سکس آنال کیمیا1

1397/11/09

سلام
ظهر همگی بخیر
ایشالا ک روز خوبی داشته باشین و خواهید داشت
امروز اومدم ی تاپیک بزنم
بعضی از دوستان پرسیدن سکس آنال داشتم
منم امروز چندتا عکس از سکس آنالمو براتون میزارم
امیدوارم ک خوشتون بیاد و نظر هم بدین
راستی با اینکه توی دو تاپیک قبلی گفتم درخواست دوستی نفرستین اما بازم دارن بعضیا پیام میدن و درخواست دوستی میخوان
آقایون محترم دکترا و مهندسا و ماساژورا و پولدارای لاکچری خواهش میکنم درخواست ندین بنده تمایلی ب دوستی ندارم.ب هیچ عنوان قبول نمیکنم پس خواهش میکنم نفرستین ک فلانم و بیسارم و تنهام و من با بقیه ف ق میکنم و فقط ی چندتا پیام بدیمو نمیدونم از این حرفا
اگه ادامه پیدا کنه مجبور میشم خصوصیمو ببندم و دیگه تاپیک هم نزنم چون اینجا واسه سرگرمی میام و اگه باعث آزار و اذیتم بشه دیگه نمیتونم ادامه بدم این نکته رو رعایت کنین
هر سوالی انتقادی حرفی باشه جواب میدم با احترام و مودبانه و هر نوع انتقادی رو هم میپذیرم و سعی میکنم بهتر شم
نزارین حق بعضی از دوستان ضایع بشه ک میان و تو خصوصی احوال بنده رو جویا میشن و دقایقی رو باهاشون صحبت میکنم
ب خدا بعضی از دوستان واقعا شعور و منزلت بالایی دارن و واقعا لذت میبرم ک باهاشون هم کلام میشم ک تعداد این افراد کم هم نیس اسم نمیبرم چون نمیخوام دلخوری پیش بیاد اما این عزیزان ک ازشون واقعا مچکرم ب بنده کمک میکن چ در مورد تاپیکام یا هر چیز دیگه ایی.
در آخرم بگم ک ممنونم از عزیزانی ک با نظراتشون بنده رو خوشحال میکنن و باعث دلگرمی میشن هم در مورد تاپیکام و هم چیزای دیگه.
روز همگی ب شادی
دوستتون دارم
بوچ بوچ

</br

</br

</br

</br

</br

از هر کدوم از عکسا خوشتون اومد بگین ببینم کدومشون خوب شده و حشری تره
میسی

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-31 00:06:39 +0330 +0330

مثل همیشه عالی ?
از کست هم بزار ;)

0 ❤️

2019-01-31 00:09:49 +0330 +0330

قربون کوس حشریت همش خوبه نوش جونت گوشت شی به هر کیری میخوای عالی بود

0 ❤️

2019-01-31 12:12:10 +0330 +0330
نقل از: Kimiaass
نقل از: road runner
نقل از: Zoj.dusdashtani
نقل از: road runner والا تا جایی که من میدونم تلفظ بریتیشش اِینال هست، تلفظ امریکن هم اینال، نمیدونم ایرانیا از تو کونشون تلفظ آنال رو در آوردن

شما به بزرگی خودت ببخش
اینا شاید فرنچ یا اسپنیش تلفظ میکنن

آخه یکی دوتا هم نیستن، بعدم ادعاشون ماتحت خرو پارو میکنه، این عکسا هم حس میکنم تو تاپیک دیگه ای بوده کراپ شده گذاشتن

ممنون‌ک شدی استاد زبان ما همه.
شما ک میگی عکسم تو تاپیک دیگه دیدی مرد نیستی و خایه تو شلوارت نیس اگه سرچ نکنی و عکسامو ک جای دیگه دیدی برام زیر این تاپیک نزاری اونوقت من خودم از شهوانی میرم
زودباش منتظرم نفرستی مرد نیستی

گفتم حس میکنم کراپه، چون عکسای مشابه اینو قبلا دیدم، درست بخون اول، بعدم کسخل فکر کردی کسی اینجا اسم تاپیک حفظ میکنه که بره بگرده مشابه پیدا کنه؟ در ضمن خواستی بیا ببین تو شلوارم چیه

0 ❤️

2019-02-02 13:10:18 +0330 +0330
نقل از: Zoj.dusdashtani
نقل از: road runner والا تا جایی که من میدونم تلفظ بریتیشش اِینال هست، تلفظ امریکن هم اینال، نمیدونم ایرانیا از تو کونشون تلفظ آنال رو در آوردن

شما به بزرگی خودت ببخش
اینا شاید فرنچ یا اسپنیش تلفظ میکنن

آخه یکی دوتا هم نیستن، بعدم ادعاشون ماتحت خرو پارو میکنه، این عکسا هم حس میکنم تو تاپیک دیگه ای بوده کراپ شده گذاشتن

ممنون‌ک شدی استاد زبان ما همه.
شما ک میگی عکسم تو تاپیک دیگه دیدی مرد نیستی و خایه تو شلوارت نیس اگه سرچ نکنی و عکسامو ک جای دیگه دیدی برام زیر این تاپیک نزاری اونوقت من خودم از شهوانی میرم
زودباش منتظرم نفرستی مرد نیستی

گفتم حس میکنم کراپه، چون عکسای مشابه اینو قبلا دیدم، درست بخون اول، بعدم کسخل فکر کردی کسی اینجا اسم تاپیک حفظ میکنه که بره بگرده مشابه پیدا کنه؟ در ضمن خواستی بیا ببین تو شلوارم چیه

بلاکی

0 ❤️

2019-02-02 13:28:29 +0330 +0330

از سینه هاو اندامتم بذار

0 ❤️

2019-02-02 15:01:15 +0330 +0330

زدی کونتو جر دادی بعد میگی خودمو برا شوهرم نگه داشتم
معلوم نی اگ نگه نمیداشتی چیکا میکردی

0 ❤️

2019-02-13 04:33:11 +0330 +0330
نقل از: Korkak *** ببین داداش کوچولو اصلا خوب نیس عکس یه نفر دیگه رو برداری کراپ کنی افکت بذاری و به اسم خودت جا بزنیا ***

در ضمن اینم بگم ک عکس نیستن اینا و فیلم بوده چون بنده دوس ندارم فیلممو بزارم از روی فیلمم عکس گرفتم و گذاشتم توی تاپیکم.توی تایپکم اسممو و تاریخ بروز ب همراه عکسام گذاشتم توی تاپیک و واسه همه ثابت شد ک بنده فیک نیستم حالا شما خودتو قانع کن ک بنده فیکم.مهمم نیس ک چی فکر میکنین.توی تاپیکای بعدیمم عکسامو با نوشته میزارم همونجور ک تو تاپیک قبلی گذاشتم.البته واسه کسایی ک بنده رو قبول دارم نه شمایی ک میخوای واسه کسی حاشیه درست کنی
موفق باشین

خودتو ناراحت نکن کیمیا جون
اینجور ادما هستن ک بخوان رو مخ برن

0 ❤️

2019-03-08 04:24:27 +0330 +0330

عالیه عزیزم لذت ببری

0 ❤️

2022-08-01 16:31:06 +0430 +0430

اینکه فهمیدی به چه کیری کون بدی، این خودش خیلی عالیه. اگز شوهرت ایندت غیر دوستپسرت باشه سخت میتونه بفهمه که کونی بودی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «