جایگزین حکم اعدام از نظر شما؟

1396/06/31

• اگه به هر دلیلی مخالف اعدام هسید، دقیقن چه مجازاتی رو مناسب برا جبران جرایم سنگین میدونید؟

• اگه به هر دلیلی موافق اعدام هسید، توضی بدید که پس چرا بعد از اینهمه قرن اعدام هنو جرم و جنایت همچنان برقراره؟

1095 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-10-26 16:39:15 +0330 +0330
نقل از: mi-244
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: mi-244 کار طاقت فرسا در شرایط قرنطینه. چنین افرادی بهترین راه حل برای کاهش هزینه در پروژه های عظیم در مناطق کویری و با شرایط سخت هستن.

اگه تن به کار ندادن چی؟

به نظر من مجرمینی که جرم بزرگی مرتکب شدن یا باید توی سلول بمونن و بپوسن،یا باید توی قرنطینه سخت کار کنن.اگه حالت دوم ُ نخوان حالت اول خود به خود فعال میشه.آدم بعد از یه مدت حبس کشیدن و احساس زوالی که بهش دست میده،سعی می کنه هر طور شده خودش ُ مشغول کنه،حالا کار طاقت فرسا باشه یا شمردن کاشی های دیوار سلول.

اینم حرفیه. هرچن اگه کار طاقت فرسا باشه، مث همون پروژه‌های عظیم کویر که مثال زدید، احتمالش بیشتره که اکثر مجرمین همون کنج‌نشینی تو سلولشونو ترجی بدن به کار توی گرما با مشقت.
0 ❤️

2017-10-26 16:40:56 +0330 +0330
نقل از: xlxxlx
نقل از: xlxxlx بنظر اینجانب باس برای حل جرایم مختلف مث تجاوز قتل و غیره و قیمه دنبال راه حل باشیم و بیشتر دنبال پیشگیری باشیم ببینیم چی باعث میشه ینفر ادم بکشه یا تجاوز کنه اونا رو با روشای کسشر روانشناسی_اجتماعی برطرف کنیم ولی اگه کسی مرتکب قتل شد بایستی اعدامش کرد.خلاصه مطلب اینکه میشه هم اعدام کرد و همزمان برای ریشه کن کردن جرم هم تلاش کرد.ینی ما میدونیم اعدام چیزی رو حل نمیکنه پس به دنبال راه حل هستیم که کس دیگه ای اون جرم رو مرتکب نشه ولی اگه مرتکب شد اعدام میشه(یا مثلا به اون جنایتکار حق انتخاب میدیم که میخای اعدامت کنیم یا جفت دستاتو قطع کنیم بعد ازادت کنیم ? دموکراسی هم اجرا میشه)

این که میشه همون روش قصاص اسلامی.
اگه قرار بود اعدام موجب شه کس دیگه‌ای مرتکب جرم نشه قاعدتن فی‌الحال نباید هیچ مجرمی توی کشور وجود میداش. نتیجه‌ی چندین قرن اعدام مجرما ثابت کرده این تصور که با اعدام میشه ترس انداخ به جون ملت تا دیگه جرم نکنن، اشتباس.
بنگر به [این پست](https://shahvani.com/forum/topic/%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86-%D8%AD%DA%A9%D9%85-%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B4%D9%85%D8%A7?page=5#4)

درضم اگه فرض بر تلافی جرم باشه مثلن فک میکنی یه کصخلی مث قاتل اهورا، اعدام براش کافیه؟

کامنت قبلی توضیح دادم هدف اعدام ترس انداختن به جون کسی نیس بلکه هدف تلافیه برای جلوگیری از جرم فعالیت میکنیم ولی وقتی جرم اتفاق افتاد اعدام سرجاشه.

والا جوریکه دوستان نظر دادن بجای اعدام بهتره ببندیمشون به بردگی مث اون قدیما که اسیرای جنگی رو میبردن حمالی یا میشه ببریمشون ازمایشگا و برای تست دارو های جدید ازشون استفاده کرد یا از طرف صابون درست کنیم یا اعضای بدنشون مث کلیه و قلب و بقیه رو اهدا! کنیم به بیمارای خوب یا ازشون گلادیاتور بسازیم تو میارزه همدیگر بکشن هرشب برنامشو شبکه نسیم جا خندوانه پخش کنه یا...در واقع مغز عبارت اعدام تو کامنتم صرفا به معنی طناب و دار نبود بلکه به معنی حذف کردن از جامعه و عدم برگشتن به اونه به هر روشی که دوستان تمایل داشته باشن

یادم رف بگم:
آزمایشگا و تست داروهای جدیدو اگه همون حقوق بشر صداش درنیاد خودم شدیدن موافقم.
(حالا یه جوری هم میگم انگار همین فردا قراره خودم قانونو تصویب کنم بره سازمان الملل!)

0 ❤️

2017-10-26 16:58:47 +0330 +0330
نقل از: mi-244
نقل از: mi-244 کار طاقت فرسا در شرایط قرنطینه. چنین افرادی بهترین راه حل برای کاهش هزینه در پروژه های عظیم در مناطق کویری و با شرایط سخت هستن.

اگه تن به کار ندادن چی؟

به نظر من مجرمینی که جرم بزرگی مرتکب شدن یا باید توی سلول بمونن و بپوسن،یا باید توی قرنطینه سخت کار کنن.اگه حالت دوم ُ نخوان حالت اول خود به خود فعال میشه.آدم بعد از یه مدت حبس کشیدن و احساس زوالی که بهش دست میده،سعی می کنه هر طور شده خودش ُ مشغول کنه،حالا کار طاقت فرسا باشه یا شمردن کاشی های دیوار سلول.

اینم حرفیه. هرچن اگه کار طاقت فرسا باشه، مث همون پروژه‌های عظیم کویر که مثال زدید، احتمالش بیشتره که اکثر مجرمین همون کنج‌نشینی تو سلولشونو ترجی بدن به کار توی گرما با مشقت.

شما خودت رو 2 روز توی اتاق،زیر کولر،کنار بخاری و … حبس کن،چه حسی بهت دست میده؟ آفتاب و کویر که هیچ،اگه پشت در اتاقت جهنم هم باشه طاقت نمیاری و میزنی بیرون.بی دلیل نیست که مجازات یه عده رو حصر خانگی تعیین می کنن.

0 ❤️

2017-10-27 19:02:11 +0330 +0330

تا ببینیم جرمش چی باشه****

0 ❤️

2017-10-27 19:57:58 +0330 +0330

حبس ابد با اعمال شاقه ، بدون عفو

0 ❤️

2017-10-27 20:20:00 +0330 +0330
نقل از: _محمد_ فقط واس تجاوز جنسى بايد حكم اعدام بدن همين و بس تو بقيه موارد حبس ابد

من كه ميگم حكم اعدام كافي نيست
بايد سه تا ادم گردن كلفت به مدت يك هفته يا بيشتر اين كسكش هاي متجاوز رو بكنن و بعد اين مدت اگه خواستن اعدام يا همون به كردن مرده ادامه بدن موقع حبس ابدش هر هفته ٣بار كم كمش

0 ❤️

2017-10-27 20:20:17 +0330 +0330
نقل از: Slytherin بنظر من حکم کسی که اسید تو صورت مردم میپاشه اینه که باید تو بشکه اسید غرقش کنن ، حکم متجاوزین جنسی هم اینه که اول کیرشونو با اره ببرن بعد یه قلاب داغ بکنن تو سوراخ جای خالی کیر و خایه هاش و بپیچونن و دل و رودشو بکشن بیرون ، بعدم آتیشش بزنن و خاکسترشو بریزن تو فاضلاب .. در مورد شخص قاتل هم اعدام با چوبه دار کفایت میکنه .. حالم ازین روشن فکرا و طرفدارای حقوق بشر که میگن حبس ابد باید جایگزین اعدام بشه بهم میخوره . اگه قاتل ستایش ، بنیتا ، ملیکا ، آتنا و غیره و غیره رو میدادن دست من بلایی سرشون میوردم که خانواده مقتولا هم دلشون واسشون بسوزه ... ای کاش واقعا یه چوب دستی داشتم اونوقت با طلسم شکنجه گر تا مرز جنون شکنجه شون میدادم بعدم میکشتمشون ...

آی گفتی ?

0 ❤️

2017-10-27 20:23:03 +0330 +0330

حبس همراه با آزار دادن روان طرف طوری ک یارو دیوونه بشه خخخ

0 ❤️

2017-10-27 20:32:24 +0330 +0330

به نظر من نباید کسانی مثل خامنه ای رو اعدام کنیم. بلکه لخت و عریان تا آخر عمر تویه یه قفس سیمی حفاظت شده توی باغ وحش تهران کنار قفس کفتارها نگهداری کنیم و فقط جلوش نون کپک زده بندازیم با آب گندیده تا بفهمه مردم ایران تحت حکومتش چی کشیدن.

به این ترتیب این دیکتاتور بیشرف که تمام عمرش پشت صدها پرده و حصار امنیتی بوده و کباب بلدرچین می خورده لخت و عریان جلوی رعیت های سابقش قرار می گیره و مزه فقر رو درک می کنه. و مردم می تونن برای تفریح برن و این حیوان پلید رو به بچه هاشون نشون بدن که چه جانوری بر ایران حکومت می کرد.

0 ❤️

2017-12-05 11:12:51 +0330 +0330

بستگی به جرمش جریمش می کنم

0 ❤️

2017-12-06 05:19:49 +0330 +0330

واسه ی سری چیزا لازمه به نظر من برا اختلاس و تجاوز لازمه برا باقی جرم ها هم بجا زندونی کردن کار اجباری خوبه زندون دردی رو دوا نمیکنه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «