سکس و فقط سکس

1394/07/29

سلام به همه دوستان
من در اینجا می خوام افکار و عقاید رو مطرح کنم. درست و غلط بودنش رو نمی دونم. فقط می خوام حرفایی رو که نمیشه هیچ کجا و برای هیچکس مطرح کنم رو اینجا بنویسم . شاید خیلی هاتون با من موافق باشید و شاید خیلی ها مخالف ولی به هر سوی من افکار و عقایدم رو اینجا مطرح خواهم کرد. به امید دیدار

18 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-12-19 04:11:24 +0330 +0330

چرا نمیشه پست گذاشت ؟!!!

0 ❤️

2015-12-19 08:22:59 +0330 +0330

سلام
تمام این حرفایی که میزنین در این مورد ومشکلاتی که در این زمینه وجود داره فقط و فقط برمیگرده به فرهنگی که داریم وکاریشم نمیشه کرد.الان در دوره گذار هستیم و زمان میبره تا به این اندیشه ها برسیم و بتونیم این مدلی که فکر میکنیم عمل بکنیم.
اما در هرحال بخشی از این افکار هم برمیگرده به جو جنسی نامناسب در جامعه به این مسائل دامن میزنه و در صورتیکه افراد به درستی و در زمان خودش کاملا ارضا بشن احتمالا این مسائل هم بوجود نخواهد امد البته این زوایه دیده و از هر جنبه ای میشه اونو بررسی کرد.در هر حال و در هرصورت همه افرا ونظرات و افکارت شما دوستان قابل احترامه چه درست چه غلط چون محیطی که ما درش بزرگ شدیم باهم متفاوته
با تشکر

0 ❤️

2016-02-05 01:45:39 +0330 +0330

دوستان گلم
سال آینده یعنی چند ماه دیگه شاید موقعیت جور شد برای سکس ضربدری با یه زوج خوب . البته بعد از آشنایی های اولیه. به دنبال چند زوج مناسب هستم.

0 ❤️

2016-02-07 13:19:29 +0330 +0330

سلام
اینجا هر کی و هر چی هست برای خودش هست برای خودش زندگی میکنه نظر من اینه طن هم ازد هست و مرد هم ازد هست چرا اینکارو یواشکی یا دید پنهان انجام بدند

0 ❤️

2016-02-07 14:48:47 +0330 +0330
نقل از: Mehr_bano چرا یه زن نمی تونه با اینکه شوهر داره با مرده دیگه سکس کنه ؟؟؟ (میدونم الانه خیلی راحت سکس میکنن خانم ها ، خودمم سکس میکنم) ولی منظورم اینکه چرا ما اگر سکس کنیم میشیم جنده و بدکاره ولی مردا که سکس کنن با زنه دیگه ای مشکلی نیست و میگن زنش کم گذاشته واسش ؟!!! چرا ما نمی تونیم از کسی خوشمون آمد درخواست دوستی بدیم ؟ چرا نمیشه من عاشق همسرم باشم ولی تنوع در سکس بخوام ؟؟؟ چرا نمیشه من دوست داشته باشم با چند تا مرد همزمان و گروهی سکس کنم ؟؟؟ یا سکس پارتی برم ؟؟؟ میدونم جواب همه این سوالاتم رو ولی اگر زنی اینجور عقاید داشته باشه تو جامعه بهش میگن جنده ، مریض ، روانی ...

خب برای جواب سوالاتت از دو جنبه میشه بهت جواب داد عزیزم
اولین دید==> دید دینی : عرضم ب حضورت ک توی اسلام برای زن شان و شخصیت خاصی در نظر گرفته شده
و اینو بدون ک اگه شوهرتون خوب کارشو انجام بده این سوالات حتی ب فکرتم نمیرسید عزیزم همیشه میگن نیاز ماله مرده ناز ماله زنه

دومین دید ==> اگه قرار باشه اینطور بشه ک تو میگی (که من خیلی هم باهاش موافقم) اونموقع سنگ روی سنگ بند نمیشد، فکرشو بکن همین الانم ک میگن نکنن میکنن ، حالا اگه بگن بکنن چی میشد خخخخ

ولی در کل هرجایی هستی با هر کسی سکس میکنی مواظب باش طرف ایدز نداشته باشه عزیزم
موفق باشی ?

1 ❤️

2016-02-07 15:28:01 +0330 +0330

همه ی پستاتو خوندم.
من باهات موافق نیستم و با توجه به پستایی که گذاشتی و حرفایی که زدی نمیتونم جوابتو بدم چون نه تنها به خونواده و شوهر و بچه شت پا زدی. کلا هیچ نقطه ای رو سالم نذاشتی که بشه از اون راه باهات بحث کرد.
تنها راهی که برات پیشنهاد میکنم روانپزشک هستش …
من خودمم میدونم که درونت یچیزی کارایی که میکنی رو نفی میکنه و نمیتونی بگی نه اینجور نیست… اما داری خودتو قانع میکنی.
امیدوارم یه روزی به این نتیجه برسی که اگه واقعا شوهرتو دوس داری فقط به اون اجازه میدی ازت لذت ببره و تو از اون لذت ببری و یه چیزایی رو فقط به محیط خونه محدود کنی.
یه روزی به این نتیجه خواهی رسید ولی امیدوارم اونقدردیر نشه که دیگه فقط پشیمونی بمونه برات.

1 ❤️

2016-02-11 13:25:06 +0330 +0330

دنبال يه خانوم هستم براي دوستي صبح تا عصر ازادم چون متاهل هستم خونه مجردي هم دارم

0 ❤️

2016-04-01 05:41:36 +0430 +0430

همنطور که قبلا گفته بودم تا چند ماه آینده می خوایم من و همسرم یه تجربه جدید داشته باشیم و اون سکس ضربدری هستش فکر میکنم تا اون موقع دوستان و زوج های خوب همشری و هم استانی مناسب پیدا کنیم که بتونیم به خوبی این تجربه رو باهاشون داشته باشیم و اگر همه خوشمون امد و لذت بردیم ادامش بدیم. با تعداد بیشتری زوج و شاید حتی یه سکس پارتی با حضور این دوستان زوج. (چه شود اون سکس پارتی) البته اینا همه برنامه های بلند مدت من هستش. .به امید اون روز

1 ❤️

2016-04-01 06:16:46 +0430 +0430

اولا سلام به همه و سال نوتون مبارک…امیدوارم امسال براتون سال بهتری باشه از سالهای قبل

باید بگم به نظر بنده که البته قابل نیستم، تنوع در سکس خوبه ولی اگر از یه حدی فرا تر بره دیگه شم از سکس لذت نمی برین… البته این برای من اینطوریه چون سکس رو برای احساسات توش دوست دارم و نه صرف کردن و ارضا شدن
بعضیا واقعا از اینکه ارضا شن لذت می برن و من نمی تونم اونارو درک کنم. هرچند که نظرشون برام محترمه…

من از 23 سالگی تا 27 سالگیم هر کس رو فکر کنید کردم!! از دخترای فامیل بگیر برو تا همکلاسی های دانشگاه و … ( البته شخصا آدم سنگینی هستم و فقط با افراد اهلش حال می کنم!!)

بعد از کلی تجربه امروز دیگه سکس محض بهم لذتی نمیده و الان با هر کس بخوام سکس کنم باید احساس هم توش باشه برام!

ختده داره برام…خیلی هات و سکسی ام ولی به خودم حال نمیده…هر چند هر کسو بکنم بعدش باید شمارمو از دستش عوض کنم!!!
الان که بحثای این دوستمونو دیدم با خودم فکر کردم شاید همین تنوع باعث این حالم شده این روزا!!! شاید همین تنوع باعث شده الان دیگه از سکس لذت نبرم…بعضی وقتا بعد از اینکه با پارتنرام می خوابم و بعدش ازم تشکر می کنن بهشون حسودیم میشه…لطفا اگر کسی راه حلی برام داره بهم بگه چون واقعا دیگه خسته شدم ولی غریزه لعنتی بازم سوراخ می طلبه!!!

0 ❤️

2016-04-01 06:38:56 +0430 +0430

سلام مهربانو شما بیشتر دارین عقده گشایی میکنید تا برآوردن یک نیاز وقتی عنوان میکنید که چرا مردها اینکار رو بکنن ولی زنها نه معلوم میشه داری از کسی انتقام میگیری واونم شوهرته …کی از سکس بدش میاد اونم متنوع ولی بدون آتش تا موقعی که داخل اجاق باشه مفیده اگر بریزه بیرون همه چیو میسوزونه …دوستان گرامی چیزی رو که برای خود نمیپسندید برای یگران هم مپسندید

1 ❤️

2016-04-01 07:00:14 +0430 +0430
نقل از: mahls2004 به نظر من، هر کسی -چه زن چه مرد-توی زندگیش، یه محدوده خصوصی داره. محدوده ای که هیچ کس، تکرار میکنم، هیچکس حق ورود به اون رو نداره. چه قبل از ازدواج، چه بعدش. حالا اگه کسی میخواد توی این محدوده خصوصیش با جنس مخالف دوست باشه یا رابطه داشته باشه، به هیچکس مربوط نیست. قرار نیست با ازدواج، طرف مقابلمون رو به اسارت بگیریم. قراره نیست آزادی رو ازش بگیریم. اگر اینکار رو بکنیم، دیگه ازدواج، عشق و دوست داشتن معنی نداره. من در مورد زندگی خودم این موضوع رو تجربه کردم، و نتیجه خوبی گرفتم. می دونم که همسرم دوست پسر داره، اما می دونم که منو هم خیلی دوست داره. پس چه اهمیتی داره که دوست پسر داره یا نه. اصلا به من چه مربوطه. من فقط دوست داشتنش رو میخوام. همین.

دوست عزیز دقیقا منم همین نظر شما دارم ولی متاسفانه اکثر مردا به قول اون دوستمون پایبند فرهنگن وبعضیهاشونم واقعا از این میترسن که زنش فارموشش کنه اینو هرد طرف چه زن چه مرد باید باهم از قبل ازدواج تفاهم داشته و بخصوص زن پایبند باشه نه اینکه اگه دوست پسرش بیشتر بهش حال بده شوهرشو فراموش کنه و ضمنا عادت کنه ویا به قول اون خانوم محتاط سکس بشه با همه کس دیگه

0 ❤️

2016-04-21 23:09:08 +0430 +0430

به گوشیم دوست عزیز

0 ❤️

2016-04-22 02:21:36 +0430 +0430

اگه تنوع در سکس باشه برای هر دونفر تو زندگی خوبه دوست داشتن با سایر خواسته های ادم فرق میکنه و صرفا با یک نفر سکس داشتن نیست من با دوست دخترم هم این کارو دوست داریم و شوهرش حرفی برای اینکارش نداره موافق همسرش هست

0 ❤️

2016-05-12 14:14:11 +0430 +0430
نقل از: Mehr_bano همتون دنبال این هستین که بکنین منو منم عاشق دادن و سکس هستم. مخصوصا مردای غریبه.

جوووووووووووووووووووووون

0 ❤️

2016-05-12 14:31:47 +0430 +0430
نقل از: Mehr_bano المیرا جان چه دوست پسر و چه هر مردی سکس و تنوع در سکس عالیه. من اوایل خیلی میترسیدم از حرف مردم و از لو رفتن و ... ولی الان نه با آسودگی میرم واسه سکس . حالا میخوان بگن فاحشه هستم یا معتاد سکس یا هرچیزی دیگه واسم مهم نیست. از ساک زدن تو ماشین تا سکس شبانه با مردان ناشناس و حتی گروهی سکس کردن. فقط سکس پارتی نشده که برم.

کمتر دختری دیدم تنوع تو سکس رو دوست داشته باشه . واقعا خوبه

0 ❤️

2016-05-24 11:57:39 +0430 +0430
نقل از: Mehr_bano همتون دنبال این هستین که بکنین منو منم عاشق دادن و سکس هستم. مخصوصا مردای غریبه.

معلومه که میخوایم بکنیمت!!! اگر خیلی بی تحملی بهم خصوصی بده عزیزم چون منم بی تو بودن و تحمل ندارم (erection) (wanking)

0 ❤️

2016-07-03 06:35:03 +0430 +0430

با احترام به نظر همه دوستان مخصوصاَ صاحب محترم این تایپیک که باتوجه به وضعیت نابسامان حاکم بر جامعه جزو بهترین و لازم ترین بحث ها و تایپیک ها محسوب میشه، با یه نگاه ساده به زندگی به راحتی میشه فهمید که یکی از مهم ترین شروط و موثرترین اصول و قوانین در رسیدن به یک زندگی موفق و ایده آل، دوری از افراط و زیاده روی و حفظ تعادل در همه امور مربوط به آن است، سکس هم مثل خوردن یا خوابیدن جزو نیازهای طبیعی بشر شمرده میشود که باید امکان بهره مندی از آن برای همه افراد فراهم شود اما اگر بخواهیم خارج از قاعده و بیحدومرز به آن بپردازیم، مطمئناَ جایی به مشکل برخورده و متحمل صدمه و آسیب خواهیم شد. داشتن دوست پسر یا دختر در زندگی متاهلی البته با رضایت و اطلاع طرفین میتواند بعنوان انگیزه و محرک عمل نموده و تنوعی در روزمرگی زندگی ایجاد نماید به شرطی که شخص توانایی کنترل آن را داشته باشد و هرگز اجازه ندهد تا این حالت منتهی به بی بندوباری و جنون شهوت شود، تا خانواده و زندگی زناشویی و امنیتش به مخاطره نیفتد، تا دچار امراض روانی و جسمی متعددی که در نتیجه زیاده روی در سکس بوجود می آید، نشود و......

0 ❤️

2016-08-09 17:34:08 +0430 +0430

متاسفانه این ژن تو خانومای رشتیه

0 ❤️

2016-09-09 03:23:37 +0430 +0430
نقل از: mahdi_mahdavi1

عزیزم چه کیره نازی داری خدا حفظش کنه براتون

0 ❤️

2016-09-23 09:56:19 +0330 +0330

من روشنفکرم و میخوام با یه خانم روشنفکر ازدواج کنم ولی هیچکس از خانمای روشن فکرو نمیتونم پیدا کنم

0 ❤️

2016-09-23 10:05:28 +0330 +0330

باهاتون موافقم
هرکس که از این فکرا میکنه که طرف فاحشه است و این حرفا خودش مشکل داره
سکس باید راحت باشه مرد و زن کامل واسه هم ولی سکسشون باید به دلشون باشه شاید دلشون کس دیگه ای رو بخواد هیچکس نباید با طرز فکر غلط جلوشون رو بگیره
موفق باشید خانم های گل و آقایون گلاب گیر

0 ❤️

2016-09-23 10:23:08 +0330 +0330

خخخ چه مخ ملت رو کار گرفته این جقی…

0 ❤️

2016-12-06 03:42:03 +0330 +0330
نقل از: elmira abl منم با مهربانو موافقم وقتی میخوایم با دوس پسرمون باشیم همیشه استرس داریم. منم شوهرم و بچمو دوس دارم ولی تنوع رو دوس دارم با اینکه میدونم همشون نامردن

ای جاااامم بالاخره یه هم فکر و هم جنس خودم پیدا شد و با من و افکار موافقه و مثل خودم فکر میکنه و رفتار میکنه. خیلی خوشحال شدم پیامتو دیدم عزیزم.
آره راستم میگی همشون نامردن و تا وقتی که آب تو کمرشون و حشرین قربون صدقت میرن و عاشقتن ولی تا این آب لعنتی میاد بیرون همه چیز یادشون میره. ولی واسه من مهم نیست چون از اول به اون حرفای عتشقانه توجهی نمی کنم و فقط به یه سکس خوب و با لذت زیاد فکر میکنم. پیشنهاد میکنم تو هم از این به بعد اینجوری به قضیه نگاه کن و باهاشون زیاد قاطی نشو. چون اول زندگی خودت و شوهر و بچت که مهمه اینا همش واسه فانتزی و خوش گذرونی هستش.
بازم میگم اینا عقاید شخصی من هستش فقط عزیزم.

1 ❤️

2016-12-07 13:27:57 +0330 +0330

تنوع…انسان تنوع طلبه.تمام

0 ❤️

2017-06-21 09:31:09 +0430 +0430

آفرین آفرین عالیه همینکه افکارتو مطرح کنی هر چی بهش باور داری رو آزادانه بگی اینجوری هیچ گره روانی در زندگی نخواهی داشت و حسی سبکبالتر از پرواز تجربه خواهی کرد

0 ❤️

2017-06-21 10:08:44 +0430 +0430

اكثر خانم هاى متاهل دوست دارن با مرداى ديگه باشن هر كدومشون هم براخودشون دليلى دارن بنضر من لفظ جنده يافاحشه برا اينجور خانم ها غلطه من خودم در به در يه خانم متاهل ام ولى خوب تا حالا كه نشده اميدوارم يكى از شما بداد منم برسه

0 ❤️

2018-04-24 07:22:57 +0430 +0430
نقل از: Mehr_bano چرا یه زن نمی تونه با اینکه شوهر داره با مرده دیگه سکس کنه ؟؟؟ (میدونم الانه خیلی راحت سکس میکنن خانم ها ، خودمم سکس میکنم) ولی منظورم اینکه چرا ما اگر سکس کنیم میشیم جنده و بدکاره ولی مردا که سکس کنن با زنه دیگه ای مشکلی نیست و میگن زنش کم گذاشته واسش ؟!!! چرا ما نمی تونیم از کسی خوشمون آمد درخواست دوستی بدیم ؟ چرا نمیشه من عاشق همسرم باشم ولی تنوع در سکس بخوام ؟؟؟ چرا نمیشه من دوست داشته باشم با چند تا مرد همزمان و گروهی سکس کنم ؟؟؟ یا سکس پارتی برم ؟؟؟ میدونم جواب همه این سوالاتم رو ولی اگر زنی اینجور عقاید داشته باشه تو جامعه بهش میگن جنده ، مریض ، روانی ...

چون فرهنگ ما ایجاب نمیکنه گرچه من تو خیلی کشورها رفتم یه همچین رفتاری رو اونجا هم نمی پسندن اینجا که دیگه شورش رو در آوردن .ولی این یه حقیقته وقتی که زن با کسی باشه بره همزمان با یکی دیگه بخاطر تغییر در هورمون های کل بدنش یه جورایی به این کار اعتیاد پیدا می‌کنه.

0 ❤️

2018-04-24 08:03:03 +0430 +0430

سلام.
پاسخم به سوالات شما نه از لحاظ اعتقاد مذهبی بلکه از روی قواعد علم روانشناسی هست.تنوع طلبی از بدو تولد در وجود ادمی هست اما بستگی داره که خودمون چقدر در برابرش مقاومت کنیم یا این احساس رو بپذیریم.تنوع طلبی چه در مرد و چه در زن وجود داره و بیشتر به عنوان یک بیماری روانی بشمار میاد و راهکار ها و درمان هایی هم برای تنوع طلبی مطرح شده است.
اما از نظر اومانسیم و قواعد انسانی حاکم،به نظر بنده شما هر حقی رو که برای خودت قائل هستی باید برای دیگران هم همون حق رو قائل باشی.بطور مثال وقتی بنده به خودم این اجازه رو میدم که با یه خانم سکس داشته باشم در حالی که متاهل هستم،باید به خانمم هم این حقو بدم که ایشون هم میتونه این کار رو انجام بده.باید کاملا حقوق برابر داشته باشیم.

0 ❤️

2018-04-24 08:45:32 +0430 +0430

سلام . فکر میکنم تمایلات شما رو خیلی از زنای جامعه ما داشته باشن اما بخاطر فرهنگ غالب جامعه ایرانی تو ابراز کردنش مشکل دارن من خودم عاشق زنم هستم اما عاشق تنوع در سکس هم هستم ولی به خاطر همون فرهنگ تا حالا تو خودم سرکوبش کردم خیلی دوس دارم تنوع در سکس رو با زن عزیزم تجربه کنم اما جرات مطرح کردنش رو ندارم و با اینکه احتمال زیادی میدم که زنم هم تنوع رو دوی داشته باشه اما مطمعنم اونم در حال سرکوب تمایلات خودشه و در صورت درخواست من به هیچ وجه قبول نمیکنه . اما شما رو به خاطر عیان کردن میل جنسیتون تحسین میکنم کاری که نود درصد ایرانیا یا سرکوبش میکنن یا مخفیلنه انجامش میدن

0 ❤️

2018-04-24 08:51:24 +0430 +0430

خب حالا یدور بده بکنیم ببینیم مالی هستی اصن

0 ❤️

2018-04-24 10:08:12 +0430 +0430
نقل از: mani47 سکس و فقط سکس

سلام به همه دوستان
من در اینجا می خوام افکار و عقاید رو مطرح کنم. درست و غلط بودنش رو نمی دونم. فقط می خوام حرفایی رو که نمیشه هیچ کجا و برای هیچکس مطرح کنم رو اینجا بنویسم . شاید خیلی هاتون با من موافق باشید و شاید خیلی ها مخالف ولی به هر سوی من افکار و عقایدم رو اینجا مطرح خواهم کرد. به امیدخب بفرما منتظر نظر شما هستیم…

خوبه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «