شرکت آدم سازی ایران

1397/12/09

یکی از آرزوهام اینه که موسس شرکت آدم سازی در ایران باشم.
مثل تعمیرگاه ماشین دقیقا.
خیلی از آدم ها رو ببرم توی کارخونه و کلی تعمیر کنم بعضیارو
خیلی خصوصیات رو عوض کنم.
اون آقای دروغگو رو ببرم درست کنم که راست بگه.
اون لاشی ها رو ببرم یه ادم درست حسابی ازش در بیارم.
نامرد و بی معرفت رو ببرم و یه مرد با معرفت بیاد بیرون.
خانم ها
اونایی که پسر ها رو سر کار میذارن و دلشون رو به بازی میگیرن ببرم و یه خانم متعهد و
معقول بیاد بیرون.
شما نظرتون چیه؟

4367 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-28 19:38:40 +0330 +0330

کسانی که تنبل هستن رو یکم زرنگ کنم.

0 ❤️

2019-02-28 19:40:27 +0330 +0330

این مردم درست شدنی نیستن فقط باید بریزیشون دور . یک جامعه مریض که هرچی عوضیتر باشی بیشتر موفق میشی

4 ❤️

2019-02-28 19:41:45 +0330 +0330
نقل از: moadbbiad خخخخ

جدی میگم
ارزوم هستش

0 ❤️

2019-02-28 19:42:53 +0330 +0330
نقل از: diferents این مردم درست شدنی نیستن فقط باید بریزیشون دور . یک جامعه مریض که هرچی عوضیتر باشی بیشتر موفق میشی

آدم خوب نمیتونه عوضی باشه.

0 ❤️

2019-02-28 19:47:07 +0330 +0330
نقل از: samsiseh
نقل از: diferents این مردم درست شدنی نیستن فقط باید بریزیشون دور . یک جامعه مریض که هرچی عوضیتر باشی بیشتر موفق میشی

ادمه خوب دیدی تو ایران بتونه پیشرفت کنه

0 ❤️

2019-02-28 19:48:30 +0330 +0330
نقل از: diferents

نه شاید
اما ذات ادما عوض بشو نیست

0 ❤️

2019-02-28 19:54:34 +0330 +0330

نه شاید

برای همین میگم باید ایرانیارو بریزیشون دور که شاید یک جامعه بهتر بشه ساخت .

0 ❤️

2019-02-28 19:57:30 +0330 +0330

نه شاید

برای همین میگم باید ایرانیارو بریزیشون دور که شاید یک جامعه بهتر بشه ساخت .

شاید؟
از کجا بدتر نشه؟
نه عزیزم
دقیقا این کارخونه لازم هست
تا اصلاح کنه

0 ❤️

2019-02-28 20:02:12 +0330 +0330
نقل از: آلیس در سرزمین حشری ها عرض کنم که میگی تعمیرکنی ، اگرهم باز تعمیر کنی فرداش خراب میشه.مثل همین ماشین ادما هم مث اون میشن هر روز یه جاشون عیب پیدا میکنه .درکل نمیشه اینارو تعمیر کرد فقط میشه انداخت دور !!آدمای لاشی و دروغگو رو هم باید انداخت دور !!

منم همینو گفتم :|

1 ❤️

2019-02-28 20:10:19 +0330 +0330

خیلی بی معرفت شدن

0 ❤️

2019-02-28 20:57:25 +0330 +0330
نقل از: آلیس در سرزمین حشری ها عرض کنم که میگی تعمیرکنی ، اگرهم باز تعمیر کنی فرداش خراب میشه.مثل همین ماشین ادما هم مث اون میشن هر روز یه جاشون عیب پیدا میکنه .درکل نمیشه اینارو تعمیر کرد فقط میشه انداخت دور !!آدمای لاشی و دروغگو رو هم باید انداخت دور !!

اما تاااا مدت ها سالم هست.
نه خیر دور ننداز
ازشون دوری کن

0 ❤️

2019-02-28 20:58:33 +0330 +0330

بله دقیقا

0 ❤️

2019-02-28 21:00:30 +0330 +0330
نقل از: آلیس در سرزمین حشری ها

من چون حوصله ندارم نمیشینم کامنتارو بخونم همون بالا نظر میدم سِندش میکنم .فقط عنوان تاپیک و محتواشو میخونم

بازم شکر عنوان رو میخونی

0 ❤️

2019-02-28 21:12:09 +0330 +0330

اگر تو کشورهای مسلمان بخوای چنین تعمیرگاهی تاسیس کنی

قطعا گردش مالی شما خیلی بیشتر از سایت آمازون خواهد بود

شما تاسیس کنید شاید ما هم برای کمک تونستیم در قسمت کنترل کیفی پس از تعمیر فعالیت کنیم

اگر هم موردی تکراری برای تعمیر برگشت دقیقا پس از پذیرش هدایت می کنم سمت کوره

2 ❤️

2019-02-28 21:21:48 +0330 +0330

ایده ی جالب و فاخری هست. اما بنده ام مثل دوست بالایی مون امیدی ندارم به این ملت.به نظرم باید ریخت تو داریا نه تعمیرگاه خودمم حاظرم ریخته بشم. چون بی انصافی و وحشی گری گسترده شده و…

1 ❤️

2019-02-28 21:46:31 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

اگر تو کشورهای مسلمان بخوای چنین تعمیرگاهی تاسیس کنی

قطعا گردش مالی شما خیلی بیشتر از سایت آمازون خواهد بود

شما تاسیس کنید شاید ما هم برای کمک تونستیم در قسمت کنترل کیفی پس از تعمیر فعالیت کنیم

اگر هم موردی تکراری برای تعمیر برگشت دقیقا پس از پذیرش هدایت می کنم سمت کوره

چرا فامیل دور؟
هیتلر بهتر بود

0 ❤️

2019-02-28 22:00:57 +0330 +0330

آی گفتی بنظر من هرچی آدم لاشی و دورو هستش باید بدی به دست یه خر کیر کیرشو با تخماش بکنه تو حلقشون اینقد فشار بده چشاشون از حدقه بزنه بیرون و خفه شن مستحق همچین اعدامین والا

0 ❤️

2019-02-28 22:11:05 +0330 +0330

آرزوی خوبیه. منم همین آرزو رو دارم
اما…

انسان رو میگن الان سقوط کرده. دیگه موجود خوبب نیست. متاسفانه مخالفم.
انسان قابل تبدیل نیست. ذات و جوهره ی هر آدمی همونی که هست میمونه. تربیت و کار کردن روی مخ هم مثل اینه که یه گرگ رو بیاری از توله گی بزرگ کنی. درسته واست سگ میشه اما خوی گرگیش همیشه هست.
احمق همیشه احمق میمونه. لاشی همیشه لاشیه.بیسواد متوهم همیشه همون میمونه .
عادات خوب و بد توی ژنتیک انسان کد شدن. تنها یه راه داره.اونم کامل جواب نمیده اما تاثیر زیادی داره. پاکسازی نژادی.
من تایید نمیکنم و اعتقاد دارم همه حق زندگی دارن. اما کسایی که سو رفتار نشون میدن توی ژنتیکشون ناخالصی زیاده. اونا از بین برن و نسل جدیدی که والدینشون بهترین خلوص ژن انسانی دارن درست بشن.توی این موارد هم اگه احیانا از جد و آبا یه رفتار بد ظهور کرد و ژن بدی که نهفته بوده و توی فردی فعال شد، فوری از بین بره. ورژن کوچیک این کار رو نازی ها داشتن انجام میدادن. نژاد های اسلاو و آنگولاساکسون و یهود و کولی ها و … توی طبقه بندی نژادی و افراد هم جنس گرا و شیطان پرستان و فراماسونها و … توی طبقه بندی اعتقادی و رفتاری از بین میرفتن. نازی ها فقط نژادهای آریایی، عرب، ترک، سرخپوست، مجار، بلغار و چند تا نژاد دیگه که دقیق یادم نیست رو نژاد خوب میدونستن و میخواستن با نظم دلخواه خودشون دنیا رو درست کنن که نشد. بازم میگم ابدا اونا رو تایید نمیکنم.( سند این حرفم مکاتبات هیتلر و ارگان های اس اس، آینزایتس گروپن و دستورات کتبی باقی مونده از هیملر هست. همچنین اسنادی که از گشتاپو و مقر اس اس و لوفت وافه و ورماخت بدست اومده هستن. توی گوگل هم نسخه آلمانی و انگلیسیشون براحتی و نسخه فارسی شون کمی بسختی همراه عکس واقعی از نوشته ها و بخشنامه ها پیدا میشه)
اضافه کنم که برخلاف شایعات موجود ابدا نازی ها دنبال محو بشریت غیر خودشون نبودن و اتفاقا با نژادهای دیگه روابط دوستانه زیادی داشتن مخصوصا عربهای خاورمیانه و ترکهای قفقاز و ماوراالنهر و رومانیایی ها
آرزویی که من و شما داریم بدون خشونت دست یافتنی نیست. پس دوست عزیز من ، بهتره دنیا رو همینجوری با همه ی بدی ها و خوبی هاش قبول کنیم.
چه لذتی داره مرگ، وقتی میخوایم دیگه از دست این دنیای قر و قاطی خلاص شیم

0 ❤️

2019-02-28 22:18:22 +0330 +0330
نقل از: شالاخیضا آی گفتی بنظر من هرچی آدم لاشی و دورو هستش باید بدی به دست یه خر کیر کیرشو با تخماش بکنه تو حلقشون اینقد فشار بده چشاشون از حدقه بزنه بیرون و خفه شن مستحق همچین اعدامین والا

نه عزیزم
انسان را بسازیم نه اینکه نابود کنیم
من فکر اصلاحم نه حذف

0 ❤️

2019-02-28 22:35:27 +0330 +0330
نقل از: araeli آرزوی خوبیه. منم همین آرزو رو دارم اما....

انسان رو میگن الان سقوط کرده. دیگه موجود خوبب نیست. متاسفانه مخالفم.
انسان قابل تبدیل نیست. ذات و جوهره ی هر آدمی همونی که هست میمونه. تربیت و کار کردن روی مخ هم مثل اینه که یه گرگ رو بیاری از توله گی بزرگ کنی. درسته واست سگ میشه اما خوی گرگیش همیشه هست.
احمق همیشه احمق میمونه. لاشی همیشه لاشیه.بیسواد متوهم همیشه همون میمونه .
عادات خوب و بد توی ژنتیک انسان کد شدن. تنها یه راه داره.اونم کامل جواب نمیده اما تاثیر زیادی داره. پاکسازی نژادی.
من تایید نمیکنم و اعتقاد دارم همه حق زندگی دارن. اما کسایی که سو رفتار نشون میدن توی ژنتیکشون ناخالصی زیاده. اونا از بین برن و نسل جدیدی که والدینشون بهترین خلوص ژن انسانی دارن درست بشن.توی این موارد هم اگه احیانا از جد و آبا یه رفتار بد ظهور کرد و ژن بدی که نهفته بوده و توی فردی فعال شد، فوری از بین بره. ورژن کوچیک این کار رو نازی ها داشتن انجام میدادن. نژاد های اسلاو و آنگولاساکسون و یهود و کولی ها و … توی طبقه بندی نژادی و افراد هم جنس گرا و شیطان پرستان و فراماسونها و … توی طبقه بندی اعتقادی و رفتاری از بین میرفتن. نازی ها فقط نژادهای آریایی، عرب، ترک، سرخپوست، مجار، بلغار و چند تا نژاد دیگه که دقیق یادم نیست رو نژاد خوب میدونستن و میخواستن با نظم دلخواه خودشون دنیا رو درست کنن که نشد. بازم میگم ابدا اونا رو تایید نمیکنم.( سند این حرفم مکاتبات هیتلر و ارگان های اس اس، آینزایتس گروپن و دستورات کتبی باقی مونده از هیملر هست. همچنین اسنادی که از گشتاپو و مقر اس اس و لوفت وافه و ورماخت بدست اومده هستن. توی گوگل هم نسخه آلمانی و انگلیسیشون براحتی و نسخه فارسی شون کمی بسختی همراه عکس واقعی از نوشته ها و بخشنامه ها پیدا میشه)
اضافه کنم که برخلاف شایعات موجود ابدا نازی ها دنبال محو بشریت غیر خودشون نبودن و اتفاقا با نژادهای دیگه روابط دوستانه زیادی داشتن مخصوصا عربهای خاورمیانه و ترکهای قفقاز و ماوراالنهر و رومانیایی ها
آرزویی که من و شما داریم بدون خشونت دست یافتنی نیست. پس دوست عزیز من ، بهتره دنیا رو همینجوری با همه ی بدی ها و خوبی هاش قبول کنیم.
چه لذتی داره مرگ، وقتی میخوایم دیگه از دست این دنیای قر و قاطی خلاص شیم

نه گویا نظرات متفاوته.
ببین با شمشیر و تفنگ و زور میشه سلطه داشت اما اخرش ادم کشی.
اما باید دل بدست بیاری تا حاصب دنیا بشی.
بعدشم من میگم اصلاح نه اینکه حذف کنیم.
بعنوان مثال من ادم مهربون و معقولی هستم اما زود جوشم، آیا باید نابود بشم؟
ژن برتر و بهتری وجود نداره اینو یادت باشه
هیچ صفر و صدی در دنیا نبوده و نیست، مکر نسبی.
من کار به نازی و هیتلر ندارم اما ایا همه ی سیاهپوست ها زشتن؟
ایا همه عرب ها تنبل و شهوت پرستن؟
همه یهودی ها نچسبن؟
پس همه جور ادمی هست باید اصلاح کرد

0 ❤️

2019-02-28 22:53:52 +0330 +0330

دنیا بیش از حد خوبه اونوقت دیگه

0 ❤️

2019-03-01 06:47:20 +0330 +0330

دلم گرفت از ایندحقایق

0 ❤️

2019-03-01 07:03:15 +0330 +0330

خخخخخخخخخخخخ هر کاری بکنب هیچ وقت ی آخوندو نمیتونی آدمش کنی مطمنم چون خدا هم نتونسته آدمشون کنه ? 🙄 🙄 🙄

1 ❤️

2019-03-01 08:51:57 +0330 +0330
نقل از: kktk2 خخخخخخخخخخخخ هر کاری بکنب هیچ وقت ی آخوندو نمیتونی آدمش کنی مطمنم چون خدا هم نتونسته آدمشون کنه ? 🙄 🙄 🙄

سیاسیش نکن
ما همه نیاز به اصلاح داریم

0 ❤️

2019-03-01 11:08:52 +0330 +0330

نه به استبداد. انسان مستبد مقعد نشسته

1 ❤️

2019-03-01 20:36:24 +0330 +0330
نقل از: استاد_عقل_کل_۸ نه به استبداد. انسان مستبد مقعد نشسته

مرسی

0 ❤️

2019-03-01 20:38:09 +0330 +0330
نقل از: god... هر کسی پی اینه که بقیه رو آدم کنه ولی هیچ کس حاضر نیست مسئولیت خودشو به عهده بگیره . حوزه علمیه هم با همین هدف تاسیس شده که مردم آدم بشن اما اینا فقط روی قضیه س . در واقع هر شخصی میخواد عقاید خودش رو به جامعه تحمیل کنه چون از دیدن آدمای متفاوت و شخصیت های متفاوت ( کاری به خوب و بدش ندارم ) میترسه . البته این فقط نظر منه

نظرتون محترم
اما نظر من نا شدنی هست
و خواهش میکنم قیاس نکن

1 ❤️

2019-03-01 20:42:31 +0330 +0330

اگر بتونی یه بخش از کارخونتو بکنی بخشِ تبدیل اخوند به غذای سگ خعلی عالی میشه.مهر استانداردشم با من.

0 ❤️

2019-03-01 21:04:35 +0330 +0330
نقل از: شالاخیضا آی گفتی بنظر من هرچی آدم لاشی و دورو هستش باید بدی به دست یه خر کیر کیرشو با تخماش بکنه تو حلقشون اینقد فشار بده چشاشون از حدقه بزنه بیرون و خفه شن مستحق همچین اعدامین والا

نه عزیزم
من فکر اصلاحم نه حذف

اینارو بخوای اصلاح کنی اونوقت خودت نیاز به اصلاح خواهی داشت از عن کمپوت درمیاد از آدم لاشی و دورو که میشه از جنده جنده تر هیچی در نمیاد بین ما ترکا یه مثلی هست میگه ایستدیم طرفی آدم ایلیرم اوزوم آدملیخدان چخدیم

1 ❤️

2019-03-02 00:15:28 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار اگر بتونی یه بخش از کارخونتو بکنی بخشِ تبدیل اخوند به غذای سگ خعلی عالی میشه.مهر استانداردشم با من.

هیتلری

0 ❤️

2019-03-02 00:17:14 +0330 +0330
نقل از: شالاخیضا

نه عزیزم
من فکر اصلاحم نه حذف

اینارو بخوای اصلاح کنی اونوقت خودت نیاز به اصلاح خواهی داشت از عن کمپوت درمیاد از آدم لاشی و دورو که میشه از جنده جنده تر هیچی در نمیاد بین ما ترکا یه مثلی هست میگه ایستدیم طرفی آدم ایلیرم اوزوم آدملیخدان چخدیم

من ترکی بلد نیستم ترجمش میکنی. ببخشید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «