روح الله زَم

1397/03/22

نظر شما در مورد ایشون چیه؟!

تفکراتشون , صحبت ها , کانال تلگرامی آمد نیوز!

افشا گری ها و گرایش های سیاسی!

ایا به جایی وابسته هست و اگر هست این وابستگی خوبه؟

2082 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-12 14:34:58 +0430 +0430

روح‌الله زم (زادهٔ شهریور ۱۳۵۲ در تهران) سازنده سایت و کانال تلگرامی خبری- تحلیلی آمد نیوز می‌باشد. او یکی از مخالفان فعال و پر نفوذ حکومت فعلی ایران است که با انتشار اسناد فساد حکومت ایران به معروفیت رسیده‌است. وی پس از دستگیری و سپس خروج از ایران با تشکیل تارنمایی موسوم به آمدنیوز کار خود را ادامه داد.

روح‌الله زم که از منتقدین محمود احمدی‌نژاد محسوب می‌شد پس از اعتراضات سال ۸۸ توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دستگیر شد. وی مدتی به زندان اوین منتقل شد و تحت شکنجه‌های مختلف قرار گرفت.

روح‌الله زم فرزند حجت الاسلام محمد علی زم از روحانیون حکومتی کشور است و به همین دلیل امکان نزدیکی او با فرزندان مسئولان فراهم شد. پدر روح‌الله زم مدتی در کسوت تهیه‌کننده در سینمای ایران فعالیت داشت و سبب ورود فرزندش به آثار سینمایی شد. محمد علی زم همچنین نامزد پنجمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر تهران در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۶ بود اما نتوانست رای لازم را کسب کند و در سمت پیشینش یعنی معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد ایران به کار خود ادامه داد. دفتر سینمایی او به طرز مشکوکی طعمه حریق شد.

روح‌الله زم در بهمن ۱۳۹۰ با ارسال نامه ای سر گشاده به آیت الله خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران از شکنجه و آزار جسمی در زندان‌های کشور سخن گفت و او را با محمد رضا شاه پهلوی مقایسه کرد. در قسمتی از این نامه آمده‌است:

اطمینان کافی دارم شما نیز به مانند شاه سابق ایران صدای ملت را زمانی خواهید شنید که دیر شده‌است. اما یک فرق اساسی میان شاه فقید و شاه فعلی ایران وجود دارد. او برای آرام نمودن خشم مردم و جلوگیری از کشتار مردم از ایران خارج شد و آینده سیاسی خود را به دست سرنوشت ملت ایران سپرد، اما شما قصد واگذاری حکومت و سپردن سرنوشت به دست ملت ایران را ندارید.

سال ۱۳۹۶ دو نفر از اعضای خانواده روح‌الله زم به جرم جاسوسی دستگیرشده و تحت بازجویی‌های مداوم قرار گرفتند. مدیر آمد نیوز مدعی شد که این کارها برای تحت فشار گذاشتن او و تیم خبری اش می‌باشد. در روز ۱۹ مهر ۱۳۹۶ سردبیر کانال تلگرامی آمد نیوز پستی را منتشر کرد که در آن نوشته شده بود: به دلیل بازداشت دو نفر از اعضای خانواده آقای روح‌الله زم اسناد دست اولی را منتشر خواهیم کرد. ساعاتی پس از این پست تلگرامی، پدر روح‌الله زم در نامه‌ای دو پهلو دستگیری دو فرزندش را تأیید کرد و در کنار انتقاد نرم از مسئولین جمهوری اسلامی ایران، فرزندش را به آرامش بیشتر فراخواند.
چند روز بعد از زندانی شدن دو نفر از خانواده روح‌الله زم خبری در آمد نیوز منتشر شد که مدعی شده بود دختر آیت الله لاریجانی رئیس قوه قضاییه جاسوس انگلستان بوده و با کپی بولتن‌های محرمانه اقدام به فروش اطلاعات کرده‌است. این خبر در رسانه‌های سلطنت طلب و مخالف جمهوری اسلامی ایران بازتاب گسترده‌ای داشت.

_از جمله افشاگری های مشهور ایشون میتوان به جاسوسی دختر صادق لاریجانی و حساب های بانکی آن
_افشاگری قرار داد کرسنت
_معرفی فرمانده سایه سپاه
_حساب های کلان خامنه ای و فرزندانش در خارج از ایران
و ...

5 ❤️

2018-06-12 14:40:51 +0430 +0430

واقعا زیاد نمیشناسمش،احتمال زیاد به سلطنتی ها و رضا پهلوی به نسبت بقیه نزدیک تره…فک کنم قبلا یه مصاحبش با مهدی فلاحتی رو دیده بودم…

اما در مورد امدنیوز…واقعا کسشعره!خیلی جاها شدیدا چاخان میکنه،معلومم نیست کدوم وریه!من (مملکته) رو خیلی بیشتر ترجیح میدم!حداقل میشه به بیطرف بودن و موثق بودن اخبارش امید داشت…

1 ❤️

2018-06-12 15:02:25 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 واقعا زیاد نمیشناسمش،احتمال زیاد به سلطنتی ها و رضا پهلوی به نسبت بقیه نزدیک تره...فک کنم قبلا یه مصاحبش با مهدی فلاحتی رو دیده بودم...

اما در مورد امدنیوز…واقعا کسشعره!خیلی جاها شدیدا چاخان میکنه،معلومم نیست کدوم وریه!من (مملکته) رو خیلی بیشتر ترجیح میدم!حداقل میشه به بیطرف بودن و موثق بودن اخبارش امید داشت…

مملکته عالیه.

2 ❤️

2018-06-12 15:26:25 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 واقعا زیاد نمیشناسمش،احتمال زیاد به سلطنتی ها و رضا پهلوی به نسبت بقیه نزدیک تره...فک کنم قبلا یه مصاحبش با مهدی فلاحتی رو دیده بودم...

اتفاقا در بین نشست های سلطنت طلب معروف که ایشون جمهوری خواه هست!

میخواین نقشش رو در قیام دی ماه انکار کنین؟
کانال مملکته نشنیدم تا حالا آیدیش رو بفرست

0 ❤️

2018-06-12 15:36:46 +0430 +0430
نقل از: Sousha این آدرس مملکته

https://t.me/mamlekate

اینم سپهر آزادی

https://telegram.me/joinchat/CPOXgTwT49Q46abDbYOeuw

خیلی ممنون دوست عزیز البته سپهر آزادی عضو بودم
نظری در مورد خود آقای زم ندارین؟

0 ❤️

2018-06-12 15:54:01 +0430 +0430
نقل از: shadow69

دارم میگم زیاد نمیشناسمش و اصلا شاید نباید تو این بحث شرکت میکردم…

با چیزایی که من از امد نیوز میبینم بیشتر بهش میخوره دست راستی باشه…

تا جایی که من یادمه طی اون حوادث امد نیوز واقعا رید!بعضی اخبارش جعلی بودن…شدوجان دارم میگم بهت…من مملکته رو خیلی وقته دارم و پوشش خبریش واقعا خوبه،خیلی بهتر از امد نیوز،طی اون حوادث و بعدش هم کم ایفای نقش نکرد…

1 ❤️

2018-06-12 16:48:30 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4

دارم میگم زیاد نمیشناسمش و اصلا شاید نباید تو این بحث شرکت میکردم...

با چیزایی که من از امد نیوز میبینم بیشتر بهش میخوره دست راستی باشه...

تا جایی که من یادمه طی اون حوادث امد نیوز واقعا رید!بعضی اخبارش جعلی بودن...شدوجان دارم میگم بهت...من مملکته رو خیلی وقته دارم و پوشش خبریش واقعا خوبه،خیلی بهتر از امد نیوز،طی اون حوادث و بعدش هم کم ایفای نقش نکرد...

الان منظورت از دست راستی اینه کمون نیست یا این که سلطنت طلبه؟

اگه آمد نیوز ریده بود که اینقدر نظام خرج نمیکرد ببنده کانال رو :)

1 ❤️

2018-06-12 17:22:13 +0430 +0430

یه زمانایی یه افشاگری‌هایی می‌کنه که آدم شاخ در میاره. یه زمان هم یه مزخرفاتی میگه که آدم حالش به هم میخوره!

در کل اخبارش خیلی قابل اعتماد نیست به نظرم. یعنی آدم نمیدونه اینی که الان داره میخونه جزو افشاگری‌های واقعیه یا جزو توهماتش!

3 ❤️

2018-06-12 17:59:16 +0430 +0430
نقل از: ..aria.. یه زمانایی یه افشاگری‌هایی می‌کنه که آدم شاخ در میاره. یه زمان هم یه مزخرفاتی میگه که آدم حالش به هم میخوره!

در کل اخبارش خیلی قابل اعتماد نیست به نظرم. یعنی آدم نمیدونه اینی که الان داره میخونه جزو افشاگری‌های واقعیه یا جزو توهماتش!

موافقم گاهی بیخودی پیاز داغ رو زیاد میکنه منتها خبرنگاره کارش همینه…
ولی افشاگری هاش خیلی برای روشنگری مردم مفید بوده

1 ❤️

2018-06-12 18:04:04 +0430 +0430

مطمعن باشید این اقا جیره خور عربستانه

هرکس از جمهوری اسلامی بد گفت نباید بیفتید تو تلش

0 ❤️

2018-06-12 18:08:44 +0430 +0430
نقل از: martiney مطمعن باشید این اقا جیره خور عربستانه

کص شعر نگو
به هرجا ربط داشته باشه به عربستان ربط نداره

1 ❤️

2018-06-12 18:10:46 +0430 +0430
نقل از: eart

کص شعر نگو
به هرجا ربط داشته باشه به عربستان ربط نداره

شما از کجا مطمعنی؟

0 ❤️

2018-06-12 18:11:51 +0430 +0430

این اقا اخباردروغ زیاد پخش میکنه خزعبلات زیادی گفته مثل این ادعاش که خامنه ای مرده و این بدلشه که ما میبینیم یا چیزهای دیگه

1 ❤️

2018-06-12 18:28:12 +0430 +0430

اتفاقا اعتقاد بنده بر اینه ایشون با اسرائیل زد بند دارن (که کار بسیار خوبی میکنن ) ولی عربستان نه!

0 ❤️

2018-06-12 18:29:50 +0430 +0430
نقل از: martiney این اقا اخباردروغ زیاد پخش میکنه خزعبلات زیادی گفته مثل این ادعاش که خامنه ای مرده و این بدلشه که ما میبینیم یا چیزهای دیگه

هیچ وقت نگفت مرده!
گفته این که میبینین میر طاهره که حقیقت رو گفته!

0 ❤️

2018-06-12 18:32:17 +0430 +0430
نقل از: Sia4 اینم از عربستان خط میگیره و این خط گرفتن ی جهت خوبه چون مردم خیلی از کثافت کاریای نظامو میفهمن ولی از ی جهتم میخواد ایرانو ب هرجو مرج بکشونه ک این بده و ایران میشه میدون جنگ و ما نمیخوایم انقلاب جدید بر پایه خون هم خون هامون بنا بشه

وزیر اطلاعات اسرائیل خطاب به خامنه ای
“از هر 10 نفر پرسنل سپاه 1 نفر جاسوس ماست”
این رو با اطلاعاتی که ایشون بیرون میده با هم جمع کنیم متوجه جهت گیریش میشیم :)

بزرگوار تا قیامی اتفاق نیوفته نظامی هم تغییر نمیکنه!

0 ❤️

2018-06-12 18:49:12 +0430 +0430
0 ❤️

2018-06-12 18:55:58 +0430 +0430

روح الله زم میگه مردم بهش زنگ میزنند تا او جن گیری کند و جن های غیر مسلمانی که در زندگی مردم طلسم ایجاد کردند را بشکند

چرا مردم به ما زنگ نمی زنند از اینجور چرت و پرتها بگن؟
خاک بر سر ملتی که دنباله رو افراد خرافاتی و حقیری چون روح الله پسر آخوند زم افتادند

دیشب در این مورد به صورت طنز در برنامه زنده رودست سخن گفتیم که اکنون برنامه در یوتیوب رودست قرار گرفت
امید دانا

لینک یوتیوب

https://www.youtube.com/watch?v=BVz2l6KA8_0

0 ❤️

2018-06-12 18:57:06 +0430 +0430
نقل از: سرباز_ایرانشهر

https://www.youtube.com/watch?v=1gprfUEGc8o

بزرگوار اگه این امید دانا بد گفته از روح الله بنده مطمعنم حق با اقا زم هست اگر دو به شک بودم تا به حال!

0 ❤️

2018-06-12 18:59:35 +0430 +0430
نقل از: Sia4 اینم از عربستان خط میگیره و این خط گرفتن ی جهت خوبه چون مردم خیلی از کثافت کاریای نظامو میفهمن ولی از ی جهتم میخواد ایرانو ب هرجو مرج بکشونه ک این بده و ایران میشه میدون جنگ و ما نمیخوایم انقلاب جدید بر پایه خون هم خون هامون بنا بشه

وزیر اطلاعات اسرائیل خطاب به خامنه ای
“از هر 10 نفر پرسنل سپاه 1 نفر جاسوس ماست”
این رو با اطلاعاتی که ایشون بیرون میده با هم جمع کنیم متوجه جهت گیریش میشیم :)

بزرگوار تا قیامی اتفاق نیوفته نظامی هم تغییر نمیکنه!

لاشی هستند بسیار

0 ❤️

2018-06-12 19:00:42 +0430 +0430
نقل از: سرباز_ایرانشهر

https://www.youtube.com/watch?v=1gprfUEGc8o

بزرگوار اگه این امید دانا بد گفته از روح الله بنده مطمعنم حق با اقا زم هست اگر دو به شک بودم تا به حال!

اجازه دهید مستندی مفصل در رابطه با ایشان و آمد نیوز و اهدافشان به طور کلی از تیم رودست ساخته شده ولی میخواهم بگذارم ارور میدهد . اندکی شکیبا باشید

0 ❤️

2018-06-12 19:02:17 +0430 +0430
نقل از: سرباز_ایرانشهر روح الله زم میگه مردم بهش زنگ میزنند تا او جن گیری کند و جن های غیر مسلمانی که در زندگی مردم طلسم ایجاد کردند را بشکند

چرا مردم به ما زنگ نمی زنند از اینجور چرت و پرتها بگن؟
خاک بر سر ملتی که دنباله رو افراد خرافاتی و حقیری چون روح الله پسر آخوند زم افتادند

دیشب در این مورد به صورت طنز در برنامه زنده رودست سخن گفتیم که اکنون برنامه در یوتیوب رودست قرار گرفت
امید دانا

لینک یوتیوب

https://www.youtube.com/watch?v=BVz2l6KA8_0

بزرگوار زم اومده این طلسم بازی ها رو لو داده چرا حرف مفت میزنی؟
کسی به این بنده خدا نمیگه چون نهایت مخاطباش 3000 نفر هستن که نصفشون بسیجی ها رو شامل میشن!

0 ❤️

2018-06-12 19:06:15 +0430 +0430
0 ❤️

2018-06-12 19:07:48 +0430 +0430

بزرگوار لطفن بنویسین مطالبتون رو از حوصله من و خیلی از کاربران خارجه دیدن این حجم از فیلم
با تشکر

0 ❤️

2018-06-12 19:34:47 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4

دارم میگم زیاد نمیشناسمش و اصلا شاید نباید تو این بحث شرکت میکردم...

با چیزایی که من از امد نیوز میبینم بیشتر بهش میخوره دست راستی باشه...

تا جایی که من یادمه طی اون حوادث امد نیوز واقعا رید!بعضی اخبارش جعلی بودن...شدوجان دارم میگم بهت...من مملکته رو خیلی وقته دارم و پوشش خبریش واقعا خوبه،خیلی بهتر از امد نیوز،طی اون حوادث و بعدش هم کم ایفای نقش نکرد...

الان منظورت از دست راستی اینه کمون نیست یا این که سلطنت طلبه؟

اگه آمد نیوز ریده بود که اینقدر نظام خرج نمیکرد ببنده کانال رو :)

نه،منظورم تندرو بودنشه…

ربطی نداره،اینا خیلی چیزای دیگه رو هم بستن یا میخوان ببندن نمیتونن،علیه امدنیوز تونستن بهونه درست و حسابی (مثلا) جور کنن تا ببندنش…با این استدلالت میشه گفت که نظرت اینه که مملکته مال خودشونه چون سعی نکردن ببندنش!

0 ❤️

2018-06-13 11:09:10 +0430 +0430
نقل از: ..aria.. یه زمانایی یه افشاگری‌هایی می‌کنه که آدم شاخ در میاره. یه زمان هم یه مزخرفاتی میگه که آدم حالش به هم میخوره!

موافقم گاهی بیخودی پیاز داغ رو زیاد میکنه منتها خبرنگاره کارش همینه…
ولی افشاگری هاش خیلی برای روشنگری مردم مفید بوده

نمیدونم والا، بعضی وقتا یه خرده فراتر از «پیازداغش رو زیاد کردن» میشه!

1 ❤️

2018-06-13 21:34:48 +0430 +0430

روح الله زم مهره اطلاعاتی چند طرفه است هم برای میت ترکیه کار میکنه هم برای موساد و هم برای سیا هم برای عرب ها فایل صوتی گفتگوش با اون مامور موساد همه جا پخش شده

0 ❤️

2018-06-13 21:38:45 +0430 +0430

قبولش ندارم
به شدت قمپوز در میکنه

1 ❤️

2018-06-13 22:00:17 +0430 +0430

برادر ولایت معاش تو اینجا چیکار میکنی برو پیش سعید طوسی

1 ❤️

2018-06-13 22:04:19 +0430 +0430

یعنی کاری که زم با این شیخها کرد تا حالا هیچکی نتونسته بکنه مثلا میگه فردا فلان شهر فلان مکان راهپیمایی میبینی اونجا مامور بازار میشه خلاصه حکم مرگ رو برا عرزشی ها داره

1 ❤️

2018-06-14 16:33:36 +0430 +0430
نقل از: Siara بعضی از اخباراش درست و بعضی دیگه کس شعر محض و بدون منبع....البته نقش موثرش توو تظاهرات دی ماه رو نمیشه ندید گرفت...در کل اوضاع یه طوری شده که نمیشه به چیزی اعتماد کرد...البته در کل اطلاعاتم کامل نیست ولی هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره.

خوب ایشون خبرنگاره ممکنه خیلی از حرف ها درست در نیاد!
دلیل؟ چه دلیلی مهم تر از آزادی ایران؟

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «