مجسمه ای ساخته شده از 5000 کلاه خود سربازان ایرانی

1392/06/23
1005998_688381724512077_634374332_n.jpg مجسمه ای ساخته شده از 5000 کلاه خود سربازان ایرانی این سیلی محکمی بر صورت ما ایرانیان هست زمانی که کشور ما با تمام مشکلات اقتصادی ضریح طلا برای امان حسین در عراق کادو میفرسته و شروع به ساخت بیمارستان و مدرسه در عراق کرده و مردم را دسته دسته به عراق میفرستد و برای کربلا و کاظمین پول جمع میک...نند!؟ در صورتی که بنای طاق نصرت عراق با کلاهخود 5000 هزار نفر از شهدای جنگ ایران و عراق بنای طاق نصرت صدام در عراق هنوز پابر جاست!! این بنا که با کلاهخود 5 هزار نفر از جوانان شهدای ایرانی جنگ ایران و عراق ساخته شده است جالب تر اینکه کسانی که از بغداد عبور میکنند مجبور هستند از زیر این طاق عبور داده شوند. طاقی که با دو شمشیر ساخته شده و به شمشیر های نبرد قادسیه معروف هستند. قادسیه شهری بود آباد که در زمان ساسانیان اعراب نیمه وحشی پا برهنه ،درفش کاویانی پر افتخار ما را در زیر پای خود لگد مال کردند وسپس تیسفون را بآتش کشیدند اکنون ایرانیان بی کفایت بدون اینکه بدانند قادسیه چیست برای زیارت به زیارت این اماکن میروند.... تخم جهالت چه میوه هائی را ببار میآورد؟؟؟ تازه خرج ساخت ضریح و مدارس و بیمارستانهای عراق هم گردن ماست خوب است که بدانید محمدرضا شاه پهلوی در سال 1327 فقط برای کشته شدن یک ایرانی در عربستان حکومت عربستان را به مسلخ کشید و 4 سال تمام رابطه را با عربستان قطع کرد و نگذاشت حتی یک نفر به حج برود که سعودی ها با عذر خواهی خواستار ایجاد رابطه با ایران شدند .‬
29659 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-09-16 01:50:33 +0430 +0430

[quote=كاپيتان فرهاد2]ببینید خریت مال زمانهای گذشته نیست هنوز هم خریت معنی داره!
زمان شاه اسمش خمینی بود!
کم کم مردم بهش گفتن آقای خمینی! بعدش شد امام خمینی!
وقتی اون مرد بعدش خامنه ای بود!
بعدش شد حضرت آیت الله خامنه ای!
الان هم شده حضرت امام خامنه ای!
جالبه که مردم ایران چقدر …
البته بلانسبت بعضی ها![/quote]
فرهاد خان اگه منظورت به پست منه متاسفانه باید بگم شما از درک فهمیدن نیش و کنایه در مطالب ارسالی بچهها عاجز هستید.
در ضمن من سعی میکنم همیشه به عقاید همه احترام بذارم
چه مسلمان چه مسیحی چه خداپرست چه کافر
چه شیطان پرست
خدای هرکسی به اندازه خرد اوست.
پس نباید بر کسی خرده گرفت.
همین و بس

0 ❤️

2013-09-16 02:09:17 +0430 +0430

[quote=yeketaz_66][quote=كاپيتان فرهاد2]ببینید خریت مال زمانهای گذشته نیست هنوز هم خریت معنی داره!
زمان شاه اسمش خمینی بود!
کم کم مردم بهش گفتن آقای خمینی! بعدش شد امام خمینی!
وقتی اون مرد بعدش خامنه ای بود!
بعدش شد حضرت آیت الله خامنه ای!
الان هم شده حضرت امام خامنه ای!
جالبه که مردم ایران چقدر …
البته بلانسبت بعضی ها![/quote]
فرهاد خان اگه منظورت به پست منه متاسفانه باید بگم شما از درک فهمیدن نیش و کنایه در مطالب ارسالی بچهها عاجز هستید.
در ضمن من سعی میکنم همیشه به عقاید همه احترام بذارم
چه مسلمان چه مسیحی چه خداپرست چه کافر
چه شیطان پرست
خدای هرکسی به اندازه خرد اوست.
پس نباید بر کسی خرده گرفت.
همین و بس[/quote]
مثل اینکه منظور منو بد متوجه شدی دوست عزیز.
شما مثل اینکه نتونستی درک کنی که من این پست رو در ادامه پست شما و برای تایید پست شما نوشتم.
منم نه به کسی توهین میکنم نه بی احترامی.
ولی اگه به هر دلیلی باعث ناراحتی شما شدم ازتون معذرت میخوام.

0 ❤️

2013-09-16 08:47:29 +0430 +0430

حکمای ایرانی و سران قدرتمند ما همیشه به فکر دیگران هستند و این مثل معرف و تاریخی که از امامان هم نقل شده را هنوز نفهمیدن “چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است”
دیروز واسه ثبت نام به دانشگاه رفته بودم هدیه ای رو که دانشگاه برا دانشجویان داده بود رو نمیدادن اعتراض کردم همه دانشجویان در حال ثبت نام به من گفتن ولش کن طول سال به ضررت میشه گفتم وای به شما که کارشناسی گرفتید و هنوزم مثل ابتدایی ها از معلم میترسید اینا از…هم کمتر هستن چرا میترسید پول و حقوق اینا رو ما میدم اگه من و تو نباشم به کی میخواد درس بده و در عوضش پول بگیره …خلاصه تو اولین روز دانشگاه ناراحت شدم و برگشتم.

0 ❤️

2014-07-18 06:00:57 +0430 +0430

خواهشن به مقدسات احانت نکنید
قرآن مشکلی نداره اشکال اینجاست که بعضی ها (آخوندو…) گرگن در پوست بز بنابر این رعایت کنید

0 ❤️

2014-07-18 06:11:07 +0430 +0430

سلام خاله جونم
واقعا خاک تو سر اونایی که هنوزم به این بیشرف ها کمک میکنن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «