دهه هشتااااااااادی!!!!!!!!!!!

1398/02/14

با حضور دهه هشتادیا تو شهوانی موافقید؟؟؟!!!
اگه آره تاپیک رو لایک کنید،اگرم ن دلیلشو بنویسید…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-05 16:34:45 +0430 +0430
نقل از: باید.رید.به.زندگی
نقل از: Mohnny_Sins من خودم متولد هشتادم ولی دهه هشتادی با جنبه خیلی کم دیدم،دخترا که اکثرا خرابن پسرام اکثرا یمشت بی ناموسن که کیرشون واسه محرمشون بلند میشه!!!

کاش دخترهای زمون ما هم خراب بودند!!! کیرم تو کون دهه هشتادی ها.

حاجی مگه ما دهه هشتادیا کونت گذاشتیم؟

0 ❤️

2019-05-05 18:20:06 +0430 +0430
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته

ببینید. قبلا یعنی همون زمانی که من بطور تقریبی از 88 تا حداکثر 93 میدونم، تو شهوانی همه بالای سن قانونی بودند. دلایل زیادی دارد. دو دلیلش رو میگم: 1- خب سرعت اینترنت پایین بودو قیمتش زیاد و فیلترشکن هم اصلا قوی نبود و پدر آدمو در می آورد وصل بشه و رفتن به سایت های فیلتری مال یا خارج از کشوری ها یا افرادی که اینترنتشون یکم قویتر بود یا کلا افراد صبور و بیکاری ? بودند. اگه هم بچه ای بود حتما از خارج کشور بود. 2- گوشی در دسترس همه نبود و گوشی های هوشمند مال طبقات متوسط به بالا بود و حتی مردان تا 30 سالگی هم خوابشو نمیدیدند چه برسه به بچه. (میبینید تکنولوژی چقدر پیشرفت کرده!) بنابراین شهوانی دارای محیط کاملا بزرگسالانه ای بود که البته نمیشه گفت که همه متاهل بودند چون شما برید تاپیک های اولیه رو مطالعه کنید میبینید که همه درخواست دوست دختر یا عکس کیر یا شماره بود و با این میشه گفت اکثر کاربران کس و کون نچشیده بودند. البته ب اوایل شهوانی مطرح نبود و بمرور از سال 89 مطرح شد که اکثر اعضای آویزون سابق که اگه اشتباه نکنم 2008 سایتشون بسته شد، وارد شدند و میشه گفت معمارهای حقیقی سایت بودند و اونو به معنای کلمه بزرگترین سایت سکسی ایران کردند. البته خب همشون بمرور کاروزندگی پیدا کردند و بچه آورند و ازدواج کردند و کلا از این فضاها بیرون رفتند چون دیگه به خواستشون رسیده بودند.

الان ما در این زمان طولانی که شهوانی رو شکل داد دو موج داشتیم. موج اول: جوانهای گشنه و دنبال کس و کون بودند که کلا سایت سکسی رو به همین چشم میدیدند و کلا اعضای زیادی هم نداشت و یک وبلاگ بود تا وبسایت بنابراین عضویت کمی داشت و اعضاش هم معمولا افراد کلاش و بی اخلاقی بودند که انقدر احمق بودند که عکس میزاشتند و شماره میدادند و حتی شماره کارت میزاشتند. کلا این بی اخلاقی و فساد ادمین رو مجبور کرد که قوانینی وضع کند که شماره گذاشتن و آدرس دادن رو ممنوع کرد. اما سال 88 فقط چند تاپیک داشتیم که دربار انجمن شهوانی که مال ادمین بود و زنان پورن نگاه میکنند؟ که توسط یک کاربر مهمان(اون اوایل لازم نبود عضو بشیم و این یکی از دلایل مروج فساد بود) ایجاد شد.

خب این دوران طبق محسبات من تا سال 90 بود. زمانی که وبلاگ تبدیل به سایت شد. تا این که موج دوم وارد میشوند که واقعا برای سایت دل میسوزوندند. بنظرمن آویزونیان در ساخت شهوانی بسیار خدمت کردند و من حتی فکر میکنم ادمین هم تو آویزون کاره ای بود چون المان های زیادی از آن اقتباس شد و البته لوتی هم بسیار از آویزون الهام برداری کرد. البته اینها فقط فرض هستند اما من به چشم خودم از زبان بسیاری ها شنیدم که کاربران معروفی اکانت آویزون رو داشتند. به هرحال مهم نیست این اشخاص از کجا آمدند اما فقط میتوانم بگویم حشری در حد گرگ نبودند! خب از این زمان یعنی 1390 تا 1395 بود که من این دوران طولانی را دوران طلایی شهوانی عنوان میکنم.

شهوانی در این دوران موفق به جذب کاربران بیشماری شد و توانست بدلیل قوانین آزادانه و مفید و همچنین داستان های سکسی آزاد محبوبیت بیشماری کسب کند که این دوران به ظهور نسخه کنونی اتمام میابد. کاربرانی که ما اکنون با آنها رفیق هستیم قدمتشان مال آنزمان است و آنها به هرحال از من بهتر میدانند. تاپیک های مفیدتری ایجاد شد و معلوم نبود اگه این کاربران نبودند هنوز شهوانی وجود داشت؟ این زمان اصلا دهه 80 نبود چونکه همه بچه بودند یا نوجوان و چندان درباره سکس نمیدانستند. اما خب بلاخاره اینترنت پیشرفت میکند و فیلترشکن های قدرتمند پا به عرصه میگذارند و قیمت گوشی کمتر میشود و دست همه اقشار تا سنین به احتمال زیاد 16 سالگی می افتد و شاید به این دلیل بیشتر دهه 80 ها از 16 سالگی با پورن آشنا شدند.

خب نسخه جدید شهوانی روی کار می آید و تا الان وجود دارد. خب ما در اینجا با تعداد زیادی اکانت دهه 80 مواجه میباشیم و نصف داستان ها مربوط به دهه 80 ها هست و به این دلیل کیفیات سکس رعایت نمیشود. (اینکه میگویند داستان های قدیمی شهوانی فحش نمیخورد سری به داستان های قبل از نسخه جدید بزنند.) کلا این دوران رو دوران سلطه دهه هشتادی ها و سال 95 را سال حمله دهه هشتادی ها به شهوانی و از اون زمان تا حالا دوران سلطه دهه هشتادی ها دانست. دهه هشتادی درحال حاظر هم تو شهوانی حظور دارند و فقط ما نمیفهمین. اونا انقدر باهوش هستند که انیشتین هم باشید نمیتونید کشفشون کنید. و متاسفانه پیش بینی میکنم سن پایین تر هم بره که واقعا وحشتناکه! واقعا وحشتناکه! متاسفانه والدین اصلا نظارتی بر پسر یا دختر خود ندارند. درباره نظر تاپیکتون باید بگم اونا منظر کارت دعوت ما نیستند، میان رفیق میان رفیق و تاحلا هم اومدند! اونا هم بزرگ میشوند و میرن و دهه 90 ها میان و بعد دهه 00 ها که مطمئنم سنشون پایین تر خواهد آمد. طبق محاسبات من در دهه 40 بچه ها از 8 سالگی با پورن آشنا خواهند شد که امیدوارم افاق نیفتد. بلاخاره نسل ها میرن و نسل های دیگه میان این سایت رو اداره میکنند بزودی دهه 80 ها هم تاپیک دهه دهییییییییییییها!!!!!! رو راه اندازی میکنند. لطفا به ادیمن هم نگید فکری کنه چون راهی نیست که اونارو شناسایی کنیم چون اونا مثل یک آفتاپ پرست پنهان شده اند. ما نباید اجاره بدیم بچه ها زیر سن قانونی با پورن آشنا شوند. حداقل تا 16 سالگی بقیش اوکیه! این وظیفه همه ماست. فردا ما قطعا تو سر خودمان میزنیم بچه هامون دچار انواع بیماری های اختلال جنسی چون زود انزالی و اختلال استخوان خواهند بود که آثار خودارضایی و کم حیا شدن جامعه میشود. ببخشید طولانی شد. جواب من چه نه باشه چه آره اونا و نسل بعدی بلاخاره میان.

گوشی دست متولدای ۸۰فک میکنم از ۱۱سالگی دیگه داشتن من خودم ۱۱سالگی تبلت داشتم وخونه وای‌فای داشتیم ولی تا پارسال ک ۱۸سالم میشد تو هیچ سایت سکسی نرفته بودم ولی بودن کسایی ک میرفتن،،،الان دیگه مد شده رو سیسمونی بچه ها تبلت میزارن همه خونه هام نت داره،بچه می‌ره پیش رفقاش می‌شنوه سکس وجود داره،کنجکاو میشه و ادامه داستان…

0 ❤️

2019-05-06 12:46:53 +0430 +0430

با کیر دهه هشتادیا جق نزنین

0 ❤️

2019-05-06 15:42:30 +0430 +0430
نقل از: چنگیز۱چشم با کیر دهه هشتادیا جق نزنین

بیا کیرمو بدم جق بزن مشکل ندارع ک…

1 ❤️

2019-05-06 16:57:33 +0430 +0430

عرض شود که دهه هشتادی ها خیلی هم نسل خوبی هستن.نه مثل دهه شصتیا مظلوم و توسری خور نه مثل دهه هفتادیا خودبین و مغرور و لوس!
اکثرا ادمای منطقی هستن تکلیفشون هم با خودشون مشخصه یا رومی رومی هستن یا زنگی زنگ!
پس اگه ۱۸ سالشون شده باشه حضورشون ایرادی نداره!
امضا یک دهه پنجاهی

0 ❤️

2019-05-07 14:09:49 +0430 +0430
نقل از: Miamy
نقل از: چنگیز۱چشم با کیر دهه هشتادیا جق نزنین

بیا کیرمو بدم جق بزن مشکل ندارع ک…

? نخود لاپات اسمش دوله کییر خواصتی بگو عمو بیاره برات

0 ❤️

2019-05-07 14:23:42 +0430 +0430

جاکیلیدی های زمانه.همشونو باید بکنم.خیلی خوبن

0 ❤️

2019-06-17 20:44:33 +0430 +0430
نقل از: rezamaldiniii اره بابا قناری های خوبین

قناری بدم دستت

0 ❤️

2019-06-17 20:55:56 +0430 +0430

موافقم‌اگه با چسناله هاشون زخمیمون نکنم…
جدای از شوخی موافق نیستم فضای اینجا اصلا مناسب نیس ماهارو ک میبینی دیه فنا شدیم

1 ❤️

2019-06-17 21:01:09 +0430 +0430

نسل جوون جامعست و‌ نیاز داره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «