راهنمایی برای گشاد کردن باسن

1395/08/04

سلام من یک سوال داشتم لطفا فقط کسانی که میدونند کمک کنند
سوالم این هست که چطور میشه سوراخ باسن گشاد کرد اصلا چنین راهی هست؟که به بافت های مقعد اسیبی وارد نشه ولی طوری باز باشه واسه همیشه که دیگه دچار درد نشه هنگام رابطه …اگر راهی هست ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-10-25 13:22:07 +0330 +0330
نقل از: مهندس ولیزاده فقط با تعداد سکس بالا گشاد میشه که باید دردشو به جون بخری. البته سکس با کیر کلفت تاثیر زیادی رو کشاد شدنش داره جوری که بعدش سکس با کیر معمولی برات راحت و بی دردسر خواهد بود

خوب اگر رابطه باشه با آلت بزرگ خوب بعدش به سایز قبل بر نمیگرده مقعد؟

4 ❤️

2016-10-25 13:23:50 +0330 +0330
نقل از: ramin_golii ببخشيد همه دنبال تنگش ميگردن و شما ميخواي گشادش كني؟؟؟ (dash)

بله درسته ولی دردش وحشتناکه میخواستم بدونم راهی وجود داره که واسه همیشه کمی باز بمونه و حالت تنگی کمتر داشته باشه

7 ❤️

2016-10-25 13:29:05 +0330 +0330
نقل از: مهندس ولیزاده فقط با تعداد سکس بالا گشاد میشه که باید دردشو به جون بخری. البته سکس با کیر کلفت تاثیر زیادی رو کشاد شدنش داره جوری که بعدش سکس با کیر معمولی برات راحت و بی دردسر خواهد بود

این تبلیغات برای آلت مبارک بود یا راهنمائی برای این کاربر!!؟؟

5 ❤️

2016-10-25 13:37:53 +0330 +0330

عزیزم کون بده ?

2 ❤️

2016-10-25 13:45:40 +0330 +0330
نقل از: maakaanamo وسایل لازم برای نزدیکی از راه مقعد و راههای اماده کردن آن برای بار اول

رابطه جنسی از راه مقعد

مقدمه :

از قرنها پیش یکی از راههای مقاربتی، رابطه جنسی از راه مقعد می باشد. طبق مطالعات اخیر، تعداد عمده ای

از زوج ها در سالهای اخیر، این روش را در مراحل نزدیکی خود بکار می برند. در نتیجه ی تحقیقی که به روی

صد هزار زن انجام گرفته است، آمار نهایی به شرح زیر می باشد:

•۴۳% خانمها حداقل یکبار نزدیکی از راه مقعد را داشته اند.

•۴۰% از این روش لذّت می برند.

•۴۹% نزدیکی از راه مقعد را دوست نداشتند.

•باقی افراد نیز، هیچ لذتی از این روش نمی برند.

حتی آمار حاکی از آن است که همه ی همجنس بازان نیز نزدیکی از راه مقعد ندارند، اما به جرأت می توان

گفت ۵۹% تا ۹۵% از آنها از این روش به ندرت استفاده می کنند.

چرا بعضی افراد نزدیکی از راه مقعد را دوست دارند؟

بیشتر افراد این عمل را، بسیار مشمئز کننده می دانند و در مقابل برخی نیز از آن لذّت می برند، به خصوص

افراد همجنس گرای مرد. در سال ۱۹۹۰، با شیوع بیماری ایدز و احتمال انتقال این ویروس از راه نزدیکی مقعد،

استفاده از این روش بسیار ریسک پذیر اعلام شد.

تحولات فیزیکی

به دلیل وجود عصبهای حساس در بخش مقعد، هر گونه تماس جنسی با آن، باعث برانگیخته شدن حس

شهوت در انسان می شود. قشای داخلی روده و مخصوصاً بخش انتهایی آن شامل باکتری های مضری

هستند، اما چیزی که بسیار خطرناک است، میکروبها و انگلهای همزیست داخل دیواره و مقعد است که در

اثر تماس زبان و دهان با مقعد در ابتدای شروع نزدیکی و تحریک آن، به ناحیه دهان و دستگاه گوارشی نفوذ

می کند که احتمال ابتلا به ویروس های گوناگون را افزایش می دهد.

چطور می توانید از این روش نزدیکی ، لذّت ببرید؟

عوامل گوناگونی در ارضای جنسی این روش، تأثیرگذارند. یکی از عوامل تحریک پذیری، عصبهای حساس

داخل دیواره ی روده و اطراف مقعد است. وجود غده پروستات و تحریکات آن در اثر انقباض و انبساط ماهیچه های

حلقوی داخل روده نیز از دیگر عوامل محسوب می شود.

لازمه های نزدیکی از راه مقعد

•کاندوم

•کرمهای چرب کننده مخصوص

•حوصله و صبوری !

در تمامی داروخانه ها کرمهای مخصوص و بدون بو که حد چربی آنها جهت دخول از نظر پزشکی تعریف و تأیید

شده است، موجود است.(مثل مارک کی وای)، همچنین می توان از انواع ژل، مرطوب کننده های مخصوص نیز

استفاده کنید.

هیچگاه از کرمهایی که بیشتر بخش عمده ی آن روغن است، مثل، وازلین و روغن بچه استفاده نکنید، چرا

که ایمنی و مقاومت کاندوم را کاهش می دهد، این روغن ها با قشای داخلی روده آمیخته شده و خود عامل

برای انتقال میکروب و ویروسها می شوند. بنابراین موقع خرید، حتماً از کرمهای مخصوص که به کاندوم هم

آسیبی نرساند، دقت کنید.

چرا باید از کاندوم استفاده کرد؟

استفاده از کاندوم، از ابتدای مرحله سگگکس (حتی بهتر است هنگام دخول انگشتان نیز از کاندوم آغشته به

کرم چرب کننده استفاده شود)، مانع از خراشیده شدن دیواره ی اطراف مقعد و داخل آن با ناخن می شود،

که خود عامل برای انتقال ویروس می باشد. حتی اگر از سالم بودن خود و همسرتان مطمئن هستید، باز هم

از کاندوم استفاده کنید چرا که ویروسها و انگلهای داخل روده همواره در آنجا زیست میکنند و هر لحظه احتمال

دارد که دوباره فعال شوند و انتقال آنها باعث ایجاد سوزش و چرک کردن آلت جنسی مرد می شود.

آیا سکگگس مقعدی، عملی آلوده است؟

با استفاده از کاندوم، همچنین تنقیه قبل از عمل نزدیکی، می توان از آلودگی های حین نزدیکی کاست.

به این صورت که قبل از شروع، کاملاً داخل مقعد را با آب و صابون شستشو دهید.

شروع نزدیکی از راه مقعد

مقعد، دریچه ای سخت و محکم است و صرفا” بطور ارادی جهت تخلیه مدفوع به کار می رود، سفت یا شل

کردن عضلات این بخش صرفا” تحت اختیار همسر شما است، بنابراین قبل از دخول، با صبر، حوصله و نوازش

همسرتان، عصبهای اطراف مقعد را تحریک کنید و زمانی که او را برای شروع عمل دخول، آماده دیدید، به ترتیب

زیر پیش روید:

•با دخول یک انگشت خود که به کرم مخصوص آغشته شده است، شروع کنید.

•در این حالت انگشت شما کاملاً سفت یا شل بودن ماهیچه های درون مقعد را حس می کند.

•با چرخاندن انگشت داخل مقعد، حس ترس همسر شما کمتر شده و با عقب و جلو کردن آن،

ماهیچه های داخل آن آماده می شوند.

•زمانی که احساس کردید همسرتان درد ندارد و آرام است، با دو انگشت یا بیشتر این کار را تکرار

کنید، در کلیه ی مراحل نزدیکی باید بسیار باحوصله و آهسته پیش روید تا حدی که مقعد وی به

اندازه ی آلت جنسی شما آمادگی دخول را داشته باشد.

حالات انجام مراحل نزدیکی

•بعضی از خانم ها دوست دارند خود بر آلت جنس مرد بنشینند تا کنترل سرعت و حالت دخول به

دست خودشان باشد.

•برخی نیز می توانند بصورت دولا، این عمل را انجام دهند.

•همچنین می توان بصورت خوابیده بروی پهلو، عمل دخول را انجام دهد.

•قبل از شروع سکککس نظر همسر خود را راجع به وضعیتی که تمایل دارد بپرسید و انتخاب کنید.

•در این راه صبر، حوصله و استفاده از کرم مخصوص، الزامی است.

•اگر در ابتدا یا در طول عمل نزدیکی، همسرتان اعتراضی کرد، حتماً عمل دخول را متوقف کنید تا

وی دوباره آماده شود.

•کاملا” دقت کنید که همسرتان در حالتی بدون درد و آرام قرار دارد. تمام اعضای بدن او باید

پذیرای این عمل باشد.

احتمال حاملگی در این روش

از نظر علمی احتمال حاملگی و انتقال نطفه از راه روده به رحم وجود ندارد. امّا نزدیکی مقعد، روش قابل قبولی

برای پیشگیری از بارداری محسوب نمی شود. به دلیل فاصله ی کم بین مقعد و واژن، احتمال نفوذ ترشحات

مرد به واژن وجود دارد. حتی آمار نشان داده است، سالانه ۸% از خانم هایی که از راه مقعد نزدیکی داشته اند،

باردار شده اند.

ایدز و رابطه ی آن با سکگگس مقعد

یکی از عمده ترین راههای انتقال ویروس ایدز، نزدیکی از راه مقعد است. اگر هیچ کدام از زوجین مبتلا به

ویروس ایدز نباشند، مسلماً احتمال وقوع این بیماری به صفر می رسد. اما اگر یکی از طرفین آلوده به این

ویروس باشد، مطمئناً طرف مقابل در خطر ابتلا می باشد. در صورت عدم استفاده از کاندوم، به دلیل ترشحات

آغشته به خون در هنگام نزدیکی، ویروس به راحتی انتقال می یابد. به هر حال به دلیل احتمالات زیاد ابتلا به این

بیماری از طریق نزدیکی مقعد، چه با کاندوم و چه بدون آن، پزشکان امروزه بطور جدی مردم را از انجام آن، منع

می کنند.

آقایان باید بدانید اگر همچنان مایل به انجام این عمل هستید، به موارد زیر توجه کنید:

•دخول از راه واژن، به دلیل ترشحات طبیعی داخل آن، همواره راحت تر از دخول از راه مقعد است،

بنابراین باز هم تاکید می کنیم از کرمهای مخصوص استفاده کنید.

•اگر مایل بودید بلافاصله بعد از دخول مقعد، نزدیکی طبیعی (از راه واژن) را شروع کنید، حتماً قبل

از آن، آلت تناسلی خود را کاملاً با آب و صابون ضدعفونی کنید، چرا که واژن بطور طبیعی، سریعا”

میکروبهای داخل مقعد روی آلت شما را جذب می کنند و باعث عفونت رحم می شوند.

سلام بسیار ممنون بابت مطلب مفیدی که گذاشته اید . از خواندنش لذت بردم و به معلوماتم اضافه شد و مسلما این دانسته ها باعث ایمنی بیشتر زندگی خواهد بود . مجددا ممنونم از شما

3 ❤️

2016-10-25 14:02:23 +0330 +0330

سلام
روم نشد اینجا بنویسم اخه به کار خیلی عجیبه
خصوصیتون رو بخونید.

3 ❤️

2016-10-25 14:03:22 +0330 +0330

خدا برکت دهد به خیار و بادمجان همشیره
از بادمجان کوچک شروع کن تا به بزرگ برسی
زیاد سخت نیست

4 ❤️

2016-10-25 15:11:32 +0330 +0330

سلام. تنها راهش فقط با سکس زیاد گشاد میشه اگه هم دردش زیاد هستش و نمی تونی تحمل کنی پیشنهاد می کنم از ژل لوبریکانت استفاده کن. این ژل رو هم می تونی از داروخانه تهیه کنی. امیدوارم بعد از این راهنمایی سکست سرشار از لذت باشه. موفق باشی

1 ❤️

2016-10-26 08:58:01 +0330 +0330
نقل از: baha.ap سلام. تنها راهش فقط با سکس زیاد گشاد میشه اگه هم دردش زیاد هستش و نمی تونی تحمل کنی پیشنهاد می کنم از ژل لوبریکانت استفاده کن. این ژل رو هم می تونی از داروخانه تهیه کنی. امیدوارم بعد از این راهنمایی سکست سرشار از لذت باشه. موفق باشی

ممنون این ژل پیدا میشه راحت حالت بی حسی داره؟

1 ❤️

2016-10-26 08:58:31 +0330 +0330
نقل از: sun_nus بیا کون بده گشاد بشی ک کم عادت میکنی دیگه مشاوره خواستن برای چی ?

مرسی از راهنماییتون

0 ❤️

2016-10-26 09:04:21 +0330 +0330

گشاد کردن سوراخ کون خانوم محترمه
یه چند باری زیر کیر کلفت بخابی گشاد میشه و دیگه تنگ نمیشه.دیگه بدون درد و با خیال راحت بده.اگه هم خاستی کبر کلفتم قابل تورو نداره ? (inlove)

2 ❤️

2016-10-26 09:04:40 +0330 +0330

گشاد کردن سوراخ کون خانوم محترمه
یه چند باری زیر کیر کلفت بخابی گشاد میشه و دیگه تنگ نمیشه.دیگه بدون درد و با خیال راحت بده. کیر کلفت خودمم قابل تورو نداره ? (inlove)

1 ❤️

2016-10-26 09:10:24 +0330 +0330
نقل از: royajooon سلام روم نشد اینجا بنویسم اخه به کار خیلی عجیبه خصوصیتون رو بخونید.

پیامتو ندیدم فرستادی ؟

0 ❤️

2016-10-26 09:15:06 +0330 +0330
نقل از: NX200 عزیزم تنها راهش اینه فقط از کون بدی دردشم با زل یکم کمتر میشه اگه به یه نفر ثابت سه چار بار بدی دیگه دردش اربین میره واست البته اگه ثابت نباشه حدودا یه 10باری درد داره بعدش لذت واقعا لدت بخشه آنال سکس البته بعد گشاد شدنت

خوب مگر باز بر نمیگرده به حالت قبلی بعد چند روز؟یعنی راهی نیست کمی باز بمونه واسه همیشه

1 ❤️

2016-10-26 09:30:54 +0330 +0330
نقل از: NX200
نقل از: ♥NADIA♥
نقل از: NX200 عزیزم تنها راهش اینه فقط از کون بدی دردشم با زل یکم کمتر میشه اگه به یه نفر ثابت سه چار بار بدی دیگه دردش اربین میره واست البته اگه ثابت نباشه حدودا یه 10باری درد داره بعدش لذت واقعا لدت بخشه آنال سکس البته بعد گشاد شدنت

خوب مگر باز بر نمیگرده به حالت قبلی بعد چند روز؟یعنی راهی نیست کمی باز بمونه واسه همیشه

چرا اگه چن بار بدی یکم گشاد میشی تا واسه دفعه بعد راحت تر بره توش

کونت خیلی خوشگله دوس دارم فقط بخورمش

0 ❤️

2016-10-26 09:43:29 +0330 +0330
نقل از: ramin_golii ببخشيد همه دنبال تنگش ميگردن و شما ميخواي گشادش كني؟؟؟ (dash)

🙄 (dash)

1 ❤️

2016-10-26 09:58:57 +0330 +0330

مشكلت فقط با كون دادن حل ميشه عزيزم البته بايد اون كسي كه كونت را ميكنه تجربه داشته باشه و خيلي آروم و با حوصله شروع كنه تا اذيت نشي و لذت كون دادن را حس كني. ژل لوبريكانت هم خيلي تاثير داره يه نوع ژل لوبريكانت هم هست كه ليدوكائين داره براي بي حسي و كمتر شدن درد خيلي موثره.

1 ❤️

2016-10-26 10:59:08 +0330 +0330

من خودم هم دنبال چنین چیزی هستم،چیزی که تا الان فهمیدم اینه که اگه دو تا انگشت طرف مقابل یا خودت بکنی توی کونت و 10 دقیقه جلو عقبش کنی تا یه مدّتی اثرش میمونه .
اگه یه رور قبل سکس 45 دقیقع انگشتت توت باشع فرداش کاملا گشادی

2 ❤️

2016-10-26 11:03:17 +0330 +0330

گشاد كردن انواع سوراخ در اسرع وقت تضميني بدون درد و خونريزي

1 ❤️

2016-10-27 22:17:55 +0330 +0330

به نظر من كه كلا فكر آنال سكس رو از سرت بيرون كن عزيزم ، واقعا ضرر زيادى داره حتى اگه طرف حرفه اى باشه ، اگه طرف ناشى باشه كه ديگه …
اگه امكانش هست اين كار رو نكن ، اگرم حتما خواستى انجام بدى ديگه بيشتر از دو هفته اى يه بار يا هفته اى يه بار اين طورى سكس نكن ،
موفق باشى

0 ❤️

2016-10-29 06:49:31 +0330 +0330
نقل از: baha.ap سلام. تنها راهش فقط با سکس زیاد گشاد میشه اگه هم دردش زیاد هستش و نمی تونی تحمل کنی پیشنهاد می کنم از ژل لوبریکانت استفاده کن. این ژل رو هم می تونی از داروخانه تهیه کنی. امیدوارم بعد از این راهنمایی سکست سرشار از لذت باشه. موفق باشی

ممنون این ژل پیدا میشه راحت حالت بی حسی داره؟

آره خیلی راحت پیدا میشه و توی تموم داروخونه ها موجوده. حالت بی حسی نداره اما قدرت روان کنندگی و لیز کنندگی بالایی داره که باعث میشه خشک نباشه که درد بکشی به شرط اینکه به آلت و اطراف مقعد خوب آغشته بشه. یک بار استفاده کن ببین چه لذتی برات داره. بازم میگم باید خوب آغشته بشه. یه سکس راحت و بدون درد رو تجربه میکنی. استفاده کن بعد نتیجه ش هر چی بود بهم بگو

0 ❤️

2016-10-29 07:33:56 +0330 +0330

من همیشه از ژل استفاده میکردم و اول انگشت بعدشم چیزای کلفت تر میکردم تو کونم الان باز شده و هر دفعه لذت بخشه
ولی یه مدت نکنی توش دوباره تنگ میشه
ما موقع لز حتما خیار یا هویج میکنیم توش. هویج بهتره چون حالتی داره که لیز میشه

1 ❤️

2016-10-29 07:41:00 +0330 +0330
نقل از: mahvash les من همیشه از ژل استفاده میکردم و اول انگشت بعدشم چیزای کلفت تر میکردم تو کونم الان باز شده و هر دفعه لذت بخشه ولی یه مدت نکنی توش دوباره تنگ میشه ما موقع لز حتما خیار یا هویج میکنیم توش. هویج بهتره چون حالتی داره که لیز میشه

اون موقع کیر من خیلی راحت تو ما تحت شما جا میشه و اصلا هم زحمتی نداره ? (erection)

0 ❤️

2016-10-29 07:53:23 +0330 +0330

برای گشادی کون تنها راهش اینه که رابطه از کون داشته باشی اونم زیاد اولش هم باید رابطه ها به هم نزدیک باشه یعنی به فاصله هر 3 روز یبار حتی هر روز هم میشه

بعد از گشاد شدنش هم اگه سکس از پشت به مدت طولانی نداشته باشی مثل 1 ماه به بالا دوباره تنگ میشه البته یه کون گشاد شده هیچوقت شبیه اولش نمیشه اما اونقدری میشه که درد بیاد

در مورد دردش هم بستگی به کار بلدی طرفت داره که چقدر کارش رو بلد باشه کار بلدی هم از نظر علمی که ماهیچه های مقعد رو بشناسه هم از نظر تجربی که لمسش کرده باشه و راه ها رو بلد باشه و ترکیب هر دو اینها

1 ❤️

2016-10-29 08:29:27 +0330 +0330
نقل از: Q_tall_boy برای گشادی کون تنها راهش اینه که رابطه از کون داشته باشی اونم زیاد اولش هم باید رابطه ها به هم نزدیک باشه یعنی به فاصله هر 3 روز یبار حتی هر روز هم میشه

بعد از گشاد شدنش هم اگه سکس از پشت به مدت طولانی نداشته باشی مثل 1 ماه به بالا دوباره تنگ میشه البته یه کون گشاد شده هیچوقت شبیه اولش نمیشه اما اونقدری میشه که درد بیاد

در مورد دردش هم بستگی به کار بلدی طرفت داره که چقدر کارش رو بلد باشه کار بلدی هم از نظر علمی که ماهیچه های مقعد رو بشناسه هم از نظر تجربی که لمسش کرده باشه و راه ها رو بلد باشه و ترکیب هر دو اینها

پس باید پیش دکتر برم یک پسر عادی که علمی حالیش نمیشه

2 ❤️

2016-10-29 08:30:14 +0330 +0330

باشه مرسی این ژل ایرانی و خارجی داره؟؟؟ و قیمت

1 ❤️

2016-10-29 08:43:58 +0330 +0330

ببين نادبا قبل سكس و شيطوني با اصلا هرازگاهي تو حموم باهاش ور برو روغني يا كفي كن دستتو بزار به ورود جسم خارجي عادت كنه…من ابن روشو رو خيليا تيت كردم جواب داده

0 ❤️

2016-10-29 08:44:39 +0330 +0330

اول باید با یک آدم کار بلد با کیر قلمی شروع کنی و کم کم برسی به کیر های کلفت تر

0 ❤️

2016-10-29 08:53:30 +0330 +0330

اگه واقعا تصمیم به دادن داری برای دفعات اول هم که شده سراغ پسر کم تجربه نری که داغونت میکنه بگرد یک مرد متاهل که با زنش سکس مقعدی مرتب داره رو پیدا کن هرچقدر دیر ارضا تر بهترحتما هم از ژل لوبریکانت استفاده کن مسایل بهداشتی هم یادت نره چون برای دفعات اول زمان و حوصله بیشتری برای دخول لازمه طرف نخاد بخاطر فشار زیاد همشو یهویی بکن تو

2 ❤️

2016-10-29 08:56:00 +0330 +0330

من نمیدونم این کووون لامصب چیه…!!؟؟
من زنم رو هفته ای ی بار بعضی وقتا هم دوبار میکنم ولی هر بار تنگه و بنده خدا درد زیادی میکشه
ولی خب چکار کنم خیلی کوون دوست دارم

البته بعضی وقتا هم هست ک خودش کوون میخواد ک خیلی کم اتفاق میافته ولی نمیدونید ک چ حالی میده حتی حین کون دادن ارضا میشه

2 ❤️

2016-10-29 16:28:44 +0330 +0330

باشه مرسی این ژل ایرانی و خارجی داره؟؟؟ و قیمت

نه عزیزم. حالا شایدم داشته باشه ولی تاثیری در کار نداره. شما برو داروخونه بگو ژل لوبریکانت می خوام. یک نمونه هم بیشتر نیست.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «