دانلود و تماشای فیلم سینمایی

1401/05/17

همون طور که همه خبر دارید چند وقتی هست که اکثر سایت های دانلود فیلم ایرانی به دستور حکومت شروع به سانسور فیلم های سینمایی کردن و دیگه کمتر سایت رایگانی پیدا میشه که فیلم بدون سانسور آپلود بکنه .
وضعیت به حدی رسیده که دانلود فیلم پورن راحتر شده تا دانلود و تماشای فیلم سینمایی بدون سانسور .
دیشب کلی دنبال سایتی می‌گشتم که فیلم بدون سانسور بزاره یا پولی بود یا همون اول گفته بودن تمام فیلم ها سانسور شده هست ، حالا سینه و پاهای زنا رو شطرنجی کنه بهتر از اینه که یه سری سایت عوضی مثل دوستی ها کلا از زمان فیلم کم میکنن ! یا کیفیت به شدت پایینه مثلاً حجم فیلم ۷۲۰p بالای یک گیگ هست ولی کیفیت پرده نمایش هست که آدم قید تماشاش رو میزنه .
دیگه این جوری شد که چندتا سایت خارجی پیدا کردم که فیلمهای سینمایی تقریبا بروز رو قرار میدن و میشه به صورت آنلاین دید . البته میشه با نرم افزارهای دانلودر هم دانلود کرد و زیرنویس فارسی رو هم اضافه کرد بهش .
اولین سایت fmovies.wtf هست .

این سایت در کمال تعجب فیلتر نیست و میشه راحتتر آنلاین فیلم دید . کیفیت فیلم ها هم اگر ثبت نام کنید ( رایگانه ) 4k هم داره . چندتا فیلم جدید 2022 رو سرچ کردم موجود داشت .
سایت بعدی lookmovie2.to هست

این هم فکر کنم فیلتر نیست و نیازی به ثبت نام و این چیزا نداره .
سایت بعدی tubitv.com هست .

این سایت هم فیلتر هست و هم فقط با ip آمریکا فیلم نمایش میده . چندان سایت به درد بخوری برا ما ایرانیا نیست ولی ممکنه دربه در دنبال یه فیلم خاص باشید و توی آرشیو این جا باشه .
سایت بعدی vumoo.to هست ، فکر کنم چینی باشه

این سایت هم چیز خاصی نمیخاد و فیلتر هم نیست . به راحتی میشه اسم فیلم رو سرچ کرد و تماشا کرد . البته این سایت فیلم با کیفت 360p هم میشه دید که برای افرادی که حجم اینترنت کمی دارن به نظرم خیلی مناسبه .
خب همین دیگه . اگه شما هم مثل من نه پول دارید برید مسافرت و نه علاقه یی به هئیت و مردم آزاری دارید ، بشینید فیلم ببینید 😉

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-10-12 15:31:46 +0330 +0330

↩ kir.esfahan
الماس مووی رو ازش دانلود میکنم خیلی خوبه ‌. اون یکی رو نشنیده بودم .
ممنون از معرفیت

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «