تاثیرات جنسی ختنه کردن چیه و آیا روی لذت جنسیتون اثر میذاره؟

1396/10/20

احتمالا یکی از اولین تجربه های شما با یه دکتر موقعی بوده که قسمتی از مردونگیتون رو از دست دادید.
چه با ختنه کردن موافقید باشید یا اصلا حاضر به دستکاری آلتتون نباشید، وضعیت آلتتون چیزیه که تا آخر عمر باید با اون زندگی کنید.

**آیا پوسته ختنه گاه تاثیری روی زندگی جنسیتون داره؟
**طبق مقاله چاپ شده در مجله british journal of urology international ، بله تاثیر داره. محققان مرکز آگاهی از ختنه گزارش دادن که ختنه کردن پنج ناحیه خیلی حساس به لمس کردن سطحی رو از آلت جدا میکنه. ولی خیلی از محققان مثل دکتر هربنیک زیاد تحت تاثیر این گزارش قرار نگرفتن، طبق نظر دکتر هربنیک این یک تحقیق کوچیک بود و تناقض هایی با تحقیقات دیگه داشت ، همچنین هنوز اطلاعات زیادی در مورد آلت مردان و نقاط حساس اون وجود نداره.
شما خودتون میتونین نقاط حساس و تحریک شونده آلتتون رو با لمس کردن تشخیص بدین ولی این لزوما به این معنی نیست که موقع سکس هم اون نقاط باعث تحریکتون بشه.
دکتر هربنیک میگه شما موقع سکس از تماس های سطحی استفاده نمیکنین و تماس و تحریکتون پیچیده تره و همچنین نقاط مختلفی از بدن موقع سکس به طریق متفاوتی تحریک و حساس میشن.

طبق نظر متخصص سکس دکتر ایان کرنر اگر شما ختنه شده باشید ، برای رسیدن به ارگاسم به سایش بیشتری نیاز دارید. برای اینکار میتونین پوزیشن های مختلفی مثل داگی استایل یا حالتی که زن زیره و مرد روی اونه رو امتحان کنید تا بتونین به حداکثر تحریک برسین. یا اینکه از همسرتون بخواید تا تمرینات کگل انجام بده یا موقع سکس عضلات زیرین باسنشو سفت کنه تا باعث سایش بیشتر سر آلتتون بشه. مرد ها چه ختنه شده باشن و چه نشده باشن باید با همسرشون حال کنن. موقع سکس دهانی از همسرتون بخواید تا سطح زیرین آلتتون رو آروم لیس بزنه چون اون یه ناحیه حساس از آلته ، چه ختنه باشین و چه نباشین. موقع سکس هم دخول رو نرم و هم محکم انجام بدید.

اگر ختنه نشدید و هنوز پوسته ختنه گاه رو دارید ازش استفاده کنید.
طبق گفته دکتر کرنر پوسته ختنه گاه دارای عصبه و اگر عقب و جلوش کنید ناحیه ی زیرین سر آلت رو تحریک میکنه. ناحیه زیرین سر آلت یکی از حساس ترین قسمت های آلتتنونه.

اگر شما ختنه نشدید مهم ترین کار اینه که کاری کنید همسرتون با این قضیه راحت باشه. خیلی از زن ها نسبت به پوسته ختنه گاه احساس خوبی ندارن. پس شما باید باهاش حرف بزنید و توضیح بدید که این یه ناحیه ای هستش که به تحریک شدن کمک میکنه و ازش بخواید موقع سکس دهانی با زبونش یکم باهاش بازی کنه.
این روز ها مردای کمتری ختنه هستن و این قضیه مثل گذشته خیلی مسئله خاصی نیست.
طبق گفته دکتر کرنر حتی اگر زنی به مردهای ختنه نشده عادت نداره مثل هرچیز جدیدی توی دنیا اول نگاهش کنید و بهش دست بزنید ، بعدش در مورد اینکه همسرتون چطور دوست داره اونو لمس کنید باهاش حرف بزنید. بعدش زن ها هم دیگه مشکلی باهاش ندارن.

مندی 26 ساله میگه اون پوست اضافه آلت فقط باعث میشه موقعی که مردارو لخت می بینین یکم بیشتر سورپرایز میشین. به هر حال اونم آلته دیگه و فرقی نداره و همشون تحریک میشن.

از یک سری افراد هم در این باره نظر خواستیم. یکی از این مرد ها گفت : درسته ختنه کردن ممکنه یکم حساس بودن آلت رو کم کنه ولی تا حالا نشدیدم مردی بگه به خاطر اینکه ختنه شده نمیتونه ارضا بشه.
نظر یکی دیگه هم این بود که : نمیتونم تصور کنم اگر بیشتر از این آلتم حساس باشه ، همیجوریم خیلی طول کشید تا بتونم با همین سطح از تحریک شدن ،انزال شدنمو کنترل کنم. اونجوری مجبور میشدم سکسمو فقط به خاطر یکم لذت بیبشتر کوتاهتر کنم.

متخصصان میگن در کل وضعیتتون هرچی که هست باید بهترین بهره رو ازش ببرین. دکتر کرنر میگه : با هر وضعیتی که دارین باید زندگی کنید و برای هرکس راهی برای لذت بردن وجود داره. پس برید و پیداش کنید.

منبع

7513 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-10 02:25:38 +0330 +0330

تمام اونایی که میگن ختنه کار خوبیه در نهایت به سایتها و حرفهای علمای دینی یهودی یا مسلمان استناد میکنن
بنظر من طبیعت چیز اضافه ای رو نمی آفرینه

4 ❤️

2018-01-11 05:18:11 +0330 +0330
نقل از: Maryamreza تمام اونایی که میگن ختنه کار خوبیه در نهایت به سایتها و حرفهای علمای دینی یهودی یا مسلمان استناد میکنن بنظر من طبیعت چیز اضافه ای رو نمی آفرینه

pass age apandis gerefti daresh nayar ezafi nist

2 ❤️

2018-01-11 13:20:14 +0330 +0330

از نظر بهداشتی ختنه خوبه ولی از نظر لذت جنسی نه

0 ❤️

2019-02-03 06:55:09 +0330 +0330

من فقط یه سوال دارم از کسانی که میگن ختنه خوبه
حتی از منظر خداباورانه به این قضیه نگاه کنیم و چه از منظر طبیعی و رشد و تکامل
چطور ممکن بدنی با این پیچیدگی ساخته بشه و یه پوست اضافه رو آلت تناسلی بذاره؟
یعنی خدای دیندارن نمیدونسته اضافست با اون همه عمل و دانش مطلق ؟؟؟ و اصلا چرا این همه کامل آقریده و بعد همچین نقصی در انسان گذاشت !!!
بعد تازه بر فرض نقصی باشد چطور چندین هزار سال پیش پی بردن این اضافست و هنوز دانشمندان پزشکی با این پیشرفت به این نتیجه نرسیدن!!!
ختنه در دین یهود فقط یک نشانه بوده برای مشخص بودن یهودیان که متاسفانه به اسلام هم اضافه شده.
سوال دیگه در مورد بهداشت فردی هستش ، که میفرمایند باعث جلوگیری بیماری میشه
در حدود ۷ میلیارد جمعیت دنیا شاید در کل ۲ میلیارد مسلمان و‌یهودی باشن که میشه در حدود کمتر از ۳۰٪ یعنی از ۷۰٪ بقیه که اگر فرض کنیم نیمشون مرد باشن تقریبا میشه ۲/۵ میلیارد مرد در دنیا یعنی همشون مشکل و بیماری آلت تناسلی داره و فقط مردان مسلمان و یهودی ندارن؟؟؟
بخدا این چیزا اینقدر مسخره و مضحک هستش با یکم تعمق و تعقل میشت نتیجه گیری کرد اصلا نیازی به دانش پزشکی هم نداره
من به شذت با ختنه مخالفم
از اینکه چرا من رو ختنه کردن پدر و مادر و خودم اصلا نمیخواستم پسرم ختنه کنم ولی باز به اصرار خانواده ها مجبور شدم کوتاه بیام به اصرار همسرم که از این بابت واقعا ناراحتم که رسوم بسیار غلط رو با جدیت انجام میدن در صورتی که اصلا مذهبی و نماز خون هم نیستن خانواده های ما

1 ❤️

2019-02-03 13:33:43 +0330 +0330

جدیدا تو ایسلند ختنه پسران ممنوع شده

0 ❤️

2019-02-04 05:54:50 +0330 +0330

ظاهر زشتی میده ، ثانیا از نظر بهداشتی هم ختنه شده ارجحیت داره به ختنه نشده. حداقل من که راضی ام. فک نمیکنم اگه دوباره به دنیا میومدم و انتخاب با خودم بود ختنه نشدنو انتخاب میکردم

1 ❤️

2019-02-04 10:24:10 +0330 +0330

اتفاقا برعکس اگر ختنه کردن
بیشتر از پوست الت رو برداشته
باشه باعث زود انزالی میشه
چون اون سطح خیلی مسطح میشه و با سایش کم به تحریک میفته پس اگر ختنه گاه رو بیشتر
بردارن زود انزالی صورت میگیرد ???

1 ❤️

2019-02-04 18:07:16 +0330 +0330
نقل از: sajede.shevchenko
نقل از: Maryamreza تمام اونایی که میگن ختنه کار خوبیه در نهایت به سایتها و حرفهای علمای دینی یهودی یا مسلمان استناد میکنن بنظر من طبیعت چیز اضافه ای رو نمی آفرینه

چه ربطی داره آپاندیس رو کاریش ندارن تا وقتی مشکل ساز نشه مطابق اون سیستم باید ختنه رو هم وقتی انجام بدی که مشکل ساز شده باشه نه در دوران کودکی و بدو تولد

1 ❤️

2019-02-04 19:51:39 +0330 +0330

زیاد اهمیت ندید این پزشک ها هر روز یه حرفی میزنن طبیعت میگه ختنه نشه ! هنوز درمان قند خون یا سفید شدن مو رو پیدا نکردن بعد اومدن میگن کیر طرف باید ختنه بشه.
هر چیزی طبیعی خوبه.

1 ❤️

2019-02-06 02:37:20 +0330 +0330

منم از یه سکسولوژیست توی یوتوب شنیدم که میگفت پوست این قسمت پایانه های عصبی زیادی داره که مربوط به لذت هست، خب وقتی داری این پوست رو جداش میکنی اونارو هم داری جدا میکنی دیگه …
ختنه یه زمانی شاید لازم بوده ولی الان با توجه به سبک زندگی مردم این دوره و زمونه نیازی نیست
چه خوبه اگه سنت ها رو کنار بذاریم و کمی مدرن تر زندگی کنیم.

0 ❤️

2019-02-06 10:38:01 +0330 +0330
نقل از: sajede.shevchenko

می خواستم جواب اون الاغی که در جوابت نوشته بود اگه آپاندیس گرفتی درش نیار چیز اضافه ای نیست .می خواستم بگم خیلی بیشعوری .اینم شد قیاص بیشعوری .ختنه کردن چیزی نه تنها غیر ضروریه بلکه ناقص سازی ارگاسم جنسی هستش

1 ❤️

2019-02-06 10:43:41 +0330 +0330
نقل از: Maryamreza2018 جدیدا تو ایسلند ختنه پسران ممنوع شده

اتفاقا من بچه ام رو ختنه نکردم و ده سال گذشته و حتی یک بار هم عفونت نگرفته .که پزشکان کاسب کار مردم رو میترسونند که ختنه نکردم باعث عفونت میشه .اتفاقا بچه هایی که ختنه میشن بیشتر مبتلا به عفونت میشن .آلت بچه ام هم خیلی خوب رشد کرده و فک کنم یه کیر کلفت هم میشه در صورتی که من چون دست خودم نبوده و ختنه شدم این باعث کوتاهی آلت هم شده و مهمتر انسان ختنه شده به ارگاسم صد در صد نمیرسه

2 ❤️

2019-02-06 10:48:47 +0330 +0330
نقل از: Detergent فقط یهودی ها و مسلمونا این کارو می کنن. کار مسخره ایه

اصلا ختنه یک کار وعمل مذهبی هست و دلیل علمی نداره و احمقانه اس.البته تو خود ادیان ابراهیمی اسلام و یهود هم گفته شده ختنه چه پسر و چه دختر برا کنترل و کاهش میل جنسی و سرکوب نیروی جنسی هست و برا همین ختنه میکنن .و حالا برا توجیه دین و اشتباهشون دلایل احمقانه پزشکی میارن که کلا دروغه

2 ❤️

2019-02-06 14:57:19 +0330 +0330
نقل از: shervinxxx55
نقل از: Maryamreza2018 جدیدا تو ایسلند ختنه پسران ممنوع شده

اتفاقا من بچه ام رو ختنه نکردم و ده سال گذشته و حتی یک بار هم عفونت نگرفته .که پزشکان کاسب کار مردم رو میترسونند که ختنه نکردم باعث عفونت میشه .اتفاقا بچه هایی که ختنه میشن بیشتر مبتلا به عفونت میشن .آلت بچه ام هم خیلی خوب رشد کرده و فک کنم یه کیر کلفت هم میشه در صورتی که من چون دست خودم نبوده و ختنه شدم این باعث کوتاهی آلت هم شده و مهمتر انسان ختنه شده به ارگاسم صد در صد نمیرسه

مشخصه عفونت نمیکنه
چون اون مال قدیم بود و سبک زندگی قدیم که بهداشت رعایت نمیشد
الان که دیگه همه تو دستشویی آب دارن و هر روز حمام میکنن

0 ❤️

2019-02-06 14:59:41 +0330 +0330
نقل از: shervinxxx55
نقل از: Detergent فقط یهودی ها و مسلمونا این کارو می کنن. کار مسخره ایه

اصلا ختنه یک کار وعمل مذهبی هست و دلیل علمی نداره و احمقانه اس.البته تو خود ادیان ابراهیمی اسلام و یهود هم گفته شده ختنه چه پسر و چه دختر برا کنترل و کاهش میل جنسی و سرکوب نیروی جنسی هست و برا همین ختنه میکنن .و حالا برا توجیه دین و اشتباهشون دلایل احمقانه پزشکی میارن که کلا دروغه

کلا این عُلما همش سرشون تو کیر و کس و کون مردم بوده
شما رساله رو باز کن نصفش پره از اینکه چجوری برینیم و بشاشیم و بکنیم!!!! (dash)

0 ❤️

2019-02-07 19:58:50 +0330 +0330

Midoonestiii bazi jahaaaa dokhtaraaaa ro ham khatne mikonan ???

0 ❤️

2023-10-12 21:24:42 +0330 +0330

↩ Maryamreza
با درود ، اینکه طبیعت چیز اضافه نمی آفریند که حرف احمقانه ای است ، در سیر تکاملی خیلی از اعضا کار کرد خود را از دست میدهند.اما هنوز باقی مانده آند( آپاندیس) . وای اصل ختنه و دلیل انجام آن برای مناسک دینی و از یهود است و بسیار کار احمقانه ای می‌باشد . نمی‌دونم کجای اسلام ختنه را واجب یا حتی مستحب کرده ، در اسلام ( قرآن) چنین چیزی نداریم .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «