زوجیم تهران سکسی لاغر سفید( هات وایف و کاکولد)جایگاه اجتماعی بالا دنبال پارتنر سطح بالا کامل بخون

1403/02/05

تووووووووووووووووووجه
تووووووووووووووووووجه
راه ارتباط و تماس در تلگرام
ای دی تلگرام ما
tehranhotwife@
سعی کردیم اینجا توضیح کامل بدیم که فیک ها و جغی ها و‌ چتی ها و ماساژورها و بدنساز ها و سایز بزرگ های متوهم همین اول تکلیفشون مشخص بشه
ماساژور و‌بدنساز نمیخواهیم
دوستانی که میان میپرسن شرایط ما چیه؟
شرایط ما اینه که ما هیچی کم نداریم
عاشق هم هستیم
اینا صرفا فانتزی های ما هست
و برای‌ انجام فانتزی امنیت و آرامش زندگیمون را هرگز زیر سوال نمیبریم
دنبال یک نفر ثابت هستیم
تاکید میکنیم یک نفر ثابت و فابریک برای دوستی با ما
یک نفر آدم متشخص
سن ملاک نیست
اندازه آلت ملاک نیست
قد و هیکل ملاک نیست
شخصیت و جایگاه و درک صحیح از اینگونه روابط مهمه
طرفمون باید خیلی رمانتیک و مهربون باشه
چون ما از لحاظ عاطفی خیلی پر هستیم و عاشق هم
در ضمن هر دو‌ ورزش میکنیم و تناسب اندام خوبی داریم
ما نیاز مالی نداریم
خونه و ماشین و ویلا داریم اینو برای کسایی نوشتیم که پیام میدن که مکان دارم و ماشین و این قبیل پیام ها وگرنه قصد به رخ کشیدن نداریم

این صرفا فانتزی ماست و هر کسی یه فانتزی و یه گرایشی داره و باید یاد بگیریم به تمام سلایق احترام بزاریم

متاسفانه جز این سایت جای دیگه ای جهت به اشتراک گذاری فانتزیمون نبود
چرا گفتم متاسفانه چون اینجا پر است از افرادی که صرفا دنبال چت کردن هستن و صرفا با چت کردن در فضای مجازی و در تخیلات خودشون ارضا میشن
که البته ما به این افراد هم احترام میزاریم و با کمال احترام خواهش میکنیم که پیام بیهوده جهت چت کردن ندن

با توجه به کثرت درخواست ها
و انبوه پیام ها
و‌ حضور افراد فیک و علاف همیشه در صحنه
و‌افرادی که با چت کردن ارضا میشن
برای اینکه وقت با ارزش ما و شما در چت بیهوده تلف نشود

دوست عزیز و محترمی که جهت برقراری ارتباط با ما پیام میدی لطفا به این چندتا نکته ساده اما عمیق و اساسی توجه کن و اگر شرایطت با تاپیک ما همراستا بود پیام بده و اگر غیر از این بود لطفااااااا لطفااااااا هرگز پیام نده و باعث نه اتلاف وقت ما باش نه خودت.

من عسل (یه زن داغ) همسر یه مرد رمانتیک و عاشق که همه جوره همراهمه و ازم حمایت می‌کنه.تصمیم گرفتیم یک نفر را وارد دنیای فانتزی های خودمون بکنیم
.پیام بی ربط
بی ادبی
مساوی با بلاک

پیام دادین لطفا خودتون را معرفی کنید

ما یک نفر ثابت میخواهیم
تاکید میکنم یک نفر ثابت

کسیکه میخواد پارتنر یا شوگر ددی من بشه حتمااااااااااا حتمااااااااااا حتمااااااااااا صحنه هایی رو خواهد دید که فراتر از فیلمهای پورن اروپاییه.چون طرفش یه زن و شوهر فانتزی سازه که بنا به فراخور حال طرفشون اونو وارد دنیای انواع فانتزی میکنن که هم سراسر لذته هم یه تجربه فراموش نشدنی میشه براش

اگه از خودم بیشتر بخوام بگم
بسیار هات و‌سیری ناپذیر در معاشقه و‌سکس و همه نوع سکس و فانتزی را علاقه دارم
گرایش اصلی من میسترس و لز هستم
فانتزی هات وایف را هم خیلی دوست دارم

فانتزی فعلی ما اینه که یه نفر که پایه ثابت باشه و دنبال حاشیه نباشه انقدر درک و شعور داشته باشه و بدونه چی میخواد و دنبال حاشیه نباشه و هزینه کردن هم براش مهم نباشه.
سن هم برامون مهم نیست حتی تا ۶۰ سال

وضع مالی ما خوبه و نیاز مالی نداریم
تشریف بیارید خودتون خواهید دید
این صرفا یه فانتزیه که من دارم و برام جذابه و لذت میبرم ازش
یه جورایی میشه شوهر دوم

برام مهمه بابت لذت وصف ناپذیری که بهش میدم برام هزینه کنه

در ضمن اینطوری شوهرم هم کمتر اذیت میشه چون من مسئولیت دارم در مقابل پارتنرم یا شوگرددیم

لطفا یه معرفی اجمالی از خودتون اعم از نام و شغل،شهر و یا محل اقامت، میزان تحصیلات، از خودتون همراه با یک یا چند تا عکس و ویس کوتاه و گویا از خودتون ارائه بدید خواهشا دوستان از معرفی کردن این مدلی (مهدی ،تهران،۳۵/۸۰/۱۷/۱۷۸ ) جدا پرهیز کنین در غیر این صورت با احترام بلاک میشین.
و برای غربال کردن افراد حقیقی و‌ واقعی و حذف کردن افراد فیک و افرادی که دنبال چت کردن هستن

ابتدا عکستون رو بفرستین
و بعد یک ویس که صداتون رو بشنویم
این ویس میتونه ویس چند دقیقه ای از خودتون و بیوگرافی یا معارفه شما باشه

بعد از معارفه اجمالی دو طرفه نهایت توی یه چت مختصر و مفید قرار حضوری رو فیکس میکنیم با میزبانی شما اگر نتیجه خوب بود و هر دو طرف تمایل به ادامه ارتباط داشتیم برای جلسات بعدی دبدارمون برنامه ریزی میکنیم اگر هم که به هر دلیلی یکی از طرفین تمایلی به برقراری ارتباط نداشتن با یک خداحافظی محترمانه همدیگه رو مشایعت می کنیم .

لطفا اگر توانایی مالیتون اجازه میده که به صورت ماهانه بسته به نوع ارتباطی که برقرار میکنین ساپورت مالی داشته باشین پیام بدین

پیشتر گفتم این جزئی از فانتزی ما هست

تمام این توضیحات
به جهت اینکه
ما وقتمون برامون ارزشمنده و برای تک تک دقایقش برنامه ریزی داریم.

خواهشمندیم با مطالعه دقیق این شرایط پیام بدید.و از اتلاف هم وقت ارزشمند ما هم وقت خودتون جلوگیری کنید.
ای دی تلگرام ما
tehranhotwife@

در ضمن
دوست عزیزی که اهل فانتزی نیستی یا برای آرامش خودت و لذت خودت و لحظات خوب زندگیت نمیخوای هزینه کنی ،ازنظر شما ملت کاسبی درست کردن ،سکس مفتی دوست داری من به عقیده شما احترام میزارم شما هم لطفاً نظر نده)

ای دی تلگرام ما
tehranhotwife@

650 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-24 02:00:47 +0330 +0330

متوجه نشدم شما اول صحبتتون گفتید ما نیاز مالی نداریم
بعداومدید پایین نوشتید( لطفا اگر توانایی مالیتون اجازه میده که به صورت ماهانه بسته به نوع ارتباطی که برقرار میکنین ساپورت مالی داشته باشین پیام بدین)
یعنی چی؟

3 ❤️

2024-04-24 02:22:16 +0330 +0330

↩ Arezoo&Aria
حمایت شوهر از همسر یعنی این

3 ❤️

2024-04-24 02:23:42 +0330 +0330

↩ Arezoo&Aria
هات وایف در قلمرو شوهر عاشق

4 ❤️

2024-04-24 02:24:34 +0330 +0330
4 ❤️

2024-04-24 02:25:27 +0330 +0330

↩ Arezoo&Aria

4 ❤️

2024-04-24 02:26:13 +0330 +0330

↩ Arezoo&Aria

3 ❤️

2024-04-27 12:19:10 +0330 +0330

❤️

0 ❤️

2024-04-27 21:59:54 +0330 +0330

یعنی بخوای بری وردست عمو جانی مشغول به صنعت پورن بشی انقدر شرایط نداره که شما شرایط گذاشتی واقعا متاسفم برای جامعه نفر سوم ها که انقدر بد شدن که باید این شرایط و بپذیرن که بخوان یه لذتی ببرن بنظرم شما هم حق داری نفر سوم واقعی ندیدید بخاطر اینه اینجوری شرایط گذاشتید الان زوج ها دنبال پول هستند بنده از قدیمی های این سایتم قبلا خیلی خوب بود طرف مقابل و میشناختی لذت میبردی ولی جدیدا ۹۰ درصد زوج هایی که هستن دنبال پولن تا لذت فانتزی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «