خطر جنگ بیخ گوشمون

1398/02/26

دو ناو یو اس اس آبراهام لینکلن و یو اس اس آرلینتگتون همراه با بمب افکنایB52 ک تو پایگاه نظامی آمریکا تو قطر و سامانه موشکی پاتریوت با چند هزار پرسنل نظامی دارن ب بیخ گوشمون(خلیج فارس) می رسن…
آمریکا دستور داده نیروهاش ک تو عراق هستن و غیر ضروریه حضورشون منطقه رو خالی کنن… آلمان مستشارهاش رو فراخونده ک تو عراقن… دقیقا مشابه شرایطی ک تو جنگ دوم خلیج فارس (حمله ی بوش ب صدام) …
پمپئو و جان بولتون مدام اعلام میکنن ک کوچکترین تحرک از سمت رژیم ایران یک پاسخ شدید و فراموش نشدنی همراه داره…
ترامپ اعلام کرد اگر لازم باشه خیلی بیشتر از۱۲۰ هزار نظامی ب خلیج فارس اعزام میکنه …
اونطرفم پوتین تو نشست مطبوعاتی با رئیس جمهور اتریش اعلام کرد ک ایران نباید از برجام خارج شه وگرنه ما دیگه نمیتونم حمایت کنیم…
۴تا نفتکش امارات منفجر شدن و اعلام کردن ک کار گروه های نیابتی ایران هستش…
مرکل صدراعظم آلمان از شرایط پیچیده و امنیتی ک تو خاور میانه در پی تنش های ایران و آمریکا ب وجود اومده ابراز نگرانی کرده…
این از شرایط خارجی
اما شرایط داخلی هم تعریفی نیس از ی طرف وزیر آموزش و پرورش میگه جنگ بشه ۱۴ میلیون دانش آموز تو خط اول جنگ حاضر میشن ( لازمه بگم شما از طرف ۱۴ میلیون دانش آموز گه نخور)
از اون طرف هم سران پس از مصرف تریاک ناب اعلام میکنن ک آمریکا رو شکست میدن… و و و …
تغییرات چند وقت اخیر در راس سپاه همه نشونس …نشونه ی ی جنگ با آمریکا… نکته جالب اینه ک مردم این تهدیدات آمریکارو ی فرصت میدونن ک از این وضعیت بغرنج خلاص شن…
اما اگر جنگ بشه …آتیش این جنگ کجارو میسوزونه… طبیعتا تبعات جنگ گریبان گیر مردم میشه تا حدودی… اما اگر جایی مورد اصابت بمبای آمریکایی و موشکاشون قرار بگیره سرو کله ی مردم بی گناه نیس… فرودگاه ها، تاسیسات هسته ای، سکو های نفتی و اماکن نظامی صرفا درگیر جنگ میشن…
من شاید شم سیاسی بالایی نداشته باشم ولی اگه از من بپرسید … ناو های هواپیما برآمریکایی با این عظمت ک حرکتشون ب هرسمت برای دولت آمریکا هزینه های گزافی داره برا تفریح و آب تنی نمیان خلیج فارس.

17 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-19 14:06:10 +0430 +0430

این تحلیل مال سالها پیشه
اتفاقا، شدیداً دنبال اینه که اهدافش رو لااقل در یکی ازکشورهای کره شمالی،ونزوئلا ولیران عملی کنه
کره شمالی که گفت بزن به چاک و داره راه خودشو می‌ره
ارتش واکثریت مردم ونزوئلاپشت مادوروهستن،روسیه وکوباوایران و ترکیه وچین حامی مادورو
اصراربرای پذیرش قطعی۱۲شرط ازطرف ایران تغییرکردبه یک توافق هسته ای
ایرانم خیلی بعیده مذاکره کنه وامتیازبده،
چین هم که تحریمهاروزدبه تخمش وبیس از۲میلیون بشکه نفت ایران-و بارگیری کرد.چین برخلاف اروپا عملا باتحریمهاعلیه ایران مخالفت کرد

1 ❤️

2019-05-19 14:15:11 +0430 +0430

دوستان به طور واضح دارن جواب کسایی که خودشون رو پشت پرچم ایران با آرم اهورا قایم کردن رو دارن میدن و نیازی به جواب من نیست . نگاه کن ببین 5 تا لایک داری اونم از همفگرای آخوند پرستی مثل خودت .

0 ❤️

2019-05-19 14:44:35 +0430 +0430

خلاصه ی سخنان گهربار این دست پرورده ی طوسی از این قرار است: آمریکا از ایران میترسه! همه ی مردم ونزوئلا پشت مادورو هستن! کره شمالی در خوشبختی غرقه! ( برعکس کره ی جنوبی که ملتش دارن از گشنگی تلف میشن ) خلاصه همه چی‌ آرومه! آها راستی‌ آخرشم میگه من اصلا با رژیم نیستم! دوستان تا ته خط برن 🙄

1 ❤️

2019-05-19 14:48:12 +0430 +0430
نقل از: uzer دوستان به طور واضح دارن جواب کسایی که خودشون رو پشت پرچم ایران با آرم اهورا قایم کردن رو دارن میدن و نیازی به جواب من نیست . نگاه کن ببین 5 تا لایک داری اونم از همفگرای آخوند پرستی مثل خودت .

مثل همه ی پاچه خوارهای رژیم نه جوابی داری که بدی نه قدرتی دارین که جلوی آمریکا وایسین روزی که اولین تیر از سمت آمریکا بیاد سمت شما تروریستا و مردم بدونن یکی‌ پشتشونه دونه دونه تون رو ریز ریز می‌کنن اونروزم خیلی‌ نزدیکه شاید کمتر از یه ماه دیگه آماده باشین تروریستای اسلامی این تو بمیری به تو برینی میرسه

1 ❤️

2019-05-20 09:46:27 +0430 +0430

چناب پاینده ایران ایدی ای که گذاشتی برخلاف حرفاییه که میزنی فک کنم باید به ضد ایران عوضش کنی بحث وطن با حکومت فرق میکنه هممون از حکومتی که خمینی تاسیس کرده متنفریم اما واسه ایران جونمونم میدیم اگه امریکا حمله کنه و ما هم همینطور بشینیم نگاش کنیم با یه مشت ادم بیغیرت فرقی نداریم اگرم دوست داری امریکایی ها قلاده بندازن گردنت و سگ اونا باشی مشکلی نیست به خودت مربوطه اما من ترجیح میدم جلوی کشوری که تو فوتبال هم به هموطنام رحم نمیکنه و برنامه های گوشیم رو مسدود میکنه بایسنم تا اینکه سگشون باشم

1 ❤️

2019-05-20 10:30:53 +0430 +0430
نقل از: keepgoing

چناب پاینده ایران ایدی ای که گذاشتی برخلاف حرفاییه که میزنی فک کنم باید به ضد ایران عوضش کنی بحث وطن با حکومت فرق میکنه هممون از حکومتی که خمینی تاسیس کرده متنفریم اما واسه ایران جونمونم میدیم اگه امریکا حمله کنه و ما هم همینطور بشینیم نگاش کنیم با یه مشت ادم بیغیرت فرقی نداریم اگرم دوست داری امریکایی ها قلاده بندازن گردنت و سگ اونا باشی مشکلی نیست به خودت مربوطه اما من ترجیح میدم جلوی کشوری که تو فوتبال هم به هموطنام رحم نمیکنه و برنامه های گوشیم رو مسدود میکنه بایسنم تا اینکه سگشون باشم

چه ایرانی،چه امریکایی

4 ❤️

2019-05-20 11:05:03 +0430 +0430

میبینی که اصلا نیازی به جواب من نیست و دوستان رگباری دارن مورد لطفشون قرارت میدن . ?

0 ❤️

2019-05-20 15:46:37 +0430 +0430

تو پاسدار سایبری که همه چیز رو تو قلاده و سگ بودن میبینی‌ و الان هم میری سینه میزنی‌ میگی‌ سگ حسینم و ذوب در ولایتم و این کوس شهر‌ها فکر کردی همه ی دنیا هم با روش اربابت خامنه ای که تو رو سگ خودش کرده می‌چرخه؟ شما دزدای اسلامی چرا تا بوی جنگ میاد مردمو میخواین جلو بندازین؟ چرا تو جنگ هیچ آخوندی یا بچش شرکت نمیکنه و همشون تو کانادا و انگلیس دارن مشروب میخورن و کوس می‌کنن؟ جنگ و مردن مال ما پول و عشق و حال مال شماها؟ برو که دیگه هیشکی خر نمیشه همه منتظر عمو ترامپ هستیم که بیاد و ننه ی هر چی‌ آخوند و خایه لیس آخوند هست بگاد ما که ن پول داشتیم ن اسلحه ن حتی غذای کافی‌ که پاشیم جلوی این رژیم وایسیم ولی ایران ما خدایی داره و دست انتقامش قراره از آستین عمو ترامپ گل بیاد بیرون آخر ماه رمضون میبینمت

0 ❤️

2019-05-20 15:49:45 +0430 +0430
نقل از: uzer

میبینی که اصلا نیازی به جواب من نیست و دوستان رگباری دارن مورد لطفشون قرارت میدن . ?

تو اینقدر بدبختی که جواب سوال ساده ی منو تو تاپیکت با بلوکه کردن و فحش دادن میدی ولی مثل اینکه فشار اونقدر شدید بوده هنوز در حال پوکیدنی حالا هی‌ اینور و اونور عقده تو خالی‌ کن دلقک اسلامی 🙄

0 ❤️

2019-05-20 18:35:41 +0430 +0430

دوست ن.امحترم من که به همه چیز توهین میکنی اینو بگم من چند وقتی هست م.سلمان نیستم و تا حالا نه سینه زدم و نه مسجد رفتم
اگه قرار باشه هر کی که نظرشو بگه پاسدار سایبری باشه شما هم سرباز سایبری ع.ربستانی
در ضمن من فقط یه دانش اموزم که وطنمو دوست دارم و خوش ندارم که حالش از این بد تر شه
اگرم قراره ایرانو اباد کنیم این خودمونیم که باید اینکارو انجام بدیم نه عمو ت.رامپت هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره
بازم میگم اگه میخوای اتفاقی تو ایران بیافته باید اول از خودت شروع کنی
اخر رمضان هم هیچ اتفاقی نمیفته اینو بهت قول میدم
اخرین موردم بگم
سعی کن سطح شعورت رو هر جایی نشون ندی
(Keepgoing)

1 ❤️

2019-05-21 03:19:17 +0430 +0430

جدیدا مد شده یه عده میان همه حرفای اخوندا و سیاست های رژیم رو نقل قول میکنن اخرشم واسه اینکه ریا نشه یه چهارتا فحش به رژیم یا اخوندا میدن
بابا تقیه
بابا استبداد ستیز
بابا اینکاره

1 ❤️

2019-06-02 03:55:53 +0430 +0430

بمب افکن بی۵۲ یه بمب افکن استراتیژیک هست با برد چند هزار کیلومتر ناو ابراهام... هم جنگنده اف ۳۵ و اف ۱۸ و ... داره که شعاع عملیاتیشون بالای هزار کیلومتره . این به ما نشون میده که امریکا اصلا قصد جنگ نداره مخصوصا با حرفایی که ترامپ چند روز پیش زد . درسته ترام حرف زیاد میزنه ولی اونجا قانون جنگل نیست . کنگره باید اجازه جنگ بده . ما نباید از اومدن بمب افکن بی۵۲ و ناو هواپیما بر به نزدیکی ایران بترسیم باید وقتی که اینا از ایران فاصلا گرفتن بگیم قراره جنگ شه . همونطور که گفتم بی۵۲ چند هزار کیلومتر برد داره مسلما امریکا نمیاد اینو بزاره تو قطر که ایران با راکت هم میتونه بزنتش دیگه چه برسه موشک . ناو هواپیما برم اگه بیاد تو خلیج فارس احتمال زدنش با بالستیک ساحل به دریا ۹۹ درصده در صورت وقوع جنگ . پس اولین کاری که امریکا برای شروع جنگ میکنه اینه که نیرو هاشو از تیر رس ایران خارج کنه بعد از دور به ایران ضربه بزنه . بد به دلت راه نده . عمرا جنگ بشه بین ایران و امریکا

2 ❤️

2019-06-02 04:46:14 +0430 +0430

دروغ بزرگ جنگه ما که نمیترسیم اگر جنگ بشه مادر عربا رو بهخر میکشیم منابع اب شیرین عربستان و امارات رو میزنیم از تشنگی وسط بیابون بمیرن به حزب الله هم میگیم پدر اسرائیل رو ذر بیاره لذا هیچ وقت تاکید میکنم هیچ وقت جنک نمیشه

1 ❤️

2019-06-02 07:18:04 +0430 +0430

این تایپیک شما مال وقتیِ که تازه می خواستند ناوها رو اعزام کنند . الان ناو ها رسیدن . بمب افکن ها نشستن . بمب ها هم اومدن . ولی جنگی نشد . توی قسمتهای اول نظرات من پیش بینیِ عدم جنگ رو کرده بودم و مثل تاریخ ثبت شده .
هرگز نگران جنگی نباش که هیچ وقت جنگی در نمیگیره . اگر قاره آمریکا رو به عنوان بَرِ جدید کنار بزاریم و فقط بَرِ قدیم رو ببنید در نقشه ، ایران مرکز عالمه و شروع جنگ در ایران ، کل بَرِ قدیم شامل آسیا ، اروپا ، و افریقا ، دچار خسارت و درگیری میشن . پس استراتژیست ها الکی دکترا نگرفتن و همه پِلَنهای موجود رو در نظر میگیرن و بعد جنگی رو شروع یا تمام میکنند . ببخشید طولانی شد .

1 ❤️

2019-06-02 09:48:57 +0430 +0430
نقل از: uzer این تایپیک شما مال وقتیِ که تازه می خواستند ناوها رو اعزام کنند . الان ناو ها رسیدن . بمب افکن ها نشستن . بمب ها هم اومدن . ولی جنگی نشد . توی قسمتهای اول نظرات من پیش بینیِ عدم جنگ رو کرده بودم و مثل تاریخ ثبت شده . هرگز نگران جنگی نباش که هیچ وقت جنگی در نمیگیره . اگر قاره آمریکا رو به عنوان بَرِ جدید کنار بزاریم و فقط بَرِ قدیم رو ببنید در نقشه ، ایران مرکز عالمه و شروع جنگ در ایران ، کل بَرِ قدیم شامل آسیا ، اروپا ، و افریقا ، دچار خسارت و درگیری میشن . پس استراتژیست ها الکی دکترا نگرفتن و همه پِلَنهای موجود رو در نظر میگیرن و بعد جنگی رو شروع یا تمام میکنند . ببخشید طولانی شد .

این تاپیک فقط ی نگرانی رو بیان کرد..ی نگرانی ک اون موقع متطقی ب نظز می رسید..‌ خوشحالم ک حداقل تا الان جنگ نشده

0 ❤️

2019-06-02 09:54:59 +0430 +0430
نقل از: lovely_grl
نقل از: uzer این تایپیک شما مال وقتیِ که تازه می خواستند ناوها رو اعزام کنند . الان ناو ها رسیدن . بمب افکن ها نشستن . بمب ها هم اومدن . ولی جنگی نشد . توی قسمتهای اول نظرات من پیش بینیِ عدم جنگ رو کرده بودم و مثل تاریخ ثبت شده . هرگز نگران جنگی نباش که هیچ وقت جنگی در نمیگیره . اگر قاره آمریکا رو به عنوان بَرِ جدید کنار بزاریم و فقط بَرِ قدیم رو ببنید در نقشه ، ایران مرکز عالمه و شروع جنگ در ایران ، کل بَرِ قدیم شامل آسیا ، اروپا ، و افریقا ، دچار خسارت و درگیری میشن . پس استراتژیست ها الکی دکترا نگرفتن و همه پِلَنهای موجود رو در نظر میگیرن و بعد جنگی رو شروع یا تمام میکنند . ببخشید طولانی شد .

این تاپیک فقط ی نگرانی رو بیان کرد..ی نگرانی ک اون موقع متطقی ب نظز می رسید..‌ خوشحالم ک حداقل تا الان جنگ نشده

دقیقا خدمت خودتم عرض کردم که دو دسته بودن . یه دسته اونایی که نگرانی رو ابراز میکردن و دسته دوم که خ …مال نظام بودن داشتن مهندسیِ افکار میکردن و شما جزو نگرانها بودی و نگرانیت هم به جا بود . برای رفع نگرانیِ شما با هم با اطلاعات موثق خدمتت عرض میکنم هیچ جنگی نخواهد شد

1 ❤️

2019-06-02 09:58:31 +0430 +0430

دقیقا خدمت خودتم عرض کردم که دو دسته بودن . یه دسته اونایی که نگرانی رو ابراز میکردن و دسته دوم که خ …مال نظام بودن داشتن مهندسیِ افکار میکردن و شما جزو نگرانها بودی و نگرانیت هم به جا بود . برای رفع نگرانیِ شما با هم با اطلاعات موثق خدمتت عرض میکنم هیچ جنگی نخواهد شد

اره تامیکای مفیدی داشتی

1 ❤️

2019-06-02 10:19:29 +0430 +0430

دقیقا خدمت خودتم عرض کردم که دو دسته بودن . یه دسته اونایی که نگرانی رو ابراز میکردن و دسته دوم که خ .........مال نظام بودن داشتن مهندسیِ افکار میکردن و شما جزو نگرانها بودی و نگرانیت هم به جا بود . برای رفع نگرانیِ شما با هم با اطلاعات موثق خدمتت عرض میکنم هیچ جنگی نخواهد شد

اره تامیکای مفیدی داشتی

این لطف شماست و خوشحالم که اقلا توی تاریخ این سایت ثبت شده که پیش بینیِ من درست بود و القاعات بیگانه پرستان غلط و ما روسفید شدیم. . سپاس

0 ❤️

2019-06-03 16:04:58 +0430 +0430
نقل از: Atomic Biohazard میدونستی B52 رو اصلا نمیشه سوار ناو کرد؟

نیازی هم به سوارکردن ناو ندارن
حتما بایدازباندپرواززمینی پروازکنه
به راحتی ازفرودگاههای امارات پرواز می‌کنه مشکلی ازاین بابت نداره

0 ❤️

2019-06-03 16:13:31 +0430 +0430
نقل از: strong_boy صحبت های ترامپ به زبان اصلی رو دیدم 120 هزار سرباز رو که گفت دروغه اصلا برنامه ای نداره اما اینو گفت که اگه نیاز باشه و بخواد خیلی بیشتر از اینا میفرسته. این ناو و هواپیما هم تقریبا همیشه بوده تو خلیج فارس حالا تعدادشون یه مقدار بیشتر شده اما موضوع نگران کننده همون جریان عراقه که داره میکشه بیرون کارکنان و اتباعشو. اما خب به نظر من احتمال اینکه جنگ بشه نزدیک صفره چون هیچ کدوم از طرفین اینو نمیخوان و هر دو آسیب جدی میبینن

به فرض هم درست باشه برای درگیری با ایران خیلی خیلی کمه.باحمله نظامی حتمابایدداخل خاک ایران هم انجام بشه تا نتیجه ای که می‌خوان حاصل بشه.میدونن ایران افغانستان و عراق و لیبی و…نیست
درکل،من طرف نظام نیستم اما اگه جنگی بشه مطمئنا ایران بازنده نیست.
خواهان سرنگونی رژیمم امانه بادخالت کشورهای دیگه

0 ❤️

2019-06-03 16:24:35 +0430 +0430
نقل از: me1_life
نقل از: Hamed_769
نقل از: me1_life دوست گلم آمريكا به ايران حمله نميكنه و ايران رو هم دست كم نگير منم مثل شما فكر ميكردم آمريكا با اين تبليغاتش ميخاد نصف را رو بره كه ظاهراً موفق شده چونكه ظاهرا روى مغز خيلى از ايرانيها تاثير گذاشته و ترسيدن كه دقيقا آمريكا همينو ميخاد نميگم آمريكا قدرت نداره اما بخاد وارد جنگ بشه ضربات جبران ناپذيرى ميخوره در ضمن جنگى هم بش دل خوش نمنيد كه وضعيت بهتر بشه يا اينكه آمريكا داش بحال ملت ايران سوخته نه فقط فكر منافع خودشه

مردم اکثرا طرف حکومت ایران نیستن مردم پشت دولت نباشن چجوری میخاد در مقابلش وایسته فک نکن مث جنگ ایرانو عراق میشه

من گفتم مردم برن پشتش وايسه؟ ظاهرا اين جنگ نرم آمريكا رو شما هم تاثير داشته و ترسيديد و به جملات دقت نميكنيد

آمریکارو امریکای۳۰سال پیش فرض نکنید.کشورها تلاش کردندخودشونو قوی کنن
خلاصه کنم که موازنه قوای جهان داره بهم میخوره
دوره کدخدایی و ادعای پلیس جهانی داره به سر میاد

خودمون بایدتغییرایجادکنیم چشم به اقدامات کشورهای دیگه نباید داشته باشیم به هیچ وجه

0 ❤️

2019-06-05 08:53:53 +0430 +0430
نقل از: Arman.sf

بمب افکن بی۵۲ یه بمب افکن استراتیژیک هست با برد چند هزار کیلومتر ناو ابراهام... هم جنگنده اف ۳۵ و اف ۱۸ و ... داره که شعاع عملیاتیشون بالای هزار کیلومتره . این به ما نشون میده که امریکا اصلا قصد جنگ نداره مخصوصا با حرفایی که ترامپ چند روز پیش زد . درسته ترام حرف زیاد میزنه ولی اونجا قانون جنگل نیست . کنگره باید اجازه جنگ بده . ما نباید از اومدن بمب افکن بی۵۲ و ناو هواپیما بر به نزدیکی ایران بترسیم باید وقتی که اینا از ایران فاصلا گرفتن بگیم قراره جنگ شه . همونطور که گفتم بی۵۲ چند هزار کیلومتر برد داره مسلما امریکا نمیاد اینو بزاره تو قطر که ایران با راکت هم میتونه بزنتش دیگه چه برسه موشک . ناو هواپیما برم اگه بیاد تو خلیج فارس احتمال زدنش با بالستیک ساحل به دریا ۹۹ درصده در صورت وقوع جنگ . پس اولین کاری که امریکا برای شروع جنگ میکنه اینه که نیرو هاشو از تیر رس ایران خارج کنه بعد از دور به ایران ضربه بزنه . بد به دلت راه نده . عمرا جنگ بشه بین ایران و امریکا

عجیبه که بالاخره ما یه نظر نزدیک به نظر کارشناسانه دیدیم اینجا . نظر خوبی بود . کاملا از نظر نظامی قابل تاییده .

0 ❤️

2023-02-02 21:09:40 +0330 +0330

👍 😎

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «