فرصتهای از دست رفته سکسی

1403/02/03

تا به امروز چه فرصتهای از دست رفته سکسی داشتید؟
بفرستید تا برای بقیه درس عبرت بشه.

من چند تا داشتم که به مرور میگم.

۱۶/۱۷ ساله بودم که دختر ۱۵ ساله همسایه مون گفت بمن دوچرخه سواری یاد میدی؟ دیدم کسی خونمون نیست گفتم بیا بریم تو حیاطمون. برمش تو حیاط نمیتونست دوچرخه رو کنترل کنه ی دستمو دور بدنش حلقه کردم اتفاقی ی ممه گوشتی باندازه مشتم اومد تو دستم با حرکت دوچرخه میمیش و بارومی چنگ میزدم صورتش سرخ شده بود و چیزی نمیگفت پیش خودم فکر کردم ناراحت شده گفتم میخوای بقیه شو بعدا ادامه بدیم؟ سرش و انداخت پایین ولی نمیدونم چرا کمکش کردم پیاده بشه و تا دم در باهاش رفتم…

1000 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-22 16:14:41 +0330 +0330

یکی دوسال بعداز فوت داییم(عصر بلوتوث)زنداییم خیلی بهم آمار میداد،می نشستم کنارش و به سلیقه خودش فیلم و عکس پورن براش میفرستادم،حتی عمداً با شلوارک خشتک پاره بدون شرت جوری که کوسش دیده بشه جلوم مینشست و وقتی که من ناخواسته چشمم به کوسش میخورد و به خودش که نگاه میکردم لبخند میزد،یکی دوبار ماساژش دادم و اونم حسابی داغ میشد،و و و،،،، ولی منه احمق یک حس فردینی کیری می‌گرفتم که مبادا به داییم خیانت کنم،خیلی داییمو دوست داشتم،

0 ❤️

2024-04-22 21:54:42 +0330 +0330

↩ جاده قدیم
خاطره جالبی بود🙏

0 ❤️

2024-04-27 02:36:38 +0330 +0330
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «