگر بر فرض محال جهان آخرتی هم وجود داشت، شما بازنده نباشی ?

ممنونم هستم بابت لطف و محبت شما دوست بزرگوار ? ?

2 ❤️

2019-04-19 16:23:45 +0430 +0430
1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «