دژمن مردم ایران آمریکا هست یا روسیه؟(Arrow11)

1395/12/28

متولدین دهه ۵۰ به بعد از وقتی یادشون میاد یا عقلشون رسیده شنیدن که آمریکا و اسراییل دشمن ما هستن و طوری به ذهن خلق الله القاء کردن که آدم فکر میکنه اگه یه لحظه روی خودشو برگردونه دشمنا ایرانو اشغال کردن.

همیشه گفتن غرب، مخصوصا آمریکا و اسراییل دشمنمون هستن ولی این وسط نه ملت پرسیده و نه مسئولین گفتن که این دشمن از ما چی میخواد.

در مورد اسراییل باید بگم علیرغم اینکه خودم از یهودیا چندان خوشم نمیاد (که احتمالا به خاطر حسادت از موفقیتهاشون تو همه زمینه ها هست) چه تو دوران باستان چه تو دوران معاصر هر چی تاریخ رو میخونم و اسناد و وقایع معاصر رو مطالعه میکنم جایی نمیبینم که به قصد ضربه زدن به مردم ایران حرکتی کرده باشن. اصلا با عقل مگه جور در میاد کشوری که حدود یک‌سوم‌جمعیتش یا ایران به دنیا اومدن یا اصلیت ایرانی دارن بخوان به ایران ضربه بزنن؟

در مورد آمریکا هم به ضرس قاطع میگم اگه ما جفتک پرانی نکنیم اونا نه تنها با ما دشمنی ندارن بلکه خیلی هم علاقه به رابطه دوستانه با ایران دارن. منظورم این نیست که عاشق چشم و ابروی ما ایرانیا هستن، این رابطه به خاطر منافع خودشونه.

هرکی یه کم منطقی به قضایا نگاه کنه متوجه میشه وجود ایران مقتدر و مستقل تو منطقه نفعش برای آمریکا خیلی بیشتر از ایران ضعیف هست، چون ایران مقتدر هست که میتونه سد محکمی در مقابل نفوذ کمونیسم که دشمن اصلی نظام سرمایه داری هست باشه.

این اصل رو تمام رییس جمهورهای حزب جمهوری خواه آمریکا سرلوحه کارشون قرار دادن و فقط چندتا رییس جمهور دموکرات آمریکا مثل کارتر و اوباما که اتفاقا خودشونم گرایش چپ دارند اهمیت ندادند نتیجه کار کارتر شد فاجعه ۵۷ و نتیجه کار اوباما هم شد خیانت ۸۸ .

یه حساب دو دوتا چهارتاست ، آمریکا و روسیه به عنوان دو ابرقدرت جهانی دشمن هم هستن و آمریکا دوست داره ایران به عنوان همسایه روسیه یه کشور قوی باشه و با این تفاصیل وقتی ایران آمریکا رو دشمن خودش میدونه یعنی خط و ربطش رو از روسیه میگیره ، یعنی حکومت حاکم بر ایران حافظ منافع روسیه هست نه حافظ منافع مردم خودش ، … ، یعنی ایرانمون الان مستعمره روسیه هست. (هر چند این ادعا رو پسر گستاخ ایران به تفصیل و با اسناد غیر قابل انکار در کتاب ر.ف.ی.ق … آ.ی.ت.الله ثابت کرده).

من میگم اگه کشورمون میتونه مستقل باشه و به شعار عوام فریب نه شرقی نه غربی عمل کنه (نه به قصد دشمنی) که چه بهتر ، ولی اگه قرار باشه حتما آویزون ابرقدرتی باشیم سگ آمریکا شرف داره به روسیه، چون روسیه در طول تاریخ بارها و بارها ثابت کرده که فقط به فکر استثمار و چپاول ایرانه.

درسته آمریکا هم مثل روسیه دنبال منافع خودش هست ولی آمریکا به هر کشوری پا گذاشته اونجا رو آباد کرده و در کنارش سود هم برده ولی شوروی هرجا که پا گذاشته برای مردم اون کشور غیر از خفقان و دیکتاتوری و فقر و بدبختی چیزی نداشته، مثل کوبا و کره شمالی و سوریه و ایران و …

از تمام بسیجیان ، سربازان گمنام امام زمان ، ذوب شدگان ولایت ، … یه سوال دارم :

این دشمن قسم خورده ما آمریکا چی میخواد از ما بگیره که تا حالا روسیه نگرفته؟

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-03-29 21:07:49 +0430 +0430
نقل از: gallows

اسلاوهای طرفدار عمو پوتین اینجاهم هستن واعجبا (dash) لعنت بر روس پرستان

بسیجی گی نیست بسیجی یک کونی است که از طفولیت بر اثر کون دادن زیاد به این کار علاقه مند شده و تبدیل به گی شده است ?

اینجاش دیگه خیلی تخصصی شد ، من نظری ندارم ?

1 ❤️

2017-03-29 21:24:41 +0430 +0430
نقل از: pesar24hot ضمن عرض سلام و تقدیم نهایت احترام برای شما هموطن و اگر قابل بدونید شما دوست عزیز... اگرچه که بابرخی از مطالبتون موافق نیستم و معتقدم آمریکا نه ایران قوی می خواد نه ایران ضعیف،ایرانی معمولی که یک متحد آروم باشه مثل همین کشورهای کوچک اما توسعه یافته اروپایی(البته توسعه نه به قدر آمریکا)

اما از اینکه می بینم اینقدر سلیس و مبتکرانه مسائل رو تحلیل کردید و عیان هستش که سطح آگاهی و تسلط تون بر مباحثی از این دست - که محل مناقشه روز جهان است- بالاست،واقعا احساس خوبی بهم دست داد و برای شما دوست عزیزم آرزوی بهترینها رو دارم. اما در پایان بعنوان یک نظر از دوست کوچکترتون که بنده کمترین باشم،باید عرض کنم که نظام سرمایه داری و کمونیست ها از نظر من هیچکدومشون دوستای خوبی نمی تونن باشن بخاطر همین بنظر من باید هنر مدیریت و تعادل مداری رو بین ارتباط با این دو در جهان حفظ کنی تا بتونی مردمان کشورت سختی نکشند و برای نان شبشان مثل اوضاع کنونی محتاج نباشند./

با تجدید ادب و احترام

ممنون از اینهمه لطفتون

حق با شماست و میشه گفت کوتاهی (فراخی ماتحت برا تایپ کردن) از من بوده و اگه تو اون قسمت مطلبم مینوشتم آمریکا ایرانی قوی میخواد به شرطی که بدونه متحدی قابل اطمینان برای خودش هست احتمالا سوء تفاهم پیش نمیومد.

نمیشه انکار کرد که بیشترین نگرانی آمریکا از گسترش کمونیسم هست و ایرانی قوی میتونه مطمئن ترین مانع برای توسعه طلبی کمونیسم باشه و ایضا برعکسش میتونه ثمره اش حال امروز خاورمیانه باشه که عملا شده حیاط خلوت روسیه و روسیه هم به مدد جکومت دست نشانده اش تو ایران به آرزوی دیرینه اش و وصیت پطر کبیر در مورد دستیابی به آبهای آزاد رسیده و پایگاههای هواییمونم که تمام و کمال در اختیار روسهاست.

1 ❤️

2017-03-29 22:08:59 +0430 +0430

2 ❤️

2017-03-29 22:20:35 +0430 +0430

درود و تشکر از بحث خوبی که آغاز کردید.
اینکه شخص پوتین و روسها همواره غیرقابل اعتماد بودند و بازیشان بر اساس منافع و مصالح خودشان است تردیدی نیست.
همراهی انها با غرب در تصویب چند قطعنامه در شورای امنیت ملل متحدگواه این مدعاست.
در مورد روسیه تاریخ بعدها قضاوت خواهد کرد که نقش این کشور در جریانات داخلی ایران تا چه حد است.
ولی به باور بنده نه میتوان به روسیه امید داشت نه امریکا.
چرا که سیاستهای بین المللی انها بر اساس منافعشان سیال بوده و مدام احتمال تغییر آنها وجود دارد.

0 ❤️

2017-03-29 22:44:09 +0430 +0430
نقل از: استایلز استلینسکی درود و تشکر از بحث خوبی که آغاز کردید. اینکه شخص پوتین و روسها همواره غیرقابل اعتماد بودند و بازیشان بر اساس منافع و مصالح خودشان است تردیدی نیست. همراهی انها با غرب در تصویب چند قطعنامه در شورای امنیت ملل متحدگواه این مدعاست. در مورد روسیه تاریخ بعدها قضاوت خواهد کرد که نقش این کشور در جریانات داخلی ایران تا چه حد است. ولی به باور بنده نه میتوان به روسیه امید داشت نه امریکا. چرا که سیاستهای بین المللی انها بر اساس منافعشان سیال بوده و مدام احتمال تغییر آنها وجود دارد.

سوء تفاهم نشه لطفا

من اصلا منظورم این نیست که آمریکا گل و بلبل هست و بیاین غش کنیم طرف آمریکا. هر کی دنبال منافع خودشه.

خلاصه پیام این تاپیک (تا اینجا) این چندتا مورده:

1- آمریکا اگه دلسوزمونم نباشه اونطور که میگن حداقل دشمنمونم نیست.

2- سیاست آمریکا آباد کن و سود ببر هست ولی سیاست روسیه مصداق بارز آبمیوه گیریه.

3- درست نیست تحت هر شرایطی اینقدر به پرچم یه کشور اهانت کنیم چون توهین به پرچم کشوری توهین به کل ملت اون کشوره نه دولتش.

4- در نهایت هم من خودمم کشورمو دوست دارم و آرزومه که مقتدر ، مستقل و مخصوصا قابل احترام برای جهانیان باشه ولی وقتی دیدیم مجبوریم طرف ابرقدرتی غش کنیم سگ آمریکا شرف داره به روسیه.

1 ❤️

2017-03-29 23:00:25 +0430 +0430
نقل از: استایلز استلینسکی درود و تشکر از بحث خوبی که آغاز کردید. اینکه شخص پوتین و روسها همواره غیرقابل اعتماد بودند و بازیشان بر اساس منافع و مصالح خودشان است تردیدی نیست. همراهی انها با غرب در تصویب چند قطعنامه در شورای امنیت ملل متحدگواه این مدعاست. در مورد روسیه تاریخ بعدها قضاوت خواهد کرد که نقش این کشور در جریانات داخلی ایران تا چه حد است. ولی به باور بنده نه میتوان به روسیه امید داشت نه امریکا. چرا که سیاستهای بین المللی انها بر اساس منافعشان سیال بوده و مدام احتمال تغییر آنها وجود دارد.

مقدمتن، …

سپاس از رعایت ادب انشاییِ شما… بزرگوار…

اما… کدوم یکی از ماها، صُب که از خونه میزنیم بیرون، بفکر منافعمون نیستیم ؟؟؟؟

آخه این چه تِزیه که در سراسر نوشته هامون، حتا گاهن با نیت خیر، بوفور،… رویت میشه ؟…

اگه ب اندازه 2 هزار تومن، یجا بخایم سرمایه گذاری کنیم، تا فیخالدونشو در نیاریمو مطمئن نشیم، هیچ جا رو امضا نمیکنیم… جواب تلفنارم نمیدیم…

پس چطور از سایرین توقع داریم که غیر ازین عمل کنن تا لیاقت دوستی و هم پیمانی با ما رو داشته باشن ؟؟؟؟

آیا وخت اون نرسیده که این تزو، آپدیت کنیم ؟ و مثلن به یه توافق دراز مدتِ “برد-برد” فکر کنیم ؟

و بجای دلواپسی محتمل در آینده، راهکارای تز جدیدو از همدیگه مطالبه کنیم…

(دوست من… روی سخنم با شما نیس… عرایضم کلی بود… )

1 ❤️

2017-03-30 15:51:56 +0430 +0430
نقل از: Arrow11

سوء تفاهم نشه لطفا

من اصلا منظورم این نیست که آمریکا گل و بلبل هست و بیاین غش کنیم طرف آمریکا. هر کی دنبال منافع خودشه.

3- درست نیست تحت هر شرایطی اینقدر به پرچم یه کشور اهانت کنیم چون توهین به پرچم کشوری توهین به کل ملت اون کشوره نه دولتش.

4- در نهایت هم من خودمم کشورمو دوست دارم و آرزومه که مقتدر ، مستقل و مخصوصا قابل احترام برای جهانیان باشه ولی وقتی دیدیم مجبوریم طرف ابرقدرتی غش کنیم سگ آمریکا شرف داره به روسیه.

ﺳﻮﺀ ﺗﻔﺎﻫﻢ ﻧﺸﻪ ﻟﻄﻔﺎ
بنده منظورم این نبود که شما قصد داشتید همچین موردی را بیان کنید.
بلکه منظورم با کسانی بود که فکر میکنند برای رسیدن به سعادت باید به ریسمان آمریکا چنگ بیاندازند.
باید مواظب باشیم وقتی روی لبه تیغ راه میرویم از هر طرف که بیفتیم نابودی است.
 عرایض بنده در واقع نکته ای تکمیلی بود بر فرمایشات شما.
متاسفانه ادبیات و نگارش این حقیر کمی غلط انداز بود که به همین خاطر از شما عزیز بزرگوار پوزش میطلبم.

1 ❤️

2017-03-30 16:03:05 +0430 +0430

درود و تشکر از شما دوست عزیز. قطعا" که سیاستها وتصمیمات کلان در هر کشوری بر اساس منافع همان کشور است. البته به جز ایران که سیاستهایش برای منفعت کشورهایی همچون لبنان و به ویژه سوریه طرح ریزی میشود. لذا اگر توافقی براساس اعتماد متقابل و سود طرفین شکل بگیرد پیشرفت هر دو طرف را در پی خواهد داشت. اما افسوس که این جماعت آخوند سود و زیانشان نقطه مقابل سود و زیان مردم است و فعلا سوار بر مردم

1 ❤️

2017-03-30 16:27:15 +0430 +0430
نقل از: استایلز استلینسکی درود و تشکر از شما دوست عزیز. قطعا" که سیاستها وتصمیمات کلان در هر کشوری بر اساس منافع همان کشور است. البته به جز ایران که سیاستهایش برای منفعت کشورهایی همچون لبنان و به ویژه سوریه طرح ریزی میشود. لذا اگر توافقی براساس اعتماد متقابل و سود طرفین شکل بگیرد پیشرفت هر دو طرف را در پی خواهد داشت. اما افسوس که این جماعت آخوند سود و زیانشان نقطه مقابل سود و زیان مردم است و فعلا سوار بر مردم

موافقمبا صحبتای شما از ماست که بر ماست

0 ❤️

2017-03-30 21:28:58 +0430 +0430
نقل از: استایلز استلینسکی

سوء تفاهم نشه لطفا

ﺳﻮﺀ ﺗﻔﺎﻫﻢ ﻧﺸﻪ ﻟﻄﻔﺎ
بنده منظورم این نبود که شما قصد داشتید همچین موردی را بیان کنید.
بلکه منظورم با کسانی بود که فکر میکنند برای رسیدن به سعادت باید به ریسمان آمریکا چنگ بیاندازند.
باید مواظب باشیم وقتی روی لبه تیغ راه میرویم از هر طرف که بیفتیم نابودی است.
 عرایض بنده در واقع نکته ای تکمیلی بود بر فرمایشات شما.
متاسفانه ادبیات و نگارش این حقیر کمی غلط انداز بود که به همین خاطر از شما عزیز بزرگوار پوزش میطلبم.

نه آقا چوب کاری نکن لطفا

اتفاقا نوشتارت بیسته ، شما به بزرگی خودتون ببخشین که این اواخر من خیلی کم حوصله شدم.

اون چیزی که مد نظر شماست خیلیم عالی هست و نهایت آرزوی هر ایرانی وطن دوستی میتونه باشه ولی چیزی که من فهمیدم تو این دنیا و خصوصا خاورمیانه متاسفانه باید یا شرقی یا غربی باشی.

بازم ممنون از نظرتون ?

2 ❤️

2017-03-30 22:06:13 +0430 +0430

کیلویی 7 هزار تومن افزایش قیمت تو یه ماه (dash)

1 ❤️

2017-03-30 22:39:38 +0430 +0430
نقل از: مشقربون دادا تاپیکاتو دوس دارم شدید.اصلا عاشق حقیقتم حتی تلخش!!!هرجاتونستی حقیقت و بیان کن به هروسیله ای وهرکجا که هستی حتی به قیمت هرچی که باشه.

? ? ?

0 ❤️

2017-03-30 22:52:22 +0430 +0430

2 ❤️

2017-03-31 19:27:44 +0430 +0430
نقل از: منم_دیگه عزیز من اگر آمریکایی ها کودتای ۲۸ مرداد بر علیه مصدق نمی کردن دیگه نه انقلابی می شد نه آخوندا بر پشت ما سوار می شدن ایران میشد یه حکومت لیبرال با یه شاه تشریفاتی . آمریکایی ها هواپیمای مسافر بری ما رو زدنن!!!!!!!با چه منطقی اینو می خوای قبول کنی؟؟ آمریکایی ها پا گذاشتن تو هیروشیما و ناکازاکی و واقعانم آبادش کردن با کشتن ۵۰۰ هزار نفر آمریکایی ها به صدام جرئت دادن و اسلحه که کشورتو ۸ سال درگیر جنگ کنه البته این آخوندا کله خرابم بی تقصیر نبودن هر ملتی باید رو پای خودش وایسه نه چشم امیدش به اجانب باشه نه الکی دشمن تراشی کنه مثل جمهوری اسلامی به قول حافظ آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است با دوستان مروت با دشمنان مدارا

دوست عزیز کاش غیر از صدا و سیمای میلی جیب بری اسلامی ایران به منابع دیگه ای هم رجوع میکردی.

عزیز دل برادر چه ۲۸ مردادی؟چه کودتایی؟

نخست وزیری رو که شاه بر اساس اختیاراتش در قانون اساسی به این سمت منصوب کرده و بر اساس همون قانون اساسی اختیار عزلش رو داشت، مگه خله که بیاد کودتا هم راه بندازه؟

من نه اهل هیروشیما هستم نه اهل ناکازاکی که بخوام دعوای اونا رو بکنم و نه اینجا قصد علیه السلام نشون دادن آمریکا رو دارم، من ایرانیم و دارم در مورد خیر و صلاح کشور خوذم حرف میزنم و اینم کاملا قبول دارم که قضیه هواپیمای مسافربری ایران لکه ننگی هست که تا ابد رو پیشونی آمریکا میمونه و کسی هم نمیتونه ازش دفاع کنه و شمام خیالت راحت باشه اگه منطق تو کلامت باشه من رو هوا قبول میکنم.

شمام مثه رهبر معذبمون دیگه حامله شدن پشه رو هم دوس داری بندازی گردن آمریکا. عمام راحل از فردای فاجعه ۵۷ شروع کرد به کرم ریزی و دادن شعار صدور عنقلاب به عراق و تشویق علنی و واضح مردم و ارتش عراق به شورش علیه حکومت عراق و صدام . آمریکا هم یه کشوریه که یکی از منابع اصلی درآمدش تولید و فروش تسلیحاته و هر جای دنیا جنگی باشه و ازش اسلحه بخوان میفروشه. انتظار که نداشتین آمریکا بیاد میانجی بشه که من بمیرم دعوا نکنین؟

البته قسمت جالب قضیه هم اینه که حداقل ۸۰ _ ۹۰ درصد تسلیحات جنگی عراق ساخت کشور دوست، برادر و همسایه مون روسیه بود.

تو پست بعدی لینک یه کتاب رو میذارم برا دانلود و پیشنهاد میکنم برای اینکه بدونی دنیای اطرافت چه خبره حتما حتما بخونش .

1 ❤️

2017-03-31 19:53:21 +0430 +0430

فایل دانلود کم حجم ترین نسخه موجود کتاب ر . ف . ی . ق ...... آ . ی . ت . الله با 22 MB

خوندن این کتاب برای هر ایرانی (مخصوصا بسیجیان و ذوب شدگان ولایت) جزو واجبات هست.

https://up.shahvani.com/uploads/ax6u6whr.pdf

.

این کتاب کتابیه که در آینده ای نزدیک نه تنها تاثیر مستقیم بر تحولات سیاسی ایران خواهد گذاشت بلکه تمام دنیا در موردش صحبت خواهند کرد.

اهم موضوعاتش :

اثبات دوره دیدن مقام معذب رهبری در مرکز تربیت جاسوس روسیه به مدت 4 سال

اثبات قتل عمام راحل توسط تیم مقام معذب رهبری

اثبات انجام ترورهای تابستان 1360 ( بهشتی ، رجایی ، باهنر ، قدوسی ، … ) به دستور مقام معذب رهبری و اثبات ساختگی بودن ترور خود آن مقام بزرگوار برای رد گم کردن.

و چندین مورد دیگه توسط حدود 700 سند معتبر و غیر قابل انکار از آرشیو ک . گ . ب و سیا و مرکز اسناد جمهوری اسلامی

1 ❤️

2017-03-31 21:23:01 +0430 +0430

1 ❤️

2017-04-02 19:38:14 +0430 +0430

1 ❤️

2017-04-02 21:25:43 +0430 +0430

1 ❤️

2017-04-02 22:13:41 +0430 +0430

رییس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا در دومین روز از سال نو خورشیدی خطاب به ایرانیان و ملت‌های دیگر که این عید را جشن می‌گیرند پیام تبریک نوروزی فرستاد.

در پیام دونالد ترامپ که روز چهارشنبه دوم فروردین منتشر شد، آمده است: «مایلم در این هفته بهترین آرزوها را برای کسانی داشته باشم که در گوشه‌ و کنار جهان عید باستانی شگفت‌انگیز نوروز را جشن می‌گیرند. میلیون‌ها نفر از میراث ایرانی، عراقی، ترک، جنوب آسیا و آسیای مرکزی همراه با خانواده‌های‌شان در این ایام برای جشن فرا رسیدن بهار گردهم آمده‌اند».

نوروز در پارسی به معنای «روز نو» است. فرصتی است تا سرآغازها را جشن گرفت، حسی که بویژه برای بسیاری از ایرانیانی که در دهه‌های اخیر به کشور ما آمده‌اند تا شروع تازه‌ای را در یک سرزمین آزاد رقم بزنند معنادار است.

برای سال‌های مدیدی، از دوستی فوق‌العاده با ایرانی – آمریکایی‌ها لذت برده‌ام که از گروه‌های مهاجر بسیار موفق در تاریخ معاصر ما هستند. آنها از مذاهب مختلف آمده‌اند- مسلمان، یهودی، مسیحی، زرتشتی و بهایی- ولی با مهر و علاقه میراث باستانی‌شان را پاس می‌دارند.

کوروش کبیر، رهبر امپراتوری باستانی پارس، گفته مشهوری دارد: «آزادی، کرامت و ثروت جملگی بزرگترین شادی‌بخش بشریت‌اند. اگر این سه را به مردم‌تان ارزانی دارید، عشق و عاطفه آنان همواره با شماست». برای مردم ایران و همه کسانی که در سراسر جهان نوروز را جشن می‌گیرند: به نمایندگی از سوی مردم آمریکا، برای همه شما آزادی، کرامت و ثروت آرزو دارم.

نوروز پیروز.

.

و اما شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) در پاسخ به پیام نوروزی دونالد ترامپ به یک بیت شعر از سعدی اشاره کرده است: “بی‌کمالی‌های انسان از سخن پیدا شود، پسته بی‌مغز چون لب وا کند رسوا شود”.

.

دوتا سوال :

چرا ما اینقدر اصرار داریم به دنیا بفهمونیم که لیاقت بعضی چیزا رو نداریم؟

**و اینکه چرا عمو پوتین اصلا به بیضتینش هم حساب نکرد که نوروز عید مردم ایران هست و گفتن تبریک نشونه احترام به اون ملته ؟ **

1 ❤️

2017-04-03 19:11:00 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82

درود
من توی فهمیدن زبان عربی یک مقدار مشکل دارم میشه لطفا بیشتر توضیح بدین

در مورد مقام معذب رهبری که در مرکز تربیت جاسوس ک . گ . ب (پاتریس لومومبا) در مسکو که 4 سالی مشغول تحصیل علم و دانش بودن اشاره کرده.

0 ❤️

2017-04-03 20:02:14 +0430 +0430

دوست نازنینی می گفت:
“حاضرم سرباز آمریکایی پشت در خونم باشه، اما یه سرباز روسی از سر کوچه مون هم رد نشه.”

1 ❤️

2017-04-03 20:10:36 +0430 +0430

درود
من توی فهمیدن زبان عربی یک مقدار مشکل دارم میشه لطفا بیشتر توضیح بدین

در مورد مقام معذب رهبری که در مرکز تربیت جاسوس ک . گ . ب (پاتریس لومومبا) در مسکو که 4 سالی مشغول تحصیل علم و دانش بودن اشاره کرده.

داداش این نکته که آغا روسیه که درش شکی نیست

آخه مسئله اینجاست که شیطون بلا تا حالا خودش رو نکرده ?

0 ❤️

2017-04-03 20:39:57 +0430 +0430

رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه ۲۰ مارس در بیانیه‌ای «نوروز»را به ایرانیان و مردم دیگر کشورهایی که این عید را جشن می گیرند، تبریک گفته است.

به گزارش وب سایت فارسی وزارت امورخارجه آمریکا، رکس تیلرسون در این پیام نوشته است:«من نوروزی شاد و پیروز را آرزو می کنم برای همه کسانی که در سراسر دنیا این سنت باستانی را، که آغاز کننده بهار و سال نو است،گرامی می دارند.»

میلیونها نفر در سراسر دنیا، از جمله جوامع در افغانستان، آذربایجان، چین، گرجستان، هند، ایران، عراق، قزاقستان، قرقیزستان، پاکستان، روسیه، سوریه، تاجیکستان، ترکیه، ترکمنستان، ازبکستان و بسیاری دیگر در آسیای جنوبی و مرکزی و منطقه خلیج فارس این زمان از سال را با خانواده و دوستانشان جشن می گیرند. امروز بسیاری از آمریکاییان در این جشن شرکت خواهند کرد و سنتهای محبوب نیاکانشان را با نسلی جدید قسمت می کنند.

«نوروز زمانی است برای نگاه کردن به سالی که در پیش روی است با امید و خوش بینی. ما مشتاق جشن گرفتن این بهار تازه با هم هستیم، با امید به این که نوروز صلح و سعادت را برای همه به ارمغان بیاورد.»

2 ❤️

2017-04-03 21:38:13 +0430 +0430

این زن 38 سال پیش از دیوار سفارت آمریکا رفت بالا و الان از روی پرچم آمریکا رد میشه ولی جالبه بدونین همین الان پسر و عروسش تو آمریکا دارن درس میخونن و زندگی میکنن. (dash)

1 ❤️

2017-04-03 22:03:34 +0430 +0430

اگه عاقلانه فکرکنیم ومنافع ملی رودرنظربگیریم.تنها متحد استراتژیک ومهم ایران دراین منطقه پراز دشمن واقعی( نه دژمن)همون اسراییله ولی درایران به تنها چیزی که فکرنمیشه منافع ملیه.
سی وهشت ساله پایه واساس سیاست خارجی ایران شده دشمنی بااسراییل.دشمنی که تنها دلیلش فلسطینه وگرنه اسراییل هیچوقت باما دشمن نبوده ونیست.

1 ❤️

2017-04-04 00:09:17 +0430 +0430
نقل از: Arrow11 **تکبیییر ** ?

الله اکبر الله اکبر الله اکبر مرگ بر دیگماتول مرگ بر . . . (clap) (clap) (clap)

0 ❤️

2017-04-04 00:17:47 +0430 +0430

داداش سخنان گوهربارت عالی و متین ولی کیه متوجه این حرفا میشه؟؟؟؟ کی میخواد بفهمه که اینهمه دولت میگه مرگ بر اسرائیل مرگ بر اسرائیل برای اینکه سقوط نکنه(ماجرای ۸۸)از همون اسرائیل افسرای آب دیده و تکاورای باتجربه اتوبوس اتوبوس میاورد میریخت تو خیابونا تا از این دولت همایت کنه داداش اینا همش ظاهره داستانه که ما و شما داریم میبینیم اصل قضیه چیز دیگه‌اس اینا مارو با این پیزا سرگرم کردن تا فکرمون به طرف قضایای اصلی که داره اتفاق میافته نره ۳۸ سال پیش محمدرضا شاه توسط انگلیس برکنار شد نه ارتش یکنفره خمینی خود خمینی هم به دست همین انگلیسا اومد روی کار چون تا انگلیس تا فهمید اونموقع دارن آخوندارو اعدام میکنن و با آیت‌الله ها کار ندارن به یکی از این برش دارای اون زمان گفت حکم آیت‌الله‌ی خمینی رو صادر کنن تا وقتی پاش خورد به ایران آویزونش نکنن اونوقت تا خمینی نشیت روی صندلی همونی که براش حکمو گرفته بود داد اعدامش کردن مشتی خیلی چیزا هست که ما و شما بیخبریم ازش اینا که چیزی نیست

0 ❤️

2017-04-04 20:51:59 +0430 +0430
نقل از: sharkxxx اگه عاقلانه فکرکنیم ومنافع ملی رودرنظربگیریم.تنها متحد استراتژیک ومهم ایران دراین منطقه پراز دشمن واقعی( نه دژمن)همون اسراییله ولی درایران به تنها چیزی که فکرنمیشه منافع ملیه. سی وهشت ساله پایه واساس سیاست خارجی ایران شده دشمنی بااسراییل.دشمنی که تنها دلیلش فلسطینه وگرنه اسراییل هیچوقت باما دشمن نبوده ونیست.

? ? ?

0 ❤️

2017-04-04 21:48:48 +0430 +0430
نقل از: EshghوHasrat داداش سخنان گوهربارت عالی و متین ولی کیه متوجه این حرفا میشه؟؟؟؟ کی میخواد بفهمه که اینهمه دولت میگه مرگ بر اسرائیل مرگ بر اسرائیل برای اینکه سقوط نکنه(ماجرای ۸۸)از همون اسرائیل افسرای آب دیده و تکاورای باتجربه اتوبوس اتوبوس میاورد میریخت تو خیابونا تا از این دولت همایت کنه داداش اینا همش ظاهره داستانه که ما و شما داریم میبینیم اصل قضیه چیز دیگه‌اس اینا مارو با این پیزا سرگرم کردن تا فکرمون به طرف قضایای اصلی که داره اتفاق میافته نره ۳۸ سال پیش محمدرضا شاه توسط انگلیس برکنار شد نه ارتش یکنفره خمینی خود خمینی هم به دست همین انگلیسا اومد روی کار چون تا انگلیس تا فهمید اونموقع دارن آخوندارو اعدام میکنن و با آیت‌الله ها کار ندارن به یکی از این برش دارای اون زمان گفت حکم آیت‌الله‌ی خمینی رو صادر کنن تا وقتی پاش خورد به ایران آویزونش نکنن اونوقت تا خمینی نشیت روی صندلی همونی که براش حکمو گرفته بود داد اعدامش کردن مشتی خیلی چیزا هست که ما و شما بیخبریم ازش اینا که چیزی نیست

مقصر داستان عنقلاب فقط انگل ستان نبود و کشورای زیادی مقصر بودن.

در مورد قسمت آخر فرمایشت هم شاید برا بعضی قضیه مبهم باشه که با اجازت یه توضیح مختصر میدم.

زمان شاه به خاطر جفتک پرانیهای عمام راحل زمانی که خمینی حجت الاسلام بود براش حکم اعدام میبرن ولی از اونجایی که تو قانون اساسی ایران بود که نمیشه مرجع تقلید رو اعدام کرد چند تا از مراجع عظام به سرکردگی شریعتمداری جمع میشن و یه شبه خمینی رو میکنن آیت الله و اینجوری جونشو نجات میدن و صد البته خمینی هم بعد از به قدرت رسیدن به شایسته ترین نحو ممکن پاداششون رو میده.

1 ❤️

2017-04-04 22:55:47 +0430 +0430

محمدعلی شاه قاجار وقتی نتوانست نهضت آزادیخواهی و مشروطه طلبی را مهار کند دست به دامن روسها شد و از آنها دعوت کرد که برای حفظ نظام مقدس قاجاریه قشون روس را به قلب ایران بفرستد تا با بی رحمی و شقاوت تمام به سرکوب مردم بپردازد.

تاریخ ایران روزهای تلخی را از ظلم و ستم قشون روس به یاد دارد. بسیاری از بهترین فرزندان این مرز و بوم توسط قشون اجنبی و با اجازه شاه قاجار از بین رفتند.

تا چند ماه پیش این ننگ تاریخی (خودفروشی و وطن فروشی به روسها) فقط به گردن محمد علی شاه قاجارافتاده بود و از او به عنوان یک موجود پست و فرو مایه یاد میشد ولی ظاهرا آخوندها نخواستند از این طوق لعنت نیز بی نصیب باشند و با زیر پا گذاشتن آشکار اصل 146 قانون اساسی کشور و قراردان پایگاه نظامی همدان در اختیار نیروی هوایی روسیه شریک تاریخی ممدعلی شاه قاجار در این داغ ننگ شدند.

تف بر شرف آنان که نه بویی از انسانیت برده اند و نه ذره ای عرق وطن پرستی دارند. (هر که باشد)

1 ❤️

2017-04-04 23:16:57 +0430 +0430
نقل از: EshghوHasrat داداش سخنان گوهربارت عالی و متین ولی کیه متوجه این حرفا میشه؟؟؟؟ کی میخواد بفهمه که اینهمه دولت میگه مرگ بر اسرائیل مرگ بر اسرائیل برای اینکه سقوط نکنه(ماجرای ۸۸)از همون اسرائیل افسرای آب دیده و تکاورای باتجربه اتوبوس اتوبوس میاورد میریخت تو خیابونا تا از این دولت همایت کنه داداش اینا همش ظاهره داستانه که ما و شما داریم میبینیم اصل قضیه چیز دیگه‌اس اینا مارو با این پیزا سرگرم کردن تا فکرمون به طرف قضایای اصلی که داره اتفاق میافته نره ۳۸ سال پیش محمدرضا شاه توسط انگلیس برکنار شد نه ارتش یکنفره خمینی خود خمینی هم به دست همین انگلیسا اومد روی کار چون تا انگلیس تا فهمید اونموقع دارن آخوندارو اعدام میکنن و با آیت‌الله ها کار ندارن به یکی از این برش دارای اون زمان گفت حکم آیت‌الله‌ی خمینی رو صادر کنن تا وقتی پاش خورد به ایران آویزونش نکنن اونوقت تا خمینی نشیت روی صندلی همونی که براش حکمو گرفته بود داد اعدامش کردن مشتی خیلی چیزا هست که ما و شما بیخبریم ازش اینا که چیزی نیست

مقصر داستان عنقلاب فقط انگل ستان نبود و کشورای زیادی مقصر بودن.

در مورد قسمت آخر فرمایشت هم شاید برا بعضی قضیه مبهم باشه که با اجازت یه توضیح مختصر میدم.

زمان شاه به خاطر جفتک پرانیهای عمام راحل زمانی که خمینی حجت الاسلام بود براش حکم اعدام میبرن ولی از اونجایی که تو قانون اساسی ایران بود که نمیشه مرجع تقلید رو اعدام کرد چند تا از مراجع عظام به سرکردگی شریعتمداری جمع میشن و یه شبه خمینی رو میکنن آیت الله و اینجوری جونشو نجات میدن و صد البته خمینی هم بعد از به قدرت رسیدن به شایسته ترین نحو ممکن پاداششون رو میده.

ایول خدا خیرت بده همون شریعت‌مداری من اسمشو یادم رفته بود دمت گرم دقیقا علاوه بر انگلیس کشورهای دیگه هم دستشون تو کار بوده ولی قدرت اصلی انگلیس بوده اون موقع هم خمینی رو میارن رو کار مادر ملت و دولتو بگاد یه زمان ۴۰ ساله بهش میده انگلیس که بتونه مثل هند و بقیه جاها ایرانو بکنه زیرخواب خودش ولی وقتی عمام و دار و دستش میان رو کار کم کم در طول زمان شروع میکن به کیر نشون دادان به انگلیس و عوامل دست‌اندر کارشون که تو سال ۶۸ خمینی که می‌میره دیگه دست همه دولتها به ظاهر از ایران کوتاه میشه ولی پشت پرده خیلی چیزایی هست که فقط بزرگای مملکت خبر دارن و کم و بیش درز کرده توی جامعه الانم اگر دقت کنی اون فرصت ۴۰ ساله داره تموم میشه و توی این سالهای اخیر اختلاس هایی شده افرادی از وسط همین دولتی‌ها خوردن و بردن که حساب کردن اگر بین مردم تقسیم کنن اون پول بگا رفته رو به هر نفر که توی ایران هست و شناسنامه داره ۲۴۰ملیون میرسه و سال ۸۸ یه زنگ خطر کوچیک بود که غرب پشته پرده بودن خودشو نشون بده و قدرتشو به رخ این دولت بکشه که اگه همکاری نکنن دهن این مردم بدبخت و این دولت کیری رو سرویس میکنه الانم کمتر از ۲ ماه مونده به انتخوابات خرداد که طبق شایعات یا واقعیات قراره ۲۶ اردیبهشت دقیقا ۳ روز قبل از انتخوابات یبار دیگه اون آژیر خطر ۸۸ رو به صدا دربیارن و اینبار تمام کسایی که خوردن و اختلاس کردن و رفتن از این مملکت برنده شدن اونایی هم موندن قراره گاییده بشن و فقط این وسط مردم بیگناه و بیچاره باید خون‌بهاشو بدن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «