دیپ وب و دارک وب چیست؟ کثیف ترین مکان دنیا

1397/03/29

با سلام میخام درباره دارک وب و دیپ وب براتون توضیح بدم
وقتی توی اینترنت اشکار مثلا گوگل یه کلمه سرچ کنید فقط 4% از اون موضوعی که یرچ کردید براتون نمایش میده و 96% درصد اون توی وب پنهان پنهان مونده که شما با شبکه تور میتونید ب اون96% دسترسی پیدا کنید ولی به خطراتی که شمارو تحدید میکنه نمی ارزه من شخصا چهار ساله که توی دیپ وب میچرخم ولی کلا روی روح و روان انسان تاثیر میزاره
دیپ وب چیست؟.
توی دیپ وب چیزایی میتونید پیدا کنید که توی هیچ کدوم از سایتای اینترنت اشکار نمیتونید پیدا کنید برای مثال توی دیپ وب میتونید
1 قاتل اجیل کنید
2هکر استخدام کنید
3 یه دختر بچه بخرید
4کیف و کفش که با پوست انسان ساخته شدن بخرید
5تماشای فیلمای پورن کودکان تماشا کنید
به رد روم برید و شکنجه و تماشای کودکان وزنان باردار رو تماشا کنید بصورت انلاین
6اسلحه بخرید
7انواع مواد مخدر بخرید
شکنجه ادما رو تماشا کنید
8عروسک های زنده لولیتا رو بخیرد
9 فیلم تخریب دیزی رو ببینید کمه گفته میشه 97% مردم دنیا تاب دیدن این فیلم رو ندارن
9هر فکری بنظرتون برسه توی دیپ وب رخ میده هر فکری
وقتی شما از تور استفاده میکنید نیازی به فیلتر شکن ندارید چون اون خودش شمارو ناشناس نگه میداره. سایت های دارک وب تا جایی بی خطر هستند که هنوز شما از روی اشتباه یا سهل انگاری مجوز دسترسی به اطلاعات سیستم رو سرور سایت ندید. به همین خاطره میگیم یه کلیک اشتباه میتونه زندگیتون رو به باد بده
خب اینا فقط چیزای پیش پا افتاده دیپ وب بود که گفتم براتون گفتم دوستانی که سوال دارن میتونید از من بپرسید
وب تاریک به شبکه‌ای گفته می‌شود که در دسترس عموم نبوده و بیشتر برای مقاصد غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ردیابی فعالیت‌های آن و شناسایی افراد در آن دشوار یا غیرممکن است. در این شبکه اطلاعات جامعی نهفته شده که افراد ناشناس آن‌ها را مدیریت می‌کنند، فروشندگان مواد مخدر، هکرها، تروریست‌ها و افراد سودجو غالباً این دسته از افراد را تشکیل می‌دهند. دارک وب بخش کوچکی از وب پنهان است.[۱][۲][۳][۴][۵][۶][۷]

دارک وب سایت‌هایی است که برای عموم قابل مشاهده است اما توسط آی‌پی‌های مخفی سرور اجرا می‌شوند. در این شبکه تمامی اطلاعات به صورت آنلاین و با پسوردهایی محافظت شده‌اند. برای دسترسی به اطلاعات آن باید از چندین پِی‌وال‌ها گذشته و از نرم‌افزارهای به خصوص استفاده کرد. هر کاربری می‌تواند به سادگی از این وب‌سایت‌ها بواسطه سرویس‌هایی همچون هیدن ویکی دیدن کند. بسیاری از این وب‌سایت‌ها از موتورهای جستجو بهره نمی‌گیرند، از این‌رو جستجو در جستجوگرها برای پیدا کردن آن‌ها تقریباً با شکست مواجه می‌شود. اغلب این وب‌سایت‌ها که آن‌ها را برای مخفی‌سازی هویتشان از ابزار رمزگذاری تور بهره می‌گیرند و پسوند .onion را دارند. همچنین بیشتر اطلاعات دارک وب در پایگاه داده‌هایی نظیر LexisNexis ذخیره می‌شود
تفاوت دارک وب و دیپ وب؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گرچه این دو به جای یکدیگر بکار گرفته می‌شوند اما در اصل این دو به یک موضوع مشابه اشاره نمی‌کنند. دیپ وب به تمام وب سایت‌هایی اشاره می‌کند که نمی‌توان آن‌ها را از طریق موتورهای جستجوگر پیدا کرد. دارک وب بخش کوچکی از دیپ وب می‌باشد. دیپ وب شامل تمام اطلاعات غیرقابل رهگیری همچون وب سایت‌ها ایمیل، دیتابیس‌ها و… می‌شود. اما در مورد دارک وب قضیه تنها در خصوص تفاوت‌های تکنیکی است به این معنا که در این حوزه محصولات و خدماتی ارائه می‌شود که غالب مردم به دنبال آن نیستند و تنها عده معدودی به دنبال آن می‌گردند مثل سایت‌های مواد مخدر. سایت‌های غیرقانونی در دیپ وب را دارک وب می‌گویند

اتاق قرمز یا رد روم ؟؟؟؟
شما به اتاقهای قرمز دارک نت دست یافته اید.
تا حالا فکر کرده اید که مرگ شبیه چه چیزی می تواند باشد؟
در اینجا شما جزئیات جنایت آمیز و خونین را تجربه خواهید کرد بدون اینکه خودتان مجبور باشید آنها را بگذرانید.
ما گروه کوچک وجهانی از افرادی هستیم که خود را وقف ارائه دادن بهترین سرگرمی زنده و خونین برای شما کرده ایم.
نمایشهای مرگ بصورت زنده از یک سایت مجزا پخش میشود و هر ماه نمایش داده میشوند_ تا زمانیکه شرکت کننده ای باشد.
در حالیکه همهء نمایشها بگونه ای از قبل برنامه ریزی شده اند، چیزهای اتفاقی نیز رخ می دهند. همیشه راههای جدیدی برای رفتن وجود دارد و شما ممکن است سعی کنید حدس بزنید اتفاق بعدی چه خواهد بود.
یکبار که هزینهء عضویت را پرداخت نمایید، تمام نمایشهای اتاق قرمز بمدت یکسال مجانی میباشد.
توجه داشته باشید که تماشاگران نمی توانند با شرکت کنندگان تعامل داشته باشند یا درخواستهای شخصی بکنند. شما همچنین می توانید کامنتهای خود را بصورت بی نام بگذارید.
چه کسی اینکار را انجام میدهد؟
شرکت کننده های ما داوطلب هستند، بیماران لاعلاجی که میخواهند بمیرند، مجرمین و تفاله های کثیف اجتماع.
از پذیرش افسران پلیس، مسئولین دولتی، سیاستمداران، افراد زیر ۱۸ سال و والدینی که کودک خردسال دارند معذوریم
افراد مشهور، سلبریتیها و هرکس با سطح شناخته شدگی بالا میان عموم مردم.
شاید براتون سوال پیش بیاید این اهداف از پیش تعیین شده چه کسانی هستند و یا اصلا چرا به عنوان هدف انتخاب میشوند. اگر دقت کنید من قبلا توی سایت در جستجوی هیولا اعلام کردم که به طور مبتدیانه وارد دیپ وب نشوید. پیام من برای همین روز هستش. اگر شما در ایران هستید کوچک ترین بلایی سرتون نمیاد اما اگر خارج از ایران باشید ممکنه با کوچیک ترین اشتباه توی این محیط که میتونه حتی شامل یک کلیک بشه زندگی خودتون رو به باد بدهید. درسته! فقط یک کلیک که کمتر از یک ثانیه زمان میخواد. با یک کلیک اشتباه شما به تور مجوز این رو میدید که ثاحب سایت اطلاعات شما رو بدست بگیره و حتی بتونه از طریق وب کم زندگی شما تحت کنترل بگیره.

قربانی های سایت های رد رومی جزو هم جور افراد با هر سنی هستند. به طور مثال از یک دختر بچه ۲ یا ۳ ساله گرفته تا یک پیرمرد ۵۰ ساله اما اکثر قربانی ها زنان بالغ هستند چون شکنجه اونها بیشتر باب میل افراد سادیسمی هستند. بعضی رد روم ها هم تنها در یک حیطه خاص فعالیت میکنند مثلا شکنجه افراد دوجسنه ام تو اف یا بالعکس و یا هر دو. سایت هایی هم هستند که مانند پیتر اسکالی تنها بر روی کودکان زیر ۱۰ سال تمرکز دارند.

شکنجه های رد رومی بر روی صنعت فیلم سازی ها تاثیر به سزایی گذاشت. کارگردان ها و افراد معمولی در زمین کشت و کشتار و یا شکنجه به اندازه افراد سادیمسی نمیتوانند یک صحنه خشن را تصویر سازی کنند. به همین خاطر تعداد از کارگردانان به سایت های رد رومی روی آوردند و طی همین اتفاقات جرقه یکی از خشن ترین فیلم های سینمایی سریالی تاریخ به ذهن James Wan رسید و مجموعه اره به وجود آمد. فردی ملقب به (ساسیتیس – sasitis) تصمیم به ساخت ویدیویی ماجرایی کرد و طی آن چندین قربانی را طی مراحل مختلف به قتل رساند. تنها فعالیت (ساسیتیس – sasitis) در همین یک ویدیو خلاصه شد چون قبل و بعد این ویدیو چیزی از او وجود نداشت و بعد ساخت این ویدیو ناپدید شد. ایده کلی موضوعی اره از همین یک فیلم شکل گرفت اما کارگردان و نویسنده مجموعه برای ساخت ادامه این فیلم نیاز به ایده های سکنجه ای و کشتار داشتند پس به همین خاطر از ویدیو های تکی دیگری که دیگر سایت ها میگذاشتند استفاده کردند. میتوان گفت بیشتر صحنه های شکنجه و کشتاری که درون مجموعه اره هستند ایده گیری از ویدیو های رد رومی است.

پیتر اسکالی متجاوز معروف دیپ وب بود که در مجموع به ۱۸ دختر با منتشر کردن فیلم تخریب دیزی daisys destruction در دیپ وب معروف شد، در این فیلم این مرد پنجاه و یک ساله به همراه یک زن که هیچوقت مشخص نشد کی هست شروع به ازار و اذیت دختری به نام دیزی میکنند ، در این فیلم که حدودا چهل دقیقه است انواع شکنجه ها روی دیزی انجام میشود و بعد به او تجاوز میشود این دختر که بعد از دستگیری پیتر اسکالی جنازش پیدا شد مشخص شد که در زمان فیلمبرداری هشت سال بیشتر سن نداشت، این فیلم سریع در اینترنت پخش شد و به همان سرعت از اینترنت پاک شد اما کسانی که این فیلم رو دیدند، دیدن این فیلم رو اصلا پیشنهاد نکردند حتی برای انسان های با روحیه قوی، بعد از پخش این فیلم پلیس دست به کار شد و چند سال بعد پیتر اسکالی را در فیلیپین دستگیر کرد و در خانه ی او دو جسد از دختران زیر دوازده سال و چندین فیلم تجاوز به ان ها پیدا شد، پیتر اسکالی به سه بار حبس ابد در بیمارستان روانی مجکوم شد!!! !!! اون تاکنون چندین فقره تجاوز وقتل مرتکب شده که کوچکترین کیس ۱۸ ماه عمر داشت.

لولیتا ؟
عروسک های لولیتا برخلاف شهرتشان در فضای دیپ وب با ظاهر دیگر شهره هستند انان دخترانی کم سن و سال هستند که بطرز فجیعی دست و پاهای انها قطع شده. داستانی که براتون میخام ارائه بدم از دکتری هست در یکی از کشورهای شرق اروپا با خرید و یا سرپرستی دختران بی سرپرست از یتیم خانه ها انهارا به خانه خود برده و انواع شکنجها وروی انها مرتکب و انهارا تبدیل به بردهای جنسی میکند وهمچنین پس از قطع دست و پا و کور و لال کردن انهارا شانس فرار را هم از انها گرفته و برای انواع اعمال خشونت امیز جنسی با نام عروسکهای لولیتا بفروش میرساند
صحبت های دکتری که لولیتاهارو درست و در دیپ وب میفروشد:

من برده های لولیتا رو درست کردم احتمالا شما دارید از خودتون میپرسید منظورم چیه: خیلی سادس، من دختر های جوان رو به عنوان یک اسباب بازی جنسیِ قابل کنترل به فروش میرسانم, اون دخترها نمیتونن راه برن، نمیتونن حرف بزنن و حتی نمیتونن مقاومت کنن، اونا برای سرگرمی سادیستی تو درست میشوند، کنجکاوی چطوری؟
من یک جراح هستم که توی حومه ی شرق اروپا توی یکی از کشورا زندگی میکنم جایی که دخترای بسیار زیبایی داره و زندگی و جامعه یه طوری هست که اگه پول نداشته باشی بگا میری.
خب اینجا ما دنبال دخترایی میگردیم که پدر و مادر ندارن چون واقعا اونا زندگی نمیکنن و بعضی از اونا خوش شانسن که ما اونارو به سرپرستی میگیریم, من خودم شخصا دخترایی رو میخرم که حدود نه یا ده ساله باشن و هنوز به سن بلوغ نرسیده باشن. یتیم خونه هم بسیار دوستانه باهاشون رفتار میکنه و اونا خوشحالن که یه دهن برای غذا خوردن دارن و جایی که بتونن توش زندگی کنن.
اونا هیچوقت سوالی نمیپرسن و منم هیچوقت چیزی نمیگم اونا میدونن من یه جراح هستم و اعضای بدنشونو به فروش میرسونم، ولی خب الان یه کار بهتر پیدا کردم: اونا تبدیل میکنم به اسباب بازی جنسی.
تو هم میتونی یک دونه ازین اسباب بازیا سفارش ولی اونا ارزون نیستن قیمتشون حدود سی هزار دلار تا چهل هزارتاست، ولی اونا تا اخر عمر ارضاتون میکنن و مثله یک عروسک میشن ولی یک عروسک زنده!!!
من این دخترا رو میخرم و اونارو لخت میارن توی خونه ی من، بعدش کامل از نظر سلامتی بررسی میکنم و میبرمشون حمام تمیزشون میکنم چون اونا خیلی کثیفن شاید حتی چندسال باشه که حمام نکردن، بعد اونارو میبرم توی تخت جراحی و بیهوششون میکنم
به اونا یه هویت جدید میدم و اسم جدید بهشون میدم یتیم خانه تمام اطلاعات اونارو نابود میکنه جوری که اونا اصلا وجود ندارن فقط به عنوان یه اسباب بازی هستن.
خودمم چنتا ازین اسباب بازیا دارم مثلا: داشا که یازده ساله هست و مراحل تبدیلش تازه داره تموم میشه، تانیا که دوازده ساله هست و دوسال پیش تبدیلش کردم و لودا که چهارده ساله هست و چهار ماهه حامله هستش.
خب فردای اون صبح وقت یه عملیات بزرگه وقتی که بیهوششون کردم تا زمانی که بیهوش هستن من کارمو انجام میدم، احتمالا میپرسید اونا چرا مقاومت نمیکنن، خب اینکه خیلی راحته، چون من دست و پاهاشون رو قطع میکنم درسته!!! دست هاشون رو تا شونه قطع میکنم و پاهاشون رو تا بالای زانو، دیگه این دختر به هیچ‌وجه نمیتونه فرار کنه.
خب مرحله بعدی یکم سخته و بیشتر دخترا توی این مرحله کشته میشن، خب وقتی که من دست و پاهاشون رو قطع کردم همینطوری ولشون نمیکنم, یه میله اهنی پنج سانتی به صورت خیلی نزدیک وصل میکنم به استخون دست و پاشون یه سر دیگه میله که از زخم بیرون هستش رو بهش یه حلقه ی o شکل وصل میکنم و اون موقع هرموقع خواستید کاری انجام بدید میتونید اونارو به هر شی ای که میخواید وصل کنید و لذت ببرید. البته باید صبر کرد تا زخم ها کامل خوب شوند و بعد استفاده شوند. من خودم چنتا از عروسکامو به هرجای خونه که بخوام وصل میکنم اينجورى دکور خونه من بسیار زیبا میشه و منم میتونم توی اون حالت ازشون استفاده کنم.
ولی دست و پا قطع کردن پایان کار نیست و عملیات هنوز ادامه داره، بعد از اون تار های صوتی رو از بین میبرم که دیگه نتونه حرف بزنه یا حتی صدایی در بیاره و تموم دنداناشو میکشم و وقتی دهنشو خالی کردم یه قطعه سیلیکونی فرو میکنم توی فَکش و لثه هاشو با لایه های نرم میپوشونم که نتونه گاز بگیره اما هنوز میتونه چیزارو به ارومی بجوعه.
خب وقتی عملیات تموم شد بهشون دوهفته وقت میدم که زخما خوب بشن بعد تمرینشون شروع میشه.
خب از اونجایی که دیگه اون یه دختر نیست و تبدیل شده به یک اسباب بازی و نمیتونه چیزی بخوره باید ما بهش غذا بدیم، من روزی یک وعده بهشون غذا میدم با بطری بچه که محتویات داخلش شامل چیزیایی ضروری بدن مثله ویتامینا و مواد مغذی میشه بعد از اون دیگه نباید چیزی بخوره وگرنه چاق میشه چون نمیتونه حرکت کنه.
روزی حدود دو یا سه بارم بهشون آب، چای یا لیموناد میدم. اول برای یادگیری شیشه بچه رو خودم میزارم توی دهنش اما بعد چند وقت شیشه رو میزارم کنار و خودش باید سعی کنه بلندش کنه و یاد بگیره و بعدش چشماش رو میبندم که نتونه ببینه و اون باید بدون دیدن، شیشه رو پیدا کنه و بخوره. خب این دخترا همونجور که غذا میخورن باید دفع هم بکنن، من روزی دوبار میبرمشون دستشویی چون دست ندارن شما باید کاراشون رو انجام بدین ولی چون غذای زیادی نمیخورن پس زیاد نیازی به دست شویی نیست.
از اوجایی که نمیتونن حرف بزنن من بهشون یاد میدم که چطوری ارتباط برقرار کنن و چطوری از سکس لذت ببرن، من هرروز به کسشون شلاق میزنم و با ویبراتور اونارو تحریک میکنم تا اونجایی که دیگه نمیتونن فرق بین درد و لذت رو تشخیص بدن. به نوک سینه هاشون انبردست وصل میکنم و نرمشون میکنم، و هروز داخل اندام تناسلیشون

سوزن میزارم و با موم داغ اندام تناسلیشون رو شکنجه میکنم و بعد میدوزمشون، در حین این شکنجه ها چشماشون رو میبندم اما یک دوربین فیلم برداری همیشه در حال ظبط کردن شکنجه ها هست و بعد اون فیلم هارو براش پخش میکنم به علاوه اینکه باشد روزی یک ساعت فیلم های هاردکور پورن و شکنجه تماشا کنه.
در این مرحله اون علاوه براینکه از نظر بدنی تبدیل به یک برده شده حتی از نظر روحی و فکری هم تبدیل به برده شده و دیگه مغزش مقاومت نمیکنه اون دیگه نمیتونه با چیزی ارتباط برقرار کنه چون نمیتونه حرف بزنه و فقط میتونه احساس کنه و این چیزیه که یک برده واقعی باید باشه.
خب میرسیم به مراحل اخر، من اونارو با دارو به یک خواب ملایم میفرستم و هدفون میزارم روی گوششون و برای چندین ساعت، صداهای بسیار بسیار بلند براشون پخش میکنم تا جایی که پرده گوش هم پاره بشه و قدرت شنوایی هم از دست بره، بعد از اون چشماشون رو با لیزر تقریبا کور میکنم ولی اون ها کاملا کور نمیشن و هنوز میتونن ما رو به عنوان سایه ای ببینن و نور های قوی رو تشخیص بدن.
خب از اوجایی که تقریبا همه ی حواس های ان ها از بین رفته، من وقتی شکنجه روشون انجام میدم از عکس‌العمل و طرز نفس کشیدنشون میفهمم که دارن درد رو احساس میکنن و این خیلی خوبه.
بعد از انجام این مراحل صبر میکنم تا ریکاور بشن و بعد اون ها تبدیل به یک اسباب بازی لولیتا بی سرپناه شده اند اونا نمیتونن چیزی بشنون، چیزی بگن و چیزی ببینن پس مراقبت از ان ها بسیار اسونه و فقط نیاز به غذا دارن و تمیز کردن شما میتونید هرکاری میخواید یا اون ها انجام بدین چون اون ها شکنجه سنگین شدن و حتی میتونید از ان ها به عنوان دکور خونه هم استفاده کنید، ولی مراقب باشد چون اون ها هنوز میتونن حامله بشن پس از کاندوم استفاده کنید مگر اینکه از برده لولیتای حامله خوشتون بیاد، با من در ارتباط باشید اگه یکی از این برده ها لازم دارید.

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-21 21:12:47 +0430 +0430
نقل از: NiGhT_qUeEn
نقل از: سانسا کنجکاو شدم ببینم. چجوری باید ببینم این فیلمارو؟

متاسفانه دیشب با 10 پول بیت کوین فیلم رو خریدم دیدم و فورا پاکش کردم اگر کسی این فیلم رو داخل گوشیم میدید خدا میدونه چه فکرایی درباره من میکردن ?

9بیت کوین دادی رفت به همین راحتی؟!
اگه بیل گیتس هم باشی وقتی می خوای اینو بدی دستت می لرزه!
ولمون کن باو بالقوه هم خرید کنی 3تا بیت کوین بزور میشه!
اون زیر گفته بودی یه مقداری کوکایین واسه رفیقم گرفتم احیانا یه مقدار یه وانت کوکایین نبوده؟!(شاید بیشتر)
بیزحمت یعکس از حسابت بفرس و جاهاییم ک دوس داری شطرنجی کن و اسم خودتم رو کاغذ بگیر بغلش!(نمیخوام امتحانت کنم یجورایی فقط نمیتونم باور کنم!)

0 ❤️

2018-06-21 21:45:50 +0430 +0430

سلام دوست عزیز منظورتون از tor مرورگر هستش که ایکونش شبیه پیازه؟

0 ❤️

2018-06-21 22:28:40 +0430 +0430
نقل از: Crazy.about.tits.2
نقل از: Crazy.about.tits.2
نقل از: John007
نقل از: سانسا کنجکاو شدم ببینم. چجوری باید ببینم این فیلمارو؟

متاسفانه دیشب با 10 پول بیت کوین فیلم رو خریدم دیدم و فورا پاکش کردم اگر کسی این فیلم رو داخل گوشیم میدید خدا میدونه چه فکرایی درباره من میکردن ?

10 پول بیت کوین؟؟؟ احیانا که منظورتون ده تا بیت کوین نیستش؟؟؟ چون وارد شدن به سایت های رد رووم و تماشای آنلاینشم 10 تا بیت کوین نمیخاد. هر دونه بیت کوین حدودا 9 هزار دلار می باشد. حالا خودتون ارزش ریالیش رو حساب کنید…

من بلد نبودم ناشیا و کنج کاو پر ازترس از این فضا دقیقا برای فیلم و رد روم مقداری کوکائین
(کوکائین رو سفارش یکی از دوستام بود)
10 بیت کوین شد این ها
پشیمونم وقتی ارزش بیت کوین رو فهمید چقدر هست تمام کارهای سایتش فقط با بیت کوین انجام میشه

ها ها ها براوووو یعنی دختر نیم ساعت دارم با نظرت میخندم 🙄
ناموسا تا حالا از نزدیک تور و دارک وب رد شدی ؟
فک کرده مثل سایت امازون شاپینگ لیست داره wtf …looooooooooool 🙄
خب حساب ما چقدر میشه ؟ چی داشتین ؟! خب بزا ببینم ما یه فیلم چایلد ابیوز داریم یه رد روم داشتیم مقادیری هم جنس مرغوب واسه رفقا خب چقد شد حساب ما ؟ قابلتونو نداره بخدا میشه ۱۰ تا بیت کوین جون شما 🙄
دختر خوب اولا که ده تا بیت کوین الان ارزشی بالغ بر بالای صد هزار دلار داره ریالیش بماند
دوما پرداخت توی این سایتا با کریپتو کرنسی و ارز رمزگذاری شده از حسابای ناشناس هستش که اطلاعات دو طرف امن بمونه نه همینجوری بری با بیت کوین خرید کنی
سوما پیدا کردن این سایتایی که ایشون گفتن مثل پیدا کردن سوزن توی انبار کاهه و هفت خوان رستمو باید گزرونی به این صورت که باید معرف و کد دسترسی و ای پی اون سایت و … رو داشته باشی واسه دسترسی به این سایتا که کار من و شما نیست دولت و خصوصا اف بی ای روی این فضا نظارت کامل داره اگه انقدر این سایتا دسترسی بهشون راحت عمومی باشه که هر ننه قمری وارد شه سه سوته لو میرن و دستکیر میشن
ولی کلا دمت گرم کلی خندیدم ?

درسته گفتم ناشی هستم ولی بی سواد نیستم
شما هم فکر نکن با یک شخص بی سواد و نابلد حرف میزنی تموم این چیزایی که درباره اش صحبت کردم اطلاعات داشتم در موردش
اما شهامتشو نداشتم یک جوری میگی 100 هزار دلار انگار من بی پولم اول طرف حسابتو بشناس بعدا قضاوت کن
Be human

جالبه که هنوزم بر این ماجرا اصرار دارین 🙄
ولی جای دیگه نگین این حرفارو میخندن بهتون حالا اینجا که خودمونیم ?
خیر بنده همچین جسارتی نکرده ونخواهم کرد
No judge

داداش بیخیال این فیلمای تو یوتیوب که طرف بخاطر صد لار لخت میشه یا با سیصد دلار شاه کس میکنه یا با هزار دلار دوستدختر یکیو از دوستمسرش میخره منوتوییم

0 ❤️

2018-06-22 00:17:41 +0430 +0430

از دوستان کسی خاست بدونه چطوری میشه امن وارد دارک نت شد تلگرام یه پیام به ما بده اموزشش رو براتون میفرستم
@kali_boys
این دوستمون گفتن یهو چند نفری میریزن دم خونه و میبرنت دوست عزیز داداش گلم قصد جسارت نباشه اما یه عمره کاره من همینه
ایران به خاطر اینکه قرار داد نرم افزاری با هیچ کشوری نداره خوشبختانه به همین علت دیپ وب پاش تو ایران باز نشده اگه برید بببینید متوجه میشید یک سری کشور هایی که جهان سومن و خیلی دیر دارن پیشرفت میکنن مثله ایران مثله افغانستان مثله چمیدونم کشور های دیگه این بحث توشون رواج داده نشده.داداشی که اومدی گفتی لولیتا میخای بخری به من پیام بده داداش کلفت تر از توئش رو تو مکزیک به خاطر خرید لولیتا دستگیر کردن تویی که تو ایرانی چی داری اطلاعات غلط دست چار نفر میدی.

0 ❤️

2018-06-22 00:20:21 +0430 +0430

کلیپ هایی از دارک وب دارم که دیدنشون یه خرده سخته اما کلیپایی دارم از خلافکارای مکزیک و امریکای لاتین که مطمئنم دیدنشون دل و جیگر میخاد کسی خاست بازم این ایدی بندس پیام بده @kali_boys
این خلافکارایی که ازشون میگم طرف رو جوری میکشن که به عینه میشه فهمید دارک نت چه خبره و چطوریه
دارک نت کشت و کشتارش رو اصول و قائدس اما سراسر دنیا اتفاقاتی میفته و جنایتایی انجام میشه که دارک نت پیش اونا پشمه

0 ❤️

2018-06-22 09:45:58 +0430 +0430
نقل از: tokhse_ravani از دوستان کسی خاست بدونه چطوری میشه امن وارد دارک نت شد تلگرام یه پیام به ما بده اموزشش رو براتون میفرستم @kali_boys این دوستمون گفتن یهو چند نفری میریزن دم خونه و میبرنت دوست عزیز داداش گلم قصد جسارت نباشه اما یه عمره کاره من همینه ایران به خاطر اینکه قرار داد نرم افزاری با هیچ کشوری نداره خوشبختانه به همین علت دیپ وب پاش تو ایران باز نشده اگه برید بببینید متوجه میشید یک سری کشور هایی که جهان سومن و خیلی دیر دارن پیشرفت میکنن مثله ایران مثله افغانستان مثله چمیدونم کشور های دیگه این بحث توشون رواج داده نشده.داداشی که اومدی گفتی لولیتا میخای بخری به من پیام بده داداش کلفت تر از توئش رو تو مکزیک به خاطر خرید لولیتا دستگیر کردن تویی که تو ایرانی چی داری اطلاعات غلط دست چار نفر میدی.

خودتم که داری مث اون اطلاعات غلط تحویل میدی مشتی!
کجا تو مکزیک بخاطر خرید لولیتا کسی رو دسگیر کردن؟ منبع موثق بیار.

0 ❤️

2018-06-22 11:46:27 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: tokhse_ravani از دوستان کسی خاست بدونه چطوری میشه امن وارد دارک نت شد تلگرام یه پیام به ما بده اموزشش رو براتون میفرستم @kali_boys این دوستمون گفتن یهو چند نفری میریزن دم خونه و میبرنت دوست عزیز داداش گلم قصد جسارت نباشه اما یه عمره کاره من همینه ایران به خاطر اینکه قرار داد نرم افزاری با هیچ کشوری نداره خوشبختانه به همین علت دیپ وب پاش تو ایران باز نشده اگه برید بببینید متوجه میشید یک سری کشور هایی که جهان سومن و خیلی دیر دارن پیشرفت میکنن مثله ایران مثله افغانستان مثله چمیدونم کشور های دیگه این بحث توشون رواج داده نشده.داداشی که اومدی گفتی لولیتا میخای بخری به من پیام بده داداش کلفت تر از توئش رو تو مکزیک به خاطر خرید لولیتا دستگیر کردن تویی که تو ایرانی چی داری اطلاعات غلط دست چار نفر میدی.

خودتم که داری مث اون اطلاعات غلط تحویل میدی مشتی!
کجا تو مکزیک بخاطر خرید لولیتا کسی رو دسگیر کردن؟ منبع موثق بیار.

داداش لینک اثباتشو داشتم تو وبلاگم گذاشته بودم الان به خدا ندارم نشونت بدم ولی حقیقته که شخصی از مکزیک درخواست یکی از این عروسک هارو میکنه منتهی نمیدونم دقیق که چطوری میشه که لو میره و میریزن توی خونش و میگیرنش خوده یارو برگشته بود گفته بود که شماها فقط جلوی من رو تونستید بگیرید در حالیکه میلیون ها میلیون از این عروسک ها داره به سراسر دنیا فروخته میشه…

0 ❤️

2018-06-22 11:47:41 +0430 +0430
نقل از: mr.f2525 باو همه اینایی که گفتینو که خودمون میدونستیم توشم رفتم با تور ولی ادرس سایتای مخوفشو اصن هر کسی نداره. و مثه گوگل نیستش که هر چی سرچ کنی مطالب مربوطشو بیاره اصن یه ادم عادی هیچکاری نمیتونه توی دیپ وب بکنه چه برسه به دارک وب اگه. بلدین بگین چجوری باید به سایتاش دسترسی پیدا کنیم

@kali_boys
تل پیام بده اموزششو برات بفرستم

0 ❤️

2018-08-17 22:10:27 +0430 +0430

يه سوال از تمام كساني كه اینجا گفتن چجوری باید دسترسی پیدا کرد به داراک وب و غیره … خب عزیزانم برای چی میخواید دسترسی پیدا کنید تو این سایتا چی توش میخواید … توش هیچی بجز فیلم های مزخرف اعصاب خورد کن نیست فیلم هایی که توان مغزی شمارو میاره پایین پس دنبال چه چیزی توش میگردید ایا از دیدن عذاب كشيدن ديگران لذت میبرید اگه لذت نمیبرید برای چی میخوای برید توش… به نظر من بد ترین درد دنیا اینه که ببینی یکی داره عذاب میکشه ولی نتونی کمکش کنی … پس برید سره زندگیاتون ول کنید این چیزارو چون بی فایدست وفقط زجر کشیدن انسانها توشه وتو نگاه میکنی و دلت میخواد کمکشون کنی و اونجا باشی تا تک تک ای جنایتکارارو خشک خشک بکنیشون و چون نمیتونی میریزی تو خودت و در اخر مغزت میپوکه و پرخاشگر میشی و نمیتونی تمرکز و کار کنی و درست کاری رو انجام بدی … این مطالب رو بردار دوست عزیزم به خاک پدربزرگم مردم ایران نمیفهمن این کلیپ هایی که توش انسان میکشند چه اثار طولانی مدتی رو مغزشون داره …به یه بچه یه هفته فیلم خشن نشون بده بعد یه هفته خوی وحشی گری میگیره … راستی کسانی که بعد این مطلب میاین میگین سوسولی و غیره سوسولی به این مطالب نیست سوسولی به اینه که ببینی یه پسر داره یه دختر میزنه و نری کمکش کنی سوسولی به اینه کسکش فهمیدی بیناموس راستی خودمم کمرد بند قهوه ای کاراته سبک کیوکشین و کمر بند مشکی کاراته سبک گوجوریو سی وا کای دارم بی ناموس فهمیدی

2 ❤️

2018-08-20 18:57:07 +0430 +0430

خیلی جای خطرناکیه وقتی داشتم نظرات رو میخوندم نوشته بودن من خوشم اومد میخوام ببینم! کاره واقعا خطرناکی هستش. قاتل ایرانی تو دیپ وب کم نداریم کافیه یه بی احترامی بکنید یا بدون اجازه وارد یک سایت تو دیپ وب بشید اون موقع هستش که کونتون پارس!

0 ❤️

2018-08-21 06:40:37 +0430 +0430

دکتر روانی!
چطور دلش میاد با دختر بچه ها همچین کاری بکنه؟
خیلی عوضیه
من توی دارک وب نیستم و علاقه ای هم ندارم باشم.بردگی اینه که ازش لذت ببری نه اینکه دست و پاتو قطع کنن
من موندم اینا یه گرم وجدان ندارن؟

0 ❤️

2018-08-21 06:55:03 +0430 +0430
نقل از: Rezayar1314 يه سوال از تمام كساني كه اینجا گفتن چجوری باید دسترسی پیدا کرد به داراک وب و غیره .... خب عزیزانم برای چی میخواید دسترسی پیدا کنید تو این سایتا چی توش میخواید .... توش هیچی بجز فیلم های مزخرف اعصاب خورد کن نیست فیلم هایی که توان مغزی شمارو میاره پایین پس دنبال چه چیزی توش میگردید ایا از دیدن عذاب كشيدن ديگران لذت میبرید اگه لذت نمیبرید برای چی میخوای برید توش..... به نظر من بد ترین درد دنیا اینه که ببینی یکی داره عذاب میکشه ولی نتونی کمکش کنی ..... پس برید سره زندگیاتون ول کنید این چیزارو چون بی فایدست وفقط زجر کشیدن انسانها توشه وتو نگاه میکنی و دلت میخواد کمکشون کنی و اونجا باشی تا تک تک ای جنایتکارارو خشک خشک بکنیشون و چون نمیتونی میریزی تو خودت و در اخر مغزت میپوکه و پرخاشگر میشی و نمیتونی تمرکز و کار کنی و درست کاری رو انجام بدی ....... این مطالب رو بردار دوست عزیزم به خاک پدربزرگم مردم ایران نمیفهمن این کلیپ هایی که توش انسان میکشند چه اثار طولانی مدتی رو مغزشون داره .......به یه بچه یه هفته فیلم خشن نشون بده بعد یه هفته خوی وحشی گری میگیره ..... راستی کسانی که بعد این مطلب میاین میگین سوسولی و غیره سوسولی به این مطالب نیست سوسولی به اینه که ببینی یه پسر داره یه دختر میزنه و نری کمکش کنی سوسولی به اینه کسکش فهمیدی بیناموس راستی خودمم کمرد بند قهوه ای کاراته سبک کیوکشین و کمر بند مشکی کاراته سبک گوجوریو سی وا کای دارم بی ناموس فهمیدی

تازه بعضیا هستن پول میدن و اشتراک میخرن.اینا یه جورایی توی کارایی که این روانیا انجام میدن شریکن
این سایتای لعنتی با پولی که مردم میدن میچرخه وگرنه اگه مردم پول ندن واسه چی به این کارا ادامه بدن؟
در آخر بگم به نظرم اینا با داعش فرقی ندارن حتی به نظرم بدتر از داعش هم هستن مخصوصا اون دکتر روانیه

0 ❤️

2018-11-04 21:20:55 +0330 +0330

سلام ایدی تلگرامتو میدی!؟ یه عالمه سوال ازت دارم درباره دارک وب

0 ❤️

2018-11-05 04:56:10 +0330 +0330
نقل از: Ebitiger78
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: mina-bala
نقل از: mina-bala

پیتر اسکالی وارد میشود... دیزی دیستراکشن... نابودی دیزی... فیلمی که هیچ جا جز دارک وب نمیتونی پیداش کنی... هنوز هم که هنوز فیلمی ساخته که هیچ کس جرات نمیکنه پخشش کنه یا راجبش حرف بزنه...

در ضمن من فیلم رو کامل دارم... پول میگریم میفرستمش...

این‌که کمتر کسی درمورد جنایت ایشون حرف میزنه دال بر نابغه بودنش یا شاهکار خلق کردنش نیس. شکنجه و آزار بچاهای کوچیک و بی‌دفا تا سر حد مرگ، هیچ هنری محسوب نمیشود و اونقدی حرکت پست و دون‌مایه‌ای بوده که موجب عار است درمورد آن حتا فک کردن (حتا برا افراد قصی‌القلب)، دیگر چه رسد به بحث و گفتگو.
حال‌اینکه دقیقاً کجای این امر شما را دچار این حجم از هیجان و قهرمان‌سازی کرده بسی جای پرسش دارد!

حسام عزیز, نخست چیزی که نمیدونی سعی کن راجبش زیاد نظر پراکنی نکنی... لطفا!!! بخصوص وقتی در مورد عشق و آفرینش صحبت میکنیم... سپس ازت خواهش میکنم, فیلم کامل رو برام از میان اون حجم وسیع از فیلم ها و عکس ها که مدام تو رو به پست گذاشتن وادار میکنه, بیرون بکشی و یا از جایی برام لینک دانلود بدی... لطفا!!! در آخر اینکه تو دارک وب بزرگ شدم من, وقتی میبینم عده ای ازش صحبت میکنن به وجد میام...

هنو پاسخ درست درمون ندادی:
چه باعث شده است از یه کودک‌کش قهرمان بسازی و اینچنین به وجد بیای با تعریف و تمجید از اثرش؟ بیخود طفره نرو از این‌که هیجان جنابالی منحصر به شخص پیتر اسکالی و اثرش بود نه دارک وب به صورت کلی.

بهرحال با این بیراهه‌ای که رفتی مجدداً پرسش دیگری نیز در همون راستا پیش میاد:
چه باعث شده است فک کنی مثلاً خعلی خفن هسی که فیلم کامل تخریب دیزی رو داری که ما رو به چلنجش هم میطلبی که داریمش(دیدیمش) یا نع؟

جناب اسکلت… در یک کلام خلاصه کنم، خعلی بیشعوری. شما متوجه نمیشی محل تولد ایشان بیمارستان دارک وب ساختمان مادر برد هست؟ آیا نمیدونی نام پدرشون usb و نام مادرشون درگاه usb هست؟ ایشون فقط یه ذوق کودکانه پاک و معصوم داره. آیا سزاست که با بیل گیتس زمانه اینجور برخورد بشه؟ درسته که ایشون یک سادیست دیوانه هست که حشرش به مغزش زده، درسته که ایشون تنها کاری که تو دارک وب میکنه سرچ کردن واژه free cp هست، لکن اینها از ارزش های والای ایشون حتی ذره ای کم نمی کنه. خاک بر سرت کنن. اسکلت لگن شکسته ابله. دیگه نبینم اینجاها زر بزنی.

دادا free cp چیه ؟ بابا ما اومدیم بریم تو دارک وب دوتا سوپر ببینیم نشد بلدی راهنماییم کن

سوپر معمولی اگه میخوای ببینی پورن هاب و امثالش. دارک وب ببشتر فیلم تجاوز و پورن کودکان میزاره. که البت مفت هم نیست. باس بسلفی.

1 ❤️

2018-11-05 05:23:40 +0330 +0330

سلام ممنون بابت مطالب مفیدت.اسم دارک وب ودیپ وب روشنیده بودم واینکه چیزای عجیب‌توشه ولی دقیقا نمیدونستم چیه وچه موضوعاتی توشه.ازت ممنونم بخاطر اطلاعات مفیدت چون خطرات ورود به این دنیای کثیف روهم گفتی.فکر نمیکردم تااین حد کاربر روهم مداخله بده توی اتفاقاتش.یک دنیاتشکر

1 ❤️

2018-11-05 06:42:48 +0330 +0330

دوست عزیز درمورد این که اطلاعاتمون دزدی نشه و هک نشیم چه نظری داری؟

0 ❤️

2018-11-07 07:04:37 +0330 +0330
نقل از: Ebitiger78
نقل از: Gangsta-Rap اینم ی سری از لینک های دارک وب

http://3g2upl4pq6kufc4m.onion
http://xmh57jrzrnw6insl.onion http://zqktlwi4fecvo6ri.onion
http://32rfckwuorlf4dlv.onion
http://5plvrsgydwy2sgce.onion http://2vlqpcqpjlhmd5r2.onion/ http://nlmymchrmnlmbnii.onion
http://kpynyvym6xqi7wz2.onion/links. http://wiki5kauuihowqi5.onion/
http://kpvz7ki2v5agwt35.onion http://idnxcnkne4qt76tg.onion/
http://torlinkbgs6aabns.onion/
http://jh32yv5zgayyits3.onion/
http://wikitjerrta4qgz4.onion/ - http://xdagknwjc7aaytzh.onion
http://3fyb44wdhnd2ghhl.onion
http://3fyb44wdhnd2ghhl.onion http://j6im4v42ur6dpic3.onion/
http://p3igkncehackjtib.onion/
http://kbhpodhnfxl3clb4.onion
http://cipollatnumrrahd.onion/ http://dppmfxaacucgzpc.onion
https://facebookcorewwwi.onionn http://b7cxf4dkdsko6ah2.onion
http://torbrokerge7zxgq.onion/
http://fogcore5n3ov3tui.onion/ http://2vx63nyktk4kxbxb.onion/ http://samsgdtwz6hvjyu4.onion
http://easycoinsayj7p5l.onion http://jzn5w5pac26sqef4.onion http://ow24et3tetp6tvmk.onion/ http://qc7ilonwpv77qibm.onion/ http://3dbr5t4pygahedms.onion/
http://y3fpieiezy2sin4a.onion/
http://qkj4drtgvpm7eecl.onion/ http://nr6juudpp4as4gjg.onion/pptobtc. http://nr6juudpp4as4gjg.onion/doublecoins. http://lw4ipk5choakk5ze.onion/raw/4588/
http://6w6vcynl6dumn67c.onio/ http://wvk32thojln4gpp4.onion/ http://5mvm7cg6bgklfjtp.onion/ http://lw4ipk5choakk5ze.onion/raw/evbLewgkDSVkifzv8zAo/ http://nr6juudpp4as4gjg.onion/torgirls.
http://tuu66yxvrnn3of7l.onion/ http://nr6juudpp4as4gjg.onion/
http://ucx7bkbi2dtia36r.onion/ http://nr6juudpp4as4gjg.onion/tor.
http://hbetshipq5yhhrsd.onion/
http://cstoreav7i44h2lr.onion -
http://tfwdi3izigxllure.onion/
http://e2qizoerj4d6ldif.onion/
http://jvrnuue4bvbftiby.onion/
http://bgkitnugq5ef2cpi.onion/
http://vlp4uw5ui22ljlg7.onion http://b4vqxw2j36wf2bqa.onion http://ybp4oezfhk24hxmb.onion http://mts7hqqqeogujc5e.onion http://mobil7rab6nuf7vx.onion/
http://54flq67kqr5wvjqf.onion/

خب اینا سایت چین سایت فیلمه سایت خریدو فروشه چیه ؟ من الان تو دارک وب بودم یه خورده زور زدم نفهمیدم چی به چیه برای نگاه کردن به فیلما خیلی تلاش کردم نشد رفتم داخل سایت فیلما ولی داخلش فیلم خاصی نبود مثل بقیه سایتای معمولی چنتا لینک عکس بود که اونها هم باز نشد ارور داد چنتا جاشم خطای اتصال میداد چون مخفی شده بود . اگه میتونی خودت یا صاحب تاپیک یه تو ضیح مختصری بده داخلش که رفتی باید چیکار کنی ، راستی خودم رفتم لینکاشو پیدا کردم

رد روم ها اکثرن برای ورود نیاز به کد دعوت دارن یا برای ورود باید هزینه بدی .

ب راحتی پیدا نمیشن

0 ❤️

2018-12-26 15:14:40 +0330 +0330

migm qatel mitonm ajir konm

0 ❤️

2018-12-29 14:31:10 +0330 +0330

سلام بچه ها من برنامه تور رو‌نصب کردم کجا باید دنبال رد روم و سایتهای دیگه بگردم آدرسهارو کجا وارد کنم لطفا راهنمایی کنید

0 ❤️

2021-11-15 18:49:45 +0330 +0330

↩ Gangsta-Rap
کو این پدوفیلیا هیچی نداره ها

0 ❤️

2021-11-15 20:40:49 +0330 +0330

من فقط فکر میکردم میبذن یه گوشه تجاوز میکنن
نگو دیگه چیکارا میکنن…

0 ❤️

2021-11-17 22:45:55 +0330 +0330

مرسی از مادرفاکرایی ک معرفی میکنن

0 ❤️

2022-02-15 12:20:05 +0330 +0330

میخوام از دارک وب اسلحه بخرم اما میدونم همه کلاهبردارن
اگ میشد خیلی خوب میشد

0 ❤️

2022-02-15 12:42:19 +0330 +0330

من دنبال سکس دختربچه ها بود فقط ی سایت بود که توی دارک وب سکس دختربچه ها رو داشت اونم یک دقیقه بود فیلم هاش

0 ❤️

2022-04-20 07:03:42 +0430 +0430

من با تور موتور جستجوگر دارک وب پیدا کردم ولی کلیپ های پورن بچه بیشتر یک دقیقه نداشت اونم فقط یکیش بقیه اش چرت بود

0 ❤️

2023-11-13 18:15:00 +0330 +0330

↩ mohamadehema
اینا همش که هکریه

0 ❤️

2024-04-09 22:23:01 +0330 +0330

فیلمای دارک‌وبی هم دارید بفرستید تلگرام برای من؟

0 ❤️

2024-04-10 07:26:03 +0330 +0330

حاجی من دارمش ولی فقط برای سایتای پورن استفاده میکنم چون فیلتر نیست چارتا سایت پشم ریزون بگید بریم ببینیم خو

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «