سرنوشت ایران بعد از لغو برجام چطور میشه؟

1397/03/03

دوستان بنظرتون حالا ک برجام لغو شده و قراره تحریم های سابق برگرده شرایط ایران چطور میشه؟

حتما می دونید که مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا گفته اگه حکومت ایران دست از الواتی منطقه ای و موشک پراکنی اش بر نداره و اجازه بازدید از همه سایت های نظامیش رو نده شدیدترین تحریم های تاریخ رو علیه ایران وضع می کنیم؟

حالا سوال اینه که واکنش خامنه ای و دار و دسته اش به این درخواس ها چی خواهد بود؟ اگر تحریم های دوباره بیاد وضعیت اقتصادی مردم چطور میشه؟ و سرنوشت مردم با این حکومت به کجا می کشه؟

321 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-23 20:37:32 +0430 +0430

اینور اینا،اونور اونا…به اون کسکشا بگین ایرانیان مردم شریفی هستن که همینجوری خشک خشک همدیگرو میگان و لازم نیست اینا اوضاع رو بدتر کنن…

میخواین واکنششون چی باشه؟هیچی!تحریما دهن مارو میگاد نه اغازاده هارو!اخرش با کله میریم تو جنگ داخلی و معلوم میشه که جز خود این کسکشا کسی نمیتونست ایرانو سوریه کنه…

2 ❤️

2018-05-23 20:46:46 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 اینور اینا،اونور اونا...به اون کسکشا بگین ایرانیان مردم شریفی هستن که همینجوری خشک خشک همدیگرو میگان و لازم نیست اینا اوضاع رو بدتر کنن...

میخواین واکنششون چی باشه؟هیچی!تحریما دهن مارو میگاد نه اغازاده هارو!اخرش با کله میریم تو جنگ داخلی و معلوم میشه که جز خود این کسکشا کسی نمیتونست ایرانو سوریه کنه…

ممنون از نظرت. اما چرا فکر می کنی جنگ داخلی میشه؟

چرا انتظار نداشته باشیم که اعتصابات مردمی حکومت رو فلج کنه و از کار بندازه؟

الان اعتصاب کامیون داران اعتصاب کردن. مردم بانه و چند شهر مرزی اعتصاب کردن. کارگران هپکو و هفت تپه و ... اعتصاب کردن. اگه این اعتصاب ها فراگیر بشه شاید کار حکومتو یکسره کنه. درست مثل حکومت شاه که با چند ماه اعتصاب کارش تمام شد.

1 ❤️

2018-05-23 20:53:12 +0430 +0430
نقل از: fool22
نقل از: Deadlover4 اینور اینا،اونور اونا...به اون کسکشا بگین ایرانیان مردم شریفی هستن که همینجوری خشک خشک همدیگرو میگان و لازم نیست اینا اوضاع رو بدتر کنن...

الان اعتصاب کامیون داران اعتصاب کردن. مردم بانه و چند شهر مرزی اعتصاب کردن. کارگران هپکو و هفت تپه و ... اعتصاب کردن. اگه این اعتصاب ها فراگیر بشه شاید کار حکومتو یکسره کنه. درست مثل حکومت شاه که با چند ماه اعتصاب کارش تمام شد.

فرقش با تظاهرات زمان شاه اینه که اون موقع یکی بود که بعد شاه بیاد

1 ❤️

2018-05-23 21:09:02 +0430 +0430

ميري

0 ❤️

2018-05-23 21:25:01 +0430 +0430
نقل از: qazvini

چرا فکر می کنی حتما باید یکی باشه؟ کیری که از مردم از خمینی خوردن کافی نبود که دیگه تخم مرغ هاشون رو توی سبد هیچ رهبر فرزانه ای نذارن؟

1 ❤️

2018-05-23 21:38:36 +0430 +0430

چرا فکر می کنی حتما باید یکی باشه؟ کیری که از مردم از خمینی خوردن کافی نبود که دیگه تخم مرغ هاشون رو توی سبد هیچ رهبر فرزانه ای نذارن؟

من گفتم “باید” یکی باشه مگه؟ الان تضاهرات شد این رژیم سرنگون شد خب بعدش چی؟ کی میخواد حکومت کنه؟ من یا تو؟ یا اینکه تخم مرغارو هیچ جا نذاریم مملکت بدون حکومت باشه؟

0 ❤️

2018-05-23 21:54:59 +0430 +0430

خدایا روزگار بهتری ده/
به ما گم کرده راهان رهبری ده/
اگر نادر نداری در بساطت/
ترحم کن به ما اسکندری ده/
هزاران غم به جانم لانه کرده/
مرا با زندگی بیگانه کرده/
ولی از این هزاران ای عزیزان/
غم میهن مرا دیوانه کرده/
هزاران نونهال پاک بر خاک/
هزاران سینه از خونه جگر چاک/
فقط اشک و فقط درد و فقط مرگ/
صدای شیون مردم بر افلاک/
الا ای عشق مارا بر ملا کن/
به هر دردی که خواهی مبتلا کن/
ولی این خاک پاک عاشقان را/
ز طوفان مصیبت ها رها کن /

0 ❤️

2018-05-23 22:00:03 +0430 +0430

دوست من رجوع کن به بند ۳۶ و ۳۷ برجام که هیچ ایرانی ازش اطلاع نداره . باید رئیس جمهور استیضاح و عزل بشه ما داریم از دولت ضربه میخوریم نه از نظام .
بعدش کودتا و این چیزا سوخته اگه شروع ام بشه راه اندازی سیستماتیک از اسرائل و انگلیس .
گول نخور ایران دست اجنبی بیافته واقعه دمشق عروس شهرهای جهان تجاوز.چپاول.آشفتگی دامن گیر میشع خامنه ای گفت نکنین کردن . حالام ریدن . چند نفر از ایران از مفاد و بند های برجام خبر دارن که تز میدن . بجای شایعه پراکنی و تشویق و شلوغی التماس اندکی تفکر.یا حق

0 ❤️

2018-05-23 22:02:58 +0430 +0430
نقل از: بزرگوار_استوراخچی هیچی نمیشه ، در هر صورت ملت گاییده میشن و آخوندا گردن کلفت تر ؛ مثلا موقعی که تحریما لغو شد ایران گلستون شد ؟؟؟

تحریمی لغو نشد. شروعی نبود که پایانی داشته باشه . هیئت دولت و رئیس جمهور کوس کش ریدن . میگن خرما و معاویه میدزدید فحششو علی میشنید . بند ۳۶ و ۳۷ برجام و بخون تا بدونی یه رئش پروفسوری کوس مث ظریف چطوری ایران و فروخت بعد بیا گردن آخوندا بنداز . اندکی التماس تفکر

0 ❤️

2018-05-23 22:06:12 +0430 +0430

چیزی که شما میگی خمینی اگه یه امل و ساده بود ۴۵ میلیون پشت سرش نبودن . چرا کلاه سر خودت میذاری رضا شاه کوس کش بحرین و آذربایجان و داد کل ایران درگیری وبا و تیفوس شاه کوس کش کجا بود . ریدمالهای اون بی ناموسم بخونین . جناهداری نمیکنم ولی درد ما از بیسوادی مردم یکی میرینه تو اینستا ۲۰ میلیون لایک میخوره معاده کرسنت فعلا ۱۳ میلیارد دلار جریمه داشته . التماس اندکی مطالعه

1 ❤️

2018-05-23 22:21:38 +0430 +0430
نقل از: بزرگوار_استوراخچی
نقل از: naseshir
نقل از: بزرگوار_استوراخچی هیچی نمیشه ، در هر صورت ملت گاییده میشن و آخوندا گردن کلفت تر ؛ مثلا موقعی که تحریما لغو شد ایران گلستون شد ؟؟؟

تحریمی لغو نشد. شروعی نبود که پایانی داشته باشه . هیئت دولت و رئیس جمهور کوس کش ریدن . میگن خرما و معاویه میدزدید فحششو علی میشنید . بند ۳۶ و ۳۷ برجام و بخون تا بدونی یه رئش پروفسوری کوس مث ظریف چطوری ایران و فروخت بعد بیا گردن آخوندا بنداز . اندکی التماس تفکر

آها حالا آخوند شد آدم خوبه روحانی شد آدم بده !؟ مگه همین خامنه ای چلاق عمامه بسر نبود که روحانی و عنتری نژاد رو برای ریاست جمهوری تایید صلاحیت کرد ؟؟؟ مگه روحانی خودش آخوند نیست ؟؟؟ پس این خرابشده رو کی داره اداره میکنه ؟؟؟

ببین رفیق همون بی ناموسایی که میرن مجلس دنبال کوس عمه شون میرن فکر کنم شما قانون اساسی رو خوب نخوبدی حیطه وظایف رو بخون بعد باهات بحث میکنم در غیر اینصورت مباحث ای که به جدال برسه منطقی نیست و با یه لبخند باید تموم شه . رای ملت بود یادتون نره ریخته بودن بیرون جشن و سرور جناب روحانی چرا نمیخواین قبول کنین که تیم مذاکره جاسوس محیط زیستت چرا سخنگوی وزارت امور خارجه درباره بچه هاش با اقای زنگنه و اقای ظریف با خانواده دوتابعیتی ان کسی چیزی نمیگه ایران بهم بریزه اولین کسایی که ریدن الفرار بعدشم نگو اخوند بگو دزد تو لباس پیغمبر . یادت نره رفیق بخاطر اینکه ناموست شب راحت بخوابه ۲۸۸ هزار و ۱۵ نفر مردن . بزارین پشت هم باشیم نه مقابل هم این دو دستگی حرف ویل دورانت پشت جلد کتاب قیصر و مسیح

0 ❤️

2018-05-23 22:35:20 +0430 +0430

آها حالا آخوند شد آدم خوبه روحانی شد آدم بده !؟ مگه همین خامنه ای چلاق عمامه بسر نبود که روحانی و عنتری نژاد رو برای ریاست جمهوری تایید صلاحیت کرد ؟؟؟ مگه روحانی خودش آخوند نیست ؟؟؟ پس این خرابشده رو کی داره اداره میکنه ؟؟؟

ببین رفیق همون بی ناموسایی که میرن مجلس دنبال کوس عمه شون میرن فکر کنم شما قانون اساسی رو خوب نخوبدی حیطه وظایف رو بخون بعد باهات بحث میکنم در غیر اینصورت مباحث ای که به جدال برسه منطقی نیست و با یه لبخند باید تموم شه . رای ملت بود یادتون نره ریخته بودن بیرون جشن و سرور جناب روحانی چرا نمیخواین قبول کنین که تیم مذاکره جاسوس محیط زیستت چرا سخنگوی وزارت امور خارجه درباره بچه هاش با اقای زنگنه و اقای ظریف با خانواده دوتابعیتی ان کسی چیزی نمیگه ایران بهم بریزه اولین کسایی که ریدن الفرار بعدشم نگو اخوند بگو دزد تو لباس پیغمبر . یادت نره رفیق بخاطر اینکه ناموست شب راحت بخوابه ۲۸۸ هزار و ۱۵ نفر مردن . بزارین پشت هم باشیم نه مقابل هم این دو دستگی حرف ویل دورانت پشت جلد کتاب قیصر و مسیح

دوست عزیز امید به قانون اساسی تو این نظام نداشته باش چون کلا از اساس هردمبیلیه این نظام ؛ اما به اعتقاداتت احترام میذارم و درباره دین باهات بحث نمیکنم چون دین هم از اساس مشکل داره …

خوب ببین رفیق دین دستورات اخلاقیه یعنی احترام گذاشتن به همدیگه آیا بنظرت اخلاق چیز بدیه . من به شما به شخصیتت به حریم و چهارچوبت احترام بذارم بده . چونکه احساس کردم داره بحثمون به تنش کشیده میشه از در رفیق وارد شدم . اینو بدون مذهبی یعنی جتلمن و با کلاس معرفت حالیشه و خیلی چیزای دیگه نمیخوام شعار بدم دارم تلاش میکنم یه سری حدودها رو رعایت کنم . ???اینم برای اینکه بدونی یه ایرانی هستی و تا شاهرگ کنارت هستم رفیق اگرم چیزی گفتم که به نظرت هوب نبود خوب بدلیل روحیات و اخلاقیاتمونه که اختلاف نظر و سلیقه بوجود میاره . دم شما گرم

0 ❤️

2018-05-24 03:57:01 +0430 +0430
نقل از: naseshir دوست من رجوع کن به بند ۳۶ و ۳۷ برجام که هیچ ایرانی ازش اطلاع نداره . باید رئیس جمهور استیضاح و عزل بشه ما داریم از دولت ضربه میخوریم نه از نظام . بعدش کودتا و این چیزا سوخته اگه شروع ام بشه راه اندازی سیستماتیک از اسرائل و انگلیس . گول نخور ایران دست اجنبی بیافته واقعه دمشق عروس شهرهای جهان تجاوز.چپاول.آشفتگی دامن گیر میشع خامنه ای گفت نکنین کردن . حالام ریدن . چند نفر از ایران از مفاد و بند های برجام خبر دارن که تز میدن . بجای شایعه پراکنی و تشویق و شلوغی التماس اندکی تفکر.یا حق

اسکل خان خامنه ای ۶ ماه قبل از اینکه روحانی رو رئیس جمهور کنه مذاکرات برجام رو توی عمان با آمریکایی ها شروع کرده بود. روحانی فقط با تیاتر کلید و ... اومد که آبروی رهبر نره. هر کس فکر کنه توی این مملکت رئیس جمهور کارییه به جای مغز احتمالا پهن تو سرشه.

دلیل نرمش قهرمانانه هم روشن بود : به خاطر تحریم های همه جانبه حکومت نمی تونست نفت بفروشه و کیسه اش خالی شده بود. عنتری نژاد به رهبر احمق گفته بود اگه چند ماه دیگه همینطور پیش بره دیگه حتی پول نداریم حقوق پاسدارها رو هم بدیم.

الان هم دوباره همون ماجراست. فرقش اینه که این بار دیگه تا توی خشتک خامنه ای رو هم نگردن دست بردار نیستن! نرمش قهرمانانه قبلی فقط یه سوءتفاهم بود. الان خامنه هم یا باید مثل کیم جونگ اون بیاد تا کمر تعظیم کنه به آمریکا یا فاتحه رژیم خونده است. شمارش معکوس سرنگونی تازه شروع شده.

1 ❤️

2018-05-24 11:07:53 +0430 +0430

در ادامه سخن فقها…

اولا اون داثاچمون که گفت رضاشاه بحرینو داد،اون تولش بود نه خودش…ضمنا،جفتشونم ادمکش بودن،هرچند که پدر از پسر یکم بهتر بود…به هر حال،عن بودن اونا جلوی اینا هیچی نیست…

دوما،خوشتون بیاد یا نه،من که خودم چپم خمینی رو به عنوان یه رهبر کاریزماتیک از دید مردم اکثرا مذهبی و اکثرا بیسواد اون موقع قبول دارم،دروغگو بود ادمکش بود،ولی بازم از این کسکشای الان بهتر بود…

سوما،در جواب دوست عزیز صاب تاپیک و جوابشون به بنده…اعتراضات بیشتر از تاثیرش روی حکومت رو مردم تاثیر میزاره،هم معیشتی،هم اجتماعی،اوضاع با این کارا از الان هم امنیتی تر میشه…

به هر حال تنها راه یه انقلاب دیگس که نه رهبرشو داریم،نه خایشو…ما به گا رفتیم و به گای بیشتری هم خواهیم رفت،این تقاص بیسوادی ما و پدرای ماست…

0 ❤️

2018-05-24 12:02:00 +0430 +0430
نقل از: naseshir دوست من رجوع کن به بند ۳۶ و ۳۷ برجام که هیچ ایرانی ازش اطلاع نداره . باید رئیس جمهور استیضاح و عزل بشه ما داریم از دولت ضربه میخوریم نه از نظام . بعدش کودتا و این چیزا سوخته اگه شروع ام بشه راه اندازی سیستماتیک از اسرائل و انگلیس . گول نخور ایران دست اجنبی بیافته واقعه دمشق عروس شهرهای جهان تجاوز.چپاول.آشفتگی دامن گیر میشع خامنه ای گفت نکنین کردن . حالام ریدن . چند نفر از ایران از مفاد و بند های برجام خبر دارن که تز میدن . بجای شایعه پراکنی و تشویق و شلوغی التماس اندکی تفکر.یا حق

اسکل خان خامنه ای ۶ ماه قبل از اینکه روحانی رو رئیس جمهور کنه مذاکرات برجام رو توی عمان با آمریکایی ها شروع کرده بود. روحانی فقط با تیاتر کلید و ... اومد که آبروی رهبر نره. هر کس فکر کنه توی این مملکت رئیس جمهور کارییه به جای مغز احتمالا پهن تو سرشه.

دلیل نرمش قهرمانانه هم روشن بود : به خاطر تحریم های همه جانبه حکومت نمی تونست نفت بفروشه و کیسه اش خالی شده بود. عنتری نژاد به رهبر احمق گفته بود اگه چند ماه دیگه همینطور پیش بره دیگه حتی پول نداریم حقوق پاسدارها رو هم بدیم.

الان هم دوباره همون ماجراست. فرقش اینه که این بار دیگه تا توی خشتک خامنه ای رو هم نگردن دست بردار نیستن! نرمش قهرمانانه قبلی فقط یه سوءتفاهم بود. الان خامنه هم یا باید مثل کیم جونگ اون بیاد تا کمر تعظیم کنه به آمریکا یا فاتحه رژیم خونده است. شمارش معکوس سرنگونی تازه شروع شده.

اسکل عمته بی ناموس .
اول ادب رعایت کن بعد بشین در مورد مملکت زرت و پرت کن.

0 ❤️

2018-05-25 18:47:26 +0430 +0430

بزرگوار شما که مثلا دارین به روحانی انتقاد میکنین و هم زمان خایه های خایه منی رو میمالین حتما در جریان هستین مذاکراته هسته ای در اواخر دوران مموتی و بدون اطلاع اون و به دستر مستقیم خامنه ای شروع شده بود؟ نگو نه که خندم میگیره :)

1 ❤️

2018-05-25 18:53:07 +0430 +0430

چیزی که شما میگی خمینی اگه یه امل و ساده بود ۴۵ میلیون پشت سرش نبودن . چرا کلاه سر خودت میذاری رضا شاه کوس کش بحرین و آذربایجان و داد کل ایران درگیری وبا و تیفوس شاه کوس کش کجا بود . ریدمالهای اون بی ناموسم بخونین . جناهداری نمیکنم ولی درد ما از بیسوادی مردم یکی میرینه تو اینستا ۲۰ میلیون لایک میخوره معاده کرسنت فعلا ۱۳ میلیارد دلار جریمه داشته . التماس اندکی مطالعه

کس مشنگ جان اذربایجان رو رضا شاه داد؟ ? الحق خیلی کس خلین
بحرین هم مربوط به دوران محمد رضا شاه بود ببم جان نه رضا شاه!
اصلا بحرین ماله ایران نبود! جزایر سه گانه هم به همین صورت! همشون عرب زبان…
نیروی نظامی انگلستان این جزایر رو در اختیار داشت که پس از فشار جامعه جهانی این جزایر رو رها کرد اون سه جزیره رو ایران فتح کرد اما بحرین رفراندوم برگذار کرد و کشور مستقل شد!

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «