سکس در زمان پریود دختر

1396/10/04

آیا سکس در زمان پریود بی‌خطره؟

فقط به خاطر این‌ که پریودید به این معنی نیست که حتماً باید سکس را بیخیال شوید، عمل جنسی هنگام قاعدگی حتی میتواند لذت‌بخش‌تر هم باشد. بعضی از مطالعات نشان میدهد که سکس میتواند دردهای مرتبط با قاعدگی مثل گرفتگی شکم را کاهش دهد و حتی در بعضی موارد باعث کاهش میگرن و سردرد بشود.

سکس بخشی از زندگی‌ست وهمه زن‌ها باید[حق دارند که] از آن لذت ببرند و اگر زن‌ها موقع سکس در دوران قاعدگی احتیاط‌های لازم رو رعایت کنن، میتونن سکس لذت بخشی رو تجربه کنن. ولی قبل سکس حتماً از خطر بیماری‌های مقاربتی، عفونت‌ها و احتمال حاملگی آگاهی داشته باشید، حتی موقعی که پریودید.

در زیر مواردی در مورد سکس در دروان قاعدگی اورده شده.

خطر عفونت
این مهمه که حتی در دورانی که پریود هستید هم نکاتِ داشتنِ سکسِ بی‌خطر و امن رو رعایت کنید چون احتمال انتقال بیماری‌های جنسی مثل HIV وجود داره، چون خونی که در اثر پریود به‌وجود اومده میتونه حامل این ویروس باشه. به طور منطقی دو دلیل برای این ریسک وجود داره؛ اول این‌که هر مایعی که مربوط به بدن انسانه میتونه حامل ویروس HIV یا بیماری‌های جنسی دیگه باشه، و دلیل دوم این‌که در دوران پریود دهانه رحم مقداری باز میشه و ویروس‌ها میتونن ازش عبور کنن. خلاصه این‌که حتما مراقب باشید و از کاندوم استفاده کنید.
نکته‌ی دیگه این‌که در دوران قاعدگی مقدار PH ناحیه‌ی واژن بالاتر میره و مخمرها میتونن راحتتر رشد و تکثیر بشن. علائم این عفونت‌های قارچی و مخمری معمولاً یک هفته قبل دوران قاعدگی ظاهر میشه و دخول میتونه این علائمو تشدید کنه، البته شواهد روشنی وجود نداره که نشون بده سکس در دوران قاعدگی خطر عفونت‌های مخمری رو افزایش میده ولی بعضی از زن‌ها بعد از دخول بیشتر در معرض این عفونت‌ها قرارمیگیرن ولی احتمال میره این عفونت‌ها بیشتر به این دلیل اتفاق می‌افتن که باکتری‌ها موقع دخول راحت تر جا به جا میشن. با این حال این اتفاق میتواند هر موقعی از دوران قاعدگی‌تان روی دهد…

خطر حاملگی در دوران قاعدگی
سکس در دوران قاعدگی اکثرا باعث حاملگی نمیشه. ولی اگر دوره قاعدگیتون کوتاهه و در آخر دوره قاعدگی سکس داشته باشید ممکنه حامله بشید چون اسپرم‌ها میتونن تا پنج روز توی واژنتون زنده بمونن و باعث حامله شدنتون بشن.

نیاز کمتر به روون‌کننده
ترشحاتی که در دوران قاعدگی به وجود میان میتونن نقش روون‌کننده رو بازی کنن. اگرم خواستین از روون کننده استفاده کنید از نوعی که با آب درست میشه استفاده کنین چون به کاندوم آسیبی نمیزنه.

تسکین درد قاعدگی
اگر در دوران پریودتون احساس درد و گرفتگی، ناراحتی و افسرگی دارید، سکس میتونه براتون مفید باشه، چون ارگاسم باعث آزاد شدن اندورفین میشه و میتونه باعث کاهش درد بشه.

تحریک شدن در دوران قاعدگی
شما ممکنه به دلیل تغییر سطح هورمون‌ها در دوران قاعدگی بیشتر تحریک بشین. خیلی از زن‌ها در دوران قاعدگی احساس گرفتگی در ناحیه تناسلی دارن که میتونه باعث افزایش تحریک جنسیشون بشه، ولی برای بعضی زن‌ها ممکنه برعکس باشه و احساس خوبی نداشته باشن. خلاصه اینکه اگر خواستین سکس داشته باشین مطمئن بشین که هم خودتون و هم همسرتون با این قضیه مشکلی نداشته باشین.

برگرفته از:
everydayhealth.com/news/it-safe-have-sex-during-your-period

6977 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-25 10:08:23 +0430 +0430
نقل از: e_li_na
نقل از: SENDAAD

جالب است واقعا که شما kamranalone10000 ( البته به جز اسکلت حشری که مودبانه و بدون کنایه توضیح دادن ) تا میفهمید که یک نفر که خدارو قبول داره و نظر داده ؛ سعی دارید تک تک کلماتش رو نسبت بدید به دین و اصول دین و ... من کجای حرفهام گفتم زن نجسه وقتی پریوده؟ خاک برسر اون عالم یا فقیهی که همچین عنواره ای از دهنش درآمده . این از این ! در وهله بعد هم شما و همچنین اسکلت حشری رو ارجا میدم به این مطلبی که قبلا هم نوشتم شاید با چشم و گوش باز و بدون قضاوت اینکه صاحبش مسلمانه یا نیست لائیکه یا خیر بخونید :

**شما وقتی داری کیر مبارک رو میتپونی در کوسی که داره ازش خون خارج میشه ، خونی که باید خارج بشه و دفع بشه!! ،

کیرت در این حین درست مثل بیل لایروبی عمل میکنه که کلی از اون ترشحات و خونی که باید از واژن بیرون بریزه و دیگه هم برنگرده ! رو همراه با حرکات رفت و برگشت خودش به واژن ؛ به کوس دختر بیچاره و به سمت رحمش برمیگردونه ؛ همینطورنم که حتما میدونی انتهای واژن سرویکس هست و محیط سرویکس همیشه باید استریل بمونه وقتی یه عالم ترشح و خون و خون آبه به سمتش سرازیر میشه احتمال عفونت و التهاب دهانه ی رحم 10 برابر افزایش پیدا میکنه

اینارو هر کسی میدونه فقط کافیه یکم قوه ی تصورش رو بدور از مسائل جنسی به کار بندازه . شما فقط کیر خودتو میبینی که داره تو کس خونی و گرم و نرم تلمبه میزنه و پیش خودت نیگی آخ چه لذتی اما دیگه داخل کس رو که نمیبینی اگه میدیدی میفهمیدی که چه میکروب بازاری اون تو راه میوفته .

در حالت عادیش تمام دکترا و پزشکا از رعایت بهداشت توی دوران پریودی صحبت میکنن و در مورد همین مساله هزار و ششصدتا مقاله نوشتن که نوارای بهداشتی و تامپون ها روزی 3 یا چهار بار باید حتما عوض شه ؛ با صابون مخصوص محیط رو شستشو بدید شورت فلان بپوشید ؛ استخر و داخل وان آب نرید و و و اینا برای چیه آقای عقل کل؟

بهتره شما یذره مخ مبارک رو به کار بیندازید برادر گلم قبل از اینکه سخت جبهه بگیرید

من بهت قول میدم 4 بار با شریکت تو پربودیش سکس کنی دفعه ی پنجم حتما عفونت میگیره و دختر بدبخت میمونه و دوا و دکتر

ایضا فراموش کردم که باید اینو حتما درج کنم که اگر خودت هم کاندوم نداشته باشی علاوه بر دختره خودت هم عفونت میگیری و تو میمونی و کیری که 24 ساعته میخاره و هر چقدرم زمان میگذره اوضاعش بدتر میشه دختر بدبخت که با کاندوم و بی کاندوم سلامتیش در خطره پس به خانومهای عزیز توصیه میکنم اگه مردی تو پریودی با استدلال اینکه سکس تو پریود ضرر نداره ،خواست بهتون فرو کنه ، قبل از اینکه جملش تموم شه با یه خیار سالادی از خجالت ماتحتش در بیاین

حرفمو قبول نداری؟

بفرما برو عملی امتحان کن و حتما حتما هم بعد از دفعه ی چهارم بیا نتیجشو اینجا بنویس

دیگه عرضی ندارم**

دمت گرم دقیقا همینطوره من تو اون وضعیت اونقدر خونریزیم شدید هست ک از وضعیت خودم حالم بد میشه و اونقدری درد رو تحمل میکنم ک احساس میکنم با دریل سوراخم کردن خونریزی دارم حالا این وسط یه الاغ نفهمی ام بخواد التشو بکنه داخل اصلا نمیتونم تصورشو بکنم چقدر منزجر کننده س نمیگم تو این دوره زن شهوت نداره چرا اتفاقا یکسری از خانما گاهی ب اوج شهوت میرسند و مرد هم میتونه برطرفش کنه اتفاقا امااا اون چیزی ک ب قول شما جنس نر میخواد ب ضرر خانمه از هر لحاظی ک فکرشو بکنیم از پزشکهای زیادی ام پرسیدم این مسئله ک رد کردن سکس رو متاسفم برای این تاپیک... در ضمن اون زنی ک این تاپیک رو تایید میکنه (البته اکانتهای زن نما منظورم نیس ک تو سایت هم زیاد هستن) از لحاظی ذهن و روح و روان ب طور کامل مشکل داره ک خب عده ای شاید بگن نه فتیشداره یا طرف خیلی حشریه واقعا میخوام از این اقایون بپرسم ما کجا داریم زندگی میکنیم کی بودیم؟کی هستیم؟مادرو و خواهرانمون رو چی فرض کردیم؟؟؟؟از هر صدتا یا اصلا هزارتا زن چن نفر موافق هستن؟ اصلا هدف این تاپیک چیه؟میخواد مردهای مارو دنبال اون عده از زنهای محدود ک بیشتر تو تخیلات و داستانهای تخیلی جنسی وجود دارن وابسته ی جنسی بکنه؟؟و هزارجور مسئله دیگه.... فقط متاسفم....

شما احیاناً با علی اکبر رائفی‌پور نسبتی نداری؟

0 ❤️

2018-06-25 11:10:10 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: bull
نقل از: bull طرف توی پریودی سگ میشه نمیشه از چند فرسخیش رد شد چ برسه بذاریش توش.

بهتر نی از الفاظ بهتری اسفاده کنی؟

درمورد آدم حرف میزنی یا حیوان یا صرفاً یه سوراخ؟

نقل از: mohsen364
من فکر میکردم واقعا از سکس چیزی بارتونه عزیزم زمان پریود خون کثیف میزنه بیرون تو سیفون توالت بکنی بهتره میکروبش کمتره . در زمان پریود از صندوق عقب شخص استفاده کنید چون تمیزتره و هم تنوع میشه وهم بوی حس نمیکنید وهم جلو طرف یه استراحتی میکنه.

خدمت گل روی شما استاد عزیز و دانشمند گرانقدر عرض شود که کثیف و توآلت و میکروب درواقع محتویات داخل اون مغز شماس.
منی که پسرم حالم از حرفات بهم برخورد دیگه وای به حال دخترایی که با این الفاظ درمورد بدنشون روبرو خواهن شد.

نقل از: Miss_M
یه هفته انقد سخته ؟ :| کی با یه هفته بدون رابطه مرده؟ اون یه هفته میشه با عشق بازی‌ باشه خیلی هم خوبه بعد یه هفته حسابی همو میخوان....

لطفاً پیش از آن‌که زارتی پست بذارید، یه نظر تموم پست‌های تاپیک رو مرور نمایید، شاید پاسخ ابراز نظر احساسیِ شما، پیش‌تر داخل تاپیک داده شده باشد و هی تکرار مکررات صورت نگیرد↓

Sweety_alone: اینکه شما دوس نداری، به هر دلیلی، توجیه مناسبی برای منع سکس تو دوران پریودی نیست، ممکنه خیلیا دوس داشته باشن

و درنهایت تأکید برای آخرین بار:

این مطلب هیچ اصرار یا اجباری برای سکس در زمان پریود ندارد!

صرفاً اطلارسانی‌ست.

یعنی ی استعاره اینقدر سخته فهمیدنش? منظور از سگ شدن اخلاقشه چون بهش فشار میاد و هورموناش به هم ریخته اس. فکر نکنم نیاز به توضیحات اضافه باشه.

چقد الاغ تشریف داری!
ناراحت نشو اینم مث حرف خودت استعاره‌س: منظور از "الاغ" ینی عدم برخورداری درک و فهم کافی از یه موضو. سخ که نیس فمیدنش واست؟

تغییرات هورمونی و سایر مشکلات ناشی از پریود چه از بعد جسمی چه اجتماعی به حد کافی برای زنان آزاردهنده‌ هس، حال‌این‌که یک مرد (که خارج از قضیه‌س و درکی هم از این قضایا نداره) بیاید و با تشبیهات توهین‌آمیزی چون "سگ" نمک روی زخمشان بپاشد، هیچ توجیهی جز «بیشعوری» نمیتواند داشته باشد.

توی تاپیکت میگی این کار لذت بخشه من میگم واسه پارتنرم نیست و اینو با بیان خودم میگم و کاری ب بقیه ندارم حالا باز همون حرف منو تایید میکنی ولی با بیان تخمیت که داری منو قضاوت میکنی که چطور بخوام درباره پارتنرم حرف بزنم یا نزنم. در پایان دایورتت میکنم و حوصله بحث کردن باهاتو ندارم.

جنابالی همون ابتدای کار اومدی با ادبیات تخماتیک اظهار فضلـه فرمودی مام بهت هشدار دادیم این طرز سخن گفتن درمورد زن روا نیس. سپس پافشاری روی حماقتت موجب گشت تا عیناً مطابق با منطق خودت پاسخ داده شود. درضم هیشکودوم از حرفاتم تأیید نشده معلوم نی این یکیو از کجات دراوردی.
کامروا باشی

حرفم دقیقا از همونجایی در میاد که حرف منو اونجور که خودت دوست داری تفسیر میکنی نه اونطوری که من میگمش. خوبی اینجا این که بزن در رو نیست و نمیذارم چیزی رو که معلوم نیست از کجات درمیاری و تفت میدی و قالب میکنی به بقیه تا با عینک تو و تفسیر تو ببیننش(هرچند که وقتی فکر میکنم هدفت از این کار چیه چیزی به ذهنم نمیرسه چون نه مثل تازه واردا کمبود دیده شدن داری نه نیازی). تو ک دست به سرچت خوبه درباره کلماتی مجهول مثل "طرف" برو تحقیق کن اون موقع متوجه میشی که "طرف" جنبه عامیانه نداره و اون موقع میتونیم درباره این ایده که چطور از ذهنت خطور کرده که "طرف" یعنی "کل جامعه زنان" صحبت میکنیم. امیدوارم که "عاقلانه" به حرفام فکر کنی نه با اون فرمونی که حرفای دیگران و اشخاص رو قضاوت میکنی ;) :))

0 ❤️

2018-06-25 11:34:49 +0430 +0430
نقل از: bull طرف توی پریودی سگ میشه نمیشه از چند فرسخیش رد شد چ برسه بذاریش توش.

بهتر نی از الفاظ بهتری اسفاده کنی؟

درمورد آدم حرف میزنی یا حیوان یا صرفاً یه سوراخ؟

نقل از: mohsen364
من فکر میکردم واقعا از سکس چیزی بارتونه عزیزم زمان پریود خون کثیف میزنه بیرون تو سیفون توالت بکنی بهتره میکروبش کمتره . در زمان پریود از صندوق عقب شخص استفاده کنید چون تمیزتره و هم تنوع میشه وهم بوی حس نمیکنید وهم جلو طرف یه استراحتی میکنه.

خدمت گل روی شما استاد عزیز و دانشمند گرانقدر عرض شود که کثیف و توآلت و میکروب درواقع محتویات داخل اون مغز شماس.
منی که پسرم حالم از حرفات بهم برخورد دیگه وای به حال دخترایی که با این الفاظ درمورد بدنشون روبرو خواهن شد.

نقل از: Miss_M
یه هفته انقد سخته ؟ :| کی با یه هفته بدون رابطه مرده؟ اون یه هفته میشه با عشق بازی‌ باشه خیلی هم خوبه بعد یه هفته حسابی همو میخوان....

لطفاً پیش از آن‌که زارتی پست بذارید، یه نظر تموم پست‌های تاپیک رو مرور نمایید، شاید پاسخ ابراز نظر احساسیِ شما، پیش‌تر داخل تاپیک داده شده باشد و هی تکرار مکررات صورت نگیرد↓

Sweety_alone: اینکه شما دوس نداری، به هر دلیلی، توجیه مناسبی برای منع سکس تو دوران پریودی نیست، ممکنه خیلیا دوس داشته باشن

و درنهایت تأکید برای آخرین بار:

این مطلب هیچ اصرار یا اجباری برای سکس در زمان پریود ندارد!

صرفاً اطلارسانی‌ست.

یعنی ی استعاره اینقدر سخته فهمیدنش? منظور از سگ شدن اخلاقشه چون بهش فشار میاد و هورموناش به هم ریخته اس. فکر نکنم نیاز به توضیحات اضافه باشه.

چقد الاغ تشریف داری!
ناراحت نشو اینم مث حرف خودت استعاره‌س: منظور از "الاغ" ینی عدم برخورداری درک و فهم کافی از یه موضو. سخ که نیس فمیدنش واست؟

تغییرات هورمونی و سایر مشکلات ناشی از پریود چه از بعد جسمی چه اجتماعی به حد کافی برای زنان آزاردهنده‌ هس، حال‌این‌که یک مرد (که خارج از قضیه‌س و درکی هم از این قضایا نداره) بیاید و با تشبیهات توهین‌آمیزی چون "سگ" نمک روی زخمشان بپاشد، هیچ توجیهی جز «بیشعوری» نمیتواند داشته باشد.

توی تاپیکت میگی این کار لذت بخشه من میگم واسه پارتنرم نیست و اینو با بیان خودم میگم و کاری ب بقیه ندارم حالا باز همون حرف منو تایید میکنی ولی با بیان تخمیت که داری منو قضاوت میکنی که چطور بخوام درباره پارتنرم حرف بزنم یا نزنم. در پایان دایورتت میکنم و حوصله بحث کردن باهاتو ندارم.

جنابالی همون ابتدای کار اومدی با ادبیات تخماتیک اظهار فضلـه فرمودی مام بهت هشدار دادیم این طرز سخن گفتن درمورد زن روا نیس. سپس پافشاری روی حماقتت موجب گشت تا عیناً مطابق با منطق خودت پاسخ داده شود. درضم هیشکودوم از حرفاتم تأیید نشده معلوم نی این یکیو از کجات دراوردی.
کامروا باشی

حرفم دقیقا از همونجایی در میاد که حرف منو اونجور که خودت دوست داری تفسیر میکنی نه اونطوری که من میگمش. خوبی اینجا این که بزن در رو نیست و نمیذارم چیزی رو که معلوم نیست از کجات درمیاری و تفت میدی و قالب میکنی به بقیه تا با عینک تو و تفسیر تو ببیننش(هرچند که وقتی فکر میکنم هدفت از این کار چیه چیزی به ذهنم نمیرسه چون نه مثل تازه واردا کمبود دیده شدن داری نه نیازی). تو ک دست به سرچت خوبه درباره کلماتی مجهول مثل "طرف" برو تحقیق کن اون موقع متوجه میشی که "طرف" جنبه عامیانه نداره و اون موقع میتونیم درباره این ایده که چطور از ذهنت خطور کرده که "طرف" یعنی "کل جامعه زنان" صحبت میکنیم. امیدوارم که "عاقلانه" به حرفام فکر کنی نه با اون فرمونی که حرفای دیگران و اشخاص رو قضاوت میکنی ;) :))

متسفانه شما یا نمیفمی یا نمیخوای بفمی یا این‌که عمداً خودتو زدی به نفمیدن.
فارق از این‌که منظورت از واژه‌ی "طرف"، کل زنان بوده یا همون یه دونه زنی که پارتنر خودت هس، بهرحال در اشاره به فرآیندی زنانه لفظ ناشایست به کار بردی که موجب القای تصور منفی درمورد مسله‌ای مختص تمام زنان شود. درضم همونطور که دیبا هم اشاره کرد؛ این فقط شما نیسی که اینچنین کلماتی رو درمورد پریود دختران اسفاده میکنی، مدتهاس انوا و اقسام الفاظ تمسخرآمیز، تحقیرآمیز و توهین‌آمیز درمورد پریود به کار میرود و تصورات منفی درمورد دختران زمان پریود در ریشه‌ی فرهنگ جامعه رسوخ نموده. بهتر است با تکرار آن واژگان به گسترش این فرهنگ اشتبا کمک نشود.
2 ❤️

2018-07-01 23:29:53 +0430 +0430
نقل از: SENDAAD
نقل از: Homer1359
نقل از: SENDAAD عزیز رابطه داشتن زمان پریودی خانومها به هیچ عنوان توصیه نمیشه نه برای خود خانوم و نه برای آقا

می شه دلیلش رو بگید؟

دلیلش ساده هست دوست عزیز . خدا یک هفته تا 10 روز سیستم بدن خانومهارو اینطور سازماندهی کرده که خون آلوده و بهتره بگم بستر بچه ای که تشکیل نشده از بدنشون دفع بشه . چون میدونید که این خون حامل تیکه های دیواره ی رحم هست که به دلیل عدم حاملگی میریزه و از بدن دفع میشه تا بستر رحم رو برای ماه آینده آماده کنه . توی این دوره بدن خانومها آهن دفع میکنه ضعیف تر هست و مستعد به میکروب های خارجی . به نظر شما عقلانی نیست که اجازه بدیم این 7 روز در آرامش سپری بشه و به جای سکس فیزیکی بهشون عشق درونی و احساسی بدیم؟

دليلي نبود تو اين جمله ها

1 ❤️

2018-07-08 04:49:22 +0430 +0430
نقل از: Homer1359
نقل از: SENDAAD دوست عزیز کاملا متوجه هستم که چی میگید اما من نمیگم که کلا سکس نباشه دارم میگم همش 7 روز بدن زن دچار اون تغییرات ناشی از هورمونها و بازسازیه . خب طبیعتا وقتی خون داره رفع میشه از واژن این خون که استریل نیست ؛ هست؟ این شرایط حامل میکروبه حتی اگر زن از هرلحاظ سالم باشه ! اصلا شما بگو یه سرماخوردگی ساده هم نداشته باشه!

حالا شما فرض کن این خون آلوده به میکروب ( ایدز نه ، اصلا یه میکروب ساده) بماله به آلت جنابالی و ملافه ی تخت و و و … خب این شرایط مستعد آلودگی نیست؟ حتی با کاندومم سکس کنی بازم نمیتونی همه چی رو استریل نگه داری . بعدش شما که میگی راحت و بدون ریسک حاملگی میشه سکس کرد خب حرفت درسته

هیچ حسی برای یه مرد لذت بخش تر از این نیست که موقع ارضا ابشو بریزه داخل اما عزیز دل این قضیه با راههای دیگه مثل خوردن قرص و کاندوم هم قابل حله دیگه چرا زمان پربود؟!

جدا از مسئله ی کثیفیش که بگذریم میرسیم به خود زن که توی این دوران بهتره و صلاح بر اینه که به کسش یکم استراحت بده و ویتامین بخوره و 10 روز سکس نکنه تا هم بدنش بکم استراحت کنه هم نیروی از بین رفتش برگرده
اگه خدا اینطوری مقرر کرده پس حتما یه صلاحی توش بوده

کلا خلاصه کنم سکس تو پریودی شدنیه اما بهتره که انجام نشه

سکس در پریودی برای زن ضرر نداره. اگه داره لطفا دلیل پزشکی بیارید. اینکه اطراف خونی می شه یا نمی شه، خوبه یا بده، یه چیز دیگه است. چرا “بهتره و صلاح بر اینه”؟ کدوم نیروی از دست رفته برگرده؟ ویتامین رو همیشه می شه خورد. دوره پریودی 10 روز نیست. کمتره. خدا دقیقا کجا مقرر کرده در پریودی سکس نکنید؟ اگر قراره مبنا رو متون مذهبی بذارید، اگر به این متون در این اندازه اعتقاد دارید که علم رو کنار بذارید، همون متون قطعا و حتما مخالف حضور من و شما در این سایت هستند. من نه علاقه ای به سکس در پریودی شریک جنسیم دارم، نه از این سکس متنفرم. کاملا بستگی داره به تمایل شریک عاطفیم. بخواد، منم بخوام چرا که نه؟ بخواد، من نخوام، یا بخوام اون نخواد، هیچ اجباری به سکس نیست. اما اگه من به هر دلیل از سکس در پریودی متنفر بودم (مثلا از خون بدم میومد، می ترسیدم، چندشم می شد، هر چی) اینو نباید تعمیم داد. نباید حکم کلی و عمومی صادر کرد. نه نظر من و نه نظر شما اونقدر مهم نیست که “صلاح بدونیم” و “توصیه کنیم”. مبنا اگه پزشکی باشه، به خودی خود ضرری نداره. مبنا اگه مذهب باشه، اون یه حرف دیگه است

ببینین اگر خانم ارضا بشه ترشحات داخل رحم مثل زمانی که اسپرم داخل رحم هست به دلیل انقباضات رحم بر خلاف جریان خارجی ترشحات به بالا کشیده میشه، و ازونجایی که سیستم ایمنی رحم آسیب پذیر میشه احتمال ایجاد اندومتریوز/اندومتریوما بالا میره.حتی میتونه به ناباروی کمک کنه.البته صد درصد نیست اما دفع خطر احتمالی واجبه…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «