لطف کنید چرت و پرت جواب ندید آقایون محترم

1395/12/25

خب آقایونی که خیلی در زمینه ی پاسخ دادن به سوالات استادن جواب بدن، بابد چیکار کنی که یه مردو شیفته ی خودت کنی که همیشه دلش بخواد باهات باشه و هردفه واسه دیدنت انگیزه ی بیشتری داشته باشه ؟
من خودم یه مدت از لحاظ روحی افسردگی داشتم واسه همین اعتماد به نفسم پایین اومده جوری که توی ارتباط برقرار کردن خیلی به مشکل می خورم، ینی خودم رو یه جورایی کمتر از بقیه میدونم گاهی اوقات…
چه باید کرد ؟
اگه پی وی ج بدید ممنونتون میشم.

4713 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-03-15 03:34:19 +0330 +0330

نمی دونم چی بگم

0 ❤️

2017-03-15 09:09:42 +0330 +0330

سلام حدیث جان . نگاه بکن،من الان به عنوان یک جوون 15 ساله از دختری که دوستش دارم عشق و علاقه میخوام . شیطنت و شوخ بودن جذبه ی واقعاً زیادی داره و میتونه یه فرد رو واقعا خواستنی جلوه بده . سعی کن بهش خوش بگذره اگه میخوای همیشه باهات باشه .تقریباً بستگی به خودت داره که طرفت تو رو بَرِ چی بخواد .اگه بَرِ تنت میخواد،که از حرفای سکسی و مالش و لب جلوتر نرین .که قشنگ یه جاذبه میسازه که هی میاد جذبت میشه چون ارضا نشده .وگرنه اگه برای تنت نمیخواد سکس راه خوبی برای نزدیک کردن ذهنـ ـها از راه تنـ ـهاـتونـ هستش . (خندیدن یا شوخی موقع سکس یا کارای سکسی خیلی جذابه!) دختری که ناز داشته باشه ولی به موقع و به جا واقعاً دوست داشتنیه ... ... ...! امیدوارم تا جای ممکن بهت کمک کرده باشم !

0 ❤️

2017-03-15 09:16:01 +0330 +0330

باید سعی کنی بیشتر به همه کس بدی

0 ❤️

2017-03-15 09:27:38 +0330 +0330
نقل از: msefidpoor باید سعی کنی بیشتر به همه کس بدی

تو هم باید سعی کنی بیشتر خفه شی :)

1 ❤️

2017-03-15 09:42:49 +0330 +0330

آرایش نکن
قیافه نگیر
مثل میمون تقلید فشن نکن

1 ❤️

2017-03-15 09:44:15 +0330 +0330

تنها راهش صداقت و رو راستی بی حد و حصره ! زیر رو رو بکشی رابطتت تمومه !!! اکی !؟؟

0 ❤️

2017-03-15 09:57:46 +0330 +0330

اول باید مرد مقابل یا شوهرت و علایق و سلیقشو خوب شناخته باشی.
وقتی شناختی در مرحله اول لباس باب میل و بعد گفتگوهایی دلنشین و سپس یک سکس عالی و همچنین که خیلی مهم هست گردش های دونفره و ابراز شدید وفاداری .این باعث میشه تا مرد اگر ازون لاشیا نباشه جونش برات دربیاد اگر هم که لاشی بود کس خارش هر کار کنی فایده نداره.
برای لاشی بودنش هم فقط ببین بهت دروغ میگه یا نه که راحت میتونی تستش کنی.
موفق باشی.امیر از شمال

0 ❤️

2017-03-15 10:00:58 +0330 +0330

بهش بده خب.هر جور که دوست داره در اختیارش باش…فقط کونت نزاره که دردسر میشه برات ?

0 ❤️

2017-03-15 10:10:04 +0330 +0330

گفتم نظرای تخمی ندید، چقد حروم زاده هستید یه سریاتون، من نتونستم بدم ننه هاتونو صدا بزنید بیاد حسابی بده تا طرف منو راثی کنه

1 ❤️

2017-03-15 10:14:28 +0330 +0330
نقل از: Hadis_fff گفتم نظرای تخمی ندید، چقد حروم زاده هستید یه سریاتون، من نتونستم بدم ننه هاتونو صدا بزنید بیاد حسابی بده تا طرف منو راثی کنه

حرص نخور میمون کست یه ور میشه دیگه کیر سگهای محل واست صاف نمیشه ها.

1 ❤️

2017-03-15 10:27:12 +0330 +0330
نقل از: maxysexyfucker
نقل از: Hadis_fff گفتم نظرای تخمی ندید، چقد حروم زاده هستید یه سریاتون، من نتونستم بدم ننه هاتونو صدا بزنید بیاد حسابی بده تا طرف منو راثی کنه

حرص نخور میمون کست یه ور میشه دیگه کیر سگهای محل واست صاف نمیشه ها.

آخی انگار خودتو ندیدی هنوز تو آینه پیرسگ، از سنت خجالت بکش اسکل که هنوز تو این سایتا پلاسی بیچاره

0 ❤️

2017-03-20 02:18:17 +0330 +0330

خب اصلا نميشه يه نسخه براي همه مردا پيچيد. بستگي به شخصيتش و منظورش داره. ولي بطور كلي بايد به نيازاش توجه كنيد. اما تا چه حد، بستگي به شعورش داره و جنبه توجه كردنش.

1 ❤️

2017-03-20 13:02:34 +0330 +0330

حدیث جان سعی کن خودت باشی. بلاخره یکی سلیقش با تو جور میشه و جذبش میکنی. من خودم تا سالها فکر میکردم واسه پسرا چندش اورم چون هیکل گنده و صدای کلفت و لحن سلیته دارم و لاتم. پسرا همه حالشون به هم میخورد. تا اینکه یه پسری که خودش مردنی بود و دنبال زنهای لات و قوی بود که بهش فحش بدند اومد سراغم. الانم چند ساله باهامه. منی که تو نگاه اول دل همه پسرها رو میزدم و میزنم برای این مورد اخری یه ملکه هستم چون چیزی هستم که اون از قبل میخواسته

1 ❤️

2017-03-20 14:07:27 +0330 +0330

به صورت داگ استایلی بهش بده سعی کن جوری باشه که کیر از زاویه 35 درجه بره تو ،این زوایه خیلی مهمه.شربت هم بخورین قبلش

2 ❤️

2017-03-20 15:10:06 +0330 +0330

همه استات هستن هه عجب

0 ❤️

2017-03-20 15:23:12 +0330 +0330

مردها دو دسته اند یک عده که معمولا سنشون کمتره عقلشون تو چشمشونه باید هر از گاهی تیپ و آرایش و عطرت رو تغییر بدی سعی کنی ابتکار به خرج بدی نه کامل در دسترسش باشی نه کلا ازش دور باشی یه حد وسط باید بازی کنی
اما دسته دوم برای اینا باید اقیانوس درک و فهم باشی معلومات عمومیتو بالا ببری وقتی با هم حرف میزنین حتی اگر تو اون مورد سر رشته نداری اشتیاق به دونستنش داشته باشی سعی کنی علایقش رو پیدا کنی مثلا طرف تولدشه چیزی بخری که خاص باشه دوست داشته باشه نه یک کادوی روتین. جلوی بقیه بهش احترام بزاری ببریش بالا اگر دوستاش یا دوستای خودت مسخرش کردن از حمایت کنی نه اینکه هر هر بخندی
همه اینا بشرطیه که طرف مقابل هم متقابلا قدم به سمتت برداره

1 ❤️

2017-03-20 18:50:18 +0330 +0330

ببین حدیث جان من دوست پسرایه زیادی داشتم و تنها نتیجه ای که گرفتم این بوده که وقتی یه پسر ذاتش خرابه هر کاری هم براش بکنی یه ادمه عوضیه.شانسه من همیشه پسرایی گیرم میومد که قبلا یه بار شکست عشقی خوردن هیچ موقع تو زندگیت با این پسرا رفیق نشو چون یه رفاقت پر از تنش و استرسه که اگه هزار جور کارم براش بکنی اخرش میخواد ضربه ای که از عشق خورده سر تو بیاره.پسرایه الان یه دختری میخوان که تو همه چی پایه باشه.دوس دارن بهشون گیر ندی و ازشون خواسته ای نداشته باشی.ولی کلا پسرا از دخترایی خوششون میاد که مغرورن و بهشون کم محلی میکنن اگه دو بار بهشون بگی چشم میخوان سوارت بشن

0 ❤️

2017-03-20 19:01:30 +0330 +0330

مرد باید دو چیزش رو سیر کنی یکی شکم دومی کیرش اگه تونستی مرد باهات میمونه بقیه کسشره
فقط من تو کف اون بچه 15 سالم که داشت تورو راهنمایی میکرد ? بعد خودش جوون 15 ساله هم معرفی کرد ?
عمو مشقات دیر نشه فعلا باید دودول بازی کنی این تاپیک ادم بزرگاست

0 ❤️

2017-03-20 19:23:49 +0330 +0330
نقل از: mahdi7369
نقل از: koongay2270 مرد باید دو چیزش رو سیر کنی یکی شکم دومی کیرش اگه تونستی مرد باهات میمونه بقیه کسشره فقط من تو کف اون بچه 15 سالم که داشت تورو راهنمایی میکرد ? بعد خودش جوون 15 ساله هم معرفی کرد ? عمو مشقات دیر نشه فعلا باید دودول بازی کنی این تاپیک ادم بزرگاست

بزن به چاک
تو دنبال کیری؟
کصمغز برعکس داغون کدوم کص مغزی رو دیدی عید درس بخونه؟
میتونی دکمه رو بزنی با کون بری هوا…
شاخ مجازی؟ اوه نه میتونی از نزدیک بشنوی حرفمو… باور نداری؟ به تخمم
انشالله موتور پنجاه سی سی میگیرم میام تهران عزیزم…

عزیزم شما پیک نوروزی که داری برو حلش کن افرین ? ? ?

0 ❤️

2017-03-26 01:39:13 +0430 +0430
نقل از: آقامهربون
نقل از: مهرسانام ببین حدیث جان من دوست پسرایه زیادی داشتم و تنها نتیجه ای که گرفتم این بوده که وقتی یه پسر ذاتش خرابه هر کاری هم براش بکنی یه ادمه عوضیه.شانسه من همیشه پسرایی گیرم میومد که قبلا یه بار شکست عشقی خوردن هیچ موقع تو زندگیت با این پسرا رفیق نشو چون یه رفاقت پر از تنش و استرسه که اگه هزار جور کارم براش بکنی اخرش میخواد ضربه ای که از عشق خورده سر تو بیاره.پسرایه الان یه دختری میخوان که تو همه چی پایه باشه.دوس دارن بهشون گیر ندی و ازشون خواسته ای نداشته باشی.ولی کلا پسرا از دخترایی خوششون میاد که مغرورن و بهشون کم محلی میکنن اگه دو بار بهشون بگی چشم میخوان سوارت بشن

بعله اونجور ک شما گفتی دخترا خیل ذات پاکی دارن
شما شانست تخمی بوده چرا جمع میبندی
من خودم به شخصه از اینکه دختری رو ناراحت کنم متنفرم
ن قیافه دارم ن هیکل
ولی بیشتر دخترایه دانشگاه دوست دارن حداقل همکلامم باشن
پس خواهشن جمع نبند
مرسی اه

بابا جذاب !!

0 ❤️

2017-03-26 09:17:23 +0430 +0430

لازم نیست کار خاصی بکنی فقط خودت باش
پسرا هم مثه دخترا خوب فیلم بازی کردنو حس میکنن
فقط خودت باش خود به خود طرف مقابلو جذب میکنی

0 ❤️

2017-03-26 09:27:51 +0430 +0430

say kon bahash yar va hamreh bashi

0 ❤️

2018-06-24 20:34:19 +0430 +0430

دوستان یا متوجه سوال نشدن یا اینکه نمیخوان درست جواب بدن، این بنده خدا به صورت عمومی نمیخواد دل همه پسرا رو ببره، فقط از یک نفر خوشش اومده و میخواد اون شخص خاص رو به دست بیاره، تنها راهش اینه که براش دلبری کنی و سعی کنی که بهت دسترسی نداشته باشه، یعنی همزمان که دلبری میکنی نباید فکر کنه که راحت میتونه به جاهای خصوصی تو هم دست پیدا کنه و مطلقا نباید بذاری که حتی دستتو بگیره تا زمانی که کاملا قلبشو بدست بیاری، من خودم به شخصه از دخترای دست نیافتی بیشتر خوشم میاد و دخترایی رو که راحت میشه بدست اورد ضعیف میدونم( البته منظورم اینه که همون جوری که من راحت بدستش میارم ممکنه دیگران هم راحت دسترسی داشته باشن)

0 ❤️

2018-06-25 04:34:32 +0430 +0430

خیلی عوامل میتونه دخیل باشه. اول اینکه هیچ وقت شخصیت خودتو زیر سوال نبر واسه یه رابطه. دوم اینکه مثل این دخترایی که مثل میمون میمونن نکن خودتو لب پروتز مثل لب شتر کون پروتز سینه پروتز کلا تزریقیه همه جاشون دماق میشه فندق یعنی حال آدم بهم میخوره میبینه. سوم بستگی داره از کسی که خوشت میاد چه چیز هایی رو دوست داشته باشه دنبال چه شخصیتی باشه. اگه طرف دنبال سکس باشه فقط که هیچی فقط هات باش انواع پوزیشن و فانتزی هایی که میخواد رو یاد بگیر. اما اگه طرف فکرش فقط سکس نباشه باید ببینی چی میخواد اکثرا با دختر تک پر حال میکنن یکی دختر غد میخواد یکی شاد و شوخ و …

0 ❤️

2018-06-25 05:35:49 +0430 +0430
نقل از: میل123 حدیث جان سعی کن خودت باشی. بلاخره یکی سلیقش با تو جور میشه و جذبش میکنی. من خودم تا سالها فکر میکردم واسه پسرا چندش اورم چون هیکل گنده و صدای کلفت و لحن سلیته دارم و لاتم. پسرا همه حالشون به هم میخورد. تا اینکه یه پسری که خودش مردنی بود و دنبال زنهای لات و قوی بود که بهش فحش بدند اومد سراغم. الانم چند ساله باهامه. منی که تو نگاه اول دل همه پسرها رو میزدم و میزنم برای این مورد اخری یه ملکه هستم چون چیزی هستم که اون از قبل میخواسته

ماشالا ننه ی رستم (clap) (clap)

0 ❤️

2018-09-24 18:33:52 +0330 +0330
0 ❤️

2018-09-25 09:08:39 +0330 +0330

من به عنوان یه پسر همیشه دوست دارم خیالم راحت باشه که دوس دخترم منو دوس داره…باید خیال اون پسرو راحت کنی که واست واقعا ارزش داره،پسر ببینه بهش اهمیت میدی و دوستش داری جون میده واست:)

0 ❤️

2018-09-25 14:06:43 +0330 +0330

من چند تا قانون کلی بهت میگم ولی بدون باید اول از هرچیزی ادم شناس خوبی باشی.
پس پارتنرت رو خودت انتخاب کن و کاری کن که انتخابت کنه.
وقتی از سر نبود دوست پسر خوب با کسی هستی مطمعنا گزینه مناسبی همراهیت نمیکنه و هر لحظه تو ذوقت میزنه.
اگر کسی باهات وارد رابطه شد حتی اگر عاشق و کشته مردش هستی بیان نکن چون پسرا از دخترای بندال گریزونن.
وقتی فهمیدی طرف از چه چیزایی خوشش میاد لازم نیست همش رو یکجا تقدیمش کنی ولی لازمه که از چیزایی که بدش میاد فاصله بگیری.
همیشه بزار مدت زیادی از رابطه بگذره بعد بهش سکس بده
چون باید عصبی بشه که اگر ادم جالبی نیست خودشو نشون بده و اگر فقط میخواد بکنه بره نا امید بشه بره.
همیشه پایاپای سکس کن مثلا اگر گفت ساک بزن ازش بخواه که لیس بزنه برات اگر نزد تو هم نزن.
بهش گیر الکی نده و زیاد بیان نکن محدودیتهاشو اگر قرار باشه بره میره و با این کارت نخواد بره هم میپرونیش چون حسار فرار میاره.
هیچ وقت اعصاب خوردی و دپرس بودنتو بهش نشون نده چون پسرا دنبال دختر شادن که به پسرا پزشو بدن
سعی کن از دوستاش بد نگی و اگر خوشت نمیاد ازشون کاری کن نبینیشون نه اینکه بگی بهش بدن نیارشون.
سعی کن جمع دوستانه داشته باشین و فقط برای سکس یا عشق بازیای خصوصی تنها بشین چون پسرا از نبود دوستان در اطرفشون ناراحت میشن.
اصلا ازش نخواه که تورو به یه پسر ارجعیت بده چون هرگز این کارو نمیکنه و تو ناراحت میشی.
هیچ وقت از مساعلی مثل پریودی و تنیز نبودنت براش نگو چون ذهنیت بهشتی که نسبت به سکست داره رو از بین میبری
هیچ وقت مستقیم تو بغلش نرو و اول سعی کن دقایقی رو صرف شستن اندامت کنی یا تمدید ارایش و مخصوصا ادکلن و عطر
وقتی سکس میکنی ساکت نباش حتی اگر عادت داری و حتما حشری بازی در بیار
اگر از دوست دخترای دوستاش گفت نگو خاک تو سر هیزت کنن بگدون داره بهت علایقش و میگه
جلو جلو ازش هدیه نخواه بزار خودش بخره
حد هدیه رو براش تعیین نکن چون حس کندن بهش دست میده
اگر فهمیدی استرس داره هدیه هاش برات کم باشن با هدیه خودت بهش بفهمون که لازم نیست فکرش مشغول جور کردن هدیه ای بزرگ باشه
اولش کم سکس کن و اروم اروم زیادش کن
بدون که همیشه مردا عاشق چیزایی که ندارن و نیست میشن نه چیزایی که همیشه دم دستن
مثلا مردا عاشق سینه هستن چون خودشون ندارن
هر چیزی رو اصولیش و یاد بگیر حتی خوردن لب و وقتی میری تو بغلش ازشون استفاده کن به جای خجالتی بودن و بستن چشمات.
منزوی نباش و سعی کن جلوش شادترین دختر دنیا باشی
لوسش نکن
همیشه حرمت خودت و حفظ کن
نزار بهت بی احترامی بشه
یه سری از خصوصی هات رو نگه دار و نزار هیچ وقت بفهمه.
و فقط اگر لازمه محدود بهش بگو
هیچ وقت حتی اگر اسرار کرد از رابطه های قبلیت توضیح واضح نده
مخصوصا سکسات و کارایی که کمی حس غیرت توشون نهفته شده
خلاصه اینقدر قانون هست که حوصله ندارم بگم

0 ❤️

2018-09-26 13:15:10 +0330 +0330

پیشنهاد می کنم اینجا نظر سنجی نکنی… اکثرا هَوَلن

0 ❤️

2018-09-26 13:51:52 +0330 +0330
نقل از: Gooplin
نقل از: a99900

سلام حدیث جان . نگاه بکن،من الان به عنوان یک جوون 15 ساله از دختری که دوستش دارم عشق و علاقه میخوام . شیطنت و شوخ بودن جذبه ی واقعاً زیادی داره و میتونه یه فرد رو واقعا خواستنی جلوه بده . سعی کن بهش خوش بگذره اگه میخوای همیشه باهات باشه .تقریباً بستگی به خودت داره که طرفت تو رو بَرِ چی بخواد .اگه بَرِ تنت میخواد،که از حرفای سکسی و مالش و لب جلوتر نرین .که قشنگ یه جاذبه میسازه که هی میاد جذبت میشه چون ارضا نشده .وگرنه اگه برای تنت نمیخواد سکس راه خوبی برای نزدیک کردن ذهنـ ـها از راه تنـ ـهاـتونـ هستش . (خندیدن یا شوخی موقع سکس یا کارای سکسی خیلی جذابه!) دختری که ناز داشته باشه ولی به موقع و به جا واقعاً دوست داشتنیه ... ... ...! امیدوارم تا جای ممکن بهت کمک کرده باشم !

عزیزم امروز ۳ مهر بود ب فکر درس و مشقت باش

خخخخخخخخخخخ
عالی بود حال کردیم دممت گرم حدیث خانم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «