زنان ایرانی از صداقت مردانه متنفرند.

1396/01/02

در کامنت اولی

1739 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-03-28 17:15:05 +0430 +0430

آپ…نظر شما چیه!؟

0 ❤️

2017-03-28 23:50:58 +0430 +0430

بله دیگه اگه دید شرایطش خوب نیس و نمیتونه دروغ بگه چون دخترا عاشق دروغن بره بمیره حالا بگذریم که خیلی از دخترا عشق آهن و کارت بانکی طرفن و چیزای دیگه اصلا واسشون مهم نیس و خودشونو ب ماشین و پول میرفوشن حتی اگه بدونن طرفشون .ل.ا.ش.ی و با هزار نفره ولی هیچوقت ب پاکی و بی غل و غش بودن پسر اعتنا نمیذارن یا ازش پول و ماشین میخان یا اگه کم توقع باشن دروغ میخان واسه همینم هست که این ب فرض هشتاد درصد دختریو ک با پسران فقط ده یا فوقش بیس درصد پسرا گول زدن و ب اصطلاح گ.ا.یی.د.ن بعد همون 80درصد میان میگن پسرا همه نامرد و ل.ا.ش.ی.ن بگو آخه وقتی تو خودت دوس داری گول بخوری و ل.ا.ش.ی.ارو دوس داری ب بقیه چ ربطی داره ب شخصه اینارو دیدم ک دارم میگم مثلا ما که ی کلاس بودیم با بیس تا پسر فقط دو سه تامون با دخترا جور بودن و همین دو سه نفر حدود 20تا از دخترای دانشگاهو ب ف.ا.ک دادن در انواع مختلف اصلا بحث قیافه و از این چیزا نبوده و نیست تازه دخترا فک میکنن چون یارو قیافه داره یا خوب حرف میزنه یا ب قول معروف باکلاسه این خودش با بیس نفره بعد میرن میفتن با یکی که هیچ امتیاز مثبتی نداره بجز اینکه خوب دروغ میگه ب فکر اینکه این با کسی نیست در صورتی ک همه دخترا ایجور فک میکنن و میفتن با همون خلاصه از تفکرات اشتباه اکثر دخترا هرچی بگم کم گفتم

0 ❤️

2017-03-30 16:13:20 +0430 +0430
نقل از: kirderazkhoshkel دقیقا همینطوره به هرکس حرف راست بزنی مخصوصا خانم ها سریع ازت فراری میشن اما دروغو رو هوا میزنن آدمای صادق همیشه تنهان

صد در 100 موافقم :)

0 ❤️

2017-03-31 04:48:48 +0430 +0430

آره به شدت باهات موافقم

1 ❤️

2017-04-01 20:55:27 +0430 +0430

من هم دوست پسر خارجی داشتم هم ایرانی ایرانیا بیشتر از خارجیا دنبال کارای غیر عادی هستن و خیلی هاشونم صادق نیستن لااقل به تور من یکی که اینجوری خورده

0 ❤️

2017-04-02 18:13:51 +0430 +0430
نقل از: atusa1980 من هم دوست پسر خارجی داشتم هم ایرانی ایرانیا بیشتر از خارجیا دنبال کارای غیر عادی هستن و خیلی هاشونم صادق نیستن لااقل به تور من یکی که اینجوری خورده

بله… بدبختانه برای رفع شهوت… باید دست به حقه بازی زد… فقط جوامع کشورای عقبمانده اینجوریه

0 ❤️

2017-04-02 19:44:30 +0430 +0430
نقل از: WeW انگار تیتر حوادث همشهری زدی: / بهتر بجای دخترا و زنا گفتن بگی اکثرا یا بیشترشون یا نصفشون یا یه تعدادیشون حق نداری جمع ببندی یه جام گفتی دخترای بیچاره باید گوشزد کنم بیچاره فعلا تویی جدا از این چرتو پرتایی ک نوشتی خانما پشماتم ببینن در میرن اینجوری شد فشار نیاد بهت دوباره تاپیک بزنی زنان ایرانی پشم گریزن : ‌/ #بیچاره .

سلام…این کلمه بیچاره رو چجوری اینقدر بزرگ نوشتین…!؟
اتفاقا بعضی خانمها با دیدن موهای من… بیشتر لذت بردن…
:)

0 ❤️

2017-04-02 19:48:43 +0430 +0430

من مو دارم اینجا… درسته…ولی قبلش حموم رفته بودم… و تمیز بودم خانم محترم…

0 ❤️

2017-04-02 23:00:49 +0430 +0430

در جواب گروهی از دوستان که همه رو عاشق شنیدن دروغ میدونن باید بگم
قریب به اتفاق انسان ها دوست دارند حقیقت رو بشنوند ممکن است هضمش سخت باشه ولی براشون گوارا تره
دوست عزیز نویسنده تایپیک شما در برابر دختری که بشما بگه دوست داره با کس دیگری هم رابطه جنسی داشته باشه چه عکس ولعملی نشون میدی؟
با در نظر گرفتن این که شما با اون مشکلی نداری خوب قطعا دختری هم پیدا میشه که با طرز فکر شما مشکلی نداشته باشه
درسته درصد این افراد پایینه مخصوصاً در مقوله ازدواج که ایجاد تعهد میکنه ولی وجود دارند
بهتر اینکه شخص هم نظر خودت رو پیدا کنی
در رابطه با شرایط مالی هر دختری به امید بهتر شدن شرایط زندگی خونه پدر رو ترک میکنه یا شما میتونی با داشتن شرایط مالی خوب اینکار رو بکنی یا کاریزما شخصیتی یا هر دو
و به شما قول میدم بیشتر دختر خانم ها زمانی که به این نتیجه برسن که شما برای اونها یه دیوار مستحکم هستید که میتونن به اون تکیه کنند خیلی در بند تجملات نیستند چون همه قصدشان از ازدواج رسیدن به یک آرامش همین
ارادتمند M:E

2 ❤️

2017-04-03 03:22:25 +0430 +0430

ضمن احترام گذاشتن به عقاید دخترهای نظر دهنده …حرفهایی که اقایون راجب دخترها زدند رو قبول دارم . این یک واقعیت انکار ناپذیره. ماها ذاتا از صداقت مردها سواستفاده میکنیم …اما اسیر و ذلیل و بدبخت ناصداقتی خشن میشیم !! ای مردهای زن ذلیل بگذارید حقیقتی رو بهتون بگم…من خودم یه زنم شاید بگید این خل شده یا اصلا دختر نیست که داره از خودشون بد میگه ! من بد نمیگم …اینم که میگم خیلی خوبه منتها اگه بدرک درستی از گفته هام برسه خیلی هم خوب و سازنده ست بنفع قشر ما هم تموم میشه. اما قبلش میخوام شما اقایون توضیح بدید چرا دخترها از صداقت مردانه متنفرند یا به عبارتی دوست دارند دروغ بشنوند…لطفا علت اصلی رو بیان کنید …با تشکر

0 ❤️

2017-04-03 19:17:51 +0430 +0430
نقل از: atusa1980 من هم دوست پسر خارجی داشتم هم ایرانی ایرانیا بیشتر از خارجیا دنبال کارای غیر عادی هستن و خیلی هاشونم صادق نیستن لااقل به تور من یکی که اینجوری خورده

خخخ اینو فکر کرده کتی پری هست. دوست پسر خارجی ! منم دوست دختر خارجی داشتم راحت باهاش سکس می کنی و مثل ایرونیا دنبال تیغ زدن نیست و پدرتو درنمیاره!!

0 ❤️

2017-04-03 19:18:49 +0430 +0430

چقدر ارور آخه!!

0 ❤️

2017-04-04 16:05:41 +0430 +0430

به سی سی نازی:
بهت برنخوره… اکثر دختران ایرانی از دروغ لذت می برند و از صداقت مرد متنفرند…
دروغ شیرینه…
خیلیهاشون هم یا گیر شوهر خشن و مفلوک میافتند… و یا ترشیده میشن…
چون افکارشون خرابه…دنبال پول هستند…
به دریم گل:
ممنون که حرف منو تصدیق کردین… علت تنفر زنان ایرانی از صداقت اینه که صداقت، شیرین نیست.
دروغ شیرینه…
اگه مردی بگه من پولدارم… براشون شیرین تره تا مردی بگه من درآمدم متوسطه

0 ❤️

2017-04-05 04:55:47 +0430 +0430
نقل از: sisi-nazi
نقل از: bamah به سی سی نازی: بهت برنخوره.. اکثر دختران ایرانی از دروغ لذت می برند و از صداقت مرد متنفرند.. دروغ شیرینه.. خیلیهاشون هم یا گیر شوهر خشن و مفلوک میافتند.. و یا ترشیده میشن.. چون افکارشون خرابه..دنبال پول هستند.. به دریم گل: ممنون که حرف منو تصدیق کردین.. علت تنفر زنان ایرانی از صداقت اینه که صداقت، شیرین نیست. دروغ شیرینه.. اگه مردی بگه من پولدارم.. براشون شیرین تره تا مردی بگه من درآمدم متوسطه

قطعا بهم برمیخوره چون حرفت توهینه، ولی وقتی باور اینه نمیشه کاریش کرد.

دروغ در لحظه جذابه ولی به سرعت لو مییره و کسیکه دروغ گفته از چشم آدم میافته.

حالا هر جور که دوست داری فکر کن و رفتار کن.

خیر… دو حالت داره…
من خودم دیدم که میگم…
یا اون خانم با دروغ شوهرش کنار میاد و به زندگی ادامه میده…یا نمیده…
در هر صورت اون خانومه خودش رو بدبخت کرده… و آقای دروغگو هم به مرداش رسیده

0 ❤️

2017-04-05 12:20:36 +0430 +0430
نقل از: sisi-nazi
نقل از: Manvazanam83 مثلا اگه یه دختری بیاد بشما صادقانه بگه که بجز شما با یکی دوتا دیگه هم بعد از ازدواج سکس خواهد داشت، یا مثلا چون شما سرت شلوغه نمی تونی ببریش مسافرت با مرده همسایه میره سفر، شما از این صداقت استقبال میکنی؟

دقیقا. هر وقت همه آقایون تونستن جنبه صداقت رو داشته باشن بعد بیاین خانومها رو ببرید زیر سوال

بازم این زنیکه روشن فکر !! اومد نظر داد اینجا… فهمیدیم روش ان فکر هستی

0 ❤️

2017-04-05 14:03:38 +0430 +0430

باشه شما (یا هر کسی که این باور رو داره) با دروغ ازدواج کن و اصل اینه که آدم به مرادش (زن) برسه، حالا با چه شرایطی و اون زندگی چه کیفیتی پیدا کنه قطعا مهم نیست.

من نمیدونم چجوری بگم من صادق هستم و نمیتونم دروغ بگم!؟

مثلا اگه یه دختری بیاد بشما صادقانه بگه که بجز شما با یکی دوتا دیگه هم بعد از ازدواج سکس خواهد داشت، یا مثلا چون شما سرت شلوغه نمی تونی ببریش مسافرت با مرده همسایه میره سفر، شما از این صداقت استقبال میکنی؟

اتفاقا از صداقتش استقبال هم میکنم و اگه عاشقش بوده باشم… حاضرم باهاش ازدواج هم بکنم و مشکلی نخواهم داشت…
صداقت مهمه نه چیز دیگه…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «