شهوانی و تست هوش!

1398/10/06

راستش رو بخواین من کلا با تئوری توطئه و توهم توطئه میانه چندان خوبی ندارم! و ترجیح میدم بجای اینکه همیشه فکر کنم که علت بعضی اتفاقات اینه که کسی داره توطئه ای بر علیه ما میکنه به دلایل منطقی تر و سر راست تری فکر کنم!

اما با این وجود حتی من هم دارم کم کم به این نتیجه میرسم که یه نفر پشت پرده شهوانی داره یواشکی ضریب هوشی ما ایرانیها رو اندازه گیری میکنه! 😁

میگین نه؟ این هم شواهدش!

**برداشت اول: **طرف میاد یه عکسی از یه خانمی که دااااااد میزنه خارجی هست میذاره و میگه این دوست دختر/زن/…منه! بعد میبینی 300 نفر آدم اون زیر جمع میشن میگن: جووووووووون عجب چیزییه! بدهههه بکننننننیم! بدهههه بلیسیمممم!.. 😁

برداشت دوم: توی همین مورد بالا چند نفر پیدا میشن که میگردن و منبع اون عکس رو پیدا میکنن و میذارن زیر همون تاپیک! به این معنی که آقای محترم این عکس مال یه خانم روس/عرب/آمریکایی…هست و شما الکی داری جای دوست دختر/زن… خودت قالبش میکنی!

شما فکر میکنین که بعد این قضیه دیگه ملت موضوع رو رها میکنن! درسته؟ اما میبینی “باز” هم 200 نفره دیگه اون زیر دارن پیشنهادهای سکسی به طرف میدن! 😁

**برداشت سوم:**یه بابایی توی همین سایت تاپیک زده بود که:

“چند میگیری کصمو بلیسی؟”!!!

و چند صد نفر! اون زیر لیسیده بودن! اشکال کار قضیه یکی دو تا نبود! اول اینکه عکسهایی که اون بابا گذاشته بود و ادعا میکرد که مال خودشه از این طرف و اونطرف اینترنت برداشته بود! دوم اینکه نمیدونم این دوستان ما اصلا فکر نکرده بودن که تقریبا توی هیچ جای دنیا زنی به مردی برای این کار پولی نمیده؟ و اشکال سوم اینکه وقتی طرف هم عکسی که گذاشته فیک هست و هم عنوان تاپیکی که زده به این مسخرگی هست, اصلا شما از کجا میدونین که زن باشه و یه مرد مردم آزاری نباشه؟ 😁

خلاصه اینکه من دارم کم کم متقاعد میشی که یه نفر داره IQ ملت ما رو از طریق سایت شهوانی تست میکنه و متاسفانه تا اینجای کار فکر نمیکنم که نتیجه درخشانی حاصل شده باشه! ;)

پ.ن. راهنمایی غیر ضروری: مطلب فوق به زبان طنز است!

8498 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-01-28 09:20:50 +0330 +0330
نقل از: کس_زیبا خون یا تو مغز جمع میشه یا تو کیر . وقتی طرف کیرش راست شده و اومده تو سایت پورن دیگه مغزش کار نمیکنه

در کل حرف درستی هست اما این حجم از حماقت رو توجیه نمیکنه! 😁

0 ❤️

2020-01-28 19:58:54 +0330 +0330
نقل از: NiceOHot **Sad, but so F true.**

I wrote it kinda tongue in cheek but the reality is there

0 ❤️

2020-01-30 19:08:09 +0330 +0330
نقل از: Soroush_Khi بسی خندیدیم و فیض بردیم

خوشحالم که بعضی از دوستان عمق درد رو که با زبان طنز بیان شده متوجه شدند! ;)

1 ❤️

2020-01-30 19:08:56 +0330 +0330
نقل از: امینم نه اینا از کصخلی بعضیاست

درسته! اما این بعضیا “خیلین”! 😁

0 ❤️

2020-01-30 20:18:30 +0330 +0330
نقل از: Soroush_Khi
نقل از: axm432
نقل از: Soroush_Khi بسی خندیدیم و فیض بردیم

خوشحالم که بعضی از دوستان عمق درد رو که با زبان طنز بیان شده متوجه شدند! ;)

یکی دو تا تاپیک دیگتو هم خوندم این laleh1380 دیگه شورشو درآورده

والا من دیگه سهم خودم رو انجام دادم! بقیه دوستان هم باید کمک کنن که این فیک بازی توی سایت کمتر بشه…

2 ❤️

2020-02-01 16:51:37 +0330 +0330
نقل از: شوالیه_جقی هرچند از ملتی که برای عربی که هزار سال پیش سر جنگ قدرت کشته شده ماتحت خود رو جر میدهد انتظار بیشتری نباید داشت.

دو کلمه حرف حساب!

1 ❤️

2020-02-01 16:52:20 +0330 +0330
نقل از: شوالیه_جقی شاید یکی از دلایلش این هست که اکثر این کصخلا ۱۲-۱۳ ساله هستند.

راستش نمیشه سن رو تشخیص داد اما رفتارها خیلی منطقی نیستند…

1 ❤️

2020-02-02 07:25:43 +0330 +0330
نقل از: ahmadbehbahan مطلب خوبی بود هرچند بعضی افراد میدونستن ولی خیلی بهتر شد که شما اینجور توضیح دادین خسته نباشید فکرش را هم نکنید اینایی که گفتین اینجورن مشکل دارن راهی نیست درست بشن مگر برن دکتر کمبود دارن همین هان که کشور رو به نابودی کشوندن.

میدونین اینجور مطالب مثل اون قطعات پازل هایی هست که کنار هم میچینی و در نهایت یه تصویری رو ایجاد میکنن…مطالب پیچیده ای نیستند و همه ما تک تک اونا رو میدونیم اما وقتی همه کنار هم قرار گرفتند اون تصویر اصلی دیده میشه و عمق مشکل مشخص میشه… نیت من هم همین بوده که مطالب رو کنار هم بذارم.

شما هم اگر مورد دیگه ای رو میدونین بگین که اضافه کنم.

0 ❤️

2020-04-08 13:53:19 +0430 +0430
نقل از: mr.farahmand+gay این موضوعی که این موارد رو به هوش ربط بدید بیشتر جنبه ی طنز داره ( هرچند باور دارم که ایرانی ها باهوش ترین مردم جهان نیستند ! ) من فکر می کنم بیشتر دنبال لذت اند ( هرچند واقعا درک نمی کنم کس لیسی چرا براشون لذت بخشه ) طرف سرکوب شده میاد به طور مجازی خودش رو تخلیه می کنه مثلا مطلع هستید که اعضای شهوانی آلت هایی بزرگ تر از پورن استار ها ( دیگه کوچیک کوچیکشون 22 سانته ) و باسن هایی صاف و یکدست دارند و ... خیلی از تاپیک ها همین جوریه : - بیاید زنمو بکنید - من خیلی داغم بیاید بازم کنید - بیاید در مورد آلت 30 سانتیم نظر بدید و.... یه موضوعی که باعث من میشه اینه که داستان های گی بیشتر از استریته !!! چرا اینقدر تاپیک های گی زیاده ؟ ( گی نیست البته کون کونک بازی میشه گفت ) در حالیکه همجنسگرایان جز اقلیت های جنسی حساب میشن.

در مورد موضوع تاپیک های قدیمی بعضی ها هست که در مورد یه موضوعی بحث کرده ( نه پیدا کردن شریک جنسی ) ، چه اشکالی داره این تاپیک ها دوباره بالا بیاند ؟؟

شما اگر یک دور با دقت مطلب رو بخونین تصدیق میکنین که یه آدم هوشمند هر چقدر هم که حشری شده باشه با خودش این کارها رو نمیکنه! 😁

و البته توجه کنین که این مطلب من یه جور بیدارباش به رفقاست که یه تغییری در روششون بدن و فیتیله فیک بازی رو بکشن پایین.

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «