بهترین رئیس جمهور ایران از نظر شما؟

1395/09/09

ب نظر شما چه کسی بهترین دوران ریاست جمهوری رو تو ایران داشت از هر نظری ک ب ذهنتون میرسه حالا هرکی با توجه ب موقعیت سنی زمانی و مکانی ک داشته ی چیزی تو ذهنش مونده و نظر خودشو داره من ک زمان رفسنجانی رو یادم نمیاد ب نظر خودم زمان خاتمی ایران ی کشور گوشه گیر و منفعل بوده ه یادمه وقتی از اروپاییها یا آمریکاییها راجع ب ایران میپرسیدن فکر میکردن ی کشور آفریقایی هست و هیچکس ایران رو نمیشناخت و از لحاظ علم و تکنولوژی و نظامی و عمران و آبادانی پیشرفت خاصی نداشت حالا شاید کسایی موارد خوبی از این دوران ب یاد داشته باشن ک بیان نظر خودشونو بدن در زمان احمدی نژاد پیشرفت زیادی تو خیلی از زمینه های علم و تکنولوژی و پیشرفت زندگی ایرانیها و از لحاظ نظامی و آبادانی و عمران و پزشکی و هسته ای ب اندازه 8سال تقریبا پیشرفت خوبی داشتیم و این خرجهایی ک تو این زمینه ها شد باعث ایجاد تورم شد ک ب نظر خودم وقتی ک تورم بالا بود اونقدام ب زندگی مردم لطمه نمیزد و پول زیاد بود و قدرت خریدم بالا ولی تو وزارت علوم با بالا بردن میزان دانشجوا ک هر آدمی بدون پشتوانه علمی وارد دانشگاها شد و همینم باعث شد همه با در دست داشتن مدرکای صد من ی غاز ادعا داشته باشن و بیکاری زیاد شد حالا باز هرکی نظر خودشو داره و تو ریاست جمهوری آقای روحانی هم ک همش صرف توافقات شد ک توافق هم باعث ضعیف نشان دادن ایران شد و آخرشم ک شکست خوردیم و گول خوردیم البته تورمو تا حدود زیادی کنترل کردن ک زیاد تو زندگی و رفاه مردم تاثیر چندانی نداشت دوس دارم دوستان بیان و نظرات خودشونو تو زمینه های مختلف بدن و لطفا و خواهشا ب همدیگه توهین نکنید و نظرات منطقی بدید

10564 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-04 13:41:23 +0330 +0330

ببین کارتون به کجا رسیده که برا تبلیغ ارباب احمقتون دست به دامن کیر مردم شدین تو سایت شهوانی آخه آدم بی همه چیز مزدور اینجا سایت شهوانیه نه سیاسی افتااااااااد؟؟؟؟؟ش ه و ا ن ی.
آره کون گشادت !تو خاتمی بزرگ و بااین الاغ امل تون یکی می کنی یا خیلی خری یااینکه …اصن همون خر کوسکش برازنده ته بااین تاپیکت کیرم تو کون ناموستو ناموس احمقی نژادت که رید،تو این مملکت دیوث بی همه چیز

0 ❤️

2016-12-04 17:38:28 +0330 +0330
نقل از: mohammad321
نقل از: Arrow11

سخت است فهماندن چیزی به کسی که بابت نفهمیدنش پول میگیرد. (زنده یاد احمد شاملو)

من تو پست دو شب پیشم گفتم اگه فکر میکنی حرفی برای گفتن داری راهش اینه که سوال و جوابهای همدیگه رو مشخص و واضح جواب بدیم تا هم بشه نتیجه ای از بحث گرفت و هم مشخص بشه حق با کیه.

دو سه بار هم ازت خواستم اینقدر که دم از مطالعه میزنی منابع مطالعه خودتو معرفی کنی که نکردی.

دلیل اصرار و تاکیدم به این موارد این بود که برای خودم مشخص بود که مطالعه در حد کیهان بچه ها هم نداشتی و تمام افاضاتت فقط بر اساس شنیده هات از صدا و سیمای میلی جیب بری اسلامی هست و چون حرف حساب و مستندی برای گفتن نداری بنابراین از بحث و مناظره اصولی هم طفره خواهی رفت و فقط خواستم برا بقیه هم مشخص بشه.

طبق عادت میخواستم روی تک تک پستهایی که خطاب به من گذاشتی نقل بزنم و جواب بدم ولی وقتی رسیدم به اونجا که دیدم نوشتی رهبر تو ایران اختیاری نداره متوجه شدم بحث با تو چیزی فراتر از آب تو هاون کوبیدنه و نقل زدن و توضیح دادن و بیخیال شدم ولی با تمام این اوصاف بابت یه چیزی ازت ممنونم.

چند ماهی بود که دیگه انگیزه ای برای آپدیت کردن تاپیکامم نداشتم ولی جهل تو بهم انگیزه داد تا برای روشنگری مسائلی تاپیک جدیدی بزنم که بابتش ازت ممنونم و بهت قول میدم سعی کنم تاپیک خوبی از آب در بیاد.

فقط در پایین همین مطلب یه عکسی میذارم که پیام خیلی روشن و واضحی داره و برای فهمیدنش اصلا نه تحصیلات آکادمیک میخواد نه تخصص خاصی لازمه و با سواد در حد اکابر هم میشه پیام عکس رو گرفت و عمق فاجعه رو درک کرد. مگر اینکه خودت نخوای بفهمی (که بعید هم نیست.

.

قال عمام راحل: خداوند همه ما را آدم کند ?

من یه سوال از شما دارم علت اینکه عکس محمد رضا شاه ملعونو میذاری و به اصطلاع ازش تعریف میکنی برای چیه . اگه با جمهوری اسلامی مخالفی منم با شما هم عقیدم ولی دلیل نمیشه شاه ادم خوبی بوده باشه

شاه ملعونه؟؟؟ بابات ملعونه که ریخت توش و تو در اومدی بچه کیونی برو جقتو بزن چیکار به این تاپیکا داری

0 ❤️

2016-12-04 17:46:13 +0330 +0330

من تو پست دو شب پیشم گفتم اگه فکر میکنی حرفی برای گفتن داری راهش اینه که سوال و جوابهای همدیگه رو مشخص و واضح جواب بدیم تا هم بشه نتیجه ای از بحث گرفت و هم مشخص بشه حق با کیه.

دو سه بار هم ازت خواستم اینقدر که دم از مطالعه میزنی منابع مطالعه خودتو معرفی کنی که نکردی.

دلیل اصرار و تاکیدم به این موارد این بود که برای خودم مشخص بود که مطالعه در حد کیهان بچه ها هم نداشتی و تمام افاضاتت فقط بر اساس شنیده هات از صدا و سیمای میلی جیب بری اسلامی هست و چون حرف حساب و مستندی برای گفتن نداری بنابراین از بحث و مناظره اصولی هم طفره خواهی رفت و فقط خواستم برا بقیه هم مشخص بشه.

طبق عادت میخواستم روی تک تک پستهایی که خطاب به من گذاشتی نقل بزنم و جواب بدم ولی وقتی رسیدم به اونجا که دیدم نوشتی رهبر تو ایران اختیاری نداره متوجه شدم بحث با تو چیزی فراتر از آب تو هاون کوبیدنه و نقل زدن و توضیح دادن و بیخیال شدم ولی با تمام این اوصاف بابت یه چیزی ازت ممنونم.

چند ماهی بود که دیگه انگیزه ای برای آپدیت کردن تاپیکامم نداشتم ولی جهل تو بهم انگیزه داد تا برای روشنگری مسائلی تاپیک جدیدی بزنم که بابتش ازت ممنونم و بهت قول میدم سعی کنم تاپیک خوبی از آب در بیاد.

فقط در پایین همین مطلب یه عکسی میذارم که پیام خیلی روشن و واضحی داره و برای فهمیدنش اصلا نه تحصیلات آکادمیک میخواد نه تخصص خاصی لازمه و با سواد در حد اکابر هم میشه پیام عکس رو گرفت و عمق فاجعه رو درک کرد. مگر اینکه خودت نخوای بفهمی (که بعید هم نیست.

.

من یه سوال از شما دارم علت اینکه عکس محمد رضا شاه ملعونو میذاری و به اصطلاع ازش تعریف میکنی برای چیه . اگه با جمهوری اسلامی مخالفی منم با شما هم عقیدم ولی دلیل نمیشه شاه ادم خوبی بوده باشه

دلیلش اینه که به وطنپرستی این آدم ایمان دارم و میدونم درست یا غلط هر کاری کرد هدف و نیتش فقط سرافرازی ایران و ایرانی تو دنیا بود.

منم یه سوال از شما دارم. دلیل کینه شما از شاه چیه؟

0 ❤️

2016-12-04 17:52:39 +0330 +0330

فرمودن آنچنان رفاهی و افزایش درآمدی بیاریم که مردم خودشون به اون چهل و پنج تومن نیاز نداشته باشن آونایی که رفاه روحانی خفشون کرده لایکو بدن

0 ❤️

2016-12-04 18:52:27 +0330 +0330

.

دلیلش اینه که به وطنپرستی این آدم ایمان دارم و میدونم درست یا غلط هر کاری کرد هدف و نیتش فقط سرافرازی ایران و ایرانی تو دنیا بود.

این تاپیک در مورد این موضوع نیست ولی برای من جای تعجبه . شاه در درجه اول یک دیکتاتور بود بعدش تمام اموال مردمو یا به باد داد یا غارت کرد و با این همه بگیر و ببند و بسیاری فساد های دیگه شما ازش طرفداری میکنی !
و عجیب تر اینکه اونو یه وطن پرست میدونید!

بله درست نیست یه تاپیک دیگه رو با بحثهای غیر مرتبط به انحراف بکشیم ولی چون اینجا ازم سوال کرده بودین منم مجبور بودم همینجا جواب بدم ولی خوشبختانه دقیقا در همین ارتباط امروز خودم تاپیک زدم و اگه دوس داشتی اونجا در خدمتم ولی اگه قصد ادامه این بحث رو داری لطفا مستند و منصفانه صحبت کن. چون الان این پستت رو که میخوندم یه لحظه احساس کردم روزنامه یالثارات رو دارم میخونم.

0 ❤️

2016-12-04 18:55:03 +0330 +0330

.

این تاپیک در مورد این موضوع نیست ولی برای من جای تعجبه . شاه در درجه اول یک دیکتاتور بود بعدش تمام اموال مردمو یا به باد داد یا غارت کرد و با این همه بگیر و ببند و بسیاری فساد های دیگه شما ازش طرفداری میکنی !
و عجیب تر اینکه اونو یه وطن پرست میدونید!

برای منم عجیبه که شما دزدی های کلان نظام رو نمیبینی.
منم طرفدار هیچکس نیستم .دوستان همگی میدونن.
اما آیا دزدی های شاه با دزدی های این آقایون ملعون برابره؟؟؟؟
چقدر سرمایه های ما دزدیده شد توسط این نظام .
کاری نداره شما آمار دزدی های شاه رو بده به من تا منم آمار دزدی های این نظام رو بدم .چیزهایی میگم که اطلاعات سری هست .

0 ❤️

2016-12-04 19:25:24 +0330 +0330

یکم برعکس متوجه شدی دوره خاتمی ایران به عنوان مسول گفت و گوی تمدن ها شناخته شد و دفترش در تهران دایر شد که با دستور احمدی نژاد جمع شد و به ژنو منتقل شد دوست عزیز همشون یکی هستن ولی احمدی نژاد لیاقت تبلیغ و… نداره

0 ❤️

2016-12-04 21:48:41 +0330 +0330

آفرین به شما .
بله کامل خوندم حرفاتون رو .
درد ما یکی دوتا نیست …خیلی زیاده …
یکیش هم دیکتاتور پروریه که اعم از شاه و جمهوری فعلی و بعد میتونه باشه .
متاسفانه ما دیکتاتور پروریم تا دموکراسی پرور .
علت پرورش دیکتاتور هم جای تحقیق عمیق داره

0 ❤️

2016-12-05 08:27:20 +0330 +0330
نقل از: RedKazhdom
نقل از: shab.zende.dar777
نقل از: RedKazhdom هیچکدوم . همشون به مردم دروغ های شاخدار گفتن و خیانت کردن و فقط و فقط دزدی کردن و جیب های مردم رو خالی کردن . رییس جمهور تو کشور ایران اختیارات کمی داره و این توهین به انتخاب مردم ایرانه .رییس جمهور در اصل در کشور ما عمله هست و هیچکاره. اما رییس جمهور در آمریکا خیلی قدرت زیادی داره .به لحاظ سیاسی و نظامی و رسانه ای و تصمیم گیری .از این 4 مورد بالا ..رییس جمهور ایران فقط و فقط از لحاظ سیاسی میتونه حرف بزنه اونم با اجازه ی آخوند اعظم : خا.م.نه ایه دست نشانده ی خمینی .همین .

ﺭﻫﺒﺮ ﺗﻮ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﯿﭻ ﻧﻘﺸﯽ ﺗﻮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻭ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺩﻭﻟﺖ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻓﻘﻂ ﯼ ﻧﺎﻇﺮ ﺟﺪﯾﺪﺍ ﻫﻢ ﮐﺴﯽ ﺏ ﺣﺮﻓﺶ ﮔﻮﺵ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﺗﻮ ﻗﻀﯿﻪ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪ ﺭﻫﺒﺮ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﯿﭻ ﻧﻘﺸﯽ ﺗﻮ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﭼﻮﻥ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﻭﻟﯽ ﮐﺴﯽ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﮑﺮﺩ ﻭ ﺍﻻﻧﻢ ﮎ ﻟﯿﺴﺖ ﺟﺪﯾﺪ ﺗﺤﺮﯾﻤﺎ ﺩﺭ ﺭﺍﻫﻪ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺣﺘﯽ ﺏ ﺻﻮﺭﺕ ﻇﺎﻫﺮﯼ ﺍﺳﻢ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺭﻭ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﺴﺖ ﻭ ﻓﻘﻂ ﻇﺎﻫﺮ ﻗﻀﯿﺲ ﻣﺜﻼ ﺑﺎﯾﺪ ﻭﻻﯾﺖ ﻓﻘﯿﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﻫﯿﭻ ﮐﺎﺭﺱ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺠﻠﺲ ﻭ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺭﻭ ﻫﻢ ﮎ ﺧﻮﺩ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻭ ﺏ ﮐﺴﯽ ﺭﺑﻄﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﮎ ﺩﺭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺎ ﺑﺪﺗﺮﯾﻦ ﺷﺨﺼﻮ ﺏ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺣﺮﻓﺎﯼ ﺻﺪ ﻣﻦ ﯼ ﻏﺎﺯ ﻭ ﯼ ﺳﺮﯼ ﻭﻋﺪﻩ ﺳﺮ ﺧﺮﻣﻦ ﻭﺍﺳﺸﻮﻥ ﻣﻬﻢ ﻥ ﺳﻮﺍﺩ ﻭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻧﮕﺮﯼ

من از حرفای شما متوجه شدم که یک اصولگرای تندرو هستی و تک تکه جملات شما قابل بحث و زیر سوالات سنگینه .
شما یا خودت رو به کوچه ی علی چپ زدی یا مخاطبت رو کودک 3 ساله فرض کردی …
ببینید طبق منابع بسیار زیاد و موثق در سپاه و ارتش و اطلاعات و همچنین رسانه های عمومی صدا و سیما. .همگی دال بر این هستند که مقام رهبری تصمیم گیرنده ی اصلی در مذاکرات هسته ای و تصمیمات تمامی دولت هاست .به غیر از دولت رفسنجانی. که خب دولت آقای رفسنجانی خود قدرتمند بود و رهبری جرات نفوذ نداشت .
سخنان رهبر در مذاکرات هسته ای ریاکارانه و فریبنده بود برای قشر تندرو و خرابکار. تا رهبر به آنها بگوید کی بود کی بود ؟ من نبودم .مقصر ظریف بود .
او همیشه فرار رو به جلو داره و عوام فریبی میکنه .

خندیدیم جوک قشنگی بود

مردم این فرد جاسوس نظامه. و دشمن منافع شماست.
همین فرد از حرصش به واقعیات میگه جوک .!
چیه رودست خوردی احمق؟؟؟
برو دیگه نبینمت.
سری بعد حالتو بدتر میگیرم .

واقعا آدم چقد باید احمق باشه تو قضیه مذاکرات تا دولت قبلی بود روشنفکرا و اصلاح طلبا میگفتن دولت نفهمه با آمریکا مذاکره نمیکنه رهبرم خب راضی بود از عدم مذاکره ب رهبریم زیاد گیر دادن سر همین بحث بعد ک دولت جدید اومد رهبری گفت من ب مذاکره با آمریکا خوشبین نیستم و آبی از مذاکره گرم نمیشه ولی کو گوش شنوا اصلاح طلبا میگفتن آمریکا دیگه خطری نداره و ما دندونای این گرگو کشیدیم بعدش همش اصرار کردن اونم راضی نشد ولی میدونست اگه دیگه زیاد اصرار ب عدم مذاکره کنه همه کاسه کوزه ها سر خودش میشکنه اجازه مذاکررو داد هرچند میدونست آخر عاقبت این کار چیه و گفت سعی کنید وقتی امتیاز میدید امتیازم بگیریدحالا که رفتن این ب اصطلاح توافقو انجام دادن و شکست خوردن میخان بگن من نبودم دسم بود تقصیر یکی دیگه بود اینو بدونید رهبری ایران یکی از سیاست مدارترین مردای جهان محسوب میشه و همه چیزو میدونه ولی خب گفت بذار برن تجربه کنن چ بلایی سرشون میاد همون بلایی ک آمریکا سر مصدقم آورد و هرکی دس ب سمت آمریکا دراز کنه دستش قطع میشه و جان کری هم خودش گفته بود بعدا تو کتابا مینویسن ک با ایران و ظریف چیکار کردیم و ی سوال ک واقعا باید از این ب اصطلاح روشنفکرا پرسید این که آمریکا ب عنوان ی ابر قدرت چرا باید ب ایران باج بده؟

0 ❤️

2016-12-05 08:35:12 +0330 +0330
نقل از: Snake.eyes
نقل از: Snake.eyes بنظر من وقتی رهبر وجود داره اون بالا نسشته رییس جمهور کاره ای نیست و بازیچه ایه برای سرگرم شدن مردم...... مگرنه ما اگه رهبر داریم رییس جمهور نمیخواییم و اگه رییس جمهور داریم رهبر نیازی نیست.... اینا مارو بازیچه خودشون قرار دادن و دارن یکی دیگرو رخ میکنن که اگه اتفاقی افتاد مقصر اون شناخته بشه نه رهبر مثلا معظم انقلاب.... حالا این نظر من بود و بنظرم ر ی د ه شده به ایران و ایرانی چون شعور ملتو دست کم گرفتن.....

رهبر تو ایران هیچ نقشی تو کارهای سیاسی و عملکرد دولت نداره فقط ی ناظر جدیدا هم کسی ب حرفش گوش نمیکنه دقیقا تو قضیه مذاکرات مشخص شد رهبر ایران هیچ نقشی تو اداره سیاسی و اجتماعی کشور نداره چون چند بار با مذاکرات مخالفت کردن ولی کسی توجه نکرد و الانم ک لیست جدید تحریما در راهه و چون حتی ب صورت ظاهری اسم اسلامی رو جمهوری ایران هست و فقط ظاهر قضیس مثلا باید ولایت فقیه داشته باشه وگرنه ایشون هیچ کارس نمایندگان مجلس و ریاست جمهوری رو هم ک خود مردم انتخاب میکنن و ب کسی ربطی نداره ک در بیشتر موارد ایرانیا بدترین شخصو ب عنوان ریاست جمهوری انتخاب میکنن و فقط حرفای صد من ی غاز و ی سری وعده سر خرمن واسشون مهم ن سواد و آینده نگری

این حرفت قبول ولی خوب این خودش یه جبهه درست میکنه دیگه… غیر از اینه؟؟؟؟
بعدشم رهبری از بین بره تو ایران جنگ داخلی پیش میاد و مشکل مام از وجود همین شخصه وهم نبودش لازمه که رییاست جمهوری کارشو انجام بده هم بودنش که جنگ داخلی پیش نیاد
رییاست جمهوری هم هر کاری که بخواد انجام بده چه درست چه غلط باید جوابگو باشه و به کی باید جواب بده غیر از رهبر؟؟؟؟؟
به مردمی که درگیر مسایل اقتصادین؟؟؟؟یا اونیایی که درگیر اختلاسن؟؟؟؟اونایی هم که اعتراض کنن له میشن
پس هر کاری رییس جمهور انجام میده مجبوره که تو چهار چوب رهبری قدم برداره…

حرفت درسته ولی بهترین راه هم همینه بالاخره کسی ک 30سال زمامدار امور مملکت و زمانی خودشم رئیس جمهور بوده تو بیشتر زمینه ها صلاح مملکتو بهتر میدونه تو امور سیاسی تا کسی ک جدید روی کار اومده مثل این که بگی مملکتی ک شاه داره نخست وزیر نمیخاد یا رئیس جمهورم کابینه و وزیر نمیخاد بالاخره تو هر چیزی ی سلسله مراتبی هست و همیشه هم حرفایی ک زدن ب صلاح بوده و هربارک خلافش عمل کردن ضرر کردن

0 ❤️

2016-12-05 08:36:55 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar1370
نقل از: RedKazhdom هیچکدوم . همشون به مردم دروغ های شاخدار گفتن و خیانت کردن و فقط و فقط دزدی کردن و جیب های مردم رو خالی کردن . رییس جمهور تو کشور ایران اختیارات کمی داره و این توهین به انتخاب مردم ایرانه .رییس جمهور در اصل در کشور ما عمله هست و هیچکاره. اما رییس جمهور در آمریکا خیلی قدرت زیادی داره .به لحاظ سیاسی و نظامی و رسانه ای و تصمیم گیری .از این 4 مورد بالا ..رییس جمهور ایران فقط و فقط از لحاظ سیاسی میتونه حرف بزنه اونم با اجازه ی آخوند اعظم : خا.م.نه ایه دست نشانده ی خمینی .همین .

ﺭﻫﺒﺮ ﺗﻮ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﯿﭻ ﻧﻘﺸﯽ ﺗﻮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻭ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺩﻭﻟﺖ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻓﻘﻂ ﯼ ﻧﺎﻇﺮ ﺟﺪﯾﺪﺍ ﻫﻢ ﮐﺴﯽ ﺏ ﺣﺮﻓﺶ ﮔﻮﺵ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﺗﻮ ﻗﻀﯿﻪ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪ ﺭﻫﺒﺮ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﯿﭻ ﻧﻘﺸﯽ ﺗﻮ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﭼﻮﻥ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﻭﻟﯽ ﮐﺴﯽ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﮑﺮﺩ ﻭ ﺍﻻﻧﻢ ﮎ ﻟﯿﺴﺖ ﺟﺪﯾﺪ ﺗﺤﺮﯾﻤﺎ ﺩﺭ ﺭﺍﻫﻪ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺣﺘﯽ ﺏ ﺻﻮﺭﺕ ﻇﺎﻫﺮﯼ ﺍﺳﻢ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺭﻭ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻫﺴﺖ ﻭ ﻓﻘﻂ ﻇﺎﻫﺮ ﻗﻀﯿﺲ ﻣﺜﻼ ﺑﺎﯾﺪ ﻭﻻﯾﺖ ﻓﻘﯿﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﻫﯿﭻ ﮐﺎﺭﺱ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺠﻠﺲ ﻭ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺭﻭ ﻫﻢ ﮎ ﺧﻮﺩ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻭ ﺏ ﮐﺴﯽ ﺭﺑﻄﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﮎ ﺩﺭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺎ ﺑﺪﺗﺮﯾﻦ ﺷﺨﺼﻮ ﺏ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺣﺮﻓﺎﯼ ﺻﺪ ﻣﻦ ﯼ ﻏﺎﺯ ﻭ ﯼ ﺳﺮﯼ ﻭﻋﺪﻩ ﺳﺮ ﺧﺮﻣﻦ ﻭﺍﺳﺸﻮﻥ ﻣﻬﻢ ﻥ ﺳﻮﺍﺩ ﻭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻧﮕﺮﯼ

من از حرفای شما متوجه شدم که یک اصولگرای تندرو هستی و تک تکه جملات شما قابل بحث و زیر سوالات سنگینه .
شما یا خودت رو به کوچه ی علی چپ زدی یا مخاطبت رو کودک 3 ساله فرض کردی …
ببینید طبق منابع بسیار زیاد و موثق در سپاه و ارتش و اطلاعات و همچنین رسانه های عمومی صدا و سیما. .همگی دال بر این هستند که مقام رهبری تصمیم گیرنده ی اصلی در مذاکرات هسته ای و تصمیمات تمامی دولت هاست .به غیر از دولت رفسنجانی. که خب دولت آقای رفسنجانی خود قدرتمند بود و رهبری جرات نفوذ نداشت .
سخنان رهبر در مذاکرات هسته ای ریاکارانه و فریبنده بود برای قشر تندرو و خرابکار. تا رهبر به آنها بگوید کی بود کی بود ؟ من نبودم .مقصر ظریف بود .
او همیشه فرار رو به جلو داره و عوام فریبی میکنه .

خندیدیم جوک قشنگی بود

مردم این فرد جاسوس نظامه. و دشمن منافع شماست.
همین فرد از حرصش به واقعیات میگه جوک .!
چیه رودست خوردی احمق؟؟؟
برو دیگه نبینمت.
سری بعد حالتو بدتر میگیرم .

واقعا آدم چقد باید احمق باشه تو قضیه مذاکرات تا دولت قبلی بود روشنفکرا و اصلاح طلبا میگفتن دولت نفهمه با آمریکا مذاکره نمیکنه رهبرم خب راضی بود از عدم مذاکره ب رهبریم زیاد گیر دادن سر همین بحث بعد ک دولت جدید اومد رهبری گفت من ب مذاکره با آمریکا خوشبین نیستم و آبی از مذاکره گرم نمیشه ولی کو گوش شنوا اصلاح طلبا میگفتن آمریکا دیگه خطری نداره و ما دندونای این گرگو کشیدیم بعدش همش اصرار کردن اونم راضی نشد ولی میدونست اگه دیگه زیاد اصرار ب عدم مذاکره کنه همه کاسه کوزه ها سر خودش میشکنه اجازه مذاکررو داد هرچند میدونست آخر عاقبت این کار چیه و گفت سعی کنید وقتی امتیاز میدید امتیازم بگیریدحالا که رفتن این ب اصطلاح توافقو انجام دادن و شکست خوردن میخان بگن من نبودم دسم بود تقصیر یکی دیگه بود اینو بدونید رهبری ایران یکی از سیاست مدارترین مردای جهان محسوب میشه و همه چیزو میدونه ولی خب گفت بذار برن تجربه کنن چ بلایی سرشون میاد همون بلایی ک آمریکا سر مصدقم آورد و هرکی دس ب سمت آمریکا دراز کنه دستش قطع میشه و جان کری هم خودش گفته بود بعدا تو کتابا مینویسن ک با ایران و ظریف چیکار کردیم و ی سوال ک واقعا باید از این ب اصطلاح روشنفکرا پرسید این که آمریکا ب عنوان ی ابر قدرت چرا باید ب ایران باج بده؟

گور بابای رهبر دزدت و جنایتکار تازیخ مزدور روسیه مفعول و کونی دشمن خدا و انسانیت و اسلام و شیعه …رهبر جنایتکارت دیگه نه راه پیش داره نه پس باید کون بده

0 ❤️

2016-12-05 08:44:37 +0330 +0330
نقل از: کلاش2020
نقل از: Snake.eyes
نقل از: Snake.eyes بنظر من وقتی رهبر وجود داره اون بالا نسشته رییس جمهور کاره ای نیست و بازیچه ایه برای سرگرم شدن مردم...... مگرنه ما اگه رهبر داریم رییس جمهور نمیخواییم و اگه رییس جمهور داریم رهبر نیازی نیست.... اینا مارو بازیچه خودشون قرار دادن و دارن یکی دیگرو رخ میکنن که اگه اتفاقی افتاد مقصر اون شناخته بشه نه رهبر مثلا معظم انقلاب.... حالا این نظر من بود و بنظرم ر ی د ه شده به ایران و ایرانی چون شعور ملتو دست کم گرفتن.....

رهبر تو ایران هیچ نقشی تو کارهای سیاسی و عملکرد دولت نداره فقط ی ناظر جدیدا هم کسی ب حرفش گوش نمیکنه دقیقا تو قضیه مذاکرات مشخص شد رهبر ایران هیچ نقشی تو اداره سیاسی و اجتماعی کشور نداره چون چند بار با مذاکرات مخالفت کردن ولی کسی توجه نکرد و الانم ک لیست جدید تحریما در راهه و چون حتی ب صورت ظاهری اسم اسلامی رو جمهوری ایران هست و فقط ظاهر قضیس مثلا باید ولایت فقیه داشته باشه وگرنه ایشون هیچ کارس نمایندگان مجلس و ریاست جمهوری رو هم ک خود مردم انتخاب میکنن و ب کسی ربطی نداره ک در بیشتر موارد ایرانیا بدترین شخصو ب عنوان ریاست جمهوری انتخاب میکنن و فقط حرفای صد من ی غاز و ی سری وعده سر خرمن واسشون مهم ن سواد و آینده نگری

این حرفت قبول ولی خوب این خودش یه جبهه درست میکنه دیگه… غیر از اینه؟؟؟؟
بعدشم رهبری از بین بره تو ایران جنگ داخلی پیش میاد و مشکل مام از وجود همین شخصه وهم نبودش لازمه که رییاست جمهوری کارشو انجام بده هم بودنش که جنگ داخلی پیش نیاد
رییاست جمهوری هم هر کاری که بخواد انجام بده چه درست چه غلط باید جوابگو باشه و به کی باید جواب بده غیر از رهبر؟؟؟؟؟
به مردمی که درگیر مسایل اقتصادین؟؟؟؟یا اونیایی که درگیر اختلاسن؟؟؟؟اونایی هم که اعتراض کنن له میشن
پس هر کاری رییس جمهور انجام میده مجبوره که تو چهار چوب رهبری قدم برداره…

این چه توهمی که اگه فلانی نباشه جنگ داخلی میشه مگه وقتی قبلیه به خدا پیوست جنگ شد ؟برادره من پادشاه تایلند بد 70 سال حکومت مرد جنگ شد؟ فیدل مرد جنگ شد؟نگو ایران فرق میکنه که میگم هیچ فرقی نداره وهمه نظام های توتالیتر ودیکتاتوری مثل همن

در هر صورت رهبری جزئی از قانون ایرانه و نمیشه حذفش کرد بالاخره بعضی کشورا پادشاهی دارن بعضیام رهبری بعضیام خو ندارن و هرکدوم طبق قانون خودشونه اگه مردم راضی ب رهبری نباشن راهش خیلی آسونه ب نظرم میتونن تو انتخابات خبرگان رأی ندن ولی خب میبینی ک رأی میدن و رأی دادن اگه خبر داشته باشید تو ایران اجباری نیست پس همه چی ب خواست مردم تو ایران ن کل مردم بلکه اکثریت مردم اقلیت هم مجبورن تابع اکثریت باشن مث زمانی ک انقلاب شد بالاخره همه مردمم ک راضی نبودن ولی کاری بود ک اکثریت انجام دادن

0 ❤️

2016-12-05 08:50:46 +0330 +0330

.

بهش میگن توهم فانتزی چیز عجیبی نیست

0 ❤️

2016-12-05 08:53:01 +0330 +0330
نقل از: mohammad321 به نظر من بهترین رئیس جمهوری کسیه که یک عدالتخواه ازادیخواه و ادم کارکشته ای باشه . رئیس جمهوری که اقعا به فکر مردم باشه نه به فکر خودش

مرسی واسه تشکر

0 ❤️

2016-12-05 08:55:15 +0330 +0330

.

واقعا ک سخت کسی ک خودشو ب خواب زده بیدارش کرد

1 ❤️

2016-12-05 09:40:19 +0330 +0330
نقل از: Paytan فرمودن آنچنان رفاهی و افزایش درآمدی بیاریم که مردم خودشون به اون چهل و پنج تومن نیاز نداشته باشن آونایی که رفاه روحانی خفشون کرده لایکو بدن

واقعا ک از خوشی داریم میپوکیم

0 ❤️

2016-12-09 14:01:14 +0330 +0330

این چه سوالیه دیگه؟ بهترین؟ همه رئیس جمهورهای ایران بی پدر و مادر و حرومزاده و بیکفایت بودن.

3 ❤️

2016-12-13 22:27:10 +0330 +0330
نقل از: shab.zende.dar1370

.

واقعا ک سخت کسی ک خودشو ب خواب زده بیدارش کرد

موافقم ?

0 ❤️

2016-12-25 12:49:38 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 نمیدونم مطالبی که نوشتی واقعا از کم اطلاعی هست یا دامنه تبلیغاتی احمدی نژادیون تا شهوانی هم گسترده شده ولی در هر حال برعکس فرمایش شما اتفاقا تو دوره خاتمی و بعد راه انداختن بحث گفتگوی تمدنها تو سازمان ملل بود که یه سرسوزنی ایران از انزوا در اومد ولی از همون اولش اصولگراها و دلواپسان نظام هر وقت دیدن درهای روابط خارجی داره به روی ایران باز میشه به طرق مختلف درها رو بستن (هر چند از نظر من حکایت اصلاح طلب و اصول گرا تو ایران حکایت سگ زرد و شغال هست)

میشه لطفا بگی در زمان احمدی نژاد کدوم پیشرفتها رو در زمینه های علم و تکنولوژی و پیشرفت زندگی ایرانیها و از لحاظ نظامی و آبادانی و عمران و پزشکی و هسته ای داشتیم؟ ییییییی

بین روسای جمهور بعد از انقلاب اصلا رییس جمهور خوب نداشتیم که بخوایم بینشون دنبال بهترینش بگردیم ولی از نظر من مفیدترینشون احمدی نژاد بود.

البته نه از جنبه ای که شما فکر میکنین، بلکه از این نظر که اگه کل کشورهای خارجی جمع میشدن و میلیاردها دلار هزینه میکردن نمیتونستن نصف احمدی نژاد آفتابه بردارن به قامت رعنای حکومت جیب بری اسلامی. 🙄

قصدی واسه حمایت از کسی ندارم و واقعیتهای خوب و بد رو گفتم همه دیگه میدونن حتی خود شما ک در زمان احمدی نژاد بود ک برنامه هسته ای ایران از سر گرفته شد و نیروگاهای ایران قبل ایشون تقریبا بسته بودن و هیچ سودی واسه کشور نداشتن و بعد از انتخاب احمدی نژاد ب عنوان رئیس جمهور پیشرفت انجام گرفت وا با جلوگیری از فرار مغزها و صرف هزینه های زیاد ب داروهای ضد سرطان و دانش بنیان رسیدیم از لحاظ موشکی و نظامی خیلی پیشرفت داشتیم طوری که آمریکا دیگه مثل قبلا هر روز مارو تهدید ب حمله نظامی نمیکرد و قبل از اتفاقات سال88که رخ داد و موجب ضعف ایران تو همه زمینه ها با فشارها و تحریمهای گسترده خارجی انجام شد رئیس جمهور آمریکا ب ایران تبریک عید نوروزو ابلاغ کردن و پیشنهاد مذاکرات رو دادن ک ایران با توجه ب عاقبت اندیشی قبول نکرد از لحاظ آبادانی و رفاه مردم ب مردم وامهایی رو برای ساخت مسکن ب خصوص تو مناطق محروم ب صورت بلاعوض دادن و موجب کاهش بافتهای فرسوده شدن و تو زمینه ماهواره ای خیلی پیشرفت داشتیم و چند ماهواره بر رو ب فضا پرتاب کردیم و خیلی چیزای دیگه والا گوشی همراه هم تا قبل احمدی نژاد نداشتیم حقوق چند ماهو میدادیم ب ی سیمکارت ک الان شد دونه ای 5تومن والا مردم رو نگاه میکردی موقع خاتمی از قیافه و مدل لباس پوشیدنشون حالت ب هم میخورد الان مردم خوبه ی قیافه ب خودشون گرفتن و سلفی میندازن و خیلی چیزای دیگه ک تو این مقوله نمیگنجه از لحاظ عمرانی هم پیشرفت قطارهای ایران تو دوره حضور ایشون راهسازیهای زیاد و ضروری داشتیم ک قبل ایشون اصلا صورت نگرفته بود و خیلی چیزای دیگه

پسرپس توخواب خرگوشی هستی که میگی ایران تجهیزات پیشرفته جنگی داره. بله داره، تانک روالفقارو میگی که باشلیک اولین گلوله تیمی از لوله تانک هم همراشرفت تا تل اویو!!!هلیکوپتر وجنگنده قاطر۳۱۳هم خیلی مدرنه پسرجون، هنوزنمیدونی که خلاصه گندش دراومد ومعلوم شد ماکت به خوردامثال جنابعالی دادن، یه مقداروقت برای مطالعه بذار همینطوری نیا کامنت نذار ادا در نیار وبه شعور وسواد خیلی از اعضای این سایت توهین نکن ،برو سرساعت اخبار۲۰/۳۰روببین مباداازدستش بدی ، گزارشهای کامران نجف زاده امثال تورو به وجدمیاره وحس وطن دوستیت جوونه میزنه منتهی از یه جای دیگه،
اًقای دانشمند ریدنی که احمدی نژاد تواین ۸ سال به مملکت کرد تا۸۰سال دیگه هم پاک شدنی نیست. بیدارشو ببین اطرافت چه میگذره پسرجون

0 ❤️

2016-12-25 19:54:25 +0330 +0330
نقل از: saeedffmm به نظر من اعلی حضرت محمدرضا پهلوی درسته رئیس جمهور نبود ولی اون و پدرش بهترین دوران سیاسی ایران را از هرلحاظ رقم زدند. صد سال پیش چه راه آهنی داشتیم که تا الانم سر پا هستش حالا بماند که حادثه چند روز پیش قطار واقعا بی کفایتی مسئولان رو میرسونه بعد از گذشت نزدیک چهل سال از انقلاب هنوز هم هواپیماهای شاهنشاهی توی ایران میپرن زمانی که قطریا با الاغ و شتر رفت آمد میکردند ما سومین نیروی هوایی دنیا رو داشتیم بعد از امریکا و شوروی البته من فکر کنم از شوروی هم بهتر بودیم اینا از لحاظ امکانات آغا محمد خان قاجار به فتحعلی شاه وصیّت کرد اگه میخوای بدون دردسر توی ایران حکومت کنی مردم رو بیسواد و گرسنه نگه دار. الان مردم دارن می‌دوند واسه نون شب هیشکی دیگه فکر سیاست و این چیزا نیست مثلا الان توی کشور همه باسوادن. ولی خودمونیم همه تحصیلکرده هامون به اندازه یه دونه یک ریالی هم ارزش ندارن پدر من ششم ابتدایی شاهنشاهی خونده بود ولی صدبرابر لیسانسهای الان سرش میشد اینم تحصیلات توخالیمون تفاوت ارزش اعتبار ریالی اونموقع و الان که دیگه نیازی به توضیح نداره اعتبار ملی مون هم که طبل توخالی شده قدیم اسلام هم حرمت داشت. اینا اسلام رو هم از ارزش انداختن و صدها مسائل دیگه که توی این مقال نمیگنجه امیدوارم رژیمی توی اینکشور روی کار بیاد که مثل اعلیحضرت و پدرش باشه روحشان شاد

دوست عزیزنمیدونم چندسالته،ولی قبول دارم شاه توخیلی جهات خوب بودوباعث توسعه ایران شده بود. خودمن هنوزبراش احترام قائلم . امامتتاسفانه تامملکت کمی شلوغ شدوچندتالاستیک به آتیش کشیده شد جاردونتونست بامدیریت وسیاست کنترلش کنه درعوض مملکت رو گذاشت به امان خدا و زد به چاک نزدیکترین افراد بهش خیانت کنن ومردم رو مسلح کنن وعملارژیم پهلوی روساقط کردن. سرسوزنی ازجرات واقتداروکیاست پدرش رو نداشت. بهرحال بااوضاع اون روزهای ایران بالاخره رژیم شاه سقوط میکرد . عرضه مملکت داری توشرایط حادو حساس رو نداشت، حیف شد

0 ❤️

2019-05-18 10:17:43 +0430 +0430

در یک کلام با همه گه بودن و نفهمیِ سیاسیش ، فکر میکنم دوره احمدی نژاد رو بشه توی یه دسته جدا گانه از سایر رئسای جمهور دسته بندی کرد . بر عکس شما من متولد سال 57 هستم و از زمان ریاست جمهوریِ خامنه ای رو یادمه . در یک کلام با توضیحات بالا و خیلی مختصر (( احمدی نژاد )) البته یکی از افتخارات من اینه که صفحه انتخابات شناسنامم کاملا سفیده . یعنی با اصل نظام مشکل دارم نه با شخص .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «