توهین و فحاشی در قرآن

1396/04/13

نویسنده: آرش تفرشی
لینکِ منبع

امیدوارم پس از مطالعه و بررسی؛ دوستان دست از این اندیشه ناقص که مدعی احترام به مقدسات اسلام می باشد دست شسته و بدانند چه در لفظ و چه در عمل و احکام قرآن همواره دگر اندیش را به باد توهین و تمسخر گرفته و دستور به نابود کردن وی داده.حال برای چنین آئینی چگونه میتوان احترام قائل شد؟ آئینی که در کنار توهین و فحاشی ؛ کشتار شما را هم بلامانع می‌داند:

2016 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-07-06 04:51:01 +0430 +0430
نقل از: shadow69
نقل از: sweet45
نقل از: دایی_جان_ناپلئون - اف بر شما و بر آنچه غير از الله مى ‏پرستيد مگر نمى‏ انديشيد.

این ایه مشکلش چیه اخه ؟ وقتی میگه بجای خدا یکتا سنگ و چوب و خاک و گاو نپرستید بد میگه؟ خب دائی جان شما برو همون بت سنگی رو بپرست کسی هم کاریت نداره اف هم بهت نمیگیم ولی نگو دیگه عاقلم

ﻣﻦ ﺳﻨﮓ ﺧﺮ ﮔﺎﻭ ﻧﻤﻴﭙﺮﺳﺘﻢ ﺍﻟﻠﻪ ﻫﻢ ﻧﻤﻴﭙﺮﺳﺘﻢ ﭘﺲ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻛﺎﻓﺮﻡ ﻧﻪ!؟ ﺍﻻﻥ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﻧﻜﺮﺩ ﺍﻳﺎ!؟

ببخشید دوست عزیز باز دم همون ادمهائی گرم که به یه چیزی حالا چه سنگ چه گاو گه خر و هرچی دیگه که میپرستند گرم باز اونها یه تعلق خاطری دارند شما که میگید هیچی رو نمیپرستی و قبول نداری واقعا نمیدونم دیگه باید به شما چی گفت ؟من توهینی به شما نکردم و نمیکنم ولی خودت با خودت کنار بیا اگر فکر میکنی همینطوری یهوئی بوجود اومدی و همینطوری یهوئی میمیری پس چرا زندگی میکنی و یه روز خوشی و یه روز ناخوش ؟چرا اگر نه عقبه ای داشتی و نه مسیر پیش رو داری به این زندگی که هر روزش یه بلائی سر ادم میاره ادامه میدی ؟

1 ❤️

2017-07-06 06:12:05 +0430 +0430
نقل از: shadow69
نقل از: دایی_جان_ناپلئون - اف بر شما و بر آنچه غير از الله مى ‏پرستيد مگر نمى‏ انديشيد.

این ایه مشکلش چیه اخه ؟ وقتی میگه بجای خدا یکتا سنگ و چوب و خاک و گاو نپرستید بد میگه؟ خب دائی جان شما برو همون بت سنگی رو بپرست کسی هم کاریت نداره اف هم بهت نمیگیم ولی نگو دیگه عاقلم

ﻣﻦ ﺳﻨﮓ ﺧﺮ ﮔﺎﻭ ﻧﻤﻴﭙﺮﺳﺘﻢ ﺍﻟﻠﻪ ﻫﻢ ﻧﻤﻴﭙﺮﺳﺘﻢ ﭘﺲ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻛﺎﻓﺮﻡ ﻧﻪ!؟ ﺍﻻﻥ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﻧﻜﺮﺩ ﺍﻳﺎ!؟

ببخشید دوست عزیز باز دم همون ادمهائی گرم که به یه چیزی حالا چه سنگ چه گاو گه خر و هرچی دیگه که میپرستند گرم باز اونها یه تعلق خاطری دارند شما که میگید هیچی رو نمیپرستی و قبول نداری واقعا نمیدونم دیگه باید به شما چی گفت ؟من توهینی به شما نکردم و نمیکنم ولی خودت با خودت کنار بیا اگر فکر میکنی همینطوری یهوئی بوجود اومدی و همینطوری یهوئی میمیری پس چرا زندگی میکنی و یه روز خوشی و یه روز ناخوش ؟چرا اگر نه عقبه ای داشتی و نه مسیر پیش رو داری به این زندگی که هر روزش یه بلائی سر ادم میاره ادامه میدی ؟

ﺷﻤﺎ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﻧﻜﺮﺩﻱ ﻭﻟﻲ ﻛﺘﺎﺑﺖ ﻛﺮﺩﻩ ﻋﺰﻳﺰ ﺩﻝ ﺑﺮﺍﺩﺭ
ﻧﻪ ﻧﻪ ﻣﺸﻜﻞ ﺍﻳﻨﻪ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻋﻠﻢ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩ ﺩﺍﺭﻡ ﻋﻠﻢ ﻫﻤﻪ ﻱ ﺗﻮﺍﻟﻲ ﭘﻴﺪﺍﻳﺶ ﺑﺸﺮﻳﺘﻮ ﺗﻌﻴﻴﻦ ﻛﺮﺩﻩ ﻭ ﺍﻭﻥ ﻋﻜﺲ ﭼﻴﺰﻳﻪ ﻛﻪ ﺍﺩﻳﺎﻥ ﺍﻟﻬﻲ ﻣﻴﮕﻦ! ﺧﻮﺏ ﺍﻳﻦ ﺗﻮﺍﻟﻲ ﺭﺳﻴﺪﻩ ﺑﻪ ﺍﻧﻔﺠﺎﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﻫﻨﻮﺯ ﻛﺸﻒ ﻧﺸﺪﻩ ﻛﻪ ﻗﺒﻞ ﺍﻭﻥ ﭼﻲ ﺑﻮﺩ ﺧﻮﺏ ﺍﻳﻨﺠﺎﺳﺖ ﻛﻪ ﻳﻪ ﻋﺪﻩ ﺧﺪﺍﭘﺮﺳﺖ ﻧﻮ ﺍﻧﺪﻳﺶ ﻣﻴﮕﻦ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺟﺎ ﺑﻪ ﻗﺒﻞ ﺧﺪﺍ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻲ ﺍﻳﻦ ﻣﺜﻠﻪ ﺳﺮ ﺗﻮ ﺑﺮﻑ ﻛﺮﺩﻥ ﻛﺒﻜﻪ! ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﺟﻮﺍﺑﻲ ﻧﺮﺳﻴﺪﻥ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺑﺮﻫﺎﻥ ﺳﻔﺼﻄﻪ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﻭ ﺧﻴﻠﻲ ﺍﺯ ﺍﺷﺨﺎﺹ ﺩﻳﮕﻪ ﻻﭘﻮﺷﻮﻧﻲ ﻧﻤﻴﻜﻨﻴﻢ ﻣﻴﮕﻴﻢ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻴﻢ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﻪ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺮﺳﻴﺪﻳﻢ
ﺍﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﻏﻴﺮ ﻣﻨﻄﻘﻴﻪ ﺷﺎﻳﺪﻡ ﻫﻤﻴﻦ ﻃﻮﺭﻩ ﺍﻳﻦ ﻫﺎ ﻫﻤﻪ ﻃﻮﻃﺌﻪ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﻣﺮﻳﻜﺎﺳﺖ

0 ❤️

2017-07-06 06:23:48 +0430 +0430

یک جمله از قرآن بیاورید که در طول قدمت اش خدمتی واقعی هرچند کوچک بر بشریت و مدنیت کرده باشد

1 ❤️

2017-07-06 07:07:46 +0430 +0430
نقل از: Borhan.7090
نقل از: Me_unique1
نقل از: Me_unique1
نقل از: Me_unique1 کل عمرت رو با فحش گذروندی بعد میخوای کتاب اسمانیت باهات مثل یه جنتلمن واقعی سخن بگه خلایق هر چه لایق ._.

‎خدایی که ادعای خالقیت می‌کنه، بد نیست شعور هم داشته باشه! ما که ادعایی نداریم... فحش هم اگه دادیم، به تخم چپ حق تعالی!!!‏‎

یکم فکر کن ببین داری در مورد کی حرف میزنی
در ضمن طرف شعور نداره یهو دیدی اعصاب هم نداشت یه بلایی سرت اورد :)

‎من دقیقا می‌دونم که دارم راجع به چه کسی صحبت می‌کنم!‏‎
‎راجع به اون موجود خیالی حرف می‌زنم که اکثر حکومت‌های خودکامه‌ی چند هزاره‌ی اخیر، زیر نظر او ایجاد شده. راجع به اون قادر مطلقی که برای تأمین هزینه‌ها و امنیت حکومت پیامبرانش به اموال و جان مردم نیازمنده! اون عالم بی‌انتها، که به جای تکامل، انسان رو با گل خلق کرد. اون رحمان و رحیمی که اگر برخلاف میل اون حرفی بیان کردی، حکم مرگ تو رو صادر می‌کنه. راجع به خدایی صحبت کردم که نبوده، نیست و نخواهد بود ولی عامل چه کشت و کشتارهایی که نبوده!!! پیشنهاد می‌کنم که شما برید خدای خودتون رو بشناسید...‏‎

حال ندارم بحث کنم ، اطلاعاتشم ندارم ، لیاقت هم نداری ._.

‎خوشحال شدم که اینطوری جواب دادی!!!‏‎

خوبه به همین خوشحالی هات ادامه بده

1 ❤️

2017-07-06 09:19:27 +0430 +0430
نقل از: دایی_جان_ناپلئون - و هنگامی که به آنان گفته شود: همانند (سایر) مردم ایمان بیاورید، می گویند: آیا همچون ابلهان ایمان بیاوریم؟! بدانید اینها همان ابلهانند ولی نمی دانند.

ريدم توو بند بند ايه هاى قران صلوات بلند بفرست لال از دنيا نرى اخه كير توو روح اونيكه اينو گفته اونوقتى كه اعتقاد داشتم صلوات بلند هم نميفرستادم لال نشدم چرا پس خخخخخخخخخ صلوات دوم رو بلندتر بفرست كه روح ممد كون كن شاد شه دايي جان ممنون از تاپيك خوبت مرگ بر عسلام

1 ❤️

2017-07-06 10:17:57 +0430 +0430

شدیدا؛ مطالعه کتابِ ۲۳ سال از علی دشتی رو پیشنهاد میکنم:

لینک دانلود

1 ❤️

2017-07-10 10:34:57 +0430 +0430

این تاپیک اسکلت حشریو کم داره…
بنده خودم میتونستم ادعاهای مسلمین و خداباورا رو زیر سوال ببرم که برای فرار از نقد هر چیز غیرواقعی رو به هر چیزه دیگه ای نسبت میدن ولی الان گشادیم میاد تایپ کنم.

1 ❤️

2018-05-16 12:18:19 +0430 +0430

البته کاربر محترم باید توجه داشته باشید که مقصود از واژه کافران چیه ؟ کافر به کسی می گویند که مخالف خدا و دستورات او باشه . حالا دستورات خدا چیه ؟ 1 - دروغ نگید 2 - خیانت نکنید 3 - حتی حیوانات هم اجازه ی تعرض به زنان خود را نمی دهند شما هم اینکار را نکنید 4 - به فقیر کمک کنید 5 - در امانت خیانت نکنید و ... کسی که مخالف دستور خدا هست یعنی با موارد بالا مخالفت می کند . چنین کسی چون باعث گسرش بی اخلاقی در جامعه می شود باید در تنگنا قرار بگیرد و با چنین کسی نمی شه خوب حرف زد چون تاثیری نداره بلکه باید خشن حرف زد بلکه موثر باشه .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «