حدس چهره کاربران

1397/05/01

تو این تاپیک حدس بزنید کاربران فعال اینجا چه شکلی هجتن؟

من نظر خودمو میگم:

• سامی: لاغر و سبزه با کمی شکم

• میتی: سفید و هیکلی با کمی شکم

• گانگستر: موهای خیلی کوتاه بور و صورت گرد و سفید

• شادو: کله شبیه خیار با موهای کوتاه سیاه و قد متوسط رو به کوتاه

• جادوگر سفید: پیرمرد سیبیلو با موهای سفید.

• اسکلت: خیلی چاق و سفید دون دونی

• موفو: لاغر با سیبیل سیاه و کمی سبزه

بقیه هم نظرشونو بگن

5961 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-24 08:54:41 +0430 +0430
نقل از: سنبل_خان در مورد میو میو میتونم ب زرث قاطع بگم دختره سفیید و کپل و گوشتالو . ?

سفید آره ولی هیکل بدن سازی شده دالم و کپل نیجتم.

1 ❤️

2018-07-24 08:55:43 +0430 +0430
نقل از: mofo56 آقا تشویش افکار عمومی ننمایید...بنده سفید و بور هستم،لاغر هم اصن نیستم و تقریباً تنومندم!سیبیل هم به عمرم نئشتم چون از روزی پشم رو صورتمون جوونه زد با تیغ افتادیم به جونش ?

کلا همه رو برعکس گفتم. بازم یه جورایی غیبگو هجتم منتها از نوع چپکی. هر چی گفتم خودتون برعکسش کنید درست موشه

0 ❤️

2018-07-24 09:57:04 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: god of death878
نقل از: god of death878 تاپیک باحالیه خخخ. من از بین مردم اینجا فقط روح جانو دیدم که خیلی با تصور اولیه م فاصله داشت چون تو ذهنم بنا به داستان مدافعین حشر یه قیافه ای شبیه مرحوم علی اکبر دهخدا می اومد خخخ.

میتی رو خیلی کنجکاو بودم چه شکلیه که خدا رو شکر خودش لو داد خخخ.

میلگرد رو هم کمابیش از پستا متوجه شدم هیکلیه و احتمالا یه خرده تپل؟

قیافه سامی هم دیگه براساس داستاناش پوست روشن و چشم آبی و خوشگله دیگه… ولی اونم ندیده م. دوس داشتم ببینم البته.

والا کیر بن و شدو هم قابل تصور نیستند. ولی به نظرم شدو هیکل ورزیده می آد فک کنم چون تو صندلی داغ گفت نمره های درسی ش یخرده پایین بوده به نظرم اومد پس لابد ورزشکاره خخخ.

کیربن فکر میکنم قیافه ی سبزه ی بانمک با چشمای مشکی داشته باشه. الان که جوونه ولی تو سی سالگی ش احتمالا سیبیل مدل بهنام بانی می ذاره خخخ.

ایلونا به ذهنم یه دختر قدبلند و مو مشکی می آد که قیافه ی ساده، نسبتا خوشگل و بانمکی داره و همیشه لاک هم می زنه(چون تو داستاناش خیلی به لاک توجه داشت فک کنم… خخخ)

آبنبات جان هم والا… به نظرم قد متوسط و قیافه ی ملیح و احتمالا چشمای قهوه ای. یه حسی دارم عینک هم می زنه.

اصنم لو ندادم!مثلا نگفتم که معمولا با یه کپ میگردم،یه عینک ته استکانی دارم و همیشه هم یه پاکت سیگار از داخل جیب پیراهنم مشخصه!

ای میتی، پک سیگارت بخوره تو سرت عزیزجان، نکششش خخخ.
ئه عینکم می زنی، دیگه واجب شد عکس بدی چون عمرن به ذهنم خطور نمی کرد عینک بزنی.

بزار بکشم بمیرم راحت شم!:(:(

ای کسانی که مرا میشناسید یا خیال گمراه میکنید که میشناسید،بنده در داستان اول خود در قسمت دومش به عینک اشاره کردم!مثل خیلی چیزای دیگه که بهشون اشاره کردم!هفت سالی میشه که عینکیم…چه عینک هایی که موقع دعوا به گای سگ دادم!عینک هم که گرون!:(:(

لامصب اعصابم خرد شد…برم بکشم!^-^

داش میتی! یکیشو ترک کن. یا جق نزن دیگه که عینکی نباشی که تو دعوا به گای سگ بره، یا نکش که بنیت قوی شه تو دعوا نتونن عینکتو به گای سگ بدن، یا اینکه دعوا نکن که عینکت به گای سگ نره. :)

مشکل اینه که من خودم تو ماه فوقش پنج شیش بار میزنم!

هر چقدرم بکشم بازم زورشو دارم!شاید کتک هم بخورم ولی دهن طرف سرویسه!

دعوا نکنم؟فک کن یکی تو پارک داره یه بچه رو اذیت میکنه،یا داره مزاحم یه خانومی میشه،یا گه زیاد میخوره…برای این که جلوشو بگیری چه راهی جز ساییدن دهنش داری؟

پس داداش از طرف ما تو دعوا کون اینا رو هم بزار.

1 ❤️

2018-07-24 10:00:10 +0430 +0430
نقل از: Gangsta-Rap
نقل از: Alouche من فقط گنگسترو بگممم:دراز ، استخون ،دماغ دراز و گنده ، سفید گچی ، عینک ته استکانی ، ابروهای جنگلی ... یه چیز تو مایه های مورچه خار

منو با کسی دیگه اشتباه گرفدی .

صاحب تاپیک در جریانه کیو میگم

نخیرم حدس منه دیگ

2 ❤️

2018-07-25 21:24:48 +0430 +0430
نقل از: god of death878 تاپیک باحالیه خخخ. من از بین مردم اینجا فقط روح جانو دیدم که خیلی با تصور اولیه م فاصله داشت چون تو ذهنم بنا به داستان مدافعین حشر یه قیافه ای شبیه مرحوم علی اکبر دهخدا می اومد خخخ.

قیافه سامی هم دیگه براساس داستاناش پوست روشن و چشم آبی و خوشگله دیگه… ولی اونم ندیده م. دوس داشتم ببینم البته.

والا کیر بن و شدو هم قابل تصور نیستند. ولی به نظرم شدو هیکل ورزیده می آد فک کنم چون تو صندلی داغ گفت نمره های درسی ش یخرده پایین بوده به نظرم اومد پس لابد ورزشکاره خخخ.

کیربن فکر میکنم قیافه ی سبزه ی بانمک با چشمای مشکی داشته باشه. الان که جوونه ولی تو سی سالگی ش احتمالا سیبیل مدل بهنام بانی می ذاره خخخ.

ایلونا به ذهنم یه دختر قدبلند و مو مشکی می آد که قیافه ی ساده، نسبتا خوشگل و بانمکی داره و همیشه لاک هم می زنه(چون تو داستاناش خیلی به لاک توجه داشت فک کنم… خخخ)

آبنبات جان هم والا… به نظرم قد متوسط و قیافه ی ملیح و احتمالا چشمای قهوه ای. یه حسی دارم عینک هم می زنه.

اصنم لو ندادم!مثلا نگفتم که معمولا با یه کپ میگردم،یه عینک ته استکانی دارم و همیشه هم یه پاکت سیگار از داخل جیب پیراهنم مشخصه!

ای کسانی که مرا میشناسید یا خیال گمراه میکنید که میشناسید،بنده در داستان اول خود در قسمت دومش به عینک اشاره کردم!مثل خیلی چیزای دیگه که بهشون اشاره کردم!هفت سالی میشه که عینکیم…چه عینک هایی که موقع دعوا به گای سگ دادم!عینک هم که گرون!:(:(

داش میتی! یکیشو ترک کن. یا جق نزن دیگه که عینکی نباشی که تو دعوا به گای سگ بره، یا نکش که بنیت قوی شه تو دعوا نتونن عینکتو به گای سگ بدن، یا اینکه دعوا نکن که عینکت به گای سگ نره. :)

دعوا نکنم؟فک کن یکی تو پارک داره یه بچه رو اذیت میکنه،یا داره مزاحم یه خانومی میشه،یا گه زیاد میخوره…برای این که جلوشو بگیری چه راهی جز ساییدن دهنش داری؟

نکنیمون بروس لی

2 ❤️

2018-07-25 21:25:22 +0430 +0430
نقل از: Alouche
نقل از: Alouche من فقط گنگسترو بگممم:دراز ، استخون ،دماغ دراز و گنده ، سفید گچی ، عینک ته استکانی ، ابروهای جنگلی ... یه چیز تو مایه های مورچه خار

نخیرم حدس منه دیگ

ریدید با این حدست .

من خعلی کسم .
اصن ببینیم دوس داری همینجور بهم بدی

1 ❤️

2018-07-25 21:28:51 +0430 +0430

نخیرم حدس منه دیگ

ریدید با این حدست .

من خعلی کسم .

ایشالا من قسمتم شه فقط بیام اونور! ببینمت بقیشو باهم کنار میایم

1 ❤️

2018-07-25 21:34:02 +0430 +0430

من همه رو شبیه عکس پروفایلشون تصور میکنم (dash)

1 ❤️

2018-07-25 21:37:50 +0430 +0430
نقل از: تحت-تعقیب80 من همه رو شبیه عکس پروفایلشون تصور میکنم (dash)

ینی منو یه کیر تصور کردی؟

2 ❤️

2018-07-25 21:39:45 +0430 +0430

یس ?

1 ❤️

2018-07-25 21:40:25 +0430 +0430
نقل از: Annabanana

مگه غیر از اینی؟؟؟ ?

خب… چیزه… بله؟ با من کار دارن؟ الآن میام…

2 ❤️

2018-07-25 21:55:59 +0430 +0430
نقل از: تحت-تعقیب80

یس ?

همتون کزکژید

0 ❤️

2018-07-25 21:57:23 +0430 +0430

نخیرم حدس منه دیگ

ریدید با این حدست .

من خعلی کسم .

سعادت میخواد . همینجوری نیسد ک

1 ❤️

2018-07-25 22:09:01 +0430 +0430
نقل از: امپراطورشب
نقل از: تحت-تعقیب80

یس ?

همتون کزکژید

بنده توراکیرفرض نمی نمایم زیراشمادولی بیش نیستی

:( :(

1 ❤️

2018-07-25 22:11:52 +0430 +0430

نخیرم حدس منه دیگ

ریدید با این حدست .

من خعلی کسم .

سعادت میخواد . همینجوری نیسد ک

His

0 ❤️

2018-07-25 22:23:45 +0430 +0430

مسخره تر از این تاپیک ندیدم

0 ❤️

2018-07-25 22:54:00 +0430 +0430

من خیلیا رو دیدم که متاسفانه الان تو سایت نیستن و جاشون خیلی خیلی خالیه کاش الان بودن ?

0 ❤️

2018-07-26 00:01:10 +0430 +0430

هرکس بتونه آلت منو نه ببخشین قیافه منو حدس بزنه جایزه داره و جایزشم تندیس ک.یر بلورینه که روزی سه وعده بصورت مقعدی استفاده کنه 🙄

0 ❤️

2018-07-26 02:03:12 +0430 +0430

نکنیمون بروس لی

اوستا ما رفیقیما!من که کون رفیقام نمیذارم که!:(:(…اصن بچه به این خوبی،چرا تومت میزنی؟چرا تشویش اذهات عمومی میکنی؟:(

1 ❤️

2018-07-26 02:57:01 +0430 +0430
نقل از: Sousha ترجیح میدم هر کسی رو با عکس پروفایلش بشناسم چون یجورایی نمادی از روحیاتشه

از طرفی هر کسی رو که حدس زدم عکسشو که دیدم کاملا فرق داشت

منم حس موکونم قیافه هر عکس همون پروفایلشه. حتی اونایی که امضای کیل میذارن حس موکونم خود کیل هجتن یا یه آدم کله کیلی یا کلا آمادن کیل حواله کنن. باهاشون قهلم.

1 ❤️

2018-07-26 06:48:22 +0430 +0430
نقل از: وحیدکرال من خیلیا رو دیدم که متاسفانه الان تو سایت نیستن و جاشون خیلی خیلی خالیه کاش الان بودن ?

دیگر نگران نباشید!!!! پر کردن جاهای خالی شما، 100% تضمینی. همراه با درد و خونریزی...

2 ❤️

2018-07-30 18:10:46 +0430 +0430

پیشیه ناز نازی چرا کیل؟فکر کنم کیر درست تر باشه
کیل به چه زبانیه بی زحمت؟

0 ❤️

2018-08-02 22:55:45 +0430 +0430
نقل از: بوف_بور
نقل از: وحیدکرال من خیلیا رو دیدم که متاسفانه الان تو سایت نیستن و جاشون خیلی خیلی خالیه کاش الان بودن ?

دیگر نگران نباشید!!!! پر کردن جاهای خالی شما، 100% تضمینی. همراه با درد و خونریزی...

اون خونریزی که تو میگی عادت ماهانست استادکار طوری با نوک زبونش باز میکنه که نتونی تشخیص بدی بکمپلکس زدم یا بشومبولکس و داخل پارانتز عرض کنم که بشومبلکس آمپول درمان خارش مقعدی و درمان یبوست بوده طوری که احساس کنی روده هاتو ریختی تو چاه توالت یا به عبارتی تبدیل سوراخ نشیمنگاه به سوراخ دو اینچی میباشد فلذا همواره عزیزانی که ماتحتشون قلقلک میاد خیلی شیرین و کون نمک تشریف دارن و حتما با یکبار تجربه مشتری دابمی بشومبولکس خواهد شد

تذکر.اگر زنگی کنی و بعد تپانش بر ماتحت خوشگلت بریوایسی آخر صف که دباره ماتحتو به خورد بشومبولکس بدی جریمه اینکار تپانش هاردکور همراه با اسپنک خواهد بود ?

0 ❤️

2018-08-03 06:54:26 +0430 +0430
نقل از: دکترجغوزیان

هههه خخخخخ. 🙄

0 ❤️

2018-08-10 21:10:15 +0430 +0430

بیزحمت حالا که دستت تو کاره .مال ما رو هم حدس بزن .درست بگی جایزه بزرگ داری

0 ❤️

2018-08-13 18:59:25 +0430 +0430
نقل از: خروسجنگی بیزحمت حالا که دستت تو کاره .مال ما رو هم حدس بزن .درست بگی جایزه بزرگ داری

پوست سفید براق. کچل و صورتی پخت که انگار ماهیتابه زدن بهش

1 ❤️

2018-08-17 20:54:27 +0430 +0430
نقل از: میومیووو
نقل از: خروسجنگی بیزحمت حالا که دستت تو کاره .مال ما رو هم حدس بزن .درست بگی جایزه بزرگ داری

پوست سفید براق. کچل و صورتی پخت که انگار ماهیتابه زدن بهش

نه عزیز جان.کلا اشتباه گفتی.فقط در مورد رنگ پوست درست حدس زدی.بقیه مـوارد اشتباه گفتی.اتفاقا چهره من خیلی شبیه جورج کلونی هست .خودت شبیه کی هستی

0 ❤️

2018-10-03 19:42:43 +0330 +0330

کسی میتونه چهره شاه ایکس رو تشخیص بده(جنم میخواد این کار به خدا)ولی من دلو میزنم و چیزی که مد نظرمه میگم
ی پسر سبزه با چشای درشت و هیکل معمولی چشا سیاه و ی خطای ریز و کم عمق روی صورتش که باقی مونده دعواهاشه . البته باتوم خورده ها…
ی مقدار هم قد بلند( دیگه خدا بهم رحم کنه :-o )

1 ❤️

2019-03-26 08:22:06 +0430 +0430
نقل از: Fucker-Tiger کسی میتونه چهره شاه ایکس رو تشخیص بده(جنم میخواد این کار به خدا)ولی من دلو میزنم و چیزی که مد نظرمه میگم ی پسر سبزه با چشای درشت و هیکل معمولی چشا سیاه و ی خطای ریز و کم عمق روی صورتش که باقی مونده دعواهاشه . البته باتوم خورده ها... ی مقدار هم قد بلند( دیگه خدا بهم رحم کنه :-o )

سبزه رو درست گفتی اما من هیچ اثر یا یادگاری از هیچ دعوایی روی بدنم ندارم هیکلم عرض شونم زیاده اون باتوم ها روی پهلو و بدنم خورد کبود شد جاش بعد خوب شد دستام رو صورتم بود. ده بهت میدم قبول شی!! ?

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «