درباره کس کون دادن زنم به دیگران

1395/05/24

زن منم ساپورت پوشه امسال با قطار میرفتیم جنوب داخل کوپه ما یه خانواده 4نفره بودن دو پسر جوون دوقلو وپدرو مادر وسط راه پدرو مادر پیاده شدن پسرا موندن زنم گرمی هوارو بهونه کرد مانتو جلو بازشو دراورد بلند شد بزاره تو ساک کونشو پسرا دیدن ساپورت زنم خیلی نازک بود همه جزیات شرت سبز لامباداش معلوم بود زنم بایه تیشرت سفید استین گوتاه بدون سوتین ویه ساپورت قهوه ای نازک جلوشون نشست خیلی راحت باهاشون لاس میزد شب موقع خواب پسرا رفتن بالا ما هم پایین تو تخت جدا گونه خابیدیم قبل خاب زنم زیر ملافه سفید ساپورت وتیشرتشو دراورد با شرت خابید عادتشه همه چیزش زیر ملافه معلوم بود من که از این حالت کیرم سیخ بود خابم نمیبرد بهد نیم ساعت یکی از پسرا اومد پایین یه نگا به من کرد دید خابم اروم ملافه رو کنار زد اروم شروع به مالوندن کون زنم شد بهدش داداشش اومد اونم دست به کار شد زنم خودشو به خاب زده بود پسرا تا دیدن کس زنم خیسه شروع کردن به کردنش اول از کس کردن زنم خیلی نفس میزد اخهکیرشون خیلی بزرگ بود بعدش زنم اسم منو صدا زد گفت بزار تو کونم بچه ها هم موضوع رو دونستن کردن نوبتی تو کونش زنم ناله میکرد نمی زاشت همه کیر بره تو کونش بعد چن تلمبه کیر که تو کون زنم جا باز کرد پسره تا ته کرد توش بعد ابشو خالی کرد و بعدش داداشش این کارو کرد کیرشونو کشیدن بیرون رفتن بالا تا صبح سه بار زنمو کردن زنم هم حداقل شش هفت بار ارضاع شد البته میدونستن ما بیداریم الکی خابیدیم صبحش زنم میگفت شکمم درد میکنه انقده شب کردی منو منم میگفتم خوب چیکار کنم دلم کس کونتو خاص

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-15 14:07:53 +0430 +0430

داداش جذاب تر توضیح بده،خیلی سطحی بود…دمت گرم ادامه بدع

0 ❤️

2019-04-15 14:12:42 +0430 +0430
نقل از: Gayvaghee اون چیزی که واسه شما جقی ها فانتزی برای من یه بار تو واقعیت اتفاق افتاده . فکر میکنید راحته ولی من تا چند ماه تو شوک بودم. مخصوصا که مجبور شدم سقط جنین هم بکنیم

بیشتر توضیح بده لطفا.

0 ❤️

2019-05-11 19:40:44 +0430 +0430
نقل از: huawel زوج های عزیزاگه تا حالا خانومتون تو بیرون شیطونی کرده یا دوست دارید بکنه رو بگین راستش ما زوجیم 28 و25 خانومم خیلی داغه دوس داره شیطونی کنه تو شمال لب دریا ویلا بودیم زنم با یه ساپورت خیلی نازک سفید که شرت لامبادای صورتی جیغش تابلو بود با یه مانتو جلو باز و یه تاب بالای ناف رفتیم ساحل یه پسر هیکلی با کوشی اون طرف صحبت میکرد دیدم شرایط خوبه زنمو با یارو تنها گزاشتم رفتم از پشت پرده پایدمشون زنم از یارو نمی دونم چی پرسید یارو هم دست به کیر اومد سمتش زنم تا اومد طرف خونه یارو از پشت دستشو کرد تو لباسش زنم اتکی میگفت نکن یارو هم فهمیده بود زنم چی می خاد سریع ساپورتو شرتشو کشید پایین کیرشو کرد تو 2دقیقه تلمبه زد زنم هی تقلای الکی میکرد یارو ابش اومد بعد چن لحظه کیرشو کشید بیرون تازه دیدم کیرش چقد بزرگه مونده بودم این کیروکرده تو کونش یا کسش زنم کشید بالا اومد تو خونه خاستم بکنمش نمیزاشت بزور ساپورتو دراوردم دست به سو راخ کونش زدم خیس بود کیرمو کردم توش کونش پر ابه یارو بود منم ریختم تو کونش خودمو زدم اون را که چیزی نفهمیدم از این داستانا زیاد داشتیم بنویسید تا بنویسم ممنون

نمیاین مشهد منم زنتو همینجوری بکنم حال کنیم دوتایی

0 ❤️

2022-08-26 22:25:28 +0430 +0430

عزیزم بیا خاصم کارت دارم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «