محمد کیست؟

1399/11/10

در مورد بیوگرافی و زندگی محمد که به ادعای خودش از طرف خدا به پیامبری رسید (که از نظر من به پادشاهی رسید) تقریبا همه میدونن و گفتنش تکرار مکرراته و تو این تاپیک قراره بعضی از اتفاقات زندگی محمد که به خاطر خراب نشدن وجهه اش پنهان مونده بازگویی بشه.
تمامی ادعاها و مطالب با ذکر منبع خواهد بود و امیدوارم عزیزانی که مخالف مطالب تاپیک هستنبه جای اینکه فوری جبهه بگیرن یا فحاشی کنن در مورد مطالب تحقیق یا حداقل کمی فکر کنن.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-31 17:27:39 +0330 +0330

↩ mofo56
😀 👌 👍

0 ❤️

2021-01-31 20:03:39 +0330 +0330

↩ مونا حشششششششششری

روشنگر، مشعل ، هدایتگر ، دانا ، با سواد ، با شعور
اینارو از کجات در میاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شیطونه میگه به یکی از دوست پسرای کیر کلفتم بگم بیاد مادرتو بگاد جلوی چشمات تا این همه مزخرف نگی

آفتاب آمد دلیل آفتاب
این رفتار فقط از یه مسلمان واقعی برمیاد
در مقابل نقد مودبانه و بدون توهین حداکثر کاری که اینجا در امکانت هست ازش استفاده میکنی که دلیلش همون خوی وحشیگری هست که دین بهت میده و مطمئنا اگه امکان کشتن هم برات بود دریغ نمیکردی.
فقط چنتا مورد:
وقتی میخوای به کسی فحش پدر مادر بدی این احتمال رو هم در نظر بگیر که ممکنه پدر یا مادر طرف در قید حیات نباشن. البته اگه شعور درک همچین چیزی رو داری.
دوس پسرات اگه اینکاره بودن که حداقل خودتو سیر میکردن که مجبور نباشی اینجا دنبال مشتری بگردی.
همیشه سعی کن از خودت مایه بذاری چون نمیشه با مال یکی دیگه داماد شد.
و در نهایت مسخره ترین رفتار یه مسلمان واقعی دقیقا همینه که خودت تاپیک بزنی و از فحاشی و … گله کنی ولی تا یکی برخلاف میلت حرف زد درب مستراح رو باز کنی و درفشانی کنی

3 ❤️

2021-01-31 20:19:51 +0330 +0330

↩ om1d00

کلامتون توجیه رفتار نسل های قبلیه! چون این حکومت از زیر بته که بالا نیومده؟ همین مردم این حکومتو ساختن حالا باید تاوان حماقتشونو بدن!
ببخشید رک میگم؛ اینجور پست ها (مثل پست شما) هم بیشتر شبیه خالی کردن خشم درونه وگرنه شبیه پست منطقی و علمی نیست؛ پست منطقی و علمی از خشم و توهین فاصله میگیره؛ همین بحث شمارو در دانشگاه های غرب بررسی میکنن بدون اینکه توهین و یا تمسخری انجام بدن؛ آدمهای عاقل هر دو اسناد دو طرفو خوندن و میدونن چه اینوری ها و چه اونوری ها هیچکدوم سند درست و سالمی ندارند! هر کس از نگاه خودش تاریخو میخونه!
مشکل ما اینه که فکر میکنیم فقط ما میفهمیم و نسل قبل نفهم بوده! این چیزهایی که شما میگی نسل قبل هم خونده و بررسی کرده! جز اکتشافات ما نیست

آقا تاپیک رو اشتباه اومدی یا پستت رو اشتباه گذاشتی؟
من نه در مورد حکومت حرفی زدم نه به کسی بی احترامی کردم.
اینم اسکرین شات تنها پستی که من در جواب شما گذاشتم.

1 ❤️

2021-01-31 21:01:33 +0330 +0330

↩ om1d00

عزیزم؟ من نگفتم شما توهین کردی به من یا برعکس! لطفا متن منو دقیق بخون و یک نگاهی هم به متن اصلی تاپیکت و کامنتای زیرش بنداز تا متوجه بشی من چی گفتم

آقا من چه تقصیری دارم؟
وقتی رو پست من نقل زدی و مطلبی نوشتی غیر اینکه منظورت به من و مطلبم هست چه معنی دیگه ای میتونه داشته باشه؟
باز اگه سوء تفاهمی پیش اومده با اینکه مقصر نبودم ولی باز من معذرت میخوام
🌹

1 ❤️

2021-02-01 10:44:57 +0330 +0330

↩ om1d00

عزیزی رفیق گل

ارادت 🙏 🌹

1 ❤️

2021-02-01 11:24:40 +0330 +0330

ماجرای مرتد شدن کاتب وحی (عبدالله بن ابی سرح) چه بوده است؟
عبدالله ابن ابی سرح که زمانی از نزدیک ترین اصحاب و محارم حضرت محمد در صدر اسلام بود و کاتب وحی بود.پس از مدتی نسبت به کیفیت نزول آیات قران و ماهیت وحی و پیغمبری حضرت محمد تردید کرد زیرا که او چندین بار کلمات و جملات آیات نازل شده را بدلخواه خود تغییر داد و حضرت محمد نیز ان آیات تحریف شده را پذیرفت.
این امر شک ابی سرح را برانگیخت.سرانجام ابی سرح در مورد آیه “فتبارک الله احسن الخالقین” (سوره مومنون.آیه14) با پیغمبر اختلاف پیدا کرد او معتقد بود که : " این آیه را من سروده ام و محمد آنرا از من دزدیده است " (سوره انعام.آیه93) اشاره به همین ماجراست.
ابی سرح پس از این اختلاف از دین اسلام برگشت و حضرت محمد خون او را حلال ساخت.
(تاریخ طبری.جلد 3.صفحه1187)

3 ❤️

2021-02-01 11:47:37 +0330 +0330

ماجرای (غرانیق) در صدر اسلام چه بوده است؟ (آیات شیطانی)
ماجرای ستایش بت های مهم قریش توسط حضرت محمد به غرانیق( آیات شیطانی ) شهرت دارد.
بر این اساس که در لحظات نا امیدی وقتی حضرت محمد آیه "افرایتم اللات و العزی"یعنی: (مشرکان آیا دو بت لات و عزی را دیدید؟) را قرائت کرد به ستایش ان بت ها پرداخت و گفت :
" تلک الغرانیق العلی و ان شفاعنهن لترنجی " یعنی : (آن بت ها لات وعزی بزرگ اند و همانا شفاعت انها پذیرفته است.)…
انگاه حضرت محمد به سجده افتاد و مشرکین و کافران نیز از ستایش پیغمبر خوشنود شدند و به سجده افتادند.
(تاریخ طبری.جلد 3.صفحه881-883)

3 ❤️

2021-02-01 19:22:50 +0330 +0330

محمد و نقطه ضعفی به نام زن
تا حالا آدمهای زنباره یا به اصطلاح خانوم باز زیادی تو دنیا اومدن و رفتن و خواهند اومد.
پادشاهانی بودن که صدها زن در حرمسرای خودشون داشتند و کسانی هم بودند که با نزدیکان خودشون رابطه جنسی داشتند.
ولی هیچکدامشان ادعای نبوت و پیامبری و نمایندگی خدا و هدایت بشر و … نداشتند ولی متاسفانه محمد بن عبدلله فاسق ترین و زنباره ترین فرد روی زمین بود که به خاطر زن خیلی راحت کلی آدم کشت و به کشتن داد و هر جا که برای توجیه زنبارگی خودش کم آورد بلافاصله الله به کمک جبرئیل با نزول آیه ای به داد رسولش رسید.
محمد تا زمان حیاط خدیجه چون به خاطر احتیاج مالی به خدیجه همیشه زیر کوپن خدیجه بود جرات کاری را نداشت ولی به محض مرگ خدیجه که تقریبا هم مصادف بود با قدرت گیری سیاسی و نظامی محمد، به ناگاه رسول اکرم و آلت مبارکشان افسار پاره کرده و فجایعی تاریخی به بار آوردند که در پستهای بعدی توضیح داده خواهد شد.
ممکنه بعضی از عزیزان از الفاظ به کار رفته در این پست در مورد محمد آزرده شوند ولی اگر بدون جانبداری و بیطرفانه مطالب را مطالعه کنند احتمالا حق به بنده خواهند داد.
به نظر خودم استفاده از لفظ زنباره برای شخصی که علیرغم داشتن دهها همسر با عروس خودش، با خاله خودش، در ۵۳ سالگی با دختر بچه ۹ ساله، با کنیز زنش، … سکس کنه، زنی را بعد از کشتن پدر، برادر و شوهرش در یک روز، و ۲۴ ساعت از قضیه نگذشته با او همبستر شود، زنباره برای معرفیش لفظ بسیار مودبانه و محترمانه ای هم هست.

3 ❤️

2021-02-01 19:36:54 +0330 +0330

زنان محمد:
1- خدیجه دختر خویلد بانوی متشخص و متمکنی که سومین شوهر او حضرت محمد بود.
2- سوده از زنان حضرت محمد ، دختر زمعه و بیوه سکران بن عمرو که از مسلمانان حبشه بود.
3- عایشه از زنان حضرت محمد ، دختر ابوبکر صدیق که در 7 سالگی نامزد شد و در 9 سالگی به زوجیت پیامبر درآمد.
4- ماریه قبطیه از زنان حضرت محمد ، که از مصر برای حضرت محمد هدیه فرستاده بودند.
5- حفصه از زنان حضرت محمد ، دختر عمر بن الخطاب که پس از بیوه گی به حرمسرای محمد منتقل شد.

3 ❤️

2021-02-01 19:55:16 +0330 +0330

لیست زنان محمد:
6- زینب از زنان حضرت محمد ، دختر جحش که قبلا زن زید بن الحارث پسر خوانده محمد بود.
7- جویریه از زنان حضرت محمد ، دختر حارث بن ابو ضرار رئیس قبیله بنی مصطلق و زن مسافع بن صفوان که جزو غنایم و اسرای قبیله بنی مصطلق نصیب محمد شد.
8- ام حبیبه از زنان حضرت محمد ، دختر ابو سفیان وخواهر معاویه و بیوه عبداله بن جحش که در حبشه مرده بود.
9- صفیه از زنان حضرت محمد ، دختر حی بن اخطب (یهودی) و زن کنانه بن ربیع که از روسای خیبر بود.
10- میمونه از زنان حضرت محمد ، دختر حارث الهلا لیه خواهر زن ابو سفیان و عباس بن عبد المطلب و خاله خالد بن ولید.

3 ❤️

2021-02-01 20:13:32 +0330 +0330

لیست زنان محمد:
11- فاطمه از زنان حضرت محمد ، دختر سریح .
12- هند از زنان حضرت محمد ، دختر یزید .
13- اسماء از زنان حضرت محمد ، دختر سیاء .
14- زینب از زنان حضرت محمد ، دختر یزید .
15- هبله از زنان حضرت محمد ، دختر قیس و خواهر اشعث

3 ❤️

2021-02-01 20:44:13 +0330 +0330

↩ tanhataraztanha

ن همه زنننننننننن

حوصله کن دوست عزیز
هنوز لیستمون به نصفش نرسیده

0 ❤️

2021-02-01 20:57:18 +0330 +0330

لیست زنان محمد:
16- اسماء از زنان حضرت محمد ، دختر نعمان .
17- فاطمه از زنان حضرت محمد ، دختر ضحاک .
18- ام سلمه از زنان حضرت محمد ، دختر بنی امیه که بیوه یک مرد مسلمان بود که در جنگ احد کشته شد.
19- ریحانه از زنان حضرت محمد ، که از اسرای بنی قریظه و سهم پیامبر از غنایم بود.
20- ام شریک از زنان حضرت محمد ، دوسیه او یکی از 4 زنی است که خود را به پیامبر بخشیده بود.(هبه کرده بود)

0 ❤️

2021-02-01 21:58:58 +0330 +0330

لیست زنان محمد:
۲۱- رمله دختر ابوسفیان بن الحرب
۲۲- غزیه از کنیزان محمد
۲۳- صنعا یا سبا دختر سلیم
۲۴- قضیه دختر جابر
۲۵- زینب دختر خزیمه

0 ❤️

2021-02-01 22:03:01 +0330 +0330

چی میزنین خداوکیلی؟
ساقیاتونو عوض کنین خخخخ

1 ❤️

2021-02-01 22:10:22 +0330 +0330

لیست زنان محمد:
۲۶- هاجر دختر خلیفه الکلبی
۲۷- عالیه دختر ظبیان
۲۸- خوله بنت الهذیل
۲۹- لیلی بنت العظیم که پیرزنی بود از قبیله بنی خزرج
۳۰- ام هانی دختر ابوطالب

0 ❤️

2021-02-01 22:12:30 +0330 +0330

↩ akhjoonami

چی میزنین خداوکیلی؟
ساقیاتونو عوض کنین خخخخ

چشم
اگه شما از ساقیت راضی هستی معرفیش کن بعد این ما هم از اون بگیریم

2 ❤️

2021-02-01 22:17:41 +0330 +0330

یه مفعول بچه باز طمع کار

2 ❤️

2021-02-01 22:29:50 +0330 +0330

لیست زنان محمد:
۳۱- صباغه دختر عامر بن قرط
۳۲- صفیه دختر بشامه عنبری
۳۳- ام حبیبه دختر عباس بن عبدالمطلب که محمد از او خاستگاری کرد ولی عباس گفت یا رسول الله او با تو شیر خورده است و بعد از آن محمد او را فقط صیغه اش کرد.
۳۴- جمره دختر حارث بن حارثه
۳۵- شنباء دختر عمر الغفریه

0 ❤️

2021-02-01 22:33:58 +0330 +0330

↩ فامیل.دور

یه مفعول بچه باز طمع کار

البته حضرتشون میلف باز و گراند باز هم بودن، چون تو لیستشون تا پیرزن هم وجود داره
کلا نه تو مرامش نبود
😀

1 ❤️

2021-02-01 22:47:23 +0330 +0330

لیست زنان محمد:
۳۶- ثمر نام زنی بود که محمد به خاطر چشم چرانی طلاقش داد زیرا به مردانی که از مسجد خارج میشدند زیر چشمی نگاه میکرد.
۳۷- ملیکه اللیثیه دختر یزید
۳۸- ملیکه دختر کعب
۳۹- عمیره دختر یزید
۴۰- سناء دختر سفیان

0 ❤️

2021-02-01 22:57:50 +0330 +0330

لیست زنان محمد:
۴۱- جمیله دختر اشعث
۴۲- محلن دختر الجهال
۴۳- حماره یا عمامه دختر حمزه
۴۴- سنی دختر صلت
۴۵- ملائکه دختر داوود
۴۶- تکانه زن سیاهپوستی بود که مقدوس پادشاه مصر مانند ماریه قبطیه به محمد پبشکش داده بود

از ۴۶ زن فوق ۹ نفر آنها زن رسمی بودند و مابقی صیغه

منبع: کتاب اسلام و ازدواج نوشته علامه مجلسی

1 ❤️

2021-02-02 11:48:15 +0330 +0330

ماجرای محمد و کنیزش «ماریه قبطی»

ازجمله زنان حضرت محمد، زنی بود به نام ماریه که یک کنیز مصری بود که مقوقس پادشاه مصر او را برای محمد هدیه فرستاد بود .
محمد او را به خدمتکاری حفصه دختر عمر بن خطاب که یکی دیگر از همسرانش بود گمارده بود.
روزی محمد برای دیدار حفصه به خانه او رفت ، ولی چون او در خانه نبود، ماریه در خانه را به روی محمد گشود.
محمد که فرصت را غنیمت دید با ماریه همبستر شد و پس از چندی که حفصه به خانه بازگشت، ماریه را در آغوش محمد یافت و مشاهده این رویداد او را به سختی خشمگین کرد.
محمد در برابر خشم حفصه سوگند یاد کرد، به شرط اینکه حفصه این موضوع را پنهان نگهداشته و با سایر همسرانش در میان نگذارد، دیگر با ماریه همخوابگی نخواهد کرد.
ولی حفصه ، موضوع را با عایشه در میان گذاشت و از دگر سو، چون ماریه زن زیبائی بود و نگهداری سوگند برای محمد کار آسانی نبود و نمیشد به سادگی از ماریه گذشت.
از اینرو برای حل معضل آلت مبارک محمد بلافاصله الله دست به کار شده با فرستادن آیات 1 تا 6 سوره التحریم پیامبرش را به کام دل رساند.

چند نکته جالب تو قضیه محمد و ماریه وجود داره:
میزان توان مقاومت رسول الله در مقابل امیال جنسی
وفاداری خاتم الانبیا به همسرش
وقاحت منجی بشریت در مورد شرطی که برای همسرش گذاشته

1 ❤️

2021-02-02 15:06:40 +0330 +0330

ترجمه فارسی آیات 1 تا 6 سوره التحریم که خیرش فقط به آلت مبارک رسول الله میرسید.

«1» اى پيامبر! چرا چيزى را كه خدا بر تو حلال كرده بخاطر جلب رضايت همسرانت بر خود حرام میكنى؟! و خداوند آمرزنده و رحيم است.

«2» خداوند راه گشودن سوگندهايتان را [در اين گونه موارد] روشن ساخته؛ و خداوند مولاى شماست و او دانا و حكيم است.

«3»به خاطر بياوريدهنگامى را كه پيامبر يكى از رازهاى خود را به بعضى از همسرانش گفت، ولى هنگامى كه وى آن را افشا كرد و خداوند پيامبرش را از آن آگاه ساخت، قسمتى از آن را براى او بازگو كرد و از قسمت ديگر خوددارى نمود؛ هنگامى كه پيامبر همسرش را از آن خبر داد، گفت: (چه كسى تو را از اين راز آگاه ساخت؟) فرمود: (خداوند عالم و آگاه مرا باخبر ساخت!)

«4» اگر شما [همسران پيامبر] از كار خود توبه كنيد [به نفع شماست، زيرا] دلهايتان از حق منحرف گشته؛ و اگر بر ضدّ او دست به دست هم دهيد، [كارى از پيش نخواهيد برد] زيرا خداوند ياور اوست و همچنين جبرئيل و مؤمنان صالح، و فرشتگان بعد از آنان پشتيبان اويند.

«5» اميد است كه اگر او شما را طلاق دهد، پروردگارش به جاى شما همسرانى بهتر براى او قرار دهد، همسرانى مسلمان، مؤمن، متواضع، توبه كار، عابد، هجرت كننده ، زنانى غيرباكره و باكره!

«6» اى كسانى كه ايمان آورده ايد خود و خانواده خويش را از آتشى كه هيزم آن انسانها و سنگهاست نگه داريد؛ آتشى كه فرشتگانى بر آن گمارده شده كه خشن و سختگيرند و هرگز فرمان خدا را مخالفت نمیكنند و آنچه را فرمان داده شده اند [به طور كامل] اجرا مینمايند!

سوال از طرفداران دین:

بعد از خوندن ترجمه این ۶ آیه به نظر شما اینها حرف خدایی که آفریننده جهان هستی معرفیش کردن میتونه باشه یا حرف یه انسان زمینی که عاشق سکس و تنوع در سکس هست و نگرانه با گندی که بالا آورده دستش از لذت سکس کوتاه بشه؟ اگه هنوز اعتقاد دارین کلام خداست پس لطفا بگین این آیات چه خیری برای بشریت میتونه داشته باشه؟
0 ❤️

2021-02-02 16:32:59 +0330 +0330

ماجرای زینب دختر جحش از زنان محمد.

نام کامل وی: زینب بنت جحش بن ریاب بن یعرب بن صبره بن مره بن کبیر بن غنم بن دودان بن أسد بن خزیمه. مادرش: امیمه بنت عبدالمطلب بن هاشم بن عبد مناف بن قصی.
زینب دختر عمه محمد بود. زینب با زید پسر حارثه فرزند خوانده محمد ازدواج کرده بود. زید بن حارثه قبلا برده محمد بود، سپس محمد آزادش کرد و او را به فرزند خواندگی خود پذیرفت و این بخششی بود که محمد به وی کرد، سپس دختر عمه خود زینب را همسر او کرد.
زید نزد محمد آمد و مشورت کرد، که اگر محمد اجازه دهد او می‌خواهد زینب را طلاق دهد، محمد او را از این کار نهی کرد و در نهی او از این عمل پافشاری کرد، ولی سرانجام زید زینب را طلاق داد و محمد بنا بر دستور رسیده در قرآن با زینب ازدواج کرد و این آیات درباره این رخداد نازل شده‌ است:
« به خاطر بیاور زمانی را که به آن کس که خداوند به او نعمت داده بود و تو نیز به او نعمت داده بودی به فرزند خواندهات «زید» میگفتی: «همسرت را نگاهدار و از خدا بپرهیز!» (و پیوسته این امر را تکرار میکردی) و در دل چیزی را پنهان میداشتی که خداوند آن را آشکار میکند و از مردم میترسیدی در حالی که خداوند سزاوارتر است که از او بترسی! هنگامی که زید از آن زن جدا شد، ما او را به همسری تو درآوردیم تا مشکلی برای مؤمنان در ازدواج با همسران پسر خوانده هایشان هنگامی که طلاق گیرند نباشد و فرمان خدا انجام شدنی است. هیچ گونه منعی بر پیامبر در آنچه خدا بر او واجب کرده نیست. این سنت الهی در مورد کسانی که پیش از این بوده اند نیز جاری بوده و فرمان خدا روی حساب و برنامه دقیقی است!.»

(سوره احزاب،آیات ۳۷ و ۳۸)

و باز هم الله و جبرئیل و قرآن به صورت تمام قد در خدمت آلت مبارک حضرت ختمی مرتبت

1 ❤️

2021-02-02 18:02:57 +0330 +0330

ماجرای زینب دختر جحش از زنان محمد

زینب زن زید ابن حارثه بود. زید را خدیجه در جوانی خرید و به محمد بخشید. محمد نیز او را آزاد کرد و مطابق رسم تازیان او را به فرزندی پذیرفت. فرزند خوانده در سنن جاهلیت حکم فرزند را داشته و تمام احکام پدر فرزندی چون ارث و حرمت ازدواج با زن وی در مورد او جاری بوده است.
اطرافیان محمد زید را زید بن محمد می خواندند و زید علاوه بر عنوان پسر خواندگی یکی از یاران صدیق و فداکار محمد هم محسوب می شد.
زینب دختر عمه محمد بود و خود محمد زینب را برای زید خواستگاری کرد و چون زید بنده آزاد شده بود؛ زینب و برادرش عبدالله از قبول این خواستگاری اکراه داشتند و زینب گفت من از اشراف قریشم و غلامی را به شوهری نپذیرم که این آیه نازل شد و پذیرفت چون پس از نزول آیه ۳۶ سوره احزاب دیگر نه زینب و نه برادر قادر به نافرمانی نبودند.

(سوره احزاب ؛ آیه۳۶) :
هیچ مرد و زن مومن را در کاری که الله و رسول حکم کنند اراده و اختیاری نیست (که رای خلافی اظهار نمایند) و هر کس نافرمانی الله و رسول کند؛ دانسته به گمراهی سختی افتاده است.

ادامه دارد

1 ❤️

2021-02-02 21:50:31 +0330 +0330

↩ Arrow11
بنگر سخنش چيست منگر سخن از كيست!

اقا! من به تو قول ميدم اگر جمهوري اسلامي نبود تو اينجور نبودي!
اما حرف چيه! كل حرف اينه! هر فردي هركسي ! اگر چيز خوبي ميگه ياد بگير و اگر كار بدي كرده و حرف بدي زده تو نكن! خيلي سخته؟
به پدر و مادر خوبي بكن!
مال يتيم نخور!
حق خويشاوندانت و رعايت كن!
نزول خوري نكن!
به نيازمند قرض بده!
راه بندان نكن!
مردم آزاري نكن!
ابروي مردم و نبر
والي اخر!

و مثلا حجاب بده؟ باشه تو بي حجاب باش ولي به پدر و مادرت بي احترامي نكن قطعا از با حجابي كه به پدر و مادر بد و بيرا ميگن شرافتش بيشتره!
سكس بده! چند همسري بده؟ اگر بد ميدوني! تو نكن! ولي اگر خوب ميدوني حرفت چيه پس ؟بدبختي اينه طرف ايرادي از همبستر شدن با زن شوهر دار نداره و ميكنه بعدم زبونش شش متر درازه!
حالا ته ته ته حرف تو اينه! تازه اگر بگيم واقعا حرفات صحيحه (كه نيست متاسفانه نه صدر مؤخر داستان و ميگي و نه حتي عين روايت رو مثلا از تاريخ طبري ! نه !كپي پيست يا القاعات يه سايت عينا اينجا اومده! تحليل كه اين نيست! حالا هرچي تو ميگي) مثلا فمينيست باشي و اين حرفا! كه اقا سيستم چند همسري بده! منم چند همسري نمي كنم! شما هم نكنيد!

بدبختي اينه اگر يه عده اي تو ١٤٠٠ سال پيش موندن تو هم در همون ١٤٠٠ سال پيش موندي ولي بالعكس! نتيجه چيه؟ هيچ

0 ❤️

2021-02-03 00:13:56 +0330 +0330

↩ Maryammm808000

مسیرتو مشخص کن اول شما.
اگه مومنی اینجا چه غلطی میکنی؟‌ با اون عکس کس و اسم حشریت!‌‌

اتفاقا ایشون مصداق بارز یه مسلمان واقعیه
یه آدمی پر از تناقض و پارادوکس و بلاتکلیف بین لذت و مذهب که در نهایت تقسیم کار میکنن و در عمل لذت رو انتخاب میکنن و در کلام مذهب رو

0 ❤️

2021-02-03 00:24:37 +0330 +0330

↩ V2

قا! من به تو قول ميدم اگر جمهوري اسلامي نبود تو اينجور نبودي!
اما حرف چيه! كل حرف اينه! هر فردي هركسي ! اگر چيز خوبي ميگه ياد بگير و اگر كار بدي كرده و حرف بدي زده تو نكن! خيلي سخته؟
به پدر و مادر خوبي بكن!
مال يتيم نخور!
حق خويشاوندانت و رعايت كن!
نزول خوري نكن!
به نيازمند قرض بده!
راه بندان نكن!
مردم آزاري نكن!
ابروي مردم و نبر
والي اخر!
و مثلا حجاب بده؟ باشه تو بي حجاب باش ولي به پدر و مادرت بي احترامي نكن قطعا از با حجابي كه به پدر و مادر بد و بيرا ميگن شرافتش بيشتره!
سكس بده! چند همسري بده؟ اگر بد ميدوني! تو نكن! ولي اگر خوب ميدوني حرفت چيه پس ؟بدبختي اينه طرف ايرادي از همبستر شدن با زن شوهر دار نداره و ميكنه بعدم زبونش شش متر درازه!
حالا ته ته ته حرف تو اينه! تازه اگر بگيم واقعا حرفات صحيحه (كه نيست متاسفانه نه صدر مؤخر داستان و ميگي و نه حتي عين روايت رو مثلا از تاريخ طبري ! نه !كپي پيست يا القاعات يه سايت عينا اينجا اومده! تحليل كه اين نيست! حالا هرچي تو ميگي) مثلا فمينيست باشي و اين حرفا! كه اقا سيستم چند همسري بده! منم چند همسري نمي كنم! شما هم نكنيد!
بدبختي اينه اگر يه عده اي تو ١٤٠٠ سال پيش موندن تو هم در همون ١٤٠٠ سال پيش موندي ولي بالعكس! نتيجه چيه؟ هيچ

دوست عزیز یا شما متوجه معنی پستی که روش نقل زدی نشدی یا من متوجه منظور شما نمیشم.
طرف به صورت اتفاقی عروس خودش رو لخت دیده و چشش گرفته و رفتاری از خودش نشون داده که پسر خوانده اش مجبور شده زنش رو طلاق بده تا حضرتی که یه حرمسرا زن داشته با اون هم ازدواج کنه که مبادا کلکسیونش ناقص باشه و بدتر از اون رفتارش خودش رو فرستاده خدا معرفی کرده و خواسته که اونو الگوی زندگی خودمون بکنیم بعد شما اومدی میگی کار خوبش رو یاد بگیر کار بدش رو یاد نگیر؟؟؟
انصافا باید بهت تبریک بگم چون با این متنت مرزهای ماست مالیزاسیون اسلامی رو جا به جا کردی.

0 ❤️

2021-02-03 03:32:07 +0330 +0330

↩ Arrow11
والا چي بگم
شما اگر هدفت اينه كه واقعا يا حركت فرهنگي بكني كه نتيجش همينه كه گفتم
ماسماليزيسون (چقدر هم سخت) ديگه چيه
اما اگر هدفي نداري كه خوب هيچي ! باز بشه گفت طرف وسيلش و كه همين حرف هاي بي حاصل هست توجيهي براي هدفش كرده كه شما هم معلوم نيست هدفت چي هست

0 ❤️

2021-02-03 11:57:17 +0330 +0330

↩ V2

والا چي بگم
شما اگر هدفت اينه كه واقعا يا حركت فرهنگي بكني كه نتيجش همينه كه گفتم
ماسماليزيسون (چقدر هم سخت) ديگه چيه
اما اگر هدفي نداري كه خوب هيچي ! باز بشه گفت طرف وسيلش و كه همين حرف هاي بي حاصل هست توجيهي براي هدفش كرده كه شما هم معلوم نيست هدفت چي هست

نمیدونم عمدیه یا سهوی ولی نوشتارت عین ترنسلیت گوگل هست و من خیلی متوجهش نمیشم. شایدم ایراد از سواد منه.
البته در این حد متوجه شدم که در مورد هدف من صحبت کردی
واضح میگم هدف من اطلاع رسانی، روشنگری، گفتن ناگفته های دین، نشون دادن چهره واقعی محمد و نوادگانش هست که تمام دغدغه شون قدرت و ثروت و سکس بود نه هدایت بشر، … ، و در نهایت بیزار کردن بقیه از دین و اگه موفق بشم حتی یک نفر رو از دین برگردونم از نظر خودم تمام زحمتهام جواب داده که موثق بهت میگم تا الان خیلی خیلی بیشتر از یه نفر بوده.
به حول و قوه الهی و مدد ائمه بعد از این تاپیک به ترتیب نوبت قران چیست؟ و علی کیست؟ و حسین کیست؟ و … هست

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «